Strona 6 z 11 < 1 2 ... 4 5 6 7 8 10 11 >
Opcje tematu
#2296432 - 27/04/2008 01:22 Re: Nizsze ligi angielskie ( Champ.,L1,L2, Conference) 2008, cz-2 [Re: blacky]
blacky Offline
journeyman

Meldunek: 09/02/2007
Postów: 87
Originally Posted By: blacky
Panowie ja dałbym jeszcze ten Gillingham.
Grają u siebie, jeszcze z wielkimi nadziejami na utrzymanie. Swindon jak wiadomo gra o nic, choc ostatnio wyniki mieli zaskakująco dobre. Liczyłem ze The Gills wygrają w poprzedniej kolejce, no ale pechowo stracili bramke w końcówce i udało im sie jedynie zremisowac. Ostatni raz próbuje Gillingham za średnią stawke.
Kurs 2,00 za 5/10


Gillingham - Swindon 1:1
No i tym o to sposobem The Gills żegnają się z League One.
Po raz kolejny stracili gola w końcówce i nie wygrali meczu. Troche pechowo, a moze nie wystarczyło umiejetnosci i doswiadczenia. Kilku zawodników przyszło w przerwie zimowej az z Conference wraz z managerem Markiem Stimpsonem, moze skok o 2 klasy to za duzo było dla nich i nie podołali.
Troche mi ich szkoda, szczegolnie Marka S. i prezesa The Gills.

Do góry
Bonus: Unibet
#2296563 - 27/04/2008 02:09 Re: Nizsze ligi angielskie ( Champ.,L1,L2, Conference) 2008, cz-2 [Re: blacky]
Kefir70 Offline
old hand

Meldunek: 28/11/2005
Postów: 778
Skąd: Poznań
Port Vale - Northampton 2-2
Grimsby - Peterborough 1-4

Niestety kolejka na minus. W...wienie mnie ogarnia jak pomyślę , że Northampton wygrywało już 0-2.
Ale cóż - wniosek - ostatnią kolejkę należy zagrać rekreacyjnie , bo znaczna część zespołów tak też podchodzi w chwili obecnej do gry.

Do góry
#2297280 - 27/04/2008 07:25 Re: Nizsze ligi angielskie ( Champ.,L1,L2, Conference) 2008, cz-2 [Re: Kefir70]
grucha Offline
addict

Meldunek: 11/01/2005
Postów: 448
Skąd: MK
O tak Kefir, rekreacja to dobre określenie na to, co sie dziś działo. Nie mogę natomiast znaleźc słowa, które odzwierciedliłoby to, co wydarzyło się w Conference. Może... loteria?? To chyba najgorsza kolejka w tym sezonie, może dlatego że ostatnia... sam nie wiem.

Do góry
#2299738 - 28/04/2008 16:10 Re: Nizsze ligi angielskie ( Champ.,L1,L2, Conference) 2008, cz-2 [Re: grucha]
jinx Offline
old hand

Meldunek: 02/11/2003
Postów: 1051
Skąd: Szombierki

Bramki z L2 ostatniej kolejki. Darlington, to naprawdę komedia, wystarczy popatrzeć w jaki sposób tracili bramki. Ciekawa bramka Rotherhamu.
http://youtube.com/watch?v=GZsu5euor1g

Do góry
#2310549 - 03/05/2008 05:57 Re: Nizsze ligi angielskie ( Champ.,L1,L2, Conference) 2008, cz-2 [Re: jinx]
blacky Offline
journeyman

Meldunek: 09/02/2007
Postów: 87
Ostatnie kolejki przed nami. Kursy mocno zaniżone w wiekszosci. Ja spróbuje coś takiego:

vs

Wycombe - Bradford
typ: 1
kurs: 2,10 (nordicbet)

Manager gospodarzy, Paul Lambert, zapewne da odpocząć kilku zawodnikom z podstawowego składu, przed play-off'ami, ale mimo to uważam, że stać ich dziś na zwycięstwo. Do składu powraca po dwóch meczach zawieszenia, Leon Knight. Zawieszony jest obrońca Sam Stockley.
Klub z Bradford postanawiał nie przedłużać kontraktów z aż 13-stoma zawodnikami, w ich miejsce, manager Stuart McCall, zabiera na mecz kilku juniorów i dalekich rezerwowych. Dla przykładu, weteran David Wetherall ma wystąpic w ostatnim oficjalnym meczu po którym wiesza buty na kołku.
Myśle, że Wycombe bedzie chciało dobrze zaprezentowac sie przed własnymi kibicami w ostatnim meczu ligowym i pokona, wystepujące w eksperymentalnym składzie Bradford.
Stawka 4/10.

Do góry
#2310744 - 03/05/2008 16:15 Re: Nizsze ligi angielskie ( Champ.,L1,L2, Conference) 2008, cz-2 [Re: blacky]
Kefir70 Offline
old hand

Meldunek: 28/11/2005
Postów: 778
Skąd: Poznań
Przed nami niestety ostatnia kolejka Coca Cola League One i Two..szkoda.

Niestety też w mojej ocenie kolejkę tę należy potraktować raczej rekreacyjnie bo nikt nie jest w stanie przewidzieć na ile poważnie poszczególne drużyny podejdą do swoich meczów. Choć można oczywiście poprzewidywać , co ja spróbuję \:\) Szczególnie uważałbym jednak na obstawianie drużyn , które sezonu jeszcze nie kończą i będą się bić w play-offach bo w ich przypadku z prawdopodobieństwem graniczącym z pewnością możemy założyć , że kluczowi zawodnicy odpoczną na ławce.

Moje propozycje.

Chesterfield - Notts County 1 1,75 - spotkanie dwóch drużyn , które sezon już zakończyły. O ile jednak dla gości był on "w miarę udany" bo klub obronił się przed spadkiem , o tyle już gospodarze cele stawiali sobie dużo wyższe , a na początku sezonu byli wspominani jako nawet jeden z faworytów.Teraz więc w ostatnim meczu przed własną publicznością wypada "zadośćuczynić" kibicom i pozostawić dobre wrażenie. Zespół w zasadzie bez większych absencji. Co szczególnie istotne jednak zagrać ma znowu Jack Lester i myśle , że będzie to mecz , który gwiazda Chesterfield potraktuje bardzo poważnie. Skoro klub nie osiągnął awansu to z tak pięknym dorobkiem bramkowym Lester zapewne będzie miał ambicje zagrać w klubie na wyższym poziomie rozgrywek. Na meczu scoutów z pewnością nie zabraknie a ładny występ - taki na okraszenie dobrego sezonu mógłby być dobrą przepustką do Chempionship.
Z drugiej strony w Notts County ja raczej spodziewałbym się wystąpienia "syndromu" Grimsby - walczyli walczyli...cel osiągnięty ...teraz przyjdzie chyba odprężenie a może i okazja na sprawdzenie paru młodszych zawodników. Trener zdecydowanie może sobie na to pozwolić. Chesterfield - na własnym stadionie, w ostatnim meczu niezbyt udanego sezonu- zdecydowanie mniej.
Kurs taki sobie - ale zagram. Zresztą w ogóle kursy na tę ostatnią kolejkę są bardzo kiepskawe.

Peterborough - Darlington 1 1,7 - mecz drużyny , która może już świętować awans , a z drugiej strony ekipa - po świetności której pozostała już tylko chyba nazwa. Co wiecej Darlington za kilka dni czeka walka w barażach i na 100% kluczowi zawodnicy, narzekający na drobniejsze urazy dostaną odpoczynek.
Co więcej i bez tego szczególnie linia napadu strasznie osłabiona - kontuzjowani nadal są Abbot i Joachim.
Z kolei Posh jak dla mnie to tak naprawdę najmocniejsza drużyna tegorocznego sezonu League Two. Podtrzymuję wszystko to co napisałem o nich tydzień temu - kiedy zresztą nie zawiedli- siła ataku miażdżąca, w ostatnim meczu sezonu ich gwiazdy - MacLean, Mackail-Smith na pewno będą chcieli raz jeszcze się pokazać.Również i w tym pojedynku na stadionie scoutów polujących na tę dwójkę nie zabraknie.

Z innych meczów wybieram niejako z "obowiązku" Doncaster.
Zagram także Bournemouth choć kursy na nich zrobiły się parszywe - bo na poziomie nawet 3,3. W mojej ocenie dla Carlisle będą jednak równorzędnym przeciwnikiem i za niewielką stawkę warto to zagrać. Zresztą ja tak trochę zastanawiam się czy Carlisle naprawdę ma motywację aby awansować. Wiem , że takie rozumowanie jest trochę nawet "głupie" ale nie zapominajmy , żę jeszcze parę lat temu zespół grał w ogonie League Two , a nawet Conference..Moim zdaniem organizacyjnie nie są gotowi żeby występowac na tak wysokim szczeblu jak Championship.

Zagram chyba także LIncoln - bo także i oni pewnie będą chcieli się ładnie pożegnać z kibicami - w końcu o nich mówiono przed sezonem jako o kandydatach do 1! miejsca. A u Walijczyków rozpoczęło się wielkie eksperymentowanie ze składem.

Co do propozycji Black'ego - ja odpuszczam takie mecze. Bo widzisz tak naprawdę taki mecz to mecz rezerw jednej i drugiej drużyny. A na pytanie która z nich rezerwy ma silniejsze ja nie potrafię odpowiedzieć. Gdyby to grało np. POsh.. a top co innego.
Choć faktem jest , że kurs bardzo nęcący.

Ot i. Owocnego typowania.

Do góry
#2310822 - 03/05/2008 17:15 Re: Nizsze ligi angielskie ( Champ.,L1,L2, Conference) 2008, cz-2 [Re: Kefir70]
Fab Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 05/01/2008
Postów: 7313
Skąd: Bydgoszcz
Pytanie co sądzicie o Millwall.?? W Swindon jak to ostatnio czeste, oprocz kontuzji 2 obronców ważniejszych, trener ma dac pograc młokosom. Z tego co czytam ok 5 ich moze zagrac.

Do góry
#2311118 - 03/05/2008 20:08 Re: Nizsze ligi angielskie ( Champ.,L1,L2, Conference) 2008, cz-2 [Re: Fab]
janiszelk Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 05/08/2006
Postów: 3853
Kefir ten Bourne to grasz za mala stawke?Ja mysle ze ten mecz mozna zagrac grubo,przy zalozeniu ze Notingam wygra swoj mecz a raczej tak bedzie,to nie zaleznie od wyniku Doncaster ktory tez powinien wygrac to i tak dla Carlisle pozostaja baraze,a Bourne tyle meczy wygralo ostatnio wiec chyba nie na darmo?Tylko nie wiem czy przy wygranej Doncaster,dla bourne wystarczy remis?co myslisz Kefir?

Do góry
#2311174 - 03/05/2008 20:22 Re: Nizsze ligi angielskie ( Champ.,L1,L2, Conference) 2008, cz-2 [Re: janiszelk]
robak50 Offline
veteran

Meldunek: 29/11/2003
Postów: 1312
Skąd: wrocław
Originally Posted By: janiszelk
Kefir ten Bourne to grasz za mala stawke?Ja mysle ze ten mecz mozna zagrac grubo,przy zalozeniu ze Notingam wygra swoj mecz a raczej tak bedzie,to nie zaleznie od wyniku Doncaster ktory tez powinien wygrac to i tak dla Carlisle pozostaja baraze,a Bourne tyle meczy wygralo ostatnio wiec chyba nie na darmo?Tylko nie wiem czy przy wygranej Doncaster,dla bourne wystarczy remis?co myslisz Kefir?


zgadzam się z Tobą, mam już zagrane Bourn ostro

Do góry
#2311442 - 03/05/2008 21:25 Re: Nizsze ligi angielskie ( Champ.,L1,L2, Conference) 2008, cz-2 [Re: robak50]
Kefir70 Offline
old hand

Meldunek: 28/11/2005
Postów: 778
Skąd: Poznań
Originally Posted By: robak50
Originally Posted By: janiszelk
Kefir ten Bourne to grasz za mala stawke?Ja mysle ze ten mecz mozna zagrac grubo,przy zalozeniu ze Notingam wygra swoj mecz a raczej tak bedzie,to nie zaleznie od wyniku Doncaster ktory tez powinien wygrac to i tak dla Carlisle pozostaja baraze,a Bourne tyle meczy wygralo ostatnio wiec chyba nie na darmo?Tylko nie wiem czy przy wygranej Doncaster,dla bourne wystarczy remis?co myslisz Kefir?


zgadzam się z Tobą, mam już zagrane Bourn ostro


Na tym etapie rozgrywek nic nie gram grubo , bo zespoły są trudno przewidywalne.
Co do Bournemouth to zagrałem ich bo warto ale rekreacyjnie. Carlisle , Nottingham i Doncaster jeśli chcą awansować to nie mogą się oglądać na wyniki innych tylko muszą grać o zwycięstwo.

Do góry
#2312256 - 04/05/2008 01:01 Re: Nizsze ligi angielskie ( Champ.,L1,L2, Conference) 2008, cz-2 [Re: blacky]
blacky Offline
journeyman

Meldunek: 09/02/2007
Postów: 87
Originally Posted By: blacky
Ostatnie kolejki przed nami. Kursy mocno zaniżone w wiekszosci. Ja spróbuje coś takiego:

vs

Wycombe - Bradford
typ: 1
kurs: 2,10 (nordicbet)

Manager gospodarzy, Paul Lambert, zapewne da odpocząć kilku zawodnikom z podstawowego składu, przed play-off'ami, ale mimo to uważam, że stać ich dziś na zwycięstwo. Do składu powraca po dwóch meczach zawieszenia, Leon Knight. Zawieszony jest obrońca Sam Stockley.
Klub z Bradford postanawiał nie przedłużać kontraktów z aż 13-stoma zawodnikami, w ich miejsce, manager Stuart McCall, zabiera na mecz kilku juniorów i dalekich rezerwowych. Dla przykładu, weteran David Wetherall ma wystąpic w ostatnim oficjalnym meczu po którym wiesza buty na kołku.
Myśle, że Wycombe bedzie chciało dobrze zaprezentowac sie przed własnymi kibicami w ostatnim meczu ligowym i pokona, wystepujące w eksperymentalnym składzie Bradford.
Stawka 4/10.


2:1 FT
ps. grałem to głównie na dość wysoki kurs w nordic, w porównaniu do złej sytuacji kadrowej Bradford. uwazałem ze warto, no i opłaciło sie...
pozdrawiam

Do góry
#2312259 - 04/05/2008 01:03 Re: Nizsze ligi angielskie ( Champ.,L1,L2, Conference) 2008, cz-2 [Re: Kefir70]
Kefir70 Offline
old hand

Meldunek: 28/11/2005
Postów: 778
Skąd: Poznań
Originally Posted By: Kefir70
Przed nami niestety ostatnia kolejka Coca Cola League One i Two..szkoda.

Niestety też w mojej ocenie kolejkę tę należy potraktować raczej rekreacyjnie bo nikt nie jest w stanie przewidzieć na ile poważnie poszczególne drużyny podejdą do swoich meczów. Choć można oczywiście poprzewidywać , co ja spróbuję \:\) Szczególnie uważałbym jednak na obstawianie drużyn , które sezonu jeszcze nie kończą i będą się bić w play-offach bo w ich przypadku z prawdopodobieństwem graniczącym z pewnością możemy założyć , że kluczowi zawodnicy odpoczną na ławce.

Moje propozycje.

Chesterfield - Notts County 1 1,75 - spotkanie dwóch drużyn , które sezon już zakończyły. O ile jednak dla gości był on "w miarę udany" bo klub obronił się przed spadkiem , o tyle już gospodarze cele stawiali sobie dużo wyższe , a na początku sezonu byli wspominani jako nawet jeden z faworytów.Teraz więc w ostatnim meczu przed własną publicznością wypada "zadośćuczynić" kibicom i pozostawić dobre wrażenie. Zespół w zasadzie bez większych absencji. Co szczególnie istotne jednak zagrać ma znowu Jack Lester i myśle , że będzie to mecz , który gwiazda Chesterfield potraktuje bardzo poważnie. Skoro klub nie osiągnął awansu to z tak pięknym dorobkiem bramkowym Lester zapewne będzie miał ambicje zagrać w klubie na wyższym poziomie rozgrywek. Na meczu scoutów z pewnością nie zabraknie a ładny występ - taki na okraszenie dobrego sezonu mógłby być dobrą przepustką do Chempionship.
Z drugiej strony w Notts County ja raczej spodziewałbym się wystąpienia "syndromu" Grimsby - walczyli walczyli...cel osiągnięty ...teraz przyjdzie chyba odprężenie a może i okazja na sprawdzenie paru młodszych zawodników. Trener zdecydowanie może sobie na to pozwolić. Chesterfield - na własnym stadionie, w ostatnim meczu niezbyt udanego sezonu- zdecydowanie mniej.
Kurs taki sobie - ale zagram. Zresztą w ogóle kursy na tę ostatnią kolejkę są bardzo kiepskawe.

Peterborough - Darlington 1 1,7 - mecz drużyny , która może już świętować awans , a z drugiej strony ekipa - po świetności której pozostała już tylko chyba nazwa. Co wiecej Darlington za kilka dni czeka walka w barażach i na 100% kluczowi zawodnicy, narzekający na drobniejsze urazy dostaną odpoczynek.
Co więcej i bez tego szczególnie linia napadu strasznie osłabiona - kontuzjowani nadal są Abbot i Joachim.
Z kolei Posh jak dla mnie to tak naprawdę najmocniejsza drużyna tegorocznego sezonu League Two. Podtrzymuję wszystko to co napisałem o nich tydzień temu - kiedy zresztą nie zawiedli- siła ataku miażdżąca, w ostatnim meczu sezonu ich gwiazdy - MacLean, Mackail-Smith na pewno będą chcieli raz jeszcze się pokazać.Również i w tym pojedynku na stadionie scoutów polujących na tę dwójkę nie zabraknie.

Z innych meczów wybieram niejako z "obowiązku" Doncaster.
Zagram także Bournemouth choć kursy na nich zrobiły się parszywe - bo na poziomie nawet 3,3. W mojej ocenie dla Carlisle będą jednak równorzędnym przeciwnikiem i za niewielką stawkę warto to zagrać. Zresztą ja tak trochę zastanawiam się czy Carlisle naprawdę ma motywację aby awansować. Wiem , że takie rozumowanie jest trochę nawet "głupie" ale nie zapominajmy , żę jeszcze parę lat temu zespół grał w ogonie League Two , a nawet Conference..Moim zdaniem organizacyjnie nie są gotowi żeby występowac na tak wysokim szczeblu jak Championship.

Zagram chyba także LIncoln - bo także i oni pewnie będą chcieli się ładnie pożegnać z kibicami - w końcu o nich mówiono przed sezonem jako o kandydatach do 1! miejsca. A u Walijczyków rozpoczęło się wielkie eksperymentowanie ze składem.

Co do propozycji Black'ego - ja odpuszczam takie mecze. Bo widzisz tak naprawdę taki mecz to mecz rezerw jednej i drugiej drużyny. A na pytanie która z nich rezerwy ma silniejsze ja nie potrafię odpowiedzieć. Gdyby to grało np. POsh.. a top co innego.
Choć faktem jest , że kurs bardzo nęcący.

Ot i. Owocnego typowania.


Chesterfield - Notts County 1 1,75 1-1
Peterborough - Darlington 1 1,7 0-2

Złotą myśl aby grać ostatnie kolejki rekreacyjnie należy podkreślić wężykiem wężykiem \:\) To co wywołuje u mnie uśmiech to tylko to , że faktycznie ja tak tę kolejkę potraktowałem.

Graty Blacky \:\)

No a Nottingham jakimś psim swędem jednak powrócił do Championship

Do góry
#2312277 - 04/05/2008 01:14 Re: Nizsze ligi angielskie ( Champ.,L1,L2, Conference) 2008, cz-2 [Re: Kefir70]
jinx Offline
old hand

Meldunek: 02/11/2003
Postów: 1051
Skąd: Szombierki

Znamy już pary barażowe.

League One
Southend - Doncaster
Leeds - Carlisle


League Two
Wycombe - Stockport
Darlington - Rochdale


Forrest przez większość sezonu w oczach fachowców rozczarowywało, jednak bezpośredni awans uzyskali.
Przykład Bournemouth dobitnie wskazuje na to, że należy grać dobrze nie tylko w końcówce sezonu.
A jeśli z Carlisle jest tak jak pisze Kefir, to kibice Leeds mogą już zamawiać bilety na Wembley.

Wróciłem z majówki na ostatnie minuty tego sezonu w L1 i L2 i powiem szczerze, dobrze się stało, że mnie nie było, bo kolejka faktycznie nie do gry.

Do góry
#2313229 - 04/05/2008 19:44 Re: Nizsze ligi angielskie ( Champ.,L1,L2, Conference) 2008, cz-2 [Re: jinx]
jinx Offline
old hand

Meldunek: 02/11/2003
Postów: 1051
Skąd: Szombierki

Cisza w eterze, to może ja coś napiszę.

Tak sobie patrzę na tabelę i jeszcze dziś rano myślałem, że do L1 poleci Leicester. Teraz dochodzę do wniosku, że wcale tak nie musi być, bo rozwiązań jest multum.

Jak na razie spadają Święci. Ostatnio zagrali nawet dobry mecz z WBA, a dziś stać ich na punkt(y) z Sheffield United. Tylko, że goście też mają w dzisiejszym meczu swój interes. Wygrywając utrzymują w lidze gości zza miedzy (nie wiem jakie tam panują stosunki sąsiedzkie, ale wspólny interes w tym chyba jest, by Sowy grały w Championship) i przy odrobinie szczęścia wskakują do baraży.
Może tak się stać, bowiem w obecnej formie Watford może przegrać z Blackpool (co gospodarzom da pewne utrzymanie), Wilki mogą nie wygrać z Plymouth, a Ipswich gra z walczącym o bezpośredni awans Hull.

Z obozu Stoke dopływają informacje, że walczą o wygranie ligi, więc przed Lisami naprawdę ciężkie zadanie i co gorsza nie wszystko zależy tylko od nich. Są zależni od wyników innych spotkań.

Jak na razie w najgorszej sytuacji są Święci. Mają najmniej punktów i najgorszą różnicę bramek (pamiętajmy o tym, bo w Anglii przy równej ilości pkt liczy się różnica bramek - wczoraj na QC "fachowcy" przekonywali o bilansie bezpośrednich spotkań, a to nieprawda).

Dziś już nie wszystko zależy od umiejętności piłkarzy i ich obecnej formy, a od psychiki i dyspozycji dnia. Na kilku boiskach walka pójdzie "na noże", ale wiele będzie zależało od tego, co siedzi w głowach piłkarzy.

Do góry
#2313256 - 04/05/2008 19:55 Re: Nizsze ligi angielskie ( Champ.,L1,L2, Conference) 2008, cz-2 [Re: jinx]
robak50 Offline
veteran

Meldunek: 29/11/2003
Postów: 1312
Skąd: wrocław
jeśli Stoke wygra to Święci automatycznie się utrzymają bo mają lepszy bilans spotkań bezpośrednich od Lisów, więc mecz świętych nie taki ważny znowu, z kolei Stoke do awansu wystarczy remis

Do góry
#2313264 - 04/05/2008 19:57 Re: Nizsze ligi angielskie ( Champ.,L1,L2, Conference) 2008, cz-2 [Re: robak50]
robak50 Offline
veteran

Meldunek: 29/11/2003
Postów: 1312
Skąd: wrocław
właśnie przeczytałam post Jinx-a, czy jesteś pewny że decyduje bilans bramek a nie spotkań bezpośrednich? bo to diametralnie zmienia postać rzeczy

Do góry
#2313275 - 04/05/2008 20:07 Re: Nizsze ligi angielskie ( Champ.,L1,L2, Conference) 2008, cz-2 [Re: blackjack]
jinx Offline
old hand

Meldunek: 02/11/2003
Postów: 1051
Skąd: Szombierki
Originally Posted By: blackjack
Originally Posted By: jinx

Poprawcie mnie jeśli się mylę.

Wydaje mi się, że na Wyspach przy równej ilości punktów decyduje różnica bramek.


Różnica bramek na 100%

Do góry
#2317351 - 06/05/2008 03:02 Re: Nizsze ligi angielskie ( Champ.,L1,L2, Conference) 2008, cz-2 [Re: jinx]
Kefir70 Offline
old hand

Meldunek: 28/11/2005
Postów: 778
Skąd: Poznań
Nie raz dyskutowaliśmy czy naszym zdaniem mecze w niższych angielskich mogą być ustawiane..

W każdym razie jak wynika z serwisu bbc ichnie komisje zainteresowały się meczem
Accrington - Bury 0-2 .. Podobno już w piątek niektórzy booki przestali przyjmować zakłady po poszło grubiej na Bury..

"Przestali przyjmować zakłady"-k..DLACZEGO MY NIC O0 TYM NIE WIEDZIELIśMY !!!

Do góry
#2318146 - 06/05/2008 07:30 Re: Nizsze ligi angielskie ( Champ.,L1,L2, Conference) 2008, cz-2 [Re: Kefir70]
grucha Offline
addict

Meldunek: 11/01/2005
Postów: 448
Skąd: MK
Wyszło na to, że Torquay United znowu będzie faworytem do wygrania Blue Square Premier w przyszłym sezonie. Przyznam, że gdy po powrocie z pracy zobaczyłem wynik drugiego meczu półfinałowego play-off, zakrztusiłem się piwem. Zaskoczenie to w tym przypadku zbyt lekkie określenie. Nie obstawiałem tego meczu, ale byłem święcie przekonany, że ze strony Torquay to tylko formalnośc, wszak wygrana w pierwszym spotkaniu, do tego przeciwnik na moje oko niespecjalnie wymagający (miejsce w play-off zapewnił sobie dopiero w ostatniej kolejce i to tylko dzięki strasznej padlinie granej prze Stevenage przez ostatnich kilka tygodni). No szok...
Może jednak nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło, jeśli w przyszłym sezonie znowu dzięki nim powygrywamy.

Do góry
#2319199 - 06/05/2008 22:26 Re: Nizsze ligi angielskie ( Champ.,L1,L2, Conference) 2008, cz-2 [Re: grucha]
jinx Offline
old hand

Meldunek: 02/11/2003
Postów: 1051
Skąd: Szombierki

Chłopaki chyba zbyt szybko zaczęli świętować awans do finału. Stracić 4 bramki w ciągu ostatnich 20 minut też trzeba umieć.

A tu bramki z L2 z ostatniej kolejki
http://youtube.com/watch?v=rJ791U1CWp8

Jak zwykle dziwnych bramek nie brakuje. Zwycięzcą dnia dla mnie został Evans z Wrexham - bramka samobójcza na 1-2 w meczu Lincoln - Wrexham.

Do góry
Strona 6 z 11 < 1 2 ... 4 5 6 7 8 10 11 >

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
8 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, pacyfista, alfa, 11kera11, VVega, ANZELMO, buko69, kemp), 4043 gości oraz 7 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24777 Użytkowników
97 For i subfor
45104 Tematów
5591895 Postów

Najwięcej online: 5008 @ 08/09/2024 09:42