Strona 1 z 2 1 2 >
Opcje tematu
#1870175 - 20/12/2007 11:04 Puchar Włoch
bitnap Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/09/2007
Postów: 40246
Milan-Catania

Konferencja prasowa Ancelottiego:

"Tradycyjnie w przeddzień meczu Carlo Ancelotti spotkał się z dziennikarzami na konferencji prasowej w Milanello. Głównym tematem było oczywiście jutrzejsze spotkanie z Catanią w ramach 1/8 Pucharu Włoch: "Mecz z Catanią chcemy zagrać najlepiej jak się da. Oczywiście mamy świadomość, że w niedzielę czeka nas potyczka z Interem, więc zastosuję rotację. Nie zamierzam ukrywać, że w tej chwili Coppa Italia ma dla nas drugorzędne znaczenie. Mimo to potraktujemy rozgrywki z należnym szacunkiem."

Czy oznacza to, że przydałoby się odpaść? "W tej chwili z pewnością są inne priorytety, ale Puchar Włoch przyda nam się do dania szansy tym, którzy dotychczas grali mniej, jak Gourcuff czy Emerson. Ten ostatni leczy kontuzję, ale zaliczył kilka udanych występów i te rozgrywki pomogą mu podrasować trochę ciągłość, której mu brakuje."

Skład na jutro? "Myślę, że zaczniemy w składzie: Kalac; Cafu, Digao, Simic, Favalli; Brocchi, Emerson, Serginho; Gourcuff; Aubameyang, Paloschi. Paloschi to chłopak z rocznika '90. Świetnie prezentuje się w tym sezonie w Primaverze i jutro będziemy mieli szansę przetestować go po raz kolejny."

Z tego co sie orientuje goscie jada najsilniejszym skladem, wiec ja tutaj bede szukal niespodzianki, tym bardziej, ze w lidze Milan juz podejmowal Catanie na San Siro(30.09), przegrywal nawet 0-1, zeby ostatecznie ledwo zremisowac 1-1 \:\)

Catania dnb @5 1/10
Catania X2 @2.3 2/10

Do góry
Bonus: Unibet
#1870190 - 20/12/2007 11:33 Re: Puchar Włoch [Re: bitnap]
Szewa Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/09/2004
Postów: 27489
Ja identycznie, gram leciutko Catanię i handi +1. Nie oszukujmy się Milan gra w baardzo rezerwowym i eksperymentalnym składzie. Abumeyang i Paloschi nie są zawodnikami, którzy stanowią postrach dla bramkarzy Jedynym kreatywnym zawodnikiem ,który może pociągnąć akcje ofensywne Milanu jest Gourcouff, ale sam nic nie zrobi. Cafu i Serginho to pieśń przeszłości.

Goście przyjeżdżają w najsilniejszym składzie, na pewno będą też kilka razy bardziej zmotywowani. Im na pewno zależy aby jak najdalej zajść w Coppa Italia. Co innego Milan, każdy może tam mówić, że traktują ten puchar poważnie, ale w rzeczywistości jest inaczej. Najważniejsza jest LM, na drugim miejscu Serie A - w końcu muszą zacząć zdobywać tam punkty. Puchar na szarym końcu, jak kula u nogi ;\) Dlatego szukamy w tym meczu "niespodzianki" \:\)

Myślę, że ciekawym rozwiązaniem może być również over 2.5 - takie mecze sprzyjają dużej ilości bramek \:\)

Do góry
#1870398 - 20/12/2007 20:50 Re: Puchar Włoch [Re: Szewa]
TEKSANSKI Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/01/2003
Postów: 2716
Skąd: Chrzanów
Milan - Catania

Hm pozwolilem sobie napisac pare slow o meczu dzisiejszym w Pucharze Wloch.Nie umiem jednak robic dobrych analiz wiec nie krzyczcie na mnie ze zle napisalem i ze to oczywiste jest itd. ok?:)

Wczoraj gralem dwa mecze w Pucharze Krola wiec sie im bacznie przygladalem.Wnioski takie ze zmiennicy to nie podstawowi zawodnicy i nie zawsze jest tak ze chca sie bardzo pokazac a jesli nawet chca to umiejetnosci nie zawsze na to pozwalaja.Wczorajsi drugo ligowcy Hiszpanscy powaznie potraktowali te mecze i w jednym osiagneli remis a w drugim przegrali minimalnie.
Wydaje mi sie ze dzisiaj stawianie na Milan jest baaardzo ryzykowne w tym meczu przeciez takze zagraja zmiennicy a rywalem bedzie nie druzyna drugo ligowa a pierwszo i to bardzo solidna druzyna ktora wiedzac w jakim skladzie Milan zagra na pewno zrobi wszystko aby sprawic niespodzianke!
Zdobyty pare dni temu przez Milan Klubowy Puchar Swiata tym bardziej podziala na rywali mobilizujaco bo przeciez kazdy teraz bedzie chcial pokonac najlepsza druzyne swiata ! \:\)
Smiem twierdzic ze nawet gdyby Minal gral pierwszym skladem to po takim turnieju daleko w Azji bylbym sklonny nawet szukac X2 bo kibice mysle i dzialacze wybaczyli by ze po takim sukcesie mozna troche odpuscic tym bardziej ze to tylko puchar.
No wlasnie a przeciez Milan zagra zmiennikami wiec odpuszczam nawet X i gram czysta 2 po nielzym kursie 5.50

Moj typ 2

Do góry
#1870495 - 20/12/2007 22:55 Re: Puchar Włoch [Re: bitnap]
Lawyer Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/09/2003
Postów: 3453
Skąd: Poznań
Lubię jak kilka osób szuka niespodzianki w tym samym meczu, bo wtedy one rzadko się zdarzają ;). Co do meczu togo odpuszczę bo jakoś nie mam żadnego pomysłu, kurs na Milan raczej niski, przy 1,7 wziąłbym to no ale 1,5 to trochę mało. Z tego co wiem to ten Aubameyang to dobry materiał na klasowego piłkarza i kto wie może on dzis ustrzeli coś.
Mój typ: zwycięstwo gospodarzy.

Do góry
#1870516 - 20/12/2007 23:11 Re: Puchar Włoch [Re: Lawyer]
gizmo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 24/01/2002
Postów: 2748
Na betfair masz 1.77 w tej chwili.

Do góry
#1870604 - 20/12/2007 23:51 Re: Puchar Włoch [Re: gizmo]
Lawyer Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/09/2003
Postów: 3453
Skąd: Poznań
Originally Posted By: gizmo
Na betfair masz 1.77 w tej chwili.

Nie mam konta na betfair \:p , ale dzięki za info.

Do góry
#1872428 - 21/12/2007 06:55 Re: Puchar Włoch [Re: Lawyer]
Szewa Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/09/2004
Postów: 27489
No i wszystkie typy weszły \:\)

Zbyt dobrze znam Milan, żeby nie przewidzieć jak podejdą do danego meczu i jaki osiągną wynik

Do góry
#1872446 - 21/12/2007 07:03 Re: Puchar Włoch [Re: Szewa]
Platini Offline
Porucznik

Meldunek: 15/04/2005
Postów: 32699
Skąd: Pers Y Siro Sun Camp
Originally Posted By: Szewa
No i wszystkie typy weszły \:\)

Zbyt dobrze znam Milan, żeby nie przewidzieć jak podejdą do danego meczu i jaki osiągną wynik
Dawaj info co do każdego ich meczu, i ja cos na nich ugram ;\)

Co do meczu - dziś nie stawiałem.

Dziadygi i tyle a nie zespoł

Do góry
#1872462 - 21/12/2007 07:08 Re: Puchar Włoch [Re: Platini]
Szewa Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/09/2004
Postów: 27489
Originally Posted By: platynowy007
Originally Posted By: Szewa
No i wszystkie typy weszły \:\)

Zbyt dobrze znam Milan, żeby nie przewidzieć jak podejdą do danego meczu i jaki osiągną wynik
Dawaj info co do każdego ich meczu, i ja cos na nich ugram ;\)

Co do meczu - dziś nie stawiałem.

Dziadygi i tyle a nie zespoł


Tylko bez takich

W Niedzielę zobaczysz prawdziwą siłę Rossonerich

Do góry
#1872474 - 21/12/2007 07:12 Re: Puchar Włoch [Re: Szewa]
Platini Offline
Porucznik

Meldunek: 15/04/2005
Postów: 32699
Skąd: Pers Y Siro Sun Camp
tzn bez jakich? Prawde napisałem, jak zawsze

W niedziele oczywiście wiadomo w kogo wierze, choć wiem, ze będzie bardzo cięzko.

Szkoda, ze to Milan nie jest gospodarzem, chłopiny nie lubią wygrywać w roli gospodarza, na wyjazdach idzie im inaczej.
Zobaczymy jak na tym 'wyjeździe' pograja ..

Do góry
#1955318 - 16/01/2008 20:21 Re: Puchar Włoch [Re: Platini]
bitnap Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/09/2007
Postów: 40246
no to Milanu w p.Wloch c.d. :

C.Ancelotti:

"Nie chcemy ryzykować dla tego meczu, więc zawodnicy, którzy zagrają w niedzielę, pozostaną w domu i będą odpoczywać. W ataku wystąpi Gilardino. Paloschi? Pojawi się, jeśli będziemy chcieli zagrać dwoma napastnikami. Pirlo powinien wystąpić, podobnie jak zawodnicy, którzy nie grali w niedzielę od pierwszej minuty, tacy jak Oddo, Cafu, Gattuso i inni. Musimy także zweryfikować, czy będzie możliwe wystawienie Jankulovskiego na jedną połowę, w perspektywie spotkania w Udine (już wiemy – Marek nie został ostatecznie powołany na ten mecz – przyp. red.). Nie będzie łatwo osiągnąć awans, ale spróbujemy."

kadra Catanii:

bramkarze:
1 Bizzarri, 28 Ioime
obroncy:
20 Gazzola, 21 Silvestri, 4 Sottil, 6 Stovini, 7 Vargas
pomocnicy:
17 Baiocco, 27 Biagianti, 8 Edusei, 13 Izco, 32 Nardini, 19 Tedesco
napastnicy:
22 Llama, 25 Martinez, 10 Mascara, 30 Millesi, 24 Spinesi

kadra Milanu :

Bramkarze: Fiori, Kalac, Offredi;
Obrońcy: Bonera, Cafu, Digao, Favalli, Oddo, Simic, Ruggeri, Romagnoli;
Pomocnicy: Brocchi, Emerson, Gattuso, Gourcuff, Pirlo, Caraglia, Guerci;
Napastnicy: W.Aubameyang, Gilardino, Paloschi.



wyjsciowe "11" :

Bizzarri; Silvestri, Sottil, Stovini, Vargas; Baiocco, Tedesco, Edusei, Izco; Spinesi, Mascara

Kalac; Oddo, Digao, Simic, Favalli; Cafu, Gattuso, Emerson, Brocchi; Gourcuff; Gilardino.


pierwszy mecz pokazal, ze Milan ma ten puchar w glebokim powazaniu[przyp.red. ] - tak wiec nic innego jak grac wszystko co tyczy sie gospodarzy



Catania 1X @1.65 8/10
Catania 1 @3.5 1/10

Do góry
#1955473 - 16/01/2008 21:29 Re: Puchar Włoch [Re: bitnap]
bitnap Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/09/2007
Postów: 40246
Roma w rewanzu zagra optymalnym skladem, po banicji wraca Casetti - widac, ze przynajmniej "na pierwszy rzut oka" powalcza o awans, spotkanie w Turynie skonczylo sie wygrana gospodarzy w stosunku 3 do 1, wiec trzeba wygrac minimum 2-0, zeby myslec o czymkolwiek.Rzymianie to aktualni obroncy tego trofeum, a takze finalisci edycji z 2005 i 2006r.

Goscie dzis zagraja bez piekielnie waznego ogniwa, czyli rozgrywajacego Rosiny, de facto najlepszego strzelca zespolu[4br.] - lista nieobecnych obejmie takze: Ventole[drugi najlepszy strzelec - 3br.], Vailattiego, Rubina oraz Malonge.

sklady:

Doni; Panucci, Mexes, Juan, Tonetto; De Rossi, Aquilani; Taddei, Perrotta, Mancini; Totti

Fontana; Comotto, Dellafiore, Natali, Lanna; Lazetic, Grella, Corini, Barone; Recoba, Di Michele


bez fajerwerkow, bo to 1-3 z pierwszego spotkania nieco mnie dystansuje, a do konca nie wiadomo czy Roma naprawde chce(do tego ta ciagle kulejaca linia defensywna, ktora moze znow okazac sie za "mocna" dla dziadka Recoby[2br. w pierwszym meczu]) ... :


Roma(-1) @2 5/10

Do góry
#1955881 - 17/01/2008 00:20 Re: Puchar Włoch [Re: bitnap]
Szewa Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/09/2004
Postów: 27489
Catania - Milan

W pełni zgadzam się z bitnapem.

Milan jedzie na wycieczkę. Carlo, podobnie jak w pierwszym meczu, wystawia rezerwy, wzmocnione Gattuso. W bramce niepewny dziadek Kalac, w obronie chimeryczny Simic i nieopierzony Digao, pomoc tworzą między innymi grający bardzo rzadko albo wcale Brocchi i Emerson. W ataku młody Gourcuff i nie będący w najwyższej formie Gilardino. Wypowiedzi Ancelottiego pośrednio świadczą o tym, że Coppa Italia traktują w Mediolanie najmniej poważnie. Najważniejsza jest oczywiście LM, poza tym muszą wreszcie zacząć odrabiać straty w lidze. Puchar Włoch, to taka przysłowiowa kula u nogi. Po prostu nie opłaca im się dzisiaj bić o awans \:\)

Co innego Catania, która już na San Siro pokazało dużą ambicję ukoronowaną "nieoczekiwanym" zwycięstwem ;\) Dzisiaj będzie podobnie. Baldini wystawia najsilniejszą możliwą jedenastkę i otwarcie zapowiada, że najważniejszy jet awans. Jego optymizm podzielają również kibice, których na stadionie zasiądzie komplet.

Typ: 1X
Kurs: 1.65
Buk: Betsafe

Do góry
#1955909 - 17/01/2008 00:32 Re: Puchar Włoch [Re: Szewa]
gnacik Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 22/03/2006
Postów: 4718
odnośnie meczu Catania - Milan można jeszcze dodać, że na stadionie będzie komplet 21tyś. widzów \:\) ponoc to dla nich prawdziwe święto bo Catania od dawna czy tam nawet nigdy nie zaszła w Pucharze Wloch tak daleko i po zaliczce z poprzedniego meczu maja na prawde wielkie szanse ograć Milan w znaczaco okrojonym składzie \:\)
...chociaż w głębi serca wierzę, że dzieciaki z Primavery dadzą czadu \:\)

Do góry
#1955925 - 17/01/2008 00:40 Re: Puchar Włoch [Re: gnacik]
Szewa Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/09/2004
Postów: 27489
Originally Posted By: gnacik
odnośnie meczu Catania - Milan można jeszcze dodać, że na stadionie będzie komplet 21tyś. widzów \:\) ponoc to dla nich prawdziwe święto bo Catania od dawna czy tam nawet nigdy nie zaszła w Pucharze Wloch tak daleko i po zaliczce z poprzedniego meczu maja na prawde wielkie szanse ograć Milan w znaczaco okrojonym składzie \:\)
...chociaż w głębi serca wierzę, że dzieciaki z Primavery dadzą czadu \:\)


Gnacik, dzieciaki z primavery raczej nie dadzą czadu ;\)

W wyjściowym składzie nie ma żadnego. Na rezerwie natomiast jest czwórka: Ruggeri, Caraglia, Paloschi, W. Aubameyang. Ja daję szansę na grę tylko Paloschiemu. No ale zobaczymy, może Carlo puści wodze fantazji \:D

Do góry
#1955972 - 17/01/2008 00:58 Re: Puchar Włoch [Re: Szewa]
gnacik Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 22/03/2006
Postów: 4718
Originally Posted By: Szewa
Originally Posted By: gnacik
odnośnie meczu Catania - Milan można jeszcze dodać, że na stadionie będzie komplet 21tyś. widzów \:\) ponoc to dla nich prawdziwe święto bo Catania od dawna czy tam nawet nigdy nie zaszła w Pucharze Wloch tak daleko i po zaliczce z poprzedniego meczu maja na prawde wielkie szanse ograć Milan w znaczaco okrojonym składzie \:\)
...chociaż w głębi serca wierzę, że dzieciaki z Primavery dadzą czadu \:\)


Gnacik, dzieciaki z primavery raczej nie dadzą czadu ;\)

W wyjściowym składzie nie ma żadnego. Na rezerwie natomiast jest czwórka: Ruggeri, Caraglia, Paloschi, W. Aubameyang. Ja daję szansę na grę tylko Paloschiemu. No ale zobaczymy, może Carlo puści wodze fantazji \:D


nie ma z czego puszczać, bo wszyscy najlepsi zostali w domu, a Gilardino to zaden supersnajper, niexle pogral jak przyszedl do Milanu i na MŚ i tyle z jego talentu wg. mnie ...dziwie sie, że on w ogole jeszcze nie zminil klubu a juz kilka razy ponoc zamierzał \:\) ...na dobre by mu wyszlo \:\) Paloschi wymiata, widzialem filmiki, ale watpie aby sam podołał tego Ruggeriego i Caraglia nie znam nawet \:\) a ten Aubamedabajabadabadooo to chyba gral w Arsenalu co ? albo ktos o podobnej nazwie bo cos mi sie kojarzy \:D hehehehehehe

Szewa tylko nie mów, że grasz przeciwko Milanowi ? \:\) ..z Wloch to dziś wg. mnie tylko AS Roma ...w koncu bronia trofeum \:\)

Do góry
#1955999 - 17/01/2008 01:07 Re: Puchar Włoch [Re: gnacik]
gremlin Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/11/2004
Postów: 7963
Panowie! przeciez gdyby Milanowi zalezalo na tych rozgrywkach to mysle ze lepiej spisalby sie w meczu u siebie!!??? czy sie myle?w koncu nie lekcewazyliby Catani liczac ze na wyjezdzie odrobia straty ! co?mysle ze przykladow druzyn olewajacych puchar jest o wiele wiecej niz tych ktore powaznie traktuja tego typu rozgrywki!

Do góry
#1956007 - 17/01/2008 01:09 Re: Puchar Włoch [Re: gnacik]
Szewa Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/09/2004
Postów: 27489
Originally Posted By: gnacik
[

Szewa tylko nie mów, że grasz przeciwko Milanowi ? \:\) ..z Wloch to dziś wg. mnie tylko AS Roma ...w koncu bronia trofeum \:\)


Gram, gram \:\)

Nie zależy mi na tym pucharze i widzę, że Milanowi też ;\) Mają ważniejsze cele przed sobą.

Dali zarobić w pierwszym meczu, dadzą i dzisiaj

Do góry
#1956079 - 17/01/2008 01:36 Re: Puchar Włoch [Re: Szewa]
Biszop Offline
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...

Meldunek: 24/11/2003
Postów: 28405
Skąd: Pod barem w Zurichu
Witam
Roma dzisiaj ma wlace nie takie latwe zadanie, Torino nie przyjezdza dac sie zbic na kwasne jablko, zreszta juz od jakiegos czasu ta druzyna zrobila spory postep, przystosowala sie, oczywiscie w odpowiedniej skali, na gre w Serie A.

Ciezko okresli jakie plany maja rzymianie bo Spalletti dyplomatycznie stwierdza ze dla nich wazny jest kazdy mecz ale mozna smialo postawic teze ze walka w krajowym pucharze, mimo ze sa obroncami tytulu, nie powinna przeslaniac celu jakim jest 2 pozycja w Serie A i dobrych wystepow w LM w tym sezonie.
Coppa Italia staje sie i owszem co roku bardziej prestizowa ale pieniadze kreca tym sportem i zarowno liga dajaca start w przyszlorocznej LM jak i tegoroczna LM jest priorytetem, klub potrzebuje pieniedzy, moze teraz tak tego nie widac ale sytuacja w klubie na koniec sezonu bedzie dosc goraca bo czesc zawodnikow zarzada renegocjowania kontraktow grozac odejsciem, a zespol potrzebuje wzmocnien, a nie oslabien, zeby utrzymac sie na tym poziomie nie moga byc to grajkowie wyluskani z nizszych czy slabszych lig tylko dobrzy sprawdzeni gracze ktorzy kosztuja odpowiednie pieniadze.
Tak wiec Coppa Italia jest traktowana na zasadzie jesli sie uda to ok, jesli odpadniemy nie bedzie tragedii.

Nie smiem typowac wyniku w tym meczu, niemniej jednak wygrana gospodarzy prawdopodobna choc nie konicznie dajaca awans.

Tradycyjnie jak w meczach Romy zagram

over 1,5 w pierwszej polowie

ten typ dal w tym i w koncowce poprzedniego sezonu bardzo przyzwoite zyski.
Kurs w granicach 2,70 nie powala ale jest jak najbardziej wart gry.

Zagram tez spokojniej typ:

over 3,5 kurs 2,85


Roma nie lubi murowac bramki, moze im sie nie chciec grac, moga grac nonszalancko ale zawsze graja dosc otwarta pilke, sporadycznie bawiac sie w przetrzymywanie pilki.
Sila Romy to gra skrzydlami, opanowana bardzo dobrze, do tego szybkie kontry ktore zaskakuja najlepszych rywali.
Spore szanse na takie rozstrzygniecie, do tego Torino moze dzis zagrac podobnie, nie maja co sie wysilac, a beda sie bronic, to czy Roma ich wciagnie w gre czy przystanie na partie szachow jest w tej chwili nie do przewidzenia, mysle ze bramka w 1 polowie rozwiaze ten problem. Paradoksalnie bramka dla Torino strzelona jako pierwsza wg mnie gwarantuje wysoki wynik;-)

Biszop

Do góry
#1958426 - 17/01/2008 06:37 Re: Puchar Włoch [Re: Biszop]
Szewa Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/09/2004
Postów: 27489
Catania - Milan 1:1

Można rzec "izi". Milan w najważniejszych momentach nie zawodzi i daje elegancko zarabiać

W weekend szykuje się kolejna kasiora do wygrania. Jeszcze gdzieniegdzie można złapać kursy 1.90 - 2.00 na Rossonerich, także śpieszcie się, bo na pewno zaczną spadać \:\)

Więcej o tym meczu napiszę w odpowiednim czasie, w odpowiednim temacie \:\)

pozdr.

Do góry
Strona 1 z 2 1 2 >

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
11 zarejestrowanych użytkowników (Akhu, Sensei, Lukasz111, akagi, VVega, forty, ANZELMO, Górnik_Wałbrzych, burbon, 11kera11, igea23), 3289 gości oraz 9 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45050 Tematów
5584594 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07