Strona 1 z 6 1 2 3 4 5 6 >
Opcje tematu
#112486 - 25/03/2002 04:56 Tenis - konkurs II edycja - zapisy i sprawy oraganizacyjne
Kura Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/08/2001
Postów: 24054
Skąd: Białystok
Regulamin:

1. Każdy z uczestników ma do dyspozycji 5 typów na tydzień. Podajemy wszystkie możliwe mecze tenisowe ( single, deble męzczyzn oraz kobiet, typy na dokładny wynik meczu itd.)

2. Ranking będzie prowadzony na zasadzie: typ trafiony-typ nietrafiony.

3. Jeżeli uczestnik poda mniej typów niż 5 - zostanie mu to zaliczone jako typ nietrafiony . Jezeli poda więcej niż 5 - jako typ nieważny. Liczy się data wysłania pierwszych 5 typów.

4. Każda propozycja musi mieć kurs przynajmniej 1.45 ( nie mniejszy niż 1.45)

5. Korzystamy z oferty następujących bukmacherów : STS, Profesjonal, Expekt,Unibet

6. Mecz typowany musi zostać podany przed jego rozpoczęciem oraz przed godziną wyznaczoną przez wybranego bukmachera.

7. Nie edytujemy postów w tym temacie ( za wyjątkiem postu z regulaminem). Każdy post edytowany bedzie równoważny z typem nietrafionym.

8. Mecz który rozpoczyna się przed godziną 0.00 (niedziela/poniedziałek) ( i o tej godzinie) zaliczany jest do starego tygodnia a mecz który się rozpoczyna się po 0.00 liczony jest do nowego tygodnia.
W tym przypadku decyduje godzina podana u bukmachera - lecz pomijamy STS i prof patrzymy na godzinę podaną przez Expekt i Unibet. Oczywiście mecz może być podany z kursem z STS czy też profa.

9.W przypadku jeżeli ktoś poda typ z kursem poniżej 1.45 ma możliwość zmiany do momentu rozpoczęcia meczu ( godziny podanej przez bukamchera).Jeżeli tego nie zrobi typ niezależnie od wyniku będzie uważany za nietrafiony

10.Nagrodę (suma wpłat wszystkich osób) wpisowego otrzyma najwyżej sklasyfikowana osoba która wpłaciła pieniądze

11. Każdy uczestnik musi podać liczbę typów wymienionych w regulaminie jeżeli z jakiś przyczyn mecz podany się nie odbędzie nie ma takiej możliwości żeby przełożyc go na następny tydzień

12. W przypadku jeżeli 2 lub większa ilość osób będzie zajmować to samo miejsce po zakończeniu edycji i miejsce to bedzie decydować o podziale nagród przeprowadzona będzie dogrywka na takich zasadach jak play-off .
Kursy bierzemy z 4 buków wymienionych w pkt 5 w przypadkich polskich buków uwzględniamy podatek.

Przypominam że konkurs zasponsorował Drak:

Uwaga....OSTATECZNA PULA NAGROD OD DRAKA DO II EDYCJI TURNIEJU TENISOWEGO JEST :

1.MIEJSCE.........1000+100 Kc
2.MIEJSCE......... 200+ 20 Kc
3.MIEJSCE.........PREMIOWY KUPON DO OBSTAWIENIA W
FIRMIE PROFESJONAL O WARTOSCI
20 ZL.

Do góry
#112487 - 25/03/2002 05:07 Re: Tenis - konkurs II edycja - zapisy i sprawy oraganizacyjne
Kura Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/08/2001
Postów: 24054
Skąd: Białystok
Witam

Przypominam że od 1 kwietnia zaczynamy nową edycję turnieju tenisowego . W tym temacie czekam na zapisy wszystkich chętnych.

Po postach jakie się pojawiły dotyczące zmian i po rozmowie z Drakiem postanowiłem że liczba typów pozostanie bez zmian czyli 5

Wpisowe będzie wynosiło 30zł - proszę osoby które bedą się zapisywać o notkę czy będą grać z wpisowym czy nie

Osoby, które chcą wpałcić pieniadzę a tego nie robiły w pierwszej edycj informuję że są one wpłacane do mnie . Jeżeli ktoś potrzebuje moich danych proszę o wysłanie mi wiadomości na priva lub na forum

Pzrypominam że w przypadku wpłaty proszę o post na forum lub na priva że pieniądze zostały wysłane i najlepiej przydałby się dowód wpłaty jeżeli gotówka będzie wysyłana na konto bankowe.

Co do podziału pieniędzy z wpisowego uważam że trzeba będzie zaczekać do ostatecznej kwoty , jeżeli suma będzie większa niż w I edycji uważam że należy ją rozzielić pomiędzy 3 osoby

Termin wpłaty do 14 kwietnia

Druga edycja trwa do 30 czerwca

Do góry
#112488 - 27/03/2002 16:53 Re: Tenis - konkurs II edycja - zapisy i sprawy oraganizacyjne
xeo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 04/06/2001
Postów: 2786
Skąd: Zabrze
Zapisuje sie oczywiście z wpisowym .

Prosze o dane na priv .

Do góry
#112489 - 27/03/2002 17:28 Re: Tenis - konkurs II edycja - zapisy i sprawy oraganizacyjne
kuba81 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/11/2001
Postów: 3216
Skąd: Poznan
Ja rowniez oczywiscie sie zglaszam

Do góry
#112490 - 27/03/2002 17:46 Re: Tenis - konkurs II edycja - zapisy i sprawy oraganizacyjne
malami Offline
member

Meldunek: 17/08/2001
Postów: 118
Skąd: Legnica
Ja również zgłaszam się do konkursu z wpisowym.
Pozdrawiam iwo:

Do góry
#112491 - 27/03/2002 21:22 Re: Tenis - konkurs II edycja - zapisy i sprawy oraganizacyjne
raf Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 18/06/2001
Postów: 1828
Skąd: Warszawa
Zglaszam sie, oczywiscie z wpisowym.

Do góry
#112492 - 27/03/2002 21:46 Re: Tenis - konkurs II edycja - zapisy i sprawy oraganizacyjne
slav007o Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 10/12/2001
Postów: 3640
Skąd: Zielona Góra/Blackburn
Jakże by mogło mnie zabraknąć, ja oczywiście też wchodzę i jeszcze bardziej oczywiście ze wpisowym.
Jeżeli Kura nie zmieniłeś miejsca zamieszkania to ja ci do domu przyślę kasę tak jak w poprzedniej edycji, ale tak dla przypomnienia to podaj mi adres na priv, jakbyś mógł, bo chyba gdzieś zgubiłem. Z góry dzięi i pozdrawiam.

SLAV

Do góry
#112493 - 27/03/2002 22:22 Re: Tenis - konkurs II edycja - zapisy i sprawy oraganizacyjne
Maciejev Offline


Meldunek: 23/07/2001
Postów: 765
Skąd: Sosnowiec
Zglaszam sie wraz z wpisowym!

Do góry
#112494 - 27/03/2002 22:25 Re: Tenis - konkurs II edycja - zapisy i sprawy oraganizacyjne
juan_carlos Offline
veteran

Meldunek: 08/07/2001
Postów: 1581
Skąd: Warszawa
zgłaszam się z wpisowym

Do góry
#112495 - 28/03/2002 06:27 Re: Tenis - konkurs II edycja - zapisy i sprawy oraganizacyjne
Kura Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/08/2001
Postów: 24054
Skąd: Białystok
W wyniku problemów z forum I edycja konkursu została przedłużona o tydzień w takim wypadku II edycja zacznie się 8 kwietnia , zapisy będą prowadzone do 7 marca a pieniadzę będzie można wpałcać do 21 kwietnia

wpisowe wynosi 30zł

Do góry
#112496 - 28/03/2002 15:18 Re: Tenis - konkurs II edycja - zapisy i sprawy oraganizacyjne
slav007o Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 10/12/2001
Postów: 3640
Skąd: Zielona Góra/Blackburn
A więc ja Kura odnośnie konkursu taką mała propozycję składam która sam nie wiem w jakiej formie powinna wystąpić, a mianowicie odnośnie tego zamieszania całego wokół podawania typów z większymi kursami pod koniec I edycji. To może w drugiej edycji zrobimy jeszcze taką klasyfikację gdzie pierwsze miejsce będzie miała osoba najtrafniej typująca wysokie kursy. Wtedy uniknelibyśmy braku motywacji u uczestników niżej w tabeli którzy wciąż mogli by walczyć o jakąś nagrodę. Jeżeli zostanie wprowadzony jakiś wpis do regulaminu to ja chętnie przeznacze dla osoby która wygra w tej klasyfikacji 100 zł, może to nie jest dużo ale na tą nagrodę składam się sam a nie cała grupa więc tylko tyle narazie mogę zaproponować. Jeżeli ktoś chce się dołączyć razem ze mną do sponsorowania tej klasyfikacji to zapraszam.

SLAV

Do góry
#112497 - 28/03/2002 16:00 Re: Tenis - konkurs II edycja - zapisy i sprawy oraganizacyjne
Kura Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/08/2001
Postów: 24054
Skąd: Białystok
Slav pomysł na pewno godny rozważenia . Pojawia się pytanie w jaki sposób wybrać tą osobę , która podaje najwyższe kursy , czy prowadzić oddzielną klasyfikacje , liczyć zysk tak jak to robią w dziale NBA itd .Jeżeli slav lub inni mają jakiś pomysł to napiszcie

Do góry
#112498 - 28/03/2002 18:39 Re: Tenis - konkurs II edycja - zapisy i sprawy oraganizacyjne
DJ SOSNA Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/03/2001
Postów: 5220
zgłaszam się ale bez wpisowaego.
Fajnie że konkurs się przyjął

DJ SOSNA

Do góry
#112499 - 28/03/2002 19:16 Re: Tenis - konkurs II edycja - zapisy i sprawy oraganizacyjne
WK Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 08/09/2001
Postów: 1732
Skąd: Płock
[QUOTE]Oryginalnie wysłał Kura:
[qb]Slav pomysł na pewno godny rozważenia . Pojawia się pytanie w jaki sposób wybrać tą osobę , która podaje najwyższe kursy , czy prowadzić oddzielną klasyfikacje , liczyć zysk tak jak to robią w dziale NBA itd .Jeżeli slav lub inni mają jakiś pomysł to napiszcie[/qb][/QUOTE]Ja proponuje, zeby klasyfikacje liczyc tak jak do tej pory trafiony/nietrafiony ale dodatkowo zeby kazdy liczyl ile na jego typach mozna byo zarobic/stracic.

Czy rozwazaliscie cos takiego, zeby kursy z STS i Profa mnozyc przez 0,9 i dopiero to musialoby byc wieksze od 1,45?

Czasem jest tak, ze kurs jest w STS 1,45 a w np. Gamebookers 1,3 i nie wiadomo czy grac taki mecz czy nie.

Wojtek

Do góry
#112500 - 28/03/2002 19:47 Re: Tenis - konkurs II edycja - zapisy i sprawy oraganizacyjne
juan_carlos Offline
veteran

Meldunek: 08/07/2001
Postów: 1581
Skąd: Warszawa
wg mnie nie należy psuć czegoś co się sprawdziło... po co komplikować konkurs?
można poprawiać wady ale czy takie są?

Do góry
#112501 - 28/03/2002 20:01 Re: Tenis - konkurs II edycja - zapisy i sprawy oraganizacyjne
WK Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 08/09/2001
Postów: 1732
Skąd: Płock
[QUOTE]Oryginalnie wysłał juan_carlos:
[qb]wg mnie nie należy psuć czegoś co się sprawdziło... po co komplikować konkurs?
można poprawiać wady ale czy takie są? [/qb][/QUOTE]Wg mnie stawianie na rowni kursu 1,45 z STS i z Gamebookers czy innego bucka bez podatku jest wada ale to moje zdanie i nie musicie sie z nim zgadzac.

Uwazam, ze podliczanie zysku/straty samego konkursu nie skomplikuje a pokaze wyraznie na czyje typy warto stawiac.

Na przyklad Twoj dzisiejszy typ na S.Villiams z kursem 1,8 z STS (ktory mozna chyba jeszcze zagrac za 1,88 w GB czy 1,91 w Expekt) nijak nie da sie wg mnie porownac do typu 1,45 z STS.

Wojtek

Do góry
#112502 - 28/03/2002 20:06 Re: Tenis - konkurs II edycja - zapisy i sprawy oraganizacyjne
xeo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 04/06/2001
Postów: 2786
Skąd: Zabrze
Wg mnie jezeli jest sponsor to mozna robic rownolegla klasyfikacje na zasadzie suma trafinych kursow i nie bawic sie w liczenie podatku czy zsykow .

Wg tej zasady ktos kto bedzie w czolowce konkursu prowadzonego na dotychczasowych zasadach moze ale nie musi byc w czolowce klasyfikacji najwyzszych typow .

Jezeli uwazacie za problem prowadzenie takich stat to moge sie podjac liczenia drugiej klasyfikacji .

Do góry
#112503 - 28/03/2002 20:09 Re: Tenis - konkurs II edycja - zapisy i sprawy oraganizacyjne
xeo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 04/06/2001
Postów: 2786
Skąd: Zabrze
I jeszcze jedno dla drugiej klasyfikacji moge zasponsorowac 50 zl .(wiem , ze malo ale mam inne wydaki - car ) .

Do góry
#112504 - 28/03/2002 20:28 Re: Tenis - konkurs II edycja - zapisy i sprawy oraganizacyjne
juan_carlos Offline
veteran

Meldunek: 08/07/2001
Postów: 1581
Skąd: Warszawa
[QUOTE]Oryginalnie wysłał WK:
[qb] [QUOTE]Oryginalnie wysłał juan_carlos:
[qb]wg mnie nie należy psuć czegoś co się sprawdziło... po co komplikować konkurs?
można poprawiać wady ale czy takie są? [/qb][/QUOTE]Wg mnie stawianie na rowni kursu 1,45 z STS i z Gamebookers czy innego bucka bez podatku jest wada ale to moje zdanie i nie musicie sie z nim zgadzac.

Uwazam, ze podliczanie zysku/straty samego konkursu nie skomplikuje a pokaze wyraznie na czyje typy warto stawiac.

Na przyklad Twoj dzisiejszy typ na S.Villiams z kursem 1,8 z STS (ktory mozna chyba jeszcze zagrac za 1,88 w GB czy 1,91 w Expekt) nijak nie da sie wg mnie porownac do typu 1,45 z STS.

Wojtek[/qb][/QUOTE]ja się nie kieruję kursem a raczej subiektywną oceną szans
podatek u polskich buków wg mnie nie ma w konkursie znaczenia bo nie wynika on z oceny szans przez szacujących kursy a ze złodziejskiego prawa
uważam że klasyfikacja zysk/strata może mieć znaczenie pomocnicze ale w głównym konkursie nadal powinniśmy liczyć trafione/nietrafione

Do góry
#112505 - 28/03/2002 20:59 Re: Tenis - konkurs II edycja - zapisy i sprawy oraganizacyjne
WK Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 08/09/2001
Postów: 1732
Skąd: Płock
[QUOTE]Oryginalnie wysłał juan_carlos:
[qb] [QUOTE]Oryginalnie wysłał WK:
[qb] [QUOTE]Oryginalnie wysłał juan_carlos:
[qb]wg mnie nie należy psuć czegoś co się sprawdziło... po co komplikować konkurs?
można poprawiać wady ale czy takie są? [/qb][/QUOTE]Wg mnie stawianie na rowni kursu 1,45 z STS i z Gamebookers czy innego bucka bez podatku jest wada ale to moje zdanie i nie musicie sie z nim zgadzac.

Uwazam, ze podliczanie zysku/straty samego konkursu nie skomplikuje a pokaze wyraznie na czyje typy warto stawiac.

Na przyklad Twoj dzisiejszy typ na S.Villiams z kursem 1,8 z STS (ktory mozna chyba jeszcze zagrac za 1,88 w GB czy 1,91 w Expekt) nijak nie da sie wg mnie porownac do typu 1,45 z STS.

Wojtek[/qb][/QUOTE]ja się nie kieruję kursem a raczej subiektywną oceną szans
podatek u polskich buków wg mnie nie ma w konkursie znaczenia bo nie wynika on z oceny szans przez szacujących kursy a ze złodziejskiego prawa
uważam że klasyfikacja zysk/strata może mieć znaczenie pomocnicze ale w głównym konkursie nadal powinniśmy liczyć trafione/nietrafione[/qb][/QUOTE]Wg mnie podatek ma jednak znaczenie bo czesto sie zdarza, ze STS wystawia troche wyzsze kursy niz buck zachodni przy takiej samej ocenie szans zeby oferta miala porownywalna atrakcyjnosc.

Jesli konkurs ma byc przydatny dla osob nie bioracych w nim udzialu to wg mnie kurs 1,45 u polskiego buka to za malo, zeby grac singla.

Moze lepiej byloby uwzgledniac kursy tylko od bukow u ktorych mozna grac bez podatku?

Wojtek

Do góry
Strona 1 z 6 1 2 3 4 5 6 >




Kto jest online
9 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Akhu, Sensei, 11kera11, wHiTe_StAr, czubek, akagi, pacyfista, VVega), 3903 gości oraz 10 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24777 Użytkowników
97 For i subfor
45105 Tematów
5592010 Postów

Najwięcej online: 5008 @ 08/09/2024 09:42