Opcje tematu
#23717 - 20/10/2002 15:58 MTV Europe Music Awards
WK Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 08/09/2001
Postów: 1732
Skąd: Płock
Gamebookers i Bluesq wystawily kursy na MTV Europe Music Awards

Krotka analiza kursow i faworytow:

Best Album jest dwoch faworytow:
Coldplay - A Rush of Blood to the Head GB 2.20
Eminem - The Eminem Show GB 2.30
W bluesq po 2,62

Best Female
Pink GB 2.00 i 2,50 w bluesq
Jennifer Lopez GB 3.00 2,75 bluesq
i dalej Kylie Minogue za 4,0 w GB i 5,0 w bluesq

W tych kategoriach wg GB jest jeden faworyt

Best Male
Eminem 1.50

Best Group
Coldplay 1.60

Bluesq placi odpowiednio 2,0 i 2,1

Wojtek

Do góry
Bonus: Unibet
#23718 - 20/10/2002 16:49 Re: MTV Europe Music Awards
Kejsper Offline
old hand

Meldunek: 14/02/2002
Postów: 1096
Skąd: Jelenia Gora, Wroclaw, Cork(IE...
[QUOTE]Oryginalnie wysłał WK:
[qb]Best Album jest dwoch faworytow:
Coldplay - A Rush of Blood to the Head GB 2.20
Eminem - The Eminem Show GB 2.30
W bluesq po 2,62[/qb][/QUOTE]Tutaj oczywiscie chcialbym aby wygral ColdPlay, ale to chyba nie mozliwe... Niestety, ale za malo byl puszczany w MTV

[QUOTE]Oryginalnie wysłał WK:
[qb]Best Female
Pink GB 2.00 i 2,50 w bluesq
Jennifer Lopez GB 3.00 2,75 bluesq
i dalej Kylie Minogue za 4,0 w GB i 5,0 w bluesq
[/qb][/QUOTE]Pink moim zdaniem w tym roku zasluzyla na nagrode i b prawdopodobne, ze ja dostanie...

[QUOTE]Oryginalnie wysłał WK:
[qb]Best Male
Eminem 1.50 [/qb][/QUOTE]No niestety

[QUOTE]Oryginalnie wysłał WK:
[qb]Best Group
Coldplay 1.60 [/qb][/QUOTE]To byloby z punktu widzenia fana CP doskonale rozwiazanie... Nie rozumiem co robi kurs 10 na U2, w tym roku przeciez oni sobie zupelnie na to nie zasluzyli... zamiast nich powinien sie pojawic Liam Gallagher z OASIS (nowa plyta, itd)

Pozdrawiam
Kejsper

Do góry
#23719 - 07/11/2002 16:42 Re: MTV Europe Music Awards
Anonymous
Unregistered


A mi się wydaje, że wygrają najbardziej komercyjni wokalisci/wokalistki/piosenki itd. itp. wiec daje :
Best Female: Shakira
Best Song: Nickelblack - How you remind me

kursy cos koło 6.00 na GB, nie pamietam dokładnie, ale AKO tych 2 na jednym kuponie wyszło 45 iwo:

Do góry
#23720 - 13/11/2002 16:37 Re: MTV Europe Music Awards
luker_ Offline
enthusiast

Meldunek: 12/07/2002
Postów: 369
Skąd: Białystok
Witam aż się dziwie że ten temat stowi w miejscu..kursy są niesamowite..wczoraj większość wieczoru spędziłem na przeglądaniu amerykańskich stron muzycznych i różnego rodzaju forum muzycznych...wiele mi się rozjaśniło...
Proponuje zagrac an swego rodzaju ewnego surebeta...w niektórych kategoriach...przedstawię wam jak ja zagram w gb a więć:

Best Male
Dla mnie tutaj istnieją tylko 2 osoby:
mianowicie :
Eminem 1.50 mimo słabo zapowiadającego się moim zdaniem albumu..zrobił furorę w Usa , płyta sprzedaje sie w tysiacach egzemplarzy..kolejnym faktem przemawiającym za Eminemem jest udział w filmie 8 mil..która w 1 tygodniu wyświetlania zarobił ileś tam milionów dolarów dokladnie niepamiętam...a co anjciekawsze soundtrack z tego filmu na którym udziela się także Eminem bije wszystkie rekordy..pod względem sprzedaży...myślę że dostanie nagrodę w tym roku..w 2001 był głownym faworytem i wtedy rzeczywiście mu sie należała bo krązek który wydał był poprostu "zajebisty" dla mnie...

jedyną osobą która może mu pokrzyżować plany..i osobiście bardzo jej kibicuję jest:
Nelly
To chłopak , który ejst w tej chwili najpopularniejszą gwiazda czarnej muzyki jego kawałki wpierw:Rite With Me,potem Hot in Here a teraz w duecie z Kelly Rowland -Dilmma..kolejno po sobie widniały przez długi okres na 1 miejscach list rpzebojów nie tlyko w europie ale także na całym świecie.
Co do pozostałym nominowanych nie daję im najmniejszych szans szczególnie dla:
Enrique Iglesias
co on pokazał w tmy roku?? jedna dobrą piosenkę??
jak on wygra nie nazywam się luker
Robbie Williams- dla mnei ejst zbyt cyniczny i pewny siebie...na bank nie dostanie nagrodu znowu..przypomne dostał rok temu..nic nie zrobił jego piosenki są tak denne..jak podwórkowe discopolo. Podsumuwując:
Jedynie Lenny Krawitz ma minimalne szanse z Nellym i Eminemem chodz szczerze watpie..napewno LEnny bardziej sie pokazal w tmy roku dal mnei niz Robbie williams a szczególnie Enrique ..
Eminem: 60 % to win
Nelly : 35 % to win
Enrique Iglessias: 0,5% to win
Robbie Williams : 1,5 % to win
Lenny Kravitz: 3% to win

Eminem 1.50 za 50 jednostek w gb
Nelly 7.50 za 10 jednostek w gb

Do góry
#23721 - 13/11/2002 17:40 Re: MTV Europe Music Awards
luker_ Offline
enthusiast

Meldunek: 12/07/2002
Postów: 369
Skąd: Białystok
Dalszy ciąg typów:
Best Group:
dla mnie typem numer 1 jest: Linkin Park
5@ gb dla mnie to najlepsza kapela rockowa po Limp Bizkit..wiele osób stawia na coldplay ale tak nie będzie...brytyjska grupa niezostanie najlepszą grupą roku..bo po 1 ich promocja była cienka jak barszczyk..marny teledysk 1 który widzialem....skolei Linkin Park..wydało wspaniała płytę..wspaniałe widowiskowe teledyski..super iterakcja z fanami podczas koncertu..oglądałem ich koncertw mtv..niesamowite wrazenie na mnie zrobił..wypuścili remixy płyty..przerobili teledyski..ich muzyka jest swietna i daje wiele emocji niewyobrażam sobie zeby to coldplay wygraloa kurs 1.60 w gb to poducha..bo wiele osób niezna sie an muzyce i stawia według kursów...Dla mnie to typ numer 1 jeżeli chodzi o tegoroczna angrode mtv..pozatym co mnie zdziwiło Linkin PArk jest nominowane w 3 kategoriach:
Best Group,Best Hard Rock,Best Web: nagrode dostana za najlepsza grupe...w hard rock-typuje niespodzianke w postaci POD -zajebista kapela lub System Of a Down....NAtomiast dla Coldplay przypadnie statuetka za:Best Rock lub najlepszy album.
w tej kategori szanse procentowe rozkladam tak:
Linkin Park 50%
Coldplay 30%
Red Hot Chili Peppers 10%
No doubt 8%
U2 2%
propozycja Linkin Park 50 jednostek w gb

Do góry
#23722 - 13/11/2002 17:49 Re: MTV Europe Music Awards
luker_ Offline
enthusiast

Meldunek: 12/07/2002
Postów: 369
Skąd: Białystok
Best Female:
tutaj szybka zwiezla i krtoka anliza bo nie chce mi sie zbyt wiele pisac:
dla mnie sa dwie faworytki:
Pink i Shakira osobiscie wole ta 1:)
kursy na Pink 2@ na Shakire @6
Obydwie w tym roku zamieszały rynkiem muzycznym..ale większe słowa uznania należą sie dla Pink..nie jest słodką laleczką jak Britney Spears..tylko spiewa piosenki o życiu z sensem przemyslane i mocne to co poprostu lubie..ton oan jest glowna faworytka ale Shakira..piekna mloda kobieta..moze sprawic niespodzianke...jak to zawsze bywa na takiego typu imprezach..reszta dziewczyn nominowanych dla mnie sie nie liczy, szanse % rozkladam nastepujaca:
Pink 70%
Shakira 20%
Jenifer Lopez 4%
Britney 3%
Kylie Mingoue 3%
osobiscie zagram Pink w gb..bo zasluzyla na ta nagrode

Do góry
#23723 - 13/11/2002 17:55 Re: MTV Europe Music Awards
luker_ Offline
enthusiast

Meldunek: 12/07/2002
Postów: 369
Skąd: Białystok
Przedostatnia kategoria dostepna w gb to:
Best Album...moje typy:
Eminem i Coldplay...osobiscie typuje Eminema z kursem 2.30 ale Coldplay ma takze spora szanse..bo popularnosc ich plyty idzie w gore..wielka niespodzianka moze byc Pink z kursem 6 chodz watpie czy dostapi zaszczytu odebrania tej nagrody..wieksze slowa uznania naleza sie dla Eminema jednak(nie lubie tego goscia jest dla mnie zbyt arogancki i banalny..ale jezeli chodzi o zarabianie ..na tego typu imprezach trzeba byc obiektywnym i to jemu daje najwieksze szanse)
Osobiscie nie gram tej aktegori w gb..jak ktos juz bardzo chce to polecalbym Coldplay jednak... szanse:
Coldplay:40%
Eminem 50%
Pink 10%
reszta:0%

Do góry
#23724 - 13/11/2002 18:02 Re: MTV Europe Music Awards
luker_ Offline
enthusiast

Meldunek: 12/07/2002
Postów: 369
Skąd: Białystok
Ostatnia kategoria a zarazem najtrodniejsza dla mnie: zeszłoroczne mtv pokazało to..dla mnie najlepsza piosenka było niepodwarzalnie Limp Bizkit-Rollin a wygralo Groillaz co bylo dla mnie calkowitym zaskoczeniem..mysle ze w tegorocznym rozdaniu bedzie podobnie a wiec tutja tylko szanse % bo sam tego nie rusze...ale odczucia moje sa nastepujace:
Nelly - Hot in Here 35%
Nickelback - How You Remind Me 25%
Shakira - Whenever, Wherever 30%
Pink - Get the Party Started 10%
Iglessias-Hero 0%
mam nadzieje ze moje typy sprawdza sie i pomoga dorobic komus troche grosza..bo muzyka to to co towarzyszy mi przez cale zycie...i mala wiedze zgromadzilem...Pozdrawiam i czekam na komentarze

Do góry
#23725 - 13/11/2002 18:16 Re: MTV Europe Music Awards
WK Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 08/09/2001
Postów: 1732
Skąd: Płock
Luker, wg mnie jesli chcesz grac za troche grubsze pieniadze to sprawdz kursy w www.bluesq.com (jesli sie nie zmienily to sa na poczatku w tym temacie) i zaloz tam konto. Chyba jeszcze daja 15 euro jak sie wplaci 10 e.

Wojtek

Do góry
#23726 - 13/11/2002 19:39 Re: MTV Europe Music Awards
luker_ Offline
enthusiast

Meldunek: 12/07/2002
Postów: 369
Skąd: Białystok
wole gb:)

Do góry
#23727 - 13/11/2002 19:48 Re: MTV Europe Music Awards
WK Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 08/09/2001
Postów: 1732
Skąd: Płock
[QUOTE]Oryginalnie wysłał luker_:
[qb]wole gb:)[/qb][/QUOTE]Ja tez wole GB ale bardziej wole kurs 2,0 niz 1,5. Szkoda, ze nie mozna wystawiac P2P na MTV bo chetnie bym dal sporo lepsze kursy niz GB.

Jesli nie korzystales jeszcze z promocji w bluesq to wg mnie jest to drugi powod, zeby tam otworzyc konto.

Wojtek

Do góry
#23728 - 13/11/2002 21:28 Re: MTV Europe Music Awards
luker_ Offline
enthusiast

Meldunek: 12/07/2002
Postów: 369
Skąd: Białystok
Chcilabym znac twoja opinie WK co do moich typow...wszelka krytyke przyjme z wielkim entuzjazmem:) czekam .....Pozdrawiam
luker

Do góry
#23729 - 14/11/2002 17:38 Re: MTV Europe Music Awards
WK Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 08/09/2001
Postów: 1732
Skąd: Płock
[QUOTE]Oryginalnie wysłał luker_:
[qb]Chcilabym znac twoja opinie WK co do moich typow...wszelka krytyke przyjme z wielkim entuzjazmem:) czekam .....Pozdrawiam
luker[/qb][/QUOTE]Typy sa wg mnie OK i widze, ze znasz sie na tym. Ja probowalem typowac tylko na podstawie roznic kursow. Moje doswiadczenia z obstawianiem tego typu zakladow (probowalem obstawiac kto dostanie Oskara) sa jednak takie, ze trudno jest zarobic bo buck ma duzo wieksza marze niz przy zakladach np. na pilke nozna.

Wojtek

Do góry
#23730 - 15/11/2002 15:31 Re: MTV Europe Music Awards
luker_ Offline
enthusiast

Meldunek: 12/07/2002
Postów: 369
Skąd: Białystok
Podsumuwując: 2 najwazniejsze typy weszly Eminem i Linkin Park z kursem 5:)) reszta tak soie szczerze powiem troche sie zawiodlem..zdziwilo mnie zwyciestwo Pink an najlepsza piosenke i Jenifer Lopez najlepsza wokalistka....
Moja osobista tragedia to to ze Nelly nie dostal zadnej nagrody:(
Fuck uke: Eminem kill him

Do góry




Kto jest online
1 zarejestrowanych użytkowników (forty), 2860 gości oraz 12 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24777 Użytkowników
97 For i subfor
45106 Tematów
5592169 Postów

Najwięcej online: 5008 @ 08/09/2024 09:42