Strona 5 z 10 < 1 2 3 4 5 6 7 9 10 >
Opcje tematu
#993096 - 26/02/2007 15:20 Re: Puchar Ekstraklasy [Re: moonlight]
rosalinho Offline
old hand

Meldunek: 05/01/2007
Postów: 884
Originally Posted By: moonlight
Pogoń Szczecin - Dyskobolia Grodzisk Wlkp
1 - kurs 2.50 (Bwin)
W sobotę rusza już liga, więc znając politykę klubu z Grodziska Wlkp pojadą tam w większości zawodnicy rezerwowi lub nawet co zdolniejsi juniorzy. Pogoń zaprezentowała momentami się całkiem nieźle w Poznaniu, jeżeli zagrają w optymalnym składzie powinni sobie dać radę przeciwko Groclinowi, dla którego to już tylko sparing przed sobotnią inauguracją z Widzewem.
Inny wynik niż zwycięstwo Pogoni będzie wg mnie małą niespodzianką. Spodziewałem się maxymalnych kursów w granicach 1.80-1.95 a tu aż 2.50 \:\)





czemu sądzisz ze groklin wybiegnie rezerwami? POGON NA BANK ZAGRA SWOIM OPTYMALNYM SKŁADEM! ale nie rozumiem czemu groklin mial by zrobic inaczej!

Do góry
Bonus: Unibet
#993130 - 26/02/2007 15:38 Re: Puchar Ekstraklasy [Re: rosalinho]
blackjack Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/10/2004
Postów: 3334
Skąd: Łódź Widzew Łódź/ Malta
groclin awansował i dlatego moze wystawić rezerwy i jestem przekonany że Widzew również to uczyni
sztab szkoleniowy Widzewa ma puchar ekstraklasy delikatnie rzecz ujmujac gdzieś

Do góry
#993767 - 26/02/2007 18:25 Re: Puchar Ekstraklasy [Re: blackjack]
kfjatek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 01/09/2004
Postów: 23725
Skąd: Poznań
Ma ktoś informacje o składach na jutrzejszy mecz Korona-Cracovia?

Do góry
#993993 - 26/02/2007 19:23 Re: Puchar Ekstraklasy [Re: kfjatek]
Michau Offline
stranger

Meldunek: 14/02/2007
Postów: 3
Siemano, niezly kurs pojawil sie w pucharze w meczu Wisła Płock-Legia Warszawa na gości 2.0, znacie jakies newsy bo mysle ze mozna na nich dac
pozdr


Edited by Ignorator (26/02/2007 20:02)

Do góry
#993999 - 26/02/2007 19:25 Re: Puchar Ekstraklasy [Re: kfjatek]
drfocus Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/03/2006
Postów: 4403
Originally Posted By: kfjatek
Ma ktoś informacje o składach na jutrzejszy mecz Korona-Cracovia?


Witam,

Szukałem w gazetach i na stronach i jak narazie nie ma żadnych info o składach (mówie tu o Koronie)
Najnowsza informacja to taka, że został zawieszony nowy nabytek Nowak, za to że był na testach bez pozwolenia Kanii Gostyń. To jest ostatni sprawdzian przed ligą więc prawdopodobnie Wieczorek nie będzie eksperymentował ze składem podobnie jak trener Cracovi Majewski. Teraz mecz się odbędzie na nowo położonym dywanie, a jak powiedział trener Kielczan, że gdyby mecz z Widzewem odbywał się na normlanym boisku to by doszło do pogromu.
Na pewno prezes Klicki nie pozwoli na odpuszczenie żadnego pucharu gdyż bardzo przydałaby mu się jakiś pierwszy puchar w gablocie.
Korona pewnie wygra ten mecz, bo nawet jeśli wyjdzie paru zmienników to są to tacy piłkarze jak Sobolewski, Sasin, Robak, Trzeciakiewicz także ławka bardzo silna.
Ja osobiście po kilku wpadkach nie ruszam tego pucharu.
Jak będe miał kfjatek to Ci podrzuce

Pozdrawiam

Do góry
#994076 - 26/02/2007 19:51 Re: Puchar Ekstraklasy [Re: drfocus]
Michau Offline
stranger

Meldunek: 14/02/2007
Postów: 3
sorry error mialem napisac Plock-Legia ;/

Michau spróbuj napisać choćby dwa zdania o tym meczu. Skoro ciebie zainteresował to warto coś napisać. Myślę, że jakbyś właśnie napisał od siebie na temat tego spotkania to użytkownicy powiedzieli by swoje zdanie. A jeśli chcesz poddawać suche typy to nie na Stadionie Piłkarskim a na Private Picks. "Think twice that's my only advice".


Edited by Ignorator (26/02/2007 19:58)

Do góry
#995703 - 27/02/2007 11:38 Re: Puchar Ekstraklasy [Re: Michau]
shiva Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/01/2005
Postów: 3108
Skąd: Korona Kielce
"Także ze wszystkich swoich graczy nie skorzysta Ryszard Wieczorek. O ile przeciwko Widzewowi jego drużyna wybiegła chyba w najsilniejszym zestawieniu, to we wtorek trener zamierza dać odetchnąć niektórym zawodnikom, co sugerował na konferencji prasowej po spotkaniu z łodzianami. Poza tym szkoleniowiec "żółto-czerwonych" chce dać pograć tym piłkarzom, którzy nie mieli okazji wykazać się w Radomsku. – Na ławce mam bardzo wartościowych piłkarzy, których spokojnie wystarczy, by rozegrać Puchar Polski, Puchar Ekstraklasy i ligę. Wszyscy aż palą się do gry i żałuję, że na mecz mogę wystawić tylko dziesięciu z nich – powiedział Ryszard Wieczorek. A na debiut czekają Radosław Cierzniak, Michał Trzeciakiewicz oraz Adam Mójta... Także z innego powodu możemy spodziewać się zupełnie innego składu niż w sobotę. Marcin Kaczmarek i Krzysztof Gajtkowski są przeziębieni, więc siłą rzeczy jedenastka zostanie zmieniona."

Przewidywany skład Korony:
Cierzniak – Cichoń, Djokovic, Hernani, Brzyski – Bonin, Nowak, Trzeciakiewicz, Sobolewski – Kowalczyk, Bagnicki.

więcej: http://www.korona-kielce.pl/gol.php?&page=wiadomosc&nr=5557&l=l

Myśle, że to ważna informacja dla grających Korone w dzisiejszym meczu z Cracovią.

Do góry
#996285 - 27/02/2007 14:38 Re: Puchar Ekstraklasy [Re: rosalinho]
wiliamm Offline
old hand

Meldunek: 31/07/2005
Postów: 1035
Originally Posted By: rosalinho
Originally Posted By: moonlight
Pogoń Szczecin - Dyskobolia Grodzisk Wlkp
1 - kurs 2.50 (Bwin)
W sobotę rusza już liga, więc znając politykę klubu z Grodziska Wlkp pojadą tam w większości zawodnicy rezerwowi lub nawet co zdolniejsi juniorzy. Pogoń zaprezentowała momentami się całkiem nieźle w Poznaniu, jeżeli zagrają w optymalnym składzie powinni sobie dać radę przeciwko Groclinowi, dla którego to już tylko sparing przed sobotnią inauguracją z Widzewem.
Inny wynik niż zwycięstwo Pogoni będzie wg mnie małą niespodzianką. Spodziewałem się maxymalnych kursów w granicach 1.80-1.95 a tu aż 2.50 \:\)


czemu sądzisz ze groklin wybiegnie rezerwami? POGON NA BANK ZAGRA SWOIM OPTYMALNYM SKŁADEM! ale nie rozumiem czemu groklin mial by zrobic inaczej!

Z informacji, które znalazłem wynika, że Groclin zagra dzisiaj głównie zawodnikami ocierającymi się o pierwszy skład. Wyjątkiem mają być Ptak i jeden ze środkowych obrońców. W pierwszym składzie ma również wystąpić ostatnio kontuzjowany Świerczewski (pauzuje za kartki w meczu z Widzewem).
W drużynie Pogoni mobilizacja jest ogromna, jednak niestety szczecinianie nie wyjdą na boisko w optymalnym ustawieniu (przynajmniej teoretycznie optymalnym). Wiąże się to z brakiem otrzymania certyfikatu 7 nowo zakupionych Brazylijczyków. (chociaż jeśli ten zaciąg prezentuje podobny poziom do poprzedniego to nie jest to osłabienie)
Przypuszczalny skład wg Pogoń SportNet:
Majdan – Celeban, Julcimar, Thiago, Tinga – Danilo, Amaral, Campos, Lilo – Elton, Edi.
W miejsce Thiago może pojawić się młody Hernacki.

Dużym utrudnieniem może być w tym meczu stan murawy, który delikatnie mówiąc odbiega od dobrego.

Myślę jednak, że po tak kursie można spróbować zagrać na Pogoń. Szczególnie, że Portowcy muszą zacząć odzyskiwać zaufanie kibiców, którzy (oglądając poziom prezentowany przez grajków z Brazylii) stopniowo zaczęli odwracać się od klubu.

Do góry
#996351 - 27/02/2007 15:02 Re: Puchar Ekstraklasy [Re: wiliamm]
Bzyku Offline
Blade Runner

Meldunek: 04/05/2004
Postów: 27145
Skąd: Szczecin
Oni muszą odzyskać to zaufanie od dawna, a od dawna to się nie przekłada to na dobrą grę.

W ostatnim meczu z Lechem, pomimo porażki 2-3 wynik ten został uznany jako niezły w Szczecinie (w kontekście sparringów i spodziewanych słabych umiejętności nowych zawodników), ale kto widział mecz, wie, że gra wcale na taki wynik nie wyglądała.

Lech był zespołem zdecydowanie lepszym, a Pogoń składnych akcji przeprowadziła bardzo niewiele. Obie bramki Eltona zostały zdobyte po właściwie jedynych dobrych okazjach, jakie Pogoń w tym meczu miała. Schemat gry się nie zmienił - w dalszym ciągu zespół nastawiony dość defensywnie, większość zawodników trzyma się tyłów.

Cała gra Pogoni jest dosyć schematyczna i przewidywalna. Czyli defence i liczenie na kontry. Problem w tym, że za kontry zabiera się właściwie dwóch zawodników: Edi i Elton (w porywach wspomagani przez któregoś z pomocników). Akurat w meczu z Lechem Elton błysnął skutecznością i wykorzystał obie okazje, jakie miał. Tylko dlatego wynik brzmiał 2-3, a nie 0-3 (co by bardziej odpowiadało przebiegowi meczu).

Elton to jest jednak taki zawodnik, że on jak raz strzeli, to później przez dobrych kilka meczów nic strzelić nie może. Taki to typ zawodnika, który do orłów skuteczności nie należy, co już udowodnił wcześniej w Szczecinie. Dlatego teraz nie spodziewałbym się po nim skutecznej gry - wszyscy się spodziewają, więc pewnie zawiedzie - jak to już często bywało.

No i jeszcze Edi - mózg zespołu - pokazał bardzo przeciętną formę w meczu z Lechem.


Ktoś może powiedzieć, że u siebie Pogoń zagra inaczej, bardziej ofensywnie. Ale tego też bym nie przeceniał. Odkąd Pogoń jest "brazylijska" ciężko zauważyć różnicę pomiędzy stylem ich gry u siebie, a na wyjeździe. Zawsze to jednak przewaga taktyki i defensywy nad grą do przodu.
Trenerem jest Libor Pala, który oprócz czerpania energii z oceanu lubuje się w taktycznych schematach i wymaga żelaznej konsekwencji taktycznej od zawodników. Dlatego myślę, że styl gry Pogoni zbyt ofensywny nie będzie.

Reasumując - nie wiem jak zagra Groclin, jakim składem, ale mimo to nie napalałbym się na stawianie na Pogoń.

Do góry
#996432 - 27/02/2007 15:33 Re: Puchar Ekstraklasy [Re: Bzyku]
wiliamm Offline
old hand

Meldunek: 31/07/2005
Postów: 1035
Originally Posted By: Bzyku
Dlatego myślę, że styl gry Pogoni zbyt ofensywny nie będzie.

zdecydowanie się z tym zgadzam. w sumie dawno już nie widziałem Pogoni grającej ofensywną,szybką piłkę. Poza tym sam Pala przed tym meczem wypowiadał się, że w porównaniu z meczem z Lechem muszą zdecydowanie bardziej skupić się na defensywie (poza tym również poprawić grę skrzydłami).
Originally Posted By: Bzyku

Reasumując - nie wiem jak zagra Groclin, jakim składem, ale mimo to nie napalałbym się na stawianie na Pogoń.

Do napalania się jest mi zdecydowanie daleko. Jednak właśnie ze względu na podejście Groclinu i mobilizacje w szeregach Pogoni kurs 2.5 wydaje mi się atrakcyjny.

wpadł mi w oku również mecz: Łęczna - Widzew, jednak zagram tu przeciwnie do większości

Kadra Widzewa na mecz z Górnikiem:
Bartosz Fabiniak, Jakub Hładowczak, Marcin Nowak, Piotr Stawarczyk, Andrzej Tychowski, Radosław Kursa, Jakub Wawrzyniak, Łukasz Broź, Adrian Budka, Sławomir Szeliga, Piotr Kuklis, Robert Kłos, Łukasz Juszkiewicz, Stefano Napoleoni, Wojciech Jarmuż, Arkadiusz Aleksander, Kelechi Iheanacho, Krzysztof Sokalski.

Jak widać, z jedenastki rozpoczynającej ostatni mecz rundy jesiennej (przegrany 2:1 z Cracovią) zabraknie tylko Rzeźniczaka (w sobotnim meczu z Groclinem nie może wystapić z powodu czerwonej kartki) ora sprzedanego do Legii Grzelaka.

Skład Łęcznej za gornik.leczna.com:
Górnik: Tytoń – Głowacki, Midzierski, Golem, Lisowski – Rogowski, Łabędzki, Manevski, Jarecki – Szymanek, Surdykowski
Jest to zupełnie inna jedenastka niż ta, która wywiozła trzy punkty z Krakowa. Zresztą Chrobak cały czas szuka optymalnego zestawienia.

Mimo oświadczeń trenera i włodarzy Widzewa, że interesuje ich tylko liga, myślę, że jednak nie odpuszczą tego spotkania. Po pierwsze nie pojechaliby na mecz w tak mocnym składzie, po drugie kolejna porażka tuż przed rozpoczęciem rundy rewanżowej na pewno niekorzystnie wpłynęła by na morale zespołu. Patrząc na skład jakim w tym spotkaniu zagra Łęczna oraz podejście do meczu trenera Chrobaka skłaniałbym się nawet ku zwycięstwu gości. Przypomnę, że poprzednie spotkanie tych drużyn (kiedy Łodzianom chciało się grać) zakończyło się zdecydowanym zwycięstwem Widzewa (5:1)

Do góry
#998918 - 28/02/2007 07:58 Re: Puchar Ekstraklasy [Re: wiliamm]
papuga Offline
enthusiast

Meldunek: 15/05/2006
Postów: 353
Skąd: Kraków
3 slowa co do meczu gornik-wisla , mysle nad 1 ale pewniejsze jest postawienie 1x w tym meczu, z tego co widze gornikowi potrzebne jest zwyciestwo , wisla jedzie na mecz mozna powiedziec drugim skladem. z pierwszego zespolu ktory gral z zaglebiem tylko slawny.. chiacu i kokoszka beda grac, kluby ze soba wspolpracuja..moze cos z tej wspolpracy i na dzisiaj przygotowano.. Przewidywany skład Wisły: Bramkarze: Pawełek, Juszczyk

Obrońcy: Rygielski, Kokoszka, Thwaite, Burliga, Kałuda, Rosłoń

Pomocnicy: Chiacu, Gołoś, Burns, Cantoro, Piotr Brożek, Kubowicz

Napastnicy: Małecki, Dawidowski, Penksa, Smółka.

Do góry
#998950 - 28/02/2007 08:20 Re: Puchar Ekstraklasy [Re: papuga]
grajekkk Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 23/05/2003
Postów: 2006
"........Skład zabrzan na dzisiejszy mecz to spora niewiadoma. Na pewno będzie różny od tego, który zagrał w sobotę i tego, jaki zobaczymy w meczu z Wisłą w lidze. - Najlepsi gracze obu spotkań zagrają w niedzielę - mówi enigmatycznie Podedworny. Z informacji "Sportu" wynika, że w bramce stanie Tomasz Laskowski, a na boisku zabraknie między innymi Artura Prokopa i Piotra Gierczaka. Ten ostatni jest lekko kontuzjowany. Nie wyjdzie jeszcze na boisko Jacek Paszulewicz, pokaże się - pierwszy raz i to w specjalnej masce - Jarosław Białek, a w ataku powinien pojawić się Marcin Kuźba. Dla niego musi to być mecz szczególny, bowiem jeszcze kilka tygodni temu usłyszał w Wiśle "Panu już dziękujemy"...."

chyba raczej no bet

Proszę o nie wrzucanie linków stron www
Think twice that's my only advice".


Edited by Ignorator (28/02/2007 10:34)

Do góry
#1020570 - 06/03/2007 00:03 Re: Puchar Ekstraklasy [Re: grajekkk]
mexes Offline
journeyman

Meldunek: 31/10/2006
Postów: 73
Skąd: ZMC
Co mysliecie o meczu Łksu z Wisła Płocka? jak Ta wisla podchodzi do tego? bo chetnie bym wzial Lks po dosc dobrym kurisku ok.1.7... pozdrawiam HZ

Do góry
#1020753 - 06/03/2007 07:39 Re: Puchar Ekstraklasy [Re: mexes]
MarcoviaMarki Offline
old hand

Meldunek: 11/07/2003
Postów: 1124
Skąd: N.Y.
Ja myślę, że dobrym typem na dziś jest Bełchatów po kursie 2.50 (STS). Legia nie musi wygrać tego meczu, żeby awansować dalej. Ważniejszy dla nich jest piątkowy mecz z Dyskobolią. Za dwa tygodnie Legia spotka się z Bełchatowem w lidze i tu będą musieli wygrać. A dziś to taki mecz na rozpoznanie przeciwnika. I raczej obie drużyny zagrają tzw. zasłonę przed ligowym spotkaniem. Dodatkowo jest atmosfera na linii kibice-klub (kibice-kibice też) nie jest najlepsza. A Bełchatów powinien wygrać, bo gra na własnym stadionie. Boje się tylko, że Łukasz Fabiański może obronić ze dwadzieścia strzałów i wtedy nici z pieniążków. Mimo wszystko warto zaryzykować

Bełchatów - Legia 1 (2.50)

Poprawione :]


Edited by Ignorator (06/03/2007 12:53)

Do góry
#1020764 - 06/03/2007 08:05 Re: Puchar Ekstraklasy [Re: mexes]
19marcin08 Offline
ŁKS Łódź


Meldunek: 06/02/2005
Postów: 23488
Skąd: Łódź
Originally Posted By: mexes
Co mysliecie o meczu Łksu z Wisła Płocka? jak Ta wisla podchodzi do tego? bo chetnie bym wzial Lks po dosc dobrym kurisku ok.1.7... pozdrawiam HZ


Radze Ci ten mecz odpuscić.
Zaczęła się liga piłkarze o lidze myśla a ten mecz jest dla nich zwykłym meczem kontrolnym.Zdecydowany No Bet ponieważ w Łodzi już się mówi,że na szczescie te 'durne rozgrywki się dla ŁKS kończą' i słusznie.Śmierdzi mi tutaj takim wielkim X a dokładny wynik to 0:0 ale nie gram tego meczu odpuszczam mecz towarzyski.

Pozdrawiam.

Do góry
#1020771 - 06/03/2007 08:15 Re: Puchar Ekstraklasy [Re: MarcoviaMarki]
MarcoviaMarki Offline
old hand

Meldunek: 11/07/2003
Postów: 1124
Skąd: N.Y.
Zastanawiałem się też nad meczem ŁKS'u, bo nie wiem o co gra Wisła, skoro i tak ma ich nie być za 3 miesiące? W drużynie z Płocka musi być fatalna atmosfera. Ale skoro ktoś powyżej napisał, żeby lepiej nie dotykać tego meczu to też nie będę o nim już myślał

Poprawiłem typ na pierwszy mecz i zedytowałem drugi. Mam nadzieję, że odpowiada tobie takie rozwiązanie tego problemu.


Edited by Ignorator (06/03/2007 12:56)

Do góry
#1020789 - 06/03/2007 08:35 Re: Puchar Ekstraklasy [Re: MarcoviaMarki]
Kreczmer Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 24/02/2005
Postów: 1718
Skąd: Ulica Sezamkowa
lks po 1.7 \:\) ludzie nauczice sie korzystac z internetu.
juz wczoraj lokalni zablokowali ten mecz. lks bez hajty, klosa, arifovica, madeja, wilka i magiery. dodatkowo mecz bedzie rozgrywany w plocku na wniosek klubu z lodzi poniewaz nadal nie jest zainstalowana podgrzewana murawa na stadionie przy alei unii

Do góry
#1020838 - 06/03/2007 09:53 Re: Puchar Ekstraklasy [Re: Kreczmer]
blackjack Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/10/2004
Postów: 3334
Skąd: Łódź Widzew Łódź/ Malta
Michał Probierz prawdopodobnie wystawi podobny skład jak w niedzielnym sparingu z Włókniarzem Konstantynów: Hładowczak – Ł. Broź, Rzeźniczak, Oshadogan, Kursa – Rackiewicz, Tychowski, Szeliga, Jarmuż – Sokalski, Iheanacho.
Czyli jak Cracovia chce powalczyć to droga otwarta mój typ
Cracovia 1 kurs 1,8
Jak widać łodzkie druzyny potraktowały odpowiednio puchar ekstraklasy
Ja akurat jestem zadowolony z takiego obrotu sprawy

Do góry
#1021016 - 06/03/2007 12:53 Re: Puchar Ekstraklasy [Re: MarcoviaMarki]
live99 Offline
addict

Meldunek: 07/06/2005
Postów: 526
Skąd: Płock
Hm jakos ostatnio nie mam czasu rozpisywac sie na 4um ale tym razem dorzuce kilka slow od siebie...

Originally Posted By: MarcoviaMarki
nie wiem o co gra Wisła, skoro i tak ma ich nie być za 3 miesiące? W drużynie z Płocka musi być fatalna atmosfera. (2.50)

?
Albo ja o czyms nie wiem albo kolega bazuje na starych informacjach...
Co do atmosfery w Plocku:
Jeszcze miesiac temu wszytsko wygladalo beznadziejnie Orlen chce sie wycofac, druzyna sie rozpada wyniki w sparingach slabe itd
Wszystko zmienilo sie tydzien temu kiedy pod nacieskiem plockich wladz i zwiazkowcow wkoncu do zarzadu dotarlo ze nie ma Orlenu bez Wisly \:o i ten postanowil ze choc na nniezbyt atrakcyjnych warunkach i bez zbytniego entuzjazmu bedzie wspieral klub dalej. Nie mam czasu rozpisywac sie na temat skladu taktyki itp (o tym napisze przed weekendem)-przejde od razu do rzeczy
Wisla powinna dzis wyjsc dosc silnym skladem gdyz napewno zawodnikom i sztabowi bedzie zalezalo nad wygraniem tego spotkania co podreperuje morale druzyny. Od wydania wspomnianego wyzej oswiadczenia przez orlen wszystko w Plocku zaczyna sie zmieniac na stadionie kibicow troche wiecej niz zwykle (do tego rzadko widziany w Plocku wspolny doping praktycznie calego stadionu) a i morale lepsze... inaczej mowiac ta decyzja iz Orlen zostaje przy Wisle to takie swiatelko w tunelu, 2 szansa od losu teraz kazdy w Plocku jest w 100% zdeterminowany aby utrzymac klub. Na treningach panuje calkiem dobra atmosfera nie odzwierciedlajaca polozenia w tabeli. Moim zdaniem problem Wisly tkwi w duzym s topniu w psychice pilkarzy i to bylo widac w meczu z Lechem po dramatycznie slabej 1 polowie druga odslona (po strzeleniu bramki ktora dodala im pewnosci siebie) byla wyraznie lepsza i choc gra pilkarzy pozostawiala sporo do rzyczenia momentami przypominali oni stara dobra Wisle :). Uwazam ze wobec tak sporych absencji w caly czas szukajacym formy LKSie Wisla moze pokusic sie o wygrana. pamietajmy rowniez ze wielu pilkarzy z obecnej Wisly jeszcze niedawno cieszylo sie ze zdobycia SP POlski wiec mysle ze jako-tako grac potrafia. Dlatego jesli grac ten mecz to bardziej sklanialbym sie ku 1 po calkiem dobrym kursie gdyz pamietajmy ze zawodnicy beda grac zadni zwyciestwa i wyladowania zlosci porazek na rywalu. Ciezki mecz do typowania ja caly czas z kolega zastanawiam sie nad 1 ale.... pamietajmy to tylko mecz pucharowy praktycznie sparing a po nim bardzo wazne mecze w lidze...
Wisla-LKS NO BET(?)

Do góry
#1021096 - 06/03/2007 13:58 Re: Puchar Ekstraklasy [Re: live99]
Robak1984 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/01/2006
Postów: 6166
Skąd: Gliwice
ŁKS zagra w Płocku w rezerwowym składzie. W dzisiejszym meczu na pewno nie zagrają: Tomasz Hajto, Ensar Arifovic, Tomasz Kłos, Łukasz Madej, Mariusz Magiera i Cezary Wilk.

Do góry
Strona 5 z 10 < 1 2 3 4 5 6 7 9 10 >

Moderator:  Akhu, Biszop, Ojro 



Kto jest online
8 zarejestrowanych użytkowników (Akhu, ANZELMO, poozon, 11kera11, akagi, pacyfista, forty, igea23), 4134 gości oraz 11 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24775 Użytkowników
97 For i subfor
45068 Tematów
5587295 Postów

Najwięcej online: 4732 @ 25/06/2024 08:14