Strona 3 z 3 < 1 2 3
Opcje tematu
#1752328 - 06/11/2007 22:46 Re: LM - GRUPA B (Chelsea, Rosenborg, Schalke, Valencia) [Re: juancarlos]
juancarlos Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/04/2007
Postów: 3481
Skąd: Poznan / Paris
tekst zaczalem pisac wczoraj, wiec caly czas pojawia sie informacja, jakoby mecz mial sie odbyc jutro. Oczywiscie, jak wiadomo mecz jest dzisiaj.

Przepraszam za blad

Do góry
Bonus: Unibet
#1754932 - 07/11/2007 06:07 Re: LM - GRUPA B (Chelsea, Rosenborg, Schalke, Valencia) [Re: juancarlos]
grzesol Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 19/08/2005
Postów: 7541
Valencia rozbita u siebie przez ROsenborg 0:2. COś niesamowitego, muszę przyznać, że nie obstawiałem tego meczu ale w profesjonalu był facet, który grał X i 2 w tym meczu. Muszę przyznać, że jestem pod wrażeniem, że można było w tym meczu wogóle coś takiego obstawić. Dziewczyny pracujące w bukmacherze obstawiły za facetem kupony i prawdopodobnie trafiły, ja patrzyłem na ten kuponz niedowierzaniem, jak można grać na Rosenborg i chciałem nawet dziewczyną odradzić na szczęście tego nie zrobiłem.

Do góry
#1810932 - 27/11/2007 03:08 Re: LM - GRUPA B (Chelsea, Rosenborg, Schalke, Valencia) [Re: grzesol]
Jonathan Sarkos Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 15/08/2003
Postów: 2560
Skąd: Kraków
Originally Posted By: grzesol
Valencia rozbita u siebie przez ROsenborg 0:2. COś niesamowitego, muszę przyznać, że nie obstawiałem tego meczu ale w profesjonalu był facet, który grał X i 2 w tym meczu. Muszę przyznać, że jestem pod wrażeniem, że można było w tym meczu wogóle coś takiego obstawić. Dziewczyny pracujące w bukmacherze obstawiły za facetem kupony i prawdopodobnie trafiły, ja patrzyłem na ten kuponz niedowierzaniem, jak można grać na Rosenborg i chciałem nawet dziewczyną odradzić na szczęście tego nie zrobiłem.


No więc idźmy z ciosem:

Rosenborg - Chelsea: 1X, kurs 1,91 w STS (bez wątpienia można znaleźć lepsze, ale szukać mi się niezbyt chce)

dla odważniejszych i za mniejszą stawkę: czysta 1 po kursie ok. 4.50

Poszedłem do irlandzkiego pubu na mecz Derby z Chelsea. Wynik znamy, nie wszyscy jednak widzieli co się w tym spotkaniu działo. A więc jeśli chodzi o motywację, chęć do gry, zagrożenie dla bramki, gospodarze z Derby byli zespołem lepszym. Więcej: górowali siłą fizyczną nad piłkarzami z Chelsea wygrywając większość pojedynków 1 na 1. Drugi gol dla Chelsea padł po tym, jak Szewczenko wybił piłkę wślizgiem na środku boiska. Piłkarz Derby upadł i nie podniósł się. Jego koledzy z drużyny, zdezorientowani, nie wiedzieli co robić. Lampard pobiegł, strzelił, trafił w słupek. Piłka odbiła się wprost pod nogi Wrighta-Philipsa, który zdobył bramkę. W całej drugiej połowie gracze Derby byli lepsi. Jedyne czego im zabrakło, to umiejętności czysto piłkarskie i szczęście. Szczególnie łatwo radzili sobie na prawej stronie boiska, na której grał Ashley Cole.

Chelsea nie wydawała sie być w ogóle zainteresowana wygraniem tego meczu. Nie wiem jak zakwalifikować zachowanie Essiena, który dostał czerwoną kartkę za umyślne uderzenie ręką w twarz Kenny Milera. Rewanż za to, że sekundę wcześniej Miller go odpychał w walce o piłkę, czy też odbicie stosunków panujących obecnie w Chelsea.

Norwegowie postawią twardsze warunki niż Derby. Grają u siebie i dla jednych sensacyjnie, dla innych już nie, mogą stać się liderem grupy. Nie wydaje mi się, że Chelsea zmotywuje się wystarczająco na to spotkanie.

Do góry
#1814547 - 28/11/2007 08:32 Re: LM - GRUPA B (Chelsea, Rosenborg, Schalke, Valencia) [Re: Jonathan Sarkos]
Warren Offline
Dr. Watson

Meldunek: 18/01/2005
Postów: 136775
Skąd: Warszawa-WH
a moim zdaniem Chelsea zgniecie Roesnborg..
po blamazu w 1 meczu tych teamów WIELKI JOSE stracił posade...
Avram nie podzieli jego losu i gram Chelsea -1,5 \:\)
Pozdrawiam

Do góry
#1814844 - 28/11/2007 20:30 Re: LM - GRUPA B (Chelsea, Rosenborg, Schalke, Valencia) [Re: Warren]
drfocus Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/03/2006
Postów: 4403
Co do Rosenborgu to jedyną szansą może dla nich być pogoda. Wygrać nie wygrają gdyż Czelsi dobrze wie, ze w zanadrzu ma mecz z Valencia. Tylko czy powracający do składu DD nei zamarznie w tej Norwegii. Czelsi pewnie to wygra jakieś 1-0, ale kurs moim zdaniem nie opłacalny.

Już lepiej zagrać na Valencie którz zmierzy się z S04, w której nei zagrają Zidan, Jarolim, Abel, Varela i ktoś tam jeszcze. Ekipy niemieckie ostatnio słabo się spusują w pucharach, ogólnie moim zdaniem poziom Bundesligi spadł ostatnimy czasy. Valencia dobrej piłki nie gra ostatnio, lecz po 2 porażkach u siebie z Czelsi i Rosenborgiem dzisiaj powinna wygrać. Strata jakich kolwiek punktów spowoduje, że Valencia prawdopodobnie nie zagra nawet w UEFA. Co ciekawe kursy na gospodarzy rosną. Mnie się wydaje że Moroi Villa porpowadzą Valencie do zwycięstwa i zachowają jeszcze szanse na wyjście z grupy

Do góry
#1815003 - 28/11/2007 23:19 Re: LM - GRUPA B (Chelsea, Rosenborg, Schalke, Valencia) [Re: drfocus]
mura Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/02/2006
Postów: 10252
Originally Posted By: drfocus
Co do Rosenborgu to jedyną szansą może dla nich być pogoda. Wygrać nie wygrają gdyż Czelsi dobrze wie, ze w zanadrzu ma mecz z Valencia. Tylko czy powracający do składu DD nei zamarznie w tej Norwegii. Czelsi pewnie to wygra jakieś 1-0, ale kurs moim zdaniem nie opłacalny.

Już lepiej zagrać na Valencie którz zmierzy się z S04, w której nei zagrają Zidan, Jarolim, Abel, Varela i ktoś tam jeszcze. Ekipy niemieckie ostatnio słabo się spusują w pucharach, ogólnie moim zdaniem poziom Bundesligi spadł ostatnimy czasy. Valencia dobrej piłki nie gra ostatnio, lecz po 2 porażkach u siebie z Czelsi i Rosenborgiem dzisiaj powinna wygrać. Strata jakich kolwiek punktów spowoduje, że Valencia prawdopodobnie nie zagra nawet w UEFA. Co ciekawe kursy na gospodarzy rosną. Mnie się wydaje że Moroi Villa porpowadzą Valencie do zwycięstwa i zachowają jeszcze szanse na wyjście z grupy



o ile sie nie myle zidan i jarolim są zawodnikami HSV \:p no ale nieważne

co do rosenborg -chelsea to uważam że może tam paść kazdy rezultat i po tak mizernm kursie na pewno gości nie tkne, chyba ze potem na live ale to zależy jak sie gra będzie układała

to ze kursy na valencje rosną to mnei nie dziwi bo to że oni nie grają dobrze to mało powiedziane, jak na zespół tej marki grają po prostu wielką padline przyznajmy szczerze

a czy poziom bundesligi spadł? hm w ostatich latach to było słabo od tego sezonu wydaje mi się ze jest lepiej, w kazdym razie ten mecz dla mnie klasyczny no bet

Do góry
#1815030 - 28/11/2007 23:43 Re: LM - GRUPA B (Chelsea, Rosenborg, Schalke, Valencia) [Re: mura]
drfocus Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/03/2006
Postów: 4403
Racja mura Przyznam, że piłką niemiecką średnio się ostatnio interesuje a o osłabieniach S04 czytałem na jednym z polskich portali o Bundeslidze.

Problemem Valencii jest Ronald Koeman bo jeśli chodzi o zawodników to ma całkiem dobrych, a na pewno lepszych niż S04. I tu poprostu bardziej licze na induwidualności Davida czy Moro.

Co do poziomu to ja jakoś tego wzrostu nie widze. Bo praktycznie od sezonu 2004/2005 niemieckie ekipy nic nie grają. Bo chyba wtedy ostatnio drużyny naszych zachodnich sąsiadów wywiozły jakies puknty z płw. Iberyjskiego. I z tego co pamiętam to był to Werder wygrywając 2-0 z.............Valencją \:p . Ale w tamtym sezonie aż 3 ekipy z Niemiec awansowały do 1/8. Od tego czasu co pojadą do Hiszpani to wracają z niczym.

Pozdro

Do góry
#1815034 - 28/11/2007 23:46 Re: LM - GRUPA B (Chelsea, Rosenborg, Schalke, Valencia) [Re: mura]
mateusz2201 Offline
Impossible is nothing

Meldunek: 02/10/2005
Postów: 16318
Skąd: Mielec/Kraków
Liverpool - Porto 1 1.45

Jest to kolejny mecz dla piłkarzy Liverpoolu z gatunku tych o " być albo nie być". Na Anfield Road Liverpool FC podejmie aktualnego ldiera grupy A, zespół FC Porto.

Tabela grupy A nie przedstawia się obecnie korzystnie dla graczy z Angli. Liverpool z dorobkiem czterech punktów zajmuje dopiero trzecią pozycję z czteropunktową stratą do Porto i trzypunktową do Marsylii, Besiktas ma taki sam dorobek punktowy, co The Reds. Liverpool, aby myśleć o awansie potrzebuje zwycięstwa z Porto. W przypadku remisu tylko korzystny wynik Besiktasu w spotkaniu z Marsylią pozostawi jeszcze nadzieję na awans...

Mobilizacja w klubie jest ogromna:

Chcemy grać w Champions League przez długi czas, dlatego musimy wywalczyć trzy punkty jutro i zagrać dobre spotkanie we Francji. Jeśli wygramy nadal będziemy się liczyć w walce o awans. To jest Liverpool, nic innego nie wchodzi w rachubę. - Pepe Reina

W tym momencie nie liczy się nic innego. Jako piłkarze jesteśmy rozliczani z wyników i dlatego musimy robić swoje, czyli wygrywać. Mecz z Porto jest bardzo istotny, więc musimy przez to przejść i zapewnić sobie zwycięstwo w tym spotkaniu. . - Steven Gerrard

Jest to druga potyczka między tymi zespołami.. Pierwsza odbyła się w 2001 roku w ćwierćwinale Pucharu UEFA, kiedy to Liverpool wygrał na Anfield 2:0 a w rewanżu padł bezbramkowy remis.

Zapowiada się bardzo ciekawe spotkanie. Gracze Liverpoolu są ostatnio w bardzo dobrej formie, a co najważniejsze poprawili skuteczność. W ostatnich trzech spotkaniach strzelili 13 bramek i nie stracili żadnej. Myślę, iż niesieni dopingiem fantastycznych kibiców po raz kolejny pokażą dobry futbol i wygrają to spotkanie.

Do góry
#1815035 - 28/11/2007 23:48 Re: LM - GRUPA B (Chelsea, Rosenborg, Schalke, Valencia) [Re: mateusz2201]
mateusz2201 Offline
Impossible is nothing

Meldunek: 02/10/2005
Postów: 16318
Skąd: Mielec/Kraków
Sory pomyliły mi się tematy proszę o wykasowanie mojego posta \:\(

Rosenborg BK - Chelsea 2 1.60

The Blues będą chcieli się zrewanżować Norwegom za remis na Stamford Bridge. Po pierwszym, zremioswanym meczu pracę w Chelsea stracił Jose Mourinho.

The Blues zajmują pierwsze miejsce z dorobkiem ośmiu punktów. Rosenborg zajmuje drugie miejsce i ma jeden punkt mniej. Zwycięzca tego spotkania zapewni sobie awans do ćwierćfinałów.

Menedżer The Blues - Grant będzie mógł już skorzystać z usług Didiera Drogby, który wyleczył kontuzję kolana. Wciąż niegotowi do gry są: Petr Cech , Michael Ballack (nie zgłoszony do Ligi Mistrzów), Florent Malouda, Ricardo Carvalho i Paulo Ferreira.

Składy

Rosenborg Trondheim: Hirschfeld (B), Hansen (B), Koppinen, Stoor, Basma, Lago, Nordvik, Kvarme, Dorsin, Demidow, Strand, Riseth, Skielbred, Tettey, Sapara, Kone, Konan Ya, Iversen, Storflor, Traore

Chelsea Londyn: Cudicini (B), Hilario (B), Belletti, Terry, Alex, Ben-Haim, Lampard, A Cole, Bridge, J Cole, Essien, Sidwell, Kalou, Shevchenko, Drogba, Pizarro, Wright-Phillips

Ashley Cole i Chelsea chcą jak najszybciej zapewnić sobie awans. Anglik zapewnia, że The Blues są w stanie wygrać w Trondheim.

‘Byłoby dobrze zapewnić sobie awans już w tę środę. Wiemy, że będzie zimno, a gra będzie trudna, jednak kiedy zwyciężymy w Trondheim, awans będziemy mieli w kieszeni.’

Wydaje mi się, że stawka meczu (czyli 1 miejsce w grupie) będzie decydującym faktem i Chelsea wygra z Rosenborgiem.

Do góry
#1847279 - 10/12/2007 19:45 Re: LM - GRUPA B (Chelsea, Rosenborg, Schalke, Valencia) [Re: czuczu1910]
rene Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2006
Postów: 1711
Skąd: Gdansk
Mecz Chelsea z Valencią to jest de facto mecz o pietruszkę. Hiszpanie mogą co prawda zapewnić sobie 3 miejsce i grać w UEFA, ale nie wiem, czy będzie im się chciało tam grać.
W każdym razie z bukmacherskiego punktu widzenia, spotkanie te przedstawia dla mnie wartość niewielką

W drugim meczu Schalke podejmuje Rosenborg i ponoć ma wygrać
Ponoć, bo "Norwedzy" to majstry gry na wyjeździe
Skopali tyłek Valencji i zwolnili samego Jose Mourinho \:D
Teraz przynajmniej będzie miał kto objąć angielską kadrę

Szaliki ostatnio pod formą i w sumie to nie dziwota
Latem nie dokonano jakiś spektakularnych transferów i to teraz widać - 7 miejsce w lidze to porażka
Na Veltins gra się ciężko, ale jak popatrzyłem na kursy, to jakąś szansę dam Norwegom

Do góry
#1847970 - 11/12/2007 04:03 Re: LM - GRUPA B (Chelsea, Rosenborg, Schalke, Valencia) [Re: rene]
TEKSANSKI Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/01/2003
Postów: 2716
Skąd: Chrzanów
Co jest pewne jutro bedzie kolejna masowka na Schalke... a jak to sie potem czesto konczy to chyba wiemy...
Ja pamietam co zrobilo Schalke jakis czas temu u siebie z Wisla majac lepszy sklad niz obecnie wg. mnie.
Wydaje mi sie iz jesli Rosenborg wytrzyma pierwsza polowe bez straty gola to Schalke tego nie wygra!
Ja w tym meczu widze remis w ten sposob iz Schalke wyrowna na 1:1 w koncowce meczu.Norwegom wystarczy remis i na pewno pod taki wynik zagraja ale duza szansa ze jakas kontra im wyjdzie.

Ja polecam grac x2 3.10 oraz under 2.08
Kursy z expekt
Dla mnie ten mecz to beda wielkie szachy

Do góry
#1847999 - 11/12/2007 04:15 Re: LM - GRUPA B (Chelsea, Rosenborg, Schalke, Valencia) [Re: rene]
zaki Offline
old hand

Meldunek: 06/05/2003
Postów: 854
schalke - rosenborg - 1 i to gram u buka...rosenborg sie skonczyl na welencji ..liga norweska nie gra a jak gra to i tak slabizna...kurs nie zachecajacy ale niespodzianki tu nie bedzie..wynik 3-0

chelski-valencja - X - gra o pietruche...chelski wazny mecz w weekend nie bedzie im sie chcialo..valencja widomo dno...nie gram...wynik 0-0

Do góry
#1848805 - 11/12/2007 20:23 Re: LM - GRUPA B (Chelsea, Rosenborg, Schalke, Valencia) [Re: zaki]
Marcel Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/06/2003
Postów: 34895
Skąd: Wrocław
Własnie to Schalke to wg. mnie tacy nieudacznicy . Już chyba 2 razy w ostatnich czasach mieli praktycznie wygrane mistrzostwo Niemiec a mimo to jakoś je oddali \:D . Przykład z Wisłą też dobry . Rosenborg może się tylko bronić a Schalke presja kibiców itd . Być może wymęczą bo Rosenborg w grudniu zazwyczaj dostaje baty ze względu na brak meczów ale kursik nie powala . Walka będzie na całego . Po tym kursie juz wole zdecydowanie Fenerbahce .

Do góry
#1848817 - 11/12/2007 20:33 Re: LM - GRUPA B (Chelsea, Rosenborg, Schalke, Valencia) [Re: micha$]
WERDER12 Offline
addict

Meldunek: 24/05/2005
Postów: 552
Skąd: buten un binnen
W zespole Schalke nie zagraja dzis Krstajic i Rakitic z powodow dyscyplinarnych \:D (zachcialo im sie disco).Nie zagraja tez Pander (kontuzja) i Jones (kartki).

Do góry
#1848901 - 11/12/2007 22:34 Re: LM - GRUPA B (Chelsea, Rosenborg, Schalke, Valencia) [Re: JuN]
slawcius Offline
journeyman

Meldunek: 21/08/2007
Postów: 50
Schalke - Rosenborg x2 (za małą kaskę over 2,5)

Szchalke w weekend 2:2, na pewno stracili trochę sił, tym bardziej dwóch którzy zabalowali zostali OUT, dwu kontuzjowanych... Myślę że nie będzie tutaj undera, tylko over. Schalke wygrać musi, ROSENBORG nie. Wydaje mi sie że Norwedzy pukną ze dwie kontry na 2:0 potem schalke strzeli na 1:2 i na nic więcej ich nie stać... Obstawiłem tylko x2 w tym meczu...

Do góry
#1848940 - 11/12/2007 23:18 Re: LM - GRUPA B (Chelsea, Rosenborg, Schalke, Valencia) [Re: JuN]
bitnap Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/09/2007
Postów: 40246
no i pora na grupe ... "smierci ... dla Valencii" \:D

z jednej strony Chelsea, ktora ma zagrac w nieco rezerwowym skladzie, oszczedzajac sily na lige, z drugiej bedaca w totalnej rozsypce Valencia, ktorej wygrana daje jeszcze p.Uefa

z pewnoscia zagra pauzujacy ostatnio w lidze Essien, po kontuzji Didiera do ataku wskoczyl Sheva a w obronie zagra Bridge

co do nietoperzy, nie zagra Joaquin oraz Baraja i Angulo, za kartki pauzuje filar obrony Albelda, niepewny jest wystep Helguery

w obwodzie pozostaja tacy zawodnicy jak Vicente, Silva, Morientes czy Villa i mysle, ze moze to starczyc do strzelenia chocby bramki rozluznionej, grajacej bez presji Chelsea - z pewnoscia dla gosci jest to mecz o honor, bo brak gry chocby w p.Uefa to bedzie straszny cios(zwazajac na to, ze w grupie mieli norweski Rosenborg oraz dobre, ale nie bardzo mocne Schalke) zarowno dla klubu jak i jego kibicow

Chelsea 1 @1.88 2/10
Obie druzyny strzela TAK @1.75 3/10
Shevchenko strzeli TAK @2.7 1/10



buki podobnie jak ja, "bardzo mocno" wierza w dzisiejsza wygrana "Che"

Valencia To Qualify for UEFA Cup
Czy zakwalifikują się do knock-out stage Pucharu UEFA w sezonie 2007/2008?


NIE 1.03
TAK 10.00

\:D \:D

-------------------------------------------------------------------

jesli chodzi o drugi mecz, to tak sobie mysle, ze procz bardzo ale to bardzo szczesliwego remisu z Chelsea i dwukrotnego ogrania fatalnej Valencii, Rosenborg nie pokazal nic wielkiego chocby przegrywajac u siebie w dosc kiepskim stylu z Schalke

badzmy realistami, to tylko Norwegowie, do tego zagraja w Niemczech z Schalke - nie wierze w cuda i sadze, ze Niemcy ich dzisiaj odprawia a Kone, Iversen i spolka beda musieli zadowolic sie p.Uefa

Schalke(-1) @1.82 3/10
Kuranyi strzeli TAK @2.25 2/10

Do góry
#1849000 - 12/12/2007 00:02 Re: LM - GRUPA B (Chelsea, Rosenborg, Schalke, Valencia) [Re: slawcius]
JolekTolek Offline
journeyman

Meldunek: 19/11/2007
Postów: 54
Originally Posted By: slawcius
Schalke - Rosenborg x2 (za małą kaskę over 2,5)

Szchalke w weekend 2:2, na pewno stracili trochę sił, tym bardziej dwóch którzy zabalowali zostali OUT, dwu kontuzjowanych... Myślę że nie będzie tutaj undera, tylko over. Schalke wygrać musi, ROSENBORG nie. Wydaje mi sie że Norwedzy pukną ze dwie kontry na 2:0 potem schalke strzeli na 1:2 i na nic więcej ich nie stać... Obstawiłem tylko x2 w tym meczu...
Ja mysle ze Schalke puknie na 1-0 i tak zostanie buhahahah

Do góry
#1849015 - 12/12/2007 00:09 Re: LM - GRUPA B (Chelsea, Rosenborg, Schalke, Valencia) [Re: bitnap]
Lord Devastator Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 11/03/2006
Postów: 7490
Ja bym uwazal z Chelsea kurs juz prawie 2...
Nie zapomnijmy co robi Chelsea po zrealizowaniu celu (Mistrzostwo Anglii, awans z grupy LM z 1go miejsca)
przez 3 ostatnie sezony jest to przegrywanie na wyjazdach i remisy u siebie. Zachecam sprawdzic koncowke Premiership 2005 i 2006, co do LM:
- sezon 2005 na dobranoc remsi u siebie 0-0 z PSG i porazka na wyjezdzie z Porto 1-2 (po 4 zwyciestwach i zaklepaniu 1 miejsca)
- sezon 2007 porazka z Werderem w 5 kolejce (w 6 Lewski u siebie, wtedy jeszcze Rosenborga nie bylo \:\)
Chlopaki lubia minimalizm po osiagnieciu celu i dzis nie beda sie zabijac; wazny mecz w sobote z Arsenalem

Umieszczzenie meczu w TOP 3, TOP 5 czy TOP 10 w propozycjach polecanych przez wszystkich dzis bukmacherow przy tak niewspolmierniee wysokim kursie na 1 zwazajac na roznice w poziomie obu druzyn powoduje ze typ dlugoterminowy jest jasny: LAY Chelsea, kurs wzrosl juz z 1.8 na 2 na Betfair, to tak jak z Arsenalem w niedziele na kilka godzin przed meczem z 1.58 na 1.7 \:D i wszyscy wiedza jak to sie skonczylo
Typ nie moze byc inny jak LAY Chelsea czyli Chelsea nie wygra. mozna tez probowac czysty remis

Do góry
#1849065 - 12/12/2007 00:34 Re: LM - GRUPA B (Chelsea, Rosenborg, Schalke, Valencia) [Re: Lord Devastator]
bitnap Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/09/2007
Postów: 40246
ja jednak jestem zdania, ze zespol, ktory przegrywa z Bilbao 0-3, dwumecz z Rosenborgiem konczy bez zdobyczy punktowej. a bilansem bramkowym 0-4, musi sie bac chocby "pol-rezerwowego" Stamford Bridge \:\)

no i brak Albeldy to dla Valencii cos jak dla Polski Malysz bez formy w konkursie druzynowym \:\)

Do góry
#1850170 - 12/12/2007 05:14 Re: LM - GRUPA B (Chelsea, Rosenborg, Schalke, Valencia) [Re: bitnap]
slawcius Offline
journeyman

Meldunek: 21/08/2007
Postów: 50
Over już wszedł po 20 minutach, i zrobiła się szansa na x2 \:D Rosenborg przegrywa już tylko 2:1 \:D Pozdro... Dobry meczyk liverpoolu \:D

Do góry
Strona 3 z 3 < 1 2 3

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
10 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, Akhu, pacyfista, forty, Sensei, VVega, DePito, Lukasz111, ckm55, igea23), 3428 gości oraz 8 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45050 Tematów
5584678 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07