Strona 1 z 2 1 2 >
Opcje tematu
#137913 - 24/10/2001 13:25 progresja w nhl?
Anonymous
Unregistered


zaczynam dopiero w to się bawić i wybrałem nhl bo przeliczniki są duże,mam pytanie do zawodowców od nhl dlaczego nie gracie progresją na x stawka 4 i ok 30 % skuteczności???? jak macie lepsze pomysły dajcie znać......pozdrawiam

ps. ja gram tak od dziś na colorado toronto i calgary :eek:

Do góry
Bonus: Unibet
#137914 - 24/10/2001 15:43 Re: progresja w nhl?
bet007 Offline
veteran

Meldunek: 23/03/2001
Postów: 1512
Skąd: trojmiasto
... nie pamiętam dokładnie ile i kiedy, ale Toronto miało chyba kiedyś coś około 20 meczy bez dogrywki ... przemyślto

Do góry
#137915 - 24/10/2001 17:01 Re: progresja w nhl?
xeo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 04/06/2001
Postów: 2786
Skąd: Zabrze
Witaj .

Ja gram na cieniaków - na ich przegrane progresją .
Kursy są przyzwoite od 2,3 do 4,60 , a sznse że większe bo njgorsza druzyna ostatniego sezonu wygrywała co 3,90 meczu ( remisowała co 11,71 ) .
Drużyna z największą ilościa meczy ubiegłego sezonu Phoenix remisowała co 4,82 meczu .

Jeżeli trafisz na drużyne z powiedzmy remisami co 8,00 meczy to OK ,jeżeli nie to buk będzie miał radoche .
Przemyśl lepiej to dokładnie - za żadko wypadaja remisy - chyba że masz wór kasy

pozdrawiam i powodzenia

Do góry
#137916 - 24/10/2001 17:29 Re: progresja w nhl?
Szakal Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 24/06/2001
Postów: 3546
Skąd: S.O.S.nówka
[QUOTE]Oryginalnie wysłał donniebrasco:
[qb]zaczynam dopiero w to się bawić i wybrałem nhl bo przeliczniki są duże,mam pytanie do zawodowców od nhl dlaczego nie gracie progresją na x stawka 4 i ok 30 % skuteczności???? jak macie lepsze pomysły dajcie znać......pozdrawiam
[/qb][/QUOTE]

30% skutecznosci? Chyba szans!? Nie chce Cie odpedzac od tej metody ale nie jest to najlepszy pomysl.

Do góry
#137917 - 24/10/2001 23:14 Re: progresja w nhl?
lucek Offline
member

Meldunek: 23/05/2001
Postów: 117
Skąd: Świdnica
Islanders w poprzednim sezonie mieli 22 mecze bez remisu

Do góry
#137918 - 25/10/2001 03:09 Re: progresja w nhl?
Set Fisher Offline
old hand

Meldunek: 28/12/2000
Postów: 932
Skąd: Sosnowiec
Dołączę do większości ...

W zeszłym sezonie popłynąłem właśnie na Islandersach, wszedłem do gry po 12 meczach bez remisu, a ze statystyk wychodziło mi wtedy, że remis pada średnio co 6 mecz. Dociągłem do 20 spotkania i że tak powiem ... straciłem płynność finansową To była ostatnia próba gry progresją.

Zdecydowanie nie polecam.

Do góry
#137919 - 25/10/2001 17:03 Re: progresja w nhl?
forty Online   karty


Meldunek: 14/05/2001
Postów: 30427
Skąd: Brama
A ja za to polecam postawić na porażkę Islanders.

Do góry
#137920 - 25/10/2001 17:44 Re: progresja w nhl?
bet007 Offline
veteran

Meldunek: 23/03/2001
Postów: 1512
Skąd: trojmiasto
Zamaiast grać na x jednej drużyny wybierz lepiej sobie np. 3 najlepsze drużyny i trzy najgorsze i graj na wygrane najlepszych i przegranr najgorszych.
Ta dywersyfikacja może cię uchronić przed jakąś większą czarną serią, zakładając że powiedzmy cztery będa łatwo wchodzić , a dwie będzie trzeba dłużej pociągnąć. Dodatkowo w razie gdy np. jakaś drużyna wejdzie ci na np. 4 czy 5 poziom to możesz zamiast stawiać na nią dużą stawkę rozbić to na wszystkie 6 - skąd wiesz, że akurat teraz wygra lub przegra. Wg mnie to jeden z najbezpieczniejszych systemów grania progresji, gdyby przytrafiła ci się jakaś seria na jednej drużynie to inne powinny przejąć jej "zobowiązania" wobec ciebie.
Czyli chcąc zarobić np. 10 $ na jednej drużynie lepiej wziąść pięć drużyn i ustawić sobię parametry tak by każda przynosiła nam 2$.(albo nawet 10 zespołow po 1$ każdy).

Natomiast do grania na X w NHL najlepiej sprawdzają się play-off. Gdy nadejdzie ten moment (na wiosnę) przedstawię na forum schemat gry.

Do góry
#137921 - 26/10/2001 02:13 Re: progresja w nhl?
Anonymous
Unregistered


bet007 jesteś genialny za kilka tygodni powinienem tu podać schemat maszyny produkującej gotówkę ....dzięki

Do góry
#137922 - 26/10/2001 03:36 Re: progresja w nhl?
xeo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 04/06/2001
Postów: 2786
Skąd: Zabrze
witaj bet007

Nie zabardzo pojąłem koncepcje systemu który powyżej opisujesz 3 najlepsze "za" i 3 najgorsze "przeciw" .
Owszem ten system chroni przed większą wpadką ale i relatywnie przyności kiepskie zyski (małe straty również) .
Zakładając , że kursy na "pewniaków" oscylują w granicach 1,40 - 1,60 to zysk prz progresji *4 jest minimalny , przy *3 daje stratę .
np. progresja *4 :2,8,32,128,512

Przy drugim progu i załorzeniu że kurs wynosi 1,50 zysk wynosi 20%( przyzwoicie ) , przy 3 progu 14,29% , przy czwarym 12,94% .

I wszystko byłoby pieknie gdyby nie fakt ,że ten system może bardzo szybko wyjść poza możliwości finansowe gracza go stosującego .
Kto zaryzukuje 512 ( to dopiero 5 poziom ) żeby wygrać 12,61% .

Nie wykluczam , że moje rozumowanie posiada pewne błędy logiczne i błedne załorzenia .
Byłbym zobowiązany jakbyś mi jej wytknął bo od dawna szukam dobrego systemu gry .

Pozdrawiam xeo

Do góry
#137923 - 26/10/2001 04:33 Re: progresja w nhl?
bet007 Offline
veteran

Meldunek: 23/03/2001
Postów: 1512
Skąd: trojmiasto
Oryginalnie wysłał xeo:
i witaj bet007
------------------------------------------------------------------------------------------
Nie zabardzo pojąłem koncepcje systemu który powyżej opisujesz 3 najlepsze "za" i 3 najgorsze "przeciw" .
------------------------------------------------------------------------------------------

-nie ma znaczenia czy chodzi o 3 najlepsze czy najgorsze drużyny. Chodzi mi tylko o to , że zamiast grać na jeden zespół lepiej to zdywersyfikować i rozbić na np. 10 zespołów.

------------------------------------------------------------------------------------------
Owszem ten system chroni przed większą wpadką ale i relatywnie przyności kiepskie zyski (małe straty również) .
Zakładając , że kursy na "pewniaków" oscylują w granicach 1,40 - 1,60 to zysk prz progresji *4 jest minimalny , przy *3 daje stratę .
np. progresja *4 :2,8,32,128,512

Przy drugim progu i załorzeniu że kurs wynosi 1,50 zysk wynosi 20%( przyzwoicie ) , przy 3 progu 14,29% , przy czwarym 12,94% .
------------------------------------------------------------------------------------------

- nie musisz grać na pewniaków, możesz grać co tylko zechcesz

------------------------------------------------------------------------------------------
I wszystko byłoby pieknie gdyby nie fakt ,że ten system może bardzo szybko wyjść poza możliwości finansowe gracza go stosującego .
------------------------------------------------------------------------------------------

Dywersyfikacja jest użyta właśnie po to by zminimalizować ryzyko utraty płynności finansowej.

------------------------------------------------------------------------------------------
Kto zaryzukuje 512 ( to dopiero 5 poziom ) żeby wygrać 12,61% .
------------------------------------------------------------------------------------------

- a kto powiedział , że ma być pięknie i łatwo właśnie cały szkopuł w tym , że to nie jest tak wcale łatwo skubać buki z kasy i ja dobrze wiem że to wcale nie jest idealny system grania - ale wg mnie jest to w miarę najbezpieczniejsze rozwiązanie jeżeli chodzi o progresję
- możesz grać np. bardziej agresywnie - "zysk z każdym kuponem" albo bezpieczniej - "zarabiam tylko podstawową stawkę bez względu na jakim skończe poziomie"
- możesz sobię założyć , że np. już 4 poziom rozbijasz na pozostałe kupony - o ile nie będziesz musiał rozbić kilku

A jeśli wogóle nie chcesz ryzykować to np. otwórz na jakimś dużym osiedlu punkt podnoszenia oczek w rajstopach , tylko pamiętaj ceruj zawsze w naparstku - co by się nie ukłuć w palec

A tak na poważnie niestety ale musimy ryzykować walcząc z bukami - najważniejsze żeby to ryzyko maxymalnie zminimalizować.

Progresja jest niezwykle logicznym systemem zarabiania u buka , ale niesie oczywiście spore ryzyko i sami musimy zadecydować czy chcemy nią grać. Dzięki dywersyfikacji myślę że jesteśmy w stanie znacznie ograniczyć utratę płynnąści finansowej
- a czy wszystkie 10 typów może wejść na np. 5 poziom na raz ? - ...jasne , mało prawdopodobne , ale możliwe...

dla tego doniebrasco radziłbym ci nie ponosić się od razu huraoptymizmowi, tylko zgrać na początek na naprawdę minimalne stawki jak na twoje możliwości

- optymistyczne może być to, że jeżeli na samym początku nie trafią nam sie jakieś "złe" serie to póżniej gramy już tylko za zarobione przez system pieniądze

Do góry
#137924 - 26/10/2001 06:55 Re: progresja w nhl?
bet007 Offline
veteran

Meldunek: 23/03/2001
Postów: 1512
Skąd: trojmiasto
ps. ja osobiście nie gram singlami z małymi współczynnikami progresją, jak już gram to najczęściej dublami tak by ako było w granicach 2,5 do 4

zrobiłem małą symulację żeby przedstawić jak narastał by poziom cashu do zainwestowania gdybyśmy chcieli zagrać agresywnie - zysk 5$ na każdym poziomie progresji (oczywiście plus zwrot zainwestowanej kasy)

kurs 1,4

1. 13
2. 59
3. 218
4. 780
5. 2730
6. 9600

kurs 1,6

1. 9
2. 33
3. 95
4. 262
5. 710
6. 1900


kurs 1,9

1. 6
2. 18
3. 44
4. 98
5. 211
6. 455

kurs 4,1 (średni kurs dogrywki)

1. 2
2. 4
3. 7
4. 11
5. 16
6. 23

- czyli grając ze stałym kursem 1,4 i trafiając na 6 poziomie (o ile trafimy ) musielibyśmy zainwestować w sumie "jedyne" 13 400 $ żeby zarobić ... 30 $ - istne kamikadze !!!!!!!

- przy kursie 1,9 - 832 $ dla 30 $

-natomiast 4,1 dogrywka - 63 $ dla 30 $


Jeżeli miałbym tak grać to wybrałbym jednak dogrywki, ale z dużą dywersyfikacją - powiedzmy 10 zespołów. Najlepiej zanim zaczniecie grać progresją poróbcie sobię trochę różnych symulacji.
RAFTER gra progresją w tenisa właśnie na niskie kursy - jego sprawa - ja bym się nie odważył.
Obecnie jestem zafascynowany NFL i swoją dobrą skutecznością gram to różnymi sposobami - między innymi progresją gram co weekend cztery duble, który każdy zawsze ma kurs około 3,68 (kurs na jedno zdarzenie 1,9 - 1,95 w zależności od buka). No i nie gram w "ciemno" tylko sam analizuje i wybieram typy.

Pozdrawiam wszystkich (mam nadzieje że pomogłem tym mniej doświadczonym...)

Do góry
#137925 - 27/10/2001 22:04 Re: progresja w nhl?
xeo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 04/06/2001
Postów: 2786
Skąd: Zabrze
Witam ponownie bet007
Dokładnie sobie przemyślałem to co napisałeś i postanowilem przedstawić na forum projekt systemu , który właśnie chciałbym wypróbować .
Licze na to , że podzielicie sie ze mną swoimi wnioskami , wytkniecie mi błędy , doradzicie , lub poczęstujecie konstruktywną krytyką . Zaczynam :
Gra sie na 3 druzyny ( wybór wolny ) , ja mam zamiar grać na druzyna najlepsze za , lub / i drózyny najgorsze przeciw (inspiracja bet007 ) .

Na każdą runde gry zawieram :
3 Single , 3 podwójne , 1 potrójny .

Założenia oparte na 3 wybranych przezemnie dzisiaj spotkań . Spotkania te to Detroid 1,75 ; Calgary 1,85 ; St. Luis 2,25 - przeciw Ottawa - kursy za Gamebookers .

Na Single stawka podstawowa to 3 , na doubla i potrójnego 2 lub wielokrotnosci tych sum ( zalezy od płynności finansowej gracza ).

Oczywiście gra opiera się na progresji i tak na singla progresja wynosi *2 tj 3,6,12,24,48 ...
doubla progresja wynosi *1.5 tj 2,3,4.5,6.75...
potrójny progresja wynosi jak wyżej .

zakładając , że trafie dzisiaj wszystkie mecze to: przy I poziomie progreji jestem na czysto 37.79 przy nakładzie 17 co daje 222,29% zysku , przy II poziomie progresji jestem na czysto 60,96 przy nakladzie 30 co daje 203,20% .

Oczywiście w realu progresja będzie rozkładala się nierównomiernie bo jest mało prawdopodobne bym nie trafil wszystkich spotkań bądź trafil wszystkie naraz .

Jedyny proble jaki teraz mam to właśnie rozkład progresji czy jechać równo jak leci czy może kolejny poziom progresji rozłożyć po rowno na wszystkie dróżyny ?

dziekuje za wnioski i sugestje

podrawiam xeo

Do góry
#137926 - 27/10/2001 22:54 Re: progresja w nhl?
bet007 Offline
veteran

Meldunek: 23/03/2001
Postów: 1512
Skąd: trojmiasto
cześć xeo

single i kombinacje się wykluczają

jeżeli wybierzesz np. 3 najlepsze drużyny (i chcesz cały czas na nie stawiać) musisz pamiętać o tym , że większość meczy grają w różnych dniach więc jak chcesz z tego zrobić duble i trebla ?

możesz grać tak , że nie będziesz wybierał w ciemno tylko analizował mecze z danego dnia i o ile będą 3 robisz duble i trebla - single dodatkowo nie mają sensu - progresja za szybko ci narośnie - nhl wcale nie tak łatwo wytypować

musisz też pamiętać o tym , że drużyna może wygrać w OT - czyli kłania się moneyline a tam kursy na pewniaków są właśnie tylko w granicach 1,35 - 1,6

od wczoraj zaczęłem testować system na dogrywki: wchodzę na każdą drużynę, która miała 6 meczy bez dogrywki (założyłem sobie że nawet gdybym w razie wysokiego progu nie rozbił stawki na inne typy to będe mógł dojść do 17 progu progresji - czyli byłby to 22 mecz bez dogrywki "NY Islanders w zeszłym roku " nie tracąc płynności finansowej - a dywersyfikacja w znacznym stopni rozwiązuje ten problem i obniża ryzyko)

Set Fisher napisał , że właśnie przez Islanders stracił płynność - a co by był gdyby musiał postawić 10 razy mniej (gdyby grał na 10 drużyn zamiast 1), dodatkowo teoretycznie byłby "zarobiony" już dzięki innym zespołom i jeszcze do tego rozbijał powiedzmy od 8 progu 60 % cashu zinwestowanego w NYI na inne zespoły

Do góry
#137927 - 27/10/2001 23:13 Re: progresja w nhl?
xeo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 04/06/2001
Postów: 2786
Skąd: Zabrze
Nie mialem na mysli gry progresją na konkretne druzyny ale na spotkania w danym dniu najpewniejsze . Wiem ,że to odbiega od standardowej gry progresją , ale wydaje mi sie to pewniejsze właśnie ze wzgledu na to , że 3 te same drużyny nie zawsze grają razem .

Co do singli to miały mi pozwolić utrzymać płynnośc finansową - łatwiej trafić singla niz doubl lub trójkę .

Co do moneyline gram aktualnie tylko w Gamebookers a oni ( niestety ) nie zawierają takich zakładów , wyłącznie line .

xeo

Do góry
#137928 - 28/10/2001 01:11 Re: progresja w nhl?
bet007 Offline
veteran

Meldunek: 23/03/2001
Postów: 1512
Skąd: trojmiasto
xeo grając singlami z niezbyt dużymi kursami to raczej przyspieszysz utrarę płynności finansowej

no i najważniejsze - bez odpowiedniego zabezpieczenia finansowego najlepiej wogóle nie zaczynać

radziłbym ci najlepiej zrobić sobię ładne tabelki w exelu i zagrać codziennie przez np. dwa tygodnie systemem ktorym chciałbyś grać w realu na "sucho" tak jak chciałeś grać w rzeczywistości,
zobaczysz wtedy na jakie będziesz mógł grać stawki i czy pula ktorą chciałeś grać jest wystarczając , no i czy system się sprawdza
a jak chcesz to na maxa urealnić to możesz otworzyć konto w www.betandwin.com - dostaniesz tam 100 j areny$ (to taki wirtualny cash do przetestowania grania) - no ale 100 $ to i tak dużo za mało do grania progresji (nawet na minimalne stawki)

grając od razu na cash w momencie w którym zorientujesz się, że jednak coś przeoczyłeś może być już za pózno na naprawę błędu (zakładam że poraz pierwszy będziesz grał progresją)

Do góry
#137929 - 28/10/2001 05:24 Re: progresja w nhl?
Kodi Offline
enthusiast

Meldunek: 30/09/2001
Postów: 385
Ostatnio wpadłem na pewie pomysł który według mnie jest wart omuwienia na stronach tego forum.
Otóż gdyby grać w kazdym spotkaniu NHL na X (28.8%remisów jak do tej pory wg. moich statystyk)
od poczatku sezonu to zysk wyniusłby ok 14%-15% zainwestowanej sumy,przyjmuje za średna kurs 4.00 choć często jest on wyzszy (4.20).Zysk powinien jeszcze wzrosnać ponieważ srednia spotkań zakończonych remisem w NHL sięga 32-33%.
Powyższa wypowiedz może zawierac błedy statystyczne,mozliwe że ten temat był już poruszany na forum o czym mi niewiadomo.Kursy pochoda z STS-u.
CZEKAM NA KONSTRUKTYWNĄ KRYTYKĘ,OPINIĘ,PODPOWIEDZI,WNISKI A NAJWAŻNIEJSZE STATYSTYKI Z POPRZEDNICZ SEZONÓW.

Do góry
#137930 - 01/11/2001 03:52 Re: progresja w nhl?
xeo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 04/06/2001
Postów: 2786
Skąd: Zabrze
Witam !

Najpierw prośba - proszę o przeniesienie tego teamtu do "Świat bukmacherstwa" tam jest jego miejsce .

Więc :

" xeo grając singlami z niezbyt dużymi kursami to raczej przyspieszysz utrarę płynności finansowej "

Bet007 wiem o tym , ale zakładam , że będe miał dużą skutecznośc trafień singli

"no i najważniejsze - bez odpowiedniego zabezpieczenia finansowego najlepiej wogóle nie zaczynać"

Mam takie - przynajmniej narazie

"grając od razu na cash w momencie w którym zorientujesz się, że jednak coś przeoczyłeś może być już za pózno na naprawę błędu (zakładam że poraz pierwszy będziesz grał progresją) "

Zgadzam się z tobą lecz mam już taką nature , że zabierając się do czegoś zwłaszcza jeżeli wiąże się to z finansami to staram się rozpatrzyć wszystkie mozliwe warianty zdarzeń choć nigdy nie można wykluczyć , że pominołem cośistotnego - oby nie . Progresją już grałem , co prawda najprostrzym jej wariantem , ale jednak .

Mimo , że z twoimi radami/wnioskami nie można się nie zgodzić postanowiłem grać to w realu i jak narazie jestem po 2 rundach .

I runda - wszystkie 3 trafione
II runda - wszystkie 3 trafione
III runda - Detroid , NY Rangers , Nachwile +0,5

Jak widać na powyższy narazie nie mialem okazji grać progresją ( nie płacze z tego powodu ), lecz w III rundzie prawdopodobnie trafie tylko 2 mecze - zobaczymy .

Ktoś mi może zarzucić , że w I rundzie podałem typy z których jeden nie wszedł , lecz przy zawieraniu zakładu zmieniłem go (niedowiarka moge przesłać screen z zawartych zakładów u buka ) .
To tak na marginesie bo nie mam zamiaru nikomu udowadniać , że znam się na NHL ( bo znam się średnio ) , a jedynie chce przedstawić przebieg mojego triumfu/porażki .

Jeżeli ktoś ma coś przeciwko temu bym przedstawial na forum przebieg gry to niech napisze - nie bede się produkował jeżeli nikogo to nie obchodzi

Drogi chwast teraz do ciebie :

Przeliczylem sobie statystyki z sezonu 00/01 i stwierdzam , że posiadasz błedne statystyki bo średnia remisów w sezonie 00/01 wyniosła 11,55% .
Oczywiście liczylem remisy po dogrywkach .
Polecam strone : http://www.usatoday.com/sports/sagarin/nhl0001.htm
jest to co prawda ranking , ale łatwo z niej policzyć procentową ilośc remisów .
Konkluzja - za mały odsetek remisów dla klasycznej progresji .Łatwiej grać na remisy w piłce nożnej kursy są odrobine niższe ale odsetek remisów prawie 3 razy większy .

zaprzaszam do dalszj wymiany poglądów .

pozdrawiam xeo

Do góry
#137931 - 01/11/2001 18:21 Re: progresja w nhl?
Kodi Offline
enthusiast

Meldunek: 30/09/2001
Postów: 385
Do xeo
W swoich statystykach brałem pod uwagę ogólną liczbe meczy która zakończyła się remisem(to znaczy zakończyła się remisem w regulaminowym wymiarze czasu).Wyszło dużo więcej.
Prosiłbym o podanie strony która spełniałaby moje wymagania, to znaczy podawała ogulną liczbe spotkań i podała ilość remisów w regulaminowym czasie.Chciałbym też dowiedzieć się jak internetowe buki płacą za remisy.
A więc sprawa jest wciąż otwarta.
Czekam na odpowiedzi.Z góry dzieki.

Do góry
#137932 - 01/11/2001 21:01 Re: progresja w nhl?
Rhotax Offline
addict

Meldunek: 09/01/2001
Postów: 519
Skąd: Krakow
Witam

A co sadzicie o druzynie NY Islanders.
Ich dotychczasowy bilans to:

9 meczy wygranych (w tym 3 po dogrywce)
1 mecz przegrany (po dogrywce)
1 remis

Oct 5, 2001 Tampa_Bay - NY_Islanders 2 - 3
Oct 6, 2001 Florida - NY_Islanders 0 - 3
Oct 10, 2001 Pittsburgh - NY_Islanders 3 - 6
Oct 11, 2001 New_Jersey - NY_Islanders 4 - 6
Oct 13, 2001 NY_Islanders - Detroit 4 - 5 ot
Oct 17, 2001 Carolina - NY_Islanders 0 - 4
Oct 18, 2001 NY_Islanders - Carolina 2 - 1 ot
Oct 20, 2001 NY_Islanders - San_Jose 2 - 2
Oct 26, 2001 Carolina - NY_Islanders 2 - 3 ot
Oct 28, 2001 NY_Islanders - Dallas 3 - 2 ot
Oct 30, 2001 NY_Islanders - Florida 3 - 2
Nov 2, 2001 Detroit - NY_Islanders
Nov 3, 2001 Philadelphia - NY_Islanders
Nov 6, 2001 NY_Islanders - Tampa_Bay
Nov 8, 2001 NY_Islanders - NY_Rangers


W sumie mamy 5 remisow i to prawie jeden po drugim.
Teraz Islandersi jada do Detroit z ktorym przegrali mecz. Co sadzicie o remisie po regulaminowym czasie gry w tym spotkaniu? Slyszalem, ze Islandersi po wygraniu tego spotkania pobili by rekord wygranych w ciagu spotkan wyjazdowych, a Detroit na pewno nie pozwoli im na to bez ciezkiej walki. Z kolei Detroit jest po ciezkim jak sadze meczu z Dallas, ktory zreszta wygrali po dogrywce.
A moze w ktoryms z nastepnych spotkan mozna spodziewac sie rmisu? Moze z dobrze grajaca ostatnio Philadelphia?

Pozdrawiam

Do góry
Strona 1 z 2 1 2 >

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
16 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, Akhu, kemp, VVega, Emilio, igea23, Igor, Kretol, ANZELMO, pacyfista, forty, 11kera11, Sony, Józef Małolepszy, szuwi1, akagi), 3742 gości oraz 14 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45049 Tematów
5583939 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07