Strona 1 z 12 1 2 3 ... 11 12 >
Opcje tematu
#2026972 - 05/02/2008 06:33 LM - 1/8 Finału
micha$ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 25/11/2005
Postów: 6311
Skąd: Uć
Mecze:


Najlepsi strzelcy fazy grupowej:


Kursy:

Do góry
Bonus: Unibet
#2050781 - 12/02/2008 02:02 Re: LM - 1/8 Finału [Re: micha$]
skoczkik Offline
newbie

Meldunek: 26/01/2008
Postów: 28
korzystal ktos kiedys z tych meczow na onecie? duze jest opoznienie? tak jak na sopcascie czy na zywo idzie?

Do góry
#2050801 - 12/02/2008 02:09 Re: LM - 1/8 Finału [Re: skoczkik]
Szypii Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/01/2007
Postów: 3040
nie ma żadnego opóźnienia ;\) tylko z tego co pamiętam one są bez komentatora.

Do góry
#2053405 - 12/02/2008 19:32 Re: LM - 1/8 Finału [Re: Szypii]
pizdzibój Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/10/2007
Postów: 3070
u mnie strasznie zacinał obraz jak oglądałem mecz o 20:30 wcześniej o 18 jak były transmisje z meczów CSKA Moskwa wszystko było OK

Do góry
#2062999 - 15/02/2008 05:53 Re: LM - 1/8 Finału [Re: pizdzibój]
Daredevil Offline
stranger

Meldunek: 13/02/2008
Postów: 1
Moze troche światła na wynik pierwszego meczu Aresenal - Milan rzuci to :


Czy najlepszy piłkarz globu - Brazylijczyk Kaka ma sezon już z głowy? Według lekarza Milanu Pierre'a Meerssemana kontuzja kolana tego napastnika nie jest poważna. Natomiast włoska "Corriere dello Sport" poinformowała, że uraz może wykluczyć go z gry do końca sezonu!

Sztab szkoleniowy i działacze AC Milan mają nadzieję, że Brazylijczyk Alexandre Pato zdąży wyleczyć kontuzję przed pierwszym starciem w 1/8 finału Ligi Mistrzów z Arsenalem Londyn.

18-letni napastnik od stycznia jest zawodnikiem Milanu i zdążył już strzelić cztery gole. Ostatnio Brazylijczyk trafił do siatki w wygranym 1:0 meczu z Fiorentiną, ale występ w tym spotkaniu okupił kontuzją kostki.

"Cały czas analizujemy sytuację z naszym sztabem medycznym. Mam nadzieję, że Pato pojedzie z nami do Londynu" - powiedział wiceprezydent Milanu Adriano Galliani.

To nie jedyny problem zdrowotny w ekipie rossonerich. Z urazami zmagają się Gennaro Gattuso, Ronaldo, Clarence Seedorf, Filippo Inzaghi i Kaka. Sprzeczne doniesienia docierają na temat kontuzji Kaki. Według lekarza Milanu Pierre'a Meerssemana kontuzja kolana Brazylijczyka nie jest poważna. Natomiast włoska "Corriere dello Sport" poinformowała, że uraz może wykluczyć go z gry do końca sezonu.

Za Interia.pl

Do góry
#2063284 - 15/02/2008 07:02 Re: LM - 1/8 Finału [Re: Daredevil]
Szewa Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/09/2004
Postów: 27489
To jakieś nieaktualne i ubarwione w pewnych momentach informacje.
Gattuso, Seedorf i Inzaghi żyją i mają się dobrze ;\) Po kontuzjach ani śladu. Kaka będzie natomiast gotowy na najbliższy mecz z Parmą, chociaż wątpię aby zagrał pełne 90 minut, mając w perspektywie mecz z Arsenalem. Pato powinien być również gotowy na Arsenal.

Ronaldo to odrębna historia, praktycznie w każdym meczu, w którym gra nabawia się jakiegoś urazu. Nie inaczej było w ostatnim meczu z Livorno.

Do góry
#2064784 - 16/02/2008 00:24 Re: LM - 1/8 Finału [Re: Szewa]
HenkSiracius Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 05/02/2008
Postów: 3444
Skąd: Bytom
Originally Posted By: Szewa
Kaka będzie natomiast gotowy na najbliższy mecz z Parmą, chociaż wątpię aby zagrał pełne 90 minut, mając w perspektywie mecz z Arsenalem. Pato powinien być również gotowy na Arsenal.


a to jakies pewne (100%) informacje? brazylijski duet moze bardzo wiele zmienic jesli chodzi o perspektywe grania tej pary lm

Do góry
#2064835 - 16/02/2008 00:37 Re: LM - 1/8 Finału [Re: HenkSiracius]
Szewa Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/09/2004
Postów: 27489
Wczoraj czytałem wypowiedź Kaki, który twierdził, że na mecz z Parmą będzie gotowy. Dzisiaj Ancelotti ogłosi kadrę meczową i wtedy wszystko będzie jasne.

Co do Pato, na początku myślano, że to groźniejsza kontuzja, ale ostatecznie okazało się, że nie jest tak źle. W jego przypadku myślę, że dopiero w poniedziałek dowiemy się, że zagra.

Trzeba będzie poczekać jeszcze parę dni, wtedy wszystko będzie jasne.

Do góry
#2064841 - 16/02/2008 00:38 Re: LM - 1/8 Finału [Re: Szewa]
Szewa Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/09/2004
Postów: 27489
Na szybko pisałem powyższy post, przepraszam za stylistykę i powtórzenia \:o

Do góry
#2066678 - 16/02/2008 07:49 Re: LM - 1/8 Finału [Re: Szewa]
_Korver_ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/04/2004
Postów: 18397
Panowie czy kurs na Fenerbahce nie wydaje Wam się nieco przeszacowany? Z tego co śledzę, Sevilla to już nie jest ta sama ekipa co jeszcze jakiś czas temu. A kurs 2.70 (z Expekta, pierwszy z brzegu) wygląda dość kusząco...

Do góry
#2066698 - 16/02/2008 07:56 Re: LM - 1/8 Finału [Re: _Korver_]
Platini Offline
Porucznik

Meldunek: 15/04/2005
Postów: 32699
Skąd: Pers Y Siro Sun Camp
@_Korver_ - kurs wg mnie adekwatny ;\)
Sevilla powraca na własciwe tory. Ich gra zaczyna wyglądać coraz lepiej.
Z Barcą zagrali fajne zawody, w poprzednich kolejkach też prezentowali się ok.
Zagrają z Keitą i Kanoute, ktorzy powrocili po PNA.
Fene oczywiscie będzie chciało ten mecz u siebie wygrać, nic w tym dziwnego tyle, że wg mnie nie będzie im o to łatwo.

Jak dla mnie mecz do odpuszczenia

Do góry
#2066715 - 16/02/2008 08:03 Re: LM - 1/8 Finału [Re: Platini]
pizdzibój Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/10/2007
Postów: 3070
czyli na remis

Do góry
#2075945 - 19/02/2008 04:16 Re: LM - 1/8 Finału [Re: micha$]
gool11 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 31/01/2008
Postów: 2627
Coś cicho w tym temacie a do meczów został raptem jeden dzień.
Chciałbym wysłuchać Waszej opinii na temat wybranego prze zemnie jutrzejszego zdarzenia.

1/ Liverpool-Inter Mediolan x2 (1,45)
Uważam że kurs na to zdarzenie jest bardzo dobry.
Problemy Liverpoolu już dawno się zaczęły i ja nie za bardzo widzę nim końca słabe wyniki w lidze niby "pechowo" remisowane spotkania na domiar złego przyszedł jeszcze mecz w FA Cup gdzie przegrali oni w fatalnym stylu 1-2 z Barnsley. Nad Benitezem zawisły poważne czarne chmury bo jak dotąd spekulacje o możliwym jego odejściu można było traktować z przymrożeniem oka tak teraz wyraźnie widać że jego czas na Anfield się kończy.
Przejdźmy do meczu.Benitez jak zwykle może nas zaskoczyć świetną taktyką i owszem zgodzę sie z większością osób że tak jak oni to na LM nikt inny nie potrafi sie zdeterminować.OK. Jednak wg. mnie Benitez nie zbuduje formy ekipy The Reds w kilka dni na to po prostu potrzeba czasu !. A samą determinacja i zaangażowaniem nic nie zrobią przy podobnym podejściu do gry przeciwników z większymi umiejętnościami moim zdaniem. Bo kim tak naprawdę dysponuję teraz Liverpool ? Będącymi powiedzmy sobie w słabej formie Gerrardem,Carragherem który co rusz popełnia kiksy w obronie czy Crouchem któremu wyjątkowo nie chce zaufać Benitez. Jedynie jeżeli chodzi o ekipe The Reds liczyłbym w razie występu na Torresa.
Ale popatrzymy na to z kim grają: Inter Mediolan zespół prowadzący w tabeli Serie A mający 11 punktów przewagi nad drugą Romą.Teoretycznie już z małymi szansami na dogonienie tak dobrze grających Mediolańczyków którzy w tym sezonie nie zaznali porażki !.Notując znakomity bilans bramkowy w lidze 48:13 !
Inter dawno niczego specjalnego nie osiągnął w LM myślę że ten rok będzie dla nich przełomem. W ekipie gości brak jakichkolwiek większych zmartwień spowodowanych kontuzjami prawie wszyscy są gotowi do gry. Wystarczy spojrzeć na znakomity atak Crespo-Zlatan(ten człowiek wg. mnie ma szanse zostać najlepszym napastnikiem na świecie jeżeli już teraz nim nie jest) lub będący cały czas w gotowości do wsparcia Suazo nie wspominając już Cruza by zrozumieć jaką siła uderzeniową dysponują Włosi. Również świetna pomoc Vieri,Maniche-który niedawno przyszedł i świetnie wkomponował sie we włoska drużynę oraz Figo wracający po kontuzji wg. mnie te nazwiska mówią same za siebie.

Sądzę że mimo tego iż sam Capello przestrzega Inter przed lekceważeniem Anglików mówiąc:
"Kiedy Liverpool gra w Lidze Mistrzów zmienia się."
"Na własnym stadionie mają wielkie wsparcie i właśnie dlatego Inter musi wziąć ich na poważnie." ekipa Manciniego nie przegra tego meczu.
Wydaje mi sie ze oczywiście zaangażowanie,serce do walki,wsparcie własnych kibiców to duży atut(w tym wypadku gospodarzy)jak już powtarzałem ale większym moim zdaniem będzie aktualna bardzo dobra forma jaką prezentuję Inter w parze z rewelacyjnymi umiejętnościami indywidualnymi piłkarzy da końcowy rezultat mi oczekiwany.


Kadra Liverpoolu:

Bramkarze: Reina, Itandje, Martin
Obrońcy: Finnan, Hyypia, Riise, Fabio Aurelio, Arbeloa, Carragher, Skrtel
Pomocnicy: Kewell, Gerrard, Benayoun, Alonso, Pennant, Babel, Mascherano, Lucas
Napastnicy: Torres(?), Crouch, Kuyt

Kadra Interu:

Bramkarze:1 Francesco Toldo, 12 Julio Cesar, 22 Paolo Orlandoni.
Obrońcy:2 Ivan Ramiro Cordoba, 4 Javier Zanetti, 6 Maxwell, 13 Maicon, 16 Nicolas Burdisso, 23 Marco Materazzi, 24 Nelson Rivas, 26 Cristian Chivu.
Pomocnicy: 5 Dejan Stankovic, 7 Luis Figo, 14 Patrick Vieira, 19 Esteban Cambiasso, 28 Maniche, 30 Pelé.
Napastnicy: 8 Zlatan Ibrahimovic, 9 Julio Ricardo Cruz, 18 Hernan Crespo, 29 David Suazo.

Biorę x2 po kursie 1,45

Mój przewidywany wynik: 0-1



Pozdrawiam i czekam na Wasze opinie na temat tego spotkania ;\)

gool11

Do góry
#2077080 - 19/02/2008 10:17 Re: LM - 1/8 Finału [Re: gool11]
muine bheag Offline
journeyman

Meldunek: 12/12/2007
Postów: 62
liverpool nie zwykl przegrywac u siebie...
MU rozjedzie slabiutki Lyon ,jesli zagra polowe z tego co z Arsenalem, plus ja stawiam na bedace w fenomenalnej formie Fenerbahce,Sevilla bez Ramosa to juz nie ta Sevilla...

dubelek za 50 euro daje okragle 3 stowki \:\)

przyda sie na pelen weekend wrazen zekajacy juz od piatku rana na mnie- come on the REDS!

Do góry
#2077251 - 19/02/2008 18:07 Re: LM - 1/8 Finału [Re: muine bheag]
konradd Offline
old hand

Meldunek: 17/06/2004
Postów: 1120
Skąd: London
Kazda passa sie kiedys konczy...MU moze powoli odliczac kolejny rekord po 1-ej porqzce u siebie od 34 lat z City.
Jak dla mnie Inter gora dzis a to glownie z powodu slabej i to bardzo ostatnio slabej gry The Reds. Sevilla niby bez Ramosa ale ograla w weekend 2-4 away Espanyol. Jak dla mnie 2 pewne mecze to Arsenal i Inter w pozostalych widze remisy.

Pozdrawiam !

Do góry
#2077269 - 19/02/2008 18:38 Re: LM - 1/8 Finału [Re: Platini]
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Originally Posted By: Platini
@_Korver_ - kurs wg mnie adekwatny ;\)
Sevilla powraca na własciwe tory. Ich gra zaczyna wyglądać coraz lepiej.
Z Barcą zagrali fajne zawody, w poprzednich kolejkach też prezentowali się ok.
Zagrają z Keitą i Kanoute, ktorzy powrocili po PNA.
Fene oczywiscie będzie chciało ten mecz u siebie wygrać, nic w tym dziwnego tyle, że wg mnie nie będzie im o to łatwo.

Jak dla mnie mecz do odpuszczenia


Ja Ci odpuszczę, niedoczekanie

Jak dla mnie bardzo prawdopodobna wygrana Sevilli, której gra w ostatnich meczach zdecydowanie przekonuje.
Mecz z Barcą nie jest moze najlepsym miernikiem aktualnej formy, natomiast to, co zagrali w sobote na Montjuic, rozbijając Espanyol, uprawnia do typowania "dwójki" w Stambule.
Sevilla w pełnym składzie, priorytet pucharowy zachowany,bo kasa z UEFA jest bardzo potrzebna na transfery (budżet klubu nie jest stabilny na dziś).

Po ostatniej wygranej w Primera, otworzyła sie szansa na zajecie miejsca w pierwszej czwórce (wszyscy grali dla Sevilli w ostatni weekend), ale z wypowiedzi prezesa z wczoraj jasno wynika,ze lepiej dać priorytet obecnej edycji LM, niż stawiać na li tylko eliminacje do nastepnej.
Z tym oczywiscie trudno dyskutować.

Reasumując :

Fenerbahce - Sevilla 2(DNB)
Kurs : 1,80 /Miapuesta/
Stawka 9/10

Fenerbahce - Sevilla HT/FT 2/2
Kurs :4,00
Stawka : 1/10

Nastepny mecz :

Roma - Real

Jak dla mnie mecz na over, przy czym udział gosci w realizacji tego typu zdecydowanie wiekszy \:\)
Maksimum co Roma moze wyciagnac to remis, aczkolwiek trzeba brać pod uwagę osłabienia madrilenos.
Zycze im jednak zwyciestwa i strzelenia co najmniej 2 bramek.

Dlaczego ?

Jako fan Barcelony chciałbym , aby Real doszedł do finału LM.
Niech gra jak najwiecej cieżkich spotkań i traci siły

A juz całkiem poważnie to róznica potencjałow zdecydowanie na korzyśc gości ,niemniej jednak Roma potrafi sie mobilizować na mocnego rywala i tanio punktów nie odda.
Dla mnie mecz z akcentem na ofensywe i nie wyobrazam sobie ,by nie padło w nim minimum 3 gole.

Roma - Real over 2,5
Kurs : 1,90 /Miapuesta/
Stawka : 7/10

Roma - Real 2(DNB)
Kurs : 1,75 /Miapuesta/
Stawka : 3/10

I ostatni typ :

Liverpool - Inter 2(DNB)
Kurs : 1,95 /Miapuesta/
Stawka : 5/10

Inter jest moim faworytem na zwyciezce obecnej edycji LM, wiec konsekwentnie stawiam na ten zespół.
Żadna to "analiza" ,po prostu typ na nos

W Gelschenkirchen i Pireusie....?
Pewnie za mniejsza stawkę zagram oba mecze na remis.

Do góry
#2077279 - 19/02/2008 18:46 Re: LM - 1/8 Finału [Re: konradd]
donbagino Offline
old hand

Meldunek: 04/07/2004
Postów: 866
Skąd: Białystok
Originally Posted By: konradd
Jak dla mnie 2 pewne mecze to Arsenal i Inter w pozostalych widze remisy.


Nie wiem dlaczego panuje przekonanie że Arsenal ten mecz wygra. Z pewnością w tym sezonie Kanonierzy prezentują solidniejszą formę od Rossonerich, ale już nie raz Milan pokazał że w LM potrafią zaskoczyć niejedną drużynę. Wystarczy wspomnieć dwumecz z Manchesterem United z zeszłego sezonu. Ok, można powiedzieć że The Devils nie trafili wtedy z formą, ale moim zdaniem to głównie zasługa właściwej taktyki Milanu.

Milan, pomimo problemów z kontuzjami (formą napastników) nastawi się na 0:0, grając z kontry. Spodziewam się remisu.

Do góry
#2077284 - 19/02/2008 18:50 Re: LM - 1/8 Finału [Re: donbagino]
ASUltras Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 07/02/2008
Postów: 2420
czy w TV mozna dzis jakis mecz ogladnac ?

Do góry
#2077285 - 19/02/2008 18:51 Re: LM - 1/8 Finału [Re: donbagino]
giede Offline
enthusiast

Meldunek: 17/10/2006
Postów: 220
Skąd: Ełk
Z tego co wiem to Kanonierzy stawaiją w tym roku na zdobycie trofeum w Premier Leauge , a Milan zaś na LM.

Do góry
#2077313 - 19/02/2008 19:12 Re: LM - 1/8 Finału [Re: konradd]
Biszop Offline
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...

Meldunek: 24/11/2003
Postów: 28405
Skąd: Pod barem w Zurichu
AS Roma - Real Madryt
Double R w Rzymie, obie druzyny spotkaja sie po porazkach w swoich ligach, Roma polegla w Turynie, a Real w Sevilli, oba mecze byly dosc specyficzne, Real nie mogl tego przegrac, prowadzil, a w kilka minut polozyli sie na deskach, Roma przegrala z utytulowanym beniaminkiem, del Piero strzeli piekna bramke, chwile pozniej Turynczykow uratowal slupek i przerwa bo smiem twierdzic ze przy stanie 1-1 ten mecz wygladalby inaczej, niestety 2 polowa to szarpana gra Romy do tego postawa Taddeiego to jakas porazka, zawodnik ktory przed konuzja kreowal gre Rzymian jest cieniem samego siebie sprzed kontuzji.
Dosc pewne 2 miejsce w tabeli staje sie co raz mniej pewne.

Dziesiejszy rywal jest lepssza druzyna, mimo porazki w lidze to dalej druzyna ktora ma wielkie szanse na wygranie swojej ligi, do tego gwiazdozbior zebrany w Madrycie potrafi zagrac nie dosc ze ladnie to bardzo skutecznie.
Pod wieloma wzgledami obie druzyny sa podobne, maja podobnie myslacych trenerow, obaj stawiaja na gre ofensywna, maja w swoich szeregach pupuili ktorzy sa wieli klubom od wielu lat (Totti i Raul) obaj mieli slabsze okresy w karierach lecz obaj jakby wrocili na wlasciwe tory, to wlasnie oni beda prowadzic dzis swoje druzyny po zwyciestwo.

Nie ma co sie oszukiwac to goscie sa faworytem, w ostatnich latach Real wygrywal trzykrotnie na Stadio Olimico, 0-3,0-3 i 1-2 w Madrycie Roma wygrala raz, raz zremisowala i raz przegrala roznica 2 bramek i chyba ten mecz ze wszystkich 6 byl paradoksalnie najlepszy w wykonaniu Rzymian, bilans mowi sam za siebie jednak dzis Roma to troche inny zespol, graja sporo lepiej zwlaszcza u siebie, nie pokusze sie o zagranie czystej 1 bo w moim odczuciu Spaletti popelnia jeden wazny blad, w takich waznych spotkaniach nie pozwala grac swojej druzynie tak jak robia to najlepiej czyli wzgllednie otwarcie i do przodu tylko ostroznie, asekuracyjnie, bawiac sie pilka w srodku i czekajac na cud, wszystko zaczelo sie od sromotnej kleski w Manchesterze w ubieglym sezonie, a Roma grajac moze przegrac po ladnym meczu tak jak z Realem w Madrycie 2 lata temu 4-2 i wtedy nikt nie narzekal na poziom, a tak ani ladnego widowiska ani wyniku.
Jesli Roma zagra dzis po swojemu zobaczymy duzo bramek over 2,5 powyzej 2 to spory kasek, jednak bukmacherzy przewiduja ze Spalletti bedzie za wszelka cene bronil i czyhal na kontry, wg mnie totalnie poroniony pomysl, kazda bramka na wage zlota w kontekscie rewizyty w Madrycie gdzie Real bedzie szalal i zatrudnial Donigeo do bardzo ciezkiej pracy.
Kolejna kwestia bramkarze, Real - Cassilias i Roma - Doni, to porownanie wypada najslabiej Hiszpan najpewniejszy punkt swojej druzyny, sam potrafi wygrac mecz, czego o Donim nie mozna powiedziec, Rzymianie powinni zagrac dokladnie tak jak wczesniej, nie ogladac sie na to co s.p.ierdoli Doni tylko samemu nastrzelac jak najwiecej.
Maja do tego wykonawcow bo o ile w Romie bramki strzelac moze wiekszosc to przy takich skrzydlach z Mancinim i malym Francuzem z drugiej strony oraz wszedobylskim Tottim mozna naprawde wiele, bynajmniej Realowi niczego nie brakuje wrecz przeciwnie, Raul w srodku, RvN, Babtista, Drenthe...nie wyobrazam sobie tego meczu bez bramek, chyba ze Casilias bedzie mial kolejny dzien konia, a Doniemu beda pomagac zdalnie sterowane slupki i poprzeczki regulujace wielkosc bramki, RvN najskuteczniejszy pilkarz pola karnego, strzelajacy bramki z niczego, Raul ktory jak strzela to zamyka oczy, a i tak trafia czy dwoch najszybszych pilkarzy tej edycji LM Giuly i Mancini, jesli oni do spolki nie strzela dzis przynajmniej 3 bramek to bede srodze zawiedziony.

Ciezki mecz, w wygrana Rzymian nie wierze choc bede im mocno kibicowal, kurs na Real w okolicach 3 to naprawde godny kąsek,
kurs na over 1,5 w 1 polowie z takim samym kursem 3 to bodaj najciekawsza propozycja dzisiaj.
Nie mam pojecia co trenerowi gospodarzy siedzi w glowie ale jesli przestal juz sie bac silniejszych rywali i pozwoli druzynie zagrac to co umie najlepiej to kurs 3 wchodzi jak w maslo,
do tego obie druzyny mocno zdeterminowane, Real ma powazne aspiracje do zwojowania LM, obie druzyny w ostatnich meczach zawiodly, Roma miala plan minimum czyli wyjscie z grupy, to juz zrealizowali co ugraja wiecej maja na plus, dla nich najwazniejsze jest utrzymanie 2 miejsca w lidze i kolejny rok udzialow w LM bez eliminacji, kasa w Rzymie to prowincja do tgo co maja w Madrycie, Roma dosc swiadomie odbudowuje klub, ma scisle nakreslone finanse i mowiac krotko trzyma sie planu.

Co bedzie dzisiaj pokaze boisko moim glownym typem jest
over 1,5 w 1 polowie za 3
over 2,5 w tej chwili za 2,10
- tu bedzie sie zmienic, brac teraz albo czekac i grac w trakcie meczu
kusi mnie wygrana Realu bo kurs 3 nie jest kursem "godnym" faworyta, a porazka w ostatnim meczu tylko go podniosla.

kadry:
Roma - CHRISTIAN PANUCCI, CICINHO, DOS SANTOS, PHILIPPE MEXES, PIZARRO, ALBERTO AQUILANI, MIRKO VUCINIC, FRANCESCO TOTTI, TADDEI, LUDOVIC GIULY, PACHECO ANTUNES, DANIELE DE ROSSI,
MAURO ESPOSITO, SIMONE PERROTTA, MATTEO FERRARI, MAX TONETTO, CARLO ZOTTI, ADRIAN FLORIN PIT, BERTAGNOLI, MANCINI, DONI
MATTEO BRIGHI, MARCO CASSETTI

Real- Casillas, Dudek, Codina
Cannavaro, Ramos, Heinze, Torres, Salgado
Guti, Gago, Diarra, Robben, Balboa, Drenthe
Raúl, van Nistelrooy, Higuaín, Baptista, Soldado, Heinze.

Do góry
Strona 1 z 12 1 2 3 ... 11 12 >

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
2 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, Igor), 3641 gości oraz 4 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45049 Tematów
5583918 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07