Strona 2 z 5 < 1 2 3 4 5 >
Opcje tematu
#1469109 - 07/08/2007 22:22 Re: Champions League qualifiers 2007/2008 [Re: Piotruś Pan]
PetePistol Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 20/07/2007
Postów: 1764
A co myslisz o meczu Rangersow ale na 3 gole ? Mysle ze powinno wpasc a placa 1,9 czyli niezle

Do góry
Bonus: Unibet
#1469122 - 07/08/2007 22:37 Re: Champions League qualifiers 2007/2008 [Re: PetePistol]
Valverde Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/11/2005
Postów: 15207
Skąd: Allenstein
Levski Sofia – Tampere United
Typ: 1 (-1.5)
Kurs: 2.09
Buk: Betfair
Stawka: 7/10

Porażka Levskiego w pierwszym meczu drugiej rundy eliminacji do Ligi Mistrzów była jedną z większych niespodzianek tej fazy rozgrywek. Jednak potwierdziło się wszystko to, co przed meczem wiedziano czyli, że Bułgarzy o wiele lepiej prezentują się na własnym stadionie oraz, że drużyna dopiero wkracza w nowy sezon. Mimo to gospodarze dzisiejszego pojedynku pozostawili po sobie niezłe wrażenie, dlatego też w rewanżowym spotkaniu zdecydowanie stawiam na podopiecznych Stoiłowa. Piłkarze z Sofii nie tylko powinni to spotkanie wygrać, ale również rozstrzygnąć losy dwumeczu na swoją korzyść. I choć daleko mi do lekceważenia umiejętności Finów, tak obok kursu @2.09 na zwycięstwo Levskiego z handicapem przejść obojętnie po prostu nie mogę. W następnej rundzie na Bułgarów czekać będzie zwycięzca pary Rosenborg – Astana (jest wielce prawdopodobne, że będą to Norwedzy) i niewykluczone, że Liga Mistrzów ponownie zawita na Stadion im. Georgi Asparuchowa.

Do góry
#1470872 - 08/08/2007 06:18 Re: Champions League qualifiers 2007/2008 [Re: Valverde]
maciekm79 Offline
journeyman

Meldunek: 20/05/2006
Postów: 81
Skąd: Sheffield
Ciekawym typem na jutro wydaje sie Slavia Praga - Zilina kurs na gospodarzy 1,45 w Unibet. Slavia dysponuje zdecydowanie lepszym skladem i gra u siebie.

Do góry
#1471136 - 08/08/2007 07:12 Re: Champions League qualifiers 2007/2008 [Re: maciekm79]
Piotruś Pan Offline
addict

Meldunek: 15/07/2002
Postów: 654
Skąd: Ostrzeszów
Rzeczywiście typ na Slavie Praga jesr kuszący lecz niski coś będę jednak musiał coś zagrać jutro , bo dzis nie zdążyłem wysłać swoich typów moze to i lepiej bo niestety Serbowie przegrali z Rangersami na 10 min przed końcem spotkania a jednak okazali sie słabsi kurs 1,50 na szkocki zespół też był obciązony pewnym ryzykiem w drugim spotkaniu była dogryweczka bo Beaitar też strzelił tylko jedną bramkę w regulaminowym czasie gry.
Nie myślałem,że Levski Sofia odpadnie z rywalizacji z Tampere Utd to duża niespodzianka w kontekście awasnu a tak właściwie awansowali ci którzy mieli awansować Dinamo Zagrzeb, Rangers, Fc Kopenhaga.
Jutro też prawdopodobnie awansują bardziej faworyzowane zespoły niespodziankę może zrobić FK Sarajewo który przed rewanżem są w dobrej sytuacji ewentualnie MSK Zylina może osiągnąć bramkowy remis choć z drugiej strony nie sądzę by czeska Slavia pozwoliła się wyeliminować niczego nie można wykluczyć.
Na jakiś korzystny wynik dla Zagłębia raczej nie liczę nawet jeśli w ciągu 90 min doprowadziliby do dogrywki to uznam to za kolejny cud piłkarski nad Wisłą.
Jeśli zagram to za drobne 10-25 zeta jutro to i tak trzeba będzie pociągi puszczać by kurs oscylował w granicach 8-10 do jednego

Do góry
#1471809 - 08/08/2007 19:03 Re: Champions League qualifiers 2007/2008 [Re: Piotruś Pan]
Bart87 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 28/04/2005
Postów: 1846
Skąd: Łódź
FC Levadia Tallinn - FK Crvena Zvezda
Czytalem pomeczowe raporty z pierwszego spotkania. Jak sie okazalo Crvena Zvezda grala strasznie chaotycznie i niepoukladanie - moze to dlatego, ze niektorzy zawodnicy wystepuja ze soba po raz pierwszy wiec nie sadze zeby sytuacja zmienila sie diametralnie w ciagu tygodnia. Kolejna kwestia to nieporadnosc serbskiej ofensywy. Napastnicy pokazali sie w zlym swietle, a pomoc nie byla w stanie "wyplynac na powierzchnie" i grac jak przystalo na ofensywnie ustawiona druga linie. Jedyny pozytywny akcent w serbskiej druzynie to defensywa, ktora jest na prawde dosc solidna - i wydaje mi sie, ze na tyle solidna zeby utrzymac dzisiejsze ewentualne ataki gospodarzy. Piszac "ewentualne" mam na mysli gre Levadii bowiem wydaje mi sie ze beda oni grali tak jak w pierwszym spotkaniu czyli na zero z tylu. Ostatnio serbowie grali jakis sparing z nizsza liga i gra przebiegala niemalze identycznie jak z Levadia. Gole strzelone w ciagu ost 5min! spotkania daly im zwyciestwo 2-0.
Przewiduje nudny mecz do polowy (remis) i jakas bramke lub dwie serbow w drugiej polowie.

Levadia Tallinn - Crvena Zvezda X/2 @4.4
Levadia Tallinn - Crvena Zvezda X [HT] @2.15
Levadia Tallinn - Crvena Zvezda under 2,5 @1.75 (kursy GB)

Do góry
#1471914 - 08/08/2007 20:05 Re: Champions League qualifiers 2007/2008 [Re: Bart87]
medivall Offline
old hand

Meldunek: 29/12/2004
Postów: 1125
dzisiaj ,raczej w granicach 0-4.Polacy potrafia brac tylko w łape.To wszystko odpycha mnie od pilki polskiej



Zagram sobie tak:Elfsborg w dobrej formie,Besiktas moze "obstawil "sie u bukmachera,Slavia 3-0

Do góry
#1471923 - 08/08/2007 20:09 Re: Champions League qualifiers 2007/2008 [Re: medivall]
medivall Offline
old hand

Meldunek: 29/12/2004
Postów: 1125
Originally Posted By: medivall
dzisiaj ,raczej w granicach 0-4.Polacy potrafia brac tylko w łape.To wszystko odpycha mnie od pilki polskiej



Zagram sobie tak:Elfsborg w dobrej formie,Besiktas moze "obstawil "sie u bukmachera,Slavia 3-0


W jakiej formie jest Elfsborg,to widac .Bedzie duzo goli 3-2

Do góry
#1471952 - 08/08/2007 20:28 Re: Champions League qualifiers 2007/2008 [Re: medivall]
kamasutra Offline
veteran

Meldunek: 16/01/2006
Postów: 1410
Patrzac na dzisiejsze mecze bylbym bardzo ostrozny w typowaniu...
Praktycznie wszystko poukladane po 1 spotkaniach.
Zarowno Bate Borisov jak i Elfsborg powygrywaly spotkania na wyjazdach,Crvena Zvezda ma niezla zaliczke z domu(2:0),Slavia niby mocniejsza na papierze i po remisie na slowacji musi wygrac,ale kurs nie wiedziec czemu leci w gore?
Jedynie na co sie skusilem to zaklad na zerowe konto Zaglebia po stronie zdobyczy bramkowej w Bukareszcie...(1.82)

Do góry
#1472055 - 08/08/2007 21:10 Re: Champions League qualifiers 2007/2008 [Re: kamasutra]
kamasutra Offline
veteran

Meldunek: 16/01/2006
Postów: 1410
Wlasnie Bet-at-home zciagnal oferte na bialorusinow z islandczykami...Walek?
Pewnie ktos postraszyl gruba kasa...

Do góry
#1472161 - 08/08/2007 22:56 Re: Champions League qualifiers 2007/2008 [Re: kamasutra]
mtudor Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/02/2004
Postów: 7011
Skąd: Lublin
FK Sarajewo - GENK 2 2.45

Przed tygodniem doszło do sporej niespodzianki gdzie miejscowy Genk przegrał z Sarajewem 1-2.Powiem szczerze jestem pełen uznania dla graczy z Bosni ktorzy dopieli swego i pokonali zdecydowanie silniejszego rywala i to na ich terenie jednak w rewanzu może byc zgoła odwrotnie.W sobote obie druzyny grały mecze ligowe Sarajewo pewnie pokonało 4-1 Orasje zas Genk 3-1 Cercle Brugge.Gospodarze stoja przed olbrzymia szansa zagrania w III rundzie kwalifikacji LM gdzie czeka juz Dynamo Kijów.Ja jednak jestem przekonany na 90% ze Belgowie tego meczu nie przegraja ale czy awansuja tego nie wiem jednak stawka meczu jest bardzo duza.Rozwazałem typ na over 2.5 i czysta 2 na Genk jednak typ jaki proponuje Profek 2.45 mnie bardzo zachecił do grania.Składy na dzisiejszy mecz:

FK Sarajevo: Alaim, Hadzic, Basic, Milosevic, Muharemovic, Bucan, Grujic, Maksimovic, Saraba, Babic, Rascic

RC Genk: Bailly, Cornelis, Matoukou, Caillet, Mikulic, De Decker, Toth, Vrancken, Alex, Soetaers, Bosnjak

Licze ze duet napastników chorwacki Ivan Bosnjak (kiedys gwiazda Dynama Zagrzeb) bedzie równie skuteczny jak i jego kolega z druzyny Tom Soetaers i zapenia swojej druzynie upragnione zwyciestwo i awans do III rundy kw.LM

Do góry
#1473388 - 09/08/2007 03:30 Re: Champions League qualifiers 2007/2008 [Re: Bart87]
Bart87 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 28/04/2005
Postów: 1846
Skąd: Łódź
Originally Posted By: Bart87
FC Levadia Tallinn - FK Crvena Zvezda
Czytalem pomeczowe raporty z pierwszego spotkania. Jak sie okazalo Crvena Zvezda grala strasznie chaotycznie i niepoukladanie - moze to dlatego, ze niektorzy zawodnic wystepuja ze soba po raz pierwszy wiec nie sadze zeby sytuacja zmienila sie diametralnie w ciagu tygodnia. Kolejna kwestia to nieporadnosc serbskiej ofensywy. Napastnicy pokazali sie w zlym swietle, a pomoc nie byla w stanie "wyplynac na powierzchnie" i grac jak przystalo na ofensywnie ustawiona druga linie. Jedyny pozytywny akcent w serbskiej druzynie to defensywa, ktora jest na prawde dosc solidna - i wydaje mi sie, ze na tyle solidna zeby utrzymac dzisiejsze ewentualne ataki gospodarzy. Piszac "ewentualne" mam na mysli gre Levadii bowiem wydaje mi sie ze beda oni grali tak jak w pierwszym spotkaniu czyli na zero z tylu. Ostatnio serbowie grali jakis sparing z nizsza liga i gra przebiegala niemalze identycznie jak z Levadia. Gole strzelone w ciagu ost 5min! spotkania daly im zwyciestwo 2-0.
Przewiduje nudny mecz do polowy (remis) i jakas bramke lub dwie serbow w drugiej polowie.

Levadia Tallinn - Crvena Zvezda X/2 @4.4
Levadia Tallinn - Crvena Zvezda X [HT] @2.15
Levadia Tallinn - Crvena Zvezda under 2,5 @1.75 (kursy GB)


Szczegola analiza. Przejrzeniu kilku(nastu) wiarygodnych zrodel, czytanie pomeczowych raportow...i wszystko o KANT DUPY POTLUC gdyz wchodzi tylko 1z3 typow i to w dodatku grany za srednia stawke. Wlasnie dlatego coraz bardziej odchodze od PN, a przerzucam sie na teniska...

Cheers!

Do góry
#1479359 - 10/08/2007 22:17 Re: Champions League qualifiers 2007/2008 [Re: Bart87]
adingh Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 02/07/2004
Postów: 9576
Skąd: Wolbrom
Ajax Amsterdam - Slavia Praga
Kto zakwalifikuje się do następnej rundy? - Typ: Ajax Amsterdam
1.18
FK Sarajevo - Dynamo Kijów
Kto zakwalifikuje się do następnej rundy? - Typ: Dynamo Kijów
1.20
Sparta Praga - Arsenal FC
Kto zakwalifikuje się do następnej rundy? - Typ: Arsenal FC
1.20
Toulouse FC - Liverpool FC
Kto zakwalifikuje się do następnej rundy? - Typ: Liverpool FC
1.13
Valencia - IF Elfsborg
Kto zakwalifikuje się do następnej rundy? - Typ: Valencia
1.10
FC Sevilla - AEK Ateny
Kto zakwalifikuje się do następnej rundy? - Typ: FC Sevilla
1.20

AKO: 2.53

Mam zamiar zagrać takie coś w Bwin dosyć grubo. Myśle, że na eliminacjach do LM można nieźle zarobić. Dla mnie jakby któryś z tych typów nie wszedl to by byla spora niespodzianka.

Do góry
#1489059 - 13/08/2007 19:07 Re: Champions League qualifiers 2007/2008 [Re: adingh]
Imeq_ Offline
journeyman

Meldunek: 06/05/2007
Postów: 73
Ostatnia runda kwalifikacji Ligi Mistrzow. Tureckie Fenerbahce zagra z Anderlechtem, w ktorym wystepuje Polski obronca Marcin Wasilewski. Anderlecht ma ogromne klopoty ze zdobywaniem bramek w tym sezonie, oba wygrane ligowe mecze zakonczyly sie wynikami 1:0. Klub z Brukseli zwycieskie bramki strzelal w koncowkach spotkan (jedna z nich zdobyl wlasnie Wasilewski), co nie wystawia dobrego swiadectwa napastnikom tego klubu. Fenerbahce zainaugurowalo rozgrywki od niespodziewanej wyjazdowej porazki z Istanbulsporem 0:2. Ze wzgledu na mecz eliminacji LM mecz rozegrano juz w piatek, a zawodnicy Fenerbahce byli juz chyba myslami przy konfrontacji z belgijskim zespolem. Wydaje sie, ze srodowa potyczka bedzie nudnym widowiskiem. Obie ekipy z pewnoscia zagraja bardzo uwaznie w defensywie, tak by nie stracic gola, majac w zanadrzu rewanz na stadionie Constant'a Vanden Stock. Biorac pod uwage skutecznosc napastnikow obu zespolow w ostatnich meczach oraz fakt, iz w pierwszych meczach europejskich pucharow z reguly dominuje zachowawczy styl gry nie spodziewam sie gradu bramek na stadionie Fenerbahce. Mysle, ze maksymalnie w tym meczu zobaczymy 2 gole i dlatego stawiam 5 jednostek na takie rozwiazanie.

15.08. Fenerbahce - Anderlecht
Typ: under 2.5 @1.82
Stawka: 5 10bet

Pozdrawiam
sport-stats

Do góry
#1489173 - 13/08/2007 19:42 Re: Champions League qualifiers 2007/2008 [Re: Imeq_]
As Offline
old hand

Meldunek: 03/10/2003
Postów: 844
Skąd: WueRO
Zaciekawiło mnie spotkanie Rangersów z Crveną Zvezdą Belgrad. Moim zdaniem wyłania się tu zdecydowany faworyt w postaci szkockiej drużyny. Po ostatnich chudych latach drużyna z Glasgow zaczyna nabierać odpowiedniego kształtu pod wodzą nowego coach'a Walter'a Smith'a. W ekipie z Belgradu za to zapanowała ostatnio mała zawierucha po niespodziewanej dymisji trenera Bosko Djurovskiego.
Kurs około 1.5 na awans Rangersów do fazy grupowej wydaje się dość przyzwoity i wart zagrania.

Do góry
#1489431 - 13/08/2007 21:52 Re: Champions League qualifiers 2007/2008 [Re: As]
mejor-pl Offline
stranger

Meldunek: 13/07/2004
Postów: 21
Skąd: Szczecinek
Dawno mnie tu nie bylo i mysle ze czas przeprowadzic analize kilku spotkan ktore przed nami \:\)

RED BULL SALZBURG - SZACHTAR DONIECK
Jak wszyscy dobrze pamietamy Szachtar w zeszlym roku w 3 rundzie kwalifikacji LM wyeliminowal Legie, nastepnie w fazie grupowej gral ze zmiennym szczesciem ( m.in. przegral z Roma 0:4 by w rewanzu wygrac 1:0, ponadto dwukrotnie zremisował z Olympiakosem Pireus i zremisowal 2:2 u siebie z Valencja). Przed tym sezonem Mircea Lucescu pozbyl sie jednak kilku czolowych zawodnikow ( Ciprian Marica -> VFB Stuttgart, Matuzalem -> Real Saragossa oraz Elano Manchester City). Jedynym godnym zauwazenia wzmocnieniem jest zakup Cristiano Lucarelliego z Livorno, ktory powinien poprawic nieco skutecznosc zespolu z Doniecka). W ostatnich 2 sezonach w europeiskich pucharach Szachtar wygral tylko 3 z 11 rozegranych spotkan na wyjezdzie ( w tym 3:2 z Legia) i uwazam ze bedzie staral sie wywalczyc w Salzburgu wynik ktory pozwoli na odrobienie strat na swoim stadionie ( remis lub jednobramkowa porazka).
Red Bull Salzburg to taka Chelsea Europy Srodkowej. Pojawil sie bogaty sponsor ktory oczekuje wygranych na miedzynarodowej arenie i udanej promocji. W zeszlym sezonie z tym klubem byly juz wiazane spore nadzieje i po pokonaniu w drugiej rundzie eliminacji FC Zurych trafili na Valencje i po twardej walce nieznacznie ulegli wyzej notowanemu rywalowi. Zespol ten posiada w swojej kadrze dobrych i doswiadczonych zawodnikow ( Alexander Zickler, Vratislav Lokvenc, Nico Kovac, Ezeqiel Carboni oraz Johan Vonlanthen). Wielkim atutem bedzie rowniez ceniony na swiecie trener GIOVANNI TRAPATTONI, ktory wedlug mnie doprowadzi ten zespol do awansu do LM. Uwazam, ze w pierwszym meczu gospodarze pokaza swoja wyzszosc a ewentualnych szans Szachtara upatrywalbym w rewanzu \:\)

RED BULL SALZBURG- SZACHTAR DONIECK Typ 1
Bwin: 2.00
betsson: 2.25
expekt: 2.30
Bet-at-home: 2.20
sts: 2.30

Do góry
#1489453 - 13/08/2007 22:06 Re: Champions League qualifiers 2007/2008 [Re: mejor-pl]
mejor-pl Offline
stranger

Meldunek: 13/07/2004
Postów: 21
Skąd: Szczecinek
SPARTAK MOSKWA - CELTIC GLASGOW
Trener Gordon Strachan ma bardzo specyficzny sposob przygotowywania zespolu do sezonu. Jego podopieczni w pierwszych spotkaniach od kilku sezonow prezentuja sie bardzo ociezale i na ich nieszczescie w tym okresie przypadaja eliminacje LM. Nie inaczej jest w tym sezonie. Na inauguracje Celtic podejmowal Kilmarnock i ku rozpaczy miejscowych kibicow przez caly mecz nie potrafil sforsowac obrony gosci ( mecz zakonczyl sie wynikiem 0:0). W miniony weekend zespol A. Boruca i M. Zurawskeigo wprawdzie wygral z Falkirk 4:1 ale wynik ten zupelnie nie odzwierciedla przebiegu spotkania. Celtic od poczatku gral slabo i w efekcie przegrywal 1:0. Wyrownal po strasznym zamieszaniu i samobojczym trafieniu jednego z obroncow. Gospodarze opadli z sil i nie wytrzymali nerwowo czego efektem byla czerwona kartka i bramki dle Celticu. Uwazam jednak ze w obecnej formie Celtic nie sprosta w pierwszym meczu bardzo dobrze spisujacemu sie Spartakowi, ktory jest liderem swojej ligi z 5-cio punktowa przewaga nad kolejnym zespolem). Mysle ze Celtic bedzie liczyl na to ze 2 tygodnie miedzy pierwszym a drugim meczem pozwola im odzyskac swiezosc i odrobic ewentualne straty z Moskwy, gdzie nikomu nie gra sie latwo ;\)
Typ 1
Bwin: 1.85
STS: 1.90
Expekt: 1.85
Bet-at-home: 1.85
Betsson: 1.85

Do góry
#1489490 - 13/08/2007 22:32 Re: Champions League qualifiers 2007/2008 [Re: mejor-pl]
mejor-pl Offline
stranger

Meldunek: 13/07/2004
Postów: 21
Skąd: Szczecinek
GLASGOW RANGERS- CRVENA ZVEZDA BELGRAD
Zgadzam sie z AS19. Ekipa z Glasgow spisuje sie w tym sezonie rewelacyjnnie. Moze i rywale nie byli zbyt mocni ale 4 wygrane bez straty gola w 4 spotkaniach niewatpliwie robia wrazenie i mysle ze w pierwszym meczu Rangersi zrobia wszystko zeby do Belgradu pojechac z dwubramkowa zaliczka. Crvena Zvezda dosyc szczesliwie przeszla w 2 rundzie kwalifikacji Levadie Tallin a zespol ze stolicy Estonii na pewno do potentatow nie nalezy. \:\)
Typ 1
Bwin: 1.55
STS: 1.70
Bet-at-home: 1.60

Do góry
#1489546 - 13/08/2007 23:19 Re: Champions League qualifiers 2007/2008 [Re: mejor-pl]
rene Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2006
Postów: 1711
Skąd: Gdansk
Oglądałem mecz Celtów z Kilmarnock i muszę powiedzieć, ze takiej nędzy dawno nie widziałem. Kompletny nieład i nic więcej. Strachan wykonał przepiękną autodestrukcję zespołu, co widać było już w końcówce poprzedniego sezonu. Ten gość kompletnie się pogubił, kupuje co rusz jakiś grajków, tyle że coraz gorszego sorta. Skład ciągle się zmienia, a gra coraz gorsza. Patrząc na te pobojowisko, to nie daję Szkotom najmniejszych szans w Moskwie. Nie wiem, na co liczy Strachan, chyba tylko na Nakamurę, choć i jest pod formą. Celtic zresztą na wyjazdach spisuje się gorzej niż mizernie, a jeśli już udało nie przegrać, to najczęściej dzięki Borucowi.
Spartak odwrotnie do Celticu. Gra rewelacujnie i zasłużenie przewodzi w lidze. Widać, że to zgrany kolektyw. Także kadra bardzo mocna.
Reasumując: Celtic jest na najlepszej drodze, by powtórzyć swój historyczny wyczyn z Artmedią ( czego im zresztą życzę \:D )
Ja w tym spotkaniu zagram 1 i jakieś handi, bo Spartak wygra to dwiema bramkami conajmniej
Będę trzymał za nich kciuki
MAŁADCY

Do góry
#1491066 - 14/08/2007 04:25 Re: Champions League qualifiers 2007/2008 [Re: rene]
zublos Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 03/07/2007
Postów: 1922
Skąd: Oświęcim
Ma ktos info na temant składów na mecz Fenerbahce-Anderlecht???

Do góry
#1491464 - 14/08/2007 05:53 Re: Champions League qualifiers 2007/2008 [Re: zublos]
Radek_89 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/01/2006
Postów: 8920
Skąd: Ciechanów/Toruń
Powiem tak: niech się Strachan modli, żeby Artur mógł zagrać w środę, bo obecny bramkarz Celtów jest strasznie niepewny. A na trudnym terenie w Moskwie trzeba liczyć się z tym, że rywal będzie atakował częściej niż Falkirk. Dużym problemem jest atak: nieskuteczni Żurawski i Hasselink, natomiast Miller to zawodnik, który robi ogromną robotę, ale jakoś bramek strzela wyjątkowo mało.

Aczkolwiek mimo wszystko Celtic ma dwa poważne argumenty, dzięki którym potrafi wygrywać nawet wtedy, kiedy gra układa się niezbyt dobrze - Nakamura i Hasselink. Tego drugiego krytykowałem, ale prawda jest taka, że jeden rzut rożny może mu starczyć do strzelenia gola.

Jeżeli piłkarze z Glasgow zagrają tak, jak w sobotę, to będzie im ciężko awansować do LM - aczkolwiek powtórki z przed roku bym nie oczekiwał - nie przesadzajmy z siłą Spartaka.

Do góry
Strona 2 z 5 < 1 2 3 4 5 >

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
9 zarejestrowanych użytkowników (alfa, Kretol, igea23, Lukasz111, Zaixi, latajaca_holenderka, burbon, Akhu, VVega), 3207 gości oraz 8 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45050 Tematów
5584697 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07