Strona 7 z 11 < 1 2 ... 5 6 7 8 9 10 11 >
Opcje tematu
#175090 - 27/04/2003 14:02 Re: LIGA POLSKA
[g]um[p] Offline


Meldunek: 24/08/2002
Postów: 5057
Skąd: na pewno nie tam
Toruń - Częstochowa

To spotkanie to nie tylko hit kolejki, ale również jeden ze szlagierów całego sezonu. Spotykają się główni faworyci do mistrzowskiej korony. Torunianie w poprzedniej kolejce doznali porażki we Wrocławiu. O ile sama porażka nie jest niespodzianką, to już jej rozmiary mogą dziwić. Powodem takiego stanu rzeczy był fatalny występ lidera Apatora, Tonego Rickardssona, a postawę Piotra Protasiewicza można nazwać "wielką klapą". Teraz pojawia się okazja do rehabilitacji. O ile dla szweda znajdzie się miejsce w podstawowym składzie, to Protasiewicz najprawdopodobniej zostanie wstawiony na rezerwę. Możliwe to jest dzięki temu, że do składu po kontuzji powróci Tomasz Bajerski. Odczuwa on jeszcze skutki upadku, ale może powrócić na tor. Ponownie szansę występu w podstawowym składzie dostanie drugi z teamu "Realu", Robert Sawina, który bardzo dobrze zaprezentował się półfinale krajowych eliminacji do IME, w których zwyciężył. Natomiast częstochowianie po planowanej przed tygodniem wysokiej wygranej z ZKŻ -etem, do Torunia przyjadą najprawdopodobniej w najsilniejszym zestawieniu. Najprawdopodobniej, bo nie do końca pewny jest występ Andreasa Jonssona, który po upadkach w meczach w Anglii był mocno poobijany. Jeżeli szwed wystąpi to zapewne będzie jeszcze odczuwał ich skutki. Gdyby się jednak okazało, że Jonsson nie będzie zdolny to zastąpi go Artur Pietrzyk. Obaj stranieri w przeszłości jeździli w barwach Apatora, jednak od tego czasu toruński tor przeszedł modyfikacje i na duży handicap z tego powodu nie mogą liczyć. Porównując obie drużyny, to gospodarze mają silniejszą parę stranieri. Polski trzon obu zespołów przedstawia podobną siłę. Jeżeli chodzi o juniorów to dla nich decydującą rolę odgrywa własny tor, więc handicap będą mieli tutaj młodzieżowcy gospodarzy. Zbierając to wszystko razem, to faworytem tego meczu są gospodarze, którzy zapewne wygrają ten mecz. Wpływ na przebieg spotkania może mieć pogoda, gdyż zapowiadane są opady deszczu. Zwycięstwo gospodarzy; możliwe rezerwy taktyczne; goście "tanio skóry" nie oddadzą.

Toruń: 9 (Bajerski) 10 Sawina 11 Jaguś 12 Crump 13 Rickardsson 14 Miedziński 15 M. Jaguś 16 (Protasiewicz)
Włókniarz: 1 Holta 2 Walasek 3 Ułamek 4(Jonsson) 5 Sullivan 6 Pietraszko 7 Czerwiński 8 (Pietrzyk)

Gdańsk - Leszno

Jest to spotkanie zespołów, które do tej pory punkty zdobywały na swoim torze. Leszczynianie przed tygodniem zdecydowanie pokonali drużynę z Piły. O ile te zwycięstwo było planowe, to nie można tego powiedzieć o wyniku zaległego meczu gdańszczan. Zremisowali oni bowiem na własnym torze z silna ekipą WTSu. I do tego to właśnie goście mogą być "szczęśliwi", że udało im się zdobyć jeden punkt. Powodem takiego wyniku była słaba postawa niektórych wrocławskich jeźdźców i wyrównany skład gdańszczan. Wyrównany, ale z jednym wyjątkiem, gdyż rewelacyjnie w tamtym spotkaniu spisał się Adam Fajfer. Zdobył aż 13 punktów dla swojej drużyny i w ostatnim wyścigu pokonał obu wrocławskich stranieri. Właśnie ten wyrównany skład z jednym, dwoma liderami może się przyczynić do kolejnego sukcesu, którym byłoby zwycięstwo. Ale czy tak się stanie. Przeciwnik wydaje się łatwiejszy. Ale tylko teoretycznie. Leszczynianie przyjadą do Gdańska po zwycięstwo. Leigh Adams prezentuje wysoką formę, Damian Baliński i Krzysztof Kasprzak zdecydowanie lepiej spisują się niż na początku sezonu. Niewiadomą jest postawa Lukas Drymla, który jak na razie nie pokazał się ze swojej najlepszej strony. Rafał Dobrucki również prezentuje nierówną formę. Również w Gdańsku spodziewane są opady deszczu, i to nawet intensywne, co będzie miało wpływ na przebieg spotkania. Goście posiadają silniejszą siłę uderzeniową, mają klasowego lidera. To jest ich przewaga. Do tego leszczynianie dobrze spisywali się na gdańskim torze. Jednak gospodarze pokazali, że na swoim torze potrafią zdobywać punkty. Ciężko jest tutaj wytypować zwycięzcę, gdyż oba zespoły maja równe szansę na wygranie tego meczu.

Leszno: 1 Adams 2 Rempała 3 Dryml 4 Baliński 5 Dobrucki 6 Wolsztyński 7 Kasprzak 8 Łukaszewicz
Gdańsk: 9 Fajfer 10 Eriksson 11 T. Cieślewicz 12 (Kościecha) 13 Chrzanowski 14 Giżycki 15 M. Cieślewicz

Piła - Zielona Góra

Kolejny z meczy, w którym zwycięstwo z którejś z drużyn nie będzie niespodzianką. Pilanie do tej pory nie zdobyli jeszcze punktów. Najbliżej tego byli w Gdańsku gdzie przegrali dwoma punktami. Na swoim torze przegrali oba spotkania, jednak ich rywalami byli główni pretendenci do medali. Najbliższy rywal nie przedstawia już tak dużej siły jak zespoły WTSu i Top Secret. Do tego ZKŻ fatalnie spisuje się na wyjazdach. Gospodarze przystąpią do tego meczu w swoim najsilniejszym składzie, z dwoma obcokrajowcami, anglikiem Joe Screenem i australijczykiem Jaysonem Lyonsem. Jest to zapewne jedno z niewielu spotkań, w których pilanie mają realną szansę na odniesienie sukcesu. Aby tak się stało to ww stranieri muszą pojechać tak jak się to od nich oczekuje, a również "pilska młodzież" nie może zawieść. Natomiast ZKŻ przyjedzie do Piły wzmocniony nowym nabytkiem. Jest nim Krzysztof Słaboń, który przyszedł do drużyny zielonogórskiej na zasadzie "małego kontraktu" z Wrocławia. W ekipie gości jest o wiele więcej indywidualności. Amerykanin Billy Hamill, Rafał Okoniewski i będący ostatnio w rewelacyjnej formie Rafał Kurmański. Zielonogórzanie w ostatniej kolejce polegli w Częstochowie trzydziestoma punktami. Gdyby nie właśnie Kurmański to zostaliby kompletnie zdeklasowani. Junior ZKŻ –tu zdobył więcej punktów niż cała reszta drużyny. To o czymś świadczy. Jednak w dzisiejszym meczu goście wystąpią z dwoma stranieri, którzy jednak do tej pory zawodzili. Billy Hamill będzie chciał pojechać jak najlepiej aby zatrzeć słabe wrażenie. W końcu "musi" się również przełamać Piotr Świst, który chyba nigdy nie miał tak fatalnego początku sezonu jak w tym roku. Goście mogą też liczyć na punkty nowego nabytku, który mimo że nie pojechał jeszcze w żadnym ligowym spotkaniu w tym sezonie, to prezentował dobrą formę. Jak już na początku wspomniałem w tym meczu zwyciężyć może każda z drużyn, jednak faworytem tego spotkania jest mimo wszystko zespół gości.

Piła: 9 Pecyna 10 Screen 11 Miśkowiak 12 Franków 13 Lyons 14 Szczepaniak 15 Gapiński 16 Kowalski
Zielona Góra: 1 Hamill 2 Janniro 3 Okoniewski 4 Świst 5 Słaboń 6 Kasprowiak 7 Kurmański 8 Huszcza

Wrocław - Bydgoszcz

W tym spotkaniu zwycięzcą może być tylko i wyłącznie zespół gospodarzy. Poloniści nie zdobyli w tym sezonie jeszcze punktów na wyjeździe i nie zdobędą ich, i tym razem. Co do gospodarzy to w piątek zaliczyli oni wielką wpadkę w meczu w Gdańsku. Przed meczem zanosiło się na spokojne zwycięstwo wrocławian, a zdołali jedynie zdobyć, jeden ligowy punkt. Na swoim poziomie pojechali jedynie stranieri i Robert Dados, dla którego był to pierwszy ligowy występ w tym sezonie. Średni występ zanotował Krzysztof Cegielski a reszta zespołu zdobyła zaledwie pięć punktów. Dzisiaj pojawia się szansa na rehabilitację, i nie będzie to miało zbyt dużego wydźwięku, gdyż przeciwnicy zjawią się mocno osłabieni. Niezdolni do jazdy są Jacek Krzyżaniak i Mark Loram. Dodatkowo bydgoszczanie awizują przyjazd do Wrocławia w krajowym składzie. Powodem tego są kłopoty finansowe gości i "brak szans" na odniesienie sukcesu. Sam Tomasz Gollob to za mało, aby przeciwstawić się gospodarzom. Jacek Gollob nie notował rewelacyjnych występów w meczach ligowych na wrocławskim torze. Michał Robacki jest zawodnikiem własnego toru, a Mirosław Kowalik daleki jest o wysokiej dyspozycji. "Przeciwnikiem" obu ekip nie powinna być brzydka pogoda, gdyż akurat w okolicach Wrocławia deszcz nie jest przewidywany i spotkanie powinno odbyć się bez przeszkód. Podsumowując; silny skład wrocławian, atut własnego toru, kłopoty kadrowe gości to powoduje, że należy oczekiwać zdecydowanego zwycięstwa gospodarzy.

Wrocław: 9 Hancock 10 Jędrzejak 11 Cegielski 12 Drabik 13 Nicholls 14 Bogińczuk 15 Hampel 16 Dados
Bydgoszcz: 1 T. Gollob 2 Musiał 3 Kowalik 4 Robacki 5 J. Gollob 6 Umiński

Do góry
Bonus: Unibet
#175091 - 27/04/2003 15:18 Re: LIGA POLSKA
SR Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/04/2003
Postów: 8313
Skąd: Częstochowa
uzupelniajac kolege gumpa , po prostu:
<>Atlas - Polonia (0-22) czysta 1
<>Wybrzeze-Unia (2-0) czysta 1
<>Apator-Włókniarz (0-10) (jestem z Cz-wy i całym sercem za Włóknniarzem ale jakbym miał być obiektywny to: 1 choć juz nie taka czysta
<>Piła-ZKŻ(4-0) 2 (takze nie czysta bo nie wiadomo czy "gwiazdy" zkz nie zawala meczu)
()a z zawodników to moim zdaniem sami GOSP oprocz pecyna bo tutaj mozna dawac na Okoniewskiego na banq.
Zuzel to taki sport gdzie atut własnego toru to taki niewidoczny handicap.

Do góry
#175092 - 27/04/2003 15:40 Re: LIGA POLSKA
[g]um[p] Offline


Meldunek: 24/08/2002
Postów: 5057
Skąd: na pewno nie tam
Wrocław(-15.5) - Bydgoszcz...1...1.8...Centrebet...15:00..8/10

Do góry
#175093 - 27/04/2003 15:43 Re: LIGA POLSKA
SR Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/04/2003
Postów: 8313
Skąd: Częstochowa
no to nie ma nawet co sie zastanawiac
widze ze ten centerbet to niezly wypas
chyba bedzie trza zaczac tam stawiac

Do góry
#175094 - 27/04/2003 15:56 Re: LIGA POLSKA
Gy_Gy_Crav[eel] Offline
veteran

Meldunek: 09/11/2001
Postów: 1540
Skąd: Manchester city
Ledwo zdazylem w centrebecie obstawic ,juz odponad 10m nie widze oferty byla zaledei z 8m

A Wroclaw wczesniej byl za 1,80 z HC -13,5
pozdro

Do góry
#175095 - 27/04/2003 15:58 Re: LIGA POLSKA
slav007o Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 10/12/2001
Postów: 3640
Skąd: Zielona Góra/Blackburn
[QUOTE]Oryginalnie wysłał gump:
[qb]Wrocław(-15.5) - Bydgoszcz...1...1.8...Centrebet...15:00..8/10[/qb][/QUOTE]Hmmm, ale gdzie są te kursy, w Centerbecie, bo ja za cholerę nie mogę nic znaleźć, jedynie jest Ekstraklasa i pierwsza liga szwedzka, a Polaków ni widu ni słychu ???? A też chciałem coś postawić. Z góry dzięki za odpowiedź gump.

Pozdrawiam

SLAV

Do góry
#175096 - 27/04/2003 15:59 Re: LIGA POLSKA
[g]um[p] Offline


Meldunek: 24/08/2002
Postów: 5057
Skąd: na pewno nie tam
wycofali na jakiś czas pare minut temu

Do góry
#175097 - 27/04/2003 16:00 Re: LIGA POLSKA
slav007o Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 10/12/2001
Postów: 3640
Skąd: Zielona Góra/Blackburn
To jeżeli po takim czasie zdjęli, to czy ktoś chociaż może mi powiedzieć, jakie były kursy i handi na każdy z meczów ??

Pozdrawiam

SLAV

Do góry
#175098 - 27/04/2003 16:01 Re: LIGA POLSKA
slav007o Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 10/12/2001
Postów: 3640
Skąd: Zielona Góra/Blackburn
Już jest, sorki za kłopot

SLAV

Do góry
#175099 - 27/04/2003 16:19 Re: LIGA POLSKA
Gy_Gy_Crav[eel] Offline
veteran

Meldunek: 09/11/2001
Postów: 1540
Skąd: Manchester city
Jestem ciekaw czy Jonsson wystartuje? (bo jak wiadomo Jest rozbity z deka)moze kotos ma info z pierwszej reki

RICKARDSSON - Jonsson bylo na poczatku jak dali 1,55 a potem spadlo do 1,40

pozdro

Do góry
#175100 - 27/04/2003 16:30 Re: LIGA POLSKA
slav007o Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 10/12/2001
Postów: 3640
Skąd: Zielona Góra/Blackburn
Wydaje mi się, że warto zaryzykować Zielonkę, szczególnie że jest bez handi, a nowe wzmocnienie w postaci Słabonia, może okazać sie trafnym. Na ostatnim meczu treningowym z Rawiczem, Słaboń, jako jedyny zawodnik w naszej drużynie nie zaznał porażki i zdobył 13 punktów, więc chyba w meczu, też powinien się dobrze zaprezentować. (w meczu z Rawiczem nie jechal Kurmański, ale może to i lepiej, bo nawet bez niego rezultat był 60-30, a z takim zawodnikiem można by spodziewać się wyniku nawet do 20)

Pozdrawiam

SLAV

Do góry
#175101 - 27/04/2003 16:46 Re: LIGA POLSKA
tOOmeq Offline
enthusiast

Meldunek: 19/03/2002
Postów: 307
Skąd: Gorzow Wlkp.
Witam serdecznie,
tak niepowaznego buka jak Centrebet dawno nie widzialem!!! Nie wiem czy nie powinien byc on zdjety z listy oferowanych bukow na mecz.pl. Dzisiaj dali na Wroclaw handicap -13.5, dalem to za spora sumke i po pierwsze nic nie przyjeli z tego (co jeszcze mozna zrozumiec) ale zmienili mi w zakladzie handicap na mniej oplacalny co moim zdaniem juz jest karygonde!!! bo oczywiscie zmieniony handicap jest mniej oplacalny. Podobnie mialem z innymi meczami. Nikomu nie polecam grania polskeoiego zuzla w Centrebecie.

Do góry
#175102 - 27/04/2003 16:48 Re: LIGA POLSKA
[g]um[p] Offline


Meldunek: 24/08/2002
Postów: 5057
Skąd: na pewno nie tam
Gy_Gy_Crav : wszystko Ci przyjeli co zatwierdziłeś?

wysłałem jeszcze:

Rickardsson - Jonsson...1...1.4...Centrebet...16:00...8/10

Piła - Zielona Góra...2...1.8...Centrebet...16:00...5/10

ale to już nie jest duża okazja.

- występ Bajerskiego stoi jednak pod dużym znakiem zapytania

Do góry
#175103 - 27/04/2003 17:04 Re: LIGA POLSKA
[g]um[p] Offline


Meldunek: 24/08/2002
Postów: 5057
Skąd: na pewno nie tam
tOOmeq: to przyjeli Tobie te zakłady, ale ze zmienionym handi? Przecież jedyne co mogli zrobić to zminiejszyć stawkę na zakład jeżeli uznali, że jest za wysoka. Przecież samowolnie nie mogą zmieniać wysłąnego przez klienta zakładu. Napisz na jaki Ci zmienili.

Do góry
#175104 - 27/04/2003 17:10 Re: LIGA POLSKA
tOOmeq Offline
enthusiast

Meldunek: 19/03/2002
Postów: 307
Skąd: Gorzow Wlkp.
[QUOTE]Oryginalnie wysłał gump:
[qb]tOOmeq: to przyjeli Tobie te zakłady, ale ze zmienionym handi? Przecież jedyne co mogli zrobić to zminiejszyć stawkę na zakład jeżeli uznali, że jest za wysoka. Przecież samowolnie nie mogą zmieniać wysłąnego przez klienta zakładu. Napisz na jaki Ci zmienili.[/qb][/QUOTE]Gump gralem dwa razy po 500 euro -13.5, w awaiting aproval trzymali ponad 10 minut, pozniej jeden kupon odrzucili a w drugim zmniejszyli stawke do 250 i handicap zmienili na -15.5. Podobnie mialem z meczem Torunia, ale ten juz gralem lightowo to tak bardzo mi nie zalezy zeby naglasniac. Dla mnie to jest niewyobrazalne, co gorsze innym podobnie zrobili:((

Do góry
#175105 - 27/04/2003 17:36 Re: LIGA POLSKA
SR Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/04/2003
Postów: 8313
Skąd: Częstochowa
bożeeeeeee ten centerbet to jest raj
w tygodniu musze sie zarejestrowac!

Do góry
#175106 - 27/04/2003 18:12 Re: LIGA POLSKA
Gy_Gy_Crav[eel] Offline
veteran

Meldunek: 09/11/2001
Postów: 1540
Skąd: Manchester city
[QUOTE]Oryginalnie wysłał gump:
[qb]Gy_Gy_Crav : wszystko Ci przyjeli co zatwierdziłeś?

[/qb][/QUOTE]Umnie bylo tak wchodze na oferte po zalogowaniu i widze w "Select Bets" - wroclaw -13.5 no dobra biore sie do obstawki"ADD TO SLIP" no ok dodal biore "view slips"no i jak juz jestem w"Working Slip" To widze HC zmieniony na -15,5 chwila namyslu ale ok wiedz ,gram wale za 540 no i wszystko spokojnie przymuje do konca potem odrazu patrze w My Past Bets no i jest za akceptowane i tak niewiem przez 15 20 minutd bylo , poczym wchodze ponownie i widze ANULOWANY no to co mam o tym sadzic?
Niby wedlog Szakala trafilem na zmiane LINI wtym czasie kiedy obstawilem ale co ztego jezeli zaklad zostal zawarty i za akceptowany przy HC -15,5 Co mnie jakas zmiana obchodzi(przeciesz ja tez ryzykuje) , jezeli robia zmiany to niech blokuja zdarzenie na dwie minuty i nich sobie zmieniaja a nie ze ja o tym niewiem i potem maja prawo anulowac zaklady jak chca ktore zostaly po prawnie obstawione. -jestem ciekawy czy jakbym zagral za 5 euro to tez by mi anulowali -szkoda gadac
A jezeli chodzi o inny zaklad Rikiego to mam to postawione za 1,55 i nie anulowali a kurs juz jest od dawna 1,40, moze dlatego ze mniejsza stawka
Ale zmienianie HC juz przy za akceptowanych zakladacho to jest oszustwo!

Do góry
#175107 - 27/04/2003 20:34 Re: LIGA POLSKA
kula007 Offline
newbie

Meldunek: 12/04/2003
Postów: 34
Skąd: Gdańsk
Wrocław - Bydgoszcz

Spotkanie zostało przerwane po 10 biegach z powodu opadów deszczu przy stanie 38-22

Mam pytanie co zrobi centrebet czy uzna te spotkanie czy nie???

Do góry
#175108 - 27/04/2003 20:55 Re: LIGA POLSKA
kula007 Offline
newbie

Meldunek: 12/04/2003
Postów: 34
Skąd: Gdańsk
ZWROT!!!!!!!!!!

Do góry
#175109 - 27/04/2003 21:34 Re: LIGA POLSKA
slav007o Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 10/12/2001
Postów: 3640
Skąd: Zielona Góra/Blackburn
A co wolałbyś aby zrobili tak jak Unibet rok temu, jak podobny mecz zaliczyli i ci co liczyli na zwrot, dostali gówienko ??

SLAV

Do góry
Strona 7 z 11 < 1 2 ... 5 6 7 8 9 10 11 >

Moderator:  Green Arrow, rafal08 



Kto jest online
10 zarejestrowanych użytkowników (ElNinho[mmdea], phenomenon, Huberthg, rymoholik, alfa, Sensei, burbon, Akhu, rafal08, VVega), 4386 gości oraz 10 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24775 Użytkowników
97 For i subfor
45062 Tematów
5586627 Postów

Najwięcej online: 4732 @ Wczoraj o 08:14