Strona 16 z 18 < 1 2 ... 14 15 16 17 18 >
Opcje tematu
#1321546 - 22/06/2007 06:35 Re: Moneybookers [6] [Re: Cambell]
Ivan Offline
journeyman

Meldunek: 15/06/2007
Postów: 58
od dwóch tygodni do miesiąca nie gadaj mi sie juz limi konczy to po co pisza ze od 2 do 5 dni . jak mi sie skonczy limi to złotówki nie wpłace ani przeleje na inne mb. I jak sie liczy ten limit odejmowane sa pieniadze wpłacane czy wypłacane. jak wpłaci mi ktos 400 z innego mb a ja na inne mb wysle 200 to ile limitu odejmą przykładowo ????????

Do góry
Bonus: Unibet
#1321548 - 22/06/2007 06:38 Re: Moneybookers [6] [Re: Ivan]
Ivan Offline
journeyman

Meldunek: 15/06/2007
Postów: 58
a i jak zamówiłem ten list na stronie po 2 h dostałem email ze juz został do mnie wysłany list weryfikacyjny czyli wysłali i moze bedzie do 5 dni. w wazych przypadkach szedł asz 2 tygodnie czy opóznili wysłanie ??

Do góry
#1321550 - 22/06/2007 06:41 Re: Moneybookers [6] [Re: Ivan]
Ivan Offline
journeyman

Meldunek: 15/06/2007
Postów: 58
pisze cos takiego

Niedawno prosił(a) Pan/Pani o zweryfikowanie adresu na koncie Moneybookers. Pragniemy poinformować Pana/Panią, że list weryfikacyjny został już wysłany. W zależności od szybkości obsługi pocztowej w Pana/Pani kraju, przesyłka może zająć 2-5 dni roboczych. W liście znajdzie Pan/Pani wskazówki jak zakończyć proces weryfikacji. Dziękujemy za współpracę z Moneybookers! Zespół Moneybookers


przyszła taka wiadomosc z no reaply atomatyczna wiadmossc po2 godzina dwa dni temu od prosby zweryfikowaia moze bedzied o 5 dni ??

Do góry
#1324435 - 23/06/2007 05:58 Re: Moneybookers [6] [Re: Ivan]
Gandhi Offline
addict

Meldunek: 19/01/2007
Postów: 695
Skąd: Kielce
Człowieku, po jakiemu ty piszesz?! Nic się z tego nie da zrozumieć. Brałeś coś, piłeś?

Do góry
#1324451 - 23/06/2007 06:01 Re: Moneybookers [6] [Re: Gandhi]
Ivan Offline
journeyman

Meldunek: 15/06/2007
Postów: 58
wszystko sie da czytac nie umiesz ??

Do góry
#1324630 - 23/06/2007 06:29 Re: Moneybookers [6] [Re: Ivan]
Logan Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 14/12/2003
Postów: 14507
Skąd: Lublin
Po pierwsze Ivan do mnie szedl jakies 7 dni

Po drugie po co ci ta weryfikacja przeciez i tak nie masz pieniedzy?

Po trzecie po co ciagle zakladasz kolejne konta?

Do góry
#1324802 - 23/06/2007 07:36 Re: Moneybookers [6] [Re: Logan]
Ivan Offline
journeyman

Meldunek: 15/06/2007
Postów: 58
po piersze dzieki !

po drugie skad wiesz ze nie mam ?

po tzrecie bo mam słaba pamiec ?

Do góry
#1324805 - 23/06/2007 07:37 Re: Moneybookers [6] [Re: Ivan]
Ivan Offline
journeyman

Meldunek: 15/06/2007
Postów: 58
jakie konta nie zakładałem kolejnych chociaz nie rozumiem dokładnie o co ci chodzi pisz priv

Do góry
#1325054 - 23/06/2007 17:43 Re: Moneybookers [6] [Re: Ivan]
marcin24 Offline
stranger

Meldunek: 23/06/2007
Postów: 1
Te mb jest jakies nie powazne czytałem wczesniejsze wasze wypowiedzi i podobnie.
Z miesiąc temu nie mogłem sie nawet zalogowac do nich na moje konto mb. Niewiem czemu. w żaden sposób. Dostałem emaila ze jest sprawdzane i mają jakies podejrzenia bo przesyłałem przez dłuzy czas środki z mego moneybookers , któe sie nie weryfikowały .................i wiele takich bzdetów. A ponadto po agngielsku i musiałem szukać tłumacz. I tak nie mogłem sie ani zalogowac ani nic , i niewidziałem o co chodzi bo zawsze wszystko było ok. Czytałem regulamin i z niego wynika ze oni zawsze mogą sie przyczepic, pisze tam ze przez kilkanascie dni moga zablokowac dla weryfikacji itp. Wiec myslałem ze to tak, ze trafiło na mnie i sprawdzaja je bo takie przepisy, ale teraz wróciłem bo wyjechałem na ok 3 tygodni i patrze ze nadal nic nie moge sie zalogowac. I co najlepsze odpisuja znów english ( szukac kogos co mi dokłądnie przetłumacz) ze moje konto zostaje zamkniete z powodu nie jasnych tranzakcji z innymi osobami i podejrzanym urzywanie to co te osoby cos zrobili czy co piszą mi jakies gó.. po angielsku. Ponadto mialem tam 110 pln których nie odzyskałęm. Pisałem do nich aby odpisali po Polsku to napisali ze nie musza zdradzac powodów dokładnych tylko jakies podpunkty mi napisali. Te mb to jest gó.... co to ma byc mieliscie tak samo ? jak tak to niech sami sie pinnuja a nie jakies te mb problemy prowadzi, a napisali mi ze nie moge jzu załozyc konta a nawet niewiemc zemu dokładnie. To moge zakładać i o co im chodzi ?? jak ktos wie prosze o odpisanie

Do góry
#1325067 - 23/06/2007 17:48 Re: Moneybookers [6] [Re: marcin24]
Wojtas Offline
newbie

Meldunek: 26/11/2004
Postów: 46
No i znowu problem z logowaniem, tym razem moje konto nie istnieje u nich w systemie!!! to chyba jakas paranoja...

Do góry
#1326830 - 23/06/2007 23:50 Re: Moneybookers [6] [Re: Wojtas]
Ozeszlol Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 10/05/2004
Postów: 2802
Skąd: Stalowa Wola
Moneybookers leci sobie w kulki ...

robiłem jednego dnia kilkanascie wymian , wszystko było sprawne ... tymczasem dwie osoby z którymi przeprowadzałem wymiane twierdzi że pieniadze zostaną zwrócone na moje konto ponieważ jest zhakowane \:D najlepsze w tym jest to jednej z tych osób zablokowali konto , a ja moge z mojego koryzstać i nie dostałem żadnego takiego maila ...

http://img50.imageshack.us/img50/6836/ozeszlolbu3.jpg

Przez ładne lata nie miałem żadnego problemu z money , a teraz tak pomotali że już sam nie wiem co jest grane ... czekam na maila od nich ... najgorsze jest to że musze oddać pieniadze ... a tutaj takie problemy ...

Do góry
#1330437 - 25/06/2007 21:17 Re: Moneybookers [6] [Re: Ozeszlol]
marchelll Offline
stranger

Meldunek: 25/06/2007
Postów: 2
od tego moneybookers nie da sie nic dowiedziec
niewiem czemu ale było tak bedąc na wyjedziez miech temu nie mialem jak skorzystac z kompa polazłem od kafejki i zalogowałem sie na moje mb aby u buka zagrac . no i po tygodniu sprawdzam mb puste a kasa gdzies poleciała osobiscienie jak tego nie robiłęm.
Niewiem co jest tegoprzyczyną czy logowanie w tej kafejce ( profesjonalna ona nie była) albo zalogowanie sie z linku w emailu. Dostałęm go na poczte jak co jakis czas i tam cos poangielsku zebym sie zalogował. Jak pamietam ta strona nie była taka jak zawsze, ale moze dopiero dzisaj mi sie zdaje.
Fakt , faktem to nie ja je przelałem. Moneybookers mi odpisało ze poprawnie wszystko było a pieniądze ja wysłasłem do angli i moze sie myle. I zenie widzą zadnych niepoprawnośći. Znowuim pisze ja nie nzałem nawettegoadresuaninikogonie znamwzadnej angli bo na czyjes mbztamtąd poszłakasa. Meczyłem ich troche asz mije zamkneli pisząc ze są niejasnosci w moicm koncie i za złamanie regulaminu zostaje zamkniete toco ja se nibywymyłśiłem tą historie ze ja jewysłąłem. Pisali nadodatek po angielskuI cała historia sie skonczyła ze nie mam konta, a nie potrzebnie sie czepaiłem.Jest zamkniete i nie moge juz zakładac nowego
I co to ma byc te mb ????????

Do góry
#1330461 - 25/06/2007 21:27 Re: Moneybookers [6] [Re: marchelll]
CarlosMarc Offline
old hand

Meldunek: 15/09/2006
Postów: 874
Skąd: Widzew 1910
Jak sie klika na linki z maila to tak jest...

Do góry
#1330490 - 25/06/2007 21:37 Re: Moneybookers [6] [Re: Ozeszlol]
CarlosMarc Offline
old hand

Meldunek: 15/09/2006
Postów: 874
Skąd: Widzew 1910
Originally Posted By: Ozeszlol
Moneybookers leci sobie w kulki ...

robiłem jednego dnia kilkanascie wymian , wszystko było sprawne ... tymczasem dwie osoby z którymi przeprowadzałem wymiane twierdzi że pieniadze zostaną zwrócone na moje konto ponieważ jest zhakowane \:D najlepsze w tym jest to jednej z tych osób zablokowali konto , a ja moge z mojego koryzstać i nie dostałem żadnego takiego maila ...


Ludzie czy Wy nie wiecie co jest grane? Zakladaja sobie niektorzy konta na wymyslone osoby i poprzez wymiany zasilaja je. A potem zgarniaja bonusy u bukow, ktorzy nie weryfikuja danych poprzez skany. I wyplate robia poprzez wymiane z Wami. Jak sie MB zorientuje, ze wlasciciel konta nie istnieje, to blokuje wszystkie konta, ktore braly udzial w wymianie. Wiadomo, ze żadna osoba Wam sie w żywe oczy nie przyzna co i jak, każdy jest uczciwy i niewinny. A wszyscy zwalaja wine na MB, ktore musi tego pilnowac, bo to juz jest pranie kasy. Skad MB ma wiedziec kto jest uczciwy w takiej sytuacji? Dochodzenie jest bardzo trudne. Zamyka oba konta i ma po klopocie. Jesli nie beda sie pilnowac to zaden buk nie bedzie z nimi chcial robic transakcji ani zadna firma.

Do góry
#1330511 - 25/06/2007 21:48 Re: Moneybookers [6] [Re: CarlosMarc]
marchelll Offline
stranger

Meldunek: 25/06/2007
Postów: 2
a mozemialem złą przeglądarke zreszta niewiem w jaki sposób do tego doszło ...

Do góry
#1330885 - 25/06/2007 23:12 Re: Moneybookers [6] [Re: CarlosMarc]
bukma Offline
wredota

Meldunek: 09/04/2004
Postów: 17150
Skąd: Szczecin
Originally Posted By: CarlosMarc
Originally Posted By: Ozeszlol
Moneybookers leci sobie w kulki ...

robiłem jednego dnia kilkanascie wymian , wszystko było sprawne ... tymczasem dwie osoby z którymi przeprowadzałem wymiane twierdzi że pieniadze zostaną zwrócone na moje konto ponieważ jest zhakowane \:D najlepsze w tym jest to jednej z tych osób zablokowali konto , a ja moge z mojego koryzstać i nie dostałem żadnego takiego maila ...


Ludzie czy Wy nie wiecie co jest grane? Zakladaja sobie niektorzy konta na wymyslone osoby i poprzez wymiany zasilaja je. A potem zgarniaja bonusy u bukow, ktorzy nie weryfikuja danych poprzez skany. I wyplate robia poprzez wymiane z Wami. Jak sie MB zorientuje, ze wlasciciel konta nie istnieje, to blokuje wszystkie konta, ktore braly udzial w wymianie. Wiadomo, ze żadna osoba Wam sie w żywe oczy nie przyzna co i jak, każdy jest uczciwy i niewinny. A wszyscy zwalaja wine na MB, ktore musi tego pilnowac, bo to juz jest pranie kasy. Skad MB ma wiedziec kto jest uczciwy w takiej sytuacji? Dochodzenie jest bardzo trudne. Zamyka oba konta i ma po klopocie. Jesli nie beda sie pilnowac to zaden buk nie bedzie z nimi chcial robic transakcji ani zadna firma.


wszystko fajnie tylko ze ja nie robilem zadnych lewych interesow, konto weryfikowalem na wszelkie mozliwe sposoby(dobrowolnie) a itak mi zamkneli odpisujac jakas lamana polszczyzna ze maja podejrzane sygnaly zwiazane z moim kontem
fajnie ze od razu cie skazuja nie podajac nawet zadnych konkretnych przyczyn - bardzo profesjonalne
nie mowie juz o tym ze czekam az mi LASKAWIE odpisza co teraz z moim kontem i moja kasa na nim
to wszystko smierdzi na kilometr amatorszczyzna i przestrzegam wszystkich przed uzywaniem mb bo to po tym co mi zaserwowali smieszna firma
nawet jesli bede mial konto odblokowane to juz na pewno nigdy nie bede korzystal z ich pseudo-uslug
pewnie jeszcze mi jakas kase zlodzieje pobiora za to ze mi zamrozili kase... jest tylko jedno slowo mogace opisac ta firme:
ZENADA

Do góry
#1331168 - 25/06/2007 23:44 Re: Moneybookers [6] [Re: bukma]
SyKo Offline
old hand

Meldunek: 29/03/2004
Postów: 910
bukma, wystarczy spojrzec na historie Twoich postow. Od razu rzucaja sie w oczy linki to tematu Kupie,sprzedam zamienie. Niekoniecznie Ty musiales robiec "lewe interesy". Wystarczy ze zrobil to ktos z kim sie wymieniales. Takie niestety ponosisz ryzyko wymieniajac sie z niewiadomo kim.

Do góry
#1331755 - 26/06/2007 00:59 Re: Moneybookers [6] [Re: SyKo]
moonlight Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 12/10/2005
Postów: 1734
Dokładnie - trzeba strasznie uważać z kim się człowiek wymienia, a już na pewno dać sobie spokój z takimi dzieciakami co żebrają o 5 PLN na Moneybookers lub za niewiele więcej robią transakcje..

Do góry
#1331772 - 26/06/2007 01:02 Re: Moneybookers [6] [Re: bukma]
moonlight Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 12/10/2005
Postów: 1734
Originally Posted By: CarlosMarc
Jak sie MB zorientuje, ze wlasciciel konta nie istnieje, to blokuje wszystkie konta, ktore braly udzial w wymianie.


Nie oto chodzi, czy właściciel istnieje czy nie, ale oto, że MB blokuje konta MB , jeżeli ma podejrzenia, że kontami wielu klientów MB "zarządza" jedna i ta sama osoba.

Do góry
#1337130 - 27/06/2007 00:15 Re: Moneybookers [6] [Re: moonlight]
Wojtas Offline
newbie

Meldunek: 26/11/2004
Postów: 46
Po dokonanym sprawdzeniu Pani konta Moneybookers pzrez naszego wydziału bezpiezceństwa i płatności możemy Pani poinformować iż konto zostaje zablokowane. Niestety otrzymaliśmy kilka niepokojących faktów dotyczących transakcji na Pani koncie Moneybookers.

Dla więcej informacji prosimy się zapoznać z p. 11 naszego Regulaminu

http://www.moneybookers.com/app/help.pl?s=terms

W zwiazku z transakcjami dokonanymi na Panskim koncie Moneybookers uprzejmie prosimy o nadeslanie do nas:
1. Szczegolowe wyjasnienie transakcji dokonanych na koncie, relacje Pani z uzytkownikami z ktorymi dokonuje Pani transakcje i do jakich celow uzywa Pani konto moneybookers.
2. Dowodu stwierdzającego Pani adres zamieszkania – rachunek za gaz, prąd, telefon lub wyciąg z rachunku bankowego za ostatni miesiąc.
Dokumenty prosimy przeslac w sekcji konta Kontakt/Centrum Wiadomosci/Konto/ Bezpieczenstwo/ Zostałem poproszony o przesłanie informacji i/lub dokumentów





Co madrego napisac w uzasadnieniu transakcji skoro MB uzywam tylko do wymiany z kumplami z ktorymki gram u bukow?

Do góry
Strona 16 z 18 < 1 2 ... 14 15 16 17 18 >

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
6 zarejestrowanych użytkowników (Akhu, Sensei, akagi, rafal08, igea23, pacyfista), 5174 gości oraz 5 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24778 Użytkowników
97 For i subfor
45107 Tematów
5592627 Postów

Najwięcej online: 5338 @ Wczoraj o 22:14