Strona 1 z 6 1 2 3 4 5 6 >
Opcje tematu
#112486 - 25/03/2002 04:56 Tenis - konkurs II edycja - zapisy i sprawy oraganizacyjne
Kura Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/08/2001
Postów: 24030
Skąd: Białystok
Regulamin:

1. Każdy z uczestników ma do dyspozycji 5 typów na tydzień. Podajemy wszystkie możliwe mecze tenisowe ( single, deble męzczyzn oraz kobiet, typy na dokładny wynik meczu itd.)

2. Ranking będzie prowadzony na zasadzie: typ trafiony-typ nietrafiony.

3. Jeżeli uczestnik poda mniej typów niż 5 - zostanie mu to zaliczone jako typ nietrafiony . Jezeli poda więcej niż 5 - jako typ nieważny. Liczy się data wysłania pierwszych 5 typów.

4. Każda propozycja musi mieć kurs przynajmniej 1.45 ( nie mniejszy niż 1.45)

5. Korzystamy z oferty następujących bukmacherów : STS, Profesjonal, Expekt,Unibet

6. Mecz typowany musi zostać podany przed jego rozpoczęciem oraz przed godziną wyznaczoną przez wybranego bukmachera.

7. Nie edytujemy postów w tym temacie ( za wyjątkiem postu z regulaminem). Każdy post edytowany bedzie równoważny z typem nietrafionym.

8. Mecz który rozpoczyna się przed godziną 0.00 (niedziela/poniedziałek) ( i o tej godzinie) zaliczany jest do starego tygodnia a mecz który się rozpoczyna się po 0.00 liczony jest do nowego tygodnia.
W tym przypadku decyduje godzina podana u bukmachera - lecz pomijamy STS i prof patrzymy na godzinę podaną przez Expekt i Unibet. Oczywiście mecz może być podany z kursem z STS czy też profa.

9.W przypadku jeżeli ktoś poda typ z kursem poniżej 1.45 ma możliwość zmiany do momentu rozpoczęcia meczu ( godziny podanej przez bukamchera).Jeżeli tego nie zrobi typ niezależnie od wyniku będzie uważany za nietrafiony

10.Nagrodę (suma wpłat wszystkich osób) wpisowego otrzyma najwyżej sklasyfikowana osoba która wpłaciła pieniądze

11. Każdy uczestnik musi podać liczbę typów wymienionych w regulaminie jeżeli z jakiś przyczyn mecz podany się nie odbędzie nie ma takiej możliwości żeby przełożyc go na następny tydzień

12. W przypadku jeżeli 2 lub większa ilość osób będzie zajmować to samo miejsce po zakończeniu edycji i miejsce to bedzie decydować o podziale nagród przeprowadzona będzie dogrywka na takich zasadach jak play-off .
Kursy bierzemy z 4 buków wymienionych w pkt 5 w przypadkich polskich buków uwzględniamy podatek.

Przypominam że konkurs zasponsorował Drak:

Uwaga....OSTATECZNA PULA NAGROD OD DRAKA DO II EDYCJI TURNIEJU TENISOWEGO JEST :

1.MIEJSCE.........1000+100 Kc
2.MIEJSCE......... 200+ 20 Kc
3.MIEJSCE.........PREMIOWY KUPON DO OBSTAWIENIA W
FIRMIE PROFESJONAL O WARTOSCI
20 ZL.

Do góry
#112487 - 25/03/2002 05:07 Re: Tenis - konkurs II edycja - zapisy i sprawy oraganizacyjne
Kura Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/08/2001
Postów: 24030
Skąd: Białystok
Witam

Przypominam że od 1 kwietnia zaczynamy nową edycję turnieju tenisowego . W tym temacie czekam na zapisy wszystkich chętnych.

Po postach jakie się pojawiły dotyczące zmian i po rozmowie z Drakiem postanowiłem że liczba typów pozostanie bez zmian czyli 5

Wpisowe będzie wynosiło 30zł - proszę osoby które bedą się zapisywać o notkę czy będą grać z wpisowym czy nie

Osoby, które chcą wpałcić pieniadzę a tego nie robiły w pierwszej edycj informuję że są one wpłacane do mnie . Jeżeli ktoś potrzebuje moich danych proszę o wysłanie mi wiadomości na priva lub na forum

Pzrypominam że w przypadku wpłaty proszę o post na forum lub na priva że pieniądze zostały wysłane i najlepiej przydałby się dowód wpłaty jeżeli gotówka będzie wysyłana na konto bankowe.

Co do podziału pieniędzy z wpisowego uważam że trzeba będzie zaczekać do ostatecznej kwoty , jeżeli suma będzie większa niż w I edycji uważam że należy ją rozzielić pomiędzy 3 osoby

Termin wpłaty do 14 kwietnia

Druga edycja trwa do 30 czerwca

Do góry
#112488 - 27/03/2002 16:53 Re: Tenis - konkurs II edycja - zapisy i sprawy oraganizacyjne
xeo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 04/06/2001
Postów: 2786
Skąd: Zabrze
Zapisuje sie oczywiście z wpisowym .

Prosze o dane na priv .

Do góry
#112489 - 27/03/2002 17:28 Re: Tenis - konkurs II edycja - zapisy i sprawy oraganizacyjne
kuba81 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/11/2001
Postów: 3216
Skąd: Poznan
Ja rowniez oczywiscie sie zglaszam

Do góry
#112490 - 27/03/2002 17:46 Re: Tenis - konkurs II edycja - zapisy i sprawy oraganizacyjne
malami Offline
member

Meldunek: 17/08/2001
Postów: 118
Skąd: Legnica
Ja również zgłaszam się do konkursu z wpisowym.
Pozdrawiam iwo:

Do góry
#112491 - 27/03/2002 21:22 Re: Tenis - konkurs II edycja - zapisy i sprawy oraganizacyjne
raf Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 18/06/2001
Postów: 1828
Skąd: Warszawa
Zglaszam sie, oczywiscie z wpisowym.

Do góry
#112492 - 27/03/2002 21:46 Re: Tenis - konkurs II edycja - zapisy i sprawy oraganizacyjne
slav007o Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 10/12/2001
Postów: 3640
Skąd: Zielona Góra/Blackburn
Jakże by mogło mnie zabraknąć, ja oczywiście też wchodzę i jeszcze bardziej oczywiście ze wpisowym.
Jeżeli Kura nie zmieniłeś miejsca zamieszkania to ja ci do domu przyślę kasę tak jak w poprzedniej edycji, ale tak dla przypomnienia to podaj mi adres na priv, jakbyś mógł, bo chyba gdzieś zgubiłem. Z góry dzięi i pozdrawiam.

SLAV

Do góry
#112493 - 27/03/2002 22:22 Re: Tenis - konkurs II edycja - zapisy i sprawy oraganizacyjne
Maciejev Offline


Meldunek: 23/07/2001
Postów: 765
Skąd: Sosnowiec
Zglaszam sie wraz z wpisowym!

Do góry
#112494 - 27/03/2002 22:25 Re: Tenis - konkurs II edycja - zapisy i sprawy oraganizacyjne
juan_carlos Offline
veteran

Meldunek: 08/07/2001
Postów: 1581
Skąd: Warszawa
zgłaszam się z wpisowym

Do góry
#112495 - 28/03/2002 06:27 Re: Tenis - konkurs II edycja - zapisy i sprawy oraganizacyjne
Kura Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/08/2001
Postów: 24030
Skąd: Białystok
W wyniku problemów z forum I edycja konkursu została przedłużona o tydzień w takim wypadku II edycja zacznie się 8 kwietnia , zapisy będą prowadzone do 7 marca a pieniadzę będzie można wpałcać do 21 kwietnia

wpisowe wynosi 30zł

Do góry
#112496 - 28/03/2002 15:18 Re: Tenis - konkurs II edycja - zapisy i sprawy oraganizacyjne
slav007o Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 10/12/2001
Postów: 3640
Skąd: Zielona Góra/Blackburn
A więc ja Kura odnośnie konkursu taką mała propozycję składam która sam nie wiem w jakiej formie powinna wystąpić, a mianowicie odnośnie tego zamieszania całego wokół podawania typów z większymi kursami pod koniec I edycji. To może w drugiej edycji zrobimy jeszcze taką klasyfikację gdzie pierwsze miejsce będzie miała osoba najtrafniej typująca wysokie kursy. Wtedy uniknelibyśmy braku motywacji u uczestników niżej w tabeli którzy wciąż mogli by walczyć o jakąś nagrodę. Jeżeli zostanie wprowadzony jakiś wpis do regulaminu to ja chętnie przeznacze dla osoby która wygra w tej klasyfikacji 100 zł, może to nie jest dużo ale na tą nagrodę składam się sam a nie cała grupa więc tylko tyle narazie mogę zaproponować. Jeżeli ktoś chce się dołączyć razem ze mną do sponsorowania tej klasyfikacji to zapraszam.

SLAV

Do góry
#112497 - 28/03/2002 16:00 Re: Tenis - konkurs II edycja - zapisy i sprawy oraganizacyjne
Kura Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/08/2001
Postów: 24030
Skąd: Białystok
Slav pomysł na pewno godny rozważenia . Pojawia się pytanie w jaki sposób wybrać tą osobę , która podaje najwyższe kursy , czy prowadzić oddzielną klasyfikacje , liczyć zysk tak jak to robią w dziale NBA itd .Jeżeli slav lub inni mają jakiś pomysł to napiszcie

Do góry
#112498 - 28/03/2002 18:39 Re: Tenis - konkurs II edycja - zapisy i sprawy oraganizacyjne
DJ SOSNA Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/03/2001
Postów: 5220
zgłaszam się ale bez wpisowaego.
Fajnie że konkurs się przyjął

DJ SOSNA

Do góry
#112499 - 28/03/2002 19:16 Re: Tenis - konkurs II edycja - zapisy i sprawy oraganizacyjne
WK Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 08/09/2001
Postów: 1732
Skąd: Płock
[QUOTE]Oryginalnie wysłał Kura:
[qb]Slav pomysł na pewno godny rozważenia . Pojawia się pytanie w jaki sposób wybrać tą osobę , która podaje najwyższe kursy , czy prowadzić oddzielną klasyfikacje , liczyć zysk tak jak to robią w dziale NBA itd .Jeżeli slav lub inni mają jakiś pomysł to napiszcie[/qb][/QUOTE]Ja proponuje, zeby klasyfikacje liczyc tak jak do tej pory trafiony/nietrafiony ale dodatkowo zeby kazdy liczyl ile na jego typach mozna byo zarobic/stracic.

Czy rozwazaliscie cos takiego, zeby kursy z STS i Profa mnozyc przez 0,9 i dopiero to musialoby byc wieksze od 1,45?

Czasem jest tak, ze kurs jest w STS 1,45 a w np. Gamebookers 1,3 i nie wiadomo czy grac taki mecz czy nie.

Wojtek

Do góry
#112500 - 28/03/2002 19:47 Re: Tenis - konkurs II edycja - zapisy i sprawy oraganizacyjne
juan_carlos Offline
veteran

Meldunek: 08/07/2001
Postów: 1581
Skąd: Warszawa
wg mnie nie należy psuć czegoś co się sprawdziło... po co komplikować konkurs?
można poprawiać wady ale czy takie są?

Do góry
#112501 - 28/03/2002 20:01 Re: Tenis - konkurs II edycja - zapisy i sprawy oraganizacyjne
WK Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 08/09/2001
Postów: 1732
Skąd: Płock
[QUOTE]Oryginalnie wysłał juan_carlos:
[qb]wg mnie nie należy psuć czegoś co się sprawdziło... po co komplikować konkurs?
można poprawiać wady ale czy takie są? [/qb][/QUOTE]Wg mnie stawianie na rowni kursu 1,45 z STS i z Gamebookers czy innego bucka bez podatku jest wada ale to moje zdanie i nie musicie sie z nim zgadzac.

Uwazam, ze podliczanie zysku/straty samego konkursu nie skomplikuje a pokaze wyraznie na czyje typy warto stawiac.

Na przyklad Twoj dzisiejszy typ na S.Villiams z kursem 1,8 z STS (ktory mozna chyba jeszcze zagrac za 1,88 w GB czy 1,91 w Expekt) nijak nie da sie wg mnie porownac do typu 1,45 z STS.

Wojtek

Do góry
#112502 - 28/03/2002 20:06 Re: Tenis - konkurs II edycja - zapisy i sprawy oraganizacyjne
xeo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 04/06/2001
Postów: 2786
Skąd: Zabrze
Wg mnie jezeli jest sponsor to mozna robic rownolegla klasyfikacje na zasadzie suma trafinych kursow i nie bawic sie w liczenie podatku czy zsykow .

Wg tej zasady ktos kto bedzie w czolowce konkursu prowadzonego na dotychczasowych zasadach moze ale nie musi byc w czolowce klasyfikacji najwyzszych typow .

Jezeli uwazacie za problem prowadzenie takich stat to moge sie podjac liczenia drugiej klasyfikacji .

Do góry
#112503 - 28/03/2002 20:09 Re: Tenis - konkurs II edycja - zapisy i sprawy oraganizacyjne
xeo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 04/06/2001
Postów: 2786
Skąd: Zabrze
I jeszcze jedno dla drugiej klasyfikacji moge zasponsorowac 50 zl .(wiem , ze malo ale mam inne wydaki - car ) .

Do góry
#112504 - 28/03/2002 20:28 Re: Tenis - konkurs II edycja - zapisy i sprawy oraganizacyjne
juan_carlos Offline
veteran

Meldunek: 08/07/2001
Postów: 1581
Skąd: Warszawa
[QUOTE]Oryginalnie wysłał WK:
[qb] [QUOTE]Oryginalnie wysłał juan_carlos:
[qb]wg mnie nie należy psuć czegoś co się sprawdziło... po co komplikować konkurs?
można poprawiać wady ale czy takie są? [/qb][/QUOTE]Wg mnie stawianie na rowni kursu 1,45 z STS i z Gamebookers czy innego bucka bez podatku jest wada ale to moje zdanie i nie musicie sie z nim zgadzac.

Uwazam, ze podliczanie zysku/straty samego konkursu nie skomplikuje a pokaze wyraznie na czyje typy warto stawiac.

Na przyklad Twoj dzisiejszy typ na S.Villiams z kursem 1,8 z STS (ktory mozna chyba jeszcze zagrac za 1,88 w GB czy 1,91 w Expekt) nijak nie da sie wg mnie porownac do typu 1,45 z STS.

Wojtek[/qb][/QUOTE]ja się nie kieruję kursem a raczej subiektywną oceną szans
podatek u polskich buków wg mnie nie ma w konkursie znaczenia bo nie wynika on z oceny szans przez szacujących kursy a ze złodziejskiego prawa
uważam że klasyfikacja zysk/strata może mieć znaczenie pomocnicze ale w głównym konkursie nadal powinniśmy liczyć trafione/nietrafione

Do góry
#112505 - 28/03/2002 20:59 Re: Tenis - konkurs II edycja - zapisy i sprawy oraganizacyjne
WK Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 08/09/2001
Postów: 1732
Skąd: Płock
[QUOTE]Oryginalnie wysłał juan_carlos:
[qb] [QUOTE]Oryginalnie wysłał WK:
[qb] [QUOTE]Oryginalnie wysłał juan_carlos:
[qb]wg mnie nie należy psuć czegoś co się sprawdziło... po co komplikować konkurs?
można poprawiać wady ale czy takie są? [/qb][/QUOTE]Wg mnie stawianie na rowni kursu 1,45 z STS i z Gamebookers czy innego bucka bez podatku jest wada ale to moje zdanie i nie musicie sie z nim zgadzac.

Uwazam, ze podliczanie zysku/straty samego konkursu nie skomplikuje a pokaze wyraznie na czyje typy warto stawiac.

Na przyklad Twoj dzisiejszy typ na S.Villiams z kursem 1,8 z STS (ktory mozna chyba jeszcze zagrac za 1,88 w GB czy 1,91 w Expekt) nijak nie da sie wg mnie porownac do typu 1,45 z STS.

Wojtek[/qb][/QUOTE]ja się nie kieruję kursem a raczej subiektywną oceną szans
podatek u polskich buków wg mnie nie ma w konkursie znaczenia bo nie wynika on z oceny szans przez szacujących kursy a ze złodziejskiego prawa
uważam że klasyfikacja zysk/strata może mieć znaczenie pomocnicze ale w głównym konkursie nadal powinniśmy liczyć trafione/nietrafione[/qb][/QUOTE]Wg mnie podatek ma jednak znaczenie bo czesto sie zdarza, ze STS wystawia troche wyzsze kursy niz buck zachodni przy takiej samej ocenie szans zeby oferta miala porownywalna atrakcyjnosc.

Jesli konkurs ma byc przydatny dla osob nie bioracych w nim udzialu to wg mnie kurs 1,45 u polskiego buka to za malo, zeby grac singla.

Moze lepiej byloby uwzgledniac kursy tylko od bukow u ktorych mozna grac bez podatku?

Wojtek

Do góry
#112506 - 28/03/2002 21:52 Re: Tenis - konkurs II edycja - zapisy i sprawy oraganizacyjne
Kura Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/08/2001
Postów: 24030
Skąd: Białystok
WK - tak się składa że nasze buki prof i STS mają bardzo bogatą oferte tenisowe m.in. deble a jak widać po pierwszej edycji dużo osób gra mecze deblowe

Twoja propozycja jest godna rozważenie - należałoby podwyższyć wtedy minimalny kurs na 1.6 z naszych polskich buków - nie wiem czy nie wywołałoby to za dużo zamieszania

xeo - jeżeli ostatecznie zostanie postanowione co do oddzielniej klasyfikacji moge tez to liczyć wtedy jednak każdy typ musi mieć podany kurs

Mamy jeszcze ponad tydzień aby rozwiązać wszystkie sprawy

Do góry
#112507 - 28/03/2002 22:51 Re: Tenis - konkurs II edycja - zapisy i sprawy oraganizacyjne
raf Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 18/06/2001
Postów: 1828
Skąd: Warszawa
Panowie za bardzo chcecie skomplikowac sprawe..trzeba sie na cos zdecydowac a nie ciagnac wszystko na raz. Albo gramy na starych zasadach (trafione/nietrafione), albo robimy nowe zasady..np. tak jak w playoffach lub konkursie NBA..ale nie ma sensu dwoch tych rzeczy kombinowac ze soba bo bedzie za duze zamieszanie.

Fakt, ze mozliwosc manipulowania kursami sprawila by ze konkurs bylby atrakcyjniejszy, ale tez wg mnie o wiele mniej byloby typow trafionych..Czyli co tu duzo mowic, nie bylby tak przydatny nasz konkurs dla innych uzytkownikow forum.

Moje zdanie jest takie - zostawmy wszystko po staremu przynajmniej jeszcze na ta edycje, a w miedzyczasie pomyslimy bo teraz jest juz troche za pozno na takie rozwazania a zdan jest tu wiecej niz samych uczestnikow konkursu i ciezko bedzie dojsc do porozumienia..Kura, pewnie i tak bedzie tak ze sam bedziesz musial podjac ostateczna decyzje, ufam ze sluszna i z korzyscia dla wszystkich.

TENNIS - I LOVE THIS GAME iwo:

zaraz zaczynaja grac siostrzyczki wiec konczyc to gadanie i zapuszczac eurosport GO Serena! mam nadzieje, ze dzis tatus nie kazal Ci przegrac

Do góry
#112508 - 28/03/2002 23:24 Re: Tenis - konkurs II edycja - zapisy i sprawy oraganizacyjne
juan_carlos Offline
veteran

Meldunek: 08/07/2001
Postów: 1581
Skąd: Warszawa
jeśli będziemy liczyć zysk to konkurs nie będzie przydatny dla innych uczestników
wynika to z faktu że logicznie rozumujący uczestnik (ja) będzie wybieral takie mecze, których kursy będą mu pozwalaly na zwycięstwo a nie te które są najpewniejsze
i jeszcze jedna rzecz... 1.45 całkowicie wystarcza żeby osiągać przyzwoity zysk w realu przy takim procencie trafień jaki ma czołówka konkursu

Do góry
#112509 - 28/03/2002 23:46 Re: Tenis - konkurs II edycja - zapisy i sprawy oraganizacyjne
Kura Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/08/2001
Postów: 24030
Skąd: Białystok
panowie - liczenie pozostanie bez zmian

chodzi tylko o to że xeo i slav fundują dodatkową kasę - xeo zaproponował żeby nagrodzić osobę która bedzie miała po dodaniu największy kurs , a może by tak nagrodzić osobę która miałaby najwięcej "bezbłednych tygodni" wtedy nawet ci, którzy zajmują ostatnie miejsce mogliby mieć szanse pod koniec turnieju

Do góry
#112510 - 29/03/2002 01:09 Re: Tenis - konkurs II edycja - zapisy i sprawy oraganizacyjne
slav007o Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 10/12/2001
Postów: 3640
Skąd: Zielona Góra/Blackburn
A ja mam propozycję taką odnośnie tej drugiej klasyfikacji, aby był w niej liczony jeden typ każdego zawodnika z najwyższym kursem i dodawany do niej. Może to nie wniesie nic nowego do konkursu ani nie pomoże zarobić nikomu dużej kasy, ale sądze że pozwoli to utrzymać ten konkurs na wysokim poziomie rywalizacji i osoby które już nie będą walczyć o pierwsze miejsce, nie będą walczyć chociaż o pietruchę, przecież 150 złotych samo po dordze nie chodzi, a więc warto rozpaczyć moja propozycję do której przyłaczył sie xeo.
Do rozpaczenia.

SLAV

Do góry
#112511 - 29/03/2002 01:32 Re: Tenis - konkurs II edycja - zapisy i sprawy oraganizacyjne
$iwy Offline
enthusiast

Meldunek: 18/06/2001
Postów: 387
Skąd: Legnica
Ja też się zgłaszam, oczywiście z wpisowym

Pozdrawiam al:

Do góry
#112512 - 30/03/2002 15:09 Re: Tenis - konkurs II edycja - zapisy i sprawy oraganizacyjne
WK Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 08/09/2001
Postów: 1732
Skąd: Płock
[QUOTE]Oryginalnie wysłał juan_carlos:
[qb]
i jeszcze jedna rzecz... 1.45 całkowicie wystarcza żeby osiągać przyzwoity zysk w realu przy takim procencie trafień jaki ma czołówka konkursu[/qb][/QUOTE]Przy kursach 1,45 u zagranicznych bukow tak. Przy kursie 1,45 u nas (gdyby wszystko grac jako single z kursem 1,45) nikt nie mialby zysku.
Oczywiscie nie wszyscy stawiali najnizszy mozliwy kurs z STS i zysk byl.

Wojtek

Do góry
#112513 - 31/03/2002 03:06 Re: Tenis - konkurs II edycja - zapisy i sprawy oraganizacyjne
kemp Offline
xxx

Meldunek: 02/08/2001
Postów: 23007
zglaszam sie z wpisowym

al:

Do góry
#112514 - 01/04/2002 20:27 Re: Tenis - konkurs II edycja - zapisy i sprawy oraganizacyjne
Drak Offline
old hand

Meldunek: 04/04/2001
Postów: 810
Skąd: Czechy
GRATULACJE dla CARLOSA..... iwo:

Podaj prosze swojego meila ,zeby omowic sprawe Twojej WYGRANEJ.

Pozdrowienia

Do góry
#112515 - 01/04/2002 21:05 Re: Tenis - konkurs II edycja - zapisy i sprawy oraganizacyjne
juan_carlos Offline
veteran

Meldunek: 08/07/2001
Postów: 1581
Skąd: Warszawa
[QUOTE]Oryginalnie wysłał Drak:
[qb]GRATULACJE dla CARLOSA..... iwo:

Podaj prosze swojego meila ,zeby omowic sprawe Twojej WYGRANEJ.

Pozdrowienia[/qb][/QUOTE]dzięki iwo:
juan_carlos_ferrero@poczta.onet.pl

Do góry
#112516 - 01/04/2002 22:54 Re: Tenis - konkurs II edycja - zapisy i sprawy oraganizacyjne
Drak Offline
old hand

Meldunek: 04/04/2001
Postów: 810
Skąd: Czechy
Carlos...wyslalem cos do Ciebie.....daj znac jezeli doszlo....i od jutra 2.4.2002 mozesz "walic" typami

Do góry
#112517 - 01/04/2002 23:10 Re: Tenis - konkurs II edycja - zapisy i sprawy oraganizacyjne
juan_carlos Offline
veteran

Meldunek: 08/07/2001
Postów: 1581
Skąd: Warszawa
[QUOTE]Oryginalnie wysłał Drak:
[qb]Carlos...wyslalem cos do Ciebie.....daj znac jezeli doszlo....i od jutra 2.4.2002 mozesz "walic" typami [/qb][/QUOTE]dzięki drak... doszło
wysłałem Ci maila z prśbą o wyjaśnienie jeszcze jednej drobnej kwestii
pozdrawiam iwo:

Do góry
#112518 - 02/04/2002 04:02 Re: Tenis - konkurs II edycja - zapisy i sprawy oraganizacyjne
Anonymous
Unregistered


Jesli mozna, to i ja chcialbym sprobowac swych sil w konkursie, tyle ze bez wpisowego.
:rolleyes:

Do góry
#112519 - 02/04/2002 06:14 Re: Tenis - konkurs II edycja - zapisy i sprawy oraganizacyjne
Pat Offline
journeyman

Meldunek: 04/02/2001
Postów: 86
Skąd: Trzemeszno
Witam !
Jak słusznie WK zwrócił uwagę tak naprawdę (nie wiem dlaczego większość osób nie chce (?) tego zauważyć) największą wadą tego konkursu jest klasyfikowanie graczy tylko na podstawie bilansu: trafione/nietrafione. Kto pamięta zasady tego forum jakie obowiązywały przed "rozbiciem" na poszczególne kategorie ten na pewno pamięta "TABELĘ TYPERÓW".
Regularnie co jakiś czas ktoś wpada na genialny i w 100% skuteczny system typowania. Był RAFTER, był system hi_res_evil'a (to chyba się inaczej pisało ), znowu był RAFTER, jakiś niesamowity system na remisy itd.itp. Tak naprawdę jednak nikt (może z wyjątkiem paru pomazańców bożych ) tak nie typuje bo prędzej czy później kończy się to bankructwem. Ok przejdę może do sedna: moim zdaniem tylko coś w rodzaju tabeli typerów może wyłonić prawdziwych ekspertów w typowaniu ! Dla przypomnienia powiem, że "tamta" TABELA pokazała, że wielu z tych co najwięcej krzyczało słabiutko radziło sobie w rzeczywistości :zobacz: Pewnie wielu (wszyscy ?) znają Uq$. Otóż potrafił on w parę miesięcy zarobić na czysto ok. 10.000 zł stawiając "normalne" kwoty na "normalne" kupony i podając wyd. sportowe tylko z STS i Profa (sam parę razy skorzystałem w realu z jego typów). A jaką miał skuteczność ? 50 % !!!!!!!!!!!
Z kolei wielu ze skutecznością dużo większą, nie mogło wyjść choćby na zero.
Dla lepszego zobrazowania powiem, że na ponad 100 osób podających wtedy typy tylko ok 15 % było w ogóle na plusie !!!
Juan Carlos nie obraź się, ale jak już wcześniej napisał WK Twoja skuteczność jest wysoka (76%), ale tak naprawdę nic z tego nie wynika bo nawet przy takim procencie można być przy tych zasadach na '-'. Przyglądam się regularnie "rzucanym" tu typom i jestem pełen uznania dla graczy jak Sikor czy raf, którzy nie boją się podać rewelacyjnych (choć tylko 50%) "dwójeczek".
Widzę, że tworzy się wokół tego jakaś dyskusja więc postanowiłem dorzucić parę groszy
pozdrawiam wszystkich fanów tenisa !

(a w szczególności Agassiego i Henmana iwo: )

Do góry
#112520 - 02/04/2002 12:52 Re: Tenis - konkurs II edycja - zapisy i sprawy oraganizacyjne
juan_carlos Offline
veteran

Meldunek: 08/07/2001
Postów: 1581
Skąd: Warszawa
liczenie trafiony/nietrafiony wydaje mi się najprostsze... takie przyjęliśmy zasady konkursu
jestem tylko jednym z uczestników ale jeszcze raz napiszę ze wg mnie formuła konkursu jest dobra... są inne gry w których wysokie kursy się liczą (np. play-off) a u nas liczenie kursów może mieć rolę pomocniczą
tenis jest dyscypliną w której faktycznie dość często zdarzają się mecze których prawdopodbieństwo rozstrzygnięcia jest przez buków źle oszacowane... są tematy (np. tenis 3) gdzie można o tym pisać
mamy jeszcze kilka dni do nowej edycji i czas żeby zdecydować jaka formula nam odpowiada
pozdrawiam iwo:

Do góry
#112521 - 02/04/2002 13:56 Re: Tenis - konkurs II edycja - zapisy i sprawy oraganizacyjne
Drak Offline
old hand

Meldunek: 04/04/2001
Postów: 810
Skąd: Czechy
To Paf

Ja nie uwazam zeby konkurs mial jakies bledy.

Co do tego ze piszesz ile to ludzi wpada na rozne systemy to powiem tak:ja za dlugie lata takze analizowalem dziesiatki systemow i jak teraz widze ze ludzie staraja sie grac jednakowymi systemami jak ja kiedys to nic nie mowie bo kazdy tym musi przejsc.

Co do Uq$ to dla mnie sprawa jest bardzo prosta.
Wytlumacze:Wiekszosc bukow naprz.w Czechach,Slowacji,Polsce.....robi kursy na malo atrakcyjne ligi /Grecja,Moldawia,Brazylia,Argentyna,Urugwaj.......Chorwacja,Slowenia,Wlochy ser.B to cos innego/bardzo prosto bo wedlug tabeli.Osobiscie widzialem jak bukmacherzy raz zazartowali i po lekkich wzkazowkach dali zrobic kobiecie kurs na GRECKA lige i tej kobitce sie udalo zrobic "DOBRE" kursy.../to tylko taka mala przygoda,ale o kursach mozna mowic godzinami../
No i co z tego wyplywa.....to ze teraz trzeba miec dostep do internetu miec konta lub dostep do paru bukow i "troche" czasu i jasne ze troche szciescia......Szukasz kursow u tych bukow /Grecja,Moldawia,Brazylia....../lub u ich sasiadow bo napewno buk danego panstwa nie robi kursow wedlug tabeli,ale wedlug "dobrych" wiadomosci z wlasnego kraju dajesz meczom wlasne % skutecznosci analizujesz,zbierasz rozne ciekawe informacje i grasz.Uwaga!!! wyglada to moze troche prosto,ale trzeba sie znac i miec troche szczescia,pieniedzy,doswiadczenia i jeszcze pare rzeczy.....

Co do Carlosa to Ci powiem tyle : przy tej skutecznosci 46:14 i przy madrym systemie i inwestowaniu pieniedzy mozna spokojnie wygrac.
Jest tylko jedno male ale.....przy skutecznosci tygodniowej 4-1 by 5 typow nie mogl podawac w jeden dzien naprz. w poniedzialek/a w dalszych dniach w tygodniu juz nic/ i Ty bys nie smial miec takiego pecha zeby zawsze wybrac z jedo typow ten 1 ktory nie wejdzie.

Pozdrawiam....

Do góry
#112522 - 04/04/2002 17:17 Re: Tenis - konkurs II edycja - zapisy i sprawy oraganizacyjne
WK Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 08/09/2001
Postów: 1732
Skąd: Płock
Mam taki pomysl, zeby kursy z STS i profa mozna bylo uzywac tylko wtedy jesli u zagranicznych bukow (tych od ktorych mozna brac kursy do konkursu) nie ma tego meczu z kursem nizszym niz 1,45.

Pozwoli to wykorzystac wieksza oferte polskich bukow i ograniczy stawianie na mecze ktoe za granica maja kursy 1,3.

Co Wy na to?

Wojtek

Do góry
#112523 - 04/04/2002 17:31 Re: Tenis - konkurs II edycja - zapisy i sprawy oraganizacyjne
juan_carlos Offline
veteran

Meldunek: 08/07/2001
Postów: 1581
Skąd: Warszawa
[QUOTE]Oryginalnie wysłał WK:
[qb]Mam taki pomysl, zeby kursy z STS i profa mozna bylo uzywac tylko wtedy jesli u zagranicznych bukow (tych od ktorych mozna brac kursy do konkursu) nie ma tego meczu z kursem nizszym niz 1,45.

Pozwoli to wykorzystac wieksza oferte polskich bukow i ograniczy stawianie na mecze ktoe za granica maja kursy 1,3.

Co Wy na to?

Wojtek[/qb][/QUOTE]jestem przeciw
po prostu uważam że nie ma sensu wprowadzać niepotrzebnych komplikacji

Do góry
#112524 - 04/04/2002 18:20 Re: Tenis - konkurs II edycja - zapisy i sprawy oraganizacyjne
ZAPP Offline
enthusiast

Meldunek: 29/03/2002
Postów: 235
Skąd: Bielsko-Biała
zgłaszam sie do konkursu

Do góry
#112525 - 04/04/2002 22:30 Re: Tenis - konkurs II edycja - zapisy i sprawy oraganizacyjne
Kura Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/08/2001
Postów: 24030
Skąd: Białystok
slav i xeo czy mogliyście ustalić zasady co do nagrodzenia zwycięzcy w przypadku dodatkowych nagród proponowanych przez was - myślę że ta decyzja powinna należeć właśnie do was

Do góry
#112526 - 04/04/2002 22:56 Re: Tenis - konkurs II edycja - zapisy i sprawy oraganizacyjne
xeo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 04/06/2001
Postów: 2786
Skąd: Zabrze
Mysle o przyznaniu nagrody tylko za 1 miejsce (mała pula) .

Nie wiem na czym stanęło , jak bedziemy podliczac klasyfikacje ?

Moja propozycja sumowac trafne typy .

Slav jest głównym sponsorem wiec jego zdanie bedzie wiążące .

Pozdrawiam

Do góry
#112527 - 04/04/2002 23:16 Re: Tenis - konkurs II edycja - zapisy i sprawy oraganizacyjne
Kura Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/08/2001
Postów: 24030
Skąd: Białystok
normalna klasyfikacja będzię prowadzona w ten sam sposób jak w pierwszej edycji

wiele osób narzekało że pod koniec edycji , kiedy już nie mieli szans na wysokie miejsce gra była trochę nudna dlatego też slav zaproponował nagrodę - jego propozycja to żeby nagrodzić tą osobę która wytypuje najwyższy kurs - myślę że tą kwestię trzeba niebawem rozwiązać

xeo - trochę chyba się nie zrozumieliśmy - Twoją dodatkową nagrodę dorzucasz do głównej puli czy też do oddzielnej klasyfikacji ? z góry dzięki za odpowiedź

Do góry
#112528 - 04/04/2002 23:33 Re: Tenis - konkurs II edycja - zapisy i sprawy oraganizacyjne
xeo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 04/06/2001
Postów: 2786
Skąd: Zabrze
[QUOTE]Oryginalnie wysłał Kura:
[qb]
xeo - trochę chyba się nie zrozumieliśmy - Twoją dodatkową nagrodę dorzucasz do głównej puli czy też do oddzielnej klasyfikacji ? z góry dzięki za odpowiedź[/qb][/QUOTE]No nie zrozumieliśmy się .

Nagrode dorzucam do puli slav`a (oddzielan klasyfikacja ) .

Tylko nie wiem jak slav zaproponował wyłonienie zwycięścy o ile pamietam to dla osoby która będzie miała najwyższy najwyższa sume kursów trfnych typów czyli osobe która najlepiej typowała i wdodatku wysokie kursy .

Do góry
#112529 - 05/04/2002 00:08 Re: Tenis - konkurs II edycja - zapisy i sprawy oraganizacyjne
slav007o Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 10/12/2001
Postów: 3640
Skąd: Zielona Góra/Blackburn
To może ja pierwszy z inicjatywą wyjdę. A wieć sądze że po pierwszym czy drugim tygodniu gdy jeszcze nie będzie tak do końca wiadomo kto wygra wszyscy będą skupieni na wygraniu klasyfikacji ogólnej na jak najlepszy bilans typów, ale gdy niektórzy już zaczną się wykruszać to może się zainteresują drugą klasyfikacją. Nie wiem co na to xeo ale ja bym to widział tak. Każdy w tygodniu podaje swoje typy i wśród normalnych powyżej 1.45 np. jeden z najwyższym trafionym kursem jest zaliczany do klasyfikacji. Nie wiem jak się ta forma przyjmie ale takie są wstępne założenia do których prosiłbym aby się ustosunkował drugi sponsor xeo.

SLAV

Do góry
#112530 - 05/04/2002 00:18 Re: Tenis - konkurs II edycja - zapisy i sprawy oraganizacyjne
juan_carlos Offline
veteran

Meldunek: 08/07/2001
Postów: 1581
Skąd: Warszawa
ja mam propozycję żeby główna klasyfikacja była liczona tak jak do tej pory a dodatkowa sponsorowana przez slava i xeo tak jak to liczą w nba i mlb z tym że do obu klasyfikacji byłyby brane te same mecze
nie szukajmy jakichś bardzo skomplikowanych rozwiązań bo w siła tkwi w prostocie

Do góry
#112531 - 05/04/2002 00:29 Re: Tenis - konkurs II edycja - zapisy i sprawy oraganizacyjne
slav007o Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 10/12/2001
Postów: 3640
Skąd: Zielona Góra/Blackburn
Co do pierwszej klasyfikacji Juan Carlos, to się zgadzam, ale jeżeli chodzi o moją propozycję to nie sądze aby ona była aż w takiej trudnej formie do przyswojenia. Do tej klasyfikacji, według mnie powinniśmy brać po jednym typie tygodniowo od każdego zawodnika z najwyższym trafionym kursie,
Gdzie tu komplikacje

SLAV

Do góry
#112532 - 05/04/2002 00:34 Re: Tenis - konkurs II edycja - zapisy i sprawy oraganizacyjne
xeo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 04/06/2001
Postów: 2786
Skąd: Zabrze
[QUOTE]Oryginalnie wysłał slav007o:
[qb]Każdy w tygodniu podaje swoje typy i wśród normalnych powyżej 1.45 np. jeden z najwyższym trafionym kursem jest zaliczany do klasyfikacji. Nie wiem jak się ta forma przyjmie ale takie są wstępne założenia do których prosiłbym aby się ustosunkował drugi sponsor xeo.
SLAV[/qb][/QUOTE]Dobry pomysł . TAK moze być .

Jeszcze jedna sprawa ile osób partycypuje w nagrodzie - Proponuje tylko 1 miejsce .

Do góry
#112533 - 05/04/2002 00:38 Re: Tenis - konkurs II edycja - zapisy i sprawy oraganizacyjne
Drak Offline
old hand

Meldunek: 04/04/2001
Postów: 810
Skąd: Czechy
Slav..wedlug mnie to nie jest dobry pomysl.......
ja osobiscie wierze ze "zawodnicy" ktorzy beda juz widzieli ze nie maja szansy na zwycistwo w turnieju to SPECJALNIE beda WALILI duzymi kursami zeby chociaz wygrac drugi turniej.Nie rozumiem potem tego ze niektorzy mowia zeby chcieli wybierac z tego turnieju DOBRE typy jak by Ci slabsi WALILI same bzdurne mecze z duzymi kursami zeby tylko wygrac druga klasyfikacje.....Slav powiem Ci tak...jezeli chcesz sponzorowac to doloz nagrody do miejsc 1-3 lub jeszcze dolicz 4 miejsce zeby bylo ciekawie.......jezeli myslis ze Twoj pomysl jest dobry to prosze ,ale skonczy sie tak jak pisalem wyzej...ludzie beda walili BEZSENSOWNYMI TYPAMI.....

Do góry
#112534 - 05/04/2002 01:08 Re: Tenis - konkurs II edycja - zapisy i sprawy oraganizacyjne
juan_carlos Offline
veteran

Meldunek: 08/07/2001
Postów: 1581
Skąd: Warszawa
slav bierzemy jeden typ z najwyższym kursem od każdego i co dalej z tym robimy? liczymy zysk i sumujemy na koniec konkursu? niektórzy będą dawali pod koniec konkursu 5 meczów o kursie 10.00 tygodniowo a chyba nie o to tu chodzi...
jeśli liczyć zysk to od wszystkich typów... taka jest moja opinia ale to ty jesteś sponsorem

Do góry
#112535 - 05/04/2002 03:34 Re: Tenis - konkurs II edycja - zapisy i sprawy oraganizacyjne
slav007o Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 10/12/2001
Postów: 3640
Skąd: Zielona Góra/Blackburn
A więc może trochę odpowiem. Po pierwsze odnośnie pytania xeo, ja też jestem za tym żeby nagroda była tylko za pierwsze miejsce. Co do pytania Draka, hmmmm, no fakt może zaistnieć taka sytuacja, ale to wszystko w praniu wyjdzie, bo przecież jeżeli ktoś z 5 typów poda jeden typ z kursem 1.8 i mu nie wejdzie a pozostałe normalnie po 1.45 to liczy się mu kurs 1.45 bo on jest najwyższy z typowanych meczy.
Teraz może trochę wytłumaczę o co mi dokładnie chodzi z tymi kursami bo widzę że nie wszyscy do końca mnie zrozumieli, a więc chodzi mi o to że będziemy brali jeden najwyższy kurs (trafiony oczywiści) z pięciu podanych tygodniowo i dodawać do klasyfikacji, np. podam 4 typy po 1.45 i jeden z kursem 1.6 i wszystkie udało mi się trafić, wtedy trafione typy zapisujemy w normanej klasyfikacji a ten z najwyższym kursem do drugiej gdzie jest jedynie zapisywana wartość kursu.
Wyglądałoby to następująco no. pierwszy tydzień
1.50, drugi tydzień 1.60, trzeci 1.55 i tak dalej. Wtedy dodajemy poprostu te najwyższe trafione kursy i wychodzi nam w wyżej wymienionym przypadku 1.50+1.60+1.55 czyli razem 4.65 i tak będzie podliczana punktacja w tej klasyfikacji.
Jeżeli oczywiście większość osób uważa że może to wprowadzić zamieszanie to dobrze wycofam się ze sponsoringu, ale pamiętajcie że robie to ze własnej nie przymuszonej woli a 150 zł (które sponsoruje ja i xeo) samo po drodze nie chodzi.
Wybierzecie sami, ja się dostosuje.

SLAV

Do góry
#112536 - 05/04/2002 05:02 Re: Tenis - konkurs II edycja - zapisy i sprawy oraganizacyjne
Drak Offline
old hand

Meldunek: 04/04/2001
Postów: 810
Skąd: Czechy
[QUOTE]Oryginalnie wysłał slav007o:
[qb]Co do pytania Draka, hmmmm, no fakt może zaistnieć taka sytuacja, ale to wszystko w praniu wyjdzie, bo przecież jeżeli ktoś z 5 typów poda jeden typ z kursem 1.8 i mu nie wejdzie a pozostałe normalnie po 1.45 to liczy się mu kurs 1.45 bo on jest najwyższy z typowanych meczy.

Jeżeli oczywiście większość osób uważa że może to wprowadzić zamieszanie to dobrze wycofam się ze sponsoringu, ale pamiętajcie że robie to ze własnej nie przymuszonej woli a 150 zł (które sponsoruje ja i xeo) samo po drodze nie chodzi.
Wybierzecie sami, ja się dostosuje.

SLAV[/qb][/QUOTE]Jezeli powiedzmy po 5 tygodniu bym widzial ze nie mam szansy dogonic czolowki to nie bede podawal kursy 1,45 lub 1,8,ale podam 5 typow z kursami 4 i wyzej zeby chociaz wygrac drugi turniej i wiem ze mam wygode bo czolowi gracze nie beda ryzykowali typowanie wysokich kursow bo istnieje wtedy wieksze prawdopodobienstwo nietrafienia.

Ja mysle ze jezeli chcesz zasponzorowac turniej z xeo to wszyscy sie z tym napewno zgadzaja i pula nagrod naprawde juz dochodzila by w tedy do ciekawych sum.
Ale nie jestem pewny czy podliczanie kursow w tym
wypadku jest na miejscu. Turniej sie moze rozdzielic potem na tych co beda grac o czolowe miejsca i tych co tylka graja na wysokie kursy.

Mysle ze jeszcze sie na ten temat ktos wypowie i padnie odpowiednia decyzja.

Jedno jest pewne,jezeli chcecie dac pieniadze to je dajcie chociaz padnie jakakolwiek decyzja.Turniej sie tym stanie jeszcze atraktywniejszym. iwo:

Do góry
#112537 - 05/04/2002 05:33 Re: Tenis - konkurs II edycja - zapisy i sprawy oraganizacyjne
xeo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 04/06/2001
Postów: 2786
Skąd: Zabrze
Jak na razie zapisało się niecałe 10 osób - słaba promocja .

Rzeczywiście moze byc taki problem o jakim pisze Dark wtedy by rywalizacja straciła sens byłby to poprostu totolotek .

Ale jak rozwiązać ten problem .

Może jakoś wspólnie coś wykominujemy .

Cele równoległej klasyfikacji .

1. Mobilizacja graczy do dalszego podowania typów mimo 0 szans na zajecie dobrego miejsca w klasyfikacji ogólnej [ by zapobiec odchodzeniu graczy w trakcie turnieju ].

2. Doprowadzenie do sytuacji by gra w realu typami z turnieju jako single była opłacalna [juan_carlos mimo znakomitego wyniku w realu grając singlami swoje typy osiągnął by minimalny zysk ].

To są chyba główne cele prowadzenia drugiej klasyfikacji .

Można ograniczyć walenie typów na oslep z wysokim kursem poprzez :

1. Ustalenie widełek kursów np. (1,45 ; 1,90 ) , w trakcie turnieju mozna bylo policzyc na palcach jednej reki typy powyżej 1,90 .

2. Przyjąc do klasyfikacji zasade typ trafiony + kurs tego typu , typ nie trafiony - kurs tego typu podzielony na 2 .

Typ 1 1,60 trafiony
Typ 2 1,45 trafiony
Typ 3 1,90 pudło
Typ 4 1,90 trafiony
TYp 5 1,55 trafiony

Wynik 5,55

Przy podaniu 5 wysokich typów np.po 1,90 i trafienia 2 (optymista) wynik byłby 0,95 .
Czyli nie opłaca się grac wysokich typów tylko w granicach rozsądku .

Wady tego sposobu : kłopot z liczeniem i komlikacja jak mówi juan .

3. Przeznaczyć kase jako dodatkowa pula na 2 kolejne miejsce w klasyfikacji ogólnej + 2 kolejne miejsca gra bez wpisowego w nastepnej edycji - nagradzane byłoby wtedy 7 miejsc i wlka byłaby wsród większej ilości uczestników .

Czekam na opinie i dalsze propozycje .

Do góry
#112538 - 05/04/2002 12:48 Re: Tenis - konkurs II edycja - zapisy i sprawy oraganizacyjne
juan_carlos Offline
veteran

Meldunek: 08/07/2001
Postów: 1581
Skąd: Warszawa
jeśli można coś zrobić prosto albo udziwnić to ja bym zrobił prosto... rozwiązania które już się sprawdziły mają tą przewagę że nic w ich przypadku nie będzie wychodzić w praniu
ale jak już wspominalem to nie ja jestem sponsorem... niech sponsorzy ustalą reguły dodatkowej klasyfikacji i poinformują nas o ostatecznej decyzji
weźcie tylko pod uwagę że podawanie wyższych kursów obniży prawdopodobnie procent trafianych typów... ostatni raz napiszę że powinno się liczyć zysk/stratę ze wszystkich typów bo wg mnie tylko ten sposób podliczania ma w tym wypadku sens... inne wprowadzą bałagan... obiecuję się już nie powtarzać ale przemyślcie to

Do góry
#112539 - 05/04/2002 14:45 Re: Tenis - konkurs II edycja - zapisy i sprawy oraganizacyjne
KLUKO Offline
journeyman

Meldunek: 06/12/2001
Postów: 68
Skąd: bytom
nie chce sie w parade nikomu w******lac ale widze ze robicie zbedna runde honorowa. niech ewentualny gracz wytypuje 5 spotkan i tak jak w hatkach rozkoszy wygra ten kto ma skutecznosc 100%. oczywiscie od niego zalezy czy zagra same pewniaki czy zaryzykuje ale logicznym jest ze bedzie wygrywac jegomosc ze 100% celnoscia i najwyzszym akiem. pozatym mozesz wprowadzic ,np: pewna hierarhie punktowa najlepszy w danym dniu 5 punktow i analogicznie za drugie 2 itd. oczywiscie wszystko zalezy od wyobrazni np wprowadzajac duzy obszar punktowy np dla 10 miejsc moze spowodowac zacieta rywalizacje moze jednak stac sie odwrotnie wszystko jak zawsze zalezy od gustu a tych sie nie ocenia zatem slavku007 dzialaj jakkolwiek byle dobrze. powodzenia z biurokracja

Do góry
#112540 - 05/04/2002 14:55 Re: Tenis - konkurs II edycja - zapisy i sprawy oraganizacyjne
KLUKO Offline
journeyman

Meldunek: 06/12/2001
Postów: 68
Skąd: bytom
tak sam musze sie skrytykowac co by sie stalo gdyby nikt nie trafil 100 potrzebny bylby jakis przelicznik...jestem na magicznej amoksycylinie i wszystko wydaje mi sie latwe proste i do zrobienia od reki. no nie wiem jak to rozwiazac to jest niemozliwe sam belial mialby twardy orzech nie wiem poddaje sie. skala trudnosci dorownuje przejsciu wielblada przez ucho igielne tymbardziej xeoarcheo i slawek pozdrawiam i podziwiam tworzycie nowa rzeczywistosc bo ja nie wiem no teraz to juz chce isc do domu

Do góry
#112541 - 05/04/2002 17:01 Re: Tenis - konkurs II edycja - zapisy i sprawy oraganizacyjne
Eternal Offline
enthusiast

Meldunek: 09/10/2001
Postów: 203
Skąd: Warszawa
zapisuję się z wpisowym

Do góry
#112542 - 05/04/2002 17:11 Re: Tenis - konkurs II edycja - zapisy i sprawy oraganizacyjne
xeo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 04/06/2001
Postów: 2786
Skąd: Zabrze
Zawsze znajdzie sie ktoś kto nie jest zadowolony i znajdzie powód by storpedować pojawiające się pomysły .

Więc może lepiej odpuścić drugą klasyfikacje skoro wwzyscy sa anty .

Kluko filozofie co masz na mysli nazywając mnie xeoarcheo - mam czuć się obrażony ?

Pozdrawiam

Do góry
#112543 - 05/04/2002 17:14 Re: Tenis - konkurs II edycja - zapisy i sprawy oraganizacyjne
Radj Offline
veteran

Meldunek: 08/07/2001
Postów: 1555
Skąd: N 52°13'49'' E 21°00'38'' [War...
zapisuje sie z wpisowym


Do góry
#112544 - 05/04/2002 17:47 Re: Tenis - konkurs II edycja - zapisy i sprawy oraganizacyjne
Kura Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/08/2001
Postów: 24030
Skąd: Białystok
Moja propozycja, którą podałem wcześniej żeby dodatkowo nagrodzić osobę, która będzie miała najwięcej "bezbłędnych tygodni"

xeo i slav macie jeszcze kilka dni żeby ostatecznie podjąć decyzje

Do góry
#112545 - 05/04/2002 20:36 Re: Tenis - konkurs II edycja - zapisy i sprawy oraganizacyjne
WIKTOR_69 Offline
addict

Meldunek: 05/04/2002
Postów: 456
Witam SENIOROW!
Zapisuje sie z wpisowym!

Do góry
#112546 - 05/04/2002 22:16 Re: Tenis - konkurs II edycja - zapisy i sprawy oraganizacyjne
raf Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 18/06/2001
Postów: 1828
Skąd: Warszawa
Zgadzam sie z Kura. Nagrodzic osobe z najwieksza liczba bezblednych tygodni. Ew. drugie wyjscie z sytuacji to dolozyc ta wasza kase do wpisowego (bedzie wieksza nagroda) i podzielic na 3 pierwsze miejsa, lub tak jak pisaliscie zasponsorowac 3 kolejnym udzial w kolejnej edycji..Nie robmy oddzielnej klasyfikacji. Zaczyna sie nowy konkurs wszyscy maja te same szanse. Mysle, ze wieksza liczba typujacych bedzie teraz dawac z siebie wszystko zeby wygrac i podawac lepsze typy niz to bylo ostatnio. Skoncentrujmy sie na podawaniu dobrych, przemyslanych typow z calkiem atrakcyjnymi kursami tak jak bylo w I edycji. A uwazam ze bylo niezle (ale moze byc jeszcze lepiej). Trzeba tez rozreklamowac turniej, mogloby zagrac troche wiecej osob...

Do góry
#112547 - 05/04/2002 23:21 Re: Tenis - konkurs II edycja - zapisy i sprawy oraganizacyjne
slav007o Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 10/12/2001
Postów: 3640
Skąd: Zielona Góra/Blackburn
Przychylam się do propozycji Kury, macie rację po co komplikować coś co jest takie proste i piękne, jeżeli chodzi o mnie to się zgadzam na waszą propozycję teraz tylko jeszcze xeo musiałby się ustosunkować do całej sytuacji, czy nadal będzie chciał sponsorwać czy raczej tej klasyfikacji nie będzie chciał wspierać.

SLAV

Do góry
#112548 - 06/04/2002 00:36 Re: Tenis - konkurs II edycja - zapisy i sprawy oraganizacyjne
xeo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 04/06/2001
Postów: 2786
Skąd: Zabrze
Slav , kura .

Mam się ustosunkować do propozycji by nagrodzić osobe która miała najwięcej bezbłednych tygodni ?

Jeżli tak to nie widze w tym sensu bo taka osoba która będzie maiła najwięcej bezbłednych tygodni bedzie i tak w czołowce turnieju na nagradzanych miejscach ( przynajmniej z duzym prawdopodobieństwem tak bedzie )

Swoje 50 zł dożucam więc do ogólnej puli .

Pozdrawiam

Do góry
#112549 - 06/04/2002 00:42 Re: Tenis - konkurs II edycja - zapisy i sprawy oraganizacyjne
xeo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 04/06/2001
Postów: 2786
Skąd: Zabrze
Może jeszcze inaczej .

Swoje 50 zł przeznaczam na nagrode za 4 miejsce (oczywiście jeżeli nagradzne bedą 3 pierwsze i kwota nagrody za 3 miejsce bedzie wyższa od 50 zł , chodzi mi o to by nie doprowadzić do sytuacji , że za 4 będzie 50 zł , a za 3 40 zł ) .

No to chyba wszystko .

Do góry
#112550 - 06/04/2002 06:20 Re: Tenis - konkurs II edycja - zapisy i sprawy oraganizacyjne
slav007o Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 10/12/2001
Postów: 3640
Skąd: Zielona Góra/Blackburn
No to żeby było łądniej i bez zamieszania to ja też się złoże do puli ogólnej, ale jak narazie będzie to tylko 50 zł, a nie 100 jak wcześniej wspominałem gdyż ostatnio coś szwankuje moje typowanie i trochę utopiłem. Zaznaczam że jeżeli moja systuacja finansowa poprawi się pod koniec tej edycji to powróce do mojej 100

SLAV

Do góry
#112551 - 06/04/2002 15:39 Re: Tenis - konkurs II edycja - zapisy i sprawy oraganizacyjne
tOOmeq Offline
enthusiast

Meldunek: 19/03/2002
Postów: 307
Skąd: Gorzow Wlkp.
Zglaszam swoj akces do turnieju tenisowego, jako ze nie bralem w nim wczesniej udzialu prosze o przyslanie mi na moj adres mailowy klaudina@poczta.onet.pl wszelkich informacji jak i do kogo mam przeslac kase.

Do góry
#112552 - 06/04/2002 16:30 Re: Tenis - konkurs II edycja - zapisy i sprawy oraganizacyjne
WIKTOR_69 Offline
addict

Meldunek: 05/04/2002
Postów: 456
Kura, wyslalem Ci potwierdzenie wplaty wpisowego do konkursu. Wplata zostala dokonana przelewem z mBANKU. Potwierdzenie wplaty jako komputerowy screen operacji przelewu.

Dla wszystkich:
Mam propozycje ograniczenia bezsensownych typow:
Wydzielmy czesc puli dla osob, ktore bezblednie trafia wszystkie 5 meczow w tygodniu. Pod koniec ta czesc puli zostanie rozdzielona w odpowiednich proporcjach pomiedzy osobami ktore mieli bezbledne trafienia.
IMHO zwiekszy to atrakcyjnosc konkursu, poza tym nie bedzie typow "o pietruszke", kazdy bedzie mial szanse wygrania az do ostatniego tygodnia konkursu.

Pozdro

Do góry
#112553 - 06/04/2002 16:47 Re: Tenis - konkurs II edycja - zapisy i sprawy oraganizacyjne
THOM Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/11/2001
Postów: 3496
Skąd: Poznań
W pełni popieram wypowiedź WIKTORA_69. Zgadzam się
,że zwiększy to atrakcyjność konkursu i sądzę,że spowoduje większą mobilizację wśród uczestników, (szczególnie pod koniec konkursu,gdy cześć graczy nie będzie już miała szans na czołowe lokaty).
Uważam,że jest to BARDZO DOBRY POMYSŁ,ale obawiam się,że rozgorzeje dyskusja "jaka to ma być część puli".
Pozdro

Do góry
#112554 - 06/04/2002 17:05 Re: Tenis - konkurs II edycja - zapisy i sprawy oraganizacyjne
juan_carlos Offline
veteran

Meldunek: 08/07/2001
Postów: 1581
Skąd: Warszawa
ja zgodnie ze swoją wredną naturą znów jestem przeciw
sensowne wydaje mi się nagrodzenie większej liczby osób... np 4 jak proponował xeo jeśli będzie więkasza pula

Do góry
#112555 - 06/04/2002 17:16 Re: Tenis - konkurs II edycja - zapisy i sprawy oraganizacyjne
Kura Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/08/2001
Postów: 24030
Skąd: Białystok
Ja też jestem za tym żeby nagrodzić pierwszą trójkę do tego dojdzie jeszcze nagroda za 4 miejsce od xeo no i nie należy zapominać o nagrodach Drak-a . W drugiej edycji emocji będzie więcej bo nietylko pierwsza osoba dostanie nagrodę

Nad podziałem pięniedzy będzie można dopiero pomyśleć w momencie kiedy będziemy wiedzieć jaka to jest pula.

Przypominam również osobom które mają zamiar wpłacić o informacji o dokonanej wpłacie na maila czy też na forum

Do góry
#112556 - 08/04/2002 18:22 Re: Tenis - konkurs II edycja - zapisy i sprawy oraganizacyjne
denis Offline


Meldunek: 14/01/2001
Postów: 1037
Niestety z braku czasu nie będę z wami rywalizował, życze powodzenia wszystkim.

Gratulacje dla juana za wygranie tamtej edycji iwo:

i Kury za kawał dobrej roboty iwo:

Do góry
#112557 - 09/04/2002 22:50 Re: Tenis - konkurs II edycja - zapisy i sprawy oraganizacyjne
kuba81 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/11/2001
Postów: 3216
Skąd: Poznan
Siemka kura jesli mozesz to wyslij mi mailem swoj adres na ktory mam kaske wyslac bo kurde zapomnialem ostatnio a mam gg zmieniony i nie pamietam twojego Moj mail to: Pozqba81@poczta.onet.pl Juz ze szpitala wyszedlem wiec w pelni moge brac udzial w 2 edycji Pozdrawiam i zycze powodzonka

Do góry
#112558 - 15/04/2002 18:25 Re: Tenis - konkurs II edycja - zapisy i sprawy oraganizacyjne
Kura Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/08/2001
Postów: 24030
Skąd: Białystok
Na dzień dzisiejszy pieniądze wpłacili : Wiktor,xeo juan i ja. Mam pytanie czy reszta uczestników będzie grała z wpisowym ? Przypominam że wpłaty należy dokonać najpóźniej do końca tygodnia .

Do góry
#112559 - 16/04/2002 02:49 Re: Tenis - konkurs II edycja - zapisy i sprawy oraganizacyjne
slav007o Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 10/12/2001
Postów: 3640
Skąd: Zielona Góra/Blackburn
Ja przepraszam z góry że tak do końca czekam, ale ostatnio czasu nie miałem i dlatego dopiero w środę albo czwartek wpłacę.

SLAV

Do góry
#112560 - 16/04/2002 03:07 Re: Tenis - konkurs II edycja - zapisy i sprawy oraganizacyjne
kuba81 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/11/2001
Postów: 3216
Skąd: Poznan
Kura ja jutro wysle kaske za Thoma oraz za mnie

Do góry
#112561 - 23/04/2002 21:04 Re: Tenis - konkurs II edycja - zapisy i sprawy oraganizacyjne
Kura Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/08/2001
Postów: 24030
Skąd: Białystok
juan odpowiadam tu

ile kasy ? mało niestety mniej niż poprzednio gdzie bardzo ładnie zasponsorował krsk

pieniądze wpłacili : xeo,toomeq,Wiktor,juan,Siwy,kuba,Thom i ja czyli 8*30 =240zł

nie wiem czy reszta zamierza wpłacać czy nie jeśli ktoś chcę wpłacić to napiszczie tak lub jeżeli nie to : nie

jeżeli nikt już nie dopłaci to myśle że nie ma niestety co tu dzielić a za drugie miejsce nagrody mogliby przyznać xeo i slav

To jest moja propozycja

prosze o zastanowie nad tą sprawą

Do góry
#112562 - 23/04/2002 21:23 Re: Tenis - konkurs II edycja - zapisy i sprawy oraganizacyjne
juan_carlos Offline
veteran

Meldunek: 08/07/2001
Postów: 1581
Skąd: Warszawa
[QUOTE]Oryginalnie wysłał Kura:
[qb]juan odpowiadam tu

ile kasy ? mało niestety mniej niż poprzednio gdzie bardzo ładnie zasponsorował krsk

pieniądze wpłacili : xeo,toomeq,Wiktor,juan,Siwy,kuba,Thom i ja czyli 8*30 =240zł

nie wiem czy reszta zamierza wpłacać czy nie jeśli ktoś chcę wpłacić to napiszczie tak lub jeżeli nie to : nie

jeżeli nikt już nie dopłaci to myśle że nie ma niestety co tu dzielić a za drugie miejsce nagrody mogliby przyznać xeo i slav

To jest moja propozycja

prosze o zastanowie nad tą sprawą[/qb][/QUOTE]racja kura... proponuję poczekać do jutra wieczora na deklaracje osób które chcą wpłacić kasę a z jakichś przyczyn tego jeszcze nie zrobiły
jeśli nie będzie wysypu tego typu deklaracji to zwycięzca powinien dostać całą kasę

Do góry
#112563 - 23/04/2002 23:55 Re: Tenis - konkurs II edycja - zapisy i sprawy oraganizacyjne
Maciejev Offline


Meldunek: 23/07/2001
Postów: 765
Skąd: Sosnowiec
Ja wplace kase na 100 % - w przyszlym tygodniu!!!
al:

Do góry
#112564 - 24/04/2002 15:33 Re: Tenis - konkurs II edycja - zapisy i sprawy oraganizacyjne
raf Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 18/06/2001
Postów: 1828
Skąd: Warszawa
Kura ja wlasnie puszczam przelew. Sorry, ze tak pozno, ale bylem bardzo zajety.
Pozdrawiam.

Do góry
#112565 - 30/04/2002 18:52 Re: Tenis - konkurs II edycja - zapisy i sprawy oraganizacyjne
Kura Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/08/2001
Postów: 24030
Skąd: Białystok
Witam

Wpłynęły pięniądze od raf-a i zakładając że jeszcze wpłaci Maciejev będzie 300zł ja mam dwie propozycje podziału

I - zwycięzca -300 zł a drugie miejsce jeżeli xeo i slav są dalej za tym żeby sposnorować konkurs - 100zł

a jeżeli chcemy nagrodzić pierwszą trójkę to
zwycięzca - 250zł drugie miejsce -100 (xeo+slav) trzecie - 50zł

czekam na wasze opinie

Do góry
#112566 - 30/04/2002 19:46 Re: Tenis - konkurs II edycja - zapisy i sprawy oraganizacyjne
slav007o Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 10/12/2001
Postów: 3640
Skąd: Zielona Góra/Blackburn
Ja nadal sponsoruje 2 miejsce, nie wiem jak xeo ale domyślam się że on też

SLAV

Do góry
#112567 - 30/04/2002 19:50 Re: Tenis - konkurs II edycja - zapisy i sprawy oraganizacyjne
Kura Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/08/2001
Postów: 24030
Skąd: Białystok
[QUOTE]Oryginalnie wysłał slav007o:
[qb]Ja nadal sponsoruje 2 miejsce, nie wiem jak xeo ale domyślam się że on też

SLAV[/qb][/QUOTE]xeo od samego początku był za więc jak się domyślam zdania nie zmienił

Do góry
#112568 - 30/04/2002 22:07 Re: Tenis - konkurs II edycja - zapisy i sprawy oraganizacyjne
raf Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 18/06/2001
Postów: 1828
Skąd: Warszawa
Moim zdaniem - tylko dwa pierwsze miejsca powinny byc nagradzane, ze wzgledu na mala pule..
Szkoda, ze tak malo osob wplacilo, kolejna edycje trzeba jeszcze bardziej dopracowac pod tym wzgledem.

Do góry
#112569 - 06/05/2002 20:41 Re: Tenis - konkurs II edycja - zapisy i sprawy oraganizacyjne
ZAPP Offline
enthusiast

Meldunek: 29/03/2002
Postów: 235
Skąd: Bielsko-Biała
KURA!
Nie miałem dostępu do forum od 22 kwietnia.(choroba). Czy moge podać w tym tygodniu
10 typów. Gram dla zabawy więc nie roszczę sobie pretensji do żadnych nagród.

Do góry
#112570 - 06/05/2002 21:28 Re: Tenis - konkurs II edycja - zapisy i sprawy oraganizacyjne
Kura Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/08/2001
Postów: 24030
Skąd: Białystok
ZAPP regulamin jest regulaminem i myśle że nie powinniśmy go naciągać - ja osobiście będę pamiętał że te 5 punktów minusowych to nie za błędne typy

Do góry
#112571 - 07/05/2002 15:02 Re: Tenis - konkurs II edycja - zapisy i sprawy oraganizacyjne
kemp Offline
xxx

Meldunek: 02/08/2001
Postów: 23007
Chcialbym zaznaczyc, ze tak jak zapowiedzialem podczas zapisywania sie do konkursu, gram z wpisowym. Czekam tylko na rozliczenie podatkowe, po przyjsciu ktorego zaraz przesylam ci, Kura, pieniadze

Do góry
#112572 - 17/05/2002 17:46 Re: Tenis - konkurs II edycja - zapisy i sprawy oraganizacyjne
Kura Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/08/2001
Postów: 24030
Skąd: Białystok
nie wpłynęły jeszcze pieniądze od Maciejeva i kempa - jako że nikt się nie wypowiedział na temat podziału pięniedzy oprócz raf-a 270 zł (narazie) dostanie zwycięzca

Do góry
#112573 - 17/05/2002 17:59 Re: Tenis - konkurs II edycja - zapisy i sprawy oraganizacyjne
xeo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 04/06/2001
Postów: 2786
Skąd: Zabrze
[QUOTE]Oryginalnie wysłał Kura:
[/QUOTE]xeo od samego początku był za więc jak się domyślam zdania nie zmienił[/QB][/QUOTE]

Choć w tej edycji idzie mi jak krew z nosa to oczywiście to co zaoferowałem jest nadal aktualne , tylko nie pamiętam na co idzie te moje pare złoty , na które miejsce .

Pozdrawiam

Do góry
#112574 - 17/05/2002 18:16 Re: Tenis - konkurs II edycja - zapisy i sprawy oraganizacyjne
Kura Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/08/2001
Postów: 24030
Skąd: Białystok
z tego co było powiedziane wcześnie 100zł jest przeznaczone na 2 miejsce (50-xeo i slav) - przpominam również o nagrodach od Draka dla pierwszej trójki

Do góry
#112575 - 07/06/2002 18:13 Re: Tenis - konkurs II edycja - zapisy i sprawy oraganizacyjne
kuba81 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/11/2001
Postów: 3216
Skąd: Poznan
Siemka Kura.
Chcialem poruszyc sprawe wczorajszego meczu Ferrero-Agassi , mysle ze bylo troche niesprawiedliwe podawanie ze Juan bedzie w 1-4 poniewaz grajacy mieli juz zapas seta oraz gema na korzysc Juana.W regulaminie jest napisane iz nalezy typowac do godziny podanej przez dana firme (w tym przypadku dzien wczesniej)Nie chce jednakze by te typy byly anulowane Wiktorowi i Juanowi_Carlosowi poniewaz trafili i im gratuluje jednakze warto do nastepnej edycji ustalic co trzeba robic w takich przypadkach poniewaz nie jest to sprecyzowane dokladnie i nalezy takze podziekowac Wiktorowi i Juanowi ze dali ten typek bo przynajmniej mozna wyjasnic
Pozdrawiam i udanych typow zycze

Do góry
#112576 - 07/06/2002 18:25 Re: Tenis - konkurs II edycja - zapisy i sprawy oraganizacyjne
juan_carlos Offline
veteran

Meldunek: 08/07/2001
Postów: 1581
Skąd: Warszawa
[QUOTE]Oryginalnie wysłał kuba81:
[qb]Siemka Kura.
Chcialem poruszyc sprawe wczorajszego meczu Ferrero-Agassi , mysle ze bylo troche niesprawiedliwe podawanie ze Juan bedzie w 1-4 poniewaz grajacy mieli juz zapas seta oraz gema na korzysc Juana.W regulaminie jest napisane iz nalezy typowac do godziny podanej przez dana firme (w tym przypadku dzien wczesniej)Nie chce jednakze by te typy byly anulowane Wiktorowi i Juanowi_Carlosowi poniewaz trafili i im gratuluje jednakze warto do nastepnej edycji ustalic co trzeba robic w takich przypadkach poniewaz nie jest to sprecyzowane dokladnie i nalezy takze podziekowac Wiktorowi i Juanowi ze dali ten typek bo przynajmniej mozna wyjasnic
Pozdrawiam i udanych typow zycze [/qb][/QUOTE]kuba co by ci tu odpowiedzieć... aa już wiem... typy były ściśle zdodne z regulaminem :zobacz:
po prostu co do joty

Do góry
#112577 - 07/06/2002 18:30 Re: Tenis - konkurs II edycja - zapisy i sprawy oraganizacyjne
kuba81 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/11/2001
Postów: 3216
Skąd: Poznan
Juan ja wiem ze byly sprawiedliwe jednakze uwazam ze trzeba by cos zmienic w regulaminie bo nie jest to w pelni sprawiedliwe.Uwazam ze dla wszystkich szanse powinny byc rowne.Kazdy gral mecz do 3 setow wygranych w RG u mezczyzn a nie jak bylo w tym przypadku do 2 setow wygranych :I wy macie jak najbardziej racje ale uwazam osobiscie ze takze mam troche racji iwo:

Do góry
#112578 - 07/06/2002 18:35 Re: Tenis - konkurs II edycja - zapisy i sprawy oraganizacyjne
juan_carlos Offline
veteran

Meldunek: 08/07/2001
Postów: 1581
Skąd: Warszawa
[QUOTE]Oryginalnie wysłał kuba81:
[qb]Juan ja wiem ze byly sprawiedliwe jednakze uwazam ze trzeba by cos zmienic w regulaminie bo nie jest to w pelni sprawiedliwe.Uwazam ze dla wszystkich szanse powinny byc rowne.Kazdy gral mecz do 3 setow wygranych w RG u mezczyzn a nie jak bylo w tym przypadku do 2 setow wygranych :I wy macie jak najbardziej racje ale uwazam osobiscie ze takze mam troche racji iwo: [/qb][/QUOTE]kuba a ja uważam że nie masz zupełnie racji
w środę typ na ferrero w półfinale był około 1.9... ferrero wygrał pierwszego seta i dogrywali w czwartek... prof sobie uznal że w takiej sytuacji szanse ferrero na udział w półfinale się zwiększyły i wystawiił kurs 1.47 z godziną rozpoczęcia jeśli się nie mylę 11.30
w świetle przytoczonych faktów :zobacz: jednoznacznie twierdzę ze ja mam całkowitą rację a ty w tym wypadku całkowicie jej nie masz
pozdrawiam

Do góry
#112579 - 07/06/2002 18:40 Re: Tenis - konkurs II edycja - zapisy i sprawy oraganizacyjne
Kura Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/08/2001
Postów: 24030
Skąd: Białystok
Witam : kuba masz rację ale nie do końca moim zdaniem - w betandwin też można było obstawić ten mecz wczoraj kurs był około 1.3 myślę że w tym przypadku prof wystawił takie kursy świadomie

Myśle że na przyszłość takie typy powinny być uwzględniane zgodnie z zasadą co możesz zagrać w realu możesz dać w konkursie

ARGENTYNA gola

Do góry
#112580 - 07/06/2002 18:42 Re: Tenis - konkurs II edycja - zapisy i sprawy oraganizacyjne
kuba81 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/11/2001
Postów: 3216
Skąd: Poznan
Jednakze ja uwazam inaczej poniewaz was obowiazywal mecz do 2 setow wygranych a nie do 3 tak jak innych i wystarczylo ze trafiliscie 2 sety a nie 3...wiem ze nie jestem jedyny na tym forum ktory tak uwaza....Mniejsza o to uwazam jednak ze nie bylo to sprawiedliwe i tyle kazdy ma swoje zdanie i mam nadzieje ze regulamin do nastepnej edycji zostanie sprecyzowany troszke inaczej aha i nie musisz na mnie najezdzac od razu bo chcialem tylko wyjasnic pewne sprawy. iwo:

Do góry
#112581 - 07/06/2002 18:42 Re: Tenis - konkurs II edycja - zapisy i sprawy oraganizacyjne
juan_carlos Offline
veteran

Meldunek: 08/07/2001
Postów: 1581
Skąd: Warszawa
[QUOTE]Oryginalnie wysłał Kura:
[qb]

ARGENTYNA gola [/qb][/QUOTE]albo ze dwa

Do góry
#112582 - 07/06/2002 18:47 Re: Tenis - konkurs II edycja - zapisy i sprawy oraganizacyjne
THOM Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/11/2001
Postów: 3496
Skąd: Poznań
Racje ma zarówno kuba jak i juan carlos, który wykorzystał możliwość jaką dał prof.
Sądzę, że takich sutuacji w przyszłości będzie niewiele (choć niedługo Wimbledon) , ale warto na przyszłość wyjaśnić ten powstały problem.
Pozdro

Do góry
#112583 - 07/06/2002 18:49 Re: Tenis - konkurs II edycja - zapisy i sprawy oraganizacyjne
juan_carlos Offline
veteran

Meldunek: 08/07/2001
Postów: 1581
Skąd: Warszawa
[QUOTE]Oryginalnie wysłał kuba81:
[qb]Jednakze ja uwazam inaczej poniewaz was obowiazywal mecz do 2 setow wygranych a nie do 3 tak jak innych i wystarczylo ze trafiliscie 2 sety a nie 3...wiem ze nie jestem jedyny na tym forum ktory tak uwaza....Mniejsza o to uwazam jednak ze nie bylo to sprawiedliwe i tyle kazdy ma swoje zdanie i mam nadzieje ze regulamin do nastepnej edycji zostanie sprecyzowany troszke inaczej aha i nie musisz na mnie najezdzac od razu bo chcialem tylko wyjasnic pewne sprawy. iwo: [/qb][/QUOTE]kuba zubełnie na ciebie nie najeżdżam ale regulamin to regulamin... jeśli ktoś obstawi 1. set to grają tylko do jednego seta... jak sobie pomyślę że niektórzy muszą się namęczyć do 3 setów a inni sobie wygrywają jednego seta i już to uważam to za głęboko niesprawiedliwe
albo ci co obstawiają mecze kobiet... tam się zawsze gra do dwóch wygranych dlatego proponowałbym zrobić dodatkową tabelkę i ufundować nagrody dla tych co trafili najwięcej meczów granych do 3 setów
podsumowując tą owocną wymianę zdań odsyłam do reglaminu który jest prosty i precyzyjny

Do góry
#112584 - 07/06/2002 18:54 Re: Tenis - konkurs II edycja - zapisy i sprawy oraganizacyjne
kuba81 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/11/2001
Postów: 3216
Skąd: Poznan
Ze jest precyzyjny i p to nie ulega watpliwosci i za to chwala Kurze!OK mniejsza o to ty mnie nie przekonasz mimo ze przyznaje iz duzo w tym racji ani ja ciebie.Zycze wam powodzenia na finiszu konkursu bo zapowiada sie niezwykle ciekawie!

Do góry
#112585 - 07/06/2002 20:08 Re: Tenis - konkurs II edycja - zapisy i sprawy oraganizacyjne
raf Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 18/06/2001
Postów: 1828
Skąd: Warszawa
Ja rowniez uwazalem, ze jest to lekko niesprawiedliwe grac Juana Carlosa 1-4 jak juz wygral pierwszego seta, ale nie wiedzialem wtedy o jednej waznej sprawie, ze Prof postanowil dac ten mecz w ofercie jako zwykly singiel i dal az taki kurs (mowa byla cos o 1.47). Jezeli tak sprawa wygladala to typy byly jak najbardziej zgodne z regulaminem. Prosciej by bylo oczywiscie jakbyscie napisali ze dajecie Ferrero ze wygra na to samo przeciez by wyszlo, a nie powstalo by zamieszanie.
Mam nadzieje, ze ten typ mozna bylo zagrac w realu..a moze byl "zablokowany" ?

Do góry
#112586 - 07/06/2002 20:11 Re: Tenis - konkurs II edycja - zapisy i sprawy oraganizacyjne
raf Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 18/06/2001
Postów: 1828
Skąd: Warszawa
Ale teraz to juz sie sam zakrecilem..czyli nie bylo meczu singla Ferrero-Agassi wystawionego wczoraj z kursem 1.47 po wygraniu 1 seta, tylko zostawili typ 1-4 a obnizyli kurs..czyli skoro zmodyfikowali kurs to typ byl do zagrania. Tak wiec wszystko odbylo sie zgodnie z regulaminem
Kuba konczymy ta dyskusje bo nie mamy racji wyjatkowo of course

Do góry
#112587 - 07/06/2002 20:31 Re: Tenis - konkurs II edycja - zapisy i sprawy oraganizacyjne
juan_carlos Offline
veteran

Meldunek: 08/07/2001
Postów: 1581
Skąd: Warszawa
[QUOTE]Oryginalnie wysłał raf:
[qb]Ale teraz to juz sie sam zakrecilem..czyli nie bylo meczu singla Ferrero-Agassi wystawionego wczoraj z kursem 1.47 po wygraniu 1 seta, tylko zostawili typ 1-4 a obnizyli kurs..czyli skoro zmodyfikowali kurs to typ byl do zagrania. Tak wiec wszystko odbylo sie zgodnie z regulaminem
Kuba konczymy ta dyskusje bo nie mamy racji wyjatkowo of course [/qb][/QUOTE] :zobacz: iwo:

Do góry
#112588 - 07/06/2002 20:37 Re: Tenis - konkurs II edycja - zapisy i sprawy oraganizacyjne
kuba81 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/11/2001
Postów: 3216
Skąd: Poznan
hehe iwo: iwo: Raf mielismy to samo na mysli wiec nie zalapalismy ze to tak mialo wygladac Pozdrawiam jeszcze raz i powodzonka

Do góry
Strona 1 z 6 1 2 3 4 5 6 >




Kto jest online
4 zarejestrowanych użytkowników (wHiTe_StAr, Fantômas 44, igea23, burbon), 3183 gości oraz 6 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45050 Tematów
5584104 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07