#176342 - 19/05/2004 01:01
Re: LIGA POLSKA - EKSTRALIGA - wyniki
|
Meldunek: 24/08/2002
Postów: 5057
Skąd: na pewno nie tam
|
VII KOLEJKA
Unia Leszno 49 9. Jacek Rempała 9 (3,2*,2,1,1) 10. Rafał Dobrucki 8 (0,3,1*,0,2*) 11. Leigh Adams 12 (3,d,3,3,3) 12. Adam Skórnicki 3 (2*,1,0,-) 13. Damian Baliński 9 (2,1,3,0,3) 14. Krzysztof Kasprzak 5 (3,1*,0,1,-) 15. Norbert Kościuch 5 (2*,2*,1)
quick - mix Zielona Góra 41 1. Rafał Kurmański 10 (1*,3,3,1*,2*,0) 2. Nicky Pedersen 16 (2,3,2*,2,2*,3,2) 3. Damian Grabski 0(0,-,-,-) 4. Andrzej Huszcza 11 (1,1,2,3,3,1) 5. Rafał Okoniewski Z/Z 6. Zbigniew Suchecki 4 (1,0,0,2*,0,1) 7. Tomasz Grabowski 0 (0,0,0,0)
Wyścig po wyścigu 1.(62,1) K.Kasprzak N.Kościuch Z.Suchecki T,Grabowski 5:1 2.(62,1) J.Rempała N.Pedersen R.Kurmański R.Dobrucki 3:3 (8:4) 3.(61,7) L.Adams A.Skórnicki A.Huszcza D.Grabski 5:1 (13:5) 4.(61,8) N.Pedersen (ZZ) D.Baliński K.Kasprzak Z.Suchecki 3:3 (16:8) 5.(62,6) R.Dobrucki J.Rempała A.Huszcza Z.Suchecki (RT) 5:1 (21:9) 6.(62,8) R.Kurmański N.Pedersen D.Baliński K.Kasprzak 1:5 (22:14) 7.(63,0) R.Kurmański (ZZ) Z.Suchecki A.Skórnicki L.Adams (d2) 1:5 (23:19) 8.(63,3) D.Baliński A.Huszcza K.Kasprzak T.Grabowski 4:2 (27:21) 9.(63,4) A.Huszcza (ZZ) J.Rempała R.Dobrucki Z.Suchecki 3:3 (30:24) 10.(62,4) L.Adams N.Pedersen R.Kurmański A.Skórnicki 3:3 (33:27) 11.(63,9) A.Huszcza N.Pedersen (RT) J.Rempała R.Dobrucki 1:5 (34:32) 12.(63,3) L.Adams N.Kościuch Z.Suchecki T.Grabowski (ZZ) 5:1 (39:33) 13.(63,2) N.Pedersen R.Kurmański N.Kościuch D.Baliński 1:5 (40:38) 14.(64,2) D.Baliński R.Dobrucki A.Huszcza R.Kurmański 5:1 (45:39) 15.(63,8) L.Adams N.Pedersen J.Rempała T.Grabowski 4:2 (49:41)
Sędzia zawodów: Piotr Lis (Lublin) NCD - wyścig 3. - Leigh Adams - 61,7 sek. Widzów: 9.421
|
Do góry
|
|
|
|
#176343 - 19/05/2004 01:08
Re: LIGA POLSKA - EKSTRALIGA - wyniki
|
Meldunek: 24/08/2002
Postów: 5057
Skąd: na pewno nie tam
|
Włókniarz Częstochowa 61 9. Sebastian Ułamek - 11 (0,3,3,3,2) 10. Zbigniew Czerwiński - 8 (2,2,2,2) 11. Ryan Sullivan - 13 (3,2,2,3,3) 12. Grzegorz Walasek - 11 (2,3,1,2,3) 13. Rune Holta - 12 (3,3,3,2,1) 14. Michał Szczepaniak - 6 (3,0,1,1,1) 15. Michał Ciura - 0 (0)
Polonia Bydgoszcz 29 1. Andreas Jonsson - 15 (3,2,2,3,3,2) 2. Mirosław Kowalik - 1 (1,0,0,0) 3. Jacek Krzyżaniak - 4 (1,1,1,1) 4. Andy Smith - 0 (0,0,0) 5. Michał Robacki - 5 (2,1,1,1,0) 6. Marek Cieślewicz - 2 (1,1,0) 7. Krystian Klecha - 2 (2,0,t,0,0)
Wyścig po wyścigu I. (65,16) Szczepaniak, Klecha, Cieślewicz, Ciura II. (64,91) Jonsson,Czerwiński, Kowalik, Ułamek III. (63,85) Sullivan, Walasek, Krzyżaniak, Smith IV.(65,45) Holta, Robacki, Cieślewicz, Szczepaniak V. (64,90) Ułamek, Czerwiński, Krzyżaniak, Smith VI (64,79) Holta, Jonsson, Szczepaniak, Kowalik VII (65,41) Walasek, Sullivan, Robacki, Cieślewicz VIII (65,20) Holta, Jonsson, Szczepaniak, Klecha IX (65,70) Ułamek, Czerwiński, Robacki, Klecha (w/t) X. (64,56) Jonsson, Sullivan, Walasek, Kowalik XI (65,65) Ułamek, Czerwiński, Krzyżaniak, Smith XII (65,04) Sullivan, Walasek, Robacki, Klecha XIII (64,96) Jonsson, Holta, Szczepaniak, Kowalik XIV. (64,81) Walasek, Ułamek, Krzyżaniak, Klecha XV. (64,98) Sullivan, Jonssom, Holta, Robacki
Widzów ok. 8000 Sędziował: Zdzisław Fyda (Kraków) Najlepszu czas dnia: Ryan Sullivan - bieg III - 63,85
|
Do góry
|
|
|
|
#176344 - 19/05/2004 01:17
Re: LIGA POLSKA - EKSTRALIGA - wyniki
|
Meldunek: 24/08/2002
Postów: 5057
Skąd: na pewno nie tam
|
Atlas Wrocław 54 Jarosław Hampel 11+1 (2*,3,3,3,0) Krzysztof Słaboń 9+1 (3,1,1,2*,2) Sławomir Drabik 10 (2,3,3,1,1) Tomasz Gapiński 5+3 (0,2*,2*,d,1*) Robert Miśkowiak 11 (3,3,0,3,2) Piotr Świderski 8+4 (2*,2*,1,2*,1*)
Unia Tarnów 36 Grzegorz Rempała 2 (1,-,1,-,-) Jacek Gollob Z/Z Tony Rickardsson 14+1 (3,2,3,1,0,3,2*) Stanisław Burza 1 (1,0,0,u/-,-) Tomasz Gollob 11+2 (0,2*,1,2,1,2*,3) Marcin Rempała 8 (1,1,-,0,3,0,3) Janusz Kołodziej 0 (T,0,0,0)
Wyścig po wyścigu 1. (66,3) Miśkowiak, Świderski, M. Rempała, Kołodziej - T (5:1) 2. (66,2) Słaboń, Hampel, G. Rempała, Kołodziej (5:1, 10:2) 3. (64,3) Rickardsson, Drabik, Burza, Gapiński (2:4, 12:6) 4. (66,0) Miśkowiak, Świderski, M. Rempała, Gollob (5:1, 17:7) 5. (65,3) Hampel, Rickardsson, Słaboń, Burza (4:2, 21:9) 6. (65,0) Rickardsson, Gollob, Świderski, Miśkowiak (1:5, 22:14) 7. (65,7) Drabik, Gapiński, Gollob, Kołodziej (5:1, 27:15) 8. (65,9) Miśkowiak, Świderski, Rickardsson, Burza (5:1, 32:16) 9. (65,7) Hampel, Gollob, Słaboń, M. Rempała (4:2, 36:18) 10. (66,3) Drabik, Gapiński, G. Rempała, Burza - u (5:1, 41:19) 11. (66,3) Hampel, Słaboń, Gollob, Rickardsson (5:1, 46:20) 12. (66,3) M. Rempała, Gollob, Drabik, Gapiński - d (1:5, 47:25) 13. (66,2) Rickardsson, Miśkowiak, Świderski, M. Rempała (3:3, 50:28) 14. (66,7) M. Rempała, Słaboń, Gapiński, Kołodziej (3:3, 53:31) 15. (65,7) T. Gollob, Rickardsson, Drabik, Hampel (1:5, 54:36)
NCD - 64,3 - Tony Rickardsson w trzecim wyścigu. Sędziował Jerzy Mądrzak. Widzów 15 000.
|
Do góry
|
|
|
|
#176345 - 19/05/2004 01:21
Re: LIGA POLSKA - EKSTRALIGA - wyniki
|
Meldunek: 24/08/2002
Postów: 5057
Skąd: na pewno nie tam
|
Apator Toruń 70 9. Wiesław Jaguś 14+1 (3,3,3,3,2’) 10. Arkadiusz Kalwasiński 2+1 (-,2’,0,-) 11. Piotr Protasiewicz 15 (3,3,3,3,3) 12. Tomasz Bajerski 10+3 (2’,2’,1,2’,3) 13. Jason Crump 8+1 (3,2’,-,3) 14. Karol Ząbik 12+3 (2’,2’,3,3,2’) 15. Adrian Miedziński 9+3 (3,2’,2’,2’,d)
RKM Rybnik 20 1. Roman Chromik 5 (1,1,2,1,0) 2. Marek Szczyrba 1 (0,0,0,0,1) 3. Mariusz Węgrzyk 5 (d,1,1,1,2) 4. Adrian Śmieja 1 (1,d,d,-) 5. Rafał Szombierski 5 (d,1,2,1,1) 6. Łukasz Romanek 3+1 (1,1,d,1’,0) 7. Wojciech Druchniak 0 (0,0)
wyścig po wyścigu 1. Miedziński, Ząbik, Romanek, Druchniak 5:1 2. Jaguś, Miedziński, Chromik, Szczyrba 5:1 (10:2) 3. Protasiewicz, Bajerski, Śmieja, Węgrzyk (d) 5:1 (15:3) 4. Crump, Ząbik, Romanek, Szombierski (d) 5:1 (20:4) 5. Jaguś, Kalwasiński, Węgrzyk, Śmieja (d) 5:1 (25:5) 6. Ząbik, Crump, Chromik, Szczyrba 5:1 (30:6) 7. Protasiewicz, Bajerski, Szombierski, Romanek (d) 5:1 (35:7) 8. Ząbik, Miedziński, Węgrzyk, Śmieja (d) 5:1 (40:8) 9. Jaguś, Szmobierski, Romanek, Kalwasiński 3:3 (43:11) 10. Protasiewicz, Chromik, Bajerski, Szczyrba 4:2 (47:13) 11. Jaguś, Miedziński, Węgrzyk, Druchniak 5:1 (52:14) 12. Protasiewicz, Bajerski, Szombierski, Romanek 5:1 (57:15) 13. Crump, Ząbik, Chromik, Szczyrba 5:1 (62:16) 14. Bajerski, Węgrzyk, Szczyrba, Miedziński (d) 3:3 (65:19) 15. Protasiewicz, Jaguś, Szombierski, Chromik 5:1 (70:20)
NCD: Wiesław Jaguś - 61.17 w biegu II
|
Do góry
|
|
|
|
#176348 - 01/06/2004 21:24
Re: LIGA POLSKA - EKSTRALIGA - wyniki
|
old hand
Meldunek: 20/03/2003
Postów: 995
Skąd: Wroclaw
|
RKM Rybnik - Apator Toruń 47-43 Bieg po biegu: 1. Miedziński, Romanek, Ząbik, Szczyrba 4:2 (4:2) (67,39) 2. Szombierski, Staszewski, Protasiewicz, Miedzinski 5:1 (7:5) (66,96) 3. Chromik, Jaguś, Povazhny, Kalwasiński 4:2 (11:7) (67,14) 4. Crump, Loram, Ząbik, Romanek (d/s) 2:4 (13:11) (66,73) 5. Staszewski, Szombierski, Kalwasiński, Jaguś (d3) 5:1 (18:12) (67,57) 6. Crump, Loram, Protasiewicz, Romanek 2:4 (20:16) (67,35) 7. Chromik, Crump, Povazhny, Ząbik 4:2 (24:18) (68,47) 8. Loram, Romanek, Jaguś, Miedziński 5:1 (29:19) (67,82) 9. Crump, Szombierski, Ząbik, Staszewski (d/4) 2:4 (31:23) (67,61) 10. Povazhny, Chromik, Miedziński, Protasiewicz (w/u) 5:1 (36:24) (68,29) 11. Protasiewicz, Staszewski, Jaguś, Szombierski 2:4 (38:28) (67,63) 12. Crump, Povazhny, Chromik, Ząbik 3:3 (41:31) (67,52) 13. Jaguś, Protasiewicz, Loram, Romanek 1:5 42:36 (68,15) 14. Staszewski, Miedziński, Szombierski, Protasiewicz (d4) 4:2 (46:38)(67,75) 15. Crump, Jaguś, Loram, Chromik 1:5 (47:43) (67,69)
Apator Toruń (43) 1. Protasiewicz 7+1 (1,1,u/w,3,2*,d4) 2. Tomasz Bajerski 0 (-,-,-,-) 3. W. Jaguś 9+1 (2,d3,1,1,3,2*) 4. Kalwasiński 1 (0,1,-,-,-) 5. Crump 17 (3,3,2,3,3,3) 6. Ząbik 3 (1,1,0,1,0) 7. Miedziński 6 (3,0,0,1,2)
RKM Rybnik (47) 9. Staszewski 10 (2*,3,d4,2,3) 10. Szombierski 8+1 (3,2*,2,0,1) 11. Chromik 9+2 (3,3,2*,1*,0) 12. Povazhny 7 (1,1,3,2) 13. Loram 9 (2,2,3,1,1) 14. Szczyrba 0 (0,-,-,-,-) 15. Romanek (2,d,0,2*,0)
Sędziował: Leszek Dembski NCD: Jason Crump 66,73 IV bieg Widzów: 6500
|
Do góry
|
|
|
|
#176349 - 01/06/2004 21:25
Re: LIGA POLSKA - EKSTRALIGA - wyniki
|
old hand
Meldunek: 20/03/2003
Postów: 995
Skąd: Wroclaw
|
BTŻ Bydgoszcz - Włókniarz Częstochowa 47:43
BTŻ Budlex Polonia Bydgoszcz: 9. Andreas Jonsson - 13 (3,3,3,1,3) 10. Dariusz Fijałkowski - 1 (0,-,-,0,1) 11. Jacek Krzyżaniak - 10+1 (2,1*,3,2,2) 12. Mirosław Kowalik - 2 (d,2,u/ns,-) 13. Michał Robacki - 11+2 (3,2,2,2*,2*) 14. Krystian Klecha - 6+2 (d,2*,0,1*,3) 15. Marek Cieślewicz - 4 (2,w/su,0,2,0)
CKM Złomrez Włókniarz Częstochowa: 1. Rafał Osumek - 7+1 (1*,1,1,1,3) 2. Zbigniew Czerwiński - 5 (2,3,w/su,0) 3. Ryan Sullivan - 5 (1,1,0,3,0) 4. Grzegorz Walasek - 10+1 (3,2,3,2*,0) 5. Rune Holta - 7 (1,0,2,3,1) 6. Michał Szczepaniak - 8 (3,0,3,1,1) 7. Mateusz Szczepaniak - 1 (1)
Wyścigi: 1. (67,80) Mich.Szczepaniak, Cieślewicz, Mat.Szczepaniak, Klecha (d/1) - 2:4 2. (66,21) Jonsson, Czerwiński, Osumek, Fijałkowski - 3:3 (5:7) 3. (66,59) Walasek, Krzyżaniak, Sullivan, Kowalik (d/s) - 2:4 (7:11) 4. (66,90) Robacki, Klecha, Holta, Mich.Szczepaniak - 5:1 (12:12) 5. (66,78) Jonsson, Walasek, Sullivan, Cieślewicz (RZ, w/su) - 3:3 (15:15) 6. (66,06) Czerwiński, Robacki, Osumek, Klecha - 2:4 (17:19) 7. (66,99) Mich.Szczepniak, Kowalik, Krzyżaniak, Holta - 3:3 (20:22) 8. (65,34) Walasek, Robacki, Klecha, Sullivan - 3:3 (23:25) 9. (66,00) Jonsson, Holta, Mich.Szczepaniak, Cieślewicz (RZ) - 3:3 (26:28) 10. (67,18) Krzyżaniak, Cieślewicz (RZ), Osumek, Czerwiński (w/su) - 5:1 (31:29) 11. (65,62) Sullivan, Walasek, Jonsson, Fijałkowski - 1:5 (32:34) 12. (66,34) Holta, Krzyżaniak, Mich.Szczepaniak, Cieślewicz - 2:4 (34:38) 13. (66,80) Klecha, Robacki, Osumek, Czerwiński - 5:1 (39:39) 14. (66,37) Osumek, Krzyżanik, Fijałkowski, Sullivan - 3:3 (42:42) 15. (66,28) Jonsson, Robacki, Holta, Walasek - 5:1 (47:43)
NCD: Grzegorz Walasek w biegu 8. Sędzia zawodów: Marek Czarnecki z Wrocławia Widzów: około 12.000
|
Do góry
|
|
|
|
#176350 - 01/06/2004 21:28
Re: LIGA POLSKA - EKSTRALIGA - wyniki
|
old hand
Meldunek: 20/03/2003
Postów: 995
Skąd: Wroclaw
|
ŻSSA Unia Tarnów - WTS Atlas Wrocław 53-37 ŻSSA Unia Tarnów 9.Tony Rickardsson 11+1 (3,2*,3,3,0) 10.Robert Wardzała 6 (0,3,0,1,2) 11.Grzegorz Rempała 7+1 (2,3,0,1,1*) 12.Paweł Baran ns 13.Tomasz Gollob 14 (3,3,3,2,3) 14.Marcin Rempała 7+3 (2*,2*,1,1,1*) 15.Janusz Kołodziej 8+1 (3,u,2*,3,u) WTS Atlas Wrocław 1.Greg Hancock 15+1 (1*,3,2,2,2,3,2) 2.Krzysztof Słaboń 4+1 (2,1,0,1*,-,0) 3.Sławomir Drabik ZZ 4.Tomasz Gapiński 1 (1,-,w/u,-) 5.Jarosław Hampel 7 (1,1,2,0,3) 6.Robert Miśkowiak 3+2 (1,0,0,1*,-,1*) 7.Piotr Świderski 7+1 (d/4,0,2,2*,0,3)
Wyścig po wyścigu: 1.(69,13) Kołodziej, M. Rempała, Miśkowiak, Świderski 5-1 2.(69,04) Rickardsson, Słaboń, Hancock, Wardzała 3-3 (8-4) 3.(70,71) Hancock, G. Rempała, T. Gapiński, Kołodziej (u) 2-4 (10-8) 4.(70,92) Gollob, M. Rempała, Hampel, Miśkowiak 5-1 (15-9) 5.(70,70) Wardzała, Rickardsson, Słaboń, Świderski 5-1 (20-10) 6.(70,37) Gollob, Hancock, M. Rempała, Słaboń 4-2 (24-12) 7.(71,65) G. Rempała, Kołodziej, Hampel, Miśkowiak 5-1 (29-13) 8.(72,05) Gollob, Świderski, M. Rempała, Gapiński (u) 4-2 (33-15) 9.(70,74) Rickardsson, Hampel, Miśkowiak, Wardzała 3-3 (36-18) 10.(71,11) Kołodziej, Hancock, Słaboń, M. Rempała 3-3 (39-21) 11.(71,58) Rickardsson, Hancock, Wardzała, Hampel 4-2 (43-23) 12.(72,27) Hampel, Świderski, G. Rempała, Kołodziej (u) 1-5 (44-28) 13.(71,82) Hancock, Gollob, M. Rempała, Świderski 3-3 (47-31) 14.(71,95) Świderski, Wardzała, G. Rempała, Słaboń 3-3 (50-34) 15.(72,18) Gollob, Hancock, Miśkowiak, Rickardsson 3-3 (53-37)
NCD: T. Rickardsson w biegu II (69,04) Sędziował: Wojciech Grodzki (Opole) Widzów: 17 000
|
Do góry
|
|
|
|
#176351 - 01/06/2004 21:33
Re: LIGA POLSKA - EKSTRALIGA - wyniki
|
old hand
Meldunek: 20/03/2003
Postów: 995
Skąd: Wroclaw
|
quick-mix Zielona Góra – Unia Leszno 36:54
Unia Leszno 54 1. Jacek Rempała (2,2*,1*,1,2) 8+2 2. Adam Skórnicki (0,3,2,0,1*) 6+1 3. Leigh Adams (3,3,2,3,1*) 12+1 4. Łukasz Jankowski (2*,0,t,1) 3+1 5. Damian Baliński (3,2*,0,2*,2) 9+2 6. Krzysztof Kasprzak (3,2*,3,3,3) 14+1 7. Marcin Jankowski (2*) 2+1
quick-mix Zielona Góra:36 1. Nicki Pedersen (1,1*,1*,2) 5+2 2. Andrzej Huszcza (3,2,1,2,0,0) 8 3. Tomasz Kruk NS 4. Rafał Okoniewski (1,0,d,1,3) 5 5. Piotr Świst (w,0,3,3,3,3) 12 6. Zbigniew Suchecki (d,1,1,1,2*) 5+1 7. Alan Marcinkowski (1,0,d,0) 1
Bieg po biegu: I Kasprzak, M.Jankowski, Marcinkowski, Suchecki (d3) 1-5 II Huszcza, Rempała, Pedersen, Skórnicki 4-2 (5-7) III Adams, Ł.Jankowski, Okoniewski, Marcinkowski 1-5 (6-12) IV Baliński, Kasprzak, Suchecki, Świst (w) 1-5 (7-17) V Adams, Huszcza, Pedersen, Ł.Jankowski 3-3 (10-20) VI Skórnicki, Rempała, Suchecki, Świst 1-5 (11-25) VII Kasprzak, Baliński, Huszcza, Okoniewski 1-5 (12-30) VIII Świst, Adams, Suchecki, Ł.Jankowski (t) 4-2 (16-32) IX Kasprzak, Huszcza, Pedersen, Baliński 3-3 (19-35) X Świst, Skórnicki, Rempała, Okoniewski (d2) 3-3 (22-38) XI Adams, Pedersen, Ł.Jankowski, Huszcza 2-4 (24-42) XII Kasprzak, Baliński, Okoniewski, Marcinkowski (d4) 1-5 (25-47) XIII Świst, Suchecki, Rempała, Skórnicki 5-1 (30-48) XIV Okoniewski, Rempała, Skórnicki, Marcinkowski 3-3 (33-51) XV Świst, Baliński, Adams, Huszcza 3-3 (36-54)
Widzów – ok. 11 tys. Sędziował – Henryk Kowalski (Lisewo Kościelne)
|
Do góry
|
|
|
|
|
|