Strona 5 z 5 < 1 2 3 4 5
Opcje tematu
#1212790 - 11/05/2007 05:39 Re: KopusDupus umarł. [Re: MagiK]
Zbigniew Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/03/2003
Postów: 4759
Skąd: Kurdestan
Trochę za bardzo upraszczacie.

Do góry
Bonus: Unibet
#1213152 - 11/05/2007 07:38 Re: KopusDupus umarł. [Re: Zbigniew]
blacky82 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/01/2004
Postów: 4183
Skąd: Paslek
Tylko w polowie masz racje.
Gdyby znalazly sie osoby chetne to i ja bym wplacil, ot i tyle choc zamiar byl calkiem inny, po raz kolejny przekonalem sie ze najwiecej tutaj krzykaczy i internetowych napinaczy ktorych jedynym (choc nie zawsze) zajeciem jest siedzenie tutaj i w podobnych miejscach i zabieranie glosu w sprawach o ktorych maja marne pojecie.
3/4 lub wiecej nie ugralo w dluzszym czasie sensownego zysku, a temat wklejamy kuponiki jest najsmieszniejszy na forum.
Z wszystkich osob ktore wrzucaja tam kupony moze 2 lub 3 ugralo cos sensownego,
nie zebym wskazywal kogos konkretnego;-)

Co do Kupusa to mu wspolczuje, nawet bardzo ale tak jest jesli ktos zabiera sie za gre, a nie ma odpowiedniego kapitalu i pomyslu na gre, bez obrazy oczywiscie bo nie zamierzam szydzic z autora.

Mam nadzieje ze wszystko sie wyprostuje:)

Oj Oj Oj Oj wspolczuje Kupus jakby nie patrzyl straciles 2150 zeta. nie licze tej wygranej 1850 bo mogles wyplacic wklad i gralbys za ta wygrana. wielkie wspolczucie.

Ale ja nie o tym. Wiem ze Biszop to jest Gosc SZACUN( w dobrym tego slowa znaczeniu, mimo ze nie znam czlowieka osobiscie), ale rozpierdala mnie troche jego wielce zadufany swiatopoglad i wciskanie nosa w sprawy w ktore moze to on nie ma zielonego pojecia jak to zdarzyl ujac we wczesniejszym poscie o innych ktorzy wypowiadaj sie na rozne tematy zawarte na tym forum. Chlopie nie kazdego zycie jest uzlozne kolorowo jak twoje, nie kazdego stac na gest wydania kilkudzieisieciu zlotych na obca osobe tylko dlatego ze staracil troche kasy na zakladach, jesli ma problem z hazardem to sa od tego odpowiednie instytucje. wiec nie piernicz tutaj o innych ze to sa krzykacze czy jak to nazwales INTERNETOWI NAPINACZE bo sam chyba mowisz o sobie, nikt oprocz ciebie nie zadeklarowal sie ze wplaci dla Kupusa jakas kase. Przejrzyj swoje posty wczesniejsze "jesli kopus poda adres MB sam pierwszy wplace mu pare dyszek". Wplaciles? Raczej nie. Takze w nastepnym poscie pierniczysz o sobie czlowieku, ktory ugrywa niewiadomo jaki zysk w kazdym miesiacu. Takze moze zauwaz ze nie kazdy siedzi na kasie nie kazdego stac na oldsmobila nie kazdego stac na wczasy nad morzem i jazde na skuterze wodnym i inne duperele. Wstrzymaj sie troche Ty Kompanie bo nie zawsze masz racje, a jesli znajdzie sie ktos kto ma inne mysli niz ty odrazu zostaje wyszydzony upomniany i pojechany przez modow. niestety t widac koleczko wiernej adoracji.....

Mam nadzieje ze nikogo nie urazilem

Pewnie zaraz dostane jakies ostrzezonko albo inni "wielcy" "przyjaciele autorytetow", "swietojebliwych" d..opi..erdola

Z przyjacielskim ZDROW.

Do góry
#1213391 - 11/05/2007 16:30 Re: KopusDupus umarł. [Re: blacky82]
Biszop Offline
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...

Meldunek: 24/11/2003
Postów: 28405
Skąd: Pod barem w Zurichu
Ale pojechales szeroko ;\)
Piszesz ze nie wplacilem,
no masz racje nie wplacilem bo nie mialem gdzie, to po pierwsze.
Po drugie ustosunkowalem sie do calosci, przeczytaj uwaznie wiekszosc postow tutaj,
nie rzuca Ci sie jedno w oczy ze rzeczony Kupus jako jedyny sie przyznal do swojej pomylki??
Reszta wkleja super kuponiki, a dla wiekszosc sa to kupony trafione raz na 10 albo rzadziej, to mnie smieszy i dlatego nie dosc ze mu wspolczuje to jeszcze go rozumiem,
zreszta sam kiedys na tym forum pisalem o podobnym przypdku, byl mecz towarzyski Rosja-Brazylia przy wyniku 0-1 zagralem over 2,5 i podobnie nacisnalem jedno zero za duzo, kwota w euro.
Mecz skonczyl sie 0-1
Zabolalo i to bardzo ale nie byly to pieniadze na wakacje tylko czesc stalego budzetu przeznaczonego na gre, czujesz roznice??

Moze masz racje niepotrzebnie sie wtracam w nie swoje sprawy tylko zastanawia mnie ze nie dziwisz sie innym tylko mi ze sie odezwalem:)
Inna sprawa ze wcale nie uwazam ze zawsze mam racje to tak gwoli sprostowania, myle sie jak kazdy tylko wyciagam wnioski:)

Co do "ostrzezonka" to troche sie wyglupiles, bez urazy ;\)

Pozdrawiam

Do góry
#1213420 - 11/05/2007 17:03 Re: KopusDupus umarł. [Re: Biszop]
blacky82 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/01/2004
Postów: 4183
Skąd: Paslek
heh nie wiem po co przytaczasz tutaj jakis swoj niewygrany zaklad, w ktorym straciles kase przydzielona na zaklady, ze niby jaka mam czuc roznice? Typ przegral kase przeznaczona na inny cel czyli sam jest sobie winien bo grasz za tyle ile mozesz stracic. Takze wedlug mnie ten wywod Biszop byl naprawde zbedny z twojej strony.

Chodzilo mi glownie o "krzykaczy i internetowych napinaczy" w zwiazku z czym uzyles tych okreslen? ze nikt nie chcialbyc wspanialomysli i na haslo "podaj MB to ci wplace pare dyszek" nie polecial za Toba sznur chetnych do wplacania kasy dla Kupusa? Daj spokoj


A co do tematu wklejamy kuponiki kto tam chce cos wkleic to wkleja nie widze sensu twojego przyjebania sie do ludzi ktorzy tam pokazuja swoje wygrane a i nawet przegrane. Nic ci do tego czy to jest 1 kupon na miesiac czy 10 -ty kupon z rzedu ktory ktos trafil. Patrz na swoje wyniki i tyle

Do góry
#1213421 - 11/05/2007 17:05 Re: KopusDupus umarł. [Re: blacky82]
Biszop Offline
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...

Meldunek: 24/11/2003
Postów: 28405
Skąd: Pod barem w Zurichu
Coz poczac.
Niewatpliwie masz racje:)

Pozdrawiam

Do góry
#1213422 - 11/05/2007 17:05 Re: KopusDupus umarł. [Re: blacky82]
Master.com back Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/08/2004
Postów: 48493
blacky, ale On grał za tyle ile mógł stracić, ale niestety naciną jedno zero więcej, chciał zagrać za 400, zagrał za 4 000, i w tm, i tylko tym jest cała rzecz!

Do góry
#1213438 - 11/05/2007 17:19 Re: KopusDupus umarł. [Re: M4CI3K]
waldi561 Offline
member

Meldunek: 31/03/2006
Postów: 144
Bo SAFINA sie nie gra nigdy. Sam sie o tym przekonalem gdy ostatnio gral z Belgiem. 1 set 6-0 w 2 prowadzi w tb 6-3 i ma 2 wlasne podania. No i oczywiscie topi seta i pózniej caly mecz. Takiego czegos dokonac to trzeba byc najlepszym z nalepszych wsród patałachow. Po tym meczu Safin dla mnie nie istnieje. Pozdrowienia dla ciebie bracie nie załamuj się , życie trwa nadal.

Do góry
#1213459 - 11/05/2007 17:38 Re: KopusDupus umarł. [Re: Master.com back]
blacky82 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/01/2004
Postów: 4183
Skąd: Paslek
Originally Posted By: Master.com back
blacky, ale On grał za tyle ile mógł stracić, ale niestety naciną jedno zero więcej, chciał zagrać za 400, zagrał za 4 000, i w tm, i tylko tym jest cała rzecz!


wiem za ile gral i wiem w jaki sposob przegral za duzo fakt faktem ze wplacil 2150 ktore na gre raczej nie mialy byc przeznaczone takze nie pisz ze gral za 400 bo tyle mogl przegrac

Do góry
#1213465 - 11/05/2007 17:43 Re: KopusDupus umarł. [Re: blacky82]
Master.com back Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/08/2004
Postów: 48493
Miał grać za 400, przez pomyłkę zagrał za 10 x więcej, w każdym bądź razie, można łatwo dyskutować po fakcie, może to i potrzebne, ważne by nie popełniać błędów po raz kolejny.


Z żiełanijem scziastia! ;\)

Do góry
#1213544 - 11/05/2007 18:55 Re: KopusDupus umarł. [Re: Master.com back]
Siemers Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 14/10/2002
Postów: 3360
Skąd: Kettering, UK
Originally Posted By: blacky82
Chodzilo mi glownie o "krzykaczy i internetowych napinaczy"


Nie dziwie sie, ze nie wiesz o co chodzilo Biszopowi ... jako przyklad tej grupy ludzi nie jestes w stanie tego pojac

Originally Posted By: blacky82
A co do tematu wklejamy kuponiki kto tam chce cos wkleic to wkleja nie widze sensu twojego
przyjebania sie do ludzi ktorzy tam pokazuja swoje wygrane a i nawet przegrane. Nic ci do tego czy to jest 1
kupon na miesiac czy 10 -ty kupon z rzedu ktory ktos trafil. Patrz na swoje wyniki i tyle


A czy on w ktorymkolwiek poscie sie do kogos przyjebal ??? Pisze, ze go smieszy ten dzial i to jest jego prywatna sprawa!
Jezeli smieszy go tez dzial "Smieszne" to tez sie przyfasolisz ??? On na nikogo nie najechal, stwierdzil po prostu
FAKTY, ktore najwidoczniej Ci uwlaczaja !!!

Nie mam do Ciebie nic blacky82 no ale w ogole Cie nie rozumiem ... aha i daj sobie w razie czego spokuj z jakimis
postami na mnie bo nie bede odpisywal ... drugi kawalek "systemu" odpada (pierwszy nie mial co poczac)


Do góry
#1213586 - 11/05/2007 19:24 Re: KopusDupus umarł. [Re: Siemers]
connor Offline
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill


Meldunek: 12/08/2002
Postów: 32174
Tak na powaznie dupus to nic nie osiagniesz zakladajac takie tematy, ani nawet nie powinienes liczyc na wspolczucie, przypuszczam ze z 80% ludzi czytajacych ten temat sie cieszy ze wtopiles i uwaza Cie za frajera, pewnie uwazaja tez ze jakby Ci ten kupon wszedl za przypadkowe 4000zl. to wrzucilbys go do tematu WKLEJAMY (wygrane) KUPONIKI...

Dla Twojego dobra lepiej zdecyduj sie na zamkniecie tego tematu.

Do góry
#1213594 - 11/05/2007 19:29 Re: KopusDupus umarł. [Re: Siemers]
blacky82 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/01/2004
Postów: 4183
Skąd: Paslek
Originally Posted By: Siemers
Originally Posted By: blacky82
Chodzilo mi glownie o "krzykaczy i internetowych napinaczy"


Nie dziwie sie, ze nie wiesz o co chodzilo Biszopowi ... jako przyklad tej grupy ludzi nie jestes w stanie tego pojac

Originally Posted By: blacky82
A co do tematu wklejamy kuponiki kto tam chce cos wkleic to wkleja nie widze sensu twojego
przyjebania sie do ludzi ktorzy tam pokazuja swoje wygrane a i nawet przegrane. Nic ci do tego czy to jest 1
kupon na miesiac czy 10 -ty kupon z rzedu ktory ktos trafil. Patrz na swoje wyniki i tyle


A czy on w ktorymkolwiek poscie sie do kogos przyjebal ??? Pisze, ze go smieszy ten dzial i to jest jego prywatna sprawa!
Jezeli smieszy go tez dzial "Smieszne" to tez sie przyfasolisz ??? On na nikogo nie najechal, stwierdzil po prostu
FAKTY, ktore najwidoczniej Ci uwlaczaja !!!

Nie mam do Ciebie nic blacky82 no ale w ogole Cie nie rozumiem ... aha i daj sobie w razie czego spokuj z jakimis
postami na mnie bo nie bede odpisywal ... drugi kawalek "systemu" odpada (pierwszy nie mial co poczac)



widze ze ty wlasnie nalezysz do tej grupy. JA chcialem tylko zauwazyc ze Biszop nie jest w stanie swoim slowem naklonic ludzi do wplacania kasy. a w kolejnym swoim poscie wrzuca tutaj od napinaczy i krzykaczy. jakbym byl napinaczem to bym zarzucil tekst w stylu je.bac Lecha i cala Triade ale po co? to jest napinka a nie zwrocenie komus uwagi ze nie jest tutaj bogiem. tak jak pisalem zaraz kolko rozancowe zacznie po mnie jechac jak po kazdym kto mial cos do powiedzenia w przeciwnym zdaniu niz koleczko wiecznej adoracji.


bez odbioru leszvczu (napinka)

Do góry
#1213607 - 11/05/2007 19:37 Re: KopusDupus umarł. [Re: blacky82]
loipop Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 31/12/2004
Postów: 6142
bijcie sie

Do góry
#1213610 - 11/05/2007 19:39 Re: KopusDupus umarł. [Re: loipop]
blacky82 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/01/2004
Postów: 4183
Skąd: Paslek
hehe dobra nie mam zamiaru juz dyskutowc z osobami z ktorymi nie mam ochcoty. mialem swoje zdanie co do wypowiedzi Biszopa i je wyrazilem mam nadzieje ze Biszopa nie urazilem bo nie o to mi chodzilo.

zamknac temat bo juz sie zaczyna ......

Do góry
#1213616 - 11/05/2007 19:43 Re: KopusDupus umarł. [Re: connor]
pascal123 Offline
veteran

Meldunek: 07/10/2006
Postów: 1279
Originally Posted By: Experto
Tak na powaznie dupus to nic nie osiagniesz zakladajac takie tematy, ani nawet nie powinienes liczyc na wspolczucie, przypuszczam ze z 80% ludzi czytajacych ten temat sie cieszy ze wtopiles i uwaza Cie za frajera, pewnie uwazaja tez ze jakby Ci ten kupon wszedl za przypadkowe 4000zl. to wrzucilbys go do tematu WKLEJAMY (wygrane) KUPONIKI...

Dla Twojego dobra lepiej zdecyduj sie na zamkniecie tego tematu.


Ja tam lubie ten dział(kuponiki), i jeśli widze że ktoś ugrał 10000 to też tak chce i przynajmniej widze, że ktoś coś wygrywa i tylko i wyłącznie mnie to motywuje.

Po raz kolejny się kłucicie o totalne bzdury. Kolega przegrał i to jest fakt, każdy z Nas przegrywa, nie każdy zakłada taki temat, ale każdy ma taką możliwość, i to mi się tu podoba.

Kopus współczuję przegranej bo masz przez to kłopoty, ale współczuję także uzależnienia.

Do góry
#1213658 - 11/05/2007 19:57 Re: KopusDupus umarł. [Re: blacky82]
darkoo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 25/04/2005
Postów: 5260
Trochę offtopa, moim zdaniem również na GB łatwo jest o pomyłkę przy stawce, na live nie gram za często ale kiedyś też wklepałem jedno zero za dużo, chciałem ustawić kursor zeby skasować a tu się confirm nacisneło :/ To było na MŚ i że pierwszą bramkę strzelą Szwedzi ale nie pamietam meczu, wiem ze wygrany

1/50 kuponów stawianych normalnie trafia się że wyskoczy czerwone failed i wtedy kiedy obstawisz jeszcze raz to w historii masz dwa kupony. Raz miałem tak z MLB, przed snem napisałem maila, rano patrze odpisali mi już po meczu (przegrany) i anulowali kupon więc miło ;\)

Co do tematu to uważam że jeśli ktoś wpłaca już >2k na granie to ma jakiś plan na grę a nie wejście dwa razy all in na kurs 1,5 z pełnymi gaciami i wypłata >4k bo 'trzeba na coś zarobić' jest moim zdaniem głupotą, każdy wie że w bukmacherce trzeba być cierpliwym szczególnie gdy dysponujemy większym kapitałem na grę... a moze tylko ja jestem taki ostrożny i wolę w dwa tygodnie zarobić spokojnie kase wg. jakiegoś rozsądnego planu niż stresować się stawiając sporą część kapitału.

Kilka razy takie wchodzenie all in wyjdzie i dobrze ale zawsze wszystko moze potoczyć się w drugą stronę.

Moim zdaniem przegrana ta przegrana mozna interpretować dwujako 1,2*4k daje nam 800zł na czysto co przy początkowym kapitale to prawie połowa więc może autor kierował się łatwym zyskiem... Z drugiej strony sam wiem jaki soft GB bywa więc nie oceniam tego.

Pozdrawiam i oby mniej takich tematów.

Do góry
#1215587 - 12/05/2007 16:16 Re: KopusDupus umarł. [Re: darkoo]
Lord Devastator Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 11/03/2006
Postów: 7490
mam jeszcze pytanie - wczoraj wysmazylem u nich kupon i mialem limit 77 funtow mimo ze jestem u nich pod kreska i wersja jezykowa angielska itp...To w PL mozna tak sobie postawic byle jaki emcz na livie za 4000 bez mrugniecia okiem? Na livie sa wieksze limity, Polavy duzo przegrywaja czy Anglicy wygrywaja?

Do góry
#1228634 - 17/05/2007 01:25 Re: KopusDupus umarł. [Re: Lord Devastator]
lupus Offline
antimadrista

Meldunek: 06/01/2005
Postów: 26258
Skąd: Fenway Park, Boston, MA
Biszop mam ostatnio strasznie duzo wydatkow, moze sie dorzucisz? ;\)

Do góry
Strona 5 z 5 < 1 2 3 4 5

Moderator:  Biszop, rafal08 



Kto jest online
8 zarejestrowanych użytkowników (pacyfista, VVega, Sensei, Lukasz111, wHiTe_StAr, Sony, akagi, Zaixi), 3686 gości oraz 8 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45049 Tematów
5583929 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07