Strona 1 z 6 1 2 3 4 5 6 >
Opcje tematu
#1597735 - 17/09/2007 04:04 LM - GRUPA A (Beşiktaş, Liverpool, Marseille, Porto)
micha$ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 25/11/2005
Postów: 6311
Skąd: Uć

Sep 18 Marseille - Beşiktaş
Sep 18 Porto - Liverpool

Oct 3 Beşiktaş - Porto
Oct 3 Liverpool - Marseille

Oct 24 Marseille - Porto
Oct 24 Beşiktaş - Liverpool

Nov 6 Porto - Marseille
Nov 6 Liverpool - Beşiktaş

Nov 28 Liverpool - Porto
Nov 28 Beşiktaş - Marseille

Dec 11 Porto - Beşiktaş
Dec 11 Marseille - Liverpool

Do góry
Bonus: Unibet
#1598924 - 17/09/2007 22:28 Re: LM - GRUPA A (Beşiktaş, Liverpool, Marseille, Porto) [Re: micha$]
crova Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/05/2006
Postów: 7896
Skąd: Kraków
Dla mnie dobrym typem co do Porto-Liverpool jest UNDER, licze tutaj na wynik 0-0 1-0 0-1, mysle ze wiecej nie bedzie. Myśle iz L'pool nie bedzie rzucał sie na rywala bo grozic bedzie to szybkimi kontrami. Porto u siebie z lepszymi druzynami nie ma wynikow a'la 3-0 lub cos takiego, poreszta watpie by liverpool sobie na to pozwoli. Z tej pary mysle ze w tym spotkaniu jak i rewnazu na Anfield Road Liverpool wyjdzie zwyciesko lecz nastąpi to dobiero w Angli.

Liverpool Porto FC 2:0 15.03.2001 [2mecz]
Porto FC Liverpool 0:0 08.03.2001 [1mecz]

Obie druzyny spotkały sie juz, rezultat mysle iz bedzie podobny.

Porto-Liverpool
Under 2,5 @ 1,55 [toto-mix]

Do góry
#1599263 - 18/09/2007 01:45 Re: LM - GRUPA A (Beşiktaş, Liverpool, Marseille, Porto) [Re: crova]
crova Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/05/2006
Postów: 7896
Skąd: Kraków
Marseille-Besiktas
Bardzo ciekawy mecz, duzo bedzie zalezło tutaj od postawy druzyny z Francji. W lidze zawodzą na całej lini, strzelając niedużo bramek i tracac ich wiecej. Zajmują 15 miejsce w lidze po 8 kolejkach, z jedna wygranąc, czterema remisami i trzema porażkami. [bramki 7:10] goscie zaś mają 2 miejsce w Superlidze[3w-2d-0l] [ bramki 4:1]. Duzo tutaj bedzie zalezeć od gospodarzy, z takim skladem jak posiadają byli typowani do walki o tytuł, lecz widać jak narazie walczą. Myśle iż zarząd klubu napewno postawił jasno sprawe ze mecz trzeba bedzie wygrać, jezeli chodzi o moje zdanie sklad maja lepszy duzo od tureckiej druzyny. Myśle ze bedą chcieli wygrac u siebie na boisku i zdobyć komplet punktów o które pozniej na ostatnią chwile bedzie duzo cięzej zdobyć.

Marseille-Besiktas
typ: Marseille
Kurs: 1,75

Pozdrawiam

crova

Do góry
#1599393 - 18/09/2007 02:36 Re: LM - GRUPA A (Beşiktaş, Liverpool, Marseille, Porto) [Re: crova]
$port Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 12/12/2006
Postów: 6199
Skąd: bezczas
Co do meczu Liverpoolu to jestem skłonny postawić czysty remis w tym spotkaniu :] Wiadomo 2 drużyny mają chrapkę na 3 punkty. Ale nie sądzę aby zawodnicy Rafy Beniteza zdobyli je na trudnym terenie w Portugalii. Porto co prawda ostatnio bardzo skromnie bo tylko 1-0 ale Liverpool rownież nie zachwycił przekreślającym pewnie nie jednemu graczowi sporą sumę pieniędzy w ostatniej kolejce remisując tylko na wyjeździe bezbramkowo z Portsmouth. Podpisuję się również pod typem crovy jeśli chodzi o liczbę bramek w tym spotkaniu ;\)

moje typy:
Porto-Liverpool: X oraz under 2,5

Do góry
#1599515 - 18/09/2007 03:16 Re: LM - GRUPA A (Beşiktaş, Liverpool, Marseille, Porto) [Re: $port]
vindom Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/03/2006
Postów: 24366
FC Porto - FC Liverpool

Generalnie zapowiada się na bardzo ciekawe spotkanie. Jak dotąd drużynom angielskim bardzo ciężko gra się w Portugalii z obecnym mistrzem tego kraju. Gospodarze wtorkowej konfrontacji grali już w różnych europejskich rozgrywkach z tzw. wielką czwórką, czyli Arsenalem, Chelsea, Man U i Liverpoolem właśnie nie notując porażki. Oczywiście umiarkowanym faworytem pozostaje zespół angielski, także z tej racji, iż potencjalnie dysponuje silniejszym składem. W minionych meczach ligowych obie drużyny nie zagrały może na najwyższym poziomie, lecz osiągnęły korzystne rezultaty, choć w przypadku The Reds remis może nie jest szczytem ich marzeń, ale lepsze to niż porażka. Wiele wskazuje, że będzie to mecz walki, obie strony raczej nie zaryzykują otwartej gry i ataków od początku spotkania. Obie strony niby usatysfakcjonuje remis, bo jak to mówią wilk będzie syty i owca cała. Mecz właśnie , że tak powiem na styku remisu. Z drugiej strony każda passa kiedyś się skończy , dlatego też odnoszę wrażenie, że we wtorkowy wieczór pierwsze od dłuższego czasu zwycięstwo odniesie drużyna z wysp. Choć jak najbardziej gospodarze jak na klasową drużynę przystało podyktują twarde reguły gry i łatwo nie będzie. Granie na under zwłaszcza po takim kursie uważam za bezsensowne, obie strony dysponują na tyle silnymi liniami ofensywnymi, że stać ich na pokrycie overowej liczby goli. Jest to tym bardziej realne, iż w linii ataku gości wystąpią najprawdopodobniej Torres i Kuyt. Z osłabień w składzie The Reds nie wystąpią Riise, Kewell i Sissoko


Typy: over 2.5 5/10

Liverpool 3/10

x2 5/10

Do góry
#1599703 - 18/09/2007 04:30 Re: LM - GRUPA A (Beşiktaş, Liverpool, Marseille, Porto) [Re: vindom]
Feel-Tsu Offline
veteran

Meldunek: 04/08/2006
Postów: 1212
Skąd: Starachowice
widze ze mecz Porto - Liverpool zapowiada sie jako mecz bez goli. mam dokladnie takie samo zdanie jak Wy. uwazam ze nie zobaczymy zbyt wielu bramek na Estadio Do Dragao i bardzo pasuje mi wynik 0-0
a co do drugiego spotkania to mam dziwne przeczucie ze Marsylia nie bedzie miala tak łatwej przeprawy z Turkami, a sporo klopotow Steve'owi Mandandzie moga sprawic strzaly w wykonaniu Delgado oraz Bobo.
tak OT mialem wizje ze OM zremisuje z Besiktasem 3-3 \:\) coz czlowiek ma czasem dziwne wizje

Do góry
#1600038 - 18/09/2007 07:58 Re: LM - GRUPA A (Beşiktaş, Liverpool, Marseille, Porto) [Re: Feel-Tsu]
Warren Offline
Dr. Watson

Meldunek: 18/01/2005
Postów: 136775
Skąd: Warszawa-WH
A ja gram Besiktas X2
Marsylia bez riberego to dno
Nasri jest jeszcze za mlody i malo ograny , Miewa przeblyski ale to nie to..
Besiktas to solidna druzyna z fanatycznymi kibicami , mysle na remis we francji ich stac , a i kurs calkiem dobry..
Oby ten dzik Djibril Cissé nie mial dobrego dnia....

Do góry
#1602848 - 19/09/2007 06:11 Re: LM - GRUPA A (Beşiktaş, Liverpool, Marseille, Porto) [Re: crova]
crova Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/05/2006
Postów: 7896
Skąd: Kraków
Originally Posted By: crova

Marseille-Besiktas
typ: Marseille
Kurs: 1,75
.......
Porto-Liverpool
Under 2,5 @ 1,55 [toto-mix]


Marseille 2 - 0 Besiktas \:\)
Porto 1-1 Liverpool
\:\)


Do góry
#1602937 - 19/09/2007 07:22 Re: LM - GRUPA A (Beşiktaş, Liverpool, Marseille, Porto) [Re: Warren]
jadanek Offline
Olimpijczyk

Meldunek: 14/05/2005
Postów: 23351
Originally Posted By: Biczu
A ja gram Besiktas X2
Marsylia bez riberego to dno
Nasri jest jeszcze za mlody i malo ograny , Miewa przeblyski ale to nie to..
Besiktas to solidna druzyna z fanatycznymi kibicami , mysle na remis we francji ich stac , a i kurs calkiem dobry..
Oby ten dzik Djibril Cissé nie mial dobrego dnia....


Jednak DNO wygralo ;\)

Do góry
#1602954 - 19/09/2007 07:31 Re: LM - GRUPA A (Beşiktaş, Liverpool, Marseille, Porto) [Re: jadanek]
Szczypior Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/07/2005
Postów: 8998
Skąd: TomaszówLub/Wrocław
nie takie widać dno. liga to liga, a liga mistrzów to zupełnie odmienna kwestia jak widać zresztą. Termii próbuje się wybielić \:p

Do góry
#1603016 - 19/09/2007 08:16 Re: LM - GRUPA A (Beşiktaş, Liverpool, Marseille, Porto) [Re: Szczypior]
bitnap Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/09/2007
Postów: 40246
no szczypior, smiem twierdzic, ze ani w LM ani w lidze francuskiej Marsylia nie bedzie blyszczala ... w tym meczu bardzo duzy blad bramkarza Besiktasu nieco ustawil mecz, choc nie podlega dyskusji fakt, iz przewage mieli gospodarze ... jedyny pozytyw to Niang i Cisse, ktoremu wciaz mimo wszystko do optymalnej formy sporo jeszcze brakuje

badz co badz wg mnie Marsylia to nadal dno, tyle, ze dzis trafili na takze dosc slaby turecki kebab, co przy przewadze wlasnego boiska pozwolilo na zatrzymanie kompletu pkt ;-)

bez znaczacych transferow, nie widze jakiechkolwiek szans dla tego zespolu

pozdroooo

Do góry
#1642327 - 03/10/2007 21:31 Re: LM - GRUPA A (Beşiktaş, Liverpool, Marseille, Porto) [Re: bitnap]
encepence Offline
enthusiast

Meldunek: 20/05/2007
Postów: 358
Liverpool dzis Win. OM - ten zespol to dno. Handi -1,5 na Liverpool powinno wejsc jak w maselko. Jak dla mnie prezent od bukow bo kurs na Liverpool powinien byc cos kolo 1,15

Do góry
#1642358 - 03/10/2007 21:40 Re: LM - GRUPA A (Beşiktaş, Liverpool, Marseille, Porto) [Re: encepence]
Thiago Offline
veteran

Meldunek: 19/05/2003
Postów: 1503
Skąd: Gliwice
Eeeee, yyyyyy Liverpool?! No w sumie grają u siebie. Prowadzi ich Rafa Benitez ale jak dla mnie to ta drużyna jest bez formy. Jakoś ostatnio mnie nie zachwyca. Aczkolwiek...

drużyny francuskie to dno totalne. Olimpique nic nie gra w tym sezonie.

Do góry
#1642482 - 03/10/2007 22:15 Re: LM - GRUPA A (Beşiktaş, Liverpool, Marseille, Porto) [Re: Thiago]
encepence Offline
enthusiast

Meldunek: 20/05/2007
Postów: 358
No zacieli sie z Birmingham u siebie ale potem na wyjezdzie 1:0 klepneli Wigan. Zeby tak meczyk rozgrywal sie jakies 3 tygodnie temu - to w oogle byloby super. 1-nka jak najbardziej do kuponu, -1,5 - kurs bardzo dobry, powyzej 2,00. 50% maja szans na pewno zeby ich pyknac 2 bramkami bo co OM w lidze odwala to historia

Do góry
#1642493 - 03/10/2007 22:19 Re: LM - GRUPA A (Beşiktaş, Liverpool, Marseille, Porto) [Re: Thiago]
Piotruś Pan Offline
addict

Meldunek: 15/07/2002
Postów: 654
Skąd: Ostrzeszów
Besiktas -Porto typ X2 lub 2 za 2,50
Besiktas gra u siebie jednak w dwóch poprzednich edycjach LM nie brał udzialu, zreszta po cieżkim meczu ligowym z Galatasarayem jeszcze do tego przegranym.
Grupa w której poza Liverpoolem każdy z zespolów może ugrać punkty w pojedynkach między sobą, to jednak Besiktas w tej stawce ma chyba najmniejsze szanse na druga pozycje w grupie.
Porto po remisie z Liverpoolem w którym obydwa zespoły zagraly zachowawczo może odniesć swoje pierwsze zwycięstwo w tegorocznej LM stać z pewnością ich na to tym bardziej że ostatnio nie zdarzyło im się przegrac, są też pod względem gier bardziej doświadczonym zespołem i mogą ten mecz rozstrzygnąć na własną korzysć. Nie przeceniał bym faktu tureckiego boiska i publiczności bo Porto z niejednego pieca chleb jadło i grywało na wielu innych gorących stadionach, myśle ze bardziej liczy sie ogranie i doświadczenie w LM i Porto może ten mecz wygrac zupelnie nie widze tutaj czym ten Besiktas mogłby napsuć krwi portugalskiej drużynie.

Do góry
#1642539 - 03/10/2007 22:34 Re: LM - GRUPA A (Beşiktaş, Liverpool, Marseille, Porto) [Re: Piotruś Pan]
Stalion Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 19/10/2006
Postów: 2651
Skąd: Ruda Śląska
Marsylia gra slabizne co odzwierciedla jej pozycja w lidze.
Tacy zawodnicy jak Zenden czy Cisse na pewno beda zmotywowani zeby dobrze wypasc na Anfield Road.
Z powodu zatrucia nie zagra Samir Nasri.
20 latek, już postrzegany jest jako gwiazda nie tylko Olympique, ale i reprezentacji Francji.
Atut wlasnego boisko + trener Benitez + sklad Liverpool'u + slabosc Marsylii, pozwalaja zagrac '1' za wieksza stawke. A kurs 1.4...

Do góry
#1642548 - 03/10/2007 22:38 Re: LM - GRUPA A (Beşiktaş, Liverpool, Marseille, Porto) [Re: Stalion]
Thiago Offline
veteran

Meldunek: 19/05/2003
Postów: 1503
Skąd: Gliwice
Krótko o Besitkasie-jeden wielki kryzys. Z tego co słyszałem to w klubie źle się dzieje. Wszyscy tylko gadają a zapominają o grze. Widziałem Porto w spotkaniu z Liverpoolem i Portugalczycy pokazali klasę. Jednak osiągnęli tylko remis. Według mnie dziś wygrają. Bo strata może trochę skomplikować ich sytuację. Forma jest po ich stronie. Za gospodarzami przemawiają tylko kibice. Jak dla mnie jest to obok Schalke typ dnia. Szkoda, że nie mam czasu bardziej się rozpisać.

Pozdrawiam.

Do góry
#1642860 - 04/10/2007 00:25 Re: LM - GRUPA A (Beşiktaş, Liverpool, Marseille, Porto) [Re: Thiago]
Szewa Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/09/2004
Postów: 27489
Liverpool - Marsylia

Mimo, że Liverpool po świetnym początku sezonu złapał lekką zadyszkę, to ciągle prezentują solidną formę. Szczególnie jeżeli chodzi o grę defensywną. Ostatnią bramkę w lidze stracili jeszcze w sierpniu w meczu z Chelsea (wszyscy pamiętamy kulisy tej bramki) Ich ligowy bilans bramkowy na własnym boisku, to: 7-1. Dzisiaj zmierzą się z drużyną, która w obecnym sezonie prezenuje się przeciętnie. Brak Nasriego, to duże osłabienie i sam Cisse może niewiele zdziałać przeciwko swojemu byłemu klubowi.

Reasumując sądzę, że Liverpool powinien to spotkanie wygrać, ale kursy wystawione przez buki na tą opcję mnie nie satysfakcjonują, dlatego postanowiłem zagrać następującą obję:

Marsylia - nie strzeli @ 1.76 (nie odejmując prowizji) - Betfair.

Do góry
#1643258 - 04/10/2007 02:14 Re: LM - GRUPA A (Beşiktaş, Liverpool, Marseille, Porto) [Re: Szewa]
Killa Boom Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 21/01/2005
Postów: 1711
Skąd: Świdnica
Witam \:\)

Liverpool - Marsylia , mecz na który długo czekałem. Odkąd Djibril odszedł do Marsylii, marzyłem o takim spotkaniu. No i proszę , dziś dochodzi do takiej właśnie batalii. Szkoda ,że nie posiadam telewizji N i mecz trzeba będzie oglądnąć na jakimś biednym streamie, ale cóż ..

Przejdżmy do samego spotkania. Benitez obawia się Cisse , wie do czego jest zdolny i równie doskonale wie ,że Djibril będzie chciał pokazać swoją grą iż sprzedanie go do Marsylii nie było dobrym posunięciem. Miejmy nadzieję , że nie będzie musiał zasiąść na ławce rezerwowych. Myślę, że kibice docenią go za to co zrobił dla swojej byłej drużyny i przywitają go niezwykle gorąco \:\)

Drugim piłkarzem wracającym na Anfield jest Zenden. Kompletnie nie uznaję stylu gry tego gościa w przeciwieństwie do Cisse , ale wydaję mi się ,że to dzisiaj ich wspólna akcja da bramkę Marsylii. Fakt, w Premiership The Reds bramki stracili tylko 2, ale Liga Mistrzów to zdecydowanie inna bajka.

Oczywiście uważam, że Liverpool to spotkanie wygra i to własnie ta drużyna będzie dyktowała tempo gry.

Wynik jaki widzę w tym spotkaniu to 2-1 dla The Reds , dużo akcji podbramkowych a ich efektem rzut karny. Jeśli chodzi o Marsylię to widzę to tak jak pisałem wcześniej : akcja Zenden-Cisse i gol tego drugiego.

Reasumując liczę na dobre, żywe spotkanie z pokazem umiejętności Torresa i Cisse oraz dobre podania w wykonaniu Gerrarda i Benayouna. Może nawet Zenden pokaże mi, że potrafi dobrze graćw piłkę ;\) Tak więc wszystkim forumowym fanom LFC smacznego piwa i emocji życzę podczas oglądania tego meczu

Go Go The Reds !

Do góry
#1644587 - 04/10/2007 06:46 Re: LM - GRUPA A (Beşiktaş, Liverpool, Marseille, Porto) [Re: micha$]
micha$ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 25/11/2005
Postów: 6311
Skąd: Uć
Po dwóch kolejkach:


Kolejne spotkania:
Oct 24 Marseille - Porto
Oct 24 Beşiktaş - Liverpool

Nov 6 Porto - Marseille
Nov 6 Liverpool - Beşiktaş

Nov 28 Liverpool - Porto
Nov 28 Beşiktaş - Marseille

Dec 11 Porto - Beşiktaş
Dec 11 Marseille - Liverpool

Do góry
#1644621 - 04/10/2007 06:57 Re: LM - GRUPA A (Beşiktaş, Liverpool, Marseille, Porto) [Re: micha$]
Piotruś Pan Offline
addict

Meldunek: 15/07/2002
Postów: 654
Skąd: Ostrzeszów
Dla mnie dzis LM fantastyczna Porto wygralo po kursie 2,50 i Schalke za 2,10 chociaz pierwsza bramka dla Niemców moim zdaniem spalony był no cóż oby tak dalej. Liverpool mial słaby dzień chyba bo inaczej tego nie można tlumaczyć to tylko sport jak ktoś już napisał, Szachtar też super fuks 1:0 no ale to dobrze że drużyny z Polakami wygrały swoje mecze, Manchester, Szachtar, Celtic, i Olimpiakos 1:3 z Werderem to przed meczem było niewyobrazalne ale ogólnie jest the best

Do góry
#1644653 - 04/10/2007 07:11 Re: LM - GRUPA A (Beşiktaş, Liverpool, Marseille, Porto) [Re: Piotruś Pan]
Thiago Offline
veteran

Meldunek: 19/05/2003
Postów: 1503
Skąd: Gliwice
Originally Posted By: Piotruś Pan
Dla mnie dzis LM fantastyczna Porto wygralo po kursie 2,50 i Schalke za 2,10 chociaz pierwsza bramka dla Niemców moim zdaniem spalony był no cóż oby tak dalej. Liverpool mial słaby dzień chyba bo inaczej tego nie można tlumaczyć to tylko sport jak ktoś już napisał, Szachtar też super fuks 1:0 no ale to dobrze że drużyny z Polakami wygrały swoje mecze, Manchester, Szachtar, Celtic, i Olimpiakos 1:3 z Werderem to przed meczem było niewyobrazalne ale ogólnie jest the best

Liverpool po prostu jest bez formy. Mają ogromne problemy z zdobywaniem bramek. A w weekend mecz z Tottenham'em. Czyżby "Młotki" w końcu wygrały?

Do góry
#1644682 - 04/10/2007 07:31 Re: LM - GRUPA A (Beşiktaş, Liverpool, Marseille, Porto) [Re: Thiago]
phenomenon Offline
veteran

Meldunek: 26/01/2005
Postów: 1314
Skąd: Łódź
"Młotki" to West Ham United, Tottenham to "Koguty"

Do góry
#1644693 - 04/10/2007 07:41 Re: LM - GRUPA A (Beşiktaş, Liverpool, Marseille, Porto) [Re: phenomenon]
Thiago Offline
veteran

Meldunek: 19/05/2003
Postów: 1503
Skąd: Gliwice
Originally Posted By: phenomenon
"Młotki" to West Ham United, Tottenham to "Koguty"

Haha dobry jestem. Idę spać-najpierw się młotkiem walne. Dziękuje za uwagę.

Pozdrawiam.

Do góry
#1711805 - 25/10/2007 01:34 Re: LM - GRUPA A (Beşiktaş, Liverpool, Marseille, Porto) [Re: Thiago]
Piotruś Pan Offline
addict

Meldunek: 15/07/2002
Postów: 654
Skąd: Ostrzeszów
Besiktas -Liverpool typ 2 1,75
Liverpool stracił nieoczekiwanie 3pkt z Marsylią, więc teraz musi na wyjeździe odrobić punkty. Besiktas przegrał mecz w końcówce spotkania z Porto dość nieszczęsliwie, jednak w spotkaniu z Liverpoolem wydaje sie również prawdopodobna.
Liverpool będzie grał pod presją gdyż w 2 spotkaniach stracili aż 5 pkt i wiecej nie będą chciali stracić gdyż ewentualna przewaga Masylii lub Porto byłaby duża jeśli Liverpool stracił by tu 3 pkt lub kolejne 2 oni zawsze walczą o 1 lokatę i powinni te mecze z turecka druzyną rostrzygnąc na swoją korzyść.
Liverpool jest tak doświadczonym i ogranym zespołem w pucharach że pod tym względem róznica jest bardzo duża i spokojnie powinni wywieźć komplet ze Stambułu tak slaby mecz jak z Marsylią chyba im sie już w tej fazie grupowej nie przydarzy.
Marsylia - Porto typ 1 lub X
Marsylia na wlasnym boisku zawsze była groźna w pucharach niezależnie z kim grała, nie gra sie tam łatwo, no może w lidze francuskiej kiedy Marsylia gra słabiej ich stadion nie zawsze jest jej atutem. Marsylia w ligowej piłce daleko w tabeli,jednak w LM na odwrót, do tego sprzyja im szczęscie, więc sa w stanie odnieść zwycięstwo nad Porto tym bardziej iż poźniej 2 mecze wyjazdowe, 9 pkt dawało by im komfort przed rundą rewanżową choć 7 pkt też nie będzie złym wynikiem.
Porto ma szanse na chociażby 1 pkt tym bardziej że nie grali meczu w weekened bo tam rozgrywki pucharowe były mieli wiecej czasu na przygotowanie do tego meczu.
Zaspowiada sie ciekawie w tej grupie walka bedzie do samego końca Z punktu widzenia Liverpoolu remis byłby im na rękę

Do góry
#1711882 - 25/10/2007 01:44 Re: LM - GRUPA A (Beşiktaş, Liverpool, Marseille, Porto) [Re: Thiago]
Biszop Offline
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...

Meldunek: 24/11/2003
Postów: 28405
Skąd: Pod barem w Zurichu
Besiktas - Liverpool
Bukmacherzy widza tu zdecydowanie under, jesli ktos gra u/o to w tym meczu w wiekszosci wypadkow postawi under.
Ja szarpne sie na za to na over.
Benitez sciagnal swoja gwiazde w derbach, ten sie wkurzyl ale jak sie okazalo to dzialanie bylo celowe,
wg mnie Benitez celowo chcial rozjuszyc swojego najlepszego zawdonika, po meczu stwierdzil ze zrobil to celowo i sluszny wybor i ze liczy na niego ze w nasteponym meczu go nie zawiedzie.
Dzis Steven wyjdzie na boisko jak pitbull i zostawi serce i pluca na boisku i pociagnie druzyne do dobrego meczu, nie oszukujmy sie jesli on pociagnie to reszta pojdzie za nim jak w ogien, normalnie Gerrard przebiega na boisku kilkanascie kilometrow w 90 minut i po tym czasie wyglada ledwo jak ja po 10 minutach gry;) Benitez na to tylko liczy bo przegrana i remis daja 1 marny punkt wiec dzis tylko wygrana sie liczy.
Besiktas, no coz nie bedzie to latwy mecz dla Redsow ale Turcy obejda sie dzis ze smakiem, moze strzela bramke ale dostana lekko kilka.
Zreszta mnie to malo interesuje kto wygra, wiem ze dzis bramek nie zabraknie,
zupelnie irracjonalnie stawiam over
Kurs 2,60 piechota nie chodzi, a Besiktas mialem okazje widziec na zywo podczas eliminacji i jedno wiem, ich bramkarz musialby sie rozdwoic dzisiaj zeby wszystko wylapac.

dziwnie grubo to zagram ale najpierw poczekam chwile na poczatek meczu i wtedy okresle stawke, miedzy 4 a 7, spory rozrzut ale nie widze inaczej tego meczu.

Do góry
#1749616 - 05/11/2007 17:23 Re: LM - GRUPA A (Beşiktaş, Liverpool, Marseille, Porto) [Re: micha$]
rene Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2006
Postów: 1711
Skąd: Gdansk
Originally Posted By: micha$

Nov 6 Porto - Marseille
Nov 6 Liverpool - Beşiktaş

Nov 28 Liverpool - Porto
Nov 28 Beşiktaş - Marseille

Dec 11 Porto - Beşiktaş
Dec 11 Marseille - Liverpool


Liverpool na końcu z jednym punkcikiem, aż trudno uwierzyć
Podobno celem nr 1 jest mistrzostwo, ale mi się nie chce wierzyć, że The Reds odpuszczą LM
Źle by to wygladało, gdyby w meczu z Besiktasem nie było 3 punktów.
The Reds mają szanse uzbierać 10 punktów, kalendarz mają dobry
10 punktów powinno dać im wyjście z grupy

Zastanawiam się tylko, czy po tak marnym kursie warto na nich grać. Raczej nie - patrząc na ostatnie wyniki

W drugiej parze faworytem jest Porto. Tu też kurs niski. Francuzi wygrali na wyjezdzie z Liverpoolem
Z Portugalczykami nie muszą przegrać

Do góry
#1750418 - 06/11/2007 01:45 Re: LM - GRUPA A (Beşiktaş, Liverpool, Marseille, Porto) [Re: rene]
mateusz2201 Offline
Impossible is nothing

Meldunek: 02/10/2005
Postów: 16318
Skąd: Mielec/Kraków
Liverpool - Besiktas
1.25 10.50 (Bwin)

Liverpool odpadnie z dalszej walki w Lidze Mistrzów jeżeli przegrają jutrzejszy mecz na Anfield z Besiktasem. The Reds po trzech meczach zajmują czwartą lokatę.

Do treningów z Liverpoolem wrócił Fernando Torres, co ucieszyło niezmiernie wszystkich fanów zespołu. Mimo wszystko mało prawdopodobne wydaje się, by El Nino wystąpił od pierwszej minuty.

Kontuzje ciągle uniemożliwiają grę Xabiemu Alonso i Danielowi Aggerowi.

W Besiktasie niezdolni do gry są defensorzy: Gokhan Zan (kontuzja stopy) i Rodrigo Tello (kolano). Napastnik Marcio Nobre narzeka na ścięgno podkolanowe i także nie zagra na Anfield.

Liverpool jest faworytem tego spotkania i nikt nie wyobraża sobie innego scenariusza niż zwycięstwo Czerwonych. Potrzebna jest tylko skuteczność i zimna krew pod bramką rywala. Wydaję mi się, że to Steven Gerrard poprowadzi Liverpool do triumfu.

Moje typy na mecz:

Over 2,5 @ 1,70 (Bwin)
Steven Gerrard strzelcem bramki @ 2,83 (Bwin)

Do góry
#1750438 - 06/11/2007 01:57 Re: LM - GRUPA A (Beşiktaş, Liverpool, Marseille, Porto) [Re: mateusz2201]
mateusz2201 Offline
Impossible is nothing

Meldunek: 02/10/2005
Postów: 16318
Skąd: Mielec/Kraków
FC Porto @ 1.65 - Olympique Marsylia @ 5.25 Bwin


Pod znakiem zapytania stoi występ dwóch piłkarzy FC Porto, najbliższego przeciwnika OM w Lidze Mistrzów. Mowa o Luisie Gonzálezie i José Bosingwie. Obaj leczą obecnie lekkie urazy.

Jutro znana będzie decyzja na temat ich ewentualnego występu.

Eric Gerets podał już listę piłkarzy OM, powołanych na najbliższy mecz w Lidze Mistrzów:

Bramkarze: Hamel, Mandanda
Obrońcy: Bonnart, Givet, Rodriguez, Taiwo, Zubar
Pomocnicy: Cana, Cheyrou, M'Bami, Nasri, Oruma, Valbuena, Zenden
Napastnicy: Arrache, Ayew, Cissé, Moussilou, Niang

Bardzo ciężki mecz do typowania. Oba zespoły nie prezentują wyrównanej formy. Ostatnio Porto zremisowało dość niezpodziewanie z Belenenses zaś Marsylia jest w tym sezonie nieprzewidywana. Zajmuje ona miejse 19 (czyli spadkowe w Ligue 1) lecz w LM zachywyca.

Jedynym rozsądnym typem na to spotkanie wydaje mi się:
Under 2,5 @ 1,55 Bwin

Lecz według mnie nie warto tracić głowy i myśleć nad postawiemniem jakiegoś zakładu w tym meczu...

Do góry
#1750970 - 06/11/2007 04:19 Re: LM - GRUPA A (Beşiktaş, Liverpool, Marseille, Porto) [Re: mateusz2201]
eMeM Offline
stranger

Meldunek: 27/10/2007
Postów: 18
Skąd: Poland - Jaworzno
LIVERPOOL - BESIKTAS

W uzupełnieniu informacji z poprzednich postów, nie zagrają też Pennant (Liverpool) oraz Ibrahim Akin (Besiktas). Torres zostanie zastąpiony przez Dirka Kuyta. Wydaje mi się że Liverpool wygra ten mecz, kurs na gospodarzy niski nawet z handicapem, wiec warto spróbować coś takiego
2 LUB 3 GOLE W MECZU @ 2.00 (EXPEKT) STAWKA 7/10

FC PORTO - MARSYLIA

Wydaje się, że ten mecz rozsądnie odpuścić, OM w tym sezonie kompletnie nieprzewidywalne, nieco więcej szans daje jednak gospodarzom bo cud z Anfield raczej dwa razy się nie zdarzy, ale ewentualna wygrana Porto będzie maksymalnie jednobramkowa, więc mój typ na ten mecz to
FC PORTO HCP X @ 3.25 (EXPEKT) STAWKA 3/10

Do góry
#1751759 - 06/11/2007 15:55 Re: LM - GRUPA A (Beşiktaş, Liverpool, Marseille, Porto) [Re: eMeM]
Lord Devastator Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 11/03/2006
Postów: 7490
Tabela grupy:
1. Marseille Ol. 3 2 1 0 4:1 7
2. Porto FC 3 1 2 0 3:2 5
3. Besiktas 3 1 0 2 2:4 3
4. Liverpool 3 0 1 2 2:4 1
Mam pytanie - kiedy wygranie przez Liverpool trzech pozostalych meczow nie gwarantuje im awansu? Czy o miejscu w tabeli w wypadku tej samej liczby punktow decyduje bilans bezposredni czy stosunek/roznica goli?

Do góry
#1751836 - 06/11/2007 17:13 Re: LM - GRUPA A (Beşiktaş, Liverpool, Marseille, Porto) [Re: Lord Devastator]
drfocus Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/03/2006
Postów: 4403
Lord Devastator np.:

Porto wygrywa z Marsylią i Besiktasem po 1-0
Marsylia wygrywa z Besiktasem 1-0
L'pool wygrywa wszystki mecze po 1-0

1. Porto pkt 11 5:3
2. Marsylia 10 5:3
3. L'pool 10 5:4
4. Besiktas 3 2:7

To, że Marsylia jest wyżej decyduje bilans bramkowy, gdyż oba mecze zakończyły się 1-0 w H2H

Do góry
#1751868 - 06/11/2007 17:50 Re: LM - GRUPA A (Beşiktaş, Liverpool, Marseille, Porto) [Re: drfocus]
Szewa Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/09/2004
Postów: 27489
Kurs na zwycięstwo The Reds żenująco niski. Dlatego znalazłem inny ciekawy według mnie typ. A dokładniej, że co najmniej jedna z drużyn nie strzeli bramki @1.75. Z założenia jest to typ przeciwko Besiktasowi. Mimo zwycięstwa dwa tygodnie temu uważam, że nie mają za wielu argumentów w rewanżu. Liverpool to ciągle świetny zespół i jeżeli chce się jeszcze liczyć w walce o awans, to dzisiaj musi odnieś przekonujące zwycięstwo. Problemem może być brak skuteczności zawodników L'pool ale to może tylko wspomóc mój typ. Jeżeli dobrze wejdą w mecz, to skończy się pewnie 3-0, w innm wypadku może być nerwowo do samego końca. Jakby się mecz nie potoczył uważam, że któraś z drużyn zejdzie z boiska z zerowym kontem bramkowym.

Do góry
#1751932 - 06/11/2007 19:06 Re: LM - GRUPA A (Beşiktaş, Liverpool, Marseille, Porto) [Re: Szewa]
bitnap Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/09/2007
Postów: 40246
"Co będzie jeśli odpadniecie, biorąc pod uwagę, że przed sezonem wymagania były duże, podobnie jak nakłady finansowe ze strony władz klubu?

Jamie Carragher: To będzie naprawdę duża niespodzianka. Ale jeśli nie awansujemy to trudno. Taka jest kolej losu, a my wciąż mamy cały sezon przed sobą. Nie będziemy płakać z tego powodu, gdyż zawsze możemy grać w Pucharze UEFA, którego zdobycie jest zawsze wielkim osiągnięciem."

Benitez o teoretycznym braku awansu z grupy :

„Planujemy wybudować stadion za 400 mln funtów, więc jeśli stracimy część gotówki teraz, to będzie jedynie 10 mln funtów w tą czy w tamtą”.

Do góry
#1752003 - 06/11/2007 20:09 Re: LM - GRUPA A (Beşiktaş, Liverpool, Marseille, Porto) [Re: bitnap]
Szczypior Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/07/2005
Postów: 8998
Skąd: TomaszówLub/Wrocław
Dziękujemy Bitnap za te wypowiedzi z obozu the Reds.

Swoją droga troszkę dziwnie wygląda to 'usprawiedliwianie się' zawczasu i tu chyba nie chodzi o to, że Benitez i spółka zakładają, że nie wyjdą z grupy, ale o to iż w razie 'wu nic się takiego nie stanie' ale wiadomo tylko teoretycznie... fakt faktem że dziś gospodarze są papierowym faworytem i zapewne wygrają. Ale mam pewien niesmak w związku z tymi dywagacjami

Do góry
#1752062 - 06/11/2007 20:47 Re: LM - GRUPA A (Beşiktaş, Liverpool, Marseille, Porto) [Re: Szczypior]
konstruktor1 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/08/2004
Postów: 2760
Skąd: Bray
Te wypowiedzi sa troche wyciagniete z kontekstu.

Benitez powiedzial, ze owszem Liverpool jest faworytem i oczekuje, ze mecz z Besiktasem bedzie wygrany ale nie chce zeby pilkarze czuli presje i uwierzyli, ze jesli nie awansuja do rundy pucharowej to bedzie koniec swiata. Bez wzgledu na wynik sportowy Liverpool dostanie okolo 10 mln funtow za tegoroczne wystepy. Za dojscie do finalu w zeszlym sezonie klub otrzymal 22.4. Dlatego Benitez mowiac o 10 mln w ta czy tamta, daje stadion jako przyklad tego, ze finansowa przyszlosc klubu nie zalezy od sukcesu w LM.

Co do tych wielkich inwestycji to tez troche przesadzone, ale angielscy dziennikarze zyja z wymyslania takich historyjek. W niemal kazdym artykule mozna przeczytac, ze Liverpool wydal prawie 50 mln funtow w letniej przerwie. pisza to tylko dlatego, zeby pokazac jak wielkie pieniadze mial do dyspozycji Benitez i jak slabo przelozylo sie to na wyniki. Wywoluja medialna burze bo trzeba jakos sprzedawac gazety.

Prawda jest taka, ze Torres kosztowal w granicach 20 mln funtow, ale niemal kazdy pismak uparcie powtarza, ze bylo to 26 mln. Klauzula, ktora mial w kontrakcie zmniejszala cene odstepnego jesli Atletico nie awansuje do europejskich pucharow ( bezposrednio, nie przez Intertoto). Ryan Babbel kosztowal cos kolo 6 czy 7 ale cena ta moze wzrosnac do 11 w zaleznosci od tego jak bedzie gral, ile trofei zdobedzie, ile wystepow zaliczy, ile bramek strzeli. Jednak nigdzie tego nie przeczytacie, wszedzie pisza, ze to bylo 11 mln. Poza nimi do zespolu doszedl Lucas Leiva ( 5-6 mln), Leto ( niecale 2) i Benayoun (4). Voronin przyszedl za darmo. Latwo podliczyc, ze tak naprawde wydane zostalo ok. 40 mln.

Tyle tylko, ze to dopiero polowa calosciowego obrazu. Sprzedani zostali Luis Garcia (3-4mln), Mark Gonzales (3mln), Sinama- Pongolle( 2.5 ), Dibril Cisse ( 6 mln), Craig Bellamy ( 7.5 mln). Za wypozyczenie Carsona na rok Villa zaplacila 2.5 mln. Latwo policzyc, ze do kasy wplynelo 23 - 24 miliony. Poza tym klub pozbyl sie Dudka i Zendena, ktorzy mieli wysokie kontrakty.

Realnie rzecz biorac na transfery wydano 16-18 mln funtow. Dodac jednak trzeba, ze duze podwyzki po przedluzeniu kontraktow dostali Gerrard, Carragher, Alonso i Reina. Mysle, ze ta inwestycja kosztowala jakie 3-4 mln funtow rocznie.

Z nowych zawodnikow jedynie Torres zarabia bardzo duzo, ok. 90 tysiecy funtow na tydzien. Benayoun mial oferte kontraktu ze strony West Ham gwarantujaca mu ok. 50 tysiecy ale orzucil ja dla szansy gry w Liverpoolu i na konferencji prasowej przyznal, ze bedzie zarabial mniej. Szacuje sie, ze ok. 40 tysiecy funtow tygodniowo. Podobnie Babbel czy Voronin. Kotrakty Zendena, Dudka czy Bellamyego byly na tym samym lub wyzszym poziomie.

Summa sumarum inwestycje w sklad zostaly pokryte pieniedzmi wygranymi w lidze mistrzow. Przyjscie Amerykanow zmienilo jednak sposob dzialania Beniteza na rynku tranferowym. Za rzadow poprzednich wlascicieli nie do pomyslenia byloby kupienie Torresa. Rafa musialby najpierw sprzedac, zeby moc kogos pozyskac. Tym razem pieniadze byly na stole w momencie kiedy Fernando wyrazil zgode na tranfer. Kiedy Kuyt przechodzil do Liverpoolu rok wczesniej owczesny wlasciciel Moore wylozyl pieniadze z wlasnej kieszeni jako pozyczke dla klubu bo w kasie nie bylo pieniedzy na transfer.

Inna jeszcze inwestycja to Akademia Pilkarska , do ktorej sciagani sa mlodzi pilkarze z calego swiata. Lecz tu na efekty trzeba poczekac co najmniej kilka lat.

To tak pokrotce chyba wszystko \:\)

Do góry
#1752097 - 06/11/2007 21:05 Re: LM - GRUPA A (Beşiktaş, Liverpool, Marseille, Porto) [Re: konstruktor1]
rene Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2006
Postów: 1711
Skąd: Gdansk
Originally Posted By: konstruktor1

To tak pokrotce chyba wszystko \:\)

Jeszcze by się przydal dokładny wynik \:D

Do góry
#1752100 - 06/11/2007 21:10 Re: LM - GRUPA A (Beşiktaş, Liverpool, Marseille, Porto) [Re: rene]
konstruktor1 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/08/2004
Postów: 2760
Skąd: Bray
5:0 \:\)

Do góry
#1752117 - 06/11/2007 21:21 Re: LM - GRUPA A (Beşiktaş, Liverpool, Marseille, Porto) [Re: micha$]
Maxi Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 11/08/2005
Postów: 3034
Skąd: BTM/Cz-wa
FC Porto - Olimpique Marsilia 1

Na pierwszy ogień mecz w Porto pomiędzy miejscowym FC Porto a Olimpique Marsilia. W tym przypadku akurat nikt, nikomu nie ma się za co rewanżować bo na Stade Vélodrome w pierwszym pojedynku obu drużyn padł remis 1-1. Teraz spodziewam się nieco innego wyniku a mówiąc dokładniej zwycięstwa FC Porto. Już w poprzedniej konfrontacji to właśnie ekipa z Portugalii była bliższa wygranej. Kilka stworzonych okazji nie znalazło jednak odzwierciedlenia w postaci bramek i takim oto sposobem skończyło się tylko na podziale punktów. Marsilia także miała swoje szanse ale mimo wszystko było ich mniej. Teraz przewaga będzie zapewne po stronie mistrza Portugalii. Przeważnie tak bywa, że jakakolwiek ekipa nie zawita na Estádio do Dragao to grę tworzy zespół gospodarzy. No ale jak się posiada tak kreatywnych piłkarzy jak choćby Lucho Gonzalez czy Lisandro Lopez oraz Quaresma to ciężko się spodziewać czegoś innego. Tylko, ze mamy pewien problem jeśli chodzi o tego pierwszego. Otóż |Lucho prawdopodobnie nie zagra w meczu przeciwko OM.

Kadra Porto:
Bramkarze: Helton, Nuno
Obrońcy: Bosingwa, Bruno Alves, Cech, Fucile, Pedro Emmanuel, Stepanov
Pomocnicy: Assuncao, Bolatti, Kaźmierczak, Lima, Mariano Gonzalez, Meireles, Quaresma, Sektioui
Napastnicy: Adriano, Lisandro Lopez, Postiga

Według mojej oceny Marsilia zdobyła już za dużo punktów w tegorocznej Lidze Mistrzów. Jednak mimo siedmiu zdobytych punktów sytuacja tego zespołu wcale nie wygląda na tak klarowną. Po wizycie w Portugalii Marsylczyków czeka jeszcze wyjazd na zawsze ciężki teren Besiktasu i mecz u siebie z Liverpoolem. Brak zwycięstwa w tych spotkaniach jest według mnie bardzo możliwy. W Portugalii nie wystąpią Karim Ziani oraz Jacques Faty.

Kadra Marsylii:
Bramkarze: Hamel, Mandanda
Obrońcy: Bonnart, Givet, Rodriguez, Taiwo, Zubar
Pomocnicy: Cana, Cheyrou, M'Bami, Nasri, Oruma, Valbuena, Zenden
Napastnicy: Arrache, Ayew, Cissé, Moussilou, Niang

Mimo braku Lucho uważam, że Porto jest faworytem tego spotkania i powinno zgarnąć trzy punkty. Już w pierwszym pojedynku tych drużyn Porto pokazało, że jest drużyną lepszą. Teraz powinno to potwierdzić również końcowym rezultatem.

Do góry
#1752162 - 06/11/2007 21:42 Re: LM - GRUPA A (Beşiktaş, Liverpool, Marseille, Porto) [Re: konstruktor1]
maciejos901 Offline
member

Meldunek: 21/08/2007
Postów: 114
Skąd: Puławy
Ja również nie przewiduję, żeby Liverpool przegrał ten mecz. Faktem jest natomiast, że wiele osób mówiło tak także przed meczem z Besiktasem na wyjeździe, a jak się skończyło to wszyscy wiemy. Niestety kurs w granicach do ~1.3 raczej się nie opłaca więc można pokombinować. Według mnie dobrym rozwiązaniem może być zagranie Besiktas nie strzeli po dosyć dobrym kursie 1.80. Chociaż w tym sezonie defensywa The Reds nie gra olśniewająco, to moim zdaniem gdy Liverpool strzeli upragnionego gola będzie przede wszystkim nie chciał stracić. Jeśli nie uda im się jakoś w I połowie to później może być nerwówka i wtedy każdy typ jest ryzykowny.

Jeśli chodzi o mecz Porto, to uważam, że kurs jest dość dobry na wygraną gospodarzy, choć wydaje mi się, że Porto mogła złapać zadyszka. W końcu ile można grać na bardzo wysokim poziomie. Osobiście unikam tego meczu i nie obstawiam go.

Do góry
#1752211 - 06/11/2007 21:54 Re: LM - GRUPA A (Beşiktaş, Liverpool, Marseille, Porto) [Re: maciejos901]
Szczypior Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/07/2005
Postów: 8998
Skąd: TomaszówLub/Wrocław
Konstruktor bravo bravissimo
Pewnie Guinness Ci się znudził więc OkOcim

pieknie

Do góry
#1752310 - 06/11/2007 22:37 Re: LM - GRUPA A (Beşiktaş, Liverpool, Marseille, Porto) [Re: maciejos901]
Valverde Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/11/2005
Postów: 15207
Skąd: Allenstein
350. Liverpool - Besiktas
Typ: 1 (-1.5)
Kurs: 1.80
Stawka: 7/10
Buk: Betfair

Pech ostatnio nie opuszcza piłkarzy "The Reds". Remisy w spotkaniach z Arsenalem i Blackburn, w których to drużyna Rafy Beniteza zdecydowanie przeważała oraz porażka w Stambule głównie za sprawą pechowo straconej pierwszej bramki rzucają negatywne światło na formę zespołu Liverpoolu. W mojej ocenie z Gerrardem i spółką nie jest jednak aż tak źle. Powinniśmy się o tym przekonać już dzisiaj, gdyż spodziewam się, że gospodarze rozbiją Besiktas. Przed meczem z Turkami mobilizacja jest ogromna i liczę, że zwyciężając różnicą dwóch-trzech bramek miejscowi wyładują frustrację za ostatnie niepowodzenia oraz podtrzymają szanse na wyjście z grupy Ligi Mistrzów. Goście nie prezentują się jakoś nadzwyczajnie i nie widzę zbytnich szans by przetrzymali napór "The Reds.

Do góry
#1752516 - 07/11/2007 00:19 Re: LM - GRUPA A (Beşiktaş, Liverpool, Marseille, Porto) [Re: Valverde]
Gedzo Offline
enthusiast

Meldunek: 01/11/2001
Postów: 288
Originally Posted By: Valverde
350. Liverpool - Besiktas
Typ: 1 (-1.5)
Kurs: 1.80
Stawka: 7/10
Buk: Betfair

Pech ostatnio nie opuszcza piłkarzy "The Reds". Remisy w spotkaniach z Arsenalem i Blackburn, w których to drużyna Rafy Beniteza zdecydowanie przeważała oraz porażka w Stambule głównie za sprawą pechowo straconej pierwszej bramki rzucają negatywne światło na formę zespołu Liverpoolu. W mojej ocenie z Gerrardem i spółką nie jest jednak aż tak źle. Powinniśmy się o tym przekonać już dzisiaj, gdyż spodziewam się, że gospodarze rozbiją Besiktas. Przed meczem z Turkami mobilizacja jest ogromna i liczę, że zwyciężając różnicą dwóch-trzech bramek miejscowi wyładują frustrację za ostatnie niepowodzenia oraz podtrzymają szanse na wyjście z grupy Ligi Mistrzów. Goście nie prezentują się jakoś nadzwyczajnie i nie widzę zbytnich szans by przetrzymali napór "The Reds.


hmm

Liverpool zdecydowanie przewazał w meczu z Arsenalem? "tos my chyba inny mecz ogladali" , z blackburn do 70min liverpool praktycznie nic nie grał i szczecie uratowało ich od straty bramki, co innego ostatnie 20min meczu! przynajmniej 3xsetki zmarnowal live.

Faktem jest ze w grze liverpoolu widac momentami b.dobra gre, mysle ze to zapoczatkuje juz niebawem w lidze (po el.me marsz w gore tabelki).

Co do typu to popieram, w obozie panuje mega motywacja, tekstu trenera ze nic sie nie stanie jak live odpodnie nie oznaczaja ze nie dadza z siebie 100% aby wygrac.

Słowa Carraghera: "Wskrzesimy europejska noc na Anfield"

Ni dodac oprocz Go Go \:\)

Pozdr.

Do góry
#1754862 - 07/11/2007 05:43 Re: LM - GRUPA A (Beşiktaş, Liverpool, Marseille, Porto) [Re: konstruktor1]
rene Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2006
Postów: 1711
Skąd: Gdansk
Originally Posted By: konstruktor1
5:0 \:\)


konstruktor1, na drugi raz nie dawaj takich "lamerskich" ;)typów \:D

Do góry
#1754949 - 07/11/2007 06:15 Re: LM - GRUPA A (Beşiktaş, Liverpool, Marseille, Porto) [Re: rene]
konstruktor1 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/08/2004
Postów: 2760
Skąd: Bray
Jestem przerazony swoim pesymizmem jaki wykazalem przed meczem ;\)

Do góry
#1755103 - 07/11/2007 07:30 Re: LM - GRUPA A (Beşiktaş, Liverpool, Marseille, Porto) [Re: konstruktor1]
Szewa Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/09/2004
Postów: 27489
L'pool baaardzo pozytywnie mnie zaskoczył. Od stanu 2-0 gra na kolejne bramki The Reds była czystą przyjemnością. Osobiście zatrzymałem się na szóstym golu. Poza tym mój typ z poprzedniej strony też gładziutko wszedł \:\)

Do góry
#1811623 - 27/11/2007 09:10 Re: LM - GRUPA A (Beşiktaş, Liverpool, Marseille, Porto) [Re: Szewa]
Radek_89 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/01/2006
Postów: 8920
Skąd: Ciechanów/Toruń
Liverpool i Porto. Piłkarze Rafy Beniteza wyjdą pod ogromną presją, bowiem brak zwycięstwa może oznaczać, że dla fanów The Reds będzie to ostatnie spotkanie z Ligą Mistrzów w tym sezonie. Dużo jednak wskazuje, że kryzys, który spowodował taki stan rzeczy, jest już dawno za Gerrardem i spółką. Podczas weekendu bardzo boleśnie przekonały się o tym "Sroki", które u siebie poległy 0:3. Osobiście mam bardzo duże zaufanie do Rafaela Beniteza. Hiszpański szkoleniowiec jak mało kto potrafi zmobilizować piłkarzy dokładnie wtedy, kiedy to najbardziej potrzebne. I teraz właśnie nadchodzi po raz pierwszy taki moment. Zakładam, że gospodarze od początku rzucą się z atakami, strzelą gola, a potem będą punktować Portugalczyków - tak jak Besiktas. Porto przewodzi w grupie i nawet jeżeli przegra, to dla nich wszystko rozstrzygnie się na Estadio de Dragao w meczu z Besiktasem - a tego raczej bać się nie powinni. Nie wyobrażam sobie rundy pucharowej Ligi Mistrzów bez Liverpoolu, dlatego gram zdecydowanie na The Reds.

Do góry
#1814858 - 28/11/2007 20:42 Re: LM - GRUPA A (Beşiktaş, Liverpool, Marseille, Porto) [Re: Radek_89]
Platini Offline
Porucznik

Meldunek: 15/04/2005
Postów: 32699
Skąd: Pers Y Siro Sun Camp
Zgadzam się z tym co wyżej napisal Radek.
Równiez nie wyborażam sobie aby w kolejnej rundzie nie było piłkarzy Liverpoolu.
Oglądałem ich ostatnie mecze i grają naprawde bardzo dobrą piłke, szybkie kombinacyjne akcje, łatwośc stwarzania sobie sytuacji.
Dziś oczywiście spada na nich wielka presja wyniku.
Jednak Rafa z pewnością ich zmobilizuje i dziś zobaczymy kolejny bardzo dobry występ drużyny z Anglii.
W każdej formacji dominują nad przybyszami z Porto, do tego swój megiczny stadion.
Nie spodziewam się wyniku z meczu z Besiktasem ale 1-0 lub 2-0 z pewnością zagram

Do góry
#1814874 - 28/11/2007 21:01 Re: LM - GRUPA A (Beşiktaş, Liverpool, Marseille, Porto) [Re: Radek_89]
DJ SOSNA Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/03/2001
Postów: 5220
Mam nadzieję że Liverpool szybko nie strzeli bramki to przy stanie 0-0 uda nam sie złapać dobry kurs na gospodarzy. Podobnie jak Radek i Platynowy ciężko mi sobie wyobrazić kolejną rundę bez LFC. Moja analiza gr.A ->

W dzisiejszej serii spotkań Ligi Mistrzów zdecydowanie najciekawiej zapowiada się mecz na Anfield Road. Liverpool FC który przespał pierwszą część rozgrywek grupowych aby zachować szanse na awans musi teraz po rozgromieniu 8-0 Besiktasu pokonać także FC Porto. Wątpliwości co do rangi meczu nie mają także zawodnicy Liverpoolu - Steven Gerrard mówi: "Mecz z Porto jest kluczowy i musimy wykorzystać naszą obecną wysoką formę i bezwzględnie go wygrać". Gospodarze wystąpią w najsilniejszym składzie i jeśli tak jak mówi ich kapitam zagrają chociażby tak jak w ostatnim meczu ligowym z Newcastle (3-0) to nie powinni mieć problemów z pokonaniem Portugalczyków. FC Porto awans zapewne zagwarantuje sobie w ostatniej kolejce w meczu u siebie z Besiktasem (LFC zagra w Marsylii) więc dzisiaj stawiam na przegraną gości która nie zaprzepaści ich szans na dalszą karierę w tegorocznej Lidze Mistrzów. Kurs na Liverpool tak jak sie można było spodziewać niski (1.50) ale wszystko wskazuje na to że w tym meczu niespodzianki nie będzie. Ważny mecz w dobie awansu do kolejnej rundy rozegrają dzisiaj piłkarze Marsylii którzy jadą do Stambułu na mecz z Besiktasem. Francuzi do samego końca muszą rywalizować z FC Porto o to kto zagra w fazie pucharowej Ligi Mistrzów. Zakładając że dzisiaj LFC wygra a w ostatniej serii spotkań FC Porto zapewni sobie awans pokonując u siebie Besiktas, drużyna z Marsylii najważniejszy mecz i tak zagra za 2 tyg. u siebie z Anglikami. Aby awansować na Stade Velodrome gospodarze będa potrzebowali zdobyć tam co najmniej remis (patrz: regulamin). W tej sytuacji jeśli LFC rzeczywiście dzisiaj nie zawiedzie, spotkanie w Stambule nie będzie miał tak wielkiego znaczenia dla żadnej z drużyn które na nim zagrają. Marsylia ostatnio w lidze wreszcie zaczęła wygrywać ale jeśli chodzi o mecze wyjazdowe to nadal nie ufałbym tej ekipie. Pamietam też doskonale ostatni mecz domowy w Lidze Mistrzów Besiktasu w którym pokonali oni zasłużenie Liverpool 2-1. Pamietacie jak pisałem na blogu że dawno nie słyszałem na europejskich boiskach tak ogłuszającego wręcz dopingu? Jeśli miejscowi fani i dzisiaj staną na wysokości zadania a piłkarze gospodarze ponownie pokażą tak wielką wolę walki jak wtedy to sądzę że Marsylia może liczyć co najwyżej na remis bo i tak w moim odczuciu będzie dla gości sukcesem. Zapowiada się też typowo under'owy mecz co zresztą wskazują też kursy u bukmacherów.


Do góry
#1814881 - 28/11/2007 21:09 Re: LM - GRUPA A (Beşiktaş, Liverpool, Marseille, Porto) [Re: Platini]
czit Offline
stranger

Meldunek: 26/10/2007
Postów: 5
ano właśnie.. porto nie gra pod presją , wtedy zazwyczaj wychodzi im praktycznie wszystko , jeśli liverpool szybko nie strzeli bramki to wynik może być zupelnie inny niż zwycięstwo gospodarzy, ja w tym meczu widze wynik 1:1 albo bardzo wymęczone (szczęśliwe) 2:1 dla liverpoolu

Do góry
#1814886 - 28/11/2007 21:15 Re: LM - GRUPA A (Beşiktaş, Liverpool, Marseille, Porto) [Re: czit]
Kibickr Offline
veteran

Meldunek: 27/06/2007
Postów: 1471
Rozwalają mnie takie komentarze "jak nie grają pod presją to wychodzi im wszystko" Ja widzę dzisiaj zwycięstwo Liverpoolu, nie wyobrażam sobie LM bez tego zespołu. Dzisiaj Liverpool przybliży się do 1/8 finału piłkarskiej Ligi Mistrzów! \:\)

Do góry
#1814888 - 28/11/2007 21:20 Re: LM - GRUPA A (Beşiktaş, Liverpool, Marseille, Porto) [Re: Kibickr]
wowek Offline
newbie

Meldunek: 11/04/2005
Postów: 47
DO ANDZRZEJA O. STAŁEGO GOŚCIA FORUM ;\)
WSZYTKIEGO NAJLEPSZEGO TATO Z OKAZJI URODZIN ORAZ ZBLIZAJACYH SIE IMIENIN ZYCZY SYN Z MANCHESTERU \:\)
PS: przepraszam za posta ale chce tacie niespodzianke zrobic ;\)

Do góry
#1814894 - 28/11/2007 21:27 Re: LM - GRUPA A (Beşiktaş, Liverpool, Marseille, Porto) [Re: wowek]
szumek13 Offline
enthusiast

Meldunek: 16/06/2005
Postów: 222
Skąd: Malbork
Nie wyobrażacie sobie LM bez Liverpoolu... niedawno masa ludzi nie wyobrażałą sobie Mistrzostw Europy bez Anglii, a jednak stało sie.
Oczywiście The Reds są murowanym faworytem(forma, wyniki, itd.), moja wyobraźnia potrafi jednak ogarnąć out Gerarda i spółki

Do góry
#1814898 - 28/11/2007 21:32 Re: LM - GRUPA A (Beşiktaş, Liverpool, Marseille, Porto) [Re: Kibickr]
Biszop Offline
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...

Meldunek: 24/11/2003
Postów: 28405
Skąd: Pod barem w Zurichu
Originally Posted By: Kibickr
Rozwalają mnie takie komentarze "jak nie grają pod presją to wychodzi im wszystko" Ja widzę dzisiaj zwycięstwo Liverpoolu, nie wyobrażam sobie LM bez tego zespołu. Dzisiaj Liverpool przybliży się do 1/8 finału piłkarskiej Ligi Mistrzów! \:\)


Ja jak wiekszosc z "osiemnastu" moich przedmowcow nie wyobrazam sobie daleszej czesci LM bez Liverpoolu

Fakt faktem ze The Reds graja jakby lepiej i tu nie polemizuje ale wiekszosc patrzy tylko na nich, a Porto to chlopcy do bicia, Turcy ktorzy przyjada sie dac zlac 8 do zera??
Nie sadze, smiem twierdzic ze strzela bramke, podopieczni Beniteza wlacza o byt musza strzelic i pewnie strzela bo jak widzialem bramke Gerrarda z weekendu gdzie mimo ze pogubil kroki przy rozbiegu to strzelil tak ze dech zaparlo.
Jednak grac kurs 1,4 to zup[elnie mi sie nie widzi, za to grac tak jak napisal Sosna wyczekujac na lepszy kurs to juz clkiem niezly pomysl, nie dosc ze liverpoolczycy sie dosc dlugo potrafia rozkrecac to sporo ich bramek pada w drugiej czesci spotkania, przy odrobinie szczescia mozna upolowac naprawde godziwy kurs, niechby jeszcze Porto strzelilo pierwsza bramke w meczu to juz palce lizac;-)
Ja na podobnej zasadzie sprobuje zagrac over, teraz kursy sa max 2,20 ale spokojnie po 20 minutach beda podchodzic pod 4 a to juz bardzo godziwie jak dla mnie:)

Licze ze nie padna bramki za szybko i wtedy zaatakuje

Do góry
#1814907 - 28/11/2007 21:40 Re: LM - GRUPA A (Beşiktaş, Liverpool, Marseille, Porto) [Re: wowek]
DJ SOSNA Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/03/2001
Postów: 5220
Originally Posted By: wowek
DO ANDZRZEJA O. STAŁEGO GOŚCIA FORUM ;\)
WSZYTKIEGO NAJLEPSZEGO TATO Z OKAZJI URODZIN ORAZ ZBLIZAJACYH SIE IMIENIN ZYCZY SYN Z MANCHESTERU \:\)
PS: przepraszam za posta ale chce tacie niespodzianke zrobic ;\)


Forumowa społeczność przyłącza się do życzeń!!!



PS: Jako prezent proszę oprócz w/w tortu przyjąć dwa pewniaki - LFC + Real DNB

Do góry
#1814924 - 28/11/2007 21:59 Re: LM - GRUPA A (Beşiktaş, Liverpool, Marseille, Porto) [Re: DJ SOSNA]
astrolog1 Offline
journeyman

Meldunek: 11/06/2007
Postów: 83
Nikt sobie nie wyobrażał,że Anlicy przegrają u siebie z Chorwatami ja też ,boję się,że Liverpool może się pogrążyć jak Anglia,historia lubi się powtarzać.

Do góry
#1814929 - 28/11/2007 22:05 Re: LM - GRUPA A (Beşiktaş, Liverpool, Marseille, Porto) [Re: astrolog1]
Kibickr Offline
veteran

Meldunek: 27/06/2007
Postów: 1471
Originally Posted By: astrolog1
Nikt sobie nie wyobrażał,że Anlicy przegrają u siebie z Chorwatami ja też ,boję się,że Liverpool może się pogrążyć jak Anglia,historia lubi się powtarzać.


Nie nie to naprawde nie wchodzi w grę! Można także powiedzieć: " Nic dwa razy się nie zdarza" \:\) Nie ma opcji żeby Liverpool nie awansował. Anglia była w zupełnie innej sytuacji niż Liverpool. Liverek ma formę i w zespole panuje dobra atmosfera i wydaję mi się że dzisiaj bardzo przybliżą się do 1/8 finału LM \:\)
!

Do góry
#1814976 - 28/11/2007 22:46 Re: LM - GRUPA A (Beşiktaş, Liverpool, Marseille, Porto) [Re: Kibickr]
arvid Offline
old hand

Meldunek: 03/08/2004
Postów: 916
Męczycie ten Liverpool i męczycie a to jest spotkanie raczej do grania na livie niż do typowania przed meczem. Porto pokazało już w swojej historii, że potrafii grać z Anglikami. MU poza Ligą Mistrzów też mało ludzi sobie wyobrażało a to właśnie "Smoki" ich wywaliły 2-3 lata temu po meczu na Old Trafford. Ogólnie nie lubię grać przeciwko Porto bo to drużyna bardzo solidna w defensywie, jak staną na swojej połowie ciężko się przedrzeć przez te zasieki a z przodu też mają kim postraszyć. Z tej grupy spodobał mi się na dziś mecz Besiktasu z Marsylią. Dziwne , że nikt o tym nie wspomniał. U Francuzów forma jakby poszła w górę. Ostatnio zwycięstwo u siebie z Metzem. 2 tyg wcześniej zwycięstwo w Lyonie. ogladałem ten mecz i Marsylia zaimponowała mi swoją cierpliwością, ustawieniem taktycznym i fenomenalną grą z kontry z Niangiem w roli głównej. Już do przerwy mogli prowadzić z Lyonem 2-3 bramkami. Dlatego dziś gram:
Marsylia (0) @ 1.95 5/10

Do góry
#1814996 - 28/11/2007 23:13 Re: LM - GRUPA A (Beşiktaş, Liverpool, Marseille, Porto) [Re: arvid]
Piotruś Pan Offline
addict

Meldunek: 15/07/2002
Postów: 654
Skąd: Ostrzeszów
Moja propozycja na mecz Besiktas - Marsylia w tej grupie nie wnikając w dokonania ligowe w tym sezonie obydwu drużyn Marsylia powinna ten mecz wygrać sytuacja w tabeli bardzo gęsta te 2 kolejki beda decydujące niby Olimpipue ma mecz u siebie z Liverpoolem to jednak nie może oczekiwać ze awans zapewni sobie w ostatniej kolejce, już nie raz bywało że drużyna Beniteza bedaca pod presja awansu wygrywala mecze na wyjezdzie i awansowała dalej róznie to może być niewykluczone że jesli nawet Marsylia wygra dzisiejsze spotkanie a przegra z Liverpoolem w ost kolejce może nie awansować wiec o 3 pkt musza walczyc bo do awansu im jeszcze daleko. Turcy po ostatnim laniu też będą sie starali zrehabilitować wygrali z Liverpoolem u siebie lecz zwyciestwo było szczęsliwe i wynikiem zbiegu wielu sprzyjających okolicznosci chyba nawet samobój Liverpool sobie wbił, nieporadności w grze piłkarzy z Wysp
Marsylia ma zapewnie apetyt na awans do kolejnej rundy w LM niezle sobie w niej radzi wiec jak dla mnie nastepująca opcja
Beiktas - Marsylia 2 lub X2 kurs piękny 2,60
Wszelkie spostrzeżenia i uwagi odnośnie tego meczu mile widziane

Do góry
#1815037 - 28/11/2007 23:49 Re: LM - GRUPA A (Beşiktaş, Liverpool, Marseille, Porto) [Re: Piotruś Pan]
mateusz2201 Offline
Impossible is nothing

Meldunek: 02/10/2005
Postów: 16318
Skąd: Mielec/Kraków
Liverpool - Porto 1 1.45

Jest to kolejny mecz dla piłkarzy Liverpoolu z gatunku tych o " być albo nie być". Na Anfield Road Liverpool FC podejmie aktualnego ldiera grupy A, zespół FC Porto.

Tabela grupy A nie przedstawia się obecnie korzystnie dla graczy z Angli. Liverpool z dorobkiem czterech punktów zajmuje dopiero trzecią pozycję z czteropunktową stratą do Porto i trzypunktową do Marsylii, Besiktas ma taki sam dorobek punktowy, co The Reds. Liverpool, aby myśleć o awansie potrzebuje zwycięstwa z Porto. W przypadku remisu tylko korzystny wynik Besiktasu w spotkaniu z Marsylią pozostawi jeszcze nadzieję na awans...

Mobilizacja w klubie jest ogromna:

Chcemy grać w Champions League przez długi czas, dlatego musimy wywalczyć trzy punkty jutro i zagrać dobre spotkanie we Francji. Jeśli wygramy nadal będziemy się liczyć w walce o awans. To jest Liverpool, nic innego nie wchodzi w rachubę. - Pepe Reina

W tym momencie nie liczy się nic innego. Jako piłkarze jesteśmy rozliczani z wyników i dlatego musimy robić swoje, czyli wygrywać. Mecz z Porto jest bardzo istotny, więc musimy przez to przejść i zapewnić sobie zwycięstwo w tym spotkaniu. . - Steven Gerrard

Jest to druga potyczka między tymi zespołami.. Pierwsza odbyła się w 2001 roku w ćwierćwinale Pucharu UEFA, kiedy to Liverpool wygrał na Anfield 2:0 a w rewanżu padł bezbramkowy remis.

Zapowiada się bardzo ciekawe spotkanie. Gracze Liverpoolu są ostatnio w bardzo dobrej formie, a co najważniejsze poprawili skuteczność. W ostatnich trzech spotkaniach strzelili 13 bramek i nie stracili żadnej. Myślę, iż niesieni dopingiem fantastycznych kibiców po raz kolejny pokażą dobry futbol i wygrają to spotkanie.

Do góry
#1815237 - 29/11/2007 01:28 Re: LM - GRUPA A (Beşiktaş, Liverpool, Marseille, Porto) [Re: mateusz2201]
___On Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 13/01/2005
Postów: 2251
Witam po dluzszej przerwie


Widze dziś owczy pęd do grania na Liverpool. Niewiem czy tylko ja dostrzegam ze ta druzyna jest juz....hm..lekko wypalona i cieniem tej druzyny sprzed 2 lat ?
Nie bez znaczenia jest tu dla mnie fakt ze PORTO niezle sobie radzi z druzynami z Anglii. Trzeba tu pamietac o tym iż swego czasu zremisowli z MU na wyjezdzie co dało im awans do nastepnej rundy a w nastpnej edycji LM wygrali 2:1 z Chelsea. Po za tym jeen mały fakt o którym nikt nie wpomniał. Po kontuzji może wystąpić już Yossi Benayoun, ale z powodu urazów nie zagrają: Daniel Agger, Jermaine Pennant i Xabi Alonso, czyli wazni zawodnicy w układance BENITEZA. To PORTO moim zdaniem jest w klarownej sytuacji i moze sobie pozwolic na wypady szybkich zawodników z ataku..... gram X na betfair po kursie 4,6 i na PORTO po kursie 8,6.....w drugim meczu tej grupy stawiam na BESIKTAS...."...Trzy tygodnie temu Besiktas Stambuł przegrał z Liverpoolem 0:8 i teraz na pewno będzie chciał zmazać plamę na honorze. Trener Ertuğrul Sağlam niedawno obchodził swoje 38 urodziny, a zwycięstwo nad Marsylią ma być dla niego prezentem. Gospodarze wystąpią w pełnym składzie, bowiem nikt nie jest zawieszony, ani kontuzjowany "

Podsumpowując moje typy:

PORTO X2 i BESIKTAS 1

Do góry
#1817158 - 29/11/2007 06:50 Re: LM - GRUPA A (Beşiktaş, Liverpool, Marseille, Porto) [Re: ___On]
Kibickr Offline
veteran

Meldunek: 27/06/2007
Postów: 1471
WIELKIE BRAWA DLA LIVERPOOLU :D!!!!

Do góry
#1847272 - 10/12/2007 19:32 Re: LM - GRUPA A (Beşiktaş, Liverpool, Marseille, Porto) [Re: micha$]
rene Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2006
Postów: 1711
Skąd: Gdansk
Bardzo wyrównana grupa \:D
Szanse na awans mają wszyscy w tym Besiktas, który dostał 0:8 od Liverpoolu, a na wyjeździe ma bilans 0:10
Chłopaki teraz wygrają w Porto i wychodzą z grupy \:D

Tak jak sobie patrzę, to większość juz "wypuściła" dalej Liverpool i Porto.
Ten scenariusz jest najbardziej prawdopodobny, ale czy się ziści?

Fajne jest to, że nie ma tu jakiś korespondencyjnych pojedynków
W najlepszej sytuacji jest Porto
Im wystarcza remis i ten cel powinni osiągnąć
Grać tego ni w kij się nie opłaca

W drugim meczu ponoć wygrać mają czerwoni
Tak przynajmniej uważa "wienkszość"
Duża część dlatego, iż nie wyobraża sobie LM bez chłopców Beniteza
Ja mam większą wyobraźnię \:D i ten mecz też odpuszczę, bo skoro Francuzi potrafili wygrać na wyjeździe, to niby dlaczego mają przegrać u siebie, a remis im robi
Niby ten Liverpool taki dobry, ale otatnio dostali baty w lidze od przeciętniaka, a liga to ponoć ich cel number one
Dołek formy jakiś?
Liverpool zbyt bramkostrzelnym zespołem nie jest na wyjazdach, więc jeśli coś wpadnie im do sieci, to mogą mieć kłopoty
Aha - wydaje mi się, ze oni przegrali na wyjeździe z Besiktasem \:D

Do góry
#1847534 - 10/12/2007 23:24 Re: LM - GRUPA A (Beşiktaş, Liverpool, Marseille, Porto) [Re: rene]
slawcius Offline
journeyman

Meldunek: 21/08/2007
Postów: 50
Zgadzam sie w 100% z rene. The reeds wystarczy remis a olimpiqe musi ten mecz wygrać... Na pewno nie będzi liverpoolovi łatwo nie będzie. Ciężko wytypować zwycięzcę, ale overek wydaje mi się bardzo prawdopodobny i tak stawiam...

Marsyllie - Liverpool over 2,5

Do góry
#1847561 - 10/12/2007 23:46 Re: LM - GRUPA A (Beşiktaş, Liverpool, Marseille, Porto) [Re: slawcius]
bolo_lacznik Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 17/12/2004
Postów: 6382
Quote:
The reeds wystarczy remis a olimpiqe musi ten mecz wygrać...
a nie przypadkiem odwrotnie ? ;-)

Do góry
#1847774 - 11/12/2007 02:06 Re: LM - GRUPA A (Beşiktaş, Liverpool, Marseille, Porto) [Re: bolo_lacznik]
rene Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2006
Postów: 1711
Skąd: Gdansk
Originally Posted By: bolo_lacznik
Quote:
The reeds wystarczy remis a olimpiqe musi ten mecz wygrać...
a nie przypadkiem odwrotnie ? ;-)

Odwrotnie

... ale jeśli Porto przegra, a w Marsylii będzie remis, to zdaje się, że The Reds awansują - tak to przynajmniej wyglada na pierwszy rzut oka, bo nie liczyłem

Wróbelki ćwierkają, że jak Liverpool odpadnie / da ciała z MU w najbliższym spotkaniu PS, to Rafa ma wypad z baru, a jego miejsce zajmie Jurgen Klinsmann

Rafa out?
Ja nie mam nic przeciwko \:D
Będzie trochę szlochów, jak po Mourinho w Chelsea, a potem The Reds zaczną w końcu grać ładnie i skutecznie

Nie wiem tylko, czy z Klinsim to dobry pomysł, bo dużą pracę za niego wykonywal Joachim Loew

Do góry
#1847989 - 11/12/2007 04:12 Re: LM - GRUPA A (Beşiktaş, Liverpool, Marseille, Porto) [Re: rene]
zaki Offline
old hand

Meldunek: 06/05/2003
Postów: 854
teraz czas na mnie..typuje cala kolejke lige mistrzow dla zabawy...
a wiec zaczynamy

marsylia - liverpool ...i od razu klopot logika mowi 2 ..marsylia mimo ostatnich dobrych meczow to jednak typowy slabeusz i to co mial ugrac juz zdobyl...nie gram..dokladny wynik 0-1

porto-besiktas - 1 - to jednen z niewielu meczy ktore gram u buka...quresma..ten turek co strzelil z marsylia..lopez...i wszystko jasne...porto to znakomicie zorganizowana ekipa taktyka,technika,doswiadczenie ..wynik 2-0

Do góry
#1848450 - 11/12/2007 07:22 Re: LM - GRUPA A (Beşiktaş, Liverpool, Marseille, Porto) [Re: zaki]
slawcius Offline
journeyman

Meldunek: 21/08/2007
Postów: 50
Dokłdnie rene, o to mi chodziło... Strasznie jesteś przekonany że liverpool odpadnie! Jestem z Tobą hehe powaga, Marsyllie to nie jakieś dupki jak besikstas... 2:1 dla Maryllie Cisse ich załatwi \:D Pozdros

Do góry
#1848490 - 11/12/2007 07:55 Re: LM - GRUPA A (Beşiktaş, Liverpool, Marseille, Porto) [Re: zaki]
bitnap Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/09/2007
Postów: 40246
ja mimo wszystko wierze w The Reds

przed meczem z Besiktasem mieli noz na gardle i co ? 8-0
przed meczem z Porto mieli noz na gardle i co ? 4-1
przed mecze z OM maja noz na gardle i co ? sie okaze niebawem

fakt, niby ligowa porazka z Reading budzi sporo watpliwosci, szczegolnie, ze rzekomo liga to zdecydowanie numer jeden dla Rafy na ten sezon ale ja osobiscie sadze, ze Benitez i jego ekipa byli juz myslami przy wtorkowym meczu z OM ...

z pewnoscia mecz podwojnie zmotywowani zaczna dziadzio Zenden oraz Cisse, ex-Liverpoolczycy

uwazam, ze na te chwile najgrozniejszym zawodnikiem Marsylii jest Niang, bedacy w fenomenalnej formie, a pozostawienie mu troche wiecej wolnego miejsca daje niemal 100% pewnosc straty bramki ale czy bedzie w stanie pociagnac z kolegami wynik i wyjsc z grupy ?

nie wierze, choc na pierwszy rzut oka awans wydaje sie "niemal na wyciagniecie reki"

o presje nie boje sie absolutnie, bo kto jak kto, ale zawodnicy Liverpoolu potrafia sobie z nia radzic bez zarzutu (chocby 0-3 HT z Milanem w finale LM zakonczone pamietnym "Dudek dance" oraz zdobyciem trofeum )

Rafa to krol taktyki i mimo, iz irytujaca jest ta jego ciagla rotacja, wierze, ze poprowadzi gosci po 3 kolejne zwyciestwo w LM i upragniony awans

u Anglikow nie zagra raczej Agger, ktory choc zaczal treningi, pewnie nie bedzie brany pod uwage, przy ustalaniu skladu

jak dla mnie :

Pool 2 @1.85 10/10
Torres strzeli TAK @2.7 1/10

Do góry
#1848492 - 11/12/2007 07:56 Re: LM - GRUPA A (Beşiktaş, Liverpool, Marseille, Porto) [Re: slawcius]
rene Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2006
Postów: 1711
Skąd: Gdansk
Originally Posted By: slawcius
Dokłdnie rene, o to mi chodziło... Strasznie jesteś przekonany że liverpool odpadnie! Jestem z Tobą hehe powaga, Marsyllie to nie jakieś dupki jak besikstas... 2:1 dla Maryllie Cisse ich załatwi \:D Pozdros


Nie jestem przekonany, ale grać na Liverpool nie zamierzam

Do góry
#1848506 - 11/12/2007 08:13 Re: LM - GRUPA A (Beşiktaş, Liverpool, Marseille, Porto) [Re: slawcius]
konstruktor1 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/08/2004
Postów: 2760
Skąd: Bray
Beticos, widze, ze juz zaczynasz progresje na porazke Liverpolu tak jak w zeszlym sezonie \:D . Wtedy po ciezkiej batalii pelnej bolesnych dla Ciebie porazek w koncu udalo Ci sie we finale \:D .


Nie mam pojecia co zrobia Jankesi ale jesli zwolnia Beniteza to bedzie najglupsza decyzja jaka moga podjac. Kazdy popelnia bledy i Rafie pare sie zdarzylo w sobote jesli chodzi o ustawienie i wybory personalne ale nie zmienia to faktu, ze ten facet to najlepsze co przydarzylo sie Liverpoolowi od czasu gdy w ponury lutowy dzien w 1991 roku swoje odejscie z klubu obwiescil Krol Kenny Dalgeish.

Nie chodzi tylko o to co widac raz czy dwa razy na tydzien w transmitowanych przez TV meczach. Poza powolnym wzmacnianiem pierwszego skladu Benitez pracuje od podstaw. Zapamietajcie te nazwiska bo za 2-3 lata bedzie o nich bardzo glosno: Duran, San Jose, Plessis, Insua, Eccleston, Bruna, Pourie, Pacheco, Nemeth. Wszyscy to nastolatkowie grajacy obecnie w juniorach i druzynie rezerw, wszyscy sciagnieci do Liverpoolu przez Beniteza, ktory powierzyl prowadzenie Akademii Pietovi Hamburgowi majacemu fantastyczne osiagniecia w Zurychu.

Benitez kupil za 750 tysiecy funtow Carsona, teraz jest wyceniany na 10 mln, Lucas Leiva kosztowal 5-6 mln,a ma predyspozycje by zrobic kariere na miare Kaki ( mam nadzieje, ze jutro Lucas zagra). Crouch kosztowal 7 mln, teraz 10 mln to minimum ( a to tylko dlatego,ze zostalo mu 18 miesiecy do zakonczenia kontraktu), Danny Guthrie zagral pare dobrych meczow dla Boltonu i juz jego cena to co najmniej 2 mln funtow. W nizszych ligach rozwijaja swoje talenty Peltier, Anderson, Therfall, Antwi, Linfield. Nawet jesli beda za slabi , zeby przebic sie do kadry Liverpoolu to na ich sprzedazy klub zarobi pare groszy ( czytaj: milion tu, 2 tam) . Jezeli to sa dokonania slabego menedzera to podejrzewam, ze kazdy wlasciciel firmy zatrudnialby slabych.

W 5 meczach przed porazka w Reading Liverpool strzelil 21 bramek tracac 1. Faktycznie nuda. I to w czasie gdy kontuzjowani sa bardzo wazni dla zespolu pilkarze: Aurelio, Agger i Alonso.

Jutrzejszy mecz zadecyduje o tym ile pieniedzy bedzie mial do wydania Rafa na wzmocnienia. Choc troche wyzej w tym temacie mozna znalezc moj post o tym, ze LM i pieniadze, ktore mozna dzieki jej zarobic to nie wszystko to jednak nie jest tak rozowo. Rosnace ceny stali ( planowana budowa nowego stadionu) i kryzys na rynku finansowym w USA sprawil, ze nowi wlasciciele Liverpoolu postawili Benitezowi ultimatum. Chcesz pieniedzy zdobadz je na boisku lub sprzedaj pilkarzy. Choc to tez nie do konca prawda ale to juz bym musial napisac wypracowanie na 30 stron. Pozostanmy przy tym, ze ten mecz jest bardzo wazny z finansowego punktu widzenia.

Ale nie tylko finanse. Takze glod ze strony pilkarzy chcacych jak co roku walki o najwyzsze laury powoduje, ze jestem pewien, ze Liverpool jutro wyjdzie zwyciesko z batalii przeciwko Marsylii.

Moj typ: Lekko, latwo i przyjemnie. Marsylia - Liverpool 0-4, Torres 3 ( 8, 37, 54), Gerrard (76)

Do góry
#1848527 - 11/12/2007 08:38 Re: LM - GRUPA A (Beşiktaş, Liverpool, Marseille, Porto) [Re: konstruktor1]
rene Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2006
Postów: 1711
Skąd: Gdansk
Originally Posted By: konstruktor1
Beticos, widze, ze juz zaczynasz progresje na porazke Liverpolu tak jak w zeszlym sezonie \:D . Wtedy po ciezkiej batalii pelnej bolesnych dla Ciebie porazek w koncu udalo Ci sie we finale \:D .

Wiedziałem, że mój szanowny kolega w końcu zabierze głos
Progresją nie gram, nie grałem, ale kto wie, może spróbuję grać na porażkę czerwonych \:p
Za wpadki z Marsylią u siebie, czy ostatnio z kiepściutkim Reading nieźle płacili

Widzę, że po 8:0 konstruktor1 z większą wiarą podchodzi do swoich ulubieńców \:D

Ja tego nie gram wcale, bo porażka z Reading to sygnał ostrzegawczy
Ponoć liga najważniejsza
No to w najbliższek kolejce będzie MU
Tu chyba odpuszczania nie będzie, he, he

Co do Jankesów - to się zgadzam
Oni powinni zająć się bajsbolami, palantem i tym sportem, co gostki biegają z taką siatką na motyle ( nawet nie wiem, jak ten wynalazek made in USA się zowie - taki hokej dla ubogich )
Od futbolu powinni łapy trzymać z daleka, tym bardziej, ze oni na to mówią soccer \:D
Rafa mógłby już dać sobie spokój
Wtedy byłoby trochę lamentu, ale przyszedł by nowy i wtedy mógłbym polubić The Reds, bo wtedy pewnie by grali, a nie zabijali futbol
No może żeby jeszcze patyczaka gdzieś sprzedali

Liverpool jest jutro faworytem, ale mnie zastanawia, co będzie, jak Olympique pierwsze strzeli bramkę
Wtedy cienko widzę to 4:0 \:D \:D \:D
Będzie 1:1, albo 2:1 dla Francuzow i dlatego ja do tego pociagu nie wsiadam

Do góry
#1848552 - 11/12/2007 09:02 Re: LM - GRUPA A (Beşiktaş, Liverpool, Marseille, Porto) [Re: rene]
bolo_lacznik Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 17/12/2004
Postów: 6382
Quote:
Będzie 1:1, albo 2:1 dla Francuzow i dlatego ja do tego pociagu nie wsiadam
i mamy OM strzeli redsi strzela za darmo \:D
kurs 1.8 (1 lepszy ziemniak \:\) ) stawka 1/10 wiec chyba wsio jasno oszacowane ;-)
ale tak na marginesie ma to chyba rece i nogi ? ;\) gorzej bedzie jak redsi strzela pierwsi to moga i druga dolozyc i wtedy lipa z gg i z overa ;-)
ps. ciekawe te kursy u ziemniakow , OM strzeli 1.5 a OM strzeli i Liverpool strzeli 1.8 ;/

Do góry
#1848561 - 11/12/2007 09:11 Re: LM - GRUPA A (Beşiktaş, Liverpool, Marseille, Porto) [Re: rene]
konstruktor1 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/08/2004
Postów: 2760
Skąd: Bray
Wiem, ze czekales Nie ma to jak zarzucic przynete bo wiadomo, ze konstruktor sie zlapie i zaraz da znac co o tym sadzi ;\) Dlatego pierwszy i ostatni akapit byly zartobliwe. reszta jak najzupelniej serio.

Jako kibic Barcelony powinienes wiedziec, ze w wielkich klubach nie ma wybierania jednego trofeum. Gra sie o wszystkie. Rafa zaryzykowal z ustawieniem i z wyborem zawodnikow i nie wyszlo ale tak na marginesie chcialbym przypomniec, ze to byla 1 porazka w lidze w tym sezonie.

Jesli Liverpool Beniteza zabija pilke to dlaczego grajace przepiekny futbol MU i Arsenal maja niemalze identyczny stosunek bramkowy? Jesli ktos ogladal mecz Boro - Arsenal to zauwazyl, ze bez Fabregasa i Hleba nie ma pieknej gry, finezji i zachwytow. Dluga pila na Adebayora i nadzieja, ze cos sie moze uda.

Agger i Alonso to dwaj zawodnicy, ktorzy najlepiej operuja pilka w druzynie Liverpoolu i przez nich rozpoczyna sie jakies 80 % akcji ofensywnych jesli sa zdrowi. Carragher i Hyppia to swietni obroncy ale duzo slabsi technicznie i stad czesto uciekaja do grania na afere. Nie dziwota wiec, ze czesto gra wyglada tak jak wyglada. Ale jesli jutro zagra Lucas to mozesz byc pewien, ze duzo czesciej Liverpool bedzie gral po ziemi.

Ja mam nadzieje, ze zagraja w nastepujacym ustawieniu:

............................Reina
......Finnan........ Hyppia.......Carragher........Arbeola
..................Lucas...........Mascherano
.......Benayoun........Gerrard.............Kewell
.......................Torres

Finnan i Arbeola jako atakujacy obroncy, Mascherano jako " tarcza" ochraniajaca obrone, Lucas jako rozgrywajacy, Stevie G jako " wolny elektron", Benayoun i Kewell jako " falszywi skrzydlowi" czesto schodzacy do srodka by zrobic na skrzydle miejsce dla Finnana i Arbeoli. Fernando Torres jako zdobywca hat -tricka

Przyznaj sie lepiej Beticos, ze zapaliles swieczki i modlisz sie, zeby Liverpool nie awansowal bo na wiosne Baca znow nie bedzie miala szans ;\)

Do góry
#1848605 - 11/12/2007 10:06 Re: LM - GRUPA A (Beşiktaş, Liverpool, Marseille, Porto) [Re: konstruktor1]
Zabielany Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 28/02/2005
Postów: 5727
Skąd: Bytom
Originally Posted By: konstruktor1

Jutrzejszy mecz zadecyduje o tym ile pieniedzy bedzie mial do wydania Rafa na wzmocnienia.

Moim zdaniem najblizsze 5 dni zdecyduje o tym, czy Benitez pozostanie na Anfield.. a nie o tym, ile bedzie mial hajsu do wydania.

Amerykanscy wlasciciele z pewnoscia maja takie pojecie o futbolu, jak przecienty europejczyk o bejsbolu czy innym badziewiu. Dla nich liczą sie fakty, sukcesy i pieniadze.

Brak Liverpoolu w najlepszej 16sctce to bylaby... nie boje sie uzyc tego slowa.. kompromitacja. Z pewnoscia zaraz po losowaniu kibice zastnawiali sie czy pool skonczy rywalizacje z 12, 15 a moze 16 puntami na koncie, a tymczasem musi drżec o awans do samego konca.

Z tym, że wazniejsza jest dla nich liga.. to tylko slowa. Tak jak powiedzial konstuktor.. kto powaznie mysli o sporcie.. nie moze sobie wybierac celow... tylko byc pazernym i grac o wszystko na wszystkich frontach. To nie skoki narciarskie.

Moim zdaniem zwolnienie Rafy, zakladajac wtope z Marsylia i Mu.. to byloby najglupsze z mozliwych posuniec... pomimo tego, ze na rynku trenerskim jak kilka lapczywych kąsków... jak Lippi, Capello czy Mourinho. Chyba malo kto watpi, ze czerwoni pod wodza Rafy ida w dobrym kierunku. 2 finaly ligi mistrzow to jest coś. Liverpool w poprzednim sezonie to byla czysta poezja. Ja ogladajac ich spotkania, wrecz rozplywalem sie przed tv z podziwu.. jak to wszystko jest genialne poukladane. Liverpool zaczal sezon z wysokiego C... i myslalem, ze to bedzie ten przelomowy sezon, w ktorym zdominuja lige. Poki co nic takiego sie nie stalo.. i ciezko przypuszczac, zeby ktos byl w stanie zabrac United mistrzostwo.

Benitez jest mistrzem przygotowywania zespolu na 1 czy 2 konkretne mecze. Ligowy marazm.. angielskie granie co tydzien.. czy co 4 dni tak jak to bedzie mialo miejsce w okresie swiatecznym.. to im nie lezy. 1 mecz, 1 rywal, 1 zwyciestwo jak najbardziej.

Marsylia w lidze jest cienka jak dupa weza... jednak juz wiele razy zespoly, ktorym nie szlo w lidze zachwycaly w eurpejskich pucharach. Czy bedzie tak tym razem ? Moim zdaniem nie.

Jestem przekonany, ze przyjezdni nie zlekcewaza rywala, zagraja w pelni skoncetrowani i beda potrafili okazac swoja wyzszosc pod kazdym wzgledem na boisku. Marsylia to śmieszny zespol i nie jestem w pelni przekonany, ze wytrzymaja oni w glowach to spotkanie... bo spotkan o taka stawke to oprocz Cisse tam nikt raczej nie gral.

Mój typ to 0-3... Torres 11, 39 Mascherano 79

Do góry
#1848616 - 11/12/2007 10:19 Re: LM - GRUPA A (Beşiktaş, Liverpool, Marseille, Porto) [Re: konstruktor1]
rene Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2006
Postów: 1711
Skąd: Gdansk
Originally Posted By: konstruktor1

Przyznaj sie lepiej Beticos, ze zapaliles swieczki i modlisz sie, zeby Liverpool nie awansowal bo na wiosne Baca znow nie bedzie miala szans ;\)

Świeczek nie zapaliłem, bo ja chcę zobaczyć najpierw awans Liverpoolu. Coś czuję, ze chłopaki wejdą tylnymi drzwiami, bo w Marsylii będzie remis, ale Porto dostanie od Turków \:D
Barca słaba to fakt, ale w LM luzik
Co będzie na wiosnę, tego nie wiem, więc nie wybiegam w przyszłość
To znaczy wybiegam - liczę, że The Reds trafia na Królewskich

Do góry
#1848683 - 11/12/2007 15:54 Re: LM - GRUPA A (Beşiktaş, Liverpool, Marseille, Porto) [Re: rene]
czubek Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 23/08/2005
Postów: 2135
Skąd: LZS Jarocin
rene nie lubisz liverpoolu (oczywiscie fc) ogolnie czy nie lubisz gry liverpoolu za panowania rafy?? nie raz mialem napisac ci zebys zmienil avatar gdy widnial na nim niechlubny wynik z potyczki z arsenalem. ale to tak dla zartu bo to twoja sprawa jakie masz preferencje. ogolnie masz duze pojecie o pilce i to cenie w twoich wypowiedziach. ale ta duza niechec do lfc...
a co do meczu to dobrze prawisz. jednak liverpool to lepszy zespol od om i to widac po kursach. jednak wlasnie kursy zniechecaja w postawieniu na lfc. juz 1x na om po 1.92 (betsson) wydaje sie lepsza opcja z bukmacherskiego punktu widzenia.
lubie stawiac takze u/o i tu juz jest troche ciekawiej. liverpool gdy ma noz na gardle gra troche inaczej od zwyklego meczu. wtedy przyslwiowe szachy zamienia sie na gre gdy zawodnicy rzucaja wszystkie swoje umeiejetnosci i taktyka schodzi na drugi plan. a tu napewno wiekszy potencjal ma lfc. dlaczego to sam liverpool moze nawet zrobic overa:
- obrona jednak nie jest jakas extra. hyppia raczej juz powinien szukac emerytury w jakiejs lidze skandynawskiej. gra bo nie moze skorzystac z aggera rafa. cara takze popelnia bledy choc nie raz ratowal lfc od porazek (ale w reprezentacji go nie widzieli, choc duza konkurencja napewno byla). boki juz duzo lepiej wygladaja. srodkowi pomocnicy to raczej sa dm ale w tym spotkaniu beda myslec jak tu pomoc chlopakom z przodu. stad jak piszesz cos moze wpasc dla om...
-no ale wygrywa sie przez to ze sie strzeli wiecej goli niz przeciwnik. krotko w lfc na ta chwile wyglada to dobrze. powrot harrego, zydek na prawej. mysle ze rafa nie bedzie kombinowal i postawi na dzieciaka na nie na patyczaka. no i najwazniejsze. gracz ktorego chcialo by miec pol europy (oczywiscie tej najbogatszej) i pewnie barca chetnie wymienilaby sie za malpe...
dla przypomnienia i ku pokrzepieniu serc (3 lata do tylu, strzal ktory pozwolil wyjsc ledwo co z grupy, a jak sie to wszystko skonczylo):
http://www.youtube.com/watch?v=FmVYmcrDzYM

over 2.5 /2.25 betsson/

Do góry
#1848745 - 11/12/2007 19:02 Re: LM - GRUPA A (Beşiktaş, Liverpool, Marseille, Porto) [Re: czubek]
rene Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2006
Postów: 1711
Skąd: Gdansk
Originally Posted By: czubek
rene nie lubisz liverpoolu (oczywiscie fc) ogolnie czy nie lubisz gry liverpoolu za panowania rafy??


Powiem tak: nie jestem fanem SC ( Soccer \:D Club ) Liverpool
ale nie ogólne, bo:
Baca zabił swoją żonę i staje przed sądem
- Baco dlaczego zabiliście żonę
- Cisza
- Źle gotowała?
- Ni
- Leniwa była?
- Ni
- Brzydka?
- Ni
- A może w łózku była kiepska?
- Tyz ni
- No to dlaczego?
- Ogólnie mynconca była \:D
Ja lubię drużyny grające ładnie, widowiskowo
Grające piłką
Wymieniasz poszczególnych zawodników, a jak przyjdzie co do czego, to jest dużo biegania, a na koniec 1:0
Popdobnie było z Chelsea
Klub, który w pewnym momencie mógł kupić prawie każdego ( i sporo nakupował ), a za Mourinho grali taką padakę, że nie szło tego ogladać
SC 1:0 Liverpool też ma potencjał, by grać fajną widowiskową piłkę, taką dla kibiców, ale dopóki jest Rafa, który trzyma ich na smyczy, to nic z tego nie będzie i trzeba będzie żyć wspomnieniem finału z Milanem - tego wygranego oczywiście \:D
Poza tym nie lubię patyczaka, teraz jest jeszcze żydek...

A tak na poważnie, to muszę trochę podrażnić konstruktora1
My juz tak mamy, że lubimy się trochę poprzekomarzać

P.S.
Barcelona na pewno nie wymieniłaby Ronaldinho na Gerrarda
A ja osobiscie też nie marzę o Gerrardach czy Lampardach na Nou Camp \:D

Do góry
#1848753 - 11/12/2007 19:09 Re: LM - GRUPA A (Beşiktaş, Liverpool, Marseille, Porto) [Re: rene]
mura Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/02/2006
Postów: 10252

mecz OM -L'pool pokaże czeska dwójka :]

Do góry
#1848766 - 11/12/2007 19:28 Re: LM - GRUPA A (Beşiktaş, Liverpool, Marseille, Porto) [Re: mura]
konstruktor1 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/08/2004
Postów: 2760
Skąd: Bray
Beticos,

Mialem to (nie)szczescie ogladac mecz Barcy z Deportivo bo czekalem na program o Premiership. Jesli Liverpool ma grac tak " pieknie" to ja naprawde nie chce. Nuda i dluzyzna + 1857 prob wymuszenia faulu. Podejrzewam, ze Twoim ulubionym zespolem koszykarskim bylby Harlem Globtrotters bo przeciez oni grali tak pieknie.

Trzymam kciuki, zeby Chelsea kupila Ronaldihno. To bedzie taka piekna tragedia :).

Do góry
#1848775 - 11/12/2007 19:48 Re: LM - GRUPA A (Beşiktaş, Liverpool, Marseille, Porto) [Re: konstruktor1]
rene Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2006
Postów: 1711
Skąd: Gdansk
Originally Posted By: konstruktor1
Beticos,
Trzymam kciuki, zeby Chelsea kupila Ronaldihno. To bedzie taka piekna tragedia :).


Meczu Barcy z Depor akurat nie widziałem, bo byłem poza domem, ale Blaugrana nie jest w najwyższej formie, więc pewnie wielkie widowisko to nie było

Oj znowu mnie drażni, oj drażni
Z dużej chmury mały deszcz
Byli już tacy, co sprzedali R10 do Chelsea \:D

Jak będzie tego nie wiem, ale wiem, że Ronaldinho to jeden z najlepszych piłkarzy w historii futbolu - a tym samym obiekt pożądania przez wiele klubów
Tyle tylko, że to nie robot, i teraz, gdy ma słabszy okres, wielu zapomina o tym, szuka dziury, etc.
Oczywiście, że chciałbym, by został w Barcelonie, bo tam jest jego miejsce, ale to problem złożony i nie tu jest miejsce, by o tym pisać

Barca sobie poradzi bez Ronaldinho, natomiast R10 zrobi największą głupotę jeśli pójdzie do Chelsea ( pomijając aspekt finansowy )
Ona tam pogra co najwyżej pół rundy na wejściu
Poza tym gdzie on będzie balangować \:D
"Towary" nie takie jak w Hiszpanii, no chyba, że Polki czy Rosjanki
Żeby mu jakaś Angielka wpadła w oko, to będzie musiał sporo wypić \:D

Do góry
#1848786 - 11/12/2007 20:00 Re: LM - GRUPA A (Beşiktaş, Liverpool, Marseille, Porto) [Re: konstruktor1]
Szczypior Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/07/2005
Postów: 8998
Skąd: TomaszówLub/Wrocław
Panowie a może dziś będziemy świadkami zależności angielsko-liverpoolskiej/benitezowskiej jaka miała miejsce nie tak dawno w przypadku eliminacji do me. Anglia miała otwartą szanse na awans, choć wcześniej nie zależało to od nich, to właśnie później w ostatnim meczu, wystarczał im remix, wszystko było w ich rękach, a jednak zawiedli. W przypadku Liverpoolo było podobnie, z tym że warunkiem awansu było wygranie ostatnich kolejnych meczów, czego dokonali, ale na ich drodze staną ostatni szlaban, teoretycznie słaby, patrząc na poczynania ligowe, ale jednak już tylko ostatni zryw do celu. Porównywanie obu trenerów (rep i poolo) nie ma sensu, bo wiadomo i tak który jest lepszym fachowcem, ale to Benitez ma szansę się stać symbolicznym McLarenem Ligi Mistrzów, który podobnie może stracić pracę. Osobiście nie uważam, aby nawet gdy pool odpadnie z LM potrzebna była zmiana szkoleniowca, ale soccerowscy sponsorzy uważają pewnie zgoła odmiennie.

Konstruktor jakie zignorowanie rywala IoI ? Nie rozumiem. Chyba, że nie chodziło Ci o standardowe rozumienie tego słowa bo dalej piszesz o koncentracji i okazaniu wyższości to się zgodzę, bo Liverpool musi zagrać bardzo dobre i pewne spotkanie i pokazać swoje wszystkie atrybuty jakich ma niewątpliwie dużo. To nie jest Bayern w lidze, gdzie podopieczni Hitfeld "wiedzą", że są najlepsi, a liga sama się wygra, to po co grać...Benitez ostatnio mówił o tym jakie znaczenie ma utrzymywanie się przy piłce itd, można to było odnieść do ostatniego spotkania z Reading, a z relacji jakie czytałem, liverpool miał trochę niefart z sędziowaniem arbitra, ponoć 2 jedenastki na Torresie nie zostały podyktowane, nie wnikam, nie oglądałem, nie ważne. W każdym razie the reds dziś 'powinni' wygrać grając przyzwoitą piłkę. W futbolu wszystko jest możliwe a w 'sokerze' tym bardziej , ale nie wydaje mi się, żeby piłkarze the reds chcieli sami zwolnić swojego szkoleniowca i zamknąć sobie drogę do dalszych rozgrywek w LM. A brak na wiosnę poolo wśród najlepszych europejskich drużyn to był by dramaa.

Do góry
#1848807 - 11/12/2007 20:24 Re: LM - GRUPA A (Beşiktaş, Liverpool, Marseille, Porto) [Re: Szczypior]
konstruktor1 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/08/2004
Postów: 2760
Skąd: Bray
Originally Posted By: Szczypior
Panowie a może dziś będziemy świadkami zależności angielsko-liverpoolskiej/benitezowskiej jaka miała miejsce nie tak dawno w przypadku eliminacji do me. Anglia miała otwartą szanse na awans, choć wcześniej nie zależało to od nich, to właśnie później w ostatnim meczu, wystarczał im remix, wszystko było w ich rękach, a jednak zawiedli. W przypadku Liverpoolo było podobnie, z tym że warunkiem awansu było wygranie ostatnich kolejnych meczów, czego dokonali, ale na ich drodze staną ostatni szlaban, teoretycznie słaby, patrząc na poczynania ligowe, ale jednak już tylko ostatni zryw do celu. Porównywanie obu trenerów (rep i poolo) nie ma sensu, bo wiadomo i tak który jest lepszym fachowcem, ale to Benitez ma szansę się stać symbolicznym McLarenem Ligi Mistrzów, który podobnie może stracić pracę. Osobiście nie uważam, aby nawet gdy pool odpadnie z LM potrzebna była zmiana szkoleniowca, ale soccerowscy sponsorzy uważają pewnie zgoła odmiennie.

Konstruktor jakie zignorowanie rywala IoI ? Nie rozumiem. Chyba, że nie chodziło Ci o standardowe rozumienie tego słowa bo dalej piszesz o koncentracji i okazaniu wyższości to się zgodzę, bo Liverpool musi zagrać bardzo dobre i pewne spotkanie i pokazać swoje wszystkie atrybuty jakich ma niewątpliwie dużo. To nie jest Bayern w lidze, gdzie podopieczni Hitfeld "wiedzą", że są najlepsi, a liga sama się wygra, to po co grać...Benitez ostatnio mówił o tym jakie znaczenie ma utrzymywanie się przy piłce itd, można to było odnieść do ostatniego spotkania z Reading, a z relacji jakie czytałem, liverpool miał trochę niefart z sędziowaniem arbitra, ponoć 2 jedenastki na Torresie nie zostały podyktowane, nie wnikam, nie oglądałem, nie ważne. W każdym razie the reds dziś 'powinni' wygrać grając przyzwoitą piłkę. W futbolu wszystko jest możliwe a w 'sokerze' tym bardziej , ale nie wydaje mi się, żeby piłkarze the reds chcieli sami zwolnić swojego szkoleniowca i zamknąć sobie drogę do dalszych rozgrywek w LM. A brak na wiosnę poolo wśród najlepszych europejskich drużyn to był by dramaa.


Przyznam szczerze, ze tez nie rozumie.

W meczu z Reading karny dla gospodarzy zostal przyznany za faul poza polem karnym, a Liverpool powinien dostac 2 karne, poza tym Gerrard trafil w poprzeczke, a Crouch w slupek. przewaga przez caly mecz nalezala do Liverpoolu, a Reading poza sytuacjami, w ktorych strzelili bramki oddal jeden strzal. Ale faktem jest tez, ze Liverpool nie zagral zadnej rewelacji.

Do góry
#1848819 - 11/12/2007 20:34 Re: LM - GRUPA A (Beşiktaş, Liverpool, Marseille, Porto) [Re: rene]
Stoin Offline
Profesor

Meldunek: 19/08/2005
Postów: 28891
Skąd: ॐ नमः ...
Originally Posted By: rene

Byli już tacy, co sprzedali R10 do Chelsea \:D



Za chwile może być w Mediolanie ...

Wicekomisarz Włoskiej Federacji Piłki Nożnej i była gwiazda AC Milan, Demetrio Albertini powiedział, że Brazylijczyk Ronaldinho chce przejść do Milanu. Jak pisze włoska prasa piłkarz jest zainteresowany opuszczeniem Hiszpanii. Wczoraj brat i jednocześnie agent piłkarza, Roberto de Assis powiedział, że dostał oficjalną propozycję dla swojego klienta i będzie ona rozważona.

- Myślę, że Ronaldinho przyjmie propozycję jaką złożył mu AC Milan i jeszcze w tym sezonie nastąpi zmiana barw klubowych - stwierdza Albertini.

?

Do góry
#1848820 - 11/12/2007 20:36 Re: LM - GRUPA A (Beşiktaş, Liverpool, Marseille, Porto) [Re: czubek]
konstruktor1 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/08/2004
Postów: 2760
Skąd: Bray
Originally Posted By: czubek
rene nie lubisz liverpoolu (oczywiscie fc) ogolnie czy nie lubisz gry liverpoolu za panowania rafy?? nie raz mialem napisac ci zebys zmienil avatar gdy widnial na nim niechlubny wynik z potyczki z arsenalem. ale to tak dla zartu bo to twoja sprawa jakie masz preferencje. ogolnie masz duze pojecie o pilce i to cenie w twoich wypowiedziach. ale ta duza niechec do lfc...
a co do meczu to dobrze prawisz. jednak liverpool to lepszy zespol od om i to widac po kursach. jednak wlasnie kursy zniechecaja w postawieniu na lfc. juz 1x na om po 1.92 (betsson) wydaje sie lepsza opcja z bukmacherskiego punktu widzenia.
lubie stawiac takze u/o i tu juz jest troche ciekawiej. liverpool gdy ma noz na gardle gra troche inaczej od zwyklego meczu. wtedy przyslwiowe szachy zamienia sie na gre gdy zawodnicy rzucaja wszystkie swoje umeiejetnosci i taktyka schodzi na drugi plan. a tu napewno wiekszy potencjal ma lfc. dlaczego to sam liverpool moze nawet zrobic overa:
- obrona jednak nie jest jakas extra. hyppia raczej juz powinien szukac emerytury w jakiejs lidze skandynawskiej. gra bo nie moze skorzystac z aggera rafa. cara takze popelnia bledy choc nie raz ratowal lfc od porazek (ale w reprezentacji go nie widzieli, choc duza konkurencja napewno byla). boki juz duzo lepiej wygladaja. srodkowi pomocnicy to raczej sa dm ale w tym spotkaniu beda myslec jak tu pomoc chlopakom z przodu. stad jak piszesz cos moze wpasc dla om...
-no ale wygrywa sie przez to ze sie strzeli wiecej goli niz przeciwnik. krotko w lfc na ta chwile wyglada to dobrze. powrot harrego, zydek na prawej. mysle ze rafa nie bedzie kombinowal i postawi na dzieciaka na nie na patyczaka. no i najwazniejsze. gracz ktorego chcialo by miec pol europy (oczywiscie tej najbogatszej) i pewnie barca chetnie wymienilaby sie za malpe...
dla przypomnienia i ku pokrzepieniu serc (3 lata do tylu, strzal ktory pozwolil wyjsc ledwo co z grupy, a jak sie to wszystko skonczylo):
http://www.youtube.com/watch?v=FmVYmcrDzYM

over 2.5 /2.25 betsson/


Puknij sie chlopie w leb i to mocno, moze jeszcze ci to pomoze.

To samo nazywanie Benayouna zydkiem.

Poszukaj sobie jakiegos NaziFC i mu kibicuj, bedziesz sobie nawet mogl pohailowac. Zenujace \:\(

Do góry
#1848824 - 11/12/2007 20:41 Re: LM - GRUPA A (Beşiktaş, Liverpool, Marseille, Porto) [Re: konstruktor1]
edi8 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 04/11/2006
Postów: 2055
Skąd: Wwa
"konstruktor1"-

przecież tego nie pisał ktoś poważny a zwykły czubek...

Do góry
#1848855 - 11/12/2007 21:22 Re: LM - GRUPA A (Beşiktaş, Liverpool, Marseille, Porto) [Re: konstruktor1]
JolekTolek Offline
journeyman

Meldunek: 19/11/2007
Postów: 54
A ja ogladalem ostatnio Wisla - Zaglebie i tez nie sadze zeby Barca Chciala zamienic Roniego na Cantoro.

Do góry
#1848865 - 11/12/2007 21:45 Re: LM - GRUPA A (Beşiktaş, Liverpool, Marseille, Porto) [Re: JolekTolek]
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Zrobiliscie stajnie z tego topiku ,czytac sie tego nie chce,sprzetac tez nie zamierzam.

Bawcie sie dalej.

Do góry
#1848907 - 11/12/2007 22:45 Re: LM - GRUPA A (Beşiktaş, Liverpool, Marseille, Porto) [Re: Amkwish]
slawcius Offline
journeyman

Meldunek: 21/08/2007
Postów: 50
Besikstas nie zdobył jeszcze na wyjeździe bramki, myślę że najwyższy czas na to żeby ją zdobyć, tym bardziej że mają szansę na awans. Otrząsnęli sie po mega lańsku od liverpoolu wygrywając z Marsyllie u siebie. Wydaje mi się że zdobędą bramkę

FC Porto - Besikstas goście zdobędą bramkę expekt 1.78

Do góry
#1849127 - 12/12/2007 00:54 Re: LM - GRUPA A (Beşiktaş, Liverpool, Marseille, Porto) [Re: slawcius]
Valverde Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/11/2005
Postów: 15207
Skąd: Allenstein
Olympique Marsylia – FC Liverpool
Typ: 2
Kurs: 1.92
Buk: Betfair
Stawka: 6/10

Kluczowy mecz pod kątem awansu obu ekip do następnej rundy. Marsylia po sensacyjnej wygranej na Anfield Road jest w lepszej sytuacji i do awansu wystarczy jej remis. Szanse Marsylczyków zwiększa też coraz lepsza postawa w lidze, gdzie notują serię pięciu kolejnych spotkań bez porażki. Mimo to stawiam na Liverpool, który nie dość, że dysponuje szerszą i silniejszą kadrą, to w dodatku ma większe doświadczenie w rozgrywaniu tego typu spotkań. Szczególna w tym rola Rafy Beniteza, który jest wytwornym strategiem, a wyposażony w tak doskonałych wykonawców, jak Torres, czy Gerrard, potrafi zrobić z nich świetny użytek

Do góry
#1849444 - 12/12/2007 02:19 Re: LM - GRUPA A (Beşiktaş, Liverpool, Marseille, Porto) [Re: Valverde]
muine bheag Offline
journeyman

Meldunek: 12/12/2007
Postów: 62
dzis Liverpool FC mysle ze powinien ograc Marsylie,mysle ze do zera.Liczna i wszechstronna kadra,wieksze doswiadczenie,chec rewanzu,gra w silniejszej lidze na codzien,oraz kilka innych niewatpliwych atutow sklonilo mnie do postawienia golej 2 w tym meczu.Jedynym zmartwieniem moze yc kurs - 1,83- to stanowczo za malo,bo latwo miec nie beda.Mimo tego postawilem gola 2 plus wygrana Lyonu jutro.Taki kuponik poslalem za 50 euro.

Do góry
#1849558 - 12/12/2007 02:50 Re: LM - GRUPA A (Beşiktaş, Liverpool, Marseille, Porto) [Re: muine bheag]
nerti Offline
addict

Meldunek: 26/01/2005
Postów: 444
Witam
Tak na szybko. Benitez sie wypowiedzial nastepujaco : wiemy jak sie gra bedac pod presja, jesli chcesz wygrac trofeum musisz grac w finalach, i dla nas to jest (ten mecz ) jak final-moim zdaniem benitez chce tym samym usprawiedliwic przegrana przez swoj zespol i siebie choc w jego wypowiedzi widac jeszcze promyczek nadzieji...Natomiast trener Gerets mowi : to bedzie szybki mecz , Liverpool bedzie sie staral grac 3 razy szybciej niz ostatnio , to jest ich sila i bedzie zalezalo od nas zeby znalezc sposob aby ich zatrzymac, rowniez moi pilkarze pokazuja na co ich stac i nie widze zeby sie martwili, w zasadzie sa bardziej zmotywowani niz kiedykolwiek. Nie wiem dlaczego ale dla mnie odpadniecie Liverpoolu z LM bedzie sie kojarzylo z odpadnieciem UK w ME. Szczerze mowiac bardzo bym sie cieszyl jesli odpadna i mam nadzieje ze Benitez tez by w koncu stracil posade, poniewaz moim zdaniem jako trener kompletnie zmienia trzon i sama filozofie angielskiej pilki w najbardziej angielskim klubie (oprocz ManU)jaki moze byc na calych wyspach.

Do góry
#1849639 - 12/12/2007 03:09 Re: LM - GRUPA A (Beşiktaş, Liverpool, Marseille, Porto) [Re: nerti]
grucha Offline
addict

Meldunek: 11/01/2005
Postów: 448
Skąd: MK
Osobiscie nie wierze zeby Liverpool odpadl z Champions League. Troche mijaloby sie to z celem po tej pieknej pogoni (nie chodzi o te ze Szczecina ;\) ). Przeczucie mowi mi, ze wygraja. Jesli moje przeczucie im nie pomoze, to jest jeszcze koles znany na Wyspach jako Stevie G. Nie jestem jakims wielkim zwolennikiem (ani tez przeciwnikiem) LFC, ale moim zdaniem jest on jednym z nielicznych pilkarzy potrafiacych wygrac mecz praktycznie samemu. Porownanie potencjalow wypada na korzysc Liverpoolu, doswiadczenie takze. Oprocz tego dziennikarze cwierkaja, a moze kracza, ze Benitez gra o posade, co jest dodatkowa motywacja i to niebagatelna.
Pozdrawiam.

Do góry
#1849718 - 12/12/2007 03:27 Re: LM - GRUPA A (Beşiktaş, Liverpool, Marseille, Porto) [Re: grucha]
rene Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2006
Postów: 1711
Skąd: Gdansk
Jeszcze trochę z zagadka Liverpoolu będzie rozwiązana
Ja akurat tego nie gram, więc adrenaliny nie ma

Zadałem sobie trochę trudu i przeczytałem uważnie wszystkie posty dotyczące The Reds ( od początku tematu, nie tylko o dzisiejszym spotkaniu )
Polecam tę lekturę

W 90% piszecie o Liverpoolu, Benitezie, itd.
Mało kto patrzy na spotkanie ze strony oponenta The Reds
Na przeciwnikach mało kto się skupia, jakieś wieści daje...
Ja się przytacza wypowiedzi, to Beniteza albo graczy The Reds

Do góry
#1849775 - 12/12/2007 03:39 Re: LM - GRUPA A (Beşiktaş, Liverpool, Marseille, Porto) [Re: rene]
buldog Offline
Sparta Wrocław

Meldunek: 01/05/2005
Postów: 17991
Skąd: Wrocław To Ja Stary Karabin !



PeFFFFFKI !!!

Do góry
#1849779 - 12/12/2007 03:40 Re: LM - GRUPA A (Beşiktaş, Liverpool, Marseille, Porto) [Re: rene]
mura Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/02/2006
Postów: 10252

no dokładnie rene.

nie ma sensu też opierać analiz na tym co mówią piłkarze albo trenerzy.... naprawde jesteście tak naiwni ? przecież to demagogia, na murawę wychodzi 22 facetów i każdy dziś wypruje flaki by pokonanym był ten po drugiej stronie

motywacja? wielka. ale taka sama u wszystkich więc pisanie że liverpool jest bardziej umotywowany to kpina

zagrałem osobiście OM dnb i włączam odbiornik a potem na live może coś poszaleję :]

Do góry
#1849782 - 12/12/2007 03:41 Re: LM - GRUPA A (Beşiktaş, Liverpool, Marseille, Porto) [Re: buldog]
TEKSANSKI Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/01/2003
Postów: 2716
Skąd: Chrzanów
Dla mnie typ na Liver jest najpewniejszym typem w dniu dzisiejszym Bardziej niz reale i szalki i porta...

Do góry
#1849790 - 12/12/2007 03:42 Re: LM - GRUPA A (Beşiktaş, Liverpool, Marseille, Porto) [Re: rene]
grucha Offline
addict

Meldunek: 11/01/2005
Postów: 448
Skąd: MK
No bo oni tacy medialni \:D Za to za prezesury Bernarda Tapie wszyscy pisali, a nawet trabili o Marsylii, zwlaszcza gdy wyzej wymienionego zamknieto do kozy lub tez pierdla, jak kto woli. Teraz bardziej interesujacy dla tluszczy jest Liverpool, bo ma wiecej gwiazd, grywa w finalach Ligi Mistrzow i temu tam podobne dyrdymaly. Caly ten szum medialny odciska sie tez na podswiadomosci typerow forumowiczow. To taka moja dygresja, przyznaje niewiele majaca wspolnego z tematem. A jesli chodzi o lekture, to wlasnie jestem w trakcie przegladania...

Do góry
#1849828 - 12/12/2007 03:52 Re: LM - GRUPA A (Beşiktaş, Liverpool, Marseille, Porto) [Re: zaki]
Baqu Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 28/09/2004
Postów: 26931
Skąd: ‎Mindfields
Originally Posted By: zaki

porto-besiktas - 1 - to jednen z niewielu meczy ktore gram u buka...quresma..ten turek co strzelil z marsylia..lopez...i wszystko jasne...porto to znakomicie zorganizowana ekipa taktyka,technika,doswiadczenie ..wynik 2-0


myślę bardzo podobnie, Porto solidne u siebie, Turkje słabiutkie
na wyjazdach, bez strzelonego gola, którego uważam, że dzisiaj
też nie strzelą, gospodarze spokojnie zagrają na remis, będą
utrzymywać się przy piłce i ukują w odpowiednim dla siebie
momencie, silnie zastanawiam się nad zakładem goście strzelą
gola(ok2)

pozdr,

Do góry
#1849855 - 12/12/2007 03:57 Re: LM - GRUPA A (Beşiktaş, Liverpool, Marseille, Porto) [Re: rene]
Szczypior Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/07/2005
Postów: 8998
Skąd: TomaszówLub/Wrocław
ha ha. rene wiem co chcesz przez to powiedzieć :]. No nie ważne, ale moim zdaniem wynika to z faktu czy analizujesz spotkanie, argumentujesz i na podstawie tego określasz swój typ, czy wybierasz typ i piszesz dlaczego :D. Obie się sprawdzają jeśli się ma otwarty umysł i nie zamyka się na jeden tok rozumowania, niczym koń który z klapkami na oczach brnie do przodu, gdy przed nim rysuje się przepaść. Zresztą często jest wiele znaków zapytania w przypadku drugiego zespołu więc widać czasem ( nie chce oceniać ale wiesz coś o tym ;\) ), jak ktoś przedstawia spotkanie podając argumenty za typem zespołem x i 'złe cechy' przeciwnika, co jeszcze bardziej utwierdza 'piszącego' o swoim zdaniu. Zawsze jest druga strona medalu ale nie zawsze chcemy to przedstawiać ;\)

Do góry
#1849872 - 12/12/2007 04:02 Re: LM - GRUPA A (Beşiktaş, Liverpool, Marseille, Porto) [Re: Szczypior]
rene Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2006
Postów: 1711
Skąd: Gdansk
Originally Posted By: Szczypior
ha ha. rene wiem co chcesz przez to powiedzieć :]. No nie ważne, ale moim zdaniem wynika to z faktu czy analizujesz spotkanie, argumentujesz i na podstawie tego określasz swój typ, czy wybierasz typ i piszesz dlaczego :D. Obie się sprawdzają jeśli się ma otwarty umysł i nie zamyka się na jeden tok rozumowania, niczym koń który z klapkami na oczach brnie do przodu, gdy przed nim rysuje się przepaść. Zresztą często jest wiele znaków zapytania w przypadku drugiego zespołu więc widać czasem ( nie chce oceniać ale wiesz coś o tym ;\) ), jak ktoś przedstawia spotkanie podając argumenty za typem zespołem x i 'złe cechy' przeciwnika, co jeszcze bardziej utwierdza 'piszącego' o swoim zdaniu. Zawsze jest druga strona medalu ale nie zawsze chcemy to przedstawiać ;\)


Nie, nie - tu akurat nie ma podtekstów
Wydaje mi sie tylko, że Reds ma sporo fanów, a poza tym jest spora grupa przeświadcona o sile tego zespołu, że mało kto zadaje sobie trud przyjrzenia się przeciwnikowi, jakimś uwarunkowaniom, bo przecież wiadomo, że Liverpool chcąc awansować musi wygrać

Jestem ciekaw jak to jest w przypadku innych drużyn, bo teraz tak z nudów poczytałem sobie temat od początku

Do góry
#1850568 - 12/12/2007 06:40 Re: LM - GRUPA A (Beşiktaş, Liverpool, Marseille, Porto) [Re: konstruktor1]
Cigano Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/06/2003
Postów: 3852
Skąd: Milano
Originally Posted By: konstruktor1
Beticos, widze, ze juz zaczynasz progresje na porazke Liverpolu tak jak w zeszlym sezonie \:D . Wtedy po ciezkiej batalii pelnej bolesnych dla Ciebie porazek w koncu udalo Ci sie we finale \:D .


Nie mam pojecia co zrobia Jankesi ale jesli zwolnia Beniteza to bedzie najglupsza decyzja jaka moga podjac. Kazdy popelnia bledy i Rafie pare sie zdarzylo w sobote jesli chodzi o ustawienie i wybory personalne ale nie zmienia to faktu, ze ten facet to najlepsze co przydarzylo sie Liverpoolowi od czasu gdy w ponury lutowy dzien w 1991 roku swoje odejscie z klubu obwiescil Krol Kenny Dalgeish.

Nie chodzi tylko o to co widac raz czy dwa razy na tydzien w transmitowanych przez TV meczach. Poza powolnym wzmacnianiem pierwszego skladu Benitez pracuje od podstaw. Zapamietajcie te nazwiska bo za 2-3 lata bedzie o nich bardzo glosno: Duran, San Jose, Plessis, Insua, Eccleston, Bruna, Pourie, Pacheco, Nemeth. Wszyscy to nastolatkowie grajacy obecnie w juniorach i druzynie rezerw, wszyscy sciagnieci do Liverpoolu przez Beniteza, ktory powierzyl prowadzenie Akademii Pietovi Hamburgowi majacemu fantastyczne osiagniecia w Zurychu.

Benitez kupil za 750 tysiecy funtow Carsona, teraz jest wyceniany na 10 mln, Lucas Leiva kosztowal 5-6 mln,a ma predyspozycje by zrobic kariere na miare Kaki ( mam nadzieje, ze jutro Lucas zagra). Crouch kosztowal 7 mln, teraz 10 mln to minimum ( a to tylko dlatego,ze zostalo mu 18 miesiecy do zakonczenia kontraktu), Danny Guthrie zagral pare dobrych meczow dla Boltonu i juz jego cena to co najmniej 2 mln funtow. W nizszych ligach rozwijaja swoje talenty Peltier, Anderson, Therfall, Antwi, Linfield. Nawet jesli beda za slabi , zeby przebic sie do kadry Liverpoolu to na ich sprzedazy klub zarobi pare groszy ( czytaj: milion tu, 2 tam) . Jezeli to sa dokonania slabego menedzera to podejrzewam, ze kazdy wlasciciel firmy zatrudnialby slabych.

W 5 meczach przed porazka w Reading Liverpool strzelil 21 bramek tracac 1. Faktycznie nuda. I to w czasie gdy kontuzjowani sa bardzo wazni dla zespolu pilkarze: Aurelio, Agger i Alonso.

Jutrzejszy mecz zadecyduje o tym ile pieniedzy bedzie mial do wydania Rafa na wzmocnienia. Choc troche wyzej w tym temacie mozna znalezc moj post o tym, ze LM i pieniadze, ktore mozna dzieki jej zarobic to nie wszystko to jednak nie jest tak rozowo. Rosnace ceny stali ( planowana budowa nowego stadionu) i kryzys na rynku finansowym w USA sprawil, ze nowi wlasciciele Liverpoolu postawili Benitezowi ultimatum. Chcesz pieniedzy zdobadz je na boisku lub sprzedaj pilkarzy. Choc to tez nie do konca prawda ale to juz bym musial napisac wypracowanie na 30 stron. Pozostanmy przy tym, ze ten mecz jest bardzo wazny z finansowego punktu widzenia.

Ale nie tylko finanse. Takze glod ze strony pilkarzy chcacych jak co roku walki o najwyzsze laury powoduje, ze jestem pewien, ze Liverpool jutro wyjdzie zwyciesko z batalii przeciwko Marsylii.

Moj typ: Lekko, latwo i przyjemnie. Marsylia - Liverpool 0-4, Torres 3 ( 8, 37, 54), Gerrard (76)


gratuluje mam nadzieje ze ten DW zostal zagrany \:\)

Do góry
#1850876 - 12/12/2007 09:49 Re: LM - GRUPA A (Beşiktaş, Liverpool, Marseille, Porto) [Re: Cigano]
konstruktor1 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/08/2004
Postów: 2760
Skąd: Bray
Dzieki

Juz myslalem, ze sie skonczy na trojce ale Ryan nie zawiodl \:\)

Do góry
#1850880 - 12/12/2007 09:57 Re: LM - GRUPA A (Beşiktaş, Liverpool, Marseille, Porto) [Re: konstruktor1]
Platini Offline
Porucznik

Meldunek: 15/04/2005
Postów: 32699
Skąd: Pers Y Siro Sun Camp
Wielkie gratki konstruktor1

Po jakim kursie chodził DW ?

Osobiście grałem na kilku kuponach Live gdyż z taką grą zasługują oni na kolejną rundę.
Rano po głowie biegało mi zagrać w handi na Live, ostatecznie odpuściłem.
Takiego pogromu się nie spodziewałem, myślalem może 2-0..
Rzut karny uspokoił Pool i mogli tylko kontrolować spotkanie.
Marsylia chyba ani razu nie zagroziła bramce Reiny.
Bramka Torresa 'miszczostwo' \:o

Do góry
#1850884 - 12/12/2007 10:09 Re: LM - GRUPA A (Beşiktaş, Liverpool, Marseille, Porto) [Re: Platini]
konstruktor1 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/08/2004
Postów: 2760
Skąd: Bray
40.0 ale gralem to tylko za piataka \:\)

Moj glowny zaklad dzis to byl Luton ( pisalem w temacie o pucharze Anglii) i Walsall ( przekonala mnie do niego analiza Prema )

Jednym slowem rewelacyjny dzien.

Liverpool tak gra od miesiaca \:\) , z Reading to byl wypadek przy pracy i nic sie nie ukladalo. Sedzia, slupki, poprzeczki, poza tym Rafa i pilkarze za bardzo chyba mysleli o Marsylii.

Czas na MU w niedziele. Dawno nie bylem tak spokojny przed meczem z nimi. Fernando ich zniszczy, a Vidic nie bedzie wiedzial jak sie nazywa.

Happy days \:\)

PS: Polecam wszystkim granie na hat -trick Torresa, mysle, ze jeszcze w grudniu ustrzeli.

Do góry
Strona 1 z 6 1 2 3 4 5 6 >

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
8 zarejestrowanych użytkowników (Lukasz111, Sensei, Zaixi, latajaca_holenderka, rymoholik, wHiTe_StAr, forty, VVega), 3012 gości oraz 4 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45050 Tematów
5584657 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07