Strona 3 z 5 < 1 2 3 4 5 >
Opcje tematu
#139288 - 23/09/2002 23:17 Re: POLSKA NHL ...
Anonymous
Unregistered


Ty mnie Daro nie denerwuj idz pan w cholere z ta Twoja druzyną - zawalili mi kuponik, tak jak Tobie w piatek!

Do góry
Bonus: Unibet
#139289 - 27/09/2002 20:11 Re: POLSKA NHL ...
d.daro Offline
member

Meldunek: 10/12/2001
Postów: 198
Skąd: Tychy
Zupelnie nie czuje dzisiejszej kolejki PLH. Ale to moze nawet dobrze bo jak do tej pory nie najlepiej 50%-50%. Dzis zupelnie bez opisow.
Ja postawie tylko jeden mecz na 100%, a nad reszta sie jeszcze zastanawiam.
(prof.):
564 Zagl.Sosn.-Unia Osw. typ:2 kurs:1,53
Ten mecz bedzie tym ktory postawie dzis z PLH napewno. Zastanawia mnie jedynie roznica kursow miedzy profem a sts( sts chyba 1,3?)

563 KTH Krynica-Katowice X2 1,52- to tylko moja propozycja sam jeszcze nie wiem.

562 Podhale-GKS Tychy X2 1,58-jak wyzej.

561 Stocz.Gd.-TKHTorun 1X 1,17.
powodzenia.

Do góry
#139290 - 29/09/2002 20:12 Re: POLSKA NHL ...
Anonymous
Unregistered


witam wszystkich!
czy moze mi ktos podac stronke gdzie moglbym sledzic wyniki na zywo polskiej ligi hokejowej?
z gory dzieki!

Do góry
#139291 - 01/10/2002 00:23 Re: POLSKA NHL ...
Anonymous
Unregistered



Do góry
#139292 - 01/10/2002 00:26 Re: POLSKA NHL ...
Anonymous
Unregistered


Aha, jest to stronka Sanoka, przy której pomaga Warszawiak (Savik z Darem wiedzą o kim mówie ),
a wyniki są na zywca dzieki SMSom od kibiców

Do góry
#139293 - 01/10/2002 19:05 Re: POLSKA NHL ...
d.daro Offline
member

Meldunek: 10/12/2001
Postów: 198
Skąd: Tychy
Po piatku bilans na PLH troche mi sie poprawil (11-9), ale po tym jak Unia zrobila mi niespodzainke odpuscilem sobie w niedziele.
Dzisiaj sa mecze awansem Unii i Katowic ze wzgledu na ich udzial w zblizajacych sie pucharach europejskich. Dwa mecze: jeden w Nowym Targu ktorego jednak nie polecam. Podhale gra do tej pory fatalnie ale kiedys musi sie chociaz troche przelamac, zmobilizowac, zdobyc jakies punkty i mimo ze forma Katowic wyraznie rosnie boje sie ze to moze byc wlasnie dzisiaj. Drugi:

(prof) 561.KTH Kryn.-Unia Os. typ:2 kurs:1,4
Malym skandalem mozna nazwac mecz w Sosnowcu bo prawde mowiac Unia tego meczu nie miala prawa przegrac z druzyna w ktorej z braku pieniedzy bramkarz nie ma na nowe rekawice. Mecz byl wg, mnie odpuszczony chociaz dowodow oczywiscie zadnych. Ale kurs na remis byl przeciez dobry. Przekret? Tego nie wiem ale przypuszczam, jednak granie w *** przede wszystkim ze swoimi kibicami to na pewno. Savio zreszta niech cos o tym napisze wiecej. Dzisiej ewentualna porazka w Krynicy... pisac nawet nie chce. W niedziele Krynica u siebie przegrala z Tychami ktore mimo wszystko powinny przynajmniej byc slabsze od Unii.

Do góry
#139294 - 02/10/2002 15:45 Re: POLSKA NHL ...
d.daro Offline
member

Meldunek: 10/12/2001
Postów: 198
Skąd: Tychy
No i calkiem, calkiem. Jednak warto bylo postawic wczoraj na Unie po kursie 1,4(1:6). Pohala z Katowicami nie ruszylem i mialem racje(4:2 dla Nt).
Stan 12/9.
Czekam do piatku, a zapowiada sie dobra kolejka.
pozdr.

Do góry
#139295 - 04/10/2002 18:14 Re: POLSKA NHL ...
d.daro Offline
member

Meldunek: 10/12/2001
Postów: 198
Skąd: Tychy
Kursow w profie jeszcze nie ma ale sa w sts.

569 Tychy-Zaglebie 1 (1,35)
Tychy w tym meczu sa zdecydowanym faworytem.Dwa ostatnie mecze graly na wyjezdzie i dwa wygraly(z NT i KTH)dosyc latwo.Poza tym w dwa tygodnie temu graly dwa mecze u siebie w ktorych mialy zdobyc 6 ptk. Niestey zdobyly tylko 2. Dlatego tez powinni sie przed wlasna publika starac tym bardziej. W niedziele natomiast graja ciezki mecz w Oswiecimiu i zdobycie u siebie 3 punktow bedzie bardzieo cenne. Z czego wiem zadnych ubytkow w skladzie nie bedzie. A Zaglebie od czasu dziwnego meczu u siebie z Unia nie wiele pokazalo.

568 Stoczniowiec - Krynica 1 (1,2)
Stoczniowca dobra passa bedzie podtrzymana, tym bardziej ze W Krynicy bardzo zle sie dzieje. W dziwnych okolicznosciach trener Slowakiewicz przed ta kolejka odszedl do Podhala. Kilku podstawowych zawodnikow tez nosi sie podobno z takim zamiarem. A Stocznie bedzie grac swoje. W druzynie tej dalej procentuje dobre przygotowanie do sezonu.

570 Katowice-Oswiecim 2 (1,4)
Katowice ostatni mecz do tylu w Nowym Targu, ale wydaje mi sie ze to nie byl efekt zlej gry tylko byc moze przelamania sie druzyny z Podhala. Prasa
donosi ze katowiczanie sa bojowo nastawieni ale mysle ze to nie wiele da. Za Unia ciagnie sie jeszcze ten fatalny mecz z Sosnowcem. Powinni sie starac. Nie bedzie chyba pogromu ale zwyciestwo tak

Torun-Podhale.
Nie opisuje.Ciezki mecz do wytypowania.Typ:1X2. .Zapowiada sie dobre widowisko. Obie druzyny potrzebuja punktow.
Ale szanse widze 35%-30%-35%
powodzenia.

Do góry
#139296 - 04/10/2002 20:54 Re: POLSKA NHL ...
Adolf 88 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 17/11/2001
Postów: 2921
Skąd: Stolyca
Dobre wieści dla fanów - nazwijmy to umownie - hokeja.

Środa, 02.10.2002
Polski hokej w TVP.
Telewizja publiczna ma wkrótce rozpocząć transmisje meczów polskiej ligi hokejowej. Jesteśmy blisko porozumienia. Sądzę, że pierwszy mecz może zostać pokazany już 15 października - zdradził Gazecie Wyborczej Zenon Hajduga, prezes PZHL. Przynajmniej raz w tygodniu pokazany będzie jeden mecz, a prawdopodobnie raz na dwa tygodnie magazyn hokejowy - dodaje Hajduga. Umowa ma zostać podpisana w przyszłym tygodniu.

Jak na początek promowania hoka w polsce to całkiem nieźle :rolleyes:
Pozdrawiam

Do góry
#139297 - 10/10/2002 20:03 Re: POLSKA NHL ...
d.daro Offline
member

Meldunek: 10/12/2001
Postów: 198
Skąd: Tychy
Bilans po ostatnim typowaniu PLH 14-10. Od tamtej pory nie typowalem naszej ligi. Typy teraz beda juz na piatek i niedziele, mimo ze nie ma kursow i nie wiadomo jak druzyny zagraja w piatek. Chociaz to akurat nie bedzie mialo chyba wiekszego znaczenia. Ze wzgledu na brak czasu bez opisow
piatek:
561.Krynica-Torun 1X( o ile bedzie kurs powyzej 1,25 jak nie to odpuszczam)
563.Stocznia-Unia 2
564.Tychy-Katowice - nie stawiam
562.Podhale-Zaglebie- nie stawiam

niedziela:
561.Katowice-Staocznia 1X
563.Unia-Podhale 1
564.Zaglebie-Krynica 1
561.Torun-Tychy- nie stawiam
pozdrawiam.

Do góry
#139298 - 14/10/2002 12:37 Re: POLSKA NHL ...
d.daro Offline
member

Meldunek: 10/12/2001
Postów: 198
Skąd: Tychy
Prawde mowiac zagralem wszystkie mecze(decyzja w ostatniej chwili)i w piatek i niedziele, i... wszystkie mecze trafilem! :eek:
Ale, napisalem na forum ze kilka odpuszczam wiec do bilansu w temacie o PLH oczywiscie ich nie podliczam, a bilans i tak ulegl znacznej poprawie na +. 19-10 iwo:
Juz czekam na nastepna kolejke po ktorej zamierzam tan bilans jeszcze poprawic.
pozdrawiam.

Do góry
#139299 - 18/10/2002 15:49 Re: POLSKA NHL ...
d.daro Offline
member

Meldunek: 10/12/2001
Postów: 198
Skąd: Tychy
Dzisiaj tylko dwa mecze. Ze wzgledu na puchary interkontynentalne w ktorych graja GKS Katowice i Unia Oswiecim. Druzyny te mecze dzisiejsze mecze rozegraly wczesniej awansem. Mecze PLH ktore beda dzisiaj nie sa latwe do obstawienia.
Kursow jak zwykle jeszcze nie ma ale:

Zaglebie - Torun.
Mecz w ogole nie do obstawienia. W normalnych warunkach dal bym czysta 1 ale glosy dochodzace z Sosnowca przed tym meczem sa bardzo niepokojace. Druzyna grozi ze jak nie dostanie do dzisiaj kasy to odda mecz walkowerem. W tym momencie nawet jak zagraja bal bym sie tego meczu obstawic, bo niewiadomo jak hokeisci do tego spotkania podejda. Ot polskie hokejowe piekielko. Szkoda bo to bardzo ambitna i ciekawa druzyna ale niestety wiadomo jak stoi ta dyscyplina sportu w Polsce, majac dodatkowo leni, nierobow i stado baranow w postaci PZHL ktore nic nie robi zeby ten hokej ratowac.

Stoczniowiec - Tychy.
Stocznia swietnie przygotowana do sezonu i mimo oslabien bardzo dobrze sobie radzi. W bramce pewniak Wawrzkiewicz. Brakuje tej druzynie jednak kilku wartosciowych graczy z pola. Ostatnio zuwazylem "lekka zadyszke" gdanskich hokeistow (remis z Zaglebiem, ciezki mecz z Krynica, przegrana wysoka z Unia u siebie). Mam nadzieje ze wykorzystaja to grajacy w kratke tysznie ktorzy wlasnie wtedy gdy wszyscy spodziewaja sie porazki wygrywaja, a kiedy wszyscy mysla wygraja to wtopa. Tychy z kolei maja mocny atak i slabszych bramkarzy czyli odwrotnie do Stoczniaowca. Jednym slowem szykuje sie ciekawy mecz.
Szanse oceniam tak: 35-30-35. Dlatego ze sa one rowne dam na wyzszy kurs a ten zdecydowanie powinien byc po stronie Tychow.
Moj typ 2.(do rozpisu)
pozdrawiam.

Do góry
#139300 - 18/10/2002 19:38 Re: POLSKA NHL ...
Anonymous
Unregistered


Ja dzisiaj nie stawiałbym na żaden mecz PLH.
Szkoda kasy.

Do góry
#139301 - 21/10/2002 13:42 Re: POLSKA NHL ...
d.daro Offline
member

Meldunek: 10/12/2001
Postów: 198
Skąd: Tychy
No i w piatek iwo: Szkoda tylko ze nie mam narazie dostepu do netu w soboty i niedziele bo az sie prosilo wczoraj dac dwie jedynki(Tychy 1,69 Torun 3,1 )Jednak wiadomo licze tylko to co tu opisuje. Wiec stan na dzis w PLH to 20-10.
Tylko w sumie czy ktos to czyta

Do góry
#139302 - 25/10/2002 20:37 Re: POLSKA NHL ...
savio Offline
old hand

Meldunek: 07/07/2001
Postów: 1043
Skąd: Oświęcim
Czytam czytam a ja od siebie dodam typki na ta kolejke.
Torun-Unia 2 kurs 1.25
Nie chce sie silic na jakiekolwiek komentarze no bo wiadomo wtopa w pucharze nie zmienia faktu ze Torun do Oświecimia ma lata swietlne jesli idzie o hokejowe umiejetnosci.
Tychy-Krynica 1 1.35
Tychy ostatnio w gazie wiec nie widze innego rozwiazania jak wysoka wygrana gospodarzy ale ze czasami maja niezłe wyskoki Tyszanie to jednak nie mam 100 % pewnosci co do tego spotkania.Jednak 8/10 spokojnie moge postawic na czysta 1.
Stocznia-Podhale hehe typ 2 w sts 3.6
Tu sie jednak nie skłaniam ku faworytowi , prof sie nie pomylił wystawiajac kurs na 100cznie az 1.89 bowiem ten mecz nie jest wcale tak łatwy jak mysli STS (1.45) wiec w sts warto zagrac nawet X2 tez pokazny kursik jest.Podhalanie odnalezli sie po słabym poczatku i według mnie sa jednym z faworytów do gry w finale w tym roku.Bezposrednie pojedynki wskazuja raczej na Stoczniowców ale ja jednak typuje 2 .
GKS Katowice-Zagłebie 1
Nie powtórzy sie spotkanie z 1 kolejki kiedy to zagłebiacy wygrali w małej hali Spodka 2-6 tym razem wygraja gospodarze i zmaża tamta plame .
moj bilans 9-7

Do góry
#139303 - 31/10/2002 18:18 Re: POLSKA NHL ...
savio Offline
old hand

Meldunek: 07/07/2001
Postów: 1043
Skąd: Oświęcim
Widze ze jednak na darmo człowiek tu wchodzi i sie produkuje na ten temat bo zadnego odzewu nie ma .
Poprzednia kolejka mozna powiedziec spoko 3-1 w typach nie trafiony tylko ten mocno ryzykowny na Podhale za 3.6.
Dzis znów 4 meczyki i wszystkie postaram sie przyblizyc wam.

Do góry
#139304 - 31/10/2002 18:51 Re: POLSKA NHL ...
savio Offline
old hand

Meldunek: 07/07/2001
Postów: 1043
Skąd: Oświęcim
Tychy-Unia
Mistrzowie Polski z nowym 2 trenerem druzyny , którym od tego meczu bedzie znany wszystkim autor pierwszych sukcesów Unistów Stanisław Małkow .
Wszyscy chyba pamietaja ze poprzednie spotkanie tych dwóch ekip na tyskim lodzie zakonczyło sie wielka niespodzianka .Bowiem unisci prowadzili juz 3-0 by pozniej przegrac to spotkanie 3-4.
Tym razem jednak sadze ze bedzie zupełnie odwrotnie i Unia wygra to spotkanie dosc wyraznie i spokojnie wiadomo ze ludzie z Tychów sie nie zgodza z ta opinia , ale jednak aktualnie Unia jest w duzo wyzszej formie.
Ci którzy wiedza jaka jest sytuacja w Unii jak np. pablo czy kamyk zreszta daro pewnie tez wie o co biega.Suchanek w boksie nigdy wiele do powiedzenia nie miał i teraz bedzie miał jeszcze mniej za Małkowa.Miejmy nadzieje ze Staszek ich zmobilizuje do walki w kazdym meczu bez wzgledu na przeciwnika i stawke spotkania.
TYP 2 KURS 1.53
1-6
--------------------------------------------------
Stoczniowiec-Zagłębie
W tej parze tez chyba wszyscy pamietaja jaki był zaciety poprzedni mecz w Gdansku.Kiedy to w koncówce spotkania Sosnowiczanie doprowadzili do dogrywki sprawiajac tym samym wielka niespodziewajke.Zagłebie w ogóle ma to do siebie ze potrafi sie mobilizowac na teoretycznie lepsze od siebie ekipy tak jak w meczach z Katowicami 2-6 w spodku w Tychach 4-7 i z Unia u siebie 5-4 po dogrywce.Gdanszczanie według mnie wygraja ten mecz i nie naraza juz na takie nerwy swoich kibiców.Tak wiec dzis typuje wygrana gospodarzy w rozmaiarach 5-2
TYP 1 kurs 1.69
5-2
--------------------------------------------------
Podhale-Krynica
Nowotarzanie ostatnio maja dosyc duzy kryzys .
Wczesniej wygladało na to ze znalezli forme ale jednak ostatnie kilka spotkan pokazało ze jednak z góralska młodzieza nie jest najlepiej i jeszcze wiele sie musza chlopaki uczyc .
W tym spotkaniu jednak powinni zrehabilitowac sie za ostatnia porazke z Toruniem u siebie i wysoka przegrana w Gdansku.
Nie bedzie to jednak łatwe spotkanie ale ja odwaznie wytypuje dokładny wynik 6-3 dla Podhala .
TYP 1 kurs 1.79
6-3
--------------------------------------------------
Trebelek z tych 3 spotkan
za 50 złotych w profesjonalu 208 zł do wziecia.

Do góry
#139305 - 03/11/2002 12:47 Re: POLSKA NHL ...
Anonymous
Unregistered


W dzisiejszej kolejce spotkania wedlug mnie są bardzo ciężkie do obstawienia ale i tak skusze się posatwić z dwa meczyki:
toruń-krynica typ 1
co tu dużo tlumaczyć toruń jest lepszą drużyną i nie sądze by slaba krynica która od czasu do czasu ugra jakiś ptk. coś w skorala na wyjezdzie!
unia-stoczniowiec typ 1
Te drużyny o ile zawsze w tym sezonie sie spotykaly tak zawsze górą byla unia i nie sądze by i dziś bylo inaczej zwlaszcza ze stoczniowiec ostatnio nie prezentuje sie dobrze.Oglądając ostatni mecz z zagłębiem to az przestraszyć sie bylo mozna tak tragicznie grali z taką grą napewno nie stawią oporu oświęcimskiej uni!
sosnowiec-podhale typ 1 Osobiście ten mecz sobie odpuszcze gdyż nie wiem czy zaglębie zbierze sklad na ten mecz do gdańska przyjechali grając polowe meczu na 2 piątki .Jeżeli uzupelnili by luki w skladzie nie widze innego rozwiązania niż pokonanie slabo spisującego sie podhale gdzie iwo:

Do góry
#139306 - 03/11/2002 13:03 Re: POLSKA NHL ...
Anonymous
Unregistered


.....gdyż w podhale sie sklada w dużej części z mlodzieży i nie sądze by dali rade stawić opor owiele silniejszej drużynie z sosnowca[o ile sosnowiec będzie gral w calym skladzie ]
katowice-tychy typ 2
ja sam nie ruszam tego meczu !
nie bede sie rozpisywal ,uważam ze tychy to silniejsza drużyna i powinna sobie poradzić z katowiczanami którzy jak slyszalem mają bardzo zlą sytuacje finansową[zresztą jak prawie wszystkie druzyny z polskiej ligi]

Do góry
#139307 - 03/11/2002 15:59 Re: POLSKA NHL ...
Anonymous
Unregistered


Bboobbii zgadzam sie z Toba w 3/4 - poniewaz to dzisiaj Krynica wygra (tak mi sie wydaje , a sprawe zaltwi Rózanski )
Reszta bez zmian - no chyba, ze nasi hokeisci (Unisci) bedą chcieli "zwolnic" Suchanka - w co nie wierze (przed wlasną publiką?!)

Do góry
Strona 3 z 5 < 1 2 3 4 5 >

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
4 zarejestrowanych użytkowników (poozon, VVega, alfa, burbon), 3481 gości oraz 8 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45050 Tematów
5584360 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07