Strona 2 z 3 < 1 2 3 >
Opcje tematu
#1400761 - 16/07/2007 03:18 Re: Bukmacher, który pozwala wygrywać! [Re: vwpolo]
wygrywacz Offline
stranger

Meldunek: 30/05/2007
Postów: 21
Z mojej strony, mogę powiedzieć, że do pewnego czasu na wiele pozwalał mi Sportingbet. Od czasu wpłacenia środków, do osiągnięcia obecnego stanu konta (120 tys) minęło ponad 2 miesiące, w tym czasie zawierałem kupony za duże stawki. Największa kwota, za jaką postawiłem te same mecze to 20 tyś. Do czasu osiągnięcia takiej kwoty praktycznie zero limitów (tylko raz spotkał mnie limit: na singiel z fazy grupowej Ligi Światowej w Siatkówke - ponad 2 tyś). ok. 2 tygodnie temu z dnia na dzień wszystko się zmieniło. Limity czasem poniżej 100zł, na ważniejsze imprezy (tj. Copa America, MŚ U20) uda się do 500zł postawić, więc można powiedzieć stoje w miejscu.
M.in. stąd ten temat.

Do góry
Bonus: Unibet
#1400764 - 16/07/2007 03:20 Re: Bukmacher, który pozwala wygrywać! [Re: wygrywacz]
vwpolo Offline
old hand

Meldunek: 19/04/2007
Postów: 845
mi sportingbet tez pasowal moja najwyzsza stawka tam stawiana kiedys to non stop 2-3 tys na kupon i bez problemow ostatnio mnalo tam gram ciekawe do ilu mi pozwola zagrac hmmmm

Do góry
#1400771 - 16/07/2007 03:27 Re: Bukmacher, który pozwala wygrywać! [Re: vwpolo]
Conrad Offline
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"

Meldunek: 14/11/2000
Postów: 27048
Skąd: Surfers Paradise, QLD
Pod koniec dnia to i tak trzeba grać w Pinnacle. \:\)

Bardzo lubię też Paddy Power, buk ten jest niedoceniany przez graczy a ofertę ma szeroką.

Do góry
#1400779 - 16/07/2007 03:33 Re: Bukmacher, który pozwala wygrywać! [Re: Conrad]
wygrywacz Offline
stranger

Meldunek: 30/05/2007
Postów: 21
Originally Posted By: Conrad
Pod koniec dnia to i tak trzeba grać w Pinnacle. \:\)


rozwiń myśl, dlaczego?

Originally Posted By: Conrad

Bardzo lubię też Paddy Power, buk ten jest niedoceniany przez graczy a ofertę ma szeroką.


Wolałbym uniknąć rozmów, na temat szerokiej oferty. Co z tego, że buk posiada wiele spotkań skoro będę je mógł zagrać za max. kilkaset złotych. Dlatego pytam o buki, które pozwalają wiele wygrać(choćbym miał typować jedynie 5 lig piłkarskich, wiadomo jakich). Jak pod tym kątem prezentuje się PaddyPower?

Do góry
#1400794 - 16/07/2007 03:40 Re: Bukmacher, który pozwala wygrywać! [Re: wygrywacz]
AGASSI Offline
Knockin' On Heaven's Door

Meldunek: 21/03/2007
Postów: 12041
A tak na marginesie.......po co komuś z TAKIM OGROMNYM STANEM KONTA takie porady ? Ciekawe,że przedtem się nie radziłeś a teraz gdy TYLE ugrałeś masz taki ogromny problem typu,ach i co dalej.

Do góry
#1400797 - 16/07/2007 03:41 Re: Bukmacher, który pozwala wygrywać! [Re: AGASSI]
sports Offline
addict

Meldunek: 27/09/2005
Postów: 523
graj Lige Mistrzow w pilke nozna..... to Ci przyjma za bardzo duzo bo buki tego sie nie boja

Do góry
#1400805 - 16/07/2007 03:44 Re: Bukmacher, który pozwala wygrywać! [Re: wygrywacz]
Conrad Offline
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"

Meldunek: 14/11/2000
Postów: 27048
Skąd: Surfers Paradise, QLD
Jeśli dużo grasz to musisz mieć wiele kont, nie da się tego zrobić inaczej. Chyba, że grasz tylko i wyłącznie najpopularniejsze ligi/mecze.

Do góry
#1400859 - 16/07/2007 04:07 Re: Bukmacher, który pozwala wygrywać! [Re: Conrad]
Lord Devastator Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 11/03/2006
Postów: 7490
Jak Sportingbetu niepokoi ze masz 120 Kilo na koncie to zobacz co ze mna zrobil Admiralbet - link masz powyzej a wygralem marne 440 funtow - tak ze i tak nie masz zle - jak mowia tutaj dobrze przedmowcy jedynym wyjsciem jest kolejne konto na kogos innego i jazda z nimi - tylko postaraj sie grac tak zeby styl gry na nowym koncie za szybko im kogos nie przypomnial - a ja wlasnie pisze do Admiralbetu naiwne zapytanie co sie stalo ze nie moge zagrac za wiecej niz 10 funtow - moze jakas awaria - ciekawe co odpisza ;\)

Do góry
#1400865 - 16/07/2007 04:10 Re: Bukmacher, który pozwala wygrywać! [Re: AGASSI]
wygrywacz Offline
stranger

Meldunek: 30/05/2007
Postów: 21
Originally Posted By: AGASSI
A tak na marginesie.......po co komuś z TAKIM OGROMNYM STANEM KONTA takie porady ? Ciekawe,że przedtem się nie radziłeś a teraz gdy TYLE ugrałeś masz taki ogromny problem typu,ach i co dalej.


AGASSI, ja rozumiem, że możesz niedowierzać. I nie szczególnie mi zależy żebyś wierzył. Po prostu wypowiadaj się w temacie, albo zignoruj mnie.

Ale skoro zadałeś pytanie to Ci odpowiem, wcześniej nie grałem za TAKIE pieniądze, i problemu nie było. Konto na Bet-at-home.com mi wystarczało, grałem góra 2-3 tysiące złotych, i nawet na Polską Ligę Hokeja puszczali to bez limitów. Zanim rozpoczęły się Mistrzostwa Świata w hokeju na lodzie rozejżałem się po ofertach na te mecze. Uznałem, że Bet-at-home.com zbyt skromnie odbiera tą impreze. Sportingbet wówczas do każdego spotkania oferował kilkanaście zakładów, w tym mocno interesujące mnie handicapy. Więc z dniem rozpoczęcia MŚ (27 kwietnia) wpłaciłem tam 1050zł (dalej niezbyt astronomiczne pieniądze), dostałem jeszcze 150zł bonusu i zagrałem VA BANK:
http://i19.tinypic.com/4zax11j.gif
http://i10.tinypic.com/61xv95t.gif

Po jednym dniu miałem 10 tyś. Następnie na przestrzeni ponad 2 miesięcy udało mi się to pomnożyć do obecnego stanu konta (+20 tyś które w miedzy czasie wypłaciłem), nie zaprzeczę, przy dużym stopniu ryzyka i niemniejszym szczęściu. Jak więc widzisz, wcześniej mnie ten problem zbytnio niedotyczył. b-a-h wystarczał do zakładów które grałem.

Jeśli masz pytania - pytaj
Jeśli nie wierzysz - masz prawo i nie zależy mi żeby to zmieniać. Nie to na celu ma ten temat.

Tylko proszę, jak masz się wypowiadać w takim tonie, to odpuść sobie. Pozdrawiam w przyjaznej atmosferze

Do góry
#1400895 - 16/07/2007 04:29 Re: Bukmacher, który pozwala wygrywać! [Re: wygrywacz]
AGASSI Offline
Knockin' On Heaven's Door

Meldunek: 21/03/2007
Postów: 12041
He,he.....źle odebrałeś mój post.....po prostu super problem i pewno większość chciałaby taki mieć.....120 tysiaków i co dalej.......pozdrawiam.

Do góry
#1400935 - 16/07/2007 04:54 Re: Bukmacher, który pozwala wygrywać! [Re: wygrywacz]
gryzonko Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 12/06/2003
Postów: 3728
Hmmm a mi to wyglada jak żywa reklama sportingbetu kolego Wygrywacz. Troche dzieciaków poczyta i może uwierzy - kurcze w tym sporrtingbecie to dopiero mozna wygrać, najlepiej na kuponach z wysokim ako , czasami przykładając oczywiście vabanque. Limitami młodzież oczywiscie też nie ma sie co martwić bo pojawia sie dopiero po skasowaniu klikudziesięciu tysięcy.
Ot taka delikatna zakamuflowana reklama, cuż Sb dba o swoich klientów na tym forum - to im pan Maciej cos podpowie w kwestiach technicznych, a to wygrywacz podpowie jak wygrać gruba kase.
CZemu tak mysle? ot taka logika- skoro wygrywa to pewnie ma łeb na karku, a skoro tak to by nie rozgłaszał całemu światu ile i gdzie wygrał ( o ile pamiętam to nie pierwszy temat w którym czytam tą historie ze sportingbetem). Po drugie czas poświęcony na pisanie tych historii o SB w zupełności by wystarczył na przeglądnięcie tematów o kilku poważniejszych bukach, załozenia MB czy netellera, oraz sprawdzenia osobiście kilku buków.

Te kilka lat które tu jestem to zauważyłem że krowy które najgłośniej ryczą daja najmniej mleka....

Do góry
#1400969 - 16/07/2007 05:06 Re: Bukmacher, który pozwala wygrywać! [Re: gryzonko]
Conrad Offline
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"

Meldunek: 14/11/2000
Postów: 27048
Skąd: Surfers Paradise, QLD
Gryzonko, szczerze to od początku myślałem dokładnie tak samo jak Ty tylko lubię czasami pociągnąć za język...

Do góry
#1401009 - 16/07/2007 05:17 Re: Bukmacher, który pozwala wygrywać! [Re: gryzonko]
Forrest Gump Offline
old hand

Meldunek: 07/10/2006
Postów: 980
Originally Posted By: gryzonko
Limitami młodzież oczywiscie też nie ma sie co martwić bo pojawia sie dopiero po skasowaniu klikudziesięciu tysięcy.


Gdyby to bylo kilkadziesiat tysiecy to bylbym szczesliwy \:\) W moim przypadku limity pojawily sie po dojsciu do znacznie mniejszej kwoty

Do góry
#1401064 - 16/07/2007 05:39 Re: Bukmacher, który pozwala wygrywać! [Re: Forrest Gump]
wygrywacz Offline
stranger

Meldunek: 30/05/2007
Postów: 21
Gryzonko, widzisz, jeśli da się to gdzieś sprawdzić, to zobacz, że jestem tu codziennie po kilka godzin, i dość skrupulatnie sprawdzam wszystkie tematy mnie interesujące.

NIE ZAMIERZAM NIKOGO PRZEKONYWAĆ! ZROZUMCIE TO! NIE ZALEŻY MI NA TYM! ZE SWOJEJ STRONY NIE BĘDĘ JUŻ NIC PISAŁ! (skoro dla Was to reklama, że po dwóch miesiącach limitują mnie czasem na 65zł). łeb na karku - grałem z dużym ryzykiem, po prostu mi się udało, nie uważam się za wielkiego gracza, który żyje w wiecznej konspiracji. Udało mi się, i tyle. NIE MUSICIE WIERZYĆ! z mojej strony to koniec w kwestii komentowania któregokolwiek buka. A Wy tym czasem wróćcie do tematu, i nie przejmujcię się mną. Taka mała prośba. Pozdrawiam.

Do góry
#1401155 - 16/07/2007 06:12 Re: Bukmacher, który pozwala wygrywać! [Re: wygrywacz]
rockeman Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/08/2005
Postów: 3612
jeśli chodzi o buka "pozwalającego wygrywac" to zdecydowanie polecam Pinnacle. na początku kwietnia wpłaciłem do nich 2 tys $, a juz po niespełna miesiącu mój stan konta wynosił 150K $. Wówczas dopiero sie zacząłem zastanawiac, czy nie bedzie problemów z wypłatą. na probe zlecilem wypłate 100 tysikaków "zielonych" i bezproblemowo przelew został dokonany \:\) pozostałe 50K stanowilo moj bankrol do dalszej gry. Na koniec maja miałem juz 220k$. Od tego momentu gram srednio 20K$/zakład i jeszcze nie spotkałem się z żadnymi ograniczeniami ze strony Pinnacle. żadnych limiotów czy tez innych restrykcji. wlasnie przed tygodniem dokonalem kolejnej wypłaty - 150K$, a i tak na gre jeszcze mi zostało 200K $. Tak wiec reasumując polecam Pinnacle.

no faaaaak, znowu się właczył alarm w Ferrari ...albo w Lamborgini... nie rozróżniam - tak podobnie brzmią \:o

Do góry
#1401179 - 16/07/2007 06:19 Re: Bukmacher, który pozwala wygrywać! [Re: rockeman]
Conrad Offline
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"

Meldunek: 14/11/2000
Postów: 27048
Skąd: Surfers Paradise, QLD
Post roku! Super!

Do góry
#1401186 - 16/07/2007 06:21 Re: Bukmacher, który pozwala wygrywać! [Re: rockeman]
adingh Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 02/07/2004
Postów: 9576
Skąd: Wolbrom
Originally Posted By: rockeman


no faaaaak, znowu się właczył alarm w Ferrari ...albo w Lamborgini... nie rozróżniam - tak podobnie brzmią \:o
\:D \:D I tyle w tym temacie \:\) Dobry post, brawo rockeman.

Do góry
#1401257 - 16/07/2007 06:49 Re: Bukmacher, który pozwala wygrywać! [Re: adingh]
wygrywacz Offline
stranger

Meldunek: 30/05/2007
Postów: 21
Wierzę, że świetnie się bawicie. Powiedziałbym, żebyście wrócili do tematu, ale nie wiem, czy Wam się wydaje nie realne wygranie takich pieniędzy, czy całe życie gracie za 5zł i takie sumy to dla Was abstrakcja.

Do góry
#1401265 - 16/07/2007 06:54 Re: Bukmacher, który pozwala wygrywać! [Re: wygrywacz]
Maldini$$ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 05/09/2006
Postów: 4447
Skąd: Las Vegas
Originally Posted By: wygrywacz
Wierzę, że świetnie się bawicie. Powiedziałbym, żebyście wrócili do tematu, ale nie wiem, czy Wam się wydaje nie realne wygranie takich pieniędzy, czy całe życie gracie za 5zł i takie sumy to dla Was abstrakcja.


5 zł to dla nas za wysoka stawka, człowieku, jak ty stawiasz więcej niż 5 zł to musisz mieć stalowe nerwy...

Pinnacle i Mansion

Do góry
#1401286 - 16/07/2007 07:11 Re: Bukmacher, który pozwala wygrywać! [Re: wygrywacz]
gryzonko Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 12/06/2003
Postów: 3728
Originally Posted By: wygrywacz
Wierzę, że świetnie się bawicie. Powiedziałbym, żebyście wrócili do tematu, ale nie wiem, czy Wam się wydaje nie realne wygranie takich pieniędzy, czy całe życie gracie za 5zł i takie sumy to dla Was abstrakcja.
kotuś wrócili do tematu?...... nie żartujmy sobie, przecież to było wszystko opisane w temacie limity, wielkie pieniądze i cos tam coś tam w którym juz nam zreszta zaserwowałeś audycje pod tytułem "urzekła nas twoja historia -porozmawiajmy o wygranych w sportingbet"
Zresztą po co wracać do tematu, skoro ty i tak wolisz rozprawiac o sportingbecie niż innych bukach?

Do góry
Strona 2 z 3 < 1 2 3 >

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
11 zarejestrowanych użytkowników (11kera11, Sensei, pacyfista, wHiTe_StAr, ANZELMO, alfa, burbon, ElNinho[mmdea], poozon, rymoholik, Sony), 4040 gości oraz 8 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24775 Użytkowników
97 For i subfor
45064 Tematów
5586962 Postów

Najwięcej online: 4732 @ 25/06/2024 08:14