Strona 4 z 4 < 1 2 3 4
Opcje tematu
#1752914 - 07/11/2007 01:51 Re: LM - GRUPA C (Bremen, Lazio, Olympiacos, Real Madrid) [Re: rene]
Lord Devastator Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 11/03/2006
Postów: 7490
Szkoda mi takich zespolow jak Werder - maja dobrego trenera, ktory zyje ta druzyna - zdobyl z nia tytul mistrzowski jako grac i ulozyl superofensywny zgrany kolektyw - mecze zespolu zawsze sie oglada z przyjemnoscia i w wiekszosci przypadkow mozna byc spokojnym o grad bramek - ktora druzyna w ostatniech latach miala najwiecej wynikow typu 4-1 5-2? Smiem twierdzic w ciemno ze wlasnie Werder
Co jeszcze bardziej zasluguje na uwage klub jest praktycznie co roku oslabiany rozkupowaniem najlepszych zawodnikow: Klose, Micoud, Ailton (tak, tak swego czasu nie byl parodia zawodnika), Krstaic - niektorzy maja wiecej pieniedzy jak Bayern czy Schalke, co zrobic i mimo to trzyma wysoki poziom praktycznie co roku kwalifikujac sie do LM - Schaaf staje sie takim niemieckim Fergusonem, nie wyobrazam sobie zeby ktos go podkupil - widze dluga i swietlana przyszlosc przed zespolem - w LM brakuje im pewnosci siebie z tymi 'wielkimi' typu Juventus Real i koncentracji w defensywie - albo bramkarz albo obroncy przegrywaja im najwazniejsze mecze
Co do typu na dzis over 2.5 sa takie zespoly w ktorych meczach w kazdej kolejce mozna typowac over 2.5 gola i napewno zle sie na tym nie wyjdzie w dluzszej perspektywie

Do góry
Bonus: Unibet
#1815009 - 28/11/2007 23:22 Re: LM - GRUPA C (Bremen, Lazio, Olympiacos, Real Madrid) [Re: TEKSANSKI]
Piotruś Pan Offline
addict

Meldunek: 15/07/2002
Postów: 654
Skąd: Ostrzeszów
Kolejny mecz ciekawy do typowania to Werder Brema - Real Madryt
Real jeśli ma awansować to prawdopodobnie swój awans przypieczętuje w ostatniej kolejce.
Dziś wydaje mi sie że padnie 3 remis w meczu na wyjeżdzie po remisach z Lazio 2:2 i Olimpiakosem 0:0 Realowi taki wynik styka Werder ma 3 pkt i jeszcze szanse by awalczyc o 2 miejsce musi wygrać i liczyć na korzystny wynik z Rzymu najlepiej też remis jeśli wygra miałby wówczas 6 pkt i o wszystkim zdecydowałaby ost kolejka. Zastanawiam sie czy Werder bedzie w stanie ograć Real i czy Królewscy oddają pole gry przeciwnikowi do tego stopnia iż nie będą w stanie powalczyć o remis. Mój typ to X za 3.15
Co sądzicie o tym meczu opinie mile widziane.

Do góry
#1815414 - 29/11/2007 02:24 Re: LM - GRUPA C (Bremen, Lazio, Olympiacos, Real Madrid) [Re: Piotruś Pan]
zzz Offline
journeyman

Meldunek: 06/09/2004
Postów: 61
Skąd: Warszawa
W meczu Werder-Real wg mnie każdy wynik możliwy, a najbardziej over
- dwie ofensywnie grające drużyny. Gdyby grał Diego dałbym chyba 1, ale nie gra. Zauważyłem też, że gdy Real nie wygrywa meczu weekendowego przed LM to raczej nie wygrywa w LM. Chyba Real nie jest w najwyższej formie, ale Werder musi wygrać i się odkryje co pozwoli Realowi jakąś brameczkę strzelić. Real idealny w obronie nie jest więc czuję, że Werder też coś wrzuci.
Ciężko wytypować zwycięzcę dlatego over chyba najpewniejszy.
Poza tym bez większego przekonania, ale jednak 1X.

Do góry
#1815439 - 29/11/2007 02:29 Re: LM - GRUPA C (Bremen, Lazio, Olympiacos, Real Madrid) [Re: zzz]
Llama Offline
Ana <3

Meldunek: 21/06/2005
Postów: 20425
Diego,Wiese,Andreassen,Tim Borowski,Almeida. Tych panów brak...więc 1x bardzo ryzykowne po takim kursie.

Do góry
#1815698 - 29/11/2007 03:14 Re: LM - GRUPA C (Bremen, Lazio, Olympiacos, Real Madrid) [Re: Llama]
john Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/11/2006
Postów: 3778
Skąd: Long Way Home/Opole
Jeden slaby mecz Realu i juz gadanie ze blancos nie sa w formie, do awansu potrzebuja 1 punkt i wydaje mi sie ze ten 1 napewno zdobeda(jak nie 3).W ataku Werderu prawdopodobnie wystapia Boubacar Sanogo oraz Marcus Rosenberg,i wydaje mi sie ze slaba ostatnio obrona Blancos bedzie miala okazje na zamazanie swojego wizerunku z meczu z Murcia.
W kadrze Realu zabraknie Heinze i Sneijder (kontuzja), Soldado Drenthe (grypa) oraz Balboa, Salgado (decyzja trenera).

sklad wiec prawdopodobnie
Casillas; Ramos, Pepe, F. Cannavaro, Marcelo; Diarra, Gago; Guti, Robinho; Raúl, Van Nistelrooy.

jak dla mnie Real wygrywa i obejżymy dobry mecz HALA MADRID

Do góry
#1847300 - 10/12/2007 20:02 Re: LM - GRUPA C (Bremen, Lazio, Olympiacos, Real Madrid) [Re: rene]
rene Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2006
Postów: 1711
Skąd: Gdansk
Kolejna bardzo wyrównana grupa \:D
Tu, podobnie jak w grupie A, nie ma korespondencji, więc oba spotkania zapowiadają się ciekawie

W Madrycie na wysokości zadania będzie musiał stanąć - zdaniem Schustera - najlepszy atak świata \:D \:D \:D
Nie za bardzo wiem, o co Niemcowi chodziło, ale chłopaki zbyt trudnego zadania mieć nie będą, bo w Lazio broni dziadek, który w wolnych chwilach dorabia jako Mikołaj
Wystarczy wcelować w bramkę i coś powinno wpaść
Kurs na jedynkę jest nędzny, ale handi można już wziąć
Ja osobiscie Włochom szans na Santiago nie daję

W drugim meczu będę kibicować Żewłakowi
Olympiakos potrzebuje remisu i sądzę, że u siebie nie dadzą wydrzeć sobie awansu i nie przegrają
Werder w tym sezonie to taka dziwna drużyna i nie wiadomo, czego się po niej spodziewać
NO BET

Do góry
#1848025 - 11/12/2007 04:25 Re: LM - GRUPA C (Bremen, Lazio, Olympiacos, Real Madrid) [Re: TEKSANSKI]
zaki Offline
old hand

Meldunek: 06/05/2003
Postów: 854
real -lazio 1 -to bede gral- lazio dno..dno i jeszcze raz dno..jak oni sie dostali do LM ??...real widomo remis wystarczy ale nawet sie nie starajac strzela kilka bramek...gram...wynik 4-0 (o ile im sie bedzie chcialo bo jak nie to ze 2-0)

olimpikos-werder - 2 - olimpiakos bez tego lysego co robil im cala gre..w werderdze juz diego..troche problemow z obrona ale to jednak zaspol znakomity i jeden z mioch ulubionych...czuje ze pograza grakow ...gram..wynik 1-3 (rewanz za breme)

Do góry
#1848286 - 11/12/2007 05:46 Re: LM - GRUPA C (Bremen, Lazio, Olympiacos, Real Madrid) [Re: zaki]
pescar Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/02/2005
Postów: 2742
Skąd: Lublin
Bez wątpienia para Raul-RvN to jedna z najlepszych par napastników na świecie. Raul ma w lidze już 8 bramek, Ruud 6 i większość tych bramek padła po asyście między sobą. Potrafią świetnie ze sobą współpracować i nie ma przesady w tym, że można nazwać ich najlepszym atakiem na świecie. Bo jakoś nie widzę innej pary napastników tak ze sobą współpracującej.

Do góry
#1848386 - 11/12/2007 06:26 Re: LM - GRUPA C (Bremen, Lazio, Olympiacos, Real Madrid) [Re: pescar]
WERDER12 Offline
addict

Meldunek: 24/05/2005
Postów: 552
Skąd: buten un binnen
Originally Posted By: pescar
Bez wątpienia para Raul-RvN to jedna z najlepszych par napastników na świecie. Raul ma w lidze już 8 bramek, Ruud 6 . Bo jakoś nie widzę innej pary napastników tak ze sobą współpracującej.


Raul w lidze zagral juz 15 razy,strzelil 8 goli,dodajmy jeszcze LM 5 meczy i 2 bramki.Ogolnie 20 meczy,10 bramek.

van Nistelrooy w lidze zagral juz 12 razy,strzelil 8 goli + LM 4 mecze i 4 bramki.Ogolnie 16 meczy,11 bramek.

A teraz porownamy sredniakow z Bremy ;\)

Almeida w lidze zagral juz 13 razy,strzelil 7 goli + LM 4 mecze i 2 bramki.Ogolnie 17 meczy,9 bramek.

Sanogo w lidze zagral juz 12 razy,strzelil 7 goli + LM 4 mecze i 3 bramki.Ogolnie 16 meczy,10 bramek.

Ta druga para wydaje sie byc na drodze najlepszych napastnikow na swiecie \:D

Prosze nie brac wszystkiego na powaznie

Do góry
#1848513 - 11/12/2007 08:28 Re: LM - GRUPA C (Bremen, Lazio, Olympiacos, Real Madrid) [Re: WERDER12]
bitnap Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/09/2007
Postów: 40246
Real - Lazio

jak sie ma w bramce dziadka Balotte, to nawet Pepe i jego kompani nic tutaj nie pomoga(a moze raczej schrzania) Lazio to zespol ze swietnymi zawodnikami w formacjach ofensywnych(Pandev,Rocchi, Mauri czy Ledesma), ale praktycznie sa bez obrony, co skutkuje fatalnymi bledami, traconymi golami i aktualna pozycja w lidze(sam sie zaczynam zastanawiac czy Cabaj nie byby lepszy od 43-letniego dziadziusia)

co ciekawe, dzis wyczytalem, ze Lazio nie stac na Boruca a kupiony za 10 baniek Caruzzo wciaz nie gra z powodu klopotow paszportowych \:D a juz myslalem, ze to u nas dzieja sie najwieksze cyrki \:D

jak widac w Realu "dziecko Madrytu" jeszcze nie zgaslo, malo tego, wraz z Ruudem znowu strasza Hiszpanie i nie tylko, dodajac do tego Robinho czy tez wsciekla "Bestie" vel Baptiste(chyba calkiem niepotrzebnie grzal lawe, grajac przez dlugi okres marne ligowe ogony) musi wyjsc mieszanka wybuchowa \:\)

Real ma pieniadze, Real ma zawodnikow i Real ZDECYDOWANIE bedzie sie liczyl zarowno w walce o majstra Hiszpanii jak i koncowy sukces w LM

niesmialo przyznam, ze zaczynam nieco zmieniac zdanie o Schusterze ... choc szczerze mowiac, majac taki sklad, byc moze i ja sam zdolny bylbym poprowadzic ten zespol do wielkich sukcesow \:D

a tak powaznie to :

Real(-1) @1.94 8/10

Do góry
#1848568 - 11/12/2007 09:16 Re: LM - GRUPA C (Bremen, Lazio, Olympiacos, Real Madrid) [Re: bitnap]
bitnap Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/09/2007
Postów: 40246
jesli chodzi o drugi mecz to tu juz nie jest tak ladnie i kolorowo

tak jak wspomnial rene, Werder to zespol nieobliczalny i ciezko okreslic o co beda w tym sezonie walczyc i na co ich stac

mam wrazenie, ze to 3-1 przywiezione z Bremy moze sie okazac wynikiem iscie zdradzieckim, po ktorym przeswiadczeni o swojej wyzszosci zawodnicy z Pireusu zwyczajnie przegraja mecz a zarazem i wymarzony awans

Werder dal popis w meczu ost kolejki Bundesligi z H96 przegrywajac 3-4(prowadzili 1-0, potem z 1-3 odrobili bagaz 2 bramek, zeby stracic decydujacego gola w 77 min.), co moze napawac lekkim pesymizmem Schaafa - trzeba jednak przyznac, ze niemiecki klub jest ostatnio najlepiej prezentujaca sie druzyna Bundesligi

co do Oly, swietny zespol, grajacy niezwykle ciekawa i zarazem skuteczna pilke z przodu, co zapewniaja pilkarze pokroju Galettiego, Lua Lua czy przezywajacego druga mlodosc Kovacevica

in minus z pewnoscia bedzie nieobecnosc Djordjevica, ktory stanowil znaczaco o ofensywie Grekow

Z drugiej strony fenomenalny Diego(na te chwile nieco pod forma), efektywny Sanogo czy tez Rosenberg, strzelajacy jak na zawolanie

patrzac z gory na wszystkie "za" i "przeciw" blisko mi do opcji 1X po kursie @1.5

jednak po glebszym namysle :

over 2.5 @1.65 7/10
over 3.5 @2.7 2/10

Do góry
#1848723 - 11/12/2007 18:25 Re: LM - GRUPA C (Bremen, Lazio, Olympiacos, Real Madrid) [Re: bitnap]
WERDER12 Offline
addict

Meldunek: 24/05/2005
Postów: 552
Skąd: buten un binnen
Originally Posted By: bitnap

tak jak wspomnial rene, Werder to zespol nieobliczalny i ciezko okreslic o co beda w tym sezonie walczyc i na co ich stac.


Zgadzam sie ze Werder jest zespolem nieobliczalnym,dlatego w tym pojedynku kazdy wynik jest mozliwy.

Olympiakos potrzebuje tylko remisu,wiec defensywa zagra bardzo uwaznie,a Werder moze zagrac starym stylem - kontrolowana ofensywa - ,a wtedy obawiam sie o over.

Jest to mecz (finalowy),dla kazdej druzyny rownie wazny,w dzisiejszym spotkaniu w/mnie nie bedzie remisu dlatego wybralem takie opcje (za niskie stawki).

Typ:

Olympiakos - Werder 1 @2.84 2/10 Betfair

Werder HC-1 @ 5.75 1/10 Betsson

Do góry
#1848764 - 11/12/2007 19:27 Re: LM - GRUPA C (Bremen, Lazio, Olympiacos, Real Madrid) [Re: WERDER12]
rene Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2006
Postów: 1711
Skąd: Gdansk
Originally Posted By: WERDER12
Originally Posted By: bitnap

tak jak wspomnial rene, Werder to zespol nieobliczalny i ciezko okreslic o co beda w tym sezonie walczyc i na co ich stac.


Zgadzam sie ze Werder jest zespolem nieobliczalnym,dlatego w tym pojedynku kazdy wynik jest mozliwy.

Olympiakos potrzebuje tylko remisu,wiec defensywa zagra bardzo uwaznie,a Werder moze zagrac starym stylem - kontrolowana ofensywa - ,a wtedy obawiam sie o over.

Jest to mecz (finalowy),dla kazdej druzyny rownie wazny,w dzisiejszym spotkaniu w/mnie nie bedzie remisu dlatego wybralem takie opcje (za niskie stawki).

Typ:

Olympiakos - Werder 1 @2.84 2/10 Betfair

Werder HC-1 @ 5.75 1/10 Betsson


Ja poszedłem innym tropem i zagrałem DW 1:1

Olympiakos przez długi czas punkty ( w LM ) zdobywał u siebie
Przełamania przyszło na Werderze, gdzie Grecy dość niespodziewanie wygrali
Póżniej ograli Lazio na wyjeździe

Za to u siebie nie mogą wygrać
Remisy z Lazio 1:1 i Realem 0:0, a więc undery
Werder na wyjeździe dwa razy po 1:2, czyli overy

Olympiakos bez swojego kapitana Predraga Djordjevica, od którego zależy gra Greków - bardzo duże osłabienie
Ponadto nie zagrają obrońcy Raul Bravo, Didier Domi i Julio Cezar

W Werderze awizowany jest Baumann zamiast Mertesackera, a zamierzałem zagrać na niego jako strzelca bramki

Mi wydaje się, że remis też jest prawdopodobny, choć w końcówce mogą dziać się różne rzeczy, bo drużyny mogą postawić wszystko na jedną kartę, gdy wynik będzie niekorzystny

Do góry
#1848780 - 11/12/2007 19:57 Re: LM - GRUPA C (Bremen, Lazio, Olympiacos, Real Madrid) [Re: WERDER12]
drfocus Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/03/2006
Postów: 4403
Ja dzisiaj zagram dwa overki 3,5 gola w tej grupie oba po kursach 2.75 w Betssonie. Przynajmniej jeden powinien wejść. Jak już wspominal bitnap w bramce rzymian stanie dziadek Balotta i atak Raul i Ruud ne powini mieć problemów z pokonaniem bramkarza. Także jak wspomnial bitnap nie należy lekceważyć foramcji ofensywnej Lazio z Pandevem na czele, który już pokonał dwa razy Ikera. Real na swoim zielonym tracił bramkę z Werderem, dwie z Oly. To pewnie i teraz coś straci także przewiduje wynik 4-1,3-1, a kurs o wiele lepszy niż granie na handi.

W drugim meczu granie za overkiem to głównie z racji postawy Werderu, która jest chyba jedna z najbardziej owerowych drużyn w Europie. Stawiać w tym meczu 1X2 to dla mnie no bet, choć ze wskazaniem na OLY gdzyż ekipy greckie w tym sezonie naprawdę ładnie grają w pucharach. Werder12 pokazał, że para Sonogo - Almeida jest bardzo skuteczna, a do tego jeszcze Diego. Mój typ 2:2. przpomne, że w obu meczach byl over 3,5 gola w pierwsych meczach

Do góry
#1849036 - 12/12/2007 00:21 Re: LM - GRUPA C (Bremen, Lazio, Olympiacos, Real Madrid) [Re: drfocus]
bitnap Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/09/2007
Postów: 40246
yhm jest to mecz z rodzaju tych, w ktorych koncowy remis nie daje obu druzynom awansu tak wiec stawianie wszystkiego na jedna karte bedzie raczej pewne ... jesli szybko ktorakolwiek z druzyn strzeli bramke, mysle, ze zacznie sie bardzo bardzo otwarta gra(atak pozycyjny i kontry) a ilosc bramek w okolicach rezulutatu Werderu z Hannoverem calkiem mozliwa \:\)

mam tez przeswiadczenie, ze gracze Oly nie sa z tych co zamuruja bramke, czekajac na koncowy gwizdek i szczerze mowiac nie widze szans na brak goli w tym meczu ...

Werder overowy, Werder przy remisie musi sie otworzyc ... beda gole

Do góry
#1849086 - 12/12/2007 00:41 Re: LM - GRUPA C (Bremen, Lazio, Olympiacos, Real Madrid) [Re: micha$]
garate_cepa Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 23/05/2007
Postów: 1922
Skąd: Wrocław
Olympiakos Pireus - Werder Bremen 1 2,72

Co prawda Olimpiakosowi do awansu wystarczy remis to strzelenie bramki Werderowi nie powinna stanowic wiekszego problemu. Zwazywszy na gre obroncow w ost meczu z Hanoverem mozna przypuszczac, ze to nie bedzie tylko jeden gol. Olimpiakos nie bedzie raczej gral na 0-0 bo wiadomo jak to sie moze skonczyc. Werder musi wygrac i jesli dluzej bedzie utrzymywal sie niekorzystny dla nich rezultat to beda musieli sie odkryc i moga zostac skarceni. Problemem moze byc co prawda brak kilku podstawowych zawodnikow Olimpiakosu m.in Bravo oraz nieobecnosc za zawieszenie Djordjevicia, ale mimo wszystko ciezko bedzie graczom z Bremy wygrac w Grecji

Co do 2 meczu to chyba pewna wygrana Realu nie bedzie dla nikogo zaskoczeniem. Goscie podobnie jak Werder musza wygrac wiec Real moze spokojnie czekac i punktowac ich kontrami

Do góry
#1849117 - 12/12/2007 00:52 Re: LM - GRUPA C (Bremen, Lazio, Olympiacos, Real Madrid) [Re: garate_cepa]
bitnap Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/09/2007
Postów: 40246
Originally Posted By: garate_cepa
Real moze spokojnie czekac i punktowac ich kontrami


nie moge pozwolic na taka herezje ...

Real na Santiago Bernabeu i Lazio prowadzi ataki pozycyjne ?

nie ta bajka, nie ten swiat

jestem przeswiadczony o narzuceniu stylu gry przez Real od poczatku do konca, wiec raczej to rzymski zespol moze liczyc na gre z kontry

z pewnoscia karty dzis bedzie rozdawac kolos z Madrytu \:\)

Do góry
#1849653 - 12/12/2007 03:12 Re: LM - GRUPA C (Bremen, Lazio, Olympiacos, Real Madrid) [Re: bitnap]
Platini Offline
Porucznik

Meldunek: 15/04/2005
Postów: 32699
Skąd: Pers Y Siro Sun Camp
Realu nie gram ;\)
Dziwna drużyna to i dziwnie może dzisiejszy mecz przebiegać.

W drugim meczu zastanawiam się nad zagraniem Oly. Kurs jest bardzo ładny, do tego swój stadion, potrzeba im remisu. Powinni zagrać asekuracyjnie, bronić wyniku. To przyjezdni musza atakować a znając ich 'mozliwości' w defensywie nie trudno o bramkę.
Oglądałem ostatnie mecze Oly w LM i zrobili na mnie świetne wrażenie. W meczu z Realem niewiele zabrakło do remisu, który w moim odczuciu im się należał, z Lazio odrobili straty, mogli pokusić się o kolejne bramki.
Ich kontry wyglądają naprawde świetnie.
Wielką stratą będzie brak Djordjevicia.
Ale z drugiej strony jak koledzy pisali Werder to drużyna nieobliczalna dlatego chyba poczekam do godziny 20:45 i wtedy może się zdecyduje na gospodzarzy ;\) ..

Do góry
#1849768 - 12/12/2007 03:37 Re: LM - GRUPA C (Bremen, Lazio, Olympiacos, Real Madrid) [Re: Platini]
Szczypior Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/07/2005
Postów: 8998
Skąd: TomaszówLub/Wrocław
Jak to przed chwilą powiedziano w sporcie na tvn-ie piłkarze Olimpiakosu otrzymają premie pieniężne mnożone przez każdą minutę występów w fazie grupowej jeśli zespół dziś awansuje.

Fakt Olimpiakos gra u siebie, a na wyjeździe pokonał werder, który w lidze mimo, że przegrał to zagrał z dużym zaangażowaniem i wolą walki. Osobiście jestem za Schaafem i liczę na wygraną jego podopiecznych

Do góry
Strona 4 z 4 < 1 2 3 4

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
5 zarejestrowanych użytkowników (burbon, VVega, rafal08, forty, alfa), 3243 gości oraz 8 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45050 Tematów
5584697 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07