Strona 7 z 19 < 1 2 ... 5 6 7 8 9 ... 18 19 >
Opcje tematu
#1153540 - 20/04/2007 03:41 Re: Supertoto - pomożecie? [Re: strateg1]
dardaw Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 14/03/2003
Postów: 2252
Skąd: Zagłębie Dąbrowskie
Witaj strateg
Wyżej w rozpisie systemu poz 7 potraktowałes jako 1x2 teraz tu piszesz ze jest to x2 , więc jak typujesz naprawdę ?


Być moze rzeczywiscie masz najlepszy program ale nawet i on nie skróci tego systemu do 800 zakładów.Dodaj troche zakładow do systemu bo jest z czego dodawac.

Do góry
Bonus: Unibet
#1153760 - 20/04/2007 05:14 Re: Supertoto - pomożecie? [Re: strateg1]
Pitersson Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 05/05/2003
Postów: 2303
Skąd: Wawa
Fakt, strateg, mógłbyś nieco jaśniej mówić bo najpierw masz coś 3-drogowo potem piszesz że 2-drogowo, może to skrót myślowy z twojej strony, to tym bardziej prosimy jaśniej.
Możemy puścić 1600 zakładów więc nie jest tak źle. Ja obserwowałem grę Niemców i myślę że warto korzystać z dobrych wzorców (w końcu trafili '14' za 100k €!!!). Oni zawsze mieli przynajmniej jednego pewniaka - to znakomicie zmniejsza liczbę zakładów lub pozwala na więcej kombinacji w pozostałych meczach. Potem stosowanie filtru - nie do końca wiem na czym to polega*** - ale to też eliminuje sporo kombinacji. Proponuję żeby tego się trzymać, nie ma sensu typować większość meczy 3-drogowo, musimy coś WYTYPOWAĆ, niekoniecznie faworytów, czasami trzeba poszukać fuksa.
Na najbliższy weekend nie szukałbym osobiście fuksa w ManUtd., wręcz odwrotnie tu sugeruję pewniaka. W tym sezonie Utd. tylko dwa razy stracił punkty u siebie, remis z Chelsea w grudniu i jeszcze wcześniej porażka z Arsenalem. Patrząc na to co prezentują aktualnie, do tego czują oddech Chelsea na plecach a Boro gra jak... polski przeciętniak, tu nie szukałbym fuksa. Mimo wszystko dałbym tez czystą jedynkę na Schalke, może to nie będzie spacer z Cottbus, ale Kuranyi i ska powinni to wygrać. Sprężą się na maxa, mistrzostwo jest w ich zasięgu. Trzeci pewniak, może lekko kontrowersyjny, to Marsylia. Grają dobrze u siebie, są w niezłej formie, no i nawet liga Mistrzów jest jeszcze teoretycznie w zasięgu. A Troyes nie błyszczy, na wyjazdach to już w ogóle. Trzy pewniaki myślę że zredukują liczbę kuponów i w to miejsce można pokombinować w innych meczykach, gdzie wszystko jest możliwe.
Do tego uważam że kluby z Madrytu nie przegrają (ze wskazaniem na zwycięstwa obydwu np. w tym słynnym filtrze) i Liverpool też nie powinien przegrać, remis jak najbardziej możliwy. Trzeba poszukać jeszcze kilku typów na dwudrogowo i będzie git. Strasznie dziwię się że Stuttgart jest takim faworytem? Wręcz byłbym skłonny grać na Bayern, właśnie wygrana w Stuttgarcie daje im ligę mistrzów i nadzieję na dalszą walkę o tytuł. Osobiście nie postawiłbym na Wirtemberczyków ani eurocenta. To tyle moich przemyśleń.

*** czy ktoś mógłby napisać co to ten filtr jest? na prostym przykładzie, bez jakiegoś masakrycznego rozpisywania. pliz!

Do góry
#1153777 - 20/04/2007 05:32 Re: Supertoto - pomożecie? [Re: Pitersson]
saris Offline
member

Meldunek: 17/04/2007
Postów: 130
Jesli to ma byc wspolpraca to nie powinno byc konspiracji \:\) .Uwazam, ze dla chetnych, ale nie wszystko wiedzacych, a majacych jakies konkretne pytania ( jak dziala filtr), to powinniscie nam wytlumaczyc i udostepnic pewne rzeczy ( program do rozpisow). Widze, ze nikt sie nie wypowiedzial ile jeszcze chcecie grac na sucho - jak ligi sie juz koncza pomalu :/.

Odnosnie meczy:
Ja bym zagral MU i Schalke na pewniaki !!!

MU jest w takim gazie, ze powinni sobie poradzic, chociaz nie lubie grac przeciwko "Boro" jak i na nich wogole.

Schalke tez raczej WIN, h2h na korzysc Schalke. Cottbus ostatnio dobre wyniki, wiec starczy im juz \:\)

W zyciu bym nie zagral Marsyli na pewniaka - tu bym szukal niespodzianki bo Troyes walczy o utrzymanie a na MArsyli juz nie raz sie przejechalem, czuje tu niespodzianke-wogole ta liga francuska wiadomo jaka jest !!!

Bayern zagralbym X2- Stuttgart mial mecz w srode ktory spacerkiem dla nich nie byl a pozatym watpie by BAyern ograli mimo iz u siebie graja.

Liverpol- Wigan. Tu tez moze byc niespodzianka.taka przeczuwam.Zreszta zeby trafic 14-ke jedna i jedyna trzeba szukac wtop teoretycznych faworytow.

cdn. wkrotce \:\) pozdrawiam i sorry za bledy

Do góry
#1153783 - 20/04/2007 05:41 Re: Supertoto - pomożecie? [Re: saris]
saris Offline
member

Meldunek: 17/04/2007
Postów: 130
Bolton - Reading - wedlug mnie ciezki mecz z teoretyczna przewaga na 1X, ale nawet Reading moze wygrac wiec 1X2

Charlton - Sheffield - to samo co wyzej 1X2, z przeaga teoretyczna na 1X. Ciezki mecz, walka o utrzymanie.

Fulham - Blackburn - Fulham nie wygral od kilku meczy, moze byc przelamanie( osobiscie lubie grac atkie mecze na przelamanie w singlach po dobrym kursie), Fulham tez blisko strefy spadkowej - tylko 3pkt. nad Charltonem. Gralbym 1X. nie sadze by Blackburn wygral !!! ale jak cos mozna 1X2, ale wiadomo z czym to sie wiaze....

Watford - M.City.- Tu nie powinno byc jaj i X2 powinno wejsc. Zwyciestwo Watfordu dla mnie malo prawdopodobne.

cdn.....

Do góry
#1153805 - 20/04/2007 05:50 Re: Supertoto - pomożecie? [Re: saris]
saris Offline
member

Meldunek: 17/04/2007
Postów: 130
PSG - Nantes- ach to PSG... nie wiem co myslec o tym meczu. teoretycznie 1X ,ale moze tu tez wpadnie Zwyciestwo gosci. walka o utrzymanie takze. mozna by tu poszukac "dwojki"....

Monaco- Lille- tu nie mam bladego pojecia ani przeczucia zadnego. Lille tydzien temu bylo takim typem na przelamanie i weszlo,wiec moga znow wrocic do walki o gorna lokate bo tak to grali przecietnie ostatnio. tutaj 1X2 mimo wszystko !!!

Sociedad - Atletico !!! h2h 9-2-0 na korzysc Sociedad. Atletico po 2 wygranych meczach wedlug mnei teraz nie wygra z ambitnie walczacym o utrzymanie Sociedad. 1X tutaj bym gral z przewaga na 1 !!!

REAL MADRYT - Valencia... no i perelka soboty.Klub, ktoremu kibicuje od dawna, tydzien temu okradziony z 3 punktow w Santander i dajacy kase Niemcom na jedyna 14-ke :/ Nie ma mowy tu aby Valencia wywiozla 3 pkt. Real MADRYT 1X - mysle ze remis tu bedzie , bo wygrac bedzie ciezko z Valencia !!! h2h na korzysc Realu jednak \:\)


P.S. Jesli dostane odpowiedzi na zadane pytania o rozpisach, łączeniu blokow i programu zabiore sie do ROZPISU \:\) pozdro

Do góry
#1153843 - 20/04/2007 06:45 Re: Supertoto - pomożecie? [Re: saris]
Andrzej Kmicic Offline
journeyman

Meldunek: 05/04/2005
Postów: 85
Skąd: Kujawy
Originally Posted By: saris


No i podzieliles sobie te 14 meczykow na 3 grupy i rozpisales te kombinacje z zalozeniem okreslonej ilosci bledow tak w tych 3 grupach. MAsz jakis program do rozpisania takich blokow czy je rozpisales tak po prostu recznie? jeszcze jedno pytanie: po rozpisaniu tych blokow w 3 grupach to jak je pozniej ŁĄCZYSZ ??? po prostu DOKLEJASZ to jak leci czy jak??? mam nadzieje ze rozumiesz o co mi chodzi ??? \:\) czy po prostu jak laczysz te bloki z 3 grup w jedna calosc to zakladasz ze np. w jednym bloku ma byc jakas granica bledow np.8. chodzi o to ze jak sobie podziele na 3 grupy mecze i rozpisze te bloki to jak je POZNIEJ LACZE ???? dzieki z gory


To co ja prezentuję to zapis blokowy. Aby połączyć to w zakłady trzeba je pomnożyć czyli zrobić kombinację każda kolumna bloku z każdą kolumną bloku nr 2, z każdą kolumną bloku nr 3 itd. Ilość zakładow to iloczyn kolumn np 7x7x7=343 zakłady.
Bloki te daję nieraz na forum osobno każdy ponieważ umieszczone razem byłyby mniej czytelne, może nie mniej czytelne ale psułyby szerokość strony forum.

dam Ci przykład taki prosty: blok nazwijmy go blok nr 1, typujesz wielodogowo w następujący sposób : 1, 1X, 1X2, 1X

i pełny rozpis miałby z tych typów 12 zakładów :
Code:
1111
111X
11X1
11XX
1121
112X
1X11
1X1X
1XX1
1XXX
1X21
1X2X


zakładasz że w bloku powinni wygrać gospodarze ale zabezpieczasz się że w jednym dowolnym z tych meczy może ale nie musi wystąpic 1 błąd (gospodarz ne wygra a padnie inny wynik ale wynik mieszczący się w Twoich typach. Więc generujesz zakłady tylko te z pełnej kombinacji 12 zakładów w których są 3 zwycięstwa gospodarzy i jeden inny wynik z Twoich typów, typami podstawowymi (pewniakami są typy 1, 1 , 1, 1 i otrzymujesz z tych 12 zakładów tylko 5 zakładów :
Code:
1111 - zero błedów
111X - podpórka w 4 meczu
11X1 - podpórka w 3 meczu
1121 - fuks w 3 meczu
1X11 - podpórka w 2 meczu


jak sobie przypominasz mecz nr 1 typowaliśmy jako superpewniak :
1, 1X, 1X2, 1X więc w pierwszym meczu podpórkę czy fuks wykluczyliśmy typami.

Dam ci jeszcze przykład bloku skróconego na gwarancję. A więc np masz 4 mecze które typujesz 1X2,1X2,1X2,1X2
pełna kombinacja to 3x3x3x3 = 81 zakładów. Ale pamiętaj że to dopiero jest 4 mecze na 14 więc masz minimum takie 3,4 bloki a ponieważ bloki są mnożone każdy z każdym więc jeżeli byś założył pełne trafienia ilość zakładów byłaby astronomiczna. Dlatego z pomocą typera rozpisowiec stara się je zredukować. Tak było w bloku nr 1 z przykładu powyżej że skróciliśmy go z 12 zakładów do 5 zakładów.
W metodzie skrótowej zakładasz gwarancję w bloku więc np taką że nieważne jakie będą wyniki meczy masz trafić w 4 meczach pewną trójkę. Możesz trafić również 4 kę ale wówczas trzeba liczyć na szczęście że kombinacja ta znajdzie się w zestawie skróconym. Więc skracasz typy o jedno trafienie. Są gotowe rozpisy gwarancji o jeden mniej ale tez może to robić program z odpowiednim algorytmem.
więc jak pisałem pełna kombinacja z typów trzydrogowych ma 81 kombinacji a skrót o jedno trafienie ma 9 kombinacji.
Code:
1111
1XXX
1222
X1X2
XX21
X21X
212X
2X12
22X1


Każdy z bloków można wygenerować na kilka sposobów a więc na zakres błedów, gwarancję, procent typów, układ 1x2, Układ ciągów błedów, układ ciągów 1X2 itd itd.

To są właśnie te filtry które też stosują Niemcy. Ich taktyka jest dość prosta typują 2-3 superpewniaki
blok 7 - 8 meczy rozpisują z typów 2-3 drogowych na margines błedów i jeden blok 3-4 mecze rozpisują systemem pełnym. Daje to właśnie ok 30000 zakładów. I mają pieruny szczęście, naprawdę.

( jak ja choroba grałem na superpewiaki to zwykle np Real dostawał baty a ja moczyłem zakłady, jak oni zagrali już trzykrotnie to im wychodziły bez pudła). No i ten filtr trafiają bez pudła.

Nie trzeba tego robić blokami mozna to zrobić (filtrować) równiez na całym 14 meczowym jednym bloku. Lub np wygenerować zakłady blokami a skrócić je jeszcze na końcu filtrami itd itd itd....

Jak widzisz metod jest wiele cała sztuka to mieć trochę wiedzy i jeszcze prawidłowo ocenić swoje umiejetności, planując margines błedu. Jak było widać można to zrobić i u nas (koledzy świetnie typują) ale trzeba naprawdę zaangażowania najlepszych w naszą sprawę.

Twoje zapytanie zainteresuje z pewnością innych więc dam też ten tekst na forum.

Ja ostatnio trochę milczę ale mam jeden z gorszych tygodni w pracy. Zostałem sam bo mi się wszyscy na raz rozchorowali i wracam bardzo pózno do domu. W piatek kończę i od rana biorę się za nasz kupon. Ruch jakiś się zaczyna więc może się uda następny puscić.

W dalszym Ciągu jednak obstaję za podziałem że każdy wysyła ze swojego konta. Ja zdaje się uczciwość cenię najbardziej ale nie widzę siebie w roli kasjera. Uważam że zaufanie powinno być wzajemne i rozdział kuponów i ich posył powinien nastapić z każdego konta osobno. Poza tym łacze którym dysponuję nie jest najlepsze i zdarzało się już że nie mogłem posłać tego co chciałem we właściwym czasie. Mam łacze Busines Everywhere i mam trochę zastrzeżeń do jego sprawnego działania. To nie jest bzdziuuuu jak w reklamie.

pozdrawiam
AK

ps
Mam własny program który to wykonuje, niestety nie rozpowszechniam go jeszcze, nie mam czasu wykończyć go, opisać itd.

Do góry
#1153870 - 20/04/2007 07:25 Re: Supertoto - pomożecie? [Re: Andrzej Kmicic]
Rob Roy Offline
enthusiast

Meldunek: 12/03/2006
Postów: 316
Zastanawiałem się nad tym, jak wysyłać... Jednak dzielenie kuponów na wszystkich to chyba nie jest dobry pomysł. Nie rozwiązuje problemu zaufania, przecież w wypadku większej wygranej i tak raczej będzie to jedno konto. Powstanie tylko zmieszanie.

Powinna to robić jedna osoba, która posiada program i czas, aby zająć się tym. (Chyba nie ucieknie do Argentyny z udziałami. Dopiero jak będzie 100.000 €, zacznie się zastanawiać.)

Teraz jest pytanie, który program jest najbardziej odpowiedni, nikt nie chce się zbytnio chwalić co ma. Oprócz informacji, że jego program jest oczywiście najlepszy.
Jednak jeżeli tego nie ustalimy, to współpraca nie ma sensu.

Ogólnie z tymi programami, to trochę parodia, niedługo 14 będzie co tydzień po 5 €. \:D

Do góry
#1153906 - 20/04/2007 12:21 Re: Supertoto - pomożecie? [Re: Rob Roy]
strateg1 Offline
member

Meldunek: 10/07/2005
Postów: 121
Originally Posted By: Rob Roy
Zastanawiałem się nad tym, jak wysyłać... Jednak dzielenie kuponów na wszystkich to chyba nie jest dobry pomysł. Nie rozwiązuje problemu zaufania, przecież w wypadku większej wygranej i tak raczej będzie to jedno konto. Powstanie tylko zmieszanie.

Powinna to robić jedna osoba, która posiada program i czas, aby zająć się tym. (Chyba nie ucieknie do Argentyny z udziałami. Dopiero jak będzie 100.000 €, zacznie się zastanawiać.)

Teraz jest pytanie, który program jest najbardziej odpowiedni, nikt nie chce się zbytnio chwalić co ma. Oprócz informacji, że jego program jest oczywiście najlepszy.
Jednak jeżeli tego nie ustalimy, to współpraca nie ma sensu.

Ogólnie z tymi programami, to trochę parodia, niedługo 14 będzie co tydzień po 5 €. \:D


Rob Roy wszystkie sprawy dot. sposobów działania Grupy rozwiązujemy na pv. Tu nie będziemy zaśmiecać tematu ok.
-----czekam.

Na Forum zbieramy TYPY i chętnych do wspólnej GRY.
----------------------
Quote:

Witaj strateg
Wyżej w rozpisie systemu poz 7 potraktowałes jako 1x2 teraz tu piszesz ze jest to x2 , więc jak typujesz naprawdę ?

Być moze rzeczywiscie masz najlepszy program ale nawet i on nie skróci tego systemu do 800 zakładów.Dodaj troche zakładow do systemu bo jest z czego dodawac.
=> Darek wiesz, że tak jest i wszystko można zrobić wg. własnych założeń. Tu i tak wszystko jest do gwarancji na 14 nastkę z moimi zakresami. (pełny rozpis to oczywiście 2592 zakłady) Moje typowanie może być jednak błędne ?? zobaczymy to tylko Test.


=> Moje Typowanie 800 zakładów

-> Procenty na dziś :
1--91 7. 2.=>typ 1
2--31 30 39=>typ 12
3--75 17 8.=>typ 1x
4--61 23 16=>typ 12
5--40 27 33=>typ 1x2
6--94 4. 2.=>typ 1
7--20 31 49=>typ 1x2-----tak tu jest typ 3-drogowo
8--31 28 41=>typ 1x2
9--75 19 6.=>typ 1
10-96 3. 1.=>typ 1
11-92 5. 3.=>typ 1
12-45 34 21=>typ 1x2
13-24 28 48=>typ x2
14-55 27 18=>typ 1x

--------------------------------------------------------------------
=>Jako *Polska GRUPA Supertoto* dołącz i Ty zapraszam.

Kwota w puli
€17,790.80
Liczba kuponów
8,856
Wniesione kupony
177,908
Koszt kombinacji
€0.10
----------------------

Do góry
#1153981 - 20/04/2007 14:57 Re: Supertoto - pomożecie? [Re: strateg1]
medivall Offline
old hand

Meldunek: 29/12/2004
Postów: 1125
Witam.Strateg chyba przedstawia systemy na t/z podtypy-super sprawa.Mam na papierze system 9 x 1x2=jedna dwunastka 100%.Zakładow 1458 blokowo(sporo).Ale w supertoto mozna tylko chyba zakładami prostymi wysyłac.
Pewniaki mysle ze:
1.Schalke - Energie Cottbus typ -1
2. Stuttgart - Bayern Münch typ -2
6 Liverpool - Wigan typ-1
7 Watford - Manchester City typ-2
10 Man. Utd - Middlesbroughtyp-1

Chtnie do takiej spolki przystapie.Dajcie znac sie sie zorganizujecie.

Do góry
#1153991 - 20/04/2007 15:07 Re: Supertoto - pomożecie? [Re: medivall]
medivall Offline
old hand

Meldunek: 29/12/2004
Postów: 1125

to moje pewniaki,reszta wynikow nas nie obchodzi

Do góry
#1154002 - 20/04/2007 15:13 Re: Supertoto - pomożecie? [Re: strateg1]
saris Offline
member

Meldunek: 17/04/2007
Postów: 130

AKTUALNA LISTA CHĘTNYCH:

1. Piterrson 2 udziały 20 E 200 kuponów
2. Kmicic 2 udziały 20 E 200 kuponów
3. strateg1 2 udziały 20 E 200 kuponów
4. saris 2 udziały 20 E 200 kuponów
5. Cyra 2 udziały 20 E 200 kuponów
6. Wahi 2 udziały 20 E 200 kuponów
7. moonlight 2 udziały 20 E 200 kuponów
8. robinho5 2 udziały 20 E 200 kuponów
9. medivall ( jaka ilosc udzialow ??? :))

*Polska GRUPA Supertoto* Jesteś chętny to dołącz do nas !

P.S. I tak cos malo osob, jak na tylu typerow co odwiedza to forum. nie chce mi sie wierzyc ze nikt juz nie chce zaryzykowac i nie ma chrapki na zgarniecie calej puli \:\)

Do góry
#1154045 - 20/04/2007 15:44 Re: Supertoto - pomożecie? [Re: saris]
imarcel Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/08/2005
Postów: 3071
Skąd: sokołów podlaski
Cześc.Chętnie przyłączyłbym się do Was, tylko kasy brak.Obserwuję temat i życzę wygranych .Moją cegiełkę dorzucę w następnym miesiącu jak temat będzie jeszcze aktualny?Teraz sorki nie dorzucę się brak środków....zła passa.

Do góry
#1154061 - 20/04/2007 15:54 Re: Supertoto - pomożecie? [Re: imarcel]
ksieciuniopunio Offline
member

Meldunek: 20/04/2007
Postów: 128
Ja też wezme 2 udziały.Mbank

Do góry
#1154136 - 20/04/2007 16:38 Re: Supertoto - pomożecie? [Re: medivall]
edi8 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 04/11/2006
Postów: 2055
Skąd: Wwa
Originally Posted By: medivall
Witam.Strateg chyba przedstawia systemy na t/z podtypy-super sprawa.Mam na papierze system 9 x 1x2=jedna dwunastka 100%.Zakładow 1458 blokowo(sporo).Ale w supertoto mozna tylko chyba zakładami prostymi wysyłac.
Pewniaki mysle ze:
1.Schalke - Energie Cottbus typ -1
2. Stuttgart - Bayern Münch typ -2
6 Liverpool - Wigan typ-1
7 Watford - Manchester City typ-2
10 Man. Utd - Middlesbroughtyp-1

Chtnie do takiej spolki przystapie.Dajcie znac sie sie zorganizujecie.
"medivall"-we wcześniejszych postach podałem,że niemieccy eksperci(link do nich jest wcześniej),którzy jak dotąd dość dobrze typowali mecze w swojej lidze teraz typują:
STUTTGART-BAYERN MONACHIUM
a/ STUTTGART
b/ correct score:3-1
To tylko tytułem przypomnienia-bo dla mnie w tym meczu to najpewniejszym typem jest over 2,5 gola ale ta opcja wyniku tego tematu gry w Supertoto nie obejmuje.
Pozdrawiam.



3-1

Do góry
#1154207 - 20/04/2007 17:14 Re: Supertoto - pomożecie? [Re: edi8]
saris Offline
member

Meldunek: 17/04/2007
Postów: 130
Kolejna osoba dolaczyla !!! \:\) 10-tka juz jest \:\)

AKTUALNA LISTA CHĘTNYCH:

1. Piterrson 2 udziały 20 E 200 kuponów
2. Kmicic 2 udziały 20 E 200 kuponów
3. strateg1 2 udziały 20 E 200 kuponów
4. saris 2 udziały 20 E 200 kuponów
5. Cyra 2 udziały 20 E 200 kuponów
6. Wahi 2 udziały 20 E 200 kuponów
7. moonlight 2 udziały 20 E 200 kuponów
8. robinho5 2 udziały 20 E 200 kuponów
9. medivall ( jaka ilosc udzialow ??? :))
10. ksieciuniopunio 2 udziały 20 E 200 kuponów

*Polska GRUPA Supertoto* Jesteś chętny to dołącz do nas !

Do góry
#1154572 - 20/04/2007 18:39 Re: Supertoto - pomożecie? [Re: saris]
saris Offline
member

Meldunek: 17/04/2007
Postów: 130
Jesli chodzi o Supertoto to jak juz bedziemy grac NA ZYWO to obojetnie u jakiego buka kto posci swoje zaklady??? nie musi byc wczesniej sugerowany Unibet ??? osobiscie preferuje i wole bardziej Expekt, a z tego co wiem u nich mozna poscic Supertoto. jakie jeszcze buki oferuja Supertoto oprocz tych 2 wyzej wymienionych???

Do góry
#1154924 - 20/04/2007 20:08 Re: Supertoto - pomożecie? [Re: saris]
Cyra Offline
stranger

Meldunek: 19/04/2007
Postów: 9
Do moich 2 udziałów dochodzi 2 kumpli niezarejestrowanych jeszcze czyli w sumie Cyra = 6 udziałów

Do góry
#1155345 - 20/04/2007 21:40 Re: Supertoto - pomożecie? [Re: medivall]
medivall Offline
old hand

Meldunek: 29/12/2004
Postów: 1125
Ok.Zakladajac ze zagramy 5 pewniakow i 8 1x2.=1458 zakładow.Jeden rejstruje konto w expekt ja rozpisuje system (bo go mama) i 1458 dziele na wszystkich chetnych załozmy np na 20.Kazdy otrzymuje ok 150 słupkow do wyslania.Wysyłamy wszystko na jedo konto,do ktorego mamy hasło i wglad.Nalezy ustalic tylko kogo.Mysle ze pomysłodawce lub goscia o niku edi8.Jest tu w Analizach systemow....widac ze gosc swoje lata ma.Nie znam go ale sledze jego posty i mozna mu ufac.Tylko dajcie go tu.Czas leci panowie

Do góry
#1155471 - 20/04/2007 21:59 Re: Supertoto - pomożecie? [Re: medivall]
edi8 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 04/11/2006
Postów: 2055
Skąd: Wwa
"medivall":Czytam bardzo uważnie to forum od lata 2001r.,choć
aktywnie uczestniczę tu-w formie postów-od paru miesięcy.
Tak więc ten temat o Supertoto też nie umknął mojej uwadze a nawet dokonywałem tu kilku wpisów-a ostatni dziś.
Brak mojego wpisu na liście zainteresowanych świadczy,że pozostaję jedynie dobrze SPRAWIE życzącym kibicem...
Tak więc trzymam kciuki za sukces zbiorowej współpracy przedsięwzięcia zainicjowanego przez kolegę"Pitersona"a podjętego przez tak uznanych userów jak "STRATEG1" czy"Andrzej
Kmicic".
Kuda mi do ich stażu czy wiedzy...ale za zaufanie dziękuję!
Pozdrawiam.

P.s.:Z mojej lektury postów w tym temacie odniosłem wrażenie,że pomysł indywidualnego posyłu swojej części kuponów w ramach całoksztłtu-jaki to pomysł przedstawił"Andrzej Kmicic"-jest chyba
najlepszy-ale to głos kogoś z boku.

Do góry
#1155866 - 20/04/2007 23:32 Re: Supertoto - pomożecie? [Re: edi8]
maruder Offline
stranger

Meldunek: 20/04/2007
Postów: 16
Witajcie!
Chętnie powiększę ilościowo grupę. Ale nie chciałbym czegoś/gdzieś wysyłać, bo nie mam ani konta, ani nigdy w ten sposób nie grałem. Nie chciałbym czegoś zawalić. To duża odpowiedzialność. Najchętniej wysłałbym pieniądze "szefowi". Sądzę, że Andrzej Kmicic jest taką osobą na której z różnych względów można polegać (LottoCad-Panowie, nie wiem, czy znacie). Jeśli mnie chcecie to proszę mnie do Waszej listy dopisać. To mój pierwszy wpis na tym forum. Widzę, że jest jakaś inna czcionka niż wyżej, może coś da się wyczytać.

Do góry
Strona 7 z 19 < 1 2 ... 5 6 7 8 9 ... 18 19 >




Kto jest online
15 zarejestrowanych użytkowników (Ojro, latajaca_holenderka, Akhu, Sensei, alfa, wHiTe_StAr, pacyfista, ANZELMO, VVega, forty, akagi, Zaixi, igea23, burbon, Lukasz111), 3271 gości oraz 4 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45050 Tematów
5584341 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07