Strona 10 z 18 < 1 2 ... 8 9 10 11 12 ... 17 18 >
Opcje tematu
#1986127 - 23/01/2008 21:36 Re: ME szczypiornistów w Norwegii [Re: DJ_wAgLiK]
DJ_wAgLiK Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/09/2003
Postów: 6861
Skąd: Gniezno
Hiszpania - Szwecja

Ostatni gwizdek dla Hiszpanów. Wczoraj toczyli wyrównany bój z Francją, ale się nie udało. Jeśli dziś wygrają, to ich sytuacja w grupie może się znacząco poprawić, bowiem ostatni mecz graja z Islandią i powinni go wygrać. Szwedzi natomiast mieli juz swoje szanse w tym turnieju, jak choćby wczoraj i niestety jej nie wykorzystali, a to może się zemścić. Hiszpanie po niemrawym początku teraz pokazują, że tanio skóry sprzedac nie chcą. Rozjechali Niemców i wczoraj mało co nie urwali punktów Frncuzom, dlatego dziś zagram właśnie na Hiszpanów. Kursy spadają. Dwie godziny temu byo 1,60 - teraz już tylko 1,40. Ale widze, że handicap (-0,5) nadal 1,60 co jest jednoznaczne ze zwycięstwem, dlatego:

Hiszpania (-0.5) - Szwecja 1 @1.60 Expekt

Do góry
Bonus: Unibet
#1986129 - 23/01/2008 21:37 Re: ME szczypiornistów w Norwegii [Re: DJ_wAgLiK]
sebkos Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/12/2003
Postów: 6731
Skąd: Nowy Sącz
Originally Posted By: DJ_wAgLiK
Polska wczoraj zagrała słaby mecz. Niewykorzystane karne, przestoje w grze.


Jedno drugie wyklucza ;\) Bo jakbyśmy wykorzystali te karne to co pisałbyś że świetnie zagraliśmy...otóż karne to element tej gry ale wynikający właśnie z dobrej gry w okolicy koła drużyny broniącej. Słaby zespół nie dostaje karnych z rękawa...tylu karnych.
Nie piszcie już do cholery że zagraliśmy słaboooooo bo mnie coś strzela
PS. Wiele ekip ma przestoje /wczoraj Szwedzi z +3 w koncówce ledwo remis po run 0-4 zrobili/

Do góry
#1986136 - 23/01/2008 21:39 Re: ME szczypiornistów w Norwegii [Re: sebkos]
sebkos Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/12/2003
Postów: 6731
Skąd: Nowy Sącz
Ej DJ ty nie patrz na typy HT tylko FT...

Do góry
#1986140 - 23/01/2008 21:40 Re: ME szczypiornistów w Norwegii [Re: DJ_wAgLiK]
Giertyszek Offline
Inwestor

Meldunek: 07/12/2004
Postów: 7747
Skąd: Warszawa
Originally Posted By: DJ_wAgLiK
Węgry - Islandia

Węgrzy w tym turnieju jakoś mają dużo szczęścia i póki co są w całkiem niezłej sytuacji. Myślę, że szansa na awans do PF tylko ich zmobilizuje tymbardziej, że dzisiaj mają za rywala Islandię, która w tych mistrzostwach jak dla mnie rozczarowuje. Wygrana tylko ze słabą Słowacją chluby im nie przynosi, a gładkie porażki z Niemcami, Francją i Szwecją same mówią za siebie. Poza tym sytuacja w grupie jest bardzo ciekawa. Jeżeli Węgrzy dzisiaj wygrają mają 5pkt i ostatni mecz z Francją. Francja natomiast dzisiaj powinna pyknąć Niemców i tym samym zapewnicć sobie udział w PF. W tym momencie w przypadku dzisiejszej wygranej Francji i przy pokonaniu Islandii, Węgrzy wychodzą na drugie miejsce w grupie, a kto wie jak Francuzi zagrają ostatni mecz grupowy w przypadku pewnego już awansu. Tak, więc moim zdaniem niedoceniani Węgrzy mają zaskakującą szansę, by wejśc do PF. Jak będzie pokaże boisko, ale dzisiaj:

Węgry - Islandia 1 @1.50 expekt


Tak, dokładnie jak piszesz, jeśli dziś Francja wygra z Niemcami to ma pewny awans i jutro może się "nie przemęczać".
Pozbywa się również dzięki temu Mistrzów Świata jako potencjalnego rywala w fazie finałowej.
A więc dziś Węgrzy wygrywając otwierają sobie furtkę do półfinału.

Do góry
#1986148 - 23/01/2008 21:46 Re: ME szczypiornistów w Norwegii [Re: sebkos]
DJ_wAgLiK Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/09/2003
Postów: 6861
Skąd: Gniezno
Originally Posted By: sebkos
Ej DJ ty nie patrz na typy HT tylko FT...


Żle luknąłem \:D Chyba jeszcze nie obudziłem się \:D No to w takim razie mamy na Hiszpanie 1,40 \:p

Do góry
#1986152 - 23/01/2008 21:48 Re: ME szczypiornistów w Norwegii [Re: Giertyszek]
polskignom Offline
Live fast, die young

Meldunek: 25/02/2004
Postów: 14919
Skąd: lublin/warszawa
Originally Posted By: Giertyszek
Originally Posted By: polskignom
Originally Posted By: Giertyszek
dania 100% wspomnicie moje słowa wieczorem

to forum bukmacherskie a nie kibiców polskiej reprezentacji


Ty wspomnisz nasze. Ja wybieram Polske nie dlatego, ze im kibicuje.


to dlaczego?

A jak gra Dania jak Polska na tym turnieju to wystarczy spojrzeć na wyniki jakie uzyskały oba zespoły z Chorwacją, miała być Chorwacja taaaka mocna a Duńczycy wlali im +10


mecz meczowi nierowny...swoja droga kto Ci mowil, ze Chorwacja mocna? Czyzby balkanskie forum? \:D

Do góry
#1986157 - 23/01/2008 21:52 Re: ME szczypiornistów w Norwegii [Re: polskignom]
Giertyszek Offline
Inwestor

Meldunek: 07/12/2004
Postów: 7747
Skąd: Warszawa
polskignomie nikt mi nie mowil tylko czytalem na tym forum, poszukaj na poczatku tematu, w okolicach pierwszego meczu...

a wracajac do dzisiejszego dnia to zdecydowalem sie na dwa bety: singielek dania 10/10 oraz dubelek dania+wegry 4/10

Do góry
#1986159 - 23/01/2008 21:55 Re: ME szczypiornistów w Norwegii [Re: cristov2]
Szypii Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/01/2007
Postów: 3040
Originally Posted By: cristov2

Jedynie zalatwia nas remis chorwatow z norwegami i co by nie mowic mecz ten bedzie konczyc rozgrywki naszej grupy,bedzie mozna chwycic ten remis po kursie 10@ ewentualnie zeby gorycz odpadniecia polakow byla mniejsza.


Wątpię aby bukmacherzy na ostatni mecz w grupie i gdy remis daje awans oby dwu drużynom wystawili kurs 10. Pewnie będzie w granicach 4-5 \:\)

Do góry
#1986162 - 23/01/2008 21:56 Re: ME szczypiornistów w Norwegii [Re: DJ_wAgLiK]
kozarysio Offline
newbie

Meldunek: 15/01/2008
Postów: 30
co do meczu Polakow to juz chyba wszystko zostalo napisane...szkoda karnych siodmiak za duzo bledow popelnia w obeonie...mecz powinnismy wygrac w pierwszej polowie mielismy przewage 2-3 bramek dorzucamy karne jest ok5 dla NAs i gra sie latwiej i duzo pewniej... sami pozwolilismy im sie odrodzic i pomyslec ze moga to wygrac...ciczy postawa LIJKA ...osobiscie wzialbym czas i ostatnai akcje ustawil pod Lijka siedzialo mu alae teraz mozemy se.... gdybac ......kurs znow jest piekny na POlske ......dunczycy wczoraj rozniesli Chorwatow podbudowali sie psychicznie..swietna 2 srodkowych obroncow zatrzymala balicia w bramce kapitaly hvit w ataku szybko z czesta zmaina pozycji ale czy takie mecze zdarzaja sie czesto...Polacy wbrew wszystkiemu wczoraj tez sie odrodzili na 8 minut przed koncem 3 bramkami w torbe i mogli to jeszcze wygrac...mecz o wszystko znow ta obrona 6-0 pewnie z ostrym wyjsciem pod karola musimy zagrac lepiej w obronie wczoraj norwegowie schematycznie ale mieli niesamowitego franka loke.... jesli poprawimy skutecznosc z karnych i w obronie bedzie lepiej wierze ze wygramy......... teraz szybko inne mecze ostatnia szansa dla hiszpanow kurs malo zachecajacy...ale ... wegrzy dzisiaj wiedza o co graja i musza ten mecz wygrac... no i rewanz za polfinal mistrzostw swiata Francja wygra to niemcy pewnie nie wejda do polfinalow zobaczymy... gram na francje ...bo niemcy mnie nie przekonuja a zemsta jest rozkosza bogow...francja jest tez lepszym zespolem.. pozdrawiam \ i zycze podobnych wrazen co wczoraj tylko z happy endem:)

Do góry
#1986167 - 23/01/2008 22:01 Re: ME szczypiornistów w Norwegii [Re: polskignom]
luk4sz_ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/04/2004
Postów: 2620
A ja proponuje dzisiaj zagrac na Islandie po kursie 5.01 jaki zaoferowal Tipsport. wg. mnie jest to bardzo dobry value i mysle ze warto sprobować zagrać na nich za drobne lub poszukac jakiegos dobrego surebeta.

Do góry
#1986188 - 23/01/2008 22:13 Re: ME szczypiornistów w Norwegii [Re: luk4sz_]
lukulus Offline
enthusiast

Meldunek: 14/11/2007
Postów: 266
Skąd: zDolnyslask
witam

dzis juz przynajmniej dla mnie latwiejszy dzien do typowania \:p I tak:

Polska-Dania 2

Dania jest jedna z najsilniejszych druzyn w tym turnieju. Gdyby nie sedziowie byliby juz z kompletem punktow. Polska jesli chciala cos osiagnac powinna byla wygrac wczoraj i na nia stawialem. Dzis dunczycy nas niestety jada, obym sie mylil;)

Niemcy-Francja 2
Francja obok danii jest moim faworytem a niemcy, no coz bez rewelacji.

Wegry-Islandia 1
Wegry robia bardzo dobre wrazenie na tych mistrzostwach. Wczoraj na nich stawialem i troszke zabraklo. Mysle ze dzis ze slabszym rywalem mi to wynagrodza.

POzdrawiam \:\)

Do góry
#1986217 - 23/01/2008 22:26 Re: ME szczypiornistów w Norwegii [Re: lukulus]
sergiush Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 05/06/2006
Postów: 5393
Skąd: podkarpacie
Wegry-Islandia 1 komentarz j/w
Hiszpania-Szwecja 1 szwedzi podobnie jak norwegia tylko na papierze mocni przyjdzie do meczu wypadaja bardzo blado
Norwegia-Słowenia jak juz tyle sedziowie pomagali nie wierze ze teraz nagle przestali by pomagac ale po prawdzie w tym meczu jednak norwegowie sa lepsi sportowo
Polska(1,5)-Dania 1 polacy pokazali ze sa w stanie powalczyc z najlepszymi nie tylko piłkarzami ale i sedziami,wzorujac sie na teorii spiskowej czarni beda pilnowali remisu co byloby najlepszym rozwiązaniem dla norwegow

Do góry
#1986232 - 23/01/2008 22:38 Re: ME szczypiornistów w Norwegii [Re: sergiush]
drfocus Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/03/2006
Postów: 4403
Wiadomo co jest z Karolem?? Jak wiadomo dzisiaj ma urodziny to może by zagrać na powyżej 6,5 gola w Expekcie. Jeśli mamy zdobywac bramki to glównie on akurs na to jest 1.85

Do góry
#1986266 - 23/01/2008 23:07 Re: ME szczypiornistów w Norwegii [Re: drfocus]
kuerten Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 19/04/2004
Postów: 2633
Skąd: Mazowsze
Bielecki nasza perełka. Najlepszy strzelec. 2 miejsce w przechwytach. 3 w blokach. :-)

Bwin daje kurs 1.60 over przy linii 5,5.

Wczoraj Karol nie grał przez większość 2 połowy.. i rzucił 7 goli, przy 24 wszystkich Naszych.

Dziś rzucimy więcej.. za dużo błędów i strat. Dziś trochę lepiej, ale i tak polecam:

Polska - Dania [2] Niestety, dlaczego?
Nasi nie grają źle, za dużo błędów.. chaos i przestoje. Duńczycy pewniejsi siebie i bardziej poukładany i wyrównany skład.. BIELECKI to za mało!!

Francja - Niemcy [1]

Francuzi główny faworyt. Zgadzam się.. reszta gra w kratkę. Niemcy solidni tak jak wszędzie i w każdej dziedzinie. Jednak to nie wystarczy dlaczego? W kluczowych momentach tego spotkania Francuzi będą szybsi od Niemców. Szybsze rozegranie - wyjście do kontry i mimo wszystko lepsi skrzydłowi. Nie będę wspominał ostatnich MŚ, będzie słodko. Wyeliminować Niemców z turnieju, to już dziś!

Do góry
#1986318 - 23/01/2008 23:39 Re: ME szczypiornistów w Norwegii [Re: kuerten]
polskignom Offline
Live fast, die young

Meldunek: 25/02/2004
Postów: 14919
Skąd: lublin/warszawa
O Cholera! Widze, ze Wegrzy stali sie sporymi faworytami w meczu z Gejzerami. Patrzac na kursy to chyba niektorzy ocipieli...1.4-1.5

Do góry
#1986342 - 23/01/2008 23:52 Re: ME szczypiornistów w Norwegii [Re: polskignom]
Valverde Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/11/2005
Postów: 15207
Skąd: Allenstein
Originally Posted By: polskignom
O Cholera! Widze, ze Wegrzy stali sie sporymi faworytami w meczu z Gejzerami. Patrzac na kursy to chyba niektorzy ocipieli...1.4-1.5


Hehe faktycznie kursy szalone

Pobrałem za to dzisiaj:
1. Duńczyków - choć sercami jestem za naszymi chłopakami, a każde spotkanie obejrzałem na stojąco, to dzisiaj będziemy musieli uznać wyższość przeciwników. Najlepszym miernikiem jest chyba spotkania obu ekip z Chorwacją. W bramce świetny Hvidt, zaś w ataku niezwykle skuteczni Boesen i Christiansen.

2. Hiszpanów - Szwedzka reprezentacja, jak na powrót po kilkuletniej nieobecności w europejskiej czołówce spisuje się nieźle. Jednak na zdeterminowanych Hiszpanów może zabraknąć im doświadczenia na tym etapie rozgrywek oraz boiskowego cwaniactwa.

3. Francuzów - zwycięstwo z Niemcami przypieczętuje ich awans do następnej rundy. Nasi zachodni sąsiedzi grają co najwyżej nieźle i niewykluczone, że może ich jeszcze zabraknąć w półfinałem kosztem którejś z ekip ( Hiszpanów? \:p )

Do góry
#1986349 - 23/01/2008 23:55 Re: ME szczypiornistów w Norwegii [Re: polskignom]
Szewa Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/09/2004
Postów: 27489
Również przychylam się do typu over 6.5 bramek Bieleckiego. Wczoraj linia wynosiła 5.5, dzisiaj ją podnieśli, ale myślę, że ten typ dalej jest warty grania. Oto jak prezentowały się osiągnięcia Karla w dotychczasowych spotkaniach:

Chorwacja - 6/14
Słowenia - 9/11
Czechy - 9/11
Norwegia - 7/15

Średnia: 7.8 bramki na mecz.

Poza tym Karol ma dzisiaj urodziny i na pewno będzie chciał sprawić prezent nie tylko sobie ale i całej drużynie. Poza tym, kto ma zdobywać bramki w reprezentacji jak nie on ?

Do góry
#1986357 - 24/01/2008 00:00 Re: ME szczypiornistów w Norwegii [Re: Szewa]
grajus87 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/11/2007
Postów: 41087
Skąd: Toruń
Chorwaja - Czarnogora 1P (+2.5) 1.70
Chorwaci od początku meczu ruszą na zawodników Czarnogóry .
Będą chcieli jak najszybciej zniwelowac różnice bramkową ktorą sktracili we wczorajszym meczu z Duńczykami \:\)
Myśle że do przerwy Chorwaci będą wygrywac mniej więcej 4-6 golami

Do góry
#1986360 - 24/01/2008 00:03 Re: ME szczypiornistów w Norwegii [Re: Szewa]
Szewa Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/09/2004
Postów: 27489
Originally Posted By: Szewa
Również przychylam się do typu over 6.5 bramek Bieleckiego. Wczoraj linia wynosiła 5.5, dzisiaj ją podnieśli, ale myślę, że ten typ dalej jest warty grania. Oto jak prezentowały się osiągnięcia Karla w dotychczasowych spotkaniach:

Chorwacja - 6/14
Słowenia - 9/11
Czechy - 9/11
Norwegia - 7/15

Średnia: 7.8 bramki na mecz.

Poza tym Karol ma dzisiaj urodziny i na pewno będzie chciał sprawić prezent nie tylko sobie ale i całej drużynie. Poza tym, kto ma zdobywać bramki w reprezentacji jak nie on ?


Przepraszam za powtórzenia w ostatnim akapicie, nawet mnie to razi, ale pisałem szybko i wysłałem post bez sprawdzenia stylu :/

Do góry
#1986362 - 24/01/2008 00:05 Re: ME szczypiornistów w Norwegii [Re: Szewa]
Neal Caffrey Offline


Meldunek: 26/10/2005
Postów: 3638
Skąd: Chelsea
Hehhe "Duńscy obserwatorzy zostali wyproszeni z treningu Polskiej reprezentacjii przez służby porządkowe".....za RMF FM \:D ;\)

Do góry
Strona 10 z 18 < 1 2 ... 8 9 10 11 12 ... 17 18 >

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
9 zarejestrowanych użytkowników (Akhu, Sensei, Skorpion BB, VVega, akagi, Piostar, pacyfista, Górnik_Wałbrzych, Irek), 3160 gości oraz 9 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45049 Tematów
5584092 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07