Strona 1 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8 >
Opcje tematu
#1597764 - 17/09/2007 04:15 LM - GRUPA D (Benfica, Celtic, Milan, Shakhtar)
micha$ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 25/11/2005
Postów: 6311
Skąd: Uć

Sep 18 Milan - Benfica
Sep 18 Shakhtar - Celtic Glasgow

Oct 3 Benfica - Shakhtar
Oct 3 Celtic Glasgow - Milan

Oct 24 Milan - Shakhtar
Oct 24 Benfica - Celtic Glasgow

Nov 6 Shakhtar - Milan
Nov 6 Celtic Glasgow - Benfica

Nov 28 Celtic Glasgow - Shakhtar
Nov 28 Benfica - Milan

Dec 4 Shakhtar - Benfica
Dec 4 Milan - Celtic Glasgow

Do góry
Bonus: Unibet
#1598405 - 17/09/2007 08:27 Re: LM - GRUPA D (Benfica, Celtic, Milan, Shakhtar) [Re: micha$]
rene Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2006
Postów: 1711
Skąd: Gdansk
Szachtar w mojej opinii powinien bez trudu rozjechać Celtic. Celtowie bardzo, ale to bardzo szczęśliwie dostali się do LM.
Celtic nie przekonuje mnie zresztą od dłuższego czasu, bo to Boruc, Nakamura i garstka przeciętnych grajków. Ostatnio grają lepiej, ale liga szkocka to jest słabizna straszliwa i nie stanowi dobrego punktu odniesienia.
Szachtar od dłuższego czasu jest w kapitalnej formie, wygrywa mecz za meczem, a u siebie jest nie do pokonania. Ukraińcy dokonali bardzo ciekawych transferów ( mi.in. Lucarelli, Castillo ). Siła ofensywna jest ogromna, bo jest jeszcze Brandao i kilku innych. Nasz "Lewy" też prezentuje się świetnie. Drużyna jest bardzo mądrze prowadzona. Kurs jest w okolicach 2.00 i grzechem jest go nie wziąć, bo Celticowi drugi raz się już nie upiecze.

Do góry
#1598456 - 17/09/2007 10:39 Re: LM - GRUPA D (Benfica, Celtic, Milan, Shakhtar) [Re: rene]
Lord Devastator Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 11/03/2006
Postów: 7490
W zadnym razie w meczu Szachtar-Celtic nie bedzie rozjazdu gosci - owszem Celtik bedzie gral slaba pilka na wyjazdach, tym niemniej jesli gdzies moze zdobyc punkt to wlasnie na Szachtarze i z o nic nie walczacym Milanem - grupa troche mi przypomina zeszloroczna grupe z Anderlechtem, Milanem, Lille i jeszcze kims - zobaczcie gdzie Celtic gra ostatni mecz i zgadnijcie wynik, gdy Milan juz bedzie mial awans w kieszeni - Celtic nie wylosowal zle znowu ma szase na wyjscie z grupy - Szachtar tez w ostatniej chwili zakwalifikowal sie do LM a raczej Salzburg przegral awans na wlasne zyczenie, a z grupy jeszcze chyba Ukraincy nie wyszli.
Co do wartosci zwyciestw 'superdruzyn' z ligi ukrainskiej i jej przelozenia na skale miedzynarodowa przekonalismy sie w meczu Dnipro-Bełchatów.
Reasumujac w Doniecku widze underowy mecz z mozliwymi wynikami 0-0 1-1 bo nie sadze zeby Celtik tez ruszyl do szalenczych atakow-pojedzie tam po remis i moze mu sie to udac jak udalo sie w meczu ze Spartakiem - druzyna conajmniej tak silna jak Szachtar

Do góry
#1599555 - 18/09/2007 03:33 Re: LM - GRUPA D (Benfica, Celtic, Milan, Shakhtar) [Re: Lord Devastator]
vindom Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/03/2006
Postów: 24366
Chyba powoli szykuje sie masówka, choć pewnie się mylę.

Moim zdaniem w konfrontacji Szachtar - Celtic zdobywcą 3 punktów będzie zespół gospodarzy. Szachtar ostatni raz w meczu u siebie w ramach LM przegrał z Milanem 0-1 w 2004 r . Z kolei Celtowie w meczach wyjazdowych grają wręcz tragicznie na 13 spotkań zdołali tylko raz zremisować odnotowując aż 12 porażek w przy bilansie bramkowym 9-31. Dotychczas obie drużyny spotkały się w LM w sezonie 2004/5 wtedy w Doniecku górą był Szachtar, który wysoko zwyciężył gości 3-0. W obecnej sytuacji raczej taki wynik niezostanie powtórzony. W tej mierze podzielam opinię Lorda Devastatora, iż zapowiada się mecz underowy. Choć w moim zdaniem wynik underowy będzie opierał się na zwycięstwie gospodarzy 2-0 lub 1-0.

Typ: Szachtar

Do góry
#1599688 - 18/09/2007 04:21 Re: LM - GRUPA D (Benfica, Celtic, Milan, Shakhtar) [Re: vindom]
juancarlos Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/04/2007
Postów: 3481
Skąd: Poznan / Paris
Szachtar Donieck - Celtic Glasgow

Mecz pierwszej kolejki elitarnych rozgrywek pilkarskiej Ligi Mistrzow. Druzyna Szachtara podejmowac bedzie ekipe z katolickiej czesci Glasgow.

Gdy pierwszy raz spojrzalem na owa pare, pamiec wyslala mi sygnal, ze stosunkowo niedawno obie ekipy mierzyly sie ze soba, takze w rozgrywkach Ligi Mistrzow. Zaraz wyszukalem w sieci i moja pamiec mnie nie zawiodla - los skojarzyl ze soba obie ekipy w sezonie 2004/2005. Wowczas na Shakhtar Stadium gora byli gospodarze tamtego (a takze jutrzejszego) spotkania, kiedy to wygrali zdecydowanie 3:0. Natomiast na Celtic Park, szkocka ekipe stac bylo zaledwie na skromna wygrana (1:0). Jak bedzie teraz? Pokaze czas...

Moze na poczatek troche statystyk.
Gospodarze jutrzejszego pojedynku nie przegali spotkania w ramach Ligi Mistrzow na swoim terenie juz od pieciu spotkan. Ostatnimi, ktorzy znalezli sposob na pokonanie popularnych Gornikow byli ubiegloroczni zwyciezcy pucharu - druzyna AC Milan, ktora wygrala skromnie 1:0.
Co sie natomiast tyczy The Boys, jak popularnie nazywana jest ekipa, w ktorej wystepuje nasz reprezentacyjny goalkeeper, Artur Boruc - ich historia wyjazdowych spotkan w ramach Ligi Mistrzow, delikatnie mowiac, nie prezentuje sie najlepiej. Podopieczni Gordona Strachana na 13 wyjazdowych spotkan w Champions League, nie wygrali zadnego, notujac tylko jeden remis i przegrywajac az 12-krotnie!

We wtorkowej potyczce zabraknie kapitana gospodarzy, a za razem podstawowego defensora, Dmytro Chygrynskiy'ego. To jedyna powazna absencja w druzynie Mircei Lucescu.
Zadnego problemu kadrowego nie ma natomiast Gordon Strachan. Wszyscy jego pilkarze sa zdrowi i pelni sil.

Sklaniam sie w tym meczu ku postawieniu na gospodarzy, jako ze Ukraina jest ciezkim terenem dla druzyn przyjezdzajacych z Zachodzu, a takze sklaniaja mnie ku temu statystyki spotkan u siebie Szachtaru i wyjazdowe Celticu.

Moj typ: 1 @ 1.95 Betway

Do góry
#1600266 - 18/09/2007 18:27 Re: LM - GRUPA D (Benfica, Celtic, Milan, Shakhtar) [Re: juancarlos]
ketjow Offline
veteran

Meldunek: 10/02/2004
Postów: 1319
Skąd: Toruń
W drużynie Celticu brak jest w tej chwili siły ofensywnej. Po odejście Kenny’ego Millera tylko Jan Vennegoor Hesselink mógłby zagrozić bramce gospodarzy. Mógłby gdyby nie fakt że w tym roku jego forma nie jest najwyższa. Artur Boruc do tej pory broni bardzo szczęśliwie ale zam podkreśla że nie jest w najwyższej formie. Czy szczęście nie opuści go na stadionie Szachtara?
Mój typ: zdecydowana 1

Do góry
#1600761 - 18/09/2007 22:38 Re: LM - GRUPA D (Benfica, Celtic, Milan, Shakhtar) [Re: ketjow]
Radek_89 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/01/2006
Postów: 8920
Skąd: Ciechanów/Toruń
A ja uważam, że wszyscy tutaj przeceniają Szachtar i nie doceniają siły Celticu. Szachtar niby taki mocny, ale niedużo brakowało i odpadł by już w pojedynku z Salzburgiem. Szachtar jest mocny u siebie w lidze, ale co on ma tam za rywali? Dynamo Kijów? Dnipro, które u siebie nie było w stanie pokonać Bełchatowa a u nas wygrało głównie dzięki naszym, licznym błędom? Teraz przyjedzie Celtic, a to zupełnie inne bajka. Mam wrażenie, że niektórzy wiedzą o Celticu tyle, co wyczytali z wątków na temat eliminacji do LM. Wtedy Celtic był słaby, ale mimo to pokonał Spartak Moskwa. A teraz widać formę i power w tej drużynie.

Ketjow, z całym szacunkiem, ale jeżeli sądzisz Hasselink jest jedynym zagrożeniem dla Szachtara, to znaczy, że nie masz pojęcia o drużynie Strachana. Scott Brown i Shunsuke Nakamura - to są prawdziwe armaty Celticu. Lewandowski w końcu zagra z prawdziwym wojownikiem, a nie przeciętniakami z Ukrainy. I teraz będzie musiał się dopiero wykazać, bo Brown to zawodnik, który już teraz może być gwiazdą światowego formatu. Natomiast Nakamurze starczy czasem jeden rzut wolny i już jest po meczu. Holenderski wieżowiec to tylko wykończenie szkockiej układanki - i żeby strzelić gola, to piłka wcale do niego dochodzić nie musi. Poza tym McDonald czy McGeady to też groźni napastnicy.

Boruc nie jest w formie? A czy on kiedyś mówił, że jest w formie? To jest właśnie taki zawodnik - powie, że nie jest w formie, a na boisku zagra kapitalny mecz. I nie chcę się tutaj kłócić i przekonywać do swojego typu za wszelką cenę (sam stawiam X2 - w formie asiana), ale chcę zwrócić uwagę, bo argumenty, które niektórzy tutaj przytaczają są zupełnie nietrafione.

Do góry
#1600786 - 18/09/2007 22:48 Re: LM - GRUPA D (Benfica, Celtic, Milan, Shakhtar) [Re: Radek_89]
vindom Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/03/2006
Postów: 24366
Originally Posted By: Radek_89
A ja uważam, że wszyscy tutaj przeceniają Szachtar i nie doceniają siły Celticu. Szachtar niby taki mocny, ale niedużo brakowało i odpadł by już w pojedynku z Salzburgiem. Szachtar jest mocny u siebie w lidze, ale co on ma tam za rywali? Dynamo Kijów? Dnipro, które u siebie nie było w stanie pokonać Bełchatowa a u nas wygrało głównie dzięki naszym, licznym błędom? Teraz przyjedzie Celtic, a to zupełnie inne bajka. Mam wrażenie, że niektórzy wiedzą o Celticu tyle, co wyczytali z wątków na temat eliminacji do LM. Wtedy Celtic był słaby, ale mimo to pokonał Spartak Moskwa. A teraz widać formę i power w tej drużynie.

Ketjow, z całym szacunkiem, ale jeżeli sądzisz Hasselink jest jedynym zagrożeniem dla Szachtara, to znaczy, że nie masz pojęcia o drużynie Strachana. Scott Brown i Shunsuke Nakamura - to są prawdziwe armaty Celticu. Lewandowski w końcu zagra z prawdziwym wojownikiem, a nie przeciętniakami z Ukrainy. I teraz będzie musiał się dopiero wykazać, bo Brown to zawodnik, który już teraz może być gwiazdą światowego formatu. Natomiast Nakamurze starczy czasem jeden rzut wolny i już jest po meczu. Holenderski wieżowiec to tylko wykończenie szkockiej układanki - i żeby strzelić gola, to piłka wcale do niego dochodzić nie musi. Poza tym McDonald czy McGeady to też groźni napastnicy.

Boruc nie jest w formie? A czy on kiedyś mówił, że jest w formie? To jest właśnie taki zawodnik - powie, że nie jest w formie, a na boisku zagra kapitalny mecz. I nie chcę się tutaj kłócić i przekonywać do swojego typu za wszelką cenę (sam stawiam X2 - w formie asiana), ale chcę zwrócić uwagę, bo argumenty, które niektórzy tutaj przytaczają są zupełnie nietrafione.


Może i po części masz rację, ale czy Celtic ma silniejszych przeciwników w swej lidze niż Szachtar na Ukrainie, osobiście śmiem wątpić. Szachtar był bliski wyeliminowania w 3 rundzie i może nie zachwycił, ale Celtic też się nie popisał w dwumeczu ze Spartakiem awansując dopiero po karnych, a jak wiadomo to jest loteria, równie dobrze też mogliby odpaść.

Do góry
#1600800 - 18/09/2007 23:01 Re: LM - GRUPA D (Benfica, Celtic, Milan, Shakhtar) [Re: vindom]
Radek_89 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/01/2006
Postów: 8920
Skąd: Ciechanów/Toruń
Tyle, że w Celticu zmieniło się bardzo dużo od tamtego czasu. Na początku sezonu był bez formy, grał słabo, a mimo to awansował. A teraz gra z meczu na mecz coraz lepiej. Poza tym nie porównujmy siły Salzburga do Spartaka - zespół z Moskwy jest przynajmniej o klasę lepszym.

Rzeczywiście - Celtic mocarzy w lidze też nie ma, ale tam jest zupełnie inna gra. I czuję, że dziś Szachtar z tak twardą grą może sobie najzwyczajniej w świecie nie poradzić. Po prostu Celtic ma takich zawodników, przy których nawet jedna, jedyna w meczu akcja może dać zwycięstwo. Jedna wrzutka, strąci Hasselink i gol, jeden rzut wolny i Nakamura może pogrzebać nadzieje gospodarzy. Po prostu jestem oponentem wobec wizji wysokiego i łatwego zwycięstwa Szachtara.

Do góry
#1600801 - 18/09/2007 23:02 Re: LM - GRUPA D (Benfica, Celtic, Milan, Shakhtar) [Re: Radek_89]
Maxi Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 11/08/2005
Postów: 3034
Skąd: BTM/Cz-wa
Meczu nie gram bo na asian 0-0 na Donieck kurs słaby ale z tym, że Celtic jest mocny to bym nie przesadzał. Radek piszesz, że Szachtar awansował fartem a Celtic to niby nie? Widziałeś mecz w Moskiwe Celtów? To, że oni wywieźli remis to tylko dzięki nieskuteczności Rosjan. Na własnym terenie a na wyjeździe Celtic to zupełnie inna drużyna. U siebie Celtowie raczej meczu w tej edycji CL nie przegrają nawet jak Milan przyjedzie ale na wyjeździe to zupełnie inna bajka. Piszesz, że liga ukraińska jest słaba. A to szkocka jakś silniejsza? Zobaczysz co znaczy siła szkockiej ligi jak Dnipro w rewanżu odprawi Aberdeen w pucharze UEFA tak jak kiedyś Hibs. Ile to było 5-0? Zgodze się, że Celtic na punkty w Doniecku szanse ma ale twoja argumentacja to czyste bzdury. Celtic pokonał Spartak? Ja tam pamietam dwa remisy i awans po karnych, meczu nie wygrali. Forme zgadzam się widać ale na tle drużyn z ligi szkockiej która do najlepszych nie należy. Oceniać Browna jako armate to troche okreslenie na wyrost moim zdaniem. Atak jest mocny w lidze fakt ale te armaty w Moskwie nie istniały. Boruc w formie jest i to od jego dyspozycji bedzie sporo zależało. Taki jest mój punkt widzenia jeśli chodzi o ten mecz.

Do góry
#1600804 - 18/09/2007 23:06 Re: LM - GRUPA D (Benfica, Celtic, Milan, Shakhtar) [Re: Radek_89]
juancarlos Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/04/2007
Postów: 3481
Skąd: Poznan / Paris
Przytaczajac Twoje rozumowanie, jakich rywali w lidze szkockiej ma Celtic? Glasgow Rangers, Hearts i moze Aberdeen. Reszta to ogorki, z ktorymi druzyna Strachana moze wygrac nie wkladajac w mecz ani zbyt duzo sil, a ni zaangazowania.
Wezmy chociazby ostatnie spotkanie z Inverness. Celtowie wygrali je az 5:0, ale w zadnym razie nie odzwierciedla to ani ich gry, ani roznicy miedzy tym, co pokazaly obie ekipy na boisku. Druzyna gosci tamtego spotkania miala wrecz stuprocentowe okazje, gdzie swietnie spisal sie Boruc. Jeden z graczy Inverness trafil takze w slupek.
Mowisz takze, ze Szachtar o malo co nie odpadl juz w eliminacjach w potyczce z druzyna Salzbugra. A Celtic to niby nie wywalczyl sobie mozliwosci gry w fazie grupowej Ligi Mistrzow, rzutem na tasme? Awans zagwarantowala im swietna postawa naszego Boruca i w duzej mierze to on jest ojcem tego awansu.

W pelni jednak musze sie z Toba zgodzic co do sylwetek graczy Strachana, ktore zaprezentowales. Szkoci z pewnoscia beda szukac fauli w poblizu pola karnego, a reszte pozostawia w rekach, a raczej nogach, Nakamury. Nie mozna tez lekcewazyc Hesselinka, ktory pewnie bedzie mial za zadanie tracac pilki do McGeady'ego, czy McDonalda, by ci szukali szans stuprocentowych strzeleckich. Holender potrafi tez swoj wzrost wykorzystac i huknac z glowki i musza go defensorzy Gornikow objac solidna opieka.

Porownujac obie druzyny mozna sie doszukac kilku ciekawych podobienstw. Obie graja w ligach, w ktorych wyrozniaja sie gora 3,4 zespoly. Reszta natomiast to przecietne druzyny, ktore niejednokrotnie sa deklasowane przez czy to Celtic, czy to Szachtar. Za rowno jedni, jak i drudzy nie bez problemow awansowali do fazy grupowej. I w Celticu i w Szachtarze mamy conajmniej jednego Polaka \:p

Sam stawiam na zwyciestwo gospodarzy, bo Celtic mimo wszystko mnie nie przekonuje. W dodatku statystyki ewidentnie wskazuja na to, ze The Boys nie potrafia grac w wyjazdowych spotkan w Lidze Mistrzow - bilans 0-1-12 mowi sam za siebie. Natomiast Ukraina jest trudnym terenem dla druzyn przyjezdzajacych z zachodzu Europy, co niejednokrotnie pokazaly potyczki na Shakhtar Stadium, czy tez na Stadionie imienia Walerego Lobanowskiego, gdzie swoich rywali podejmuje ekipa kijowskiego Dynama.

Do góry
#1600823 - 18/09/2007 23:12 Re: LM - GRUPA D (Benfica, Celtic, Milan, Shakhtar) [Re: juancarlos]
juancarlos Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/04/2007
Postów: 3481
Skąd: Poznan / Paris
zapomnialem dodac, ze obrona Celticu to naprawde dziurawa sprawa. Skoro pilkarze slabego Inverness kilkakrotnie udalo sie ja rozmontowac - i nie byly to ani efektowne akcje, ani jakies wyimaginowane sytuacje, to nie sadze, by mieli jakies wieksze problemy z przejsciem defensywy Szkotow, tacy zawodnicy jak Fernandinho, Srna, Brandao, czy Luiz Adriano.

A najjasniejszym punktem defensywy Celtow jest...Artur Boruc, ktory juz nieraz ratowal swoja druzyne przed utrata bramki, czy tez punktow, w niesamowicie trudnych sytuacjach. Na lige szkocka moze to wystarczyc. Na europejskie puchary juz chyba niestety nie...

Do góry
#1600847 - 18/09/2007 23:19 Re: LM - GRUPA D (Benfica, Celtic, Milan, Shakhtar) [Re: juancarlos]
Ignorator Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/10/2005
Postów: 3789
Skąd: .::Destination unknown::.
Szachtar Donieck
VS
Celtic Glasgow
Typ: Szachtar Donieck

Po zaledwie miesiącu Celtic Glasgow będzie znowu gościł we wschodniej Europie. Ostatnim razem podopieczni menedżera Gordona Strachana rozgrywali mecz w ramach trzeciej rundy kwalifikacyjnej Ligi Mistrzów z rosyjskim Spartakiem Moskwa. Na szczęście dla "The Bhoys" rywalizacja zakończyła się zwycięstwem, które nie przyszło łatwo. W pierwszym meczu na Łużnikach padł remis (1:1), podobnie było w rewanżu na Celtic Park. O losie obydwu drużyn musiały zdecydować rzuty karne. Tutaj bohaterem oczywiście był nasz Artur Boruc, który obronił karnego i dzięki temu Celtic Glasgow mógł świętować awans do fazy grupowej Ligi Mistrzów.

Szachtar z kolei w tym roku miał o wiele bardziej wymagającego przeciwnika niż w zeszłorocznej edycji Ligi Mistrzów. Mamy jeszcze świeżo w pamięci rywalizację Szachtara z obecnym liderem Orange Ekstraklasy - Legią Warszawa. W tym roku podopieczni trenera Mircea Lucescu zmierzyli się z mistrzem Austrii - Red Bullem Salzburg. Faworytem tej konfrontacji wydawał się RB Salzburg. Potwierdził to pierwszym meczu, w którym Red Bull wygrał z Szachtarem (1:0). Jednak już w rewanżu, w Doniecku Szachtar pokazał się z bardzo dobrej strony wygrywając, aż (3:1). Dzięki temu zwycięstwu znowu możemy oglądać drużynę ze "Donbasu" na salonach Europy.

W zeszłym sezonie Ligi Mistrzów stadion Szachtara był twierdzą nie do zdobycia dla przeciwników. Gospodarze potrafili zremisować dwa spotkania z Olympiakosem Pireus (2:2) i w tym samym stosunku bramkowym z Valencią CF. Do tego potrafili na własnym terenie pokonać (1:0) AS Romę. Widzimy, że większość ligowych punktów Ukrainy właśnie zdobyli na własnym obiekcie. W sumie w sezonie 2006/2007 zdobyli w fazie grupowej ( Grupa D Valencią CF, AS Roma, Szachtar Donieck, Olympiakos Pireus) 6 punktów. W tym na własnym boisku, aż 5 oczek!. Dzięki tak dobrej postawie awansowali do Pucharu UEFA. Tak jak widzimy nie można lekceważyć Szachtara na własnym boisku.

Tuż przed rywalizacją z Celticem Glasgow trener Mircea Lucescu podkreślał, że oczekuje od swoich piłkarzy dobrego startu w europejskich rozgrywkach. Zwłaszcza, że w sezonie 2004/2005 Szachtar był w stanie pokonać Celtic, aż (3:0). Jednak, co ciekawe w rewanżu na Celtic Park to Szkoci okazali się lepsi. Trener Mircea Lucescu przed meczem z wielkim pietyzmem wypowiadał się o rywalach. Stwierdził, że ta drużyna zrobiła widoczny postęp i nie jest już taka jak w sezonie 2004/2005 tylko silniejsza.

Patrząc na wyniki sportowe obydwu drużyn w tym sezonie ligowym możemy stwierdzić bez ogłady, że czeka nas bardzo ciekawy i emocjonujący mecz. Zarówno Szachtar jak i Celtic są liderami w swoich krajach. Jednak historia spotkań a także magia stadionu sprawia, że dzisiaj powinniśmy zobaczyć wygraną Szachtara Donieck. Za Ukraińcami przemawia także silniejsza piłkarska kadra. W zeszłym tygodniu reprezentacyjnym powołano, aż piętnastu zawodników Szachtara na mecze międzypaństwowe.

.::Think Twice::. Ignorator.

Do góry
#1601666 - 19/09/2007 03:13 Re: LM - GRUPA D (Benfica, Celtic, Milan, Shakhtar) [Re: Ignorator]
Radek_89 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/01/2006
Postów: 8920
Skąd: Ciechanów/Toruń
Znowu nie wszyscy mnie rozumieli. Sam osobiście stawiam X2, ale to, co chcę tutaj przekazać, to odwiedzenie ludzi od toku rozumowania, według którego Szachtar wygra dziś łatwo, gładko i przyjemnie. To, co pisałem o Szachtarze, to były tylko kontrargumenty. Ktoś pisał, że Szachtar doskonale spisuje się w lidze. No to odpowiedziałem, tak, jak odpowiedziałem. To samo na argument, że Celtic o mało nie odpadł.

Maxi, zwycięstwo Celtów rozumowane, jako ostateczne zwycięstwo w pojedynku. Bo tam liczył się awans.
Gwoli ścisłości - oglądałem zarówno mecz z Moskwie, jak i w Glasgow.

Bacznie obserwuję poczynania Celticu już od kilku lat i dalej uważam, że kurs w graniach 2,00 na przynajmniej punkt dla The Boys, to trochę za dużo.

Poza tym widzę, że Szachtar robi się dziś drugą masówką, zaraz po Realu. Królewskich zagrałem, w Donetsku typuję tak, jak widać. Oby tylko na odwrót mi nie poszło \:p

Pozdrawiam,
Radek \:\)

Do góry
#1601706 - 19/09/2007 03:24 Re: LM - GRUPA D (Benfica, Celtic, Milan, Shakhtar) [Re: Radek_89]
ice18 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 24/01/2006
Postów: 19577
Skąd: Marki
Celtic od 13 meczy nie wygral na wyjezdzie... zawsze musi sie ta passa przelamac...

Do góry
#1601829 - 19/09/2007 03:40 Re: LM - GRUPA D (Benfica, Celtic, Milan, Shakhtar) [Re: Maxi]
Maxi Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 11/08/2005
Postów: 3034
Skąd: BTM/Cz-wa
Jak dla mnie to wynik moze być tam każdy i mało mnie on obchodzi. Może i Celtic da rade ale sam szanse widze na to za małe by stawiać. Do mnie zwyczajnie nie trafiaja argumenty o których piszesz. To co napisałeś, że przyjedzie Celtic i to już inna bajka brzmi tak jakby Szachtar debiutował w Lidze Mistrzów i to pierwsze dla nich spotkania z zespołem klasy Celticu. A gubili przecież tam punkty znacznie mocniejsi. Zupełnie się nie zgadzam z tym, że liga ukraińska jest słaba a w porównaniu ze szkocką uważam ją za mocniejszą. Celtic też oglądam tydzień w tydzień i jak dla mnie to oni nawet na wyjazdach we własnej lidze grają słabo choć osiągają dobre wyniki. Jeżeli Celtic nie przegra to pewnie po podobnym meczu jak w Moskwie. Jeśli już bym miał szukać tu gry przeciwko faworytowi jak wynika z kursów to grałbym remis. Wygrać mecz Celticowi będzie bardzo ciężko z taka taktyką jak ta z Moskwy. Ale ja się tam nie znam.

Do góry
#1642605 - 03/10/2007 22:48 Re: LM - GRUPA D (Benfica, Celtic, Milan, Shakhtar) [Re: Maxi]
Stalion Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 19/10/2006
Postów: 2651
Skąd: Ruda Śląska
Mysle sobie nad meczem Benfica z Szachtarem.
Druzyna ukrainska ma za soba olbrzymie pieniadze. Prasa zza wschodu widzi tylko jedno rozwiazanie, jakim jest zwyciestwo ich druzyny.
Jednak teren portugalski jest trudny.
W lidze Benfica spisuje sie przecietnie.
29-09-2007 Benfica 0-0 Sporting CP
23-09-2007 Braga 0-0 Benfica
15-09-2007 Benfica 3-0 Naval
02-09-2007 Nacional 0-3 Benfica
25-08-2007 Benfica 0-0 Guimaraes
18-08-2007 Leixoes 1-1 Benfica

Z drugiej strony Szachtar ktory na 11 spotkan az 10 zakonczyl zdobyciem kompletu punktow.

Osoby ktore wkladaja pieniadze w ukrainski futbol chca podbic Europe Pieniadze wiele moga, ale na potege Doniecka bedziemy musieli jeszcze poczekac.

Ja sklanialbym sie do remisu w tym meczu. Taka intuicja...
Benfica - Szachtar X
Benfica - SZachtar under 2,5 gola (Brandao nie powinien sie rozstrzelac, Benfica w lidze dobrze gra defensywnie, brakuje troche ofensywy).

Do góry
#1642772 - 03/10/2007 23:58 Re: LM - GRUPA D (Benfica, Celtic, Milan, Shakhtar) [Re: Stalion]
wincent1978 Offline
member

Meldunek: 21/06/2007
Postów: 116
stalion a mi intuicja podpowiada ze szachtar strzeli bramke po kursie 1.5 w sts-ie sadze ze kasa jaka wlozyli oraz to ze sa na fali uda im sie to zrobic a co do undera zgodze sie bardzo mozliwy
typ:szachtar strzeli
kurs 1.5-sts pozdro dla wszystkich

Do góry
#1643125 - 04/10/2007 01:36 Re: LM - GRUPA D (Benfica, Celtic, Milan, Shakhtar) [Re: Maxi]
towel69 Offline
stranger

Meldunek: 10/02/2007
Postów: 7
CELTIC-AC MILAN
Info dla wszystkich chcacych grac na Celtic...
Nie zagra na pewno J.V Hesselink,co bardzo oslabi sile razenia "The Boys".Wyjda na to spotkanie tylko z jednym wysunietym napastnikiem czyli Scottem McDonaldem...

Do góry
#1643192 - 04/10/2007 01:52 Re: LM - GRUPA D (Benfica, Celtic, Milan, Shakhtar) [Re: towel69]
TEKSANSKI Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/01/2003
Postów: 2716
Skąd: Chrzanów
Dla tego ja gram Czysta 2 w tym meczu.Milan musi w koncu dobrze zagrac i wygrac...i wygra.
Kursu ponad 2,0 na 2 zal nie brac.

Do góry
Strona 1 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8 >

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
4 zarejestrowanych użytkowników (wHiTe_StAr, Fantômas 44, igea23, burbon), 3183 gości oraz 6 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45050 Tematów
5584104 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07