Strona 12 z 16 < 1 2 ... 10 11 12 13 14 15 16 >
Opcje tematu
#1632325 - 30/09/2007 03:04 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej [Re: rene]
aker Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 10/12/2004
Postów: 22187
Skąd: Chorzów
Originally Posted By: rene
Originally Posted By: drfocus
Tak sobie siedze i dumam i jestem ciekaw czy to się może sprawdzić. Czesio M. na ma pieńki z prezesem Pietryszynem, w meczu z ŁKS jeszcze rzutem na tasme się wybronił, to wczorajsza porażka miedziowych, niedość że nam zabrala jeszcze kupę kasy to wcale bym się nie zdziwił jakby zabrała także posadę trenera Panu Czesiowi.

Drugi Pan to Franz, który odpadł już we środe z pucharu Polski z Czarnymi koszulami i jesli chce marzyć o pucharach to została tylko liga. Aaa sory przecierz Kolejorza interesuje tylko Mistrz, więc może puchar odpuścili hmmm. Ale czy to takie nie realne?? I tu zaczyna się moja Teoria Spisku \:D

Lech przegrywa z Odrą w Wodzisławiu i traci coraz więcej punktów do lidera. W poniedziałek onet podaje inforamcje, że Smuda został zwolniony!! Za kilkanaście minut rezygnacje składa Czesio Michniewicz. Czy to przypadek?? Nie jeszcze tego samego dnie obaj trenerzy podpisują kontrakty. Gdzie?? Smuda - Lubin, Czesio - Lech \:D . Zauważmy, że Czesio tez przyszedl do Zagłebie przed 10 kolejką gdy Ci mieli na koncie 13 pkt i każdy wie jak to się skończyło. Teraz mamy 9 kolejke a Lech punktów ma 14 więc czekajmy na poniedziałek \:D

Ciekawe czy jakiś buczek by mi coś takie przyjał \:D


Nie wiem, czy jakiś buczek, by to przyjął, ale...

- Na tym nie koniec spiskowej teorii, bo jeszcze ( przynajmniej jeden ) trener jest na wylocie.
Jest nim niejaki i nijaki zarazem Stefan S. "Doktorem" zwany, jakby ktoś nie wiedzial o kogo chodzi
Dodam, że o mały włos nie został on selekcjonerem naszej reprezentacji \:D \:D \:D i zawsze ma przy sobie laptopa
Atmosfera w drużynie jest fatalna, choć grajki tego nie mówią, bo im Doktor gęby pozamykał pod groźbą grzywny lub więzienia ( koszar ) lub obu kar łącznie

Ta drużyna gra dzis z moimi ulubieńcami, którzy powinni grać o dwie klasy rozgrywkowe niżej. Ale ja dziś postawiłem na moich ulubieńców ( tak, tak ) i to dość ostro
Kurs był 8.00
Piszę był, bo Sportingbet zdjął ten mecz z oferty, ale cynków żadnych nie mam. Nie wiem czemu...

Kto wierzy w spioskową teorię dziejów, może poszukać gdzie indziej, 7.50 powinno dać się wyciągnąć
Kto nie wierzy w spiski, ale wie, że brak atmosfery, to brak wyników, niech się zastanowi chociaż
Po co by tu nie gadać, lepsze drużyny dają ciala z "ałtsajderami"



Mam nadzieje ze za wiele osob sie nie nacieło i nie straciło duzo kasy na tych Waszych "teoriach spiskowych".

Do góry
Bonus: Unibet
#1632720 - 30/09/2007 04:37 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej [Re: aker]
Ignorator Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/10/2005
Postów: 3789
Skąd: .::Destination unknown::.
Powiem szczerze, że nie rozumiem dlaczego krytykujecie beticosa i drfocusa. Chłopaki mieli swoje zdanie na temat rywalizacji Cracovii Kraków z Zagłębiem Sosnowiec i ja ich szanuje pomimo, że wynik był inny niż chcieli.

Jednak co warte zauważenia nie grali kursu 1,5 tylko wyszkuali wysoki kurs i chciali go ustrzelić. Gdyby oczywiście wygrali to większość by mówiła, ale mieli nosa. No, ale się nie udało więc trzeba krytykować.

Tym bardziej to dziwnie, bo w Cracovii nie ma dobrej atmosfera i ja o tym wiem od dłuższego czasu. Tak samo źle się układa w Zagłębiu Lubin czego efektem było piątkowe spotkanie z Polonią Bytom. Krótko mówiąc w obdywu drużynach są konflikty wewnętrzne a jak dobrze wiemy one nie budują wyniku sportowego.

.::Think Twice::. Ignorator.

Do góry
#1632744 - 30/09/2007 04:47 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej [Re: Ignorator]
geri Offline
enthusiast

Meldunek: 19/08/2007
Postów: 299
Quote:
Jednak co warte zauważenia nie grali kursu 1,5 tylko wyszkuali wysoki kurs i chciali go ustrzelić.

\:D jutro postawie na Ruch i jak Wisla wygra to spoko, bo celowalem w wysoki kurs? \:D

Quote:
Gdyby oczywiście wygrali to większość by mówiła, ale mieli nosa. No, ale się nie udało więc trzeba krytykować.

ja mowilem to przed meczem

Quote:
Tym bardziej to dziwnie, bo w Cracovii nie ma dobrej atmosfera i ja o tym wiem od dłuższego czasu.

skad to wiesz? i te bzdury o grzywnach \:D

Do góry
#1632822 - 30/09/2007 05:11 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej [Re: geri]
Ignorator Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/10/2005
Postów: 3789
Skąd: .::Destination unknown::.
geri tak dla twojego dobra chciałem przypomnieć, że forum bukmacherskie mecz.pl nie jest miejscem do bez sensownej polemiki. W przeciweństwie do ciebie beticos i drfocus co kolejkę opisują mecze polskiej ligi i pokazują sój punkt widzenia. Ty niestety należysz do krzykaczy co jak się komuś noga powinie to wykorzystasz to dla swojego szyderstwa. Mi osobiście taka postawa się nie podoba, ale jest to tój wybór.

Ja zawsze będę bronił takich użytkoników jak beticos i drfocus bo swoją postawą wiele wnoszą do działu ligi polska i chwała im za to

.::Think Twice::. Ignorator.

Do góry
#1632896 - 30/09/2007 05:38 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej [Re: Ignorator]
rene Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2006
Postów: 1711
Skąd: Gdansk
Ja powiem tak. Typ nie wszedł, a wtedy zawsze można "dowodzić" swoich racji, itp.
Ja uważam, że jeśli kursy są tak wysokie, a istnieją dodatkowo przesłanki, że dane zdarzenie może zajść, to coś takiego nie tylko warto spróbować ( jak podałem ), ale trzeba zagrać
Ciekaw jestem, ile spotkań na 10 meczy Craxa wygrałaby z Sosnowcem
Ciekaw też jestem, co by było, gdyby dzisiaj ten typ wszedł

Do góry
#1633268 - 30/09/2007 17:19 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej [Re: rene]
geri Offline
enthusiast

Meldunek: 19/08/2007
Postów: 299
Quote:
geri tak dla twojego dobra chciałem przypomnieć, że forum bukmacherskie mecz.pl nie jest miejscem do bez sensownej polemiki. W przeciweństwie do ciebie beticos i drfocus co kolejkę opisują mecze polskiej ligi i pokazują sój punkt widzenia.

dlatego sie pytalem skad ma takie informacje o karaniu grzywna pilkarzy, albo o koszarach \:D ale nikt mi nie odpowiedzial, bo to po prostu glupi wymysl \:D

Quote:
Ty niestety należysz do krzykaczy co jak się komuś noga powinie to wykorzystasz to dla swojego szyderstwa.

zobacz o ktorej napisalem tamtego posta! ja szydzilem z tego jeszcze przed meczem

Quote:
Mi osobiście taka postawa się nie podoba, ale jest to tój wybór.

mi sie nie podoba zmylanie innych userow jakimis glupotami o karach ktorych nie ma. widac, ze nie wie co sie tak na prawde dzieje w szatni Craxy

Quote:
Ja powiem tak. Typ nie wszedł, a wtedy zawsze można "dowodzić" swoich racji, itp.

ja to pisalem juz przed meczem!

Quote:
Ciekaw jestem, ile spotkań na 10 meczy Craxa wygrałaby z Sosnowcem

na pewno by nie byla tak oslabiona jak dzis, wiec wygralaby wszystkie \:D

Quote:
Ciekaw też jestem, co by było, gdyby dzisiaj ten typ wszedł

moglibyscie dalej wymyslac bzdury na temat atmosfery w szatni Craxy \:D


ja chcialem tylko wyjasnic te glupoty, ktore sie tu pojawily. o Lechu nie mowilem, bo nie wiem dokladnie jak tam jest, ale na pewno nie jest tak jak wy mowicie

EOT

Do góry
#1633996 - 30/09/2007 22:12 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej [Re: geri]
Ignorator Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/10/2005
Postów: 3789
Skąd: .::Destination unknown::.
Jeśli chodzi o atmosferę w sztani Cracovii to jest ona zła. Oczywiście popsuł sielankę sam doktor Stefan Majewski, który na samym początku odsunął praktycznie od pierwszej jedenastki taki zawodników jak : Piotr Bania (Wisła Płock) czy też Piotr Giza (Legia Warszawa). Jeśli chodzi o Banię to może i słusznie, bo sój wiek już ma, ale Giza jest motorem napędowym silnika walca Legia. Wielu obserwatorów jest oburzonym tym co zrobił Majewski z Gizą, ale oczywiście to nie jedyny problem w Cracovii.

Przecież po wpadce z Polonią Bytom i golu Michała Zielińskiego, który przecież bieg na setkę w 6 sekund. Trener Majewski skoszarował swoich piłkarzy w klubie. Futboliście musieli siebie oglądać na wzajem przez 10-12 godzin. Wielu po cichu mówiło, że zamiast odpocząć w domu muszą patrzeć na kolegów z zespołu a to nie polepsza i tak złej atmosfery w druzynie. Oczywiście Majewskiemu udało się w nastęonym meczu wygrać. Jednak zawodnicy na długo zapamiętają to co się stało szkoleniowcowi.

Trzecim taki czynnikiem może być postawa Marcina Cabaj, który puścił mega farfocla w meczu z Górnikiem Zabrze. Niestety dla "Pasów" była to jedyna bramka tego spotkania.

Oczywiście geri można z uoperm maniaka twierdzić, że nie ma tam fatalnej atmosfery. Ja jednak uważam inaczej trener Majewski już w Polsce pokazał, ze potrafi się skonfiktować z drużyną. Wystarczy tylko przytoczyć przykłady Amici Wronki i Widzewa Łódź. Trzecim klubem jest Cracovia Kraków.

.::Think Twice::. Ignorator.

Do góry
#1634038 - 30/09/2007 22:19 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej [Re: Ignorator]
rene Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2006
Postów: 1711
Skąd: Gdansk
Ja mam podobne informacje, co Ignorator, ale myślę, że najlepiej będzie zakończyć dyskusję, bo jest już po meczu. Nie ma sensu się kłócić, bo każdy to widzi inaczej i ma do tego pełne prawo.
Po to jest forum, by się opiniami wymieniać, a nie stawać sobie okoniem

pozdrawiam

Do góry
#1636644 - 01/10/2007 20:00 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej [Re: rene]
drfocus Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/03/2006
Postów: 4403
geri, ja Ci powiem tak. Ja nie słyszałem o złej atmosferze w drużynie Cracovi............ do wczoraj jak oglądałem na C+ lige plus extra gdzie byl Pan Majewski i z tego co widziałem jednak chyba coś jest na rzeczy.

Co do teorii spiskowej to tytul mówi sam za siebie. Jest jak jest. Prezes Pietryszyn powiedział, że Czesio ma kontrakt do końca roku i po jego deklaracji trenera że miedziowi będą obronią majstra nie zamierza go zwalniać. Natomiast Czesio na konferencji powiedział: "Sam się nie zadtrudniałem, więc i sam się nie zwolnie". Z kolei Franz się sam obronił wygrywając z Odrą Wodzisław, ale kolejny sprawdzian już za tydzień w meczu z Legią.

Do góry
#1636984 - 02/10/2007 00:01 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej [Re: drfocus]
19marcin08 Offline
ŁKS Łódź


Meldunek: 06/02/2005
Postów: 23488
Skąd: Łódź
Wojciech Borecki nie jest już trenerem pierwszoligowych piłkarzy Łódzkiego Klubu Sportowego. Borecki w poniedziałek potwierdził tę informację w krótkiej rozmowie z PAP. Powiedział, że "nie chce komentować decyzji władz spółki".
Jak nieoficjalnie dowiedziała się PAP, Boreckiego zastąpi Mirosław Jabłoński. Nowy szkoleniowiec ma poprowadzić drużynę ŁKS w derbach Łodzi, które odbędą się w piątek.

Do góry
#1637617 - 02/10/2007 03:28 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej [Re: 19marcin08]
antyfutbol Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 28/09/2005
Postów: 10306
Mariusz Kuras nie jest już trenerem zespołu Orange Ekstraklasy Odry Wodzisław - poinformowała stacja nSport.

Do góry
#1639567 - 02/10/2007 22:23 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej [Re: antyfutbol]
Stalion Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 19/10/2006
Postów: 2651
Skąd: Ruda Śląska
Kadra Polski na mecz z Kazachstanem:

Bramkarze: Artur Boruc (Celtic Gllasgow), Tomasz Kuszczak (Manchester United), Łukasz Fabiański (Arsenal Londyn)

Obrońcy: Marcin Wasilewski (Anderlecht Bruksela), Paweł Golański (Steaua Bukareszt), Grzegorz Bartczak (Zagłębie Lubin), Mariusz Jop (FK Moskwa), Arkadiusz Głowacki (Wisła Kraków), Jacek Bąk (Austria Wiedeń), Michał Żewłakow (Olympiakos Pireus), Grzegorz Bronowicki (Crvena Zvezda Belgrad), Jakub Wawrzyniak (Legia Warszawa)

Pomocnicy: Radosław Sobolewski (Wisła Kraków), Mariusz Lewandowski (Szachtar Donieck), Dariusz Dudka (Wisła Kraków), Rafał Murawski (Lech Poznań), Przemysław Kaźmierczak (FC Porto), Jakub Błaszczykowski (Borussia Dortmund), Wojciech Łobodziński (Zagłębie Lubin), Konrad Gołoś (Górnik Zabrze), Łukasz Garguła (GKS Bełchatów), Jacek Krzynówek (VfL Wolfsburg), Euzebiusz Smolarek (Racing Santander)

Napastnicy: Maciej Żurawski (Celtic Glasgow), Grzegorz Rasiak (Southampton FC), Marek Saganowski (Southampton FC), Radosław Matusiak (SC Heerenveen), Tomasz Zahorski (Górnik Zabrze).


Golos i Zahorski. Prawde mowiac to nie wiem czy sa w takiej formie zeby brac ich do reprezentacji. Ale 'the other hand' moze Leo chce zeby sie ogrywali? \:p Ktoz,to wie co siedzi w glowie Holenderowi.

Do góry
#1639767 - 02/10/2007 23:05 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej [Re: Stalion]
rene Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2006
Postów: 1711
Skąd: Gdansk
A Gołoś jest sprzedany, czy wypożyczony do Górnika?

Do góry
#1639785 - 02/10/2007 23:11 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej [Re: Stalion]
MR.FREESTYLE Offline
enthusiast

Meldunek: 30/10/2001
Postów: 356
Skąd: Piotrków Tryb.
Originally Posted By: Stalion
...moze Leo chce zeby sie ogrywali? \:p Ktoz,to wie co siedzi w glowie Holenderowi.


Jeśli o mnie chodzi to jeszcze nigdy wcześniej nie ufał żadnemu Selekcjonerowi tak jak Leo. Jego decyzję popieram 'in blanco'

Do góry
#1639880 - 02/10/2007 23:47 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej [Re: rene]
Ignorator Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/10/2005
Postów: 3789
Skąd: .::Destination unknown::.
Originally Posted By: rene
A Gołoś jest sprzedany, czy wypożyczony do Górnika?


Wypożyczony trener Maciej Skorża nie widział dla niego miejsca w Wiśle Kraków.

.::Think Twice::. Ignorator.

Do góry
#1640197 - 03/10/2007 01:53 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej [Re: MR.FREESTYLE]
True02 Offline
veteran

Meldunek: 05/01/2006
Postów: 1545
Originally Posted By: MR.FREESTYLE
Originally Posted By: Stalion
...moze Leo chce zeby sie ogrywali? \:p Ktoz,to wie co siedzi w glowie Holenderowi.


Jeśli o mnie chodzi to jeszcze nigdy wcześniej nie ufał żadnemu Selekcjonerowi tak jak Leo. Jego decyzję popieram 'in blanco'


Ja podobnie \:\) Ten facet wie co robi, z pewnością ma w tym jakiś cel. Może widzi w nich przyszłośc polskiej piłki, może tylko nagroda za dobre wystepy w "Orange". Nie wiem, ale wierzę Leo i już \:\)

Do góry
#1642399 - 03/10/2007 21:48 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej [Re: True02]
Ignorator Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/10/2005
Postów: 3789
Skąd: .::Destination unknown::.
Panie, panowie \:\) wielu z nas kocha naszą polską piłkę. Dlatego chciałem wyjść z incjatywą stworzenia konkursu gdzie byśmy typowali tylko mecze Ekstraklasy, II ligi i III ligi.

Konkurs byłby prowadzony w podobnym stylu do "British Clubu" gdzie swoje wielkie zasługi ma konstruktor1, Eldorado i [T]-error czemu więc my nie możemy mieć swojego konkursu.

Zainteresowanie na forum działem liga polska jest bardzo dużo. Kilku userów co weekend piszę o swoim klubie a także o innych ciekawych propozycjach. Myślę, że stworzenie konkursu gdzie byśmy typowali mecze naszych trzech lig byłoby pasjonujące.

Jeśli chodzi o kształt tego konkursu to proponwałbym następujące rozwiązania:

*Co kolejkę ligową typowalibyśmy po dwa spotkania (z Ekstraklasy, II ligi i III ligi) z ogólnodostępnej oferty.
*Każdy z userów przy okazji wybranej konfrontacji pisałby kurs, bukmachera u którego grał wybrany typ oraz stawkę za, którą gra. W ten sposób unikniem takich samych rezultatów, bo przykładowo pięć osób typuje mecz Polonia Bytom-Zagłębie Lubin, ale każdy z nich ma inny kurs a także stawkę. Więc raczej ciężko aby wszyscy mieli ten sam wynik.
*Po zakończeniu zmagań ligowych każdy uczestnik podsumowuje swojego dokonania. Myślę, że nie ma sensu liczyć yeild a decydującą wartością byłby wygrane jednostki.
*Konkurs mógłby trwać, aż do zakończenia sezonu. Wówczas laury przypadłby najlepsze trójce w całym zestawieniu graczy.

Niestety każdy z chętnych musiałby na początku konkurs wpłacić odpowiednią sumę pieniędzy. Myślę, że wystarczyłoby 30-50 złoty nie więcej. Jeśli chętnych byłoby z 30 osób wówczas pula przy 50 złoty dla zwycięsców wyniosłaby 1,500 złoty. Jest to fajna kwota, którą można nie źle podzielić.


Po wstępnych konsultacjach byłem z drfocusem, że pomoże mi w tym projekcie. Jednak także chętnie widziałbym jeszcze jedną, dwie osoby (gdyby drfocus nie mógł) aby pomogły w organizacji i prowadzeniu tego konkursu.

A więc panie, panowie decyzja należy do was jeśli byłoby chociaż 10 chętnych osób możemy startować zaraz po przerwie reprezentacyjnej. Myślę, że byłaby to przednia zabawa w końcu kilka osób na forum piszę o Polsce i robi kawał dobrej roboty. Taka rywalizacji mogłaby wyłonić najlepszego "eksperta od ligi polskiej" a to jest coś \:\)

.::Think Twice::. Ignorator.

Do góry
#1642921 - 04/10/2007 00:39 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej [Re: Ignorator]
kfjatek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 01/09/2004
Postów: 23725
Skąd: Poznań
Jestem za i myślę że mogę pomóc (na czym ta pomoc miałaby polegać?).

Tylko boję się, że wpisowe odstraszy większość i te kilkanaście osób się po prostu nie znajdzie.

Do góry
#1642999 - 04/10/2007 00:56 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej [Re: kfjatek]
True02 Offline
veteran

Meldunek: 05/01/2006
Postów: 1545
Ignorator świetny pomysł, ja jestem chętny na grę. Niestety nie pomogę, bo w pracy zaczyna się piekło plus rzeczy poza pracą itp.

W jaki sposób byłoby wpłacane wpisowe? Z wpisowym byłaby większa motywacja...

Do góry
#1643004 - 04/10/2007 00:57 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej [Re: kfjatek]
Ignorator Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/10/2005
Postów: 3789
Skąd: .::Destination unknown::.
kfajtek rozmawiałem z drfocusem i myślimy, że kwota 30 złoty będzie okej. Nie przesadzałbym z tą wysokością tyle wydaje się na głupoty w sklepie a tutaj jak zsumujemy pieniądze od wszystkich użytkowników to wyjdzie ładna sumka do wygrania \:\)

Podjeliśmy decyzję, że trzy spotkania do typowania z trzech polskich lig.

Także jak wystartujemy to konkurs będzie miał dwie edycje - jesień i wiosna. Czyli gramy tak jak nasze drużyny \:\)

Jesli chodzi o pomoc kfjatek to podsumowanie typów (co kolejkę i końcowe), sprawdzanie czy użytkownicy obliczają wszystko okej.

Zależy wszystko od was czy wystartujemy z konkursem. Kwota 30 złoty jest nie wielka. Myślę, że większość stać na taką kwotę. Oczywiście jakby udało się pozyskać jakiegoś bukmacherskiej sponsora to byłaby bajka.

.::Think Twice::. Ignorator.

Do góry
Strona 12 z 16 < 1 2 ... 10 11 12 13 14 15 16 >

Moderator:  Akhu, Biszop, Ojro 

Kto jest online
5 zarejestrowanych użytkowników (forty, rafal08, Sensei, akagi, _Lider), 3771 gości oraz 9 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24778 Użytkowników
105 For i subfor
50930 Tematów
5787963 Postów

Najwięcej online: 5410 @ 06/10/2024 14:47