Strona 3 z 10 < 1 2 3 4 5 ... 9 10 >
Opcje tematu
#1772768 - 13/11/2007 01:09 Re: Szanghaj - Mistrzostwa ATP - 11-18 Listopad 2007 [Re: igor81]
Kameleon Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 31/01/2003
Postów: 21969
Skąd: Gdynia
Gonzalez świetnie zagrał, mimo że Federer go pewnie zlekceważył. Przypomniał się ten Gonzo, który potrafił walić potężne bomby z fh. Skończył też wreszcie grać slicem z bh i od razu lepiej to wyglądało. Serwis przyzwoity. Jeśli w kolejnych spotkaniach tak zagra to pokusiłbym się o typ na jego zwycięstwo w grupie :]

W meczu Roddicka z denko sporo walki w każdym gemie, głównie przebijali do momentu aż ktoś popsuł lub zdecydował się przyśpieszyć. Gdy serwis wychodził Roddickowi zdarzało się chodzić do siatki z Gonzalezem tak łatwo mieć nie będzie bo po tym co dziś pokazał Gonzo grając fh szansą dla Roda jest właśnie jedynie chyba regularny serwis i wyprawy do siatki.

Do góry
Bonus: Unibet
#1773028 - 13/11/2007 03:12 Re: Szanghaj - Mistrzostwa ATP - 11-18 Listopad 2007 [Re: Kameleon]
Piostar Offline
Marcos Baghdatis

Meldunek: 01/11/2004
Postów: 40732
Skąd: Dęblin
Wielka szkoda, że nie obejrzę prawdopodobnie żadnego spotkania Masters, gdyż będęw pracy. Praktycznie zgadzam się z każdym słowem Kameleona poza tym że wyprawy do siatki to dobry sposób na Gonzaleza.

Pamiętam, że w 2006 roku Fena wygrał z Roddickiem i miałem przyjemność to spotkanie oglądać. Pamiętam z niego jedno, jak zalewałem z A-Roda, gdy poraz 20 został minięty bh po linni i ani razu nie wyciągnął wniosku z tego.

Oj nie jest Amerykanin specjalistą gry przy siatce i nawet pomoc słynnego Connorsa nic tu nie zmieniła. Dokładna gra, mniej błędów i bezbłędny serwis to jedyne moim zdaniem może pozwolic na odniesienie zwycięstwa. Niemniej jednak wolałbym widzieć jako zwycięzcę nieobliczalnego Chilijczyka.

Do góry
#1773202 - 13/11/2007 03:46 Re: Szanghaj - Mistrzostwa ATP - 11-18 Listopad 2007 [Re: Piostar]
grzesol Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 19/08/2005
Postów: 7541
Ja muszę przyznać, że jestem zaskoczony kursami na Gonzaleza w meczuz Roddickiem ale nic tylko się cieszyć. Kurs powyżej 2 przeciwko Amerykanowi biorę z pocałowaniem w rękę. Oglądałem dzisiaj końcówkę meczu Roddicka oraz prawie cąły mecz Gonzaleza z Federerem. Zacznijmy od meczu Roddicka ja naprawdę nie mogę wyjść ze zdziwienia jak Amerykanin może znajdować się tak wysoko w rankingu. Dzisiejszy mecz z Rosjaninem był bardziej przegrany przez Dawidienkę niż wygrany przez Andyego. Roddick ma 2 bronie,w których podobno jest najlepszy. Jest to serwis oraz forheand, ja się pytam czy aby na pewno. Jeżeli Roddick ma dzień to naprawdę potrafi serwisy wygrywać gładko ale jak już nie to naprawdę jego rywale mają bardzo dużo szans na jego przełamanie. Dawidienko miał ich aż 7. Dla przykładu Gasquet przy zdecydowanie słabszym "teoretycznie" serwise miał tylko 6 szans na przełamanie Nadala. Przejdźmy teraz do jego "niby" drugiej broni, którą jest forheand. Od tego momentu co oglądałem mecz nie widziałem chyba żadnego kończącego forheandu, jakoś nie widzę siływ tym jego uderzeniu. O grze przy siatce Roddicka nie wspomnę bo jakiś specjalista tego typu gry nie jest. Zdecydowanie to Dawidienko przegrał dzisiaj mecz popełnaijąc mnóstwo błędów co mu się rzadko zdarza bo Rusek słynie z regularności.

Mecz Federera z Gonzalezem naprawdę mógł się podobać bo obaj tenisiści stworzyli naprawdę wspaniałe widowisko,a już 3 set tego spotkania był jego dopełnieniem. Gonzalez zagrał spaniałe spotkanie dobrze mijał, dobiegał czasami do niesamowitych piłek no i w końcu jego forheandy wchodziły o jednoręcznym beckheandzie nie wspomnę. Co dało się zauważyć u Chilijczyka to bardzo mało niewymuszonych błędów,w przeciwieństwie do Federera. Federer o dziwo bardzo często dochodząc do siatki smeczował wprost w Gonzaleza co mściło się niemiłosiernie. Gra Gonzaleza naprawdę była wspaniała zagrywał on piękne piłki czasami wyglądało to jakby bez większego wysiłku.

Po dzisiejszych meczach dla mnie zdecydowanym faworytem w meczy Gonzaleza z Roddickiem jest oczywiście Chilijczyk i chyba zagram to gruuuuuuuuuubo bo taki prezent może się już nie zdarzyć. Dla mnie Roddick nie ma argumentów na pokonanie bardzo dobrze dysponowanego Chilijczyka. Dodajmy jeszcze fakt, że to było pierwsze wygrane spotkanie Gonzaleza z wielkim mistrzem przed tym meczem przystępował ze stanu 10-0 w bezpośrednich pojedynkach dla Federera. Pokonanie tak wielkiego mistrza na pewno dodaje dodatkowej mobilizacji i pewności siebie. Muszę podkreślić fakt, że ogólnie gra Roddicka nie przypada mi do gustu i już od początku turnieju czekałem na moment do zagrania przeciwko niemu chciałem to zrobić już w meczuz Dawidienko ale na moje szczęście nie pozwoliły mi na to finanse ale już teraz nie am zlituj sie dla Amerykanina i zejdzie on z kortu pokonany i raczej nie wyjdzie z grupy bo Federera na pewno nie pokona.

Jakiś kolega widziałem, że podał kursy na wyjście Gonzaleza z grupy 1.85 na GB i to jest naprawdę super pewniak. Już pokonanie Roddicka zapewnia mu to, a jeżeli nawet chociaż w to nie wierzę przegra z Andym to pokonuje on bardzo słabego Dawidienkę i mamy prawie podwojenie kapitału \:\)

Do góry
#1773265 - 13/11/2007 03:55 Re: Szanghaj - Mistrzostwa ATP - 11-18 Listopad 2007 [Re: Piostar]
rapper20 Offline
addict

Meldunek: 12/04/2006
Postów: 653
ja gralem po 2.4 czilijczyka przeciwko Roddickowi.. Ktos pisze ze Roddick powinien wybierac sie pod siatke \:D panowie a widzieliscie jak dzisiaj pieknie mijal Federera Gonzo gdy ten wybieral sie pod siatke? A Federer mozna powiedziec to krol gry pod siatka.. Ktos moze powiedziec, ale przeciez dzisiaj Roddick tez gral dobrze pod siatka ! Moke zdanie natomiast jest takie ze Roddick pod siatka kompletnie nic dzisiaj niepokazal.. Jedynie dlaczego zdobywal mase punktow to dlatego ze gdy Roddick wybieral sie podsiatke, to Davydenko caly czas walil centralnie tam gdzie Roddick sie znajdowal.. I chyba w jednej akcji 3 razy Davydenko zamiast minac Amerykanina ktory stal pod siatka walil pilki centralnie w niego.. \:\)

Co do spotkania Roddick vs Davydenko, to jak dla mnie sie nie mylilem, Roddick nie jest w formie.. A mozna sie przekonac o tym chociazby patrzac ile asow zaserwowal w 2 pierwszych setach 5 asow i 3 podwojne bledy.. Na zawodnika ktorego najsilniejsza bronia jest serwis, jest to stanowczo za malo.. Niewiem ile Davydenko popelnil niewymuszonych bledow z 40?50? a mimo to mial 7 okazji do zlamania Amerykanina.. Pomijam fakt juz ze oprocz tych 7 okazji, mase razy rzucal Roddickiem po calym korcie, ten tylko nastawial rakiete zeby pileczka przeleciala na druga strone i gdy Davydenko mial caly kort przed soba pusty bo Amerykanin byl po drugiej stronie, to Rusek walil w siatke \:\) Oprocz tego masa niewymuszonych bledow Roddicka z samego forhandu czy backhandu mial ich okolo 20.. Gra wygladala w stylu kto pierwszy wybije pileczke poza kort.. I panowie pomagali sobie raz to Roddick raz to Davydenko.. Rusek gdyby wykorzystal czest sytuacji to by to spokojnie wygral..

Co do spotkania Gonzalez vs Roddick to kurs 2.3 na gonzo to jest pomylka, jak dla mnie kursy powinny wygladac 1.7 vs 2.2 na Gonzaleza jako faworyta.. Bo spojrzmy na fakty: 1) Andy ma dobry forhand? prosze bardzo Gonzo ma o niebo lepszy 2) Backhand Roddicka? czy ja cos muzse mowiec? Gonzales popracowal nad swoim i tez go przewyzsza o wiele 3) gra pod siatka Roddicka.. moze pozostawie to bez komentarza 4) walecznosc Roddicka -> amerykanin nigdy nie byl zawodnikiem biegnacym do kazdej pilki, czasami poprostu niechcialo mu sie nawet dupy ruszyc i stal i patrzal, pozatym gdy gra u siebie niesiony dopingiem to i cos zagra, ale tutaj bylo widac ze az tak pieknie niejest i Roddick polamal na korcie rakiete 5) jezeli taki Davydenko ktory psul w meczu praktycznie co druga trzecia pilke mial 7 okazji do zlamania Amerykanina, jak myslicie ile bedzie mial Gonzalez bedacy w zyciowej formie? 6) ahaaaaaa i tak serwis Aroda, no niestety panowie ale jezeli bedzie serwowal tak jak z Davydenko, a Rusek wygrywal okolo 50% drugiego serwisu Amerykanina mimo ze gral fatalnie, to za wiele tym serwisem niezdziala.. Kiedys serwowal po 15-20 asow w 2 setach, teraz wali 5..

Dziekuje i pozdrawiam hehe

Do góry
#1773290 - 13/11/2007 04:00 Re: Szanghaj - Mistrzostwa ATP - 11-18 Listopad 2007 [Re: rapper20]
Fro_Lech Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/06/2003
Postów: 15179
Skąd: Poznań
Serwis nie jest tak groźny, bo nawierzchnia nie jest taka szybka by serwis mógł być wymiernie skuteczną bronią, tutaj jak pokazał mecz np. Djokovic-Ferrer kluczem są wymiany. Nie mam wątpliwości, że lepszym tenisistą z linii końcowej jest Chilijczyk.

PS. W tym roku Gonzalezowi wyszły tak naprawdę tylko 3 turnieje. W dwóch szlemach odpadał w pierwszych rundach. To chyba mała niedoskonałość rankingu ;). Ale to tylko poza tematem. Teraz liczy się dyspozycja turniejowa, a ta jak wynika z Waszych wpisów (za co serdeczne dzięki) jest lepsza po stronie Gonza. Czym prędzej śpieszę to zagrać.

Do góry
#1773299 - 13/11/2007 04:02 Re: Szanghaj - Mistrzostwa ATP - 11-18 Listopad 2007 [Re: rapper20]
Kameleon Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 31/01/2003
Postów: 21969
Skąd: Gdynia
Ktos pisze ze Roddick powinien wybierac sie pod siatke \:D

Ja pisze ;] Dziś pięknie mijał, ale na ile mu ta zmiana pozostanie? To był najlepszy mecz Gonzaleza od czasu AO. Ostatnie turnieje były straszne w jego wykonaniu, dziwi trochę taka metamorfoza :] Z rana było @3.15 na Gonza w bwinie, a po spotkaniu z Fedem na bwinie utrzymał się chwile kurs @3.5 O_o Dla mnie faworytem jest Fena, ale nie jestem pewien czy rozegra drugi tak dobry mecz i tego spotkania nie rusze ;>

Do góry
#1773301 - 13/11/2007 04:02 Re: Szanghaj - Mistrzostwa ATP - 11-18 Listopad 2007 [Re: Fro_Lech]
rapper20 Offline
addict

Meldunek: 12/04/2006
Postów: 653
Fro Lech: graj graj ja gralem po 2.4 na betfair bo jakis jelen wystawil:D dlatego kocham ta gielde.. zajebiscie mnie zastanawiaja te kursy bo jest to ogromne value, ewentualnie moglbym sie zgodzic na kursie 1.85/1.85 i szanse na 50/50 ale tu tez bym sie upieral.. Bo jezeli obaj panowie zagraja na takim poziomie jak dzisiaj, to postawilbym mieszkanie na Gonzaleza.. No ale oczywiscie to jest sport i niema gwarancji, jak to bedzie wygladalo pojutrze \:\)

Do góry
#1773306 - 13/11/2007 04:04 Re: Szanghaj - Mistrzostwa ATP - 11-18 Listopad 2007 [Re: rapper20]
rapper20 Offline
addict

Meldunek: 12/04/2006
Postów: 653
Kameleon: to bylo by naprawde bardzo dziwne gdyby Gonzalez rozegral fenomenalny mecz z Federerem a potem nieprzeszedlby dalej.. Zgadzam sie ale dla mnie liczy sie dyspozycja na danym turnieju.. A co mozna np. powiedziec o Nalbandianie? jaki byl dla niego sezon tragiczny.. a 2 ostatnie turnieje? to bylo poprostu mistrzostwo.. Na Roddicka wystarczy to zeby Gonzo zagral na 70% tego co pokazal dzisiaj z Federerem.. Zobaczymy:)

Do góry
#1773344 - 13/11/2007 04:13 Re: Szanghaj - Mistrzostwa ATP - 11-18 Listopad 2007 [Re: rapper20]
igor81 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/03/2003
Postów: 2582
Skąd: WestSide
Dzieki koledzy za posty opisujace dyspozycje graczy. Zagralem,ze Gonzo wyjdzie z grupy @1,85 za 10/10. Kilka minut potem kurs spadl do 1,55 tak wiec juz tak ciekawie on nie wyglada. Pewnie jeszcze zagram na Gonza w meczu z Roddem,ale z tym to jescze pomysle.


Pozdrawiam
IGOR

Do góry
#1773374 - 13/11/2007 04:18 Re: Szanghaj - Mistrzostwa ATP - 11-18 Listopad 2007 [Re: rapper20]
Piostar Offline
Marcos Baghdatis

Meldunek: 01/11/2004
Postów: 40732
Skąd: Dęblin
ale to wszystko dopiero za 2 dni...

Na jutrzejszy ranek:

Nadal - Ferrer 1 1,50

Niestety nie widziałem poprzednich spotkań i moja wypowiedź opiera się tylko na szczątkowych informacjach innym userów. Rafa bez problemu wytrzymał 3 sety z Francuzem, wydaje mi się że na koniec sezonu nie ma jakiś wielkich problemów kondycyjnych.
Z pewnością w głowie tkwi mu ostatnie spotkanie między oboma tymi panami na US Open i pała chęcią rewanżu. Słyszałem wiele pochlebnych opinii pod adresem Gasqueta, więc wnioskuje że Rafa zagrał dobre spotkanie. Słyszałem też że Ferrer swoje zwycięstwo zawdzięcza nie tylko dobrej grze, ale też w dużej mierze Novakowi, który podobno jest ogromnie zmęczony sezonem i ledwo poruszał się po korcie. Owszem David "Gazela" wybiegany, niesamowicie sprawny na korcie, jednak moim zdaniem troszkę mu brakuje umiejętności. Widać poprawę w jego grze, więcej agresji i bardziej ofensywnych zagrań, jednak uważam że to za mało na Nadala i zejdzie on z kortu pokonany.

Do góry
#1773461 - 13/11/2007 04:36 Re: Szanghaj - Mistrzostwa ATP - 11-18 Listopad 2007 [Re: Piostar]
rapper20 Offline
addict

Meldunek: 12/04/2006
Postów: 653
Piostar: ja o tym spotkaniu pisalem tez co ty teraz i osobiscie zagralem po 2.8 Davida Ferrera.. Wczesniej juz pisalem dlaczego, teraz tak po krotce przypomne.. ps. kurs na Nadala jest gdzieniegdzie 1.6:)

po 1) Nadal gra z owinietymi kolanami, a w pierwszym secie meczu z Gasquetem poruszal sie po korcie bardzo niezwawo.. Co sie stalo w dalszych setach? a to ze Gasquet po wygraniu 1 seta, przestal grac swoje, serwis spadl o kilkadziesiat procent w dol i Francuz poprostu zaczal myslec ze to przegra.. Nadal zagral dobry mecz ale bez zadnej rewelacji..

2) Siegnijmy nietak daleko pamieacia.. Atp Series Madrid Nadal gra u siebie i jest osmieszony przez Nalbandiana 1-6 2-6, mecz praktycznie bez historii Rafa nieistnial, podczas gdy zaledwie spotkanie wczesniej Nalba gra z Ferrerem i wgyrywa 7:6 6:7 6:2, po doskonalym meczu w wykonaniu Hiszpana..

3) Po 3cie Ferrer rozegral naprawde bardzo dobre spotkanie z Djokovicem.. I pomyslmy logicznie buki dawaly kurs na Nadal vs Djokovic 1.8/1.8, szansy ocenione pol na pol.. A teraz okazuje sie ze Nadal wygrywa ledwo co z najslabszym w grupie Gasquetem 2:1, A Ferrer pokonuje gladko Djokovica 2:0.. I zamiast tego ze kursy powinny byc podobno, no bo przeciez Ferrer pokonal Djokovica wiec jest lepszy tak? na Djokovica byl kurs 1.8 ? To na Ferrera dostaje 2.8 parodia \:\)

4) Jak dla mnie typowy mecz pol na pol i nie zdziwie sie jak zobaczymy 3 setowke, Ferrer w gazie po ograniu Djokovica, Nadal juz niegra tego co kiedys.. Zobaczymy mysle ze szykuje sie swietne spotkanie \:\)

Do góry
#1773487 - 13/11/2007 04:43 Re: Szanghaj - Mistrzostwa ATP - 11-18 Listopad 2007 [Re: rapper20]
Piostar Offline
Marcos Baghdatis

Meldunek: 01/11/2004
Postów: 40732
Skąd: Dęblin
Niestety albo stety mam troszkę inne zdanie na temat tego spotkania.

Nie mogę się zgodzić z Tobą w pkt. 2, gdyż osobiście uważam, że mecz meczowi nierówny. Mimo wszystko inaczej się gra z Ferrer, inaczej też mobilizuje na mecze z Nadalem. Wydaje mi się też, że całkiem inne spotkania rozegrał ich wspólny rywal Nalbandian. Świetne z Nadalem, dużo gorsze z Ferrerem.

No i też niezgadzam się z pkt. 3, gdyż nie uważam Francuza za najgorszego grajka w tej grupie.

Miło, że ktoś ma inne zdanie i potrafi je w sposób rzeczowy przedstawić, a przede wszystkim kulturalny.

Pozdrawiam i życzę powodzenia, jak zawsze roztrzygnie kort.

Do góry
#1773500 - 13/11/2007 04:46 Re: Szanghaj - Mistrzostwa ATP - 11-18 Listopad 2007 [Re: rapper20]
Kameleon Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 31/01/2003
Postów: 21969
Skąd: Gdynia
Novak Djokovic v Richard Gasquet @2.85

Pierwsze mecze za nami, zobaczyliśmy kto przyjechał powalczyć, a kto ma już dość sezonu. Gasquet na pewno swoją grą zaskoczył wielu, był agreswyny w spotkaniu z Nadalem, często biegał do siatki, atakował drugi serwis rywala. W pierwszym secie popełniał mało błędów, świetnie serwował. W drugim secie dał się niestety złamać mając 40:0 :[ , nie załamał się jednak jak to mają w zwyczaju Francuzi, nie zmienił taktyki obranej na to spotkanie. Minimalnych autów było z gemu na gem więcej i ostatecznie przegrał pierwsze spotkanie w Szangahju. W wywiadzie po meczu Richard stwierdził, że jest zadowolony z tego jak się zaprezentował, przegrał po zaciętej walce i zyskał większą pewność siebie. Teraz spotkanie o być, albo nie być z Djokovicem. Dla Serba był to pierwszy sezon w scisłej czołówce z taką ilością rozegranych spotkań. Z Ferrerem zagrał...słabo, a moim zdaniem nawet bardzo słabo. Bez pomysłu na gre, zmęczony, pod dużą presją. Po spotkaniu powiedział, że przed meczem czuł się dobrze fizycznie, jednak w czasie spotkania zaczął odczuwać trudy sezonu. Dodatkowo Djokovic nie był przygotowany na taką postawe Ferrera w pierwszych gemach. Serwis Djokovica też pozostawał wiele do życzenia, a liczba niewymuszonych błędów (takich na prawdę nie wymuszonych, prostych błędów) była ogormna jak na 20 rozegranych gemów. Gasquet pokazał, że jest w formie, rozegrał bardzo dobre spotkanie, a błędy głównie wynikały z ryzyka. Kursy jutro w okolicah @2.8 wygladają smakowicie. Richard potrafi wyciagnąć wnioski z porażki i zmienić swój styl gry, jak dla mnie największy talent w ATP i przyszły zmiennik Federera. Djokovic próbuje robić na korcie za showmena/pajaca, ale jego gra wyglada za każdym razem tak samo. Tak, tak...nie lubie go ;]

Nadal - Ferrer @1.6

Jak Nadal może biegać to Ferrerowi podziękuje. Nie znam wyniku niestety przed meczem, ale Nadal moim zdaniem w dwóch setach. Nie wiem co wiecej napisać...

Do góry
#1773581 - 13/11/2007 05:04 Re: Szanghaj - Mistrzostwa ATP - 11-18 Listopad 2007 [Re: Kameleon]
rapper20 Offline
addict

Meldunek: 12/04/2006
Postów: 653
No i dobrze panowie \:\) tym wiecej opini tym bardziej mozna sie na cos zdecydowac.. O mecz Nadal vs Ferrer nie bede sie az tak mocno klocil, bo Nadala widzialem tylko w czesci w meczu z Gasquetem.. Pojedynki Roddick vs Davydenko i Federer vs Gonzalez widzialem cale.. Jakby nie patrzec kurs 2.8 byl dla mnie sporym value w spotkaniu Nadal vs Ferrer.. Nadal przegrywal juz w tym sezonie z gorszymi graczami na hardzie.. A w dodatku te owiniete kolana.. To juz naprawde nieten sam Nadal. Oczywiscie niewykluczam ze nastapi przebudzenie i Nadal rozegra fenomenalny mecz, taka wersja rowniez moze jutro nastapic \:\) Ale widzialem ostatnio Ferrera i gral naprawde swietnie, dla mnie warto na niego postawic bo jest to zawodnik ktory zawsze bedzie biegal i walczyl do konca, a to u zawodnikow lubie najbardziej.. Przynajmnie czlowiek wie ze jak przegral kase to dlatego ze zawodnik byl poprostu gorszy a niedlatego ze niechcialo mu sie grac.. Niech wygra lepszy \:\)

Do góry
#1773826 - 13/11/2007 06:25 Re: Szanghaj - Mistrzostwa ATP - 11-18 Listopad 2007 [Re: rapper20]
Kameleon Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 31/01/2003
Postów: 21969
Skąd: Gdynia


Opaski magnetyczne doktora Levine'a ;]

Do góry
#1774086 - 13/11/2007 09:29 Re: Szanghaj - Mistrzostwa ATP - 11-18 Listopad 2007 [Re: Kameleon]
vicek Offline
addict

Meldunek: 04/03/2003
Postów: 567
Skąd: Kielce
rapper - myślę, że te kursy nie są parodią z tego wzgledu, że na kurs nie wpływa jedynie forma zademonstrowana przez zawodników w poprzednim meczu. Było wiele przypadków gdy zawodnicy po doskonałym występie zaliczali wpadki w kolejnych rundach. Przy ustalaniu kursów bierze się pod uwagę przede wszystkim klasę zawodników i formę prezentowaną w ostatnich kilku turniejach, a forma zaprezentowana w pojedynczym meczu nie może mieć decydującego wpływu na kursy.
Ja jednak nie decydowałbym się na grę na Nadala po niskim kursie. Widziałem spore fragmenty wszystkich meczów Nadala w Paryżu i w żadnym z nich mi nie zaimponował. Nie wydaje mi się by był on pewniakiem. Ferrer w Paryżu zademonstrował zwyżkę formy - gładko rozprawił się z Berdychem i przegrał po dobrym meczu z Nalbandianem, Tu pokonał Djokovica, który nie zagrał dobrze ale kompromitująco źle też moim zdaniem nie zagrał.
Co do Gonzaleza to moim zdaniem wygrał on mecz dzięki znacznie odważniejszej grze backhandem niż miało to miejsce w przeszłości. Widać u Chilijczyka znaczną poprawę w tym elemencie.

Do góry
#1774136 - 13/11/2007 12:55 Re: Szanghaj - Mistrzostwa ATP - 11-18 Listopad 2007 [Re: vicek]
Szczypior Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/07/2005
Postów: 8998
Skąd: TomaszówLub/Wrocław
Nadal - Ferrer

Moim zdaniem kurs na zwycięstwo Ferrera jest zawyżony o kilka procent. Faworytem bukmacherów jest Nadal, to według jednego z klasyków "oczywista oczywistość". W pierwszym meczu Nadal nie prezentował się jakoś nadzwyczajnie dobrze. Gasquet wygrał pierwszego seta, lecz później przystaną, co wykorzystał Hiszpan, który wygrał dwa kolejne sety. Ferrer natomiast w dwóch setach zwyciężył Djokovica. Nie ma sensu, abym się rozwodził na temat gry Serba, ponieważ dla mnie osobiście kurs jaki proponuje Bet365 iż Ferrer wygra 2:1 jest przepiękny i jak najbardziej godny uwagi. Wychodzę z założenia, że jeżeli wygra Ferrer to właśnie po trzy setowym pojedynku.

Typ: Ferrer wygra 2:1 w setach 1/10@5.50 bet365
Typ: Ilość setów 3 2/10 @2.29 Gamebookers

Do góry
#1774274 - 13/11/2007 17:48 Re: Szanghaj - Mistrzostwa ATP - 11-18 Listopad 2007 [Re: Szczypior]
haku Offline
Lucio Fulci Forever

Meldunek: 22/08/2006
Postów: 17816
Skąd: Żywiec
ATP Masters Szanghaj
Djokovic - Gasquet
typ: Rysiek ugra seta
kurs: 1,80
Bet-at-home
Stawka: 3/5

Wczoraj w Bahu kursy na Gasqueta wyglądały: 2,70 na win w meczu i 1,60 za ugranie seta. Dziś już 2,90 i 1,80. Nie wiem z czego to wynika, ale pozostaje mi tylko się ciezyć.
Spotkali się w turniejach ATP do tej pory 2 razy:
2007 Estoril Clay Djokovic 7-6(7) 0-6 6-1
2006 ATP Masters Series Madrid Hard Djokovic 7-6(2) 1-6 6-1
Dwa razy wygrał Djokovic, prawie dokładnym wynikiem.W każdym Gasquet urywał mu seta.
Jednak wtedy Djoko był w formie , nie było po nim widać zmęczenia sezonem. Teraz wyraźnie widać iż sezon 2007 odciska na nim swoje piętno: duża ilość niewymuszonych błędów w 1 meczu, widoczne zmęczenie.
Co do końcowego wyniku jednak bym uważał, i nie grał czystej dwójki, tylko, jak dla mnie najpewniejsze ugranie seta przez sympatycznego Francuza. Kurs na to zdarzenie wyśmienity.

Do góry
#1774279 - 13/11/2007 17:55 Re: Szanghaj - Mistrzostwa ATP - 11-18 Listopad 2007 [Re: haku]
zegarek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/11/2006
Postów: 6669
Skąd: Szczecin
Moim zdaniem Djokovic w obliczu odpadnięcia zmobilizuje sie maksymalnie i pokona Richarda. Jesli zas nie to jedynym powodem tego bedzie krecz, grajmy wiec w biurze ktore za krecz dokonuje zwrotow.

Djokovic - Gasquet typ 1 kurs 1.4 gamebookers stake 8/10

Zycze powodzenia

Do góry
#1774748 - 13/11/2007 22:34 Re: Szanghaj - Mistrzostwa ATP - 11-18 Listopad 2007 [Re: zegarek]
grzegorz1234 Offline
old hand

Meldunek: 16/10/2007
Postów: 1149
witam wszystkich według mnie roddick mimo wszystko wygra z gonzalezem który dla mnie to aktor jednej gry poza tym chilijczyk sie podpali i zacznie myslec ze wszystko mu wyjdzie a nie od dzisiaj wiadomo ze po wygranym meczu sie rozluźnia za nadto według mnie pewne 2 - 0 moze w jednym secie tiebreak jak to na roddicka przystało ale poza tym andy górą
mój typ
Roddick - Gonzalez 2- 0
kurs 1.95 Bwin

Do góry
Strona 3 z 10 < 1 2 3 4 5 ... 9 10 >

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
12 zarejestrowanych użytkowników (VVega, alfa, poozon, forty, 11kera11, Lukasz111, rymoholik, burbon, szuwi1, Górnik_Wałbrzych, wHiTe_StAr, kemp), 1804 gości oraz 17 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45049 Tematów
5583959 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07