Strona 9 z 10 < 1 2 ... 7 8 9 10 >
Opcje tematu
#1782874 - 16/11/2007 06:39 Re: Szanghaj - Mistrzostwa ATP - 11-18 Listopad 2007 [Re: Lord Devastator]
santiago Offline
veteran

Meldunek: 25/11/2004
Postów: 1587
Skąd: kielce
Ja jutro napewno nic nie gram.Pieprze to. Na Federera za mało płaca zeby to grac, choc pewnie wygra. Natomiast w drugiej parze to graja tak nieprzewidywalni kolesie ze...wszystko moze byc.
Czekam na półfinały bo cos mi sie wydaje ze sporo kaski bedzie mozna zarobic na Ferrerze. Trafia w półfinale na Roddicka i kurs ponad 2.
A finał Federer-Ferrer:)

pozdrawiam

Do góry
Bonus: Unibet
#1782893 - 16/11/2007 06:52 Re: Szanghaj - Mistrzostwa ATP - 11-18 Listopad 2007 [Re: Lord Devastator]
grzesol Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 19/08/2005
Postów: 7541
Panowie zostawmy te dywagacje,a zacznijmy w końcu typować. Bardzo interesują mnie wasze opinie,a pół tematu zajmuje to kto ?kiedy ? czy ? i dlaczego ? wyjdzie. PAtrzmy na formę zawodników i możliwości czy to, że np. Ferdek żeby przejść musi wygrać 2:0 to znaczy, że tak wygra. Zdaje sobie sprawę, że to jest bardzo ważne w obliczu jutrzejszych spotkań ale niech jedna lub 2 osoby, które wiedzą na 100 % powiedzą jak się przedstawia sytuacja w grupie i zacznijmy podawać typy.

Ode mnie takie typy na jutro to, że Federer wygra spotkanie z Roddickiem jestem prawie pewien, Roddickowi zawsze czegoś brakuje i zabraknie i tym razem. Ważny jest też fakt, że w przypadku przegranej Szwajcar nie wychodzi nawet z grupy, ato by już była mega sensacja chociaż jak wiemy niespodzianki się zdarzają. Zaryzykowałbym 2:0 na Federera bo kurs 1.7 zachęca jednak nie jestem tego w 100 % pewien, może Roddick ugra seta ale raczej stawiałbym na 2 sety.

Drugi mecz to spotkanie Gonzaleza z Dawidienką. Wcześniej pisałem, że zaryzykowałbym na Rosjanina ale jednak zmieniłem zdanie i myślę, że jednak po laniu jakie dostał od Roddicka Chilijczyk się pozbiera i pokona Dawidienkę. Dawidience może jednak zabraknąć motywacji do wygrania tego meczu. Podobny przypadek mieliśmy dzisiaj i Djokovicowi wyraźnie nie chciało się wygrać meczu tylko chciał już zakończyć ten turniej i mieć w końcu wakacje. To samo może być z Dawidienką, który po przekrętach jakie robił w tym roku ma na pewno dużo kasy i już zabukował sobie jakiś dłuższy pobyt w ciepłym kraju. Proszę nie traktować tego zbyt poważnie \:\) Jeżeli jednak Gonzalez wyjdzie z podobnym nastawieniem i nie wiem czy tam mu coś dolegało czy nie w jutrzejszym meczu to Dawidienko napewno wykorzysta tą okazję i wygra mecz. Dlatego to jaki Gonzalez jutro wyjdzie jest dużą zagadką,a od tego zależy typ na niego. Dlatego chyba najlepiej typować ten mecz na live bo wtedy już widizmy jak Chilihczyk będzie wyglądał i czy się czasami nie przewraca.

Podsumowując:
Federer - Roddick 1 1.20 9/10
Federer -Roddick 2:0 6/10


Gonzalez - Dawidienko 1 1.50

Proszę wszystkich o opinie dotyczące mojego postu jak i własnych przemyśleń.


Edited by oli (16/11/2007 06:56)

Do góry
#1783054 - 16/11/2007 08:16 Re: Szanghaj - Mistrzostwa ATP - 11-18 Listopad 2007 [Re: grzesol]
Szczypior Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/07/2005
Postów: 8998
Skąd: TomaszówLub/Wrocław
Federer - Roddick

Aby zachować szanse na wyjście z grupy Federer musi wygrać z Roddickiem. Szwajcar nie prezentuje się najlepiej w Szanghaju, a jego forma wydaje się być daleka od ideału. Osobiście nie wyobrażam sobie kolejnej rundy bez niego. Po namyśle uważam, że lepszym zakładem niż ilość setów jest typ na gemy. Linia którą wystawił Bet365 czyli -3 gemy wydaje mi się zbyt niska. Wychodzę z założenia, że Federer jeśli nawet nie wygra w dwóch setach to typ ma szanse wejść.

Typ: Federer -3 gemy 5/10 @1.9 Bet365

Do góry
#1783065 - 16/11/2007 08:26 Re: Szanghaj - Mistrzostwa ATP - 11-18 Listopad 2007 [Re: Szczypior]
Szczypior Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/07/2005
Postów: 8998
Skąd: TomaszówLub/Wrocław
Gonzales - Davydenko

Chilijczyk w ostatnim spotkaniu został rozbity przez Roddicka, myślę jednak, że podniesie się po tej porażce i pokona Rosjanina, który pewnie marzy, aby ten sezon się już zakończył. Jeśli ktoś ma być zmotywowany by wygrać, to jest to niewątpliwie Gonzales, a w przypadku Davydenki mobilizacja przed tym meczem jest wątpliwa. Podobny typ jak w przypadku Federera, czyli zakład na -3 gemy. Kurs dobry, myślę, że typ ma duże szanse powodzenia.

Typ: Gonzales -3 gemy 4/10 @2.0 Bet365

Do góry
#1783289 - 16/11/2007 18:27 Re: Szanghaj - Mistrzostwa ATP - 11-18 Listopad 2007 [Re: Szczypior]
grzesol Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 19/08/2005
Postów: 7541
I niestety Chilijczyk wyszedł z podobnym nastawieniem jak w meczu z Roddickiem może być szybki mecz dla Dawidienki. Jeżeli Gonzalez ma problemyz tak słabym serwisem Dawidienki to ja nie widzę dla niego żadnych szans w tym meczu. WYgląda to tak jakby ktoś zabronił Gonzalezowi wyjścia z grupy albo rzeczywiście mu coś dolega chociaż w to wątpię.

Do góry
#1783320 - 16/11/2007 18:38 Re: Szanghaj - Mistrzostwa ATP - 11-18 Listopad 2007 [Re: grzesol]
Kameleon Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 31/01/2003
Postów: 21969
Skąd: Gdynia

Do góry
#1785379 - 17/11/2007 06:25 Re: Szanghaj - Mistrzostwa ATP - 11-18 Listopad 2007 [Re: Kameleon]
grzesol Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 19/08/2005
Postów: 7541
Panowie co się z wami dzieje jutro półfinały, a tu taka cisza. Czyżbyście nie mieli już za co grać ?! \:\) Mi także Gonzo wtopił ale nie przejmujcie się jutro mamy szansę to odrobić. Na szczęście zagrałem kontrę 2:0 dla Dawidienki i mi się trochę zwróciło. Teraz przejdźmy do jutrzejszych spotkań, które do gry dla mnie są znakomite \:\)

Federer - Nadal 1 1.28
Każde inne rozwiązanie niż wygrana Federera będzie dla mnie ogromną niespodzianką. Nadal gra padakę w tym turnieju,a swój awans zawdzięcza nieudolności jego przeciwników, którzy nie potrafili wykorzystać jego słabszej gry. Federer też nie jest w najlepszej dyspozycji ale mecz z Roddickiem pokazał, że jak Szwajcar chce to umie grać na najwyższym poziomie. Ataki Szwajcara zwyciężą nad obroną Hiszpańską. Bo tego, że Nadal się będzie bronił i podnosił piłki jestem prawie pewien tak przynajmniej grał w tym turnieju. Szwajcar jednak nie będzie się bawił i każdą nadarzającą się okazję do ataku wykorzysta. Oczywiście Nadal czasami będzie mijał Szwajcara ale na pewno więcej punktów wygra Federer atakując niż Hiszpan mijając. Osobiście postawiłbym na dokładny wynik 2:0 ale muszę jeszcze popatrzyć na kursy bo po 1.65 w profesjonalu nie zagram. Dziwi mnie bardzo fakt, że kursy na Ferdka wzrastają bo z 1.20 w profesjonalu jest teraz 1.28,a w Bwin z 1.28 na 1.31. Nic tylko grać bo to jest pewniak jutrzejszego dnia. Nie wiem czym jest spowodowane obstawianie Hiszpana bo ja nie widzę w jego rękach żadnych argumentów do wygrania tego meczu oprócz oczywiście wspaniałej obrony. To jednak nie jest taktyka na Szwajcara, które krótsze i podnoszone przez Nadala piłki będzie atakował i w większości wygrywał tak jak wcześniej wspomniałem.

Ferrer - Roddick 1 1.60
Tutaj także nie widzę innej możliwości niż wygrana Hiszpana. To jest podobny pewniak jaki był według mnie w przypadku Gonza z Roddickiem ale wtedy się nie udało bo Chilijczyk dał ciała. Wogóle to straciłem zaufanie do tego gracza po tym co pokazał w tym turnieju. Świetne spotkanie z Federerem i kaszana w 2 ostatnich spotkaniach ale zostawmy tego pajaca. Przejdźmy do rzeczy, Ferrer gra swój turniej życia. Chociaż on już wcześniej pokazywał, że na hardzie grać potrafi. WYgrał wszystkie swoje 3 mecze w przepięknym stylu,a w ostatnim spotkaniu nie dał żadnych szans Gasquetowi wygrywając gładko 6:1 , 6:1. Federer można powiedzieć obnażył wszystkie słabe strony Amerykanina. Czyli serwis, który "nie wchodził" tak jak powinien i od razu mnóstwo szans na przełamanie no i brak kończącego uderzenia, które w dzisiejszym tenisie jest niezbędne do wygrywania ważnych spotkań. Dodatkowy fakt to beznadziejna gra przy siatce, naprawdę to co wyczyniał przy niej Roddick wołało o pomstę do nieba jak gracz ze światowej czołówki może nie potrafić zagrywać przy siatce ? Roddick swoimi słabymi zagraniami na pewno nie zamęczy Hiszpana, a ten wręcz z uśmiechem na ustach będzie dobiegał do jego kolejnych zagrań i przebijał, a gdy się nadarzy okazja zaatakuje bez odpowiedzi Amerykanina. Amerykanin nie da rady zabiegać Hiszpana prędzej bęzie przeciwnie bo Roddick widząc kolejne piłki zagrywane przez Hiszpana na drugą stronę będzie się niecierpliwił i starał się kończyć,a te zagranie przy grze Ferrera musza być maksymalnie agresywne i bliskie linii żeby Hiszpan nie odegrał, to będzie powodowało rozgoryczenie i błędy Roddicka, który jeżeli jest zdenerwowany dodatkowo przestaje serwować. Weźmy pod uwagę, że dzisiaj z Federerem był mecz o pietruszkę ,a on łamał rakietę jakby był to finał tego Mastersa. Jeżeli tyle nerwów będzie miał jutro to będzie musiał połamać niejedną rakietę. To jest oczywiście żart.

Więc na jutro dubelek Federer i Ferrer i do tego Polska i gramy grubo i po meczu z Polską pijemy cieszymy się z awansu iz wygranej kaski \:\) Życzę wszystkim powodzenia.

Do góry
#1785460 - 17/11/2007 07:05 Re: Szanghaj - Mistrzostwa ATP - 11-18 Listopad 2007 [Re: grzesol]
M4CI3K Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 11/08/2005
Postów: 1889
Skąd: EOP
jeszcze wczoraj byłem pewny że zagram ferrera w półfinale z kim by nie grał, ale kiedy zobaczyłem kursy to aż sie przestraszyłem ;\)
powiem szczerze że liczyłem na odwrotne i raczej tego spotkania nie zagram. co nie zmienia faktu że będę kibicował ferrerowi który bardzo mi imponuje w tym turnieju.

co do drugiego półfinału widać że buki skorygowały już swoje myślenie o meczach federera i sypną czasami kursami powyżej 1,2 ;\)
ale granie Szwajcara po takim kursie przeciwko Nadalowi, który chyba jest jedynym zawodnikiem nie bojącym się grać z nim uważam za bezsens

Wnioski:
Ja jutro pobawię się trochę na live

Do góry
#1785462 - 17/11/2007 07:06 Re: Szanghaj - Mistrzostwa ATP - 11-18 Listopad 2007 [Re: grzesol]
bet_master Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 13/08/2007
Postów: 2104
ojojojojoj po takim kursie fedexa z nadalem to niezbyt dobra opcja ;\) jaki jest nadal kazdy wie :). Spójrzmy na mecze h2h między nimi 8:5 dla nadala \:\) także w żadnym wypadku po takim kursie nie ma co grać federera . Skoro nieobliczalny Gonzalez , a wlasciwie cienki jak barszcz jak sie okazalo , potrafi ograc rogera , to czemu nie nadal który już 8 razy to zrobil ?

Do góry
#1785492 - 17/11/2007 07:25 Re: Szanghaj - Mistrzostwa ATP - 11-18 Listopad 2007 [Re: bet_master]
polskignom Offline
Live fast, die young

Meldunek: 25/02/2004
Postów: 14919
Skąd: lublin/warszawa
Originally Posted By: bet_master
ojojojojoj po takim kursie fedexa z nadalem to niezbyt dobra opcja ;\) jaki jest nadal kazdy wie :). Spójrzmy na mecze h2h między nimi 8:5 dla nadala \:\) także w żadnym wypadku po takim kursie nie ma co grać federera . Skoro nieobliczalny Gonzalez , a wlasciwie cienki jak barszcz jak sie okazalo , potrafi ograc rogera , to czemu nie nadal który już 8 razy to zrobil ?


Dla Feda ta porazka byla bardzo istotna. Obudzila go, a Nadal? Jest cienki w tym turnieju, jak i w ostatnich halowych. Ciezko sie kierowac h2h w mastersie w Shanghaiu, gdy polowe polowe z tych meczy rozegrali na kortach podobnych do RG, albo i wiecej.

Do góry
#1785501 - 17/11/2007 07:28 Re: Szanghaj - Mistrzostwa ATP - 11-18 Listopad 2007 [Re: bet_master]
Szczypior Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/07/2005
Postów: 8998
Skąd: TomaszówLub/Wrocław
Grzesol dubel federer + ferrer wydaje się być spoko, ale należy się chyba też zastanowić jeszcze nad typem na hiszpana ponieważ moim zdaniem roddick po prostu delikatnie rzecz ujmując oddał mecz z fedkiem, aby oszczędzić troszkę siły i myślę, że jutro powalczy i ferrerowi może wcale nie być tak łatwo jak Ci się wydaje, może warto rozpatrzeć typ na 3 sety w tym meczu. pozdro.

Do góry
#1785509 - 17/11/2007 07:37 Re: Szanghaj - Mistrzostwa ATP - 11-18 Listopad 2007 [Re: Szczypior]
Llama Offline
Ana <3

Meldunek: 21/06/2005
Postów: 20425
Kursy faktycznie lipne.

Pragnę zwrócić uwagę, na fakt iż w 2006 i 2007 roku Nadal wygrał tylko po jednym turnieju na twardej nawierzchni maloooo, maloooo \:\)

Z Roddem jest tak, że jeśli serwis nie chodzi perfekt, szanse na brejki dla graczy dobrze returnujących i solidnych w wymianach są ogromne. Obiektywnie, mam nadzieję, że Ferrer jutro dokona egzekucji na Amerykaninie.

Roger powstał z popiołów? Chyba tak.

Do góry
#1785523 - 17/11/2007 07:47 Re: Szanghaj - Mistrzostwa ATP - 11-18 Listopad 2007 [Re: bet_master]
grzesol Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 19/08/2005
Postów: 7541
Originally Posted By: bet_master
jaki jest nadal kazdy wie :). Spójrzmy na mecze h2h między nimi 8:5 dla nadala \:\) także w żadnym wypadku po takim kursie nie ma co grać federera . Skoro nieobliczalny Gonzalez , a wlasciwie cienki jak barszcz jak sie okazalo , potrafi ograc rogera , to czemu nie nadal który już 8 razy to zrobil ?


Dobrze wiemy, w tym sezonie naprawdę słaby jak widać po wynikach na hardzie. Z tym H2H to naprawdę wyskoczyłeś jak Filip z konopii, zauważ, że 6 z tych meczów wygranych jest na mączce. Jedna wygrana na hardzie była w 2004 roku czyli nie ma co wogóle jej brać na uwagę bo to był ich pierwszy pojedynek wogóle. Hard to jest zupełnie inna bajka dla Nadala niż nawierzchnia ziemna. Jego styl wogóle nie pasuje do twardej nawierzchni. Kolejną rzecz piszesz o cienkim jak barszcz Gonzo na jakiej podstawie tak twierdzisz, oglądniecia jego 2 ostatnich meczów. Chyba nie oglądałeś jego spotkania z Federerem,w którym rozegrał on chyba mecz życia. Federer nie zagrał źle w tamtym spotkaniu,a Chilijczyk po prostu fenomenalnie, dlatego Szwajcar przegrał.

Do góry
#1785582 - 17/11/2007 08:47 Re: Szanghaj - Mistrzostwa ATP - 11-18 Listopad 2007 [Re: Szczypior]
grzesol Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 19/08/2005
Postów: 7541
Originally Posted By: Szczypior
Grzesol dubel federer + ferrer wydaje się być spoko, ale należy się chyba też zastanowić jeszcze nad typem na hiszpana ponieważ moim zdaniem roddick po prostu delikatnie rzecz ujmując oddał mecz z fedkiem, aby oszczędzić troszkę siły i myślę, że jutro powalczy i ferrerowi może wcale nie być tak łatwo jak Ci się wydaje, może warto rozpatrzeć typ na 3 sety w tym meczu. pozdro.


Ja Ci powiem tak ja mam bardzo duże przekonanie do typu na Ferrera i dlatego nie bawię się w inny zakład. Chociaż na podpórkę gram jeszcze 2:1 dla Roddicka, ja myślę, że tu może być zwycięstwo Hiszpana w 2 setach chociaż 3 nie wykluczam ale bardziej trafnym rozwiązaniem według mnie jest zagranie tak jak ja to gram. Bo Roddick tego meczu 2:0 na 1000 % nie wygra. Wiem, że nie powinienem tak pisać ale co do tego jestem naprawdę pewny.

Do góry
#1785591 - 17/11/2007 08:54 Re: Szanghaj - Mistrzostwa ATP - 11-18 Listopad 2007 [Re: grzesol]
Szczypior Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/07/2005
Postów: 8998
Skąd: TomaszówLub/Wrocław
Ferrer - Roddic

Stawiając dokładny wynik musimy mieć jasny punkt odniesienia i musimy widzieć oczami wyobraźni pewen fakt, który może nie do końca będzie aksjomatem, ale raczej pewnikiem, tezą na którym zbudujemy całą ideologię, która ma przeświadczyć nas o danym stwierdzeniu. Osobiście założyłem sobie iż w dzisiejszym pojedynku, to Hiszpan zwycięży. Jakie miałem przesłanki? Raczej żadne okrywcze bo to co pokazał Ferrer w dotychczasowych meczach jasno i klarownie skłania mnie ku graniu właśnie na niego, podobnie pewnie jak większość typerów, co biorąc pod uwagę jego postawę na pewno nie dziwi. Oglądając dzisiejszy pojedynek Roddicka z Federerem doszedłem do wniosku iż Amerykanin jakby celowo odpuścił większą walkę ze Szwajcarem, aby zachować siły w dzisiejszym pojedynku i moim zdaniem powalczy i wygra seta. W bet365 mamy najwyższy kurs w sieci na takie rozwiązanie, przykładowo inne firmy kursy w granicach @3.75 nawet @3.4, ale nie wychodzące poza barierę @4.0. Warto się skusić na takie rozwiązanie, bo moim zdaniem będzie to mecz walki, a zwycięstwo Ferrerowi przyjdzie niezwykle ciężko.

Typ: Ferrer 2:1 3/10 @4.33 Bet365

Do góry
#1785618 - 17/11/2007 09:24 Re: Szanghaj - Mistrzostwa ATP - 11-18 Listopad 2007 [Re: grzesol]
bet_master Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 13/08/2007
Postów: 2104
Originally Posted By: grzesol
Originally Posted By: bet_master
jaki jest nadal kazdy wie :). Spójrzmy na mecze h2h między nimi 8:5 dla nadala \:\) także w żadnym wypadku po takim kursie nie ma co grać federera . Skoro nieobliczalny Gonzalez , a wlasciwie cienki jak barszcz jak sie okazalo , potrafi ograc rogera , to czemu nie nadal który już 8 razy to zrobil ?


Dobrze wiemy, w tym sezonie naprawdę słaby jak widać po wynikach na hardzie. Z tym H2H to naprawdę wyskoczyłeś jak Filip z konopii, zauważ, że 6 z tych meczów wygranych jest na mączce. Jedna wygrana na hardzie była w 2004 roku czyli nie ma co wogóle jej brać na uwagę bo to był ich pierwszy pojedynek wogóle. Hard to jest zupełnie inna bajka dla Nadala niż nawierzchnia ziemna. Jego styl wogóle nie pasuje do twardej nawierzchni. Kolejną rzecz piszesz o cienkim jak barszcz Gonzo na jakiej podstawie tak twierdzisz, oglądniecia jego 2 ostatnich meczów. Chyba nie oglądałeś jego spotkania z Federerem,w którym rozegrał on chyba mecz życia. Federer nie zagrał źle w tamtym spotkaniu,a Chilijczyk po prostu fenomenalnie, dlatego Szwajcar przegrał.


hmm twierdzisz ze gonzalez w meczu z federerem byl super mocny \:\) . A mi sie wydaje owszem że zagral dobrze , moze nawet bardzo dobrze , ale czy to byla taka forma jaka prezentowal chocby naa AOpen ? nie wydaje mi sie. Gdyby byl w dobrej formie to pociagnal by roddicka , a juz napewno davydenke . Roger go zlekcewazyl + niezbyt jednak dobry sezon halowy federera , porazki z nalbexem. Takze jest paru zawodnikow ktorzy moga pokonac mistrza i napewno takim zawodnikiem jest nadal :). O to mi glownie chodzilo ze za 1,26 czy cos w ten desen nie ma sensu grac rogera i potem srac pod siebie , czy nadal zagra mecz zycia czy nie. No bo jak zagra mecz zycia , nic nie bedzie psul , bedzie biegal jak szalony, bedzie poprawial spodenki \:\) itp itd. to w obecnej formie nawet roger mu nie da rady \:\)

Do góry
#1785742 - 17/11/2007 16:24 Re: Szanghaj - Mistrzostwa ATP - 11-18 Listopad 2007 [Re: bet_master]
adingh Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 02/07/2004
Postów: 9576
Skąd: Wolbrom
Ja gram dziś dubel Federer i Ferrer.

Co do Federera to nie widziałem go w tym turnieju, ale podobno z Roddickiem grał bardzo dobrze. Nadal wygrywał z nim już na hardzie, ale to było za czasów kiedy Nadal był w swojej wielkiej formie. Myślę, że Roger będzie wyjątkowo zmotywowany i biorę go nawet po takim kursie \:\)

A co do Ferrera to nawet jeśli Andy odpuścił mecz z Rogerem to i tak mu to nic nie da. Kondycyjnie na pewno nie będzie lepszy od Ferrera, bo po pierwsze David grał dzień wczesniej mecz, który trwał godzinę, a po drugie ogólnie jest lepiej przygotowanym fizycznie zawodnikiem, którego bardzo trudno zabiegać. David będzie bombardował z odwrotnego forehandu na backhand Roddicka, a wtedy Amerykanin będzie bezradny. Z taką formą w jakiej jest Ferrer moim zdaniem Andy nie ma szans, bo z głębi kortu na pewno Ferrer jest lepszy. Gram te dwa mecze grubo \:\)

Do góry
#1785750 - 17/11/2007 16:55 Re: Szanghaj - Mistrzostwa ATP - 11-18 Listopad 2007 [Re: adingh]
Kameleon Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 31/01/2003
Postów: 21969
Skąd: Gdynia
jejku jej...nie da się grać przez cały turniej tak jak robi to Ferrer. Nie uwierze jeśli nie zobacze. Znaczy da się, ale...Ferrer? \:D Rozumiem Federer albo Nadal, ale nie Ferrer. Lopez potrafił ograć go na tej nawierzchni ograć dwa razy mimo, że też jesgo bh jest niepełnosprytny to Roddick może zrobić to samo.

Roddick @2.75

Do góry
#1785755 - 17/11/2007 17:01 Re: Szanghaj - Mistrzostwa ATP - 11-18 Listopad 2007 [Re: Kameleon]
ruben Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 22/03/2006
Postów: 3042
Skąd: WidzEW LodZ
Originally Posted By: Kameleon
jejku jej...nie da się grać przez cały turniej tak jak robi to Ferrer. Nie uwierze jeśli nie zobacze. Znaczy da się, ale...Ferrer? \:D Rozumiem Federer albo Nadal, ale nie Ferrer. Lopez potrafił ograć go na tej nawierzchni ograć dwa razy mimo, że też jesgo bh jest niepełnosprytny to Roddick może zrobić to samo.

Roddick @2.75



leon przestań robic innym mentlik w głowie w taki dzień jak dziś który trzeba dobrze zacząć (historyczny dla nas) rod niema szans
i moim skromnym zdaniem jest to najpewniejszy mecz po tak w miare dobrym kursie tego turnieju


FERRER izi very izi

Do góry
#1785758 - 17/11/2007 17:04 Re: Szanghaj - Mistrzostwa ATP - 11-18 Listopad 2007 [Re: adingh]
xqwzts Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 15/03/2005
Postów: 6529
ciekawe zaklady ma na dzis Unibet w meczu federer-nadal
kto popelni wiecej df i kto zdobedzie wiecej asow przy handi +5,5 na nadala. I tak sie zastanawiam czy federer moze miec wiecej asow od nadala az o 6...? i wydaje mi sie ze nie i mozna sprobowac to zagrac. Kurs na to zdarzenie 1.85 bardzo mi sie podoba. DF to w tym meczu raczej loteria, bez zadnego handi tego nie rusze ;\)

Do góry
Strona 9 z 10 < 1 2 ... 7 8 9 10 >

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
0 zarejestrowanych użytkowników (), 3559 gości oraz 7 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45049 Tematów
5583787 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07