Strona 21 z 23 < 1 2 ... 19 20 21 22 23 >
Opcje tematu
#2344021 - 16/05/2008 16:35 Re: Panienki GKS-u poniżeni przez policje [Re: Chaoz]
polskignom Offline
Live fast, die young

Meldunek: 25/02/2004
Postów: 14919
Skąd: lublin/warszawa
Proof...zanim komus poradzisz sie doksztalcic, zacznij od siebie, bo z niektorych bledow az dymi...

Widze, ze ciagle wine za "pseudozadyme" w Belchatowie ponosi policja i PZPN...no swietnie, tylko przyklasnac...

Dziwne, ze taki ja, kibic Motoru, moge pojsc na piwko np. z kibicem Legii czy innej ekipy, za ktora nie przepadam. I nie musze stac na drugim koncu lokalu.

A takich 100 innych nie moze stac w odleglosci 15 m od siebie, nie moze miec slabego i niskiego ogrodzenia...to w takim razie jak ich nazwac jak nie debilami?

Fakt...na stadionach sie robi spokojniej...teraz prawdziwi kibice maja ciekawsze zajecia, chodza na osiedla w grupach kilkuosobowych z nozami i bejsbolami i czekaja na fanow ekipy przeciwnej, najlepiej, zeby byl solo...wtedy pokazemy, jak jestesmy wielcy i ciekawe czy nam cos powie w TWARZ? \:D

A, ze przy okazji zabijemy, to co sie stanie? NIC, wystarczy poczytac wypowiedzi kilku panow stad...z forum bukmacherskiego, gdzie z zasady powinni byc tu ludzie myslacy...skoro tu jest nic, to gdzie indziej tym bardziej bedzie nic.

Ze swojego ogrodka...byla taka zadyma na meczu Motor-Lechia...czy ona tez zostala sprowokowana przez policje?

Co do kibicow GKS w tej sytuacji...kuwa, jak ktos jest normalny to nie jedzie takim pociagiem...demolowali dworzec w Tarnowie? Demolowali...zaciagneli hamulec reczny? Zaciagneli...
Kto byl odpowiedzialny za ten wyjazd? Dlaczego nie pilnowal porzadku we wlasnym gronie? http://www.dziennik.pl/sport/article148611/Kolejni_pseudokibice_GKS_Katowice_zatrzymani.html

pierwszy lepszy link...2 policjantow z dworca w Tarnowie wyladowalo w szpitalu...no coz...pogratulowac.

Do góry
Bonus: Unibet
#2344037 - 16/05/2008 17:04 Re: Panienki GKS-u poniżeni przez policje [Re: polskignom]
Kameleon Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 31/01/2003
Postów: 21969
Skąd: Gdynia
Originally Posted By: polskignom
Co do kibicow GKS w tej sytuacji...kuwa, jak ktos jest normalny to nie jedzie takim pociagiem


Takim to znaczy jakim? Takim, w którym zaraz policja zabawi się w gestapo?



Originally Posted By: polskignom
...demolowali dworzec w Tarnowie? Demolowali...zaciagneli hamulec reczny? Zaciagneli...


Już było pisane, że jeden z kibiców GKS'u został pobity przy przesiadaniu się między składami.

Do góry
#2344038 - 16/05/2008 17:04 Re: Panienki GKS-u poniżeni przez policje [Re: polskignom]
anfa_ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 24/08/2006
Postów: 10735
Skąd: Lublin
jutro na Slasku sie wykrzyczysz a nie tutaj.

Do góry
#2344076 - 16/05/2008 17:40 Re: Panienki GKS-u poniżeni przez policje [Re: polskignom]
blacky82 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/01/2004
Postów: 4183
Skąd: Paslek
Originally Posted By: polskignom

Co do kibicow GKS w tej sytuacji...kuwa, jak ktos jest normalny to nie jedzie takim pociagiem...demolowali dworzec w Tarnowie? Demolowali...zaciagneli hamulec reczny? Zaciagneli...
Kto byl odpowiedzialny za ten wyjazd? Dlaczego nie pilnowal porzadku we wlasnym gronie? http://www.dziennik.pl/sport/article148611/Kolejni_pseudokibice_GKS_Katowice_zatrzymani.html

pierwszy lepszy link...2 policjantow z dworca w Tarnowie wyladowalo w szpitalu...no coz...pogratulowac.


oto cytat z linka ktorego wrzuciles:
"Prawdopodobnie ktoś z pasażerów użył hamulca bezpieczeństwa i pociąg zatrzymał się w Tarnowie."

o ile mi wiadomo to "prawdopodobnie" nie oznacza ze zaciagneli takze pieprzysz farmazony ze glowa boli. Ja gdzies czytalem relacje tych kibicow ze postoj w Tarnowie byl planowanym postojem chyba 10 minutowym ( jesli sie myle niech ktos z Katowic to sprostuje)

piszesz rowniez ze normalny kibic nie jechalby tym pociagiem. i tu moje pytanie do ciebie jechales gdzies kiedys specjalem? jesli nie to nie mamy o czym mowic

Panowie Biszop i T-error robicie tutaj lekki off topic tak jak i kilka innych osob. Jesli nie widzicie to jest to temat o akcji na stacji w Krakowie-Mydlnikach a nie o zajciach kibicow Legi w Wilnie, finalu PP czy tez w elblaskiej bazantarni. Jesli nie zrozumieliscie teorii powstania tego tematu to moze postaram sie pomoc autorowi chodzilo chyba o to ze wpier.dol dostali ludzie zupelnie na to nie zaslugujacy i to nie chodzilo o przylozeniu lagą dwa trzy razy po nogach tylko praktyczne katowanie ludzi.

Nie bronie tutaj zachowania cymbalow ktorzy wszczynaja awantury na stadionie ale pisanie ze to kibice bo na takie miano napewno nie zaslubuja i wrzucanie wszystkich do jednego wora jest czyms popier.... bo pewnie kazdy z nas kibicuje jesli nie klubowi to z pewnoscia reprezentacji i napewno nie chcialby byc utozsamiany jako kibic ktory czeka zeby zrobicx jakas rozrobe czyz nie prawda?

Polskignom wklejasz link o tym ze kolejna piatka zostala zatrzymana. Ok jesli to byli ludzie ktorzy rozj.eblai dworzec w Tarnowie no to chyba sie im to nalezy tak? ale jesli znowu zlapali osoby ktore sa niewinne to no comment. z drugiej strony ciekawi mnie ilu niebieskich palarzy dostalo dyscyplinare albo nagane za naduzycia jakich sie dopuscili na kibicach Gieksy

Do góry
#2344134 - 16/05/2008 18:07 Re: Panienki GKS-u poniżeni przez policje [Re: blacky82]
polskignom Offline
Live fast, die young

Meldunek: 25/02/2004
Postów: 14919
Skąd: lublin/warszawa
a skad ja moge wiedziec czy zatrzymali slusznie? [swoja droga tylko kibice sa zatrzymywani (jesli sa) nieslusznie?] Ja staje tylko po drugiej stronie barykady w tym temacie...zupelnie swiadomie, wiesz czemu?

Bo jak jest zadyma spowodowana tylko i wlacznie idiotycznym zachowaniem kibicow (vide PP), to sie szuka wszystkiego...a to ogrodzenia, a to stadion, a to policja sprowokowala.

Natomiast w sytuacji, gdy policja cokolwiek mogla przeskrobac i pewnie przeskrobala (pewnosci nie ma, bo wyznania kibicow nie sa dla mnie bardziej wiarygodne niz wyznania policji), to od razu podnosi sie larum, ze policja jest zla, fatalna i ma wszy na pepku...i co najgorsze cala brac kibicowska sie wtedy jednoczy.

Czy naprawde uwazasz, ze gdyby kibice GKS-u nie dali powodu wtargnac policji, to by sie wydarzylo to, co sie wydarzylo?
"prawdopodobnie zaciagneli": Czy naprawde uwazasz, ze na akcji jakikolwiek policjant z jakimkolwiek, nawet najnizszym IQ ma sie zastanawiac czy to zrobili czy prawdopodobnie zrobili?

Dopoki brac kibicowska bedzie w tak idiotyczny sposob odpowiadac jak w tym temacie, dopoty policja, prewencja i inne beda mialy spoleczne przyzwolenie na tego typu akcje i zaden policjant, nawet jak przesadzi nie zostanie ukarany...moze bysmy sie spytali ludzi z Tarnowa, ktorzy wtedy znajdowali sie w okolicach dworca, co oni o tej akcji mysla? Chociaz nie, bo przeciez sa oglupieni przez media \:D

Jesli kibice sami nie zrobia porzadku, to takie akcje policji beda sie zdarzac i nikt i nic tego nie zmieni. Kibice na taka opinie pracowali na to kilkadziesiat lat i nie rozumiem zupelnie dlaczego nie potrafia tego zrozumiec...Z reszta wiele odpowiedzi w tym temacie wskazuje na to, ze nic sie w umyslach wielu nie zmienilo. Tylko osoby inne.

Itd. mozna ciagnac ten temat w nieskonczonosc, ale po co?
Po to, zeby na pierwszy lepszy argument uslyszec, ze policja zabila Przemka Czaje ponad 10 lat temu, czy po to, zeby przyjechac do Bialegostoku na stadion i w mlynie powiedziec to kibicom w TWARZ?

Badzmy powazni,
Pozdrawiam

Do góry
#2344137 - 16/05/2008 18:11 Kibice GKS-u zmasakrowani przez policję [Re: polskignom]
mgr Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/09/2003
Postów: 17851
Skąd: Kraków


"Skąd mogę wiedzieć?", ale napiszę i jestem fajny.

Nie wiesz? Nie pisz. Proste?

Do góry
#2344138 - 16/05/2008 18:14 Re: Kibice GKS-u zmasakrowani przez policję [Re: mgr]
Kattowitz Offline
old hand

Meldunek: 17/01/2005
Postów: 790
Skąd: Luxembourg
http://www.tvs.pl/index.php?id_materialu=260


przy okazji pozdrawiam wszystkich społeczniakow z tego tematu

Do góry
#2344152 - 16/05/2008 18:27 Re: Kibice GKS-u zmasakrowani przez policję [Re: polskignom]
Chaoz Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/06/2005
Postów: 29947
Originally Posted By: polskignom
czy po to, zeby przyjechac do Bialegostoku na stadion i w mlynie powiedziec to kibicom w TWARZ?

Badzmy powazni,
Pozdrawiam

czego sie uczepiles tego zdania. Nikt nawet nie wspominal zeby jechac do Bialegostoku i cos komus tu mowic, nie?
Widzisz nazwe tematu? To sie odstosunkuj od Białegostoku, mlynow i mowienia w twarz.

widze ze musze tu sprostowac pare rzeczy ktore napisalem bo bedziecie pisac potem jakies brednie.
1) odnosnie mowienia w twarz (jak to wszyscy ladnie w tym temacie podchwycili). Chodzi o to ze co zmieni wasz placz w tym temacie? Ktorys z was uznal mnie tu juz za kibola bo tak napisalem. Paranoja.. rozumiem ze w tym temacie znajdziecie na wszystko rozwiazanie. gratuluje.
2) Nie popieram zadnych "kiboli" ani zadym na stadionach. Od tego sa inne miejsca, na stadionach to juz rzadkosc i ktos kto choc raz byl na meczu dobrze o tym wie. Smieszy tylko wrzucanie wszystkich do jednego worka.

aha i gratuluje pomyslu osobie ktora zmienila nazwe tematu na: "Panienki GKS-u poniżeni przez policje" JESTES SUPER!

Do góry
#2344162 - 16/05/2008 18:33 Re: Panienki GKS-u poniżeni przez policje [Re: Chaoz]
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Originally Posted By: Chaoz

Splywam ja stad bo poprostu zal niektore posty czytac.
Niektorym do zobaczenia na kibicowskim szlaku


O ja .....

Brakuje jeszcze "Spoza gor i rzek..."

Do góry
#2344166 - 16/05/2008 18:36 Re: Panienki GKS-u poniżeni przez policje [Re: polskignom]
blacky82 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/01/2004
Postów: 4183
Skąd: Paslek
Originally Posted By: polskignom

Czy naprawde uwazasz, ze gdyby kibice GKS-u nie dali powodu wtargnac policji, to by sie wydarzylo to, co sie wydarzylo?
"prawdopodobnie zaciagneli": Czy naprawde uwazasz, ze na akcji jakikolwiek policjant z jakimkolwiek, nawet najnizszym IQ ma sie zastanawiac czy to zrobili czy prawdopodobnie zrobili?



sluchaj czytaj ze zrozumieniem co sie do ciebie pisze. dajesz artykul jakiegos podrzednego dziennikarzyny ktory sobie napisal ze kibice prawdopodobnie zaciagneli reczny bo niestety tylko tyle moze sobie wymyslec ten Pan pismak a ty mi tu wyjezdzasz odrazu z rozumowaniem jakiegos policjanta? co ma piernik do wiatraka? mi chodzilo o takich glupich domyslach dziennikarzyn ktorzy robia afere, a myslenie policmajstrow to juz zostawny na inny temat bo nie o to w tym akurat watku chodzilo

Do góry
#2344173 - 16/05/2008 18:40 Re: Panienki GKS-u poniżeni przez policje [Re: Amkwish]
Chaoz Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/06/2005
Postów: 29947
Originally Posted By: amkwish
Originally Posted By: Chaoz

Splywam ja stad bo poprostu zal niektore posty czytac.
Niektorym do zobaczenia na kibicowskim szlaku


O ja .....

Brakuje jeszcze "Spoza gor i rzek..."


masz jakis problem do mnie? Bedziesz kazdy moj wpis komentowal? zapraszam na priv.

Do góry
#2344180 - 16/05/2008 18:43 Re: Panienki GKS-u poniżeni przez policje [Re: blacky82]
polskignom Offline
Live fast, die young

Meldunek: 25/02/2004
Postów: 14919
Skąd: lublin/warszawa
Nie lubie jak ktos nie okazuje szacunku.

Do góry
#2344188 - 16/05/2008 18:50 Re: Panienki GKS-u poniżeni przez policje [Re: polskignom]
proof Offline
old hand

Meldunek: 30/03/2006
Postów: 715
Skąd: Katowice
polskigrom piszesz na temat sprawy której kompletnie nie znasz, cytujesz teksty które są kompletną brednią. To że nikt nie zaciągnął hamulca jest już dawno udowodnione.

http://republika.pl/blog_xf_4271154/6046385/tr/postoj.jpg

Żal marnować czas na komentarz reszty głupot z twoich postów, na większość "zarzutów" które przedstawiasz już dawno ktoś odpowiedział w tym temacie.

Do góry
#2344193 - 16/05/2008 18:54 Re: Panienki GKS-u poniżeni przez policje [Re: anfa_]
jarecki85 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 25/07/2007
Postów: 3214
Originally Posted By: Anfalast
jutro na Slasku sie wykrzyczysz a nie tutaj.


ta,zobaczysz go na stadionie..sportowefakty i poszedl,a pozniej pier...glupoty ze az wstyd tu wiekszosci sluchac...

Do góry
#2344284 - 16/05/2008 19:30 Re: Panienki GKS-u poniżeni przez policje [Re: jarecki85]
Maldini$$ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 05/09/2006
Postów: 4447
Skąd: Las Vegas
Jak wybudują prawdziwe stadiony zamiast tych kurników, to sytuacja się polepszy...

Do góry
#2344326 - 16/05/2008 19:45 Re: Panienki GKS-u poniżeni przez policje [Re: Maldini$$]
Stalion Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 19/10/2006
Postów: 2651
Skąd: Ruda Śląska
Originally Posted By: Bankier$
Jak wybudują prawdziwe stadiony zamiast tych kurników, to sytuacja się polepszy...



Oprocz stadionow musi zmienic sie takze mentalnosc...

Do góry
#2344351 - 16/05/2008 20:04 Re: Panienki GKS-u poniżeni przez policje [Re: Stalion]
Maldini$$ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 05/09/2006
Postów: 4447
Skąd: Las Vegas
Originally Posted By: Stalion
Originally Posted By: Bankier$
Jak wybudują prawdziwe stadiony zamiast tych kurników, to sytuacja się polepszy...



Oprocz stadionow musi zmienic sie takze mentalnosc...


Mi chodzi o sytuację na stadionie, to co się dzieje po za nim to inna kwestia.

Nie znam kraju by nie było w nim nienawiści jednego klubu do drugiego...

Do góry
#2345916 - 17/05/2008 05:49 Re: Kibice GKS-u zmasakrowani przez policję [Re: zostać modem_MLS]
lupus Offline
antimadrista

Meldunek: 06/01/2005
Postów: 26258
Skąd: Fenway Park, Boston, MA
Originally Posted By: zostać modem_MLS
Wyborcza i wszystko jasne, tyle co się uśmiałem to moje. Uczą w szkołach dzieci wierszyka o "Murzynku Bambo" \:D straszne, albo dziecko przychodziło zsikane do domu - jeszcze lepsze. Tak narzekają jak to w tej Polsce im źle, to nie wiem czy ich tu ktoś siłą trzyma?


Jakie gazety czytasz?

Do góry
#2346179 - 17/05/2008 08:36 Re: Kibice GKS-u zmasakrowani przez policję [Re: zostać modem_MLS]
Szewa Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/09/2004
Postów: 27489
Originally Posted By: zostać modem_MLS
Wyborcza i wszystko jasne, tyle co się uśmiałem to moje. Uczą w szkołach dzieci wierszyka o "Murzynku Bambo" \:D straszne, albo dziecko przychodziło zsikane do domu - jeszcze lepsze. Tak narzekają jak to w tej Polsce im źle, to nie wiem czy ich tu ktoś siłą trzyma?

Jeżeli pojedziesz gdziekolwiek za granicę, nie waż mi się narzekać, że ktoś najeżdża na Polaków (a jest tak w niejednym kraju).

Oczywiście, że nikt ich tutaj siłą nie trzyma, ale jestem w stanie się założyć, że zrobili dla tego kraju więcej, niż banda zidiociałych kretynów, którzy pobili tego gościa w Elblągu

Wiem, że post nie związany z tytułem tematu, ale nie zdzierżę takich głupot, i musiałem odpisać.

Do góry
#2346191 - 17/05/2008 08:53 Re: Kibice GKS-u zmasakrowani przez policję [Re: Szewa]
McKracken Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 04/10/2001
Postów: 1679
Skąd: Melbourne
ziew

Do góry
Strona 21 z 23 < 1 2 ... 19 20 21 22 23 >

Moderator:  Biszop, rafal08 



Kto jest online
3 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, Irek, igea23), 3845 gości oraz 7 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24778 Użytkowników
97 For i subfor
45107 Tematów
5592540 Postów

Najwięcej online: 5008 @ 08/09/2024 09:42