Strona 7 z 24 < 1 2 ... 5 6 7 8 9 ... 23 24 >
Opcje tematu
#1836408 - 06/12/2007 17:47 Re: NHL 07/08 cz. 2 [Re: antek23]
lemex Offline
veteran

Meldunek: 12/12/2002
Postów: 1481
Skąd: Jastrzębie Zdrój
Dobrych typów, wielu trafień i kończenia progresji na max 4 poziomie życzy
MIKOłAJ

Do góry
Bonus: Unibet
#1836416 - 06/12/2007 18:08 Re: NHL 07/08 cz. 2 [Re: lemex]
jacky sparrow Offline
enthusiast

Meldunek: 19/10/2005
Postów: 254
Skąd: Otwock
Szanowny Mikołaju
Dla mnie najlepszym prezentem bedzie jak "wrócisz do gry" i zaczniesz znowu "nadawać" na forum. Mikołaju nie bądź uparciuszkiem. Prosimy

Do góry
#1836420 - 06/12/2007 18:19 Re: NHL 07/08 cz. 2 [Re: jacky sparrow]
nivet Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/01/2006
Postów: 4725
po dzisiejszej nocy przypomne tylko :

"Byliście cierpliwi, a JA Was nagrodziłem"



Do góry
#1836453 - 06/12/2007 18:59 Re: NHL 07/08 cz. 2 [Re: nivet]
lemex Offline
veteran

Meldunek: 12/12/2002
Postów: 1481
Skąd: Jastrzębie Zdrój
Mikołaj nie jest uparty, ale broni czci i honoru tych, których Lupus "wrzucił do worka z laikami". Jeśli Lupus pokaże "klasę" i sensownie wytłumaczy swoje słowa, którymi dotknął nie tylko mnie, to Mikołaj wróci. Moderator, to ktoś więcej niż user, więc Lupusie "nie dziel, a łącz..."
Pozdro od Mikołaja

Do góry
#1836478 - 06/12/2007 19:28 Re: NHL 07/08 cz. 2 [Re: lemex]
antek23 Offline
enthusiast

Meldunek: 31/10/2006
Postów: 371
Skąd: Bieruń/Katowice
o tak święte słowa Mikołaju, kończenie progresji na max. 4 poziomie to dobre życzenia, mi akurat właśnie dzisiaj ottawa siadła na 4 poziomie i powiem szczerze, że gdyby dziś nie siadło to musiałbym doładowywać konto po raz drugi bo gram jeszcze progresje na Montreal i powoli sie robiło kiepsko...no więc niech mi ktoś powie, że Mikołaj nie istnieje :P, tym bardziej, że dziś wychodzę ze szpitala (18 dzień) i jak widać nawet będąc w szpitalu można zarobić chociaż życzę Wam jednak abyście zarabiali w normalnych okolicznościach - ot taka mała dygresja.

ps.Co do "lupusa" to w 100 % popieram Cię Lemex, mnie też już parę razy zagrał na nerwach, jednak nie będę już wnikał w szczegóły.pozdro all

Do góry
#1836494 - 06/12/2007 19:53 Re: NHL 07/08 cz. 2 [Re: antek23]
jacky sparrow Offline
enthusiast

Meldunek: 19/10/2005
Postów: 254
Skąd: Otwock
No więc lupusie czekamy na sensowne "przepraszam" i bierzemy sie do roboty. Idą święta i trzeba się wspólnie zastanowić jak zarobić na prezenty

Z dzisiejszych propozycji rozważam zwycięstwo- "w końcu" - Habs nad Niedźwiadkami, Wieśniaków z Orkami oraz OT w TB. Jeszcze się nie zdecydowałem - musze to przemyśleć ale kombunuje właśnie w tym kierunku.

Do góry
#1836519 - 06/12/2007 20:16 Re: NHL 07/08 cz. 2 [Re: lemex]
4rest Offline
addict

Meldunek: 11/12/2006
Postów: 427
Originally Posted By: lemex
Mikołaj nie jest uparty, ale broni czci i honoru tych, których Lupus "wrzucił do worka z laikami". Jeśli Lupus pokaże "klasę" i sensownie wytłumaczy swoje słowa, którymi dotknął nie tylko mnie, to Mikołaj wróci. Moderator, to ktoś więcej niż user, więc Lupusie "nie dziel, a łącz..."
Pozdro od Mikołaja
Nie liczylbym a to \:\) Juz kiedys cos podobnego napisales i zero odzewu. Najwyrazniej komus odpowiada taka postac rzeczy. Lepiej zeby w temacie byla zamieszczana progresja(nigdy sie nie spotkalem na forum z czyms takim, przewaznie w pp cos takiego wystepowalo) niz analizy spotakan. NIe chce nikogo obrazac ani sie narazac ale takie jest moje skromne zdanie. Lupus moze i cos wie ale nigdy tego nie widzialem bo nie udziela sie w temacie, dlatego uwazam nadal ze koles przesadzil bo nie podparl swoich argumentow. Panie moderatorze!!! Wiecej szacunku dla innych bo to on budzi zaufanie.
Zycze wszystkim siedmiomilowych butow by Mikolaj mogl zdrowo obdarowac was. Powodzenia. PZDR

Do góry
#1836525 - 06/12/2007 20:21 Re: NHL 07/08 cz. 2 [Re: antek23]
grzegorz1234 Offline
old hand

Meldunek: 16/10/2007
Postów: 1149
Witam wszystkich
Wczoraj brawa dla Ottawy i Philadeplhii oby dzis typy tez weszły heh. Na dzis dwa spotkania Boston - Montreal i Rangers - Toronto.
Co do pierwszego meczu mysle dzis w koncu Montreal wygra. Montreal nie wygrał od 3 spotkan w koncu musi wygrac poza tym
Boston przegrał z Montrealem 8 spotkań( w tym dwa mecze przedsezonowe) pod rząd więc boston im najwyraźniej leży pod lód, zresztą ostatni mecz Boston przegrał na własnym lodowisku własnie z Montrealem !!! bo tak ma 3 wygrane pod rząd więc mysle ze po ładnym kursie mozna brac Montreal niedzwiadki po prostu grac z nimi nie potrafią. Co do drugiego meczu to wybrałem New York Rangers - Toronto Maple Leafs i tu stawiam ewidentnie na Toronto krótka analiza
Toronto wygrało ostatnie 3 mecze z rzędu odpowiednio z Nashville,Pittsburgiem i Atlantą licze tu na progresje na odwrót ze ich streak potrwa dłuzej niz krócej, Rangersi poza zwyciestwem z Ottawą są ostatnio słabi co pokazali w meczu z Caroliną ( 0 - 4 ).Ostatni mecz tych druzyn zakonczył sie zwyciestwem Lisci 4 - 1 i wierze w dlaszy sukces Toronto
podsumowując
Boston - Montreal 2
Rangers - Toronto 2
Pozdro All

Do góry
#1837004 - 07/12/2007 01:22 Re: NHL 07/08 cz. 2 [Re: grzegorz1234]
Maldini$$ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 05/09/2006
Postów: 4447
Skąd: Las Vegas
Montreal Canadiens vs. Boston Bruins

Mecze, między tymi drużynami ostatnio mają dosyć podgrzaną atmosferę.

Dodatkowo, obie drużyny będą ostro walczyć o zwycięstwo. Canadiens przegrali ostatnie swoje trzy mecze, a Bruins będą chcieli skończyć z dominacją Montrealu nad nimi.

W, tym sezonie wszystkie trzy mecze, między tymi drużynami wygrali Canadiens, gdzie dwa z nich obfitowały w dużą ilość bramek.

Boston powraca do siebie, po dwóch tygodniach meczy wyjazdowych, i teraz będą mieli okazję pokazać się z dobrej strony swojej publiczności. Do tej pory Bruins udanie grali u siebie, zdobyli bilans 7-2-1.

Drużyna Montreal jest 1 w Power Play Ranking, a drużyna Boston też przyzwoicie, bo są 9. Za to już gorzej wypadają, kiedy grają w osłabieniu Montreal – 24, a Boston – 29.

Obie drużyny są, więc dobre, kiedy grają w przewadze, za to są łatwym celem, kiedy grają w osłabieniu. Jest duże prawdopodobieństwo, że w meczu będzie duża ilość kar, co może poskutkować dużą liczbą bramek.

Prawdopodobnie w bramce Boston wystąpi rookie Tuukka Rask, który zastąpi Tim Thomasa, z powodu urazu w ostatnim meczu. Brak doświadczenie Raska, może mieć duże znaczenie jeśli chodzi o tak napięte mecze jak ten, i okazać się może, że nie będzie pewnym punktem swojej drużyny.

6.12.2007
***********
=====================
Montreal @ Boston
Over (+5.5)
2.05
4j
=====================

Bilnas w temacie
---------------------------------
Ilość: 2
W/L: 1/1

ML: 1/1
O/U: 0/0
Bilans:-3,693
---------------------------------

Do góry
#1837724 - 07/12/2007 04:18 Re: NHL 07/08 cz. 2 [Re: Maldini$$]
Vader Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 31/10/2007
Postów: 3584
Skąd: Galante peFFki
Witam wszystkich!

No to na wstępie również życzę wszystkim Mikołaja ( w postaci buków) przez cały rok \:\)

A to moje przemyślenia na dziś.

TBL- CAR
Rano analizowałem ten mecz i nic innego mi nie wychodzi jak tylko win Tampy. I sądzę, że regulaminowym czasie gry. Dlaczego? Jest kilka argumentów jakie mnie przekonują. W historii meczów między tymi ekipami był bardzo rzadko remis. Jak dla mnie Tampa ten mecz wygra w regulaminowym czasie albo popełnią jakieś błędy i wtopią to. Jednak drugiego scenariusza nie przewiduje. Mocno zdziwie się jak Tampa to przegra. Choć juz wiele rzeczy mnie dziwiło.
Tampa przełamała się w meczu z BOS. Powinni wygrać w reg. czasie gry z OTT. Jednak fenomenalna końcówka w wykonaniu Senatorów a zwłaszcza Alfredssona spowodowała dogrywkę i karne, w których jednak mniej mylili się gracze Błyskawic. Huragany z kolei ostatnio wygrały na wyjezdzie 0-4 ze Strażnikami. Ale można było to przewidzieć jako przełamanie i zmazanie blamażu z meczu wyjazdowego z Szabalmi gdzie wtopili 8-1.
W tym sezonie Błyskawice już pokonały okazale Huragany. Tak się składa, że w podpisie mam link do skrótu z tego meczu. Nie jest to przypadek bo kibicuje Tampie, a link już miałem wcześniej Można sobie obejrzeć wycinek tego meczu CAR może grać lepiej w defensywie. Ostatnio bramki dla Błyskawic nie strzela "magiczne trio", czyli Lecavalier, St. Louis, Richards. Ale chyba dziś już czas na gola Viniego i myślę, ze także strzeli dziś Vaclav Prospal.
Ciekawym akcentem jest to, że w składzie Huraganów dziś wystapi Stillman. Dla mnie to jeden z tzw. "zawodników klucz". Co ciekawsze to straszny farciarz. Przyszedł na jeden sezon do Tampy i zdobył z nimi Puchar Stanleya. Z Tampy poszedł do Caroliny z zaraz zdobył kolejny Puchar. A dla porównania inni doskonali zawodnicy zmieniali kluby...szukali szansy na to żeby z jakim klubem podnieść Puchar i im się nie udało. Np. Paul Kariya ( obecnie STL). Zmienia kluby i jakoś nie może zdobyć swojego Pucharu.
A tak już pół żartem pół serio.
Ostatnio jak grałem Tampe z Bostonem także rano kurs był 2.20 na bet365. Wieczorem wzrósł do 2.25. Mecz wygrały Błyskawice. Dziś rano zagrałem Tampe po kursie 2.20. A teraz na bet365 jest 2.25. Czyżby powtórka z rozrywki? Oby...
Będę szukał linka, żeby móc obejrzeć ten mecz.

Kilka słów jeszcze o 2 meczach które są godne uwagi moim zdaniem.
NYR- TOR
Myślę, że z tego meczu warto wybrać między underem lub win Strażników. Dlaczego?
TOR jako drużyna tracąca sporo goli ostatnio troche lepiej spisuje się w obronie. Choć to raczej mniej goli traci z powodu zwyżki formy Toskali (G). Poza tym po ostatniej porażce NYR u siebie z CAR Lundqvist (G) powinien się postarać o rehabilitacje. Bo nie sądze, żeby dziś w bramce wystąpił Valiquette. Więc under?
No i myślę, że Strażnicy dziś win. Dlaczego? Porażka do zera z CAR. Zmazanie tej porążki jak najbardziej potrzebne. Liście grają strszną padakę. Udało im się przełamać i mają teraz serie 3W. Ale nie sądzę, żeby to starczyło na Strażników.
Jak NYR miałby lepszego bramkarza na miare Brodeura, dorzucić do tego może obrnońce Lindstroema to mieliby GIGA skład. A tak mają MEGA skład Co powinno i tak wystarczyć w dziesiejszych okoliczonościach, żeby pokonać TOR.

BOS- MON
Tutaj krótko. Murray, Kessel, Savard ( wszyscy BOS) nieźle sobie radzili w ostatnich meczach. Wczoraj grałem na nich po to żeby przełamać serie W NJD. Po 1 tercji było bardzo dobrze ale ostatecznie jednak remis 60' i porażka po OT. MON ma kiepską passe ostatnio. Natomiast niezły bilans spotkań na wyjeździe. Tak samo w pojedynku obu drużyn minimalnie na korzyść Kanadyjczyków. Gram na przełamanie słabej serii zwłaszcza ostatnio serii win in road MON. Kurs zachęcający. Rano był 2,70 na unibecie, 2,60 na Bwin. Teraz widzę, że spadły. Choć expekt trzyma poziom jak zwykle i kursy wcale się nie zmieniły od rana.
To tyle ode mnie...

Powodzenia i pozdrawiam!

Do góry
#1838366 - 07/12/2007 06:03 Re: NHL 07/08 cz. 2 [Re: Vader]
gobel Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/10/2005
Postów: 3666
Skąd: Katowice
New York Rangers - Toronto Maple Leafs

Dzis zmierza sie dwa bardzo nierowno grajace zespoly, ich kibice naprawde maja hustawke nastrojow, tu zwyciestwo, tam porazka nigdy nie wiadomo co jest grane ale po kolei. Straznicy ostatnio zostali zmieceni przez Huragan z Caroliny 4-0 i to na wlasnej tafli, za to mecz wczesniej potrafili ograc na wyjezdzie Senatorow 5-2. Liscie maja serie 3 zwyciestw z rzedu, pokonali kolejno Atlante ( away ) oraz Pittsburgh i Nashville ( home ). Obie ekipy spotkaly sie w tym sezonie 2 razy, Toronto wygralo w NY 4-1 i przegralo u siebie po OT 2-3. Dzis licze na dobra postawe gospodarzy, ostatnio byl Huragan wiec dzis trzeba pograbic Liscie \:\)

Rangers - Maple Leafs 1

Do góry
#1838656 - 07/12/2007 07:53 Re: NHL 07/08 cz. 2 [Re: gobel]
telos Offline
old hand

Meldunek: 03/11/2003
Postów: 702
Skąd: Sypialnia Warszawy
Alo Alo!
No ja niemal osiwialem przez Ottawe ostatnimi czasy Minnesota rowniez nie dawala sie pokonac az do wczoraj - obie progresje zakonczone . Dzis rozpoczynam progresje na przegrana Nashville u siebie. Graja Oni kolejo: juz dzis przeciwko Vancouver potem Anaheim, Detroit i Colorado. Przeciwnicy nie byle jacy wiec progresja ma szanse zakonczyc sie w tych 4 etapach, a i kursy powinny byc zacne.
Drugra progresja, ktora pozwole sobie zaczac to wygrana Montrealu w 60 min. Patrze wstecz i widze ze Kanadyjczycy nie wygrali w 60 min od 6 spotkan, wiec moze to juz czas :). Najblizsi przeciwnicy, @Boston, Carolinka, Tampa i @Philadelphia - nie sa latwi no ale ile moze trwac ta seria bez wygranej w 60 min? :). To tyle zycze wygranych typow sobie i Wam \:\) Pozdrawiam.

Do góry
#1838775 - 07/12/2007 09:50 Re: NHL 07/08 cz. 2 [Re: Baqu]
Baqu Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 28/09/2004
Postów: 26931
Skąd: ‎Mindfields
Vancouver (15-10-0-2) at Nashville (13-10-0-2) (10-13-3-1)

Curtis Sanford (GP:3 | 2-0-0-0 | GAA:2.33 | SV%:0.904) vs. Dan Ellis (GP:9 | 6-0-0-0 | GAA:1.56 | SV%:0.929)

jak widać po statystykach dzisiaj minn dojdzie do pojedynku
pomiędzy dwoma jeszcze nie pokonanymi bramkarzami obu zespołów.
moim zdaniem pierwszy raz w tym sezonie gorycz porażki przełknie
'goalie' gości.. ale do rzeczy:

# Canucks are 2-6 in the last 8 meetings.

zauważyłem, że ostatnio Nashville zawsze wygrywa domowe spotkania,
po przegranym wyjazdowym ( jedyny wyjątek początek sezonu z
Phoenix ) natomiasto Vancouver nie potrafi sobie dobrze radzić na
wyjazdach, w których odstępach dniowych - jeżeli mogę się tak
wyrazić. więc ? do dzieła Predators !

Bilans: +415 <> 22 - 17 - 2

last 10: WWLWWWWWWW


pozdr,

Do góry
#1838953 - 07/12/2007 14:41 Re: NHL 07/08 cz. 2 [Re: Matias88]
Matias88 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/10/2007
Postów: 7186
Skąd: Krosno/ Wwa
Originally Posted By: Matias88
zacięty mecz ale ważne, że senatorzy wygrali no 5 etap progresji grałem już u naziemnego i bankomat trzeba było ruszyć ale było warto \:\) dziś 5 etap progresji na montreal


brawo Hubs \:\) kolejna progresja zakończona szkoda, że taka stawką
ale zawsze to coś \:\)
+ =

Do góry
#1838956 - 07/12/2007 14:44 Re: NHL 07/08 cz. 2 [Re: Matias88]
Baqu Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 28/09/2004
Postów: 26931
Skąd: ‎Mindfields
@Matias88 -> Habs, od Les Habitants \:\)

pozdr,

Do góry
#1838957 - 07/12/2007 14:57 Re: NHL 07/08 cz. 2 [Re: Baqu]
Matias88 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/10/2007
Postów: 7186
Skąd: Krosno/ Wwa
Originally Posted By: Baqu
@Matias88 -> Habs, od Les Habitants \:\)

pozdr,


dzięks za poprawke ma być Habs oczywiście ale dla mnie to noc jescze a musze śmigać na uczelnie niedługo i gafa

Do góry
#1839108 - 07/12/2007 19:32 Re: NHL 07/08 cz. 2 [Re: Ralph]
antek23 Offline
enthusiast

Meldunek: 31/10/2006
Postów: 371
Skąd: Bieruń/Katowice
Boston Bruins - Montreal Canadiens 2:4

kolejna progresja zakończona tym razem na poziomie 3 :)teraz czas na NYR mają już 4 porażki z rzędu a najbliżsi rywale to :
Thrashers- Away
Devils - Home
Capitals - Away
Coyotes - Home
Penguins - Home
jak widać rywale nie z najwyższej półki więc ugrać coś ograją, osobiście mam nadzieje, że nastąpi to w najbliższych 2 meczach, no ale to dopiero jutro, typ na dziś podam później.pozdro

Do góry
#1839248 - 07/12/2007 20:55 Re: NHL 07/08 cz. 2 [Re: Matias88]
grzegorz1234 Offline
old hand

Meldunek: 16/10/2007
Postów: 1149
Witam wszystkich dzis w nocy nie zawiedli ani nie zostały pograbione Klonowe Liscie z czego osobiscie bardzo sie ciesze jak i Montreal który pokazał klase przeciwko niedzwiadkom !.
Krótko o spotkaniach

Boston Bruins - Montreal Canadiens 2-4 (0-3)(2-0)(0-1)
W pierwszej tercji dominacja w strzałach Canadiens 10 do 6 z czego z pierwszych 6 sztrzałów Tuukka Rask wpuscił az 3 gole ( brawo Voddommen jednak miałes racje co do tego Bramkarza !) w drugiej niedzwiadki przewazały 13 - 3 w strzałach lecz w trzeciej zabrakło sił i gola na wagę zwyciestwa w 13.15 zdobył M.Dandenault.
Po meczu Coach Montrealu ( Guy Carbonneau ) powiedział
" Moze powinnismy grac wiecej meczy z nimi, nadal mamy jeszcze cztery spotkania do rozegrania i zapewne oni będą przygotowani "
To było 7 z rzędu zwyciestwo Montrealu nad Bostonem.

New York Rangers - Toronto Maple Leafs 2-6 (2-2)(0-2)(0-2)
Pierwsza Tercja na korzysc w strzałach 12-4 dla Strazników lecz słabo w bramce spisuje sie Lundqvist. Druga tercja to popis N.Antropova który zdobywa 2 bramki i trzecią w ostatniej tercji. Toronto oddało tylko 16 strzałów lecz było bardzo skuteczne strzelając az 6 bramek.
To tyle na temat tych dwóch spotkan

Dzis Kolejny dzien i widze sporo ciekawych spotkan
Phoenix Coyotes - San Jose Sharks
Sharks wygrało ostatnich 7 spotkan z czego dwa ostatnie wysoko po 6-0 i 5-0. San Jose ma serie 3 zwyciestw z rzędu z czego 2 przeciwko Colorado. Tu mam dylemat czy seria San Jose bedzie trwac czy sie skonczy na słabiutkim Phoenix ?? mimo wszystko stawiam na San Jose mysle ze seria bedzie trwac dalej

Dallas Stars - Ottawa Senators
Senatorowie przerwali ostatnio passe porazek i mysle ze teraz zaczną wygrywac Dallas jak zwykle w kratke choc bilans ostatnich spotkan z Ottawą ma korzystny 3-1 mimo wszystko stawiam na serie Ottawy
podusmowując
Phoenix - San Jose 2
Dallas - Ottawa 2
Pozdro All

Do góry
#1839249 - 07/12/2007 20:55 Re: NHL 07/08 cz. 2 [Re: antek23]
lemex Offline
veteran

Meldunek: 12/12/2002
Postów: 1481
Skąd: Jastrzębie Zdrój
Antek23 - przetrzyj kurz z półek, bo Devils chyba masz nie na tej samej półce co reszta wymienionych przez Ciebie zespołów.
Pozdro

Do góry
#1839348 - 07/12/2007 21:56 Re: NHL 07/08 cz. 2 [Re: lemex]
kenez Offline
stranger

Meldunek: 05/10/2007
Postów: 9
Rangersi mają 2 porażki z rzędu(nie 4).Jezeli szukac jakies dłuzszej ich serii to nie przegrali 7 meczów na wyjeździe w reg time (fakt że 4 zremisowali -przegrywając jeden po dogrywce)
Atlanta z kolei nie wygrała w reg time u siebie od 7 meczy(4 remisy -wszytkie dogrywki zkonczyły sie zwyciwestwem gospodarzy)
Moze wiec warto zaryzykowac typ na win Atlanty?

Do góry
Strona 7 z 24 < 1 2 ... 5 6 7 8 9 ... 23 24 >

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
6 zarejestrowanych użytkowników (Akhu, igea23, akagi, alfa, Sensei, 11kera11), 3800 gości oraz 6 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24777 Użytkowników
97 For i subfor
45098 Tematów
5591594 Postów

Najwięcej online: 5008 @ 08/09/2024 09:42