Strona 12 z 25 < 1 2 ... 10 11 12 13 14 ... 24 25 >
Opcje tematu
#1729525 - 31/10/2007 18:27 Re: NHL 07/08 [Re: polskignom]
dantes1 Offline
stranger

Meldunek: 24/10/2007
Postów: 5
no i oplacilo sie granie na detroit + pittsburgh za wysoka stawke...

Do góry
Bonus: Unibet
#1729726 - 31/10/2007 19:54 Re: NHL 07/08 [Re: dantes1]
lemex Offline
veteran

Meldunek: 12/12/2002
Postów: 1481
Skąd: Jastrzębie Zdrój
New Jersey - Tampa Bay
Postawa NJ może dziwić wielu typerów, bo 3 zwycięstwa w 10 meczach, to ciut za mało, jak na nich. Nie zapominajmy jednak, że NJ rozgrywało kolejno 9 wyjazdów, a ostatni mecz grali dopiero w domu i to z Ottawą. Układ rozgrywek na pewno im nie sprzyja na starcie sezonu i to może być jedna z przyczyn, że tak powiem ich nie najlepszej postawy. 2 najbliższe mecze zagrają w domu z TB i Toronto. Raz już przegrali w tym sezonie z Błyskawicami 1:3 i teraz nadarza się okazja, aby wziąć rewanż. Nie będzie to jednak łatwe. W meczach wyjazdowych pokonali 4:1 Floridę, 6:5 Atlantę i 5:4 Pittsburgh. "Zrobili" punkt w OT 3:4 z Islandersami. Przeglądając częstotliwość nękania bramkarzy rywali od pierwszego meczu: 27 24 29 29 36 35 38 28 22 32, aż trudno uwierzyć, że w 3 spotkaniach nie strzelili nawet gola.
Tama Bay nie wygrała jeszcze w meczu wyjazdowym, przegrywając z Floridą 4:6, Bostonem 1:4, Washingtonem 3:5 i NYRangers 1:3. Są w trakcie 3 wyjazdów, pierwszy przegrali z NYR, dzisiaj z NJ i jutro z NYIslanders. W ubiegłym sezonie bezlitośnie "czesali" na wyjeździe ekipy z tej Dywizji(8 na 10 meczy wygrali w tym 4 po OT) i tylko NYR bronili honoru, co i też w tym sezonie uczynili już kilka dni temu. W tym typie liczę jednak na zmianę tendencji i jeśli dzisiaj NJ, to może jutro Islandersi przełamią tę fatalną ubiegłoroczną passę.
Typ:1 i 1X

Do góry
#1730231 - 31/10/2007 22:58 Re: NHL 07/08 [Re: lemex]
Vader Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 31/10/2007
Postów: 3584
Skąd: Galante peFFki
Witam panów!

To mój pierwszy post choć czytam temat NHL i sledze Wasze poczynania \:\) ( temat NHL jest tylko tutaj i na jeszcze jednym forum poruszany regularnie)

Co do meczu NJD to nie jestem pewny ( a nie bede szukał teraz) układ meczów jaki mieli na początek ze względu na remont hali. Dlatego nie mogli rozgrywać meczów u siebie i mieli serie 9 meczów na wyjeździe.
Co do typu na win NJD to myślę, że bardzo ciekawy typ z dobrym kursem. Devils dzis powinni wygrac z Tampą która faktycznie na wyjazdach słabo sobie radzi.

Ale także ciekawym dziś wydaje się być Dallas. Ostatnio w żenujący sposób oddali zwycięstwo. W 3 min ze stanu 1-2 stracili na 4-2... a mi pogrzebali ładnego dubla NYR+ DAL...;(
Więc dziś powinni się zmobilizować Gwiazdy i wygrać mecz.
Myślę, że 1,85 w EXP na 60' to kurs do przyjecią.

pozdr

Do góry
#1730501 - 01/11/2007 00:37 Re: NHL 07/08 [Re: Vader]
Ralph Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 31/01/2003
Postów: 2096
Skąd: Szczecin
Witam!
Ja bym Vader tak z Gwiazdami nie ryzykował a wręcz przeciwnie pokusiłbym się o zwycięstwo z OT Jastrzębi...

Pozdr

Do góry
#1730629 - 01/11/2007 01:16 Re: NHL 07/08 [Re: Ralph]
Vader Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 31/10/2007
Postów: 3584
Skąd: Galante peFFki
Witam!

Ja już dałem DAL wcześniej bo liczyłem, że bedą kursy spadać... a teraz patrze na że kursy poszły do góry na DAL. Można wnioskować, że większe szanse zaczeli dawać CHI. No to może napisze czym się kierowałem.
O tym, że poprzedni mecz przegrali w głupi sposób już wspominałem. Co ciekawe kibice zaczeli nawet wychodzić przed końcem meczu.
H2H DAL- CHI jest 8-0. Tylko 2 razy DAL won po OT+SO.
Modano powoli zaczyna "punktować" jak na ostatniego amerykanina grającego z klubu over 500 goli przystało. Obsada bramki dla mnie lepiej wygląda w DAL. Bez względu na to kto stanie w niej dzisiaj- Turco lub Smith. W CHI Khabibulin czy Lalime to jednak nie ten sam kaliber.
Co mnie martwi to nr 1 draftu z tego roku... Pat Kane. Bardzo dobrze sobie radzi. 4 gole, 10 asyst to daje mu 14 pkt i pozycje lidera w klubie.
Tak więc mimo wszystko i tak skłaniam się ku Dallas...choć kursy widze poszły do góry na niektórych bukach.

Jak będzie to się dowiemy w nocy...

A tak jeszcze na marginesie czuje remis FLA- CAR... h2h pokazuje, że ostatnimi czasy duzo było remisów. A mecz dziś też wygląda wyrównanie... jednak myślę, że może remis i OT+SO dla FLA? \:\)

pozdr

Do góry
#1730973 - 01/11/2007 02:35 Re: NHL 07/08 [Re: Vader]
lemex Offline
veteran

Meldunek: 12/12/2002
Postów: 1481
Skąd: Jastrzębie Zdrój
Vader, chyba nie doceniasz Khabibulin'a.

Do góry
#1731531 - 01/11/2007 04:22 Re: NHL 07/08 [Re: lemex]
raiders_ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/03/2004
Postów: 16479
Skąd: z samego dna
Nom fakt z tym DALLAS moze nie byc az tak rozowo.sam chcialem ich zagrac ale bylo kilka ale .... Chicago jest nie doceniane ,juz w zeszlym sezonie pokazali ze potrafia zagrac bardzo dobrze i skopac tylek wielkim druzynom jak i przegrac "wygrany" mecz.

jak juz tu inni koledzy zauwazyli w tym sezonie powoli do glosu dochodza takie druzyny jak ST.Louis,Columbus czy Chicago..

Osobiscie odpuscilem ten mecz bo ryzyko "niespodzianki" bardzo wysokie wiec po co sie pchac tam gfdzie cie nie chca .

Zagralem natomiast NJ Delils + LA oba OT+SH.
Do zagrania NJ sklonil mnie fakt ze diably wkoncu zagraja w domu z rywalem ktory jest w ich zasiegu.w prawdzie to dopiero 2 spotkanie NJ w domu o czym pisal LEMEX i mysle ze powinni je wygrac.
LA i CJB obe druzyny maja dobra passe zeby nie owiedziecze swietna .A H2H pokazuej jednostronie i jasno ze w konfrontacjach obu ekip wygrywa pzrewaznie Gospodarz i dzisiaj tez zlapalem sie tego tredu i mysle ze zostanie podczymany.LA zdobywa zdecydowana wiekszosc punktow w domu ,na wyjazdach cienko przeda.A niebieskie kurtki napewno w ich zasiegu.
Mysleze bedzie teo ladny meczych \:\)

Do góry
#1732074 - 01/11/2007 06:24 Re: NHL 07/08 [Re: raiders_]
nivet Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/01/2006
Postów: 4725
Witam

Kolejny dzień zmagań z NHL i kolejne nowe progresje:

Los Angeles Kings-Columbus Blue Jackets

Czas Panowania Królów w ostatnich kolejkach dobiega końca.
W perspektywie swojego terminarza w ktorym to beda mieć za rywali : Kurtki(dziś),dwukrotnie Rekiny i Gwiazdy nie ma takiej siły ktora uchroniła by drużyne LA Kings przed porażka \:\)

1 poziom progresji na L LA @ 2.80 1j Uni

New Jersey Devils - Tampa Bay Lightning

4 porażki (1 po OT) Diabłów mowią chyba same za siebie.
Czas na przebudzenie sie z letargu i przed swoja publicznoscia udowodnienie wyzszosci nad rywalami w meczach z TB oraz TOR.

1 poziom progresji na W NJ @ 2.40 1j CB

Dallas Stars - Chicago Blackhawks

Stars ostatnio na przemian wygrywaja i przegrywają, w najblizszych 2 meczach graja z Chicago i Phoenix u siebie, pozniej 4 mecze na wyjazdach z rywalami ze swojej dywizji, wiec walki na pewno nie braknie.
Biorac pod uwage perspektywe bojów o Pacific, postanowilem poszukac porazki Dallas juz w dwoch pierwszych meczach z w/w.

1 poziom progresji na L DAL @ 3.70 1j Bwin

Pozdrawiam

Do góry
#1732503 - 01/11/2007 13:18 Re: NHL 07/08 [Re: nivet]
nivet Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/01/2006
Postów: 4725
Originally Posted By: nivet


1 poziom progresji na L LA @ 2.80 1j +1.8
1 poziom progresji na W NJ @ 2.40 1j +1.4
1 poziom progresji na L DAL @ 3.70 1j +2.7


+5.9j

Na dzis pojedziemy dalej z
L DET około @ 2.5
L NYR okolo @ 3.35
i W Min około 1.55


Do góry
#1733573 - 01/11/2007 22:37 Re: NHL 07/08 [Re: nivet]
kamikazeeeee Offline
member

Meldunek: 03/08/2004
Postów: 161
Skąd: Rzeszów
wiecie może dlaczego w bukach nie ma zakładu na minesotę?????

Do góry
#1733598 - 01/11/2007 22:52 Re: NHL 07/08 [Re: kamikazeeeee]
Szmajchel Offline
enthusiast

Meldunek: 28/12/2005
Postów: 204
Skąd: Tychy
No ja myślę że pewnie dlatego:

Niklas Backstrom Questionable for Nov. 1 vs. St. Louis
Pavol Demitra Questionable for Nov. 1 vs. St. Louis
Marian Gaborik Questionable for Nov. 1 vs. St. Louis
Kim Johnsson Questionable for Nov. 1 vs. St. Louis
Dominic Moore Questionable for Nov. 1 vs. St. Louis

Gdy okaże się czy gracze powyżej wymienieni zagrają (szczególnie ci z pozycji 2 i 3) to wtedy pewnie pokażą się kursy.
Tak, tak, tez śledzę temat i oczywiście gram, Pozdrawiam Serdecznie znajomych z poprzednich sezonów (lemex, Ralph, nivet, raiders).
To może dorzucę swoje 3 grosze na najbliższe dni: dzisiaj NY Rangers ( a raczej LOST Washnigton), jutro Dallas, myślę że znawcy tematu znają powody. Pozdrawiam i życzę trafnych typów.

Do góry
#1733626 - 01/11/2007 23:08 Re: NHL 07/08 [Re: kamikazeeeee]
lemex Offline
veteran

Meldunek: 12/12/2002
Postów: 1481
Skąd: Jastrzębie Zdrój
Pochylmy głowy w chwili zadumy nad wszystkimi ludźmi sportu, którzy odeszli w trakcie uprawiania swych ukochanych dyscyplin.

Anaheim-Columbus
Kurtki zagrały dzisiaj tuż przed świtem(u nas) bardzo dobry mecz w LA. Przeraża mnie to, ale nie jestem jeszcze na aż tak wysokim poziomie progresji, by "wymięknąć" i nie grać nadal na zwycięstwo Anaheim. Kaczki 3 porażki z rzędu + kolejna po OT. Grają bez wyrazu, bez "zęba", po prostu "bez jaj". Trudno mi wyrokować, co pokażą dzisiaj chłopcy z Columbus, ale jeśli zagrają tak "charakternie" jak z LA, to mogę już przeliczać stawkę na następny stopień. Grając nawet w 3 przeciwko piątce Królów nie dali sobie strzelić gola i mało skuteczne Kaczki (w ostatnim czasie) także mogą im zbyt wiele szkody nie uczynić. Columbus "wpakował" w kaczy kuper 4 gole, nie tracąc nic na swoim lodzie i jestem pełen obaw o to, czy Anaheim jest w stanie w obecnej dyspozycji odegrać się?
Typ:1, 1x i handi +1,5 Columbus

Do góry
#1733630 - 01/11/2007 23:10 Re: NHL 07/08 [Re: Szmajchel]
raiders_ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/03/2004
Postów: 16479
Skąd: z samego dna
Nom tak szkoda meczu MIN-ST.Lous napewno wielu mialo ochote na ten mecz,a buki jak widac nie spia i dmuchaja na zimne.sam chcialem grac na St.Louis a tu kiszka mowi sie trudno
MIN powaznie oslabiona ,a blusmeni w grazie i do tego pzregrali pierwsze spotkanie z MIN u siebie 3-1.dzisiaj napewno pokaza ze grac potrafia i skopia pupcie dzikusom.


A na dzisiaj poszlo :

3 poziom na L Detroit - mysle ze dzisiaj progresja zostanie zakonczona .3 spotkanie czerwonych skrzydelek z rzedu w kanadzie .Minesote ograli ,edmonton takze ale sil na Calgary powinno juz braknac \:D .

Philadelphi W & L flayers dalejw seri wyjadowej 3 mecze juz za nimi w 2 polegli w 1 wygrali. pzred nimi jeszce 5 spotkan i mysleze spokojnie 2 spotkania powinni wygrac.

No i tripelek na wygrane gospodarzy OTTAWA+VANCOUVER+ANAHAIM

ANA-CBJ niebieskie kurtki w formie i w gaazie w czoraj pokonali LA KIngs dzisiaj na pzreciw nich stanie obecny mistzr ligi ktory powinien uciszyc troche Columbus.

Vancouer w domu slabiutko ,ale NASHVILLe na wyjazdach tragicznie H2H takze dla Vancouver ktore powinno sprawe zalatwic szybko i bezbolesnie :).

OTTAWA co tu mowic ida po kazdym jak chca ,Atlanta bez formy troche zagubiona nie powinnastawiac duzego oporu.

Do góry
#1733647 - 01/11/2007 23:24 Re: NHL 07/08 [Re: Szmajchel]
Lumpek Offline
stranger

Meldunek: 30/10/2007
Postów: 3
Dzisiaj mimo sporej ilości spotkań naprawdę miałem kłopot co zagrać. Ale wybrałem mimo wszystko 2 spotkania:

Lightings - Islanders
Widać ze w druzynie z Tampy coś sie zacieło. W ostatnich 3 spotkaniach 3 przegrane (1 po OT) z wcale nie mocnymi ekipami. Wymęczona porazka po OT z bufflo, przegrana z Rangersami 1-3 oraz wczorajsza klęska z Diabłami - zostali rozsmarowani... na bramkę strzeżoną przez Broudera oddali 22 strzały z czego tylko 1 wpadł a diabły ze swoich 30 strzałów umieściły az 6 w klatce rywali. Z 2 strony Islanders pozytywnie mnie zaskoczyli na początku sezonu - kilka zwycięstw, dość dobra skuteczność. Ostatnio wpadka z Carolinką, która jest w formie więc przegrać z nią to nie wstyd.
ogólnie mój typ - NY ISLANDERS OT/SH

drugi mecz to
Atlanta - Ottawa - Atlanta zaczęła coś w końcu grać, zdobyli kilka punktów ale mi sie zdaje ze w tej chwili to na senators to nie ma mocnych. Trafili z formą na początek sezonu. Jest duze prawdopodobieństwo ze w spotkaniu tym będzie OVEREK ale ja dodatkowo stawiam ottawe -1,5 po niezłym kursie 2,15.

W innych spotkaniach wydaje mi sie ze zwycięstwa odniesie boston, calgary, nutki oraz orki nie gram bo akurat az tak tych spotkań nie jestem pewny ( z wyjątkiem nutek ale na nich akurat nie ma oferty)

Do góry
#1733664 - 01/11/2007 23:32 Re: NHL 07/08 [Re: kamikazeeeee]
Vader Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 31/10/2007
Postów: 3584
Skąd: Galante peFFki
Witam!

krótko bo zaraz wyjazd na kilka dni.
DAL przegrało 5;4... Modano nadal nie pokazuje nic. W statsach zapisał się tylko 2 minutową kara. Mimo, że jako pierwsze Dal strzeliło gola to i tak nie podołali.
Lemex może troche się źle wyraziłem co do Khabibulina.Chodziło mi o to, że jak dla mnie i tak jest o wiele słabszy niż Turco. Poza tym Turco to bodajże top5 jeśli chodzi o salary bramkarzy w NHL...więc za coś musi dostawać kase \:\)
Khabibukin w meczu z Dal 23 strzały- 4 wpuszczone gole. Turco 21 strzałów wpuścił 3 gole.Po zmianie Smith na 8 SOG wpuścił 2 więc wygląda jeszcze gorzej. Oczywiście nie wszystko zawsze obicąża GK. Ale zawsze zapisuje się to jemu jednak na "konto".
No nic. DAL lost. Nawet w wiadomośiach na TVP pokazywali gole z tego meczu i mówili, że CHI tam dawnooo nie wygrało. A moje obawy co do Kanea były jednak słuszne. 1 gol+ 1 asysta w meczu to powiekszony dorobek młodego chłopaka i znalazł się w 3 gwiazd meczu...
Mi udało się ustrzelić dubla NJD ( 1.85 ML) + FLA ( 1,92 ML). Na Florydzie długo pachniało remisem.Ale jednal błędy i zbyt dużo zebranych kar CAR w 3 ter dały efekt bramkowy w postaci 4-2 dla FLA więc ML był jednak mocno asekuracyjny. Nie mówiąc o wysokim zwycięctwie NJD.

Co do dzisiaj to jest sporo meczów. Ja uszykuje jakiegoś sobie "szczurka".
Ale z takich spotkań które mi się rzuciły w oczy to mecz NYR-WAS.
Rangersi chyba powoli zaczynają się rozumieć. Skład mają bardzo dobry. Możnaby powiedzieć, że "dream team". Ale wyniki tego nie pokazują. Jednak chyba już czas na lepszą grę. Ostatnio wygrali 3-1 z Tampą. Choć forma ich nie jest stabilna to jestem zdania że bedzie szła w góre. Was w ostatnim meczu rozbił 1-7 TOR na wyjeździe. Ale "prawie każdy strzał" WAS wpadał do bramki. Więc może dziś jednak NYR win z Capitals?
Kursy ok. 1.90 reg. time.

Drugio mecz to ANAH- CBJ.
Dlaczego? Bo ANAH ma fatlaną serię...i to w dodatku u siebie na tafli. Ostatni mecz z EDM to wielka niemoc. w 3 ter mieli kilka PP i nie potrafili wykorzystać. na 2.16 left mieli kolejny PP i co...? I SH goal dla EDM...remis 2-2 w reg. czasie a ostatecznie lost. Chyba czas przełamać niemoc. Kurs mimo serii poorażek nadal niski... bo ok. 1.80. Z kolei kurtki aż za dobrze sobie radzą. Mają dokładnie taką długą serie won jak ANAH lost. Więc można powiedzieć, że czas na przełamanie ANAH? No i przegraną Columbus?
Jest jeszcze kilka ciekawych spotkan z ładnymi kursami ale ode mnie na dziś tyle...miało być krótko ale chyba nie wyszło...

pozdr

Do góry
#1734369 - 02/11/2007 03:13 Re: NHL 07/08 [Re: Vader]
Hans Offline
old hand

Meldunek: 21/09/2005
Postów: 721
Skąd: Górny Śląsk
Korzystając z wolnej chwili zamieszcze na forum swoje pierwsze typki w tym sezonie. Mysle, że te około 10 spotkań rozegranych przez każdą z drużyn nieco wyklarowało sytuacje (oczywiście są drużyny które nadal pozostają wielką zagadką) na obecny sezon.
Dziś wybrałem 3 spotkania. 2 z nich są kontynuacją myśli sprzed kilku dni a mianowicie:

Calgary - Detroit typ: 1 oraz OT
Skrzydła rozpoczęły z grubej rury ten sezon i te 6 zwycięstw z rzędu nie robi na mnie większego wrażenia. Te ekipe poprostu na to stać. Ostatnio miałem z Edmonton pecha, brakło 25 sek do remisu, ale z drugiej strony Oliwiarki powinny dostać w tamtym meczu większe baty niż 1 golem. Dziś spróbuje po raz drugi licząc mimo wszystko na porażke Detroit. Smaczku dodaje fakt, że Czerwone Skrzydła nie zremisowały od 11 spotkań. Szykuje sie dobre widowisko - mam nadzieje że skrzydła beda mocno czerwone od przypalania plomieniami dzisiejszej nocy.

Anaheim - Columbus 1 oraz OT
O tym meczu dużo napisał lemex, z tym że on gra wygraną Kaczek, ja poluje nie na Kaczki (nie myląc z braćmi IV RP)a na porażke Kurtek, którzy wygrali 4 kolejne spotkania... Typ podparty remisem z uwagi na słaby początek mistrzów poprzedniego sezonu.

Minnesota - St. Louis 1 oraz OT
Widze, że panuje tu ostatnio "moda" na Bluesmenów. Mój typ na dzisiejszy ich mecz to tylko i wyłącznie czysta teoria/loteria. Zauwazyłem ze Nutki mają serie LWLWL, a od początku sezonu tj. 10 meczy jeszcze nie grali dogrywki. Dlatego dziś spróbuje na chybił trafił w niezgodzie z panującym trendem postawic na Dzikusów z podpórką w razie niepowodzenia.

Do góry
#1734994 - 02/11/2007 05:12 Re: NHL 07/08 [Re: Hans]
kenez Offline
stranger

Meldunek: 05/10/2007
Postów: 9
Boston - Buffalo
Brak Bergerona w zespole Bruins wydaje sie byc sporym osłabiem.Dlatego stawiam dzis w tym meczu na
win Sabers kurs 2.40

W meczach Anaheim-Columbus i Calgary-Detroit ,stawiam na zwyciestwa gospodarzy licząc ,że wreszczcie Kaczki przerwą pasmo porażek a Detroit w koncu przegra.

Liczę takze na niespodzianke w Vacouver gdzie Nashville moze wreszczcie wygrają pierwszy wyjazdowy mecz.W ostatnim przegranym meczu w Calgary oddali 40 strzałów.Jeżeli słabszy dzien będzie miał Luongo to kto wie....
win Nashville kurs 3.0

Do góry
#1735119 - 02/11/2007 05:26 Re: NHL 07/08 [Re: kenez]
blacky82 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/01/2004
Postów: 4183
Skąd: Paslek
no i jka z ta minnesta?? bo widze e Unibet ma w ofercie i na st.louis 3.15 daja

Do góry
#1735344 - 02/11/2007 06:07 Re: NHL 07/08 [Re: blacky82]
Homraj Offline
old hand

Meldunek: 20/08/2006
Postów: 982
Skąd: gdzieś w Afryce
Originally Posted By: blacky82
no i jka z ta minnesta?? bo widze e unibet ma w ofercie i na st.louis 3.15 daja

jeśli Tom Lynn - Assistant General Manager Minnesoty - jest dla Ciebie wiarygodny (dla mnie jest), to tak:
Gaborik zagra
Demitra zagra
Backstrom będzie tylko zmiennikiem Hardinga
Erik Johnson nie wystąpi
Dominic Moore nie zagra
Wes Walz nie pokaże się dzisiaj na lodzie (dostał wolne, powody osobiste)

Do góry
#1736056 - 02/11/2007 17:26 Re: NHL 07/08 [Re: Homraj]
jackm Offline
pewny piniądz

Meldunek: 05/12/2004
Postów: 13217
Skąd: Braszowice/Kłodzko
Wyniki z nocy:

AOT Boston Bruins 4-3 Buffalo Sabres
FT New York Rangers 2-2 Washington Capitals
FT New York Islanders 4-0 Tampa Bay Lightning
FT Montreal Canadiens 5-2 Philadelphia Flyers
FT Ottawa Senators 6-4 Atlanta Thrashers
FT Calgary Flames 1-4 Detroit Red Wings
FT Minnesota Wild 2-3 St. Louis Blues
FT Colorado Avalanche 3-2 Pittsburgh Penguins
Pen. Anaheim Ducks 2-1 Columbus Blue Jackets
FT Vancouver Canucks 0-3 Nashville Predators

oto zestaw meczy na dzisiejsza noc:

Washington - Philadelphia
New Jersey - Toronto
Buffalo - Florida
Dallas - Phoenix
Edmonton - Nashville
San Jose - Los Angeles

gospodarze na pierwszym miejscu

zapraszam do komentarzy i opini

Do góry
Strona 12 z 25 < 1 2 ... 10 11 12 13 14 ... 24 25 >

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
9 zarejestrowanych użytkowników (forty, kemp, 11kera11, igea23, alfa, Ojro, latajaca_holenderka, wHiTe_StAr, poozon), 3316 gości oraz 13 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45050 Tematów
5584565 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07