Strona 4 z 5 < 1 2 3 4 5 >
Opcje tematu
#1928064 - 10/01/2008 04:25 Re: Sydney, Auckland 7.01-12.01 [Re: noel]
Bartez_Gambler Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/01/2008
Postów: 3098
Skąd: Puławy/Lublin
Ferrero - Massu 1 1,55
Massu to dobry i rzetelny clayowiec chociaż za czasów swietności pogrywał tez na hardzie.
Myślę że decydujące w tym meczu będzie podejscie JCF bo że Massu będzie zmobilizowany to nie mam wątpliwosci!
Ferrero wczoraj rozegrał dwa mecze i oba wygrał.
W tamtym roku w Auckalnd odpadł z Massu i to w pierwszej rundzie!
Myślę że teraz będzie chciał się zrewanżować żydkowi i co najważniejsze zarobić punkty do rankingu bo w tamtym roku w auckland było 0.
Zdecyodowanie Juan Carlos

Do góry
Bonus: Unibet
#1928974 - 10/01/2008 06:50 Re: Sydney, Auckland 7.01-12.01 [Re: Bartez_Gambler]
zaki Offline
old hand

Meldunek: 06/05/2003
Postów: 854
berdych - guccione 2 - mecz bedzie na styku a sedziowie pomoga australijczykowi ktory jest w dosc dobrej formie, po kursie 3.2 mysle ze warto..

Do góry
#1928988 - 10/01/2008 06:53 Re: Sydney, Auckland 7.01-12.01 [Re: zaki]
Fro_Lech Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/06/2003
Postów: 15179
Skąd: Poznań
Też się przychylam do grania na Monaco.

Dobry w obronie, regularny z głębi kortu, stara się strzelać płasko z Fh czym kończy piłki.

Llodra - lewe ramie boli, a jak boli leworęcznego grajka tzn. że może mieć problem z serwowaniem na dobrym poziomie. Zmęczenie wczorajszym dniem + poprzednim tygodniem też będzie odczuwalne. Juan głodny gry, to będzie jego najlepszy sezon w karierze.

1,74 Pinn 7/10

Do góry
#1929182 - 10/01/2008 07:43 Re: Sydney, Auckland 7.01-12.01 [Re: Fro_Lech]
premium Offline
old hand

Meldunek: 14/08/2006
Postów: 905
Co sądzicie o meczu Santoro. Ktoś coś wie o Korolevie co z niego z talent? Zwykle młodzi niedoświadczeni zawodnicy nie dają rady z starym lisem Santoro np .wczoraj Darcis. Widzieliście kiedyś jak ten Rusek gra?

Do góry
#1929214 - 10/01/2008 07:51 Re: Sydney, Auckland 7.01-12.01 [Re: premium]
Stoin Offline
Profesor

Meldunek: 19/08/2005
Postów: 28891
Skąd: ॐ नमः ...
Originally Posted By: premium
Co sądzicie o meczu Santoro. Ktoś coś wie o Korolevie co z niego z talent? Zwykle młodzi niedoświadczeni zawodnicy nie dają rady z starym lisem Santoro np .wczoraj Darcis. Widzieliście kiedyś jak ten Rusek gra?


Bombardier ;\)

Z tego co pamiętam prezentuje podobny styl do Tursunova ... dobry mocny serwis, gre opiera na silnych uderzeniach z głębi kortu w skrócie fizol \:\)

Do góry
#1930702 - 10/01/2008 23:38 Re: Sydney, Auckland 7.01-12.01 [Re: Stoin]
Kameleon Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 31/01/2003
Postów: 21969
Skąd: Gdynia
wczoraj słabiutko =/

Juan Monaco v Philip Kohlschreiber @1.84 vcbet 2:0 @3 Bet-at-home

To co Niemcy wczoraj sobie pograli między sobą można określić jednym słowem - żenada. Jeden wyglądał jakby śniadania nie jadł, a drugi niewiele mu ustępował i wygrał dzięki głupocie przeciwnika bo sam nic ciekawego nie pokazał. Monaco dobiegnie do każdej piłki jeśli Filipek będzie grał tak jak wczoraj (no może oprócz smeczów \:p ) . Szwab w tym sezonie nie grał jeszcze z nikim na poziomie Monaco, Argentyńczyk już w tamtym sezonie pokazał że jest mocny nie tylko na clayu. Dobra gra na hardzie otworzy mu drzwi do czołówki, takich zawodników jak Kohlschreiber musi niszczyć.

Fyrstenberg M./Matkowski M. v Gasquet R./Tsonga J.W. @1.8 5Dimes

Dziś wymówke by nie grać z Polakami znalazł sobie Radek, pewnie bał się atomowych serwisó Frytki i Matki oraz sromotnej porażki z tego wynikającej \:D Gaszkiet i Tsonga powinni już być na korta w Melbourne.

===31W - 21L === +89.23 j. === 17.15%

Do góry
#1930859 - 11/01/2008 00:32 Re: Sydney, Auckland 7.01-12.01 [Re: Kameleon]
verdasco Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/09/2006
Postów: 4937
Skąd: Gdańsk
Witam, witam i na wstępie zgodzę się z Kameleonem \:\) słabiutko...



Radek Stepanek vs. Chris Guccione

kurs: @2,37

Bet365

Serwis, serwis, serwis \:\) Chyba tak w skrócie można opisać młodego kangura. Nie ma się co zbytnio rozpisywać, człowiek bombardier odesłał do domów takich zawdników jak Hewitt czy Berdych. A koń hmm... jakiś takiś niewyraźny, nie widziałem go na żywo, jednak trochę patrzę przez pryzmat meczu ze słabiutkim Seppim, gdzie troszkie wymęczył czech. Wczoraj łatwo ograł ziemniaka - Calleri'ego. Także uważam, że przed własną publiką, Chris pokaże klase \:\)



Juan Monaco vs. Philipp Kohlschreiber

kurs: 1,66

Bet365

Tutaj oczywiście podpisuję się pod opiniami przedmówców. Monaco chyba nieźle czuje się w Auckland. Duże wrażenie wyparł na mnie dzisiejszej nocy, ograł 2:1 Michael Llodre, który ostatnio prezentuje wysoką forme. Phillip hmm, to co wczoraj pokazało dwóch szwabków woła o pomste do nieba. Luuuudzie to była masakra jakaś, WTA to jest mistrzostwo świata \:\) Dzisiaj zdecydowanie JUAN! Vamosss!

Do góry
#1932738 - 11/01/2008 07:26 Re: Sydney, Auckland 7.01-12.01 [Re: verdasco]
noel Offline
addict

Meldunek: 29/07/2002
Postów: 690
Skąd: Olcza
Juan Monaco vs. Philipp Kohlschreiber, typ 1, kurs 1,8, Nordicbet

Podobnie jak przedmówcy typuje zwycięstwo argentyńczyka. Wczoraj ledwo radził sobie z grającym przy siatce Llodra i wg mnie powinien ten mecz przegrać. Dziś jednak to bedzie zupełnie inny mecz oparty głównie na wymianach zza końcowej linii, których niemiec raczej nie wytrzyma. Serwis Kohlschreibera wydaje mi sie idealny na returny Monaco. Jedynym minusem południowca wg mnie bedzie jego serwis ale nie przeszkodzi mu to w odniesieniu zwycięstwa.

Ferrero vs. Benek typ 1, kurs 1,67, BF

Wielka niespodzianka dzisiejszej nocy, Ferrer odpada przegrywając drugiego seta 6:0. Niestety nie miałem przyjemności oglądać tego spotkania, ale coś mi mówi ze Ferrer nie był w 100% sprawny (są to tylko moje domysły). Ferrero zagrał wczoraj dość dobry mecz i nie powinien mieć najmniejszego problemu z nierówno grającym Francuzem który średni radził sobie w meczach z Sela i Almagro. Licze że w tym meczu "komar" bedzie po prostu odbijał piłki a Benek popełni dużo niewymuszonych błędów.

Do góry
#1933631 - 11/01/2008 18:22 Re: Sydney, Auckland 7.01-12.01 [Re: noel]
Kameleon Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 31/01/2003
Postów: 21969
Skąd: Gdynia
Czy na świecie nie ma już tenisistów, którzy chcą powalczyć o zwycięstwo spotkaniu, choć trochę im zależy? Ferrer i Monaco = walczaki \:D Jeszcze kilka lat temu pamiętam jak Monaco się krótko mówiąc bardzo ...rwił po przegranej w Sopocie z Monfilsem. Mineło trcohe czasu i ten sam Monaco daje dupy bo mu się nie chce grać. To po co on wychodzi na kort? Kibice płacą za bilety, a potem muszą oglądać tych nieudaczników, którzy chcą odpocząć bo są strasznie zmęczeni sezonem \:D W debla oczywiście Juanek gra dalej, ale po co męczyć się w singlu?

Juan Carlos Ferrero v Philip Kohlschreiber @1.8 paddypower 2:0 @3.1 paddypower

Jeszcze okaże się, że Ferrero jest jedynym który ma odrobine honoru i nie przyjechał do Auckland jedynie po wpisowe. Filip ma szczęscie, nie gra nic, grają jedynie jego przeciwnicy. "Nie jadlem sniadania" Mayer i "mam w dupie ten turniej" Monaco nie przeciwstawili nic przeciwko Niemcowi. Ferrero jeśli przynajmniej przejawi ochote do gry wygra to spotkanie łatwo bo w każdym elemencie jest lepszy od Kohlschreiber.

===32W - 25L === +57.23 j. === 10.21%

zapraszam do fantasy tennis: http://www.mecz.pl/forum/ubbthreads.php?ubb=showflat&Number=1932367&page=1#Post1932367

Do góry
#1933902 - 11/01/2008 21:35 Re: Sydney, Auckland 7.01-12.01 [Re: Kameleon]
cristov2 Offline
enthusiast

Meldunek: 24/12/2003
Postów: 310
Skąd: Bydgoszcz
chyba ogladamy inne mecze,bo nic to nie gra Ferrero. Ogladalem caly mecz z Benneteau,poprostu zenada strasznie duzo bledow,a ferrero wygrywal pilki tylko jak Benneteau zagral w pol kortu. Benneteau nie mogl wygrac tego meczu bo okolo 20 razy trafil pilke rama. Moze i wialo,ale taki wynik to patologia. Tak wiec jak powiedzialem wczorajszy mecz stal na bardzo mizernym poziomie. Meczu Kohschreibera z Monaco widzialem ffragmenty i nie pieprz glupot kameleon ze specjalnie odpuscil,poprostu byl za slaby na dobrze dysponowanego niemca. Miales Monaco i zamiast pogodzic sie z porazka,bo niemiec gral o niebo lepiej,zwalasz na niechec argentynczyka do gry. Hahaha smieszne to zwazywszy ze rzeczywiscie gracz pokroju Monaco,napewno odpuscil przed turniejem wielkoszlemowym na hardzie. Dobrey żart! Chyba nie wiesz co piszesz. W meczu z Mayerem tez niemiec gral na przyzwoitym poziomie,takze przestaxc mydlic oczy ludziom ze nic nie gra. Bo nic to nie gra Ferrero isie slizga kolejne rundy. Ale dzis turnieju nie wygra! Dzis niemiec mu pokaze miejsce w szyku! Dlatego Kohlschreiber 2.1 8/10 jak dla mnie. A jak juz omawiasz przeciwnikow Niemca to ja sobie pozwole opisac przeciwnikow Ferrero,ktory wygral z Nicolasem "mam nierowno pod sufitem" Massu ,a takze Julienem"uwielbiam odbijać ramą"Benneteau. Takze prosze o choc troche sprawiedliwosci,Ferrero gdyby byl w najwyzszej formie bylby jak dla mnie lekkimfaworytem,ale po tym co widzialem wczoraj wogle w takiej nie jest. Przy dluzszych wymianach sporo ladowal w siatke i to latwe pilki. Benneteau gral slabo a i tak mecz bym bardzo rowny,takze do boju Kohschreiber rozwal smiesznego Moskito,pokaz kameleonowi ze umiesz grac,a nie ze rywale ci daja mecze na talerzu.

Do góry
#1933920 - 11/01/2008 21:47 Re: Sydney, Auckland 7.01-12.01 [Re: cristov2]
Fro_Lech Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/06/2003
Postów: 15179
Skąd: Poznań
cristov2 ok, szanuję Twoje zdanie. Jednak Monaco na pewno widziałeś kiedyś na pewno, różnica między Monaco grającym na dobrym poziomie, z pełną wolą walki, a tym co wczoraj grał z Niemcem była kolosalna. Bardzo bardzo duże niewymuszone błędy Argentyńczyka są do niego niepodobne. Niemiaszek owszem nie zagrał wczoraj źle, ale nadal uważam że Monaco stoi o klasę wyżej od niego :).

Wynik Ferrera mega walczaka z Benneteau 46 06 raczej nie świadczy o słabych umiejętnościach Hiszpana, na tle "uwielbiającego odbijać ramą piłki" Bennetea. Dla mnie tu odpuścił ewidentnie przed AO.

Do góry
#1933929 - 11/01/2008 21:54 Re: Sydney, Auckland 7.01-12.01 [Re: Fro_Lech]
Bartez_Gambler Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/01/2008
Postów: 3098
Skąd: Puławy/Lublin
Tak przeczytałem to co Cristov2 naskrobał i cytuje:"Ferrero gdyby byl w najwyzszej formie bylby jak dla mnie lekkim faworytem"?
Człowieku widziałes Ferrero w najwyzszej formie?
i może wtedy był by lekkim faworytem?
Głupota do kwadratu.
P.S. Gdyby był w swojej formie to szwab wziął by 4 gemy...

Do góry
#1933952 - 11/01/2008 22:09 Re: Sydney, Auckland 7.01-12.01 [Re: Bartez_Gambler]
cristov2 Offline
enthusiast

Meldunek: 24/12/2003
Postów: 310
Skąd: Bydgoszcz
Originally Posted By: Bartez_Gambler
Tak przeczytałem to co Cristov2 naskrobał i cytuje:"Ferrero gdyby byl w najwyzszej formie bylby jak dla mnie lekkim faworytem"?
Człowieku widziałes Ferrero w najwyzszej formie?
i może wtedy był by lekkim faworytem?
Głupota do kwadratu.
P.S. Gdyby był w swojej formie to szwab wziął by 4 gemy...


hahahaha widze ze kolega nie widzi ze ten turniej jest na hardzie,owszem ugralby 4 gemy niemiec,ale na clayu a nie na hardzie. Niedoceniacie niemca i sie zdziwicie jak dzis wezmie turniej,mnie to absolutnie nie zdziwi.

Do góry
#1933958 - 11/01/2008 22:13 Re: Sydney, Auckland 7.01-12.01 [Re: cristov2]
cristov2 Offline
enthusiast

Meldunek: 24/12/2003
Postów: 310
Skąd: Bydgoszcz
chociaz i to nie jest powiedziane,kto widzial jak wymiatal kohlschreiber latem na turnieju na clayu w monachium ten wie ze niemiec potrafi grac naprawde zajebiscie. A Ferrero to juz nie ten sam ferrero co kiedys,kompletnie bez blysku. Kto by pomyslal ze nadarzy mu sie jeszcze w zyciu okazja do wygrania turnieju poza clayem,dzisiaj ja ma,ale rywal niestety zbyt silny,takze nie tym razem Juan Carlos.

Do góry
#1933959 - 11/01/2008 22:14 Re: Sydney, Auckland 7.01-12.01 [Re: Bartez_Gambler]
Bartez_Gambler Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/01/2008
Postów: 3098
Skąd: Puławy/Lublin
Juan Carlos Ferrero v Kohlschreiber 1 1,75
Myślę że to będzie bardzo wyrównany mecz i ciężko wyczuc jak to się wszystko potoczy.
Ale jestem pewien że Ferrero da wszystko z siebie,we wszystkich wywiadach podkreśla że bardzo zależy mu na wygraniu turnieju ATP co pomoże mu się przełamać!(ostatnie zwycięstwo 2003).
Finały rządzą się własnymi prawami i tu przede wszystkim ważna jest głowa.
Myślę że jak Hiszpan wygram sam z sobą na korcie to z przeciwnikiem powinien sobie poradzić!
Czego jemu i sobie bardzo tego życzę!

P.S. możecie sobie pisać że jest pipka itp. ale on do każdego meczu podchodzi bardzo profesjonalnie!

Do góry
#1934102 - 11/01/2008 23:01 Re: Sydney, Auckland 7.01-12.01 [Re: cristov2]
Kameleon Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 31/01/2003
Postów: 21969
Skąd: Gdynia
Originally Posted By: cristov2
Originally Posted By: Bartez_Gambler
Tak przeczytałem to co Cristov2 naskrobał i cytuje:"Ferrero gdyby byl w najwyzszej formie bylby jak dla mnie lekkim faworytem"?
Człowieku widziałes Ferrero w najwyzszej formie?
i może wtedy był by lekkim faworytem?
Głupota do kwadratu.
P.S. Gdyby był w swojej formie to szwab wziął by 4 gemy...


hahahaha widze ze kolega nie widzi ze ten turniej jest na hardzie,owszem ugralby 4 gemy niemiec,ale na clayu a nie na hardzie. Niedoceniacie niemca i sie zdziwicie jak dzis wezmie turniej,mnie to absolutnie nie zdziwi.


Powiedz mi co takiego osiągnął Niemiec będąc w najwyższej formie na hardzie? Czwarta runda AO i to wszystko, świetny wynik. On potrafi zagrać bardzo dobrze jedynie na clayu podczas turniejów w Niemczech. Ferrero to finalista US Open i półfinalista AO. Gdyby tak obaj byli w swojej najwyższej formie to Ferrero by ze Szwaba zrobił wiatrak.

Do góry
#1934208 - 11/01/2008 23:36 Re: Sydney, Auckland 7.01-12.01 [Re: Kameleon]
cristov2 Offline
enthusiast

Meldunek: 24/12/2003
Postów: 310
Skąd: Bydgoszcz
tylko napisz mi najpierw ile lat temu ferrero w takiej byl? 4 lata? Te wyniki na hardzie co piszesz kto kiedy one byly,nimi sie sugerujesz? Od paru lat na hardzie najlepszy wynik to final w cincinatti w 2006. Ok moze niemiec nie ma na swoim koncie wybitnych osiagniec,ale to zawodnik ktory jest coraz lepszy i niedlugo bedzie w 20! A czas Juana Carlosa juz sie skonczyl,jedynie moze do cwiercfinalow i polfinalow dochodzic na piasku. A Niemiec w zeszlym roku pokonal na hardzie Youzhnego(ok wiadomo ze nierowny),po mega walce przegral z Moya(w czym on jest gorszy od Ferrero?)czy Nalbandianem,a takze Nadalem,Davydenka czy Robredo. Każdy z nich nie jest slabszy od Moskito,dlatego upatrywanie ferrerow roli faworyta jestogromnym bledem.

Do góry
#1935447 - 12/01/2008 07:49 Re: Sydney, Auckland 7.01-12.01 [Re: cristov2]
kaszmen Offline
member

Meldunek: 12/01/2008
Postów: 148
Skąd: Szczecinek
Witam Bardzo Serdecznie.Korzystam z forum mecz.pl od paru dobrych lat ale dopiero teraz zaczynam cos pisac.

Ferrero-Kolschreiber 1 Dlaczego?

*Niemiec moze i potrafi grac dobrze nie tylko na clay-u ale mimo wszystko jego umiejetnosci ,,hardowe" sa o niebo gorsze od Hiszpana.Mecz z Monaco po prostu pokazal ze trzeba byc ostroznym ze stawianiem na faworytow przed AO.Po prostu oni się oszczedzaja przed bardzo waznym turniejem - natomiast dla Kolby badz Ferrero jest to olbrzymia szansa na wygranie turnieju ATP - co sie czesto nie zdarza.Ja jednak postawie na Hiszpana - wg mnie wieksze doswiadczenie i forma przemawia zdecydowanie za nim.
Pozdrawiam Wszystkich

Do góry
#1935561 - 12/01/2008 08:27 Re: Sydney, Auckland 7.01-12.01 [Re: kaszmen]
globus Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 11/05/2003
Postów: 5138
Skąd: Poznań
Jestem pelen podziwu dla Ferrero ze wygrał z tak dobrze dysponowanym Massu,a wczoraj z Bennettau. Kohlschreiber wydaje sie byc w niezlej formie ale nie mial zbyt wymagajacych przeciwnikow, mecyzl sie z najlepszym z nich Cilicem (Monaco wczoraj byl cieniem samego siebie), Mayer go pare razy złamał to i Ferrero go połamie. Mysle ze oddsmakerzy maja racje ustawiajac Hiszpana w roli faworyta gram go 5/10

Do góry
#1936854 - 12/01/2008 17:24 Re: Sydney, Auckland 7.01-12.01 [Re: globus]
Mitul Offline
Villain

Meldunek: 27/08/2004
Postów: 19866
Skąd: Starogard Gd./Wrocław
Tursunov - Guccione

znalazłem bardzo fajny zakład w Unibet over 1,5 brejka w meczu kurs 1,94

Moim zdaniem naprawdę warto to zagrać. Wiadomo, że Guccione dobrze serwuje i o przełamania będzie trudno, ale to jest finał i nie wyobrażam sobie dwóch TB, a wystarczy wynik 6:4 6:4 lub na przykład trzy sety bardzo prawdopodobne i wtedy może być nawet jeden tiebreak.
To trochę loteryjny zakład więc ciężko uzasadniać, ale ja go zagrałem dosyć grubo.

Pozdrawiam

Do góry
Strona 4 z 5 < 1 2 3 4 5 >

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
3 zarejestrowanych użytkowników (alfa, igea23, burbon), 3416 gości oraz 15 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45050 Tematów
5584573 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07