Strona 6 z 23 < 1 2 ... 4 5 6 7 8 ... 22 23 >
Opcje tematu
#2199306 - 26/03/2008 17:44 Re: Kibice GKS-u zmasakrowani przez policję [Re: rvben]
oli Offline
sottocapo

Meldunek: 02/11/2001
Postów: 37765
Skąd: POland
rvben a może chcesz drugiego bana dostać ?

Do góry
Bonus: Unibet
#2199307 - 26/03/2008 17:45 Re: Kibice GKS-u zmasakrowani przez policję [Re: rvben]
Widget Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 28/10/2003
Postów: 3718
Skąd: Elbląg
Wychowanie zaczyna sie w domu... Palowac rodzicow! \:D

Do góry
#2199313 - 26/03/2008 17:48 Re: Kibice GKS-u zmasakrowani przez policję [Re: oli]
hunters Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/11/2007
Postów: 4665
Skąd: SJZ
Originally Posted By: oli
rvben a może chcesz drugiego bana dostać ?


Jeden policjant już się odezwał \:D

Do góry
#2199316 - 26/03/2008 17:50 Re: Kibice GKS-u zmasakrowani przez policję [Re: oli]
rvben Offline
old hand

Meldunek: 07/02/2008
Postów: 920
Originally Posted By: oli
rvben a może chcesz drugiego bana dostać ?


chlopie ogarnij i przestan straszyc bo od tego sa duchy jak chesz to banuj

i wiesz co odpierdol się od mojej osoby



\:D

bedfzie ban ale bedfzie mial radoche bo tylko na to czeka aby sie przyjebac o kazdee złe słowo zle napisane



taki mod huj nie mod



Do góry
#2199319 - 26/03/2008 17:52 Re: Kibice GKS-u zmasakrowani przez policję [Re: rvben]
oli Offline
sottocapo

Meldunek: 02/11/2001
Postów: 37765
Skąd: POland
nie wykazałeś znacznej poprawy wiec

Do góry
#2199322 - 26/03/2008 17:53 Re: Kibice GKS-u zmasakrowani przez policję [Re: oli]
rvben Offline
old hand

Meldunek: 07/02/2008
Postów: 920
Originally Posted By: oli
nie wykazałeś znacznej poprawy wiec




\:D jestes załosna ciotą \:D \:D \:D

Do góry
#2199329 - 26/03/2008 17:55 Re: Kibice GKS-u zmasakrowani przez policję [Re: rvben]
Biszop Offline
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...

Meldunek: 24/11/2003
Postów: 28405
Skąd: Pod barem w Zurichu
Originally Posted By: rvben
Originally Posted By: oli
nie wykazałeś znacznej poprawy wiec




\:D jestes załosna ciotą \:D \:D \:D



Ciągle wierze że takich przygłupów na stadionach nie ma zbyt wielu.

Do góry
#2199331 - 26/03/2008 17:58 Re: Kibice GKS-u zmasakrowani przez policję [Re: Biszop]
rvben Offline
old hand

Meldunek: 07/02/2008
Postów: 920
Originally Posted By: Biszop
Originally Posted By: rvben
Originally Posted By: oli
nie wykazałeś znacznej poprawy wiec




\:D jestes załosna ciotą \:D \:D \:D



Ciągle wierze że takich przygłupów na stadionach nie ma zbyt wielu.


sorry ale co ma stadion do tego co robi mod oli i banuje mnie za 1razem za takie cos

mimo iz kawalek czasu spedzilem na tym forum

sa tu rowni i równiejsi


i w dodatku z policji dobrze ze juz mnie niema na tym forum

Do góry
#2199332 - 26/03/2008 17:58 Re: Kibice GKS-u zmasakrowani przez policję [Re: oli]
blacky82 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/01/2004
Postów: 4183
Skąd: Paslek
Originally Posted By: oli
rvben a może chcesz drugiego bana dostać ?


a to niby za co? za to ze wstydzi sie wypowiedzi Hagiego i Donica?

czy za to ze zapytal sie jednego z nich czy jest Panem Policjantem?

Oli nie przesadzaj bo widze ze sie czepiles jednej osoby i wszedzie probujesz zaistniec jej banowaniem

i zaraz sie odezwie twoje kolko adoracyjne zreszta na ten temat nie ma co dyskutowac bo tematow juz bylo sporo o tych "koleczkach wzajemnej adoracji"

Do góry
#2199334 - 26/03/2008 18:00 Re: Kibice GKS-u zmasakrowani przez policję [Re: rvben]
Biszop Offline
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...

Meldunek: 24/11/2003
Postów: 28405
Skąd: Pod barem w Zurichu
Widac czas ktory tu spedziles byl zmarnowanym czasem skoro musiales sie kolejny raz rejestrowac to po pierwsze,
po drugie teksty masz takie ze az sciska,
taki kozaczyna internetowy, stan z kims twarza w twarz i wydus to z siebie.

Do góry
#2199336 - 26/03/2008 18:01 Re: Kibice GKS-u zmasakrowani przez policję [Re: Biszop]
connor Offline
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill


Meldunek: 12/08/2002
Postów: 32174
no nic bede mial wyzsza premie, dzieki rvben

Do góry
#2199337 - 26/03/2008 18:02 Re: Kibice GKS-u zmasakrowani przez policję [Re: rvben]
oli Offline
sottocapo

Meldunek: 02/11/2001
Postów: 37765
Skąd: POland
Forum powinno być od lat 18 to popierwsze a po drugie jestes gówniarzem potwierdziłeś to swoim szczeniackim zachowaniem na tym forum.

Do góry
#2199341 - 26/03/2008 18:03 Re: Kibice GKS-u zmasakrowani przez policję [Re: oli]
oli Offline
sottocapo

Meldunek: 02/11/2001
Postów: 37765
Skąd: POland
blacky82


Kolega ruben dostał bana miał się zmienić pod nickiem rvben jako że się nie zmienił musi od nas odjeść jak dorośnie to wróci ;\)

Do góry
#2199350 - 26/03/2008 18:08 Re: Kibice GKS-u zmasakrowani przez policję [Re: oli]
blacky82 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/01/2004
Postów: 4183
Skąd: Paslek
Originally Posted By: oli
blacky82


Kolega ruben dostał bana miał się zmienić pod nickiem rvben jako że się nie zmienił musi od nas odjeść jak dorośnie to wróci ;\)


Wiem ze chodzi o Rubena. ale chodzilo mi bardziej za co wyskoczyles do niego z propozycja bana? za to zena pisal ze wstyd mu iz jest na takim forum? ( stwierdzil to z zacytowaniem wypowiedzi Hagiego jak i Donica) + dodal zapytaniem czy jeden z nich nie jest Panem policjantem

Czy to cie tak unioslo zeby odrazu wyskakiwac z pytaniem czy nie chce bana?

bo ewidentne wyzwisko w twoim kierunku polecialo juz po twoim pytaniu o bana. Ale wczesniejsze dwa jego posty w tym temacie wedlug mnie na tego bana nie zaslugiwaly

Do góry
#2199403 - 26/03/2008 18:31 Re: Kibice GKS-u zmasakrowani przez policję [Re: blacky82]
brokstar Offline
addict

Meldunek: 15/02/2004
Postów: 591
Skąd: Pruszków
Dobry post Mury - brawo.
Biszop rzuca się w oczy, że nigdy na wyjeździe nie byłeś.
Ja w swoim życiu zjeździłem troszkę Polskę i Europę za Legią. Widziałem na własne i swoje przeżyłem. Ostatnio w Poznaniu chyba nie było zadym z udziałem Legii filmiki z zachowania po meczu do obejrzenia na youtube(mecz z prezentacją Lecha na 4 trybuny/dom rodzina i coś tam jeszcze). Po meczu zagazowano schody któymi kibice schodzili z sektora. Policjant z butlą na plecach cieszył się widząc ludzi nie mogących swobodnie oddychać. Była zadyma? No nie, troglodyci ( w Twojej opinii) nie dali się sprowokować.
Kolejny przykład powrót z Wronek - musiałem Policjanta pytać czy mogę to czy tamto bo inaczej już pałkę wyjmował(młody chłopaczek wtedy byłem to i strach większy był). Na meczach z Polonią łapanki młodych chłopaczków bo stali najbliżej a szli spokojnie. Wymieniać dalej?
Jako, że mieszkam w Pruszkowie to proszę przykład z meczu Znicza i ŁKS Łomża.
"- Podczas przerwy kilku chłopaków poszło do ubikacji - tłumaczy jeden z kibiców. - W czasie ich wizyty ochroniarze wpuścili do środka gaz łzawiący. Po wyjściu z ubikacji jeden z kolegów być może powiedział co myśli na temat zachowania porządkowych, za co natychmiast on i reszta chłopaków została powalona na ziemię i ochroniarze zaczęli okładać ich pałami."
Zdjęcie chłopaka - http://img187.imageshack.us/my.php?image=dsc01229resizeti2.jpg.
Można bić po głowie? Chyba jednak nie!

Zaznaczam że nie wszyscy są święci wśród kibiców. Jednak zadymiarze uwierzcie mi swoje porachunki wyrównują poza stadionem.

P.S. Biszop jestem kibicem, na wyjazdach jestem obecny. Właśnie drugi kierunek studiów kończę, pasuję do twojego obrazu półmózgów?

NIE GENERALIZUJMY!!

Do góry
#2199405 - 26/03/2008 18:32 Re: Kibice GKS-u zmasakrowani przez policję [Re: brokstar]
brokstar Offline
addict

Meldunek: 15/02/2004
Postów: 591
Skąd: Pruszków
Zdjęcie się nie otwiera. Więc jak ktoś chce to:
http://www.forum-pruszkowiacy03.yoyo.pl/viewtopic.php?t=115&start=30

Do góry
#2199452 - 26/03/2008 18:55 Re: Kibice GKS-u zmasakrowani przez policję [Re: brokstar]
Biszop Offline
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...

Meldunek: 24/11/2003
Postów: 28405
Skąd: Pod barem w Zurichu
Originally Posted By: brokstar
Dobry post Mury - brawo.
Biszop rzuca się w oczy, że nigdy na wyjeździe nie byłeś.
Ja w swoim życiu zjeździłem troszkę Polskę i Europę za Legią. Widziałem na własne i swoje przeżyłem. Ostatnio w Poznaniu chyba nie było zadym z udziałem Legii filmiki z zachowania po meczu do obejrzenia na youtube(mecz z prezentacją Lecha na 4 trybuny/dom rodzina i coś tam jeszcze). Po meczu zagazowano schody któymi kibice schodzili z sektora. Policjant z butlą na plecach cieszył się widząc ludzi nie mogących swobodnie oddychać. Była zadyma? No nie, troglodyci ( w Twojej opinii) nie dali się sprowokować.
Kolejny przykład powrót z Wronek - musiałem Policjanta pytać czy mogę to czy tamto bo inaczej już pałkę wyjmował(młody chłopaczek wtedy byłem to i strach większy był). Na meczach z Polonią łapanki młodych chłopaczków bo stali najbliżej a szli spokojnie. Wymieniać dalej?
Jako, że mieszkam w Pruszkowie to proszę przykład z meczu Znicza i ŁKS Łomża.
"- Podczas przerwy kilku chłopaków poszło do ubikacji - tłumaczy jeden z kibiców. - W czasie ich wizyty ochroniarze wpuścili do środka gaz łzawiący. Po wyjściu z ubikacji jeden z kolegów być może powiedział co myśli na temat zachowania porządkowych, za co natychmiast on i reszta chłopaków została powalona na ziemię i ochroniarze zaczęli okładać ich pałami."
Zdjęcie chłopaka - http://img187.imageshack.us/my.php?image=dsc01229resizeti2.jpg.
Można bić po głowie? Chyba jednak nie!

Zaznaczam że nie wszyscy są święci wśród kibiców. Jednak zadymiarze uwierzcie mi swoje porachunki wyrównują poza stadionem.

P.S. Biszop jestem kibicem, na wyjazdach jestem obecny. Właśnie drugi kierunek studiów kończę, pasuję do twojego obrazu półmózgów?

NIE GENERALIZUJMY!!


Musisz rozpocząć koniecznie 3 kierunek studiów, nie wiem czy jest taki ale proponuje czytanie ze zrozumieniem ew. rozumne wyciąganie wniosków z tego co przeczytasz

Na wyjazdach w Polsce bylem moze na 5-6 i stwierdziłem dawno że nędzna sprawa, żeby nie było że czegoś nie wiem, wali mnie to z jakich pobudek jezdzisz za swoim klubem, nie twierdze że to Ty ale skoro wiekszośc kibiców pozwala na to żeby reprezentowała ich garstka przygłupów to chyba coś jest na rzeczy...rozumiesz czy rozrysować??

Od wielu lat za to przy każdej możliwej okazji jeżdze po Europie i zaglądam na najrózniejsze stadiony wiec myśle że coś tam już widzałem i mam prawo żeby porównywać to co się dzieje tutaj, a co dzieje się za granicą,
po tym stwierdzam tylko jedno, u nas mamy stadionowe bydło, w wiekszości przypadkow, a juz najśmieszniejsze jest to że to bydło to kieruje całą resztą kibiców których z tego co chcesz przekazać jest wiekszość.
Chętnie się z Tobą zgodzę tylko dlaczego w takim razie wiekszość woli przejmować złe zachowania od mniejszości, a nie odwrotnie??

W rundzie jesiennej miałem przyjemnosc(?) być na meczu Lecha z Legią, no owszem bylo miło, doping, wierni kibice, zastępy szalikowców i co?
Znają tylko jedna przyśpiewkę?? Legia to ku.r.w.a??
Owszem, nie było burd, względny spokój, oprawa przyzwoita ale tylko na to stać tych wielkich kibiców??
Cięzko się wysilić na coś wiecej niż przekleństwa i obrażanie rywala? Gdyby cała swoja energie poświecili na kibicowanie to zaryzykowałbym stwierdzenie że było całkiem niezle.

Nie twierdze że na stadionach europejskich jest idealnie, bo nie jest ale w wiekszości wypadków kluby i wladze poradziły sobie z twardogłowymi kibicami, nie wymagam też że kibic będzie chodzącym ideałem, tak jak mura napisał na trybunach mamy cały porzekrój społeczeństwa tylko czy mamy tak ograniczone społeczeństwo że nie potrafimy utemperować wśród nich najbardziej krewkich??

Daleko mi do popcornowych teatrzyków gdzie kibic podnosi się z krzesełka 2 razy, w przerwie jak idzie po nowy popcorn i na koniec gdzie wychodzi po spotkaniu, tylko nie opowiadaj pierdół o tym jacy ligowi kibice są idealni bo to jest tylko w częsci prawdą, a udawanie tego że nie widzi się tego że wiekszością steruja przygłupy którym guzik zależy na kibicowaniu jest zaciemnianiem obrazu rzeczywistości.

Biszop
skończyłem 3 kierunki ;)LOL

Do góry
#2199474 - 26/03/2008 19:04 Re: Kibice GKS-u zmasakrowani przez policję [Re: Biszop]
Chaoz Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/06/2005
Postów: 29947
Originally Posted By: Biszop
Od wielu lat za to przy każdej możliwej okazji jeżdze po Europie i zaglądam na najrózniejsze stadiony wiec myśle że coś tam już widzałem i mam prawo żeby porównywać to co się dzieje tutaj, a co dzieje się za granicą

yhym wezmy na przyklad Wlochy tam ostatnio strzelali z broni palnej, doskonale moze u nas dac taka mozliwosdc mundurowym zeby zamiast pala od razu kula w leb? przeciez byloby szybciej i Twojego "bydla" by juz nie bylo..

Do góry
#2199484 - 26/03/2008 19:11 Re: Kibice GKS-u zmasakrowani przez policję [Re: Biszop]
brokstar Offline
addict

Meldunek: 15/02/2004
Postów: 591
Skąd: Pruszków
Biszop ja wtedy bluzgów na Legie słyszałem jakoś dziwnie mało tylko z sektora lewego od mojej strony za bramką. Tylko oni się napinali. Reszta bardzo dobrze, wręcz wzorcowo, aż ciarki przechodziły. Bluzgali może ze 3 razy. Czy w Europie się nie bluzga? Spadający motorower we Włoszech pamiętasz? Przecięz w Europie udało się zwalczyć chuligaństwo.
Zobacz co się stało z Man U. Obraz nędzy i rozpaczy na meczach u siebie. Bodajże pół roku temu Sir Alex zajął w tej sprawie stanowisko. Tam gdzie pojawiają się kolosalne pieniądze zaczyna brakować kibiców, wymieniają je władze klubowe na klientów. Zaraz przeczytam argument, że biznes to biznes. OK tylko krawaty w pewnym momencie się znudzą i co wtedy? Znów bydło będzie potrzebne.
"Chętnie się z Tobą zgodzę tylko dlaczego w takim razie wiekszość woli przejmować złe zachowania od mniejszości, a nie odwrotnie??"
Działa coś takiego jak prawo stada w którym krzykacze mają niebywały posłuch. Zobacz co się dzieje na jakichkolwiek wiecach. Masz z tym samym do czynienia.

Z tymi studiami próbowałem CI zasugerować, że generalizujesz, ale może............rozumiesz czy rozrysować??

Do góry
#2199487 - 26/03/2008 19:11 Re: Kibice GKS-u zmasakrowani przez policję [Re: Chaoz]
manfred78 Offline
veteran

Meldunek: 23/02/2005
Postów: 1311
O ile Mi wiadomo ,to obrazliwe piosenki o Legii spiewali raczej pikniki ,a nie tzw troglodyci.Z reszta ci drudzy szybko uciszyli spiewajacych.

Do góry
Strona 6 z 23 < 1 2 ... 4 5 6 7 8 ... 22 23 >

Moderator:  Biszop, rafal08 



Kto jest online
8 zarejestrowanych użytkowników (Akhu, akagi, VVega, 11kera11, burbon, alfa, Kretol, forty), 5284 gości oraz 5 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24778 Użytkowników
97 For i subfor
45107 Tematów
5592730 Postów

Najwięcej online: 5410 @ Dzisiaj o 14:47