Strona 9 z 15 < 1 2 ... 7 8 9 10 11 ... 14 15 >
Opcje tematu
#2399894 - 06/06/2008 23:57 Re: Bet-at-home [8] [Re: KaPrYs]
Baqu Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 28/09/2004
Postów: 26931
Skąd: ‎Mindfields
Originally Posted By: KaPrYs
Ja wplacilem kase i bonusu nie widac, trzeba im jakiegos meila wyslac?


widać nie przeczytałes regulaminu bonusu, lepiej go przeczytaj

trzeba wpisać odpowiedni kod w odpowiednie miejsce

Do góry
Bonus: Unibet
#2399895 - 06/06/2008 23:58 Re: Bet-at-home [8] [Re: KaPrYs]
Szewa Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/09/2004
Postów: 27489
Originally Posted By: KaPrYs
Originally Posted By: Szewa
Originally Posted By: KaPrYs
Ja wplacilem kase i bonusu nie widac, trzeba im jakiegos meila wyslac?

Trzeba wpisać kod: EURO \:D


jak wpisac kod jak juz mialem dawno zalozone konto?

A czytałeś warunki promocji ? Jeżeli nie to przeczytaj, wszystko jest tam napisane czarno na białym.

Do góry
#2399920 - 07/06/2008 00:06 Re: Bet-at-home [8] [Re: Szewa]
nacomitenbekon Offline
veteran

Meldunek: 22/01/2006
Postów: 1246
Skąd: Sklep mięsny
Originally Posted By: Szewa
Originally Posted By: KaPrYs
Originally Posted By: Szewa
Originally Posted By: KaPrYs
Ja wplacilem kase i bonusu nie widac, trzeba im jakiegos meila wyslac?

Trzeba wpisać kod: EURO \:D


jak wpisac kod jak juz mialem dawno zalozone konto?

A czytałeś warunki promocji ? Jeżeli nie to przeczytaj, wszystko jest tam napisane czarno na białym.

nie ma jak giertychoska matura...

Do góry
#2399922 - 07/06/2008 00:07 Re: Bet-at-home [8] [Re: nacomitenbekon]
HAGIi Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/06/2003
Postów: 25529
Skąd: Bydgoszcz
\:D \:D

Do góry
#2400070 - 07/06/2008 00:57 Re: Bet-at-home [8] [Re: KaPrYs]
andrzejek_84 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/04/2004
Postów: 3942
Skąd: Olsztyn
Originally Posted By: KaPrYs
Originally Posted By: Szewa
Originally Posted By: KaPrYs
Ja wplacilem kase i bonusu nie widac, trzeba im jakiegos meila wyslac?

Trzeba wpisać kod: EURO \:D


jak wpisac kod jak juz mialem dawno zalozone konto?

przeczytaj najpierw warunki promocji na stronie Bet-at-home

Do góry
#2400124 - 07/06/2008 01:27 Re: Bet-at-home [8] łatwo wpłacić, dużo trudniej wypłacić [Re: andrzejek_84]
gryzonko Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 12/06/2003
Postów: 3728
Urocza firma, łatwo wpłacić - wypłacić już nie tak łatwo. Tak jak wspominałem odmówiono Mi przyznania bonusa. Cóż inaczej rozumiemy regulamin promocji, bywa. W związku z tym uznałem że w nosie mam tegoż bukmachera, wypłacam kasę i niech rolują kogoś innego.
4 dni - kasy nie widać, kontaktuje sie z suportem. Dowiaduje sie że moja wypłata została cofnięta bo nie obróciłem wpłaconych pieniędzy ( oczywiście nikt mnie nie wysłał maila informującego o anulowaniu wypłaty, profesjonalizm ala Bet-at-home).
W związku z tym proszę o wskazanie punktu regulaminu informującego o tym wymaganiu. Pracownik supportu informuje mnie iż takiego zapisu w regulaminie nie ma....
Pytam sie więc jakim prawem wymagają ode mnie tegoż obrotu, na co On mi odpowiada iż jest to oczywiste \:D . Oczywiście argumenty w stylu że w świetle prawa nie ma znaczenia, czy coś jest oczywiste czy nie - został przez 2 strony zaakceptowany regulamin, i nie mają prawa wymagać nic więcej niż to co jest w nim zawarte.
Pracownik Bet-at-home swoje- że przecież wpłaciłem tu żeby grać a nie wypłacać, i że Oni poniesli koszty depozytu... Mówie ok - prosze odliczyć wspomniane koszty od mojej wypłaty, straciłem do państwa zaufanie, chcem za wszelką ceną wypłacić pieniądze. A gdzie tam, jak grochem o scianę - Nie zrobi pan obrotu nie wypłacimy pieniędzy. Straciłem na livechacie 2 godziny, potem jeszcze 15 minut rozmowy telefonicznej, a kasy nie odzyskałem.

Nie polecam tych państwa. Jest regulamin i należy sie go trzymać, guzik mnie obchodzi że pracownikom Bet-at-home wydaje sie oczywiste że przed wypłatą muszę zrobić jednokrotny obrót. Nie ma żadnej gwarancji że za tydzień nie będzie dla nich oczywisty dwukrotny obrót, albo obrót po określonym kursie. Nie chce krakać , ale fakt jak niechętnie rozstają sie z wpłaconą kasą nie jest specjalnie optymistyczny.

Do góry
#2400206 - 07/06/2008 02:19 Re: Bet-at-home [8] łatwo wpłacić, dużo trudniej wypłacić [Re: gryzonko]
jon83 Offline
addict

Meldunek: 26/03/2004
Postów: 594
Skąd: Krosno/Kraków
orientujecie sie ktoś jak często są tam księgowane wpłaty ?
dzieki za odpowiedz

Do góry
#2400291 - 07/06/2008 02:50 Re: Bet-at-home [8] łatwo wpłacić, dużo trudniej wypłacić [Re: gryzonko]
KUERTEN. Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/11/2004
Postów: 3530
Originally Posted By: gryzonko
Urocza firma, łatwo wpłacić - wypłacić już nie tak łatwo. Tak jak wspominałem odmówiono Mi przyznania bonusa. Cóż inaczej rozumiemy regulamin promocji, bywa. W związku z tym uznałem że w nosie mam tegoż bukmachera, wypłacam kasę i niech rolują kogoś innego.
4 dni - kasy nie widać, kontaktuje sie z suportem. Dowiaduje sie że moja wypłata została cofnięta bo nie obróciłem wpłaconych pieniędzy ( oczywiście nikt mnie nie wysłał maila informującego o anulowaniu wypłaty, profesjonalizm ala Bet-at-home).
W związku z tym proszę o wskazanie punktu regulaminu informującego o tym wymaganiu. Pracownik supportu informuje mnie iż takiego zapisu w regulaminie nie ma....
Pytam sie więc jakim prawem wymagają ode mnie tegoż obrotu, na co On mi odpowiada iż jest to oczywiste \:D . Oczywiście argumenty w stylu że w świetle prawa nie ma znaczenia, czy coś jest oczywiste czy nie - został przez 2 strony zaakceptowany regulamin, i nie mają prawa wymagać nic więcej niż to co jest w nim zawarte.
Pracownik Bet-at-home swoje- że przecież wpłaciłem tu żeby grać a nie wypłacać, i że Oni poniesli koszty depozytu... Mówie ok - prosze odliczyć wspomniane koszty od mojej wypłaty, straciłem do państwa zaufanie, chcem za wszelką ceną wypłacić pieniądze. A gdzie tam, jak grochem o scianę - Nie zrobi pan obrotu nie wypłacimy pieniędzy. Straciłem na livechacie 2 godziny, potem jeszcze 15 minut rozmowy telefonicznej, a kasy nie odzyskałem.

Nie polecam tych państwa. Jest regulamin i należy sie go trzymać, guzik mnie obchodzi że pracownikom BAH wydaje sie oczywiste że przed wypłatą muszę zrobić jednokrotny obrót. Nie ma żadnej gwarancji że za tydzień nie będzie dla nich oczywisty dwukrotny obrót, albo obrót po określonym kursie. Nie chce krakać , ale fakt jak niechętnie rozstają sie z wpłaconą kasą nie jest specjalnie optymistyczny.


mialem dokladnie to samo, wplacilem nie dostalem bonusu wiec chcialem wyplacic czekam czekam i nic, pisze do supportu i dostaje dokladnie taka sama odpowiedz jak ty 1x obrot wiec zagralem za wszystko na nba weszlo, teraz chyba problemu nie bedzie z wyplata zrobilem ja juz dzis oczywiscie wyplacam wszystko nie zostawiajac ani zlotowki zegnam tego buka

pytanie w sobote i niedziele nie wyplacaja ?? (MB)

Do góry
#2400310 - 07/06/2008 02:57 Re: Bet-at-home [8] łatwo wpłacić, dużo trudniej wypłacić [Re: KUERTEN.]
Radek_89 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/01/2006
Postów: 8920
Skąd: Ciechanów/Toruń
Ale to nie jest nic nowego, że nie można sobie ot tak wpłacać i wypłacać. Coś takiego rzuca na firmę podejrzenia o pranie brudnych pieniędzy.

W Betgun jak chcesz wypłacić bez obrotu to trzeba czekać kilka dni albo oświadczenia pisać, że nie jest to pranie brudnych pieniędzy z Twojej strony.

Postawcie się w sytuacji firmy i nie przesadzajcie, bo teraz według mnie Wasza racja wcale taka oczywista nie jest.

Do góry
#2400316 - 07/06/2008 02:59 Re: Bet-at-home [8] łatwo wpłacić, dużo trudniej wypłacić [Re: KUERTEN.]
gryzonko Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 12/06/2003
Postów: 3728
Pewnie u mnie tez to sie tak skończy, bo ni chce mi sie z nimi wojować przez SBR tylko dla zasady. Nie zmienia to faktu że to krętacze jakich mało

Do góry
#2400327 - 07/06/2008 03:02 Re: Bet-at-home [8] łatwo wpłacić, dużo trudniej wypłacić [Re: Radek_89]
gryzonko Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 12/06/2003
Postów: 3728
Originally Posted By: Radek_89
Ale to nie jest nic nowego, że nie można sobie ot tak wpłacać i wypłacać. Coś takiego rzuca na firmę podejrzenia o pranie brudnych pieniędzy.

W Betgun jak chcesz wypłacić bez obrotu to trzeba czekać kilka dni albo oświadczenia pisać, że nie jest to pranie brudnych pieniędzy z Twojej strony.

Postawcie się w sytuacji firmy i nie przesadzajcie, bo teraz według mnie Wasza racja wcale taka oczywista nie jest.


Radek masz racje. Nie zmienia to jednak w niczym faktu że jeśli sie czegoś wymaga, MUSI to być jasno określone w regulaminie. Kojarze co najmniej kilka buków które w takiej sytuacji naliczają po prostu dodatkową opłatę. Trdudno tu więc mówić o jakiś oczywistych faktach.

Do góry
#2400439 - 07/06/2008 03:37 Re: Bet-at-home [8] łatwo wpłacić, dużo trudniej wypłacić [Re: Radek_89]
KUERTEN. Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/11/2004
Postów: 3530
Originally Posted By: Radek_89
A

W Betgun jak chcesz wypłacić bez obrotu to trzeba czekać kilka dni .


a napewno tak jest jak piszesz ?

Do góry
#2400493 - 07/06/2008 03:53 Re: Bet-at-home [8] łatwo wpłacić, dużo trudniej wypłacić [Re: KUERTEN.]
globus Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 11/05/2003
Postów: 5138
Skąd: Poznań
mozna wyplacic pieniadze od razu po wplacie czy trzeba obrocic ? nie mowie o bonusie

Do góry
#2400513 - 07/06/2008 03:59 Re: Bet-at-home [8] łatwo wpłacić, dużo trudniej wypłacić [Re: KUERTEN.]
KUERTEN. Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/11/2004
Postów: 3530
Originally Posted By: KUERTEN.
Originally Posted By: gryzonko
Urocza firma, łatwo wpłacić - wypłacić już nie tak łatwo. Tak jak wspominałem odmówiono Mi przyznania bonusa. Cóż inaczej rozumiemy regulamin promocji, bywa. W związku z tym uznałem że w nosie mam tegoż bukmachera, wypłacam kasę i niech rolują kogoś innego.
4 dni - kasy nie widać, kontaktuje sie z suportem. Dowiaduje sie że moja wypłata została cofnięta bo nie obróciłem wpłaconych pieniędzy ( oczywiście nikt mnie nie wysłał maila informującego o anulowaniu wypłaty, profesjonalizm ala Bet-at-home).
W związku z tym proszę o wskazanie punktu regulaminu informującego o tym wymaganiu. Pracownik supportu informuje mnie iż takiego zapisu w regulaminie nie ma....
Pytam sie więc jakim prawem wymagają ode mnie tegoż obrotu, na co On mi odpowiada iż jest to oczywiste \:D . Oczywiście argumenty w stylu że w świetle prawa nie ma znaczenia, czy coś jest oczywiste czy nie - został przez 2 strony zaakceptowany regulamin, i nie mają prawa wymagać nic więcej niż to co jest w nim zawarte.
Pracownik Bet-at-home swoje- że przecież wpłaciłem tu żeby grać a nie wypłacać, i że Oni poniesli koszty depozytu... Mówie ok - prosze odliczyć wspomniane koszty od mojej wypłaty, straciłem do państwa zaufanie, chcem za wszelką ceną wypłacić pieniądze. A gdzie tam, jak grochem o scianę - Nie zrobi pan obrotu nie wypłacimy pieniędzy. Straciłem na livechacie 2 godziny, potem jeszcze 15 minut rozmowy telefonicznej, a kasy nie odzyskałem.

Nie polecam tych państwa. Jest regulamin i należy sie go trzymać, guzik mnie obchodzi że pracownikom BAH wydaje sie oczywiste że przed wypłatą muszę zrobić jednokrotny obrót. Nie ma żadnej gwarancji że za tydzień nie będzie dla nich oczywisty dwukrotny obrót, albo obrót po określonym kursie. Nie chce krakać , ale fakt jak niechętnie rozstają sie z wpłaconą kasą nie jest specjalnie optymistyczny.


mialem dokladnie to samo, wplacilem nie dostalem bonusu wiec chcialem wyplacic czekam czekam i nic, pisze do supportu i dostaje dokladnie taka sama odpowiedz jak ty 1x obrot wiec zagralem za wszystko na nba weszlo, teraz chyba problemu nie bedzie z wyplata zrobilem ja juz dzis oczywiscie wyplacam wszystko nie zostawiajac ani zlotowki zegnam tego buka

pytanie w sobote i niedziele nie wyplacaja ?? (MB)



toz to szok kasa od razu na MB !!! BRAWO!!!

Do góry
#2400665 - 07/06/2008 04:46 Re: Bet-at-home [8] łatwo wpłacić, dużo trudniej wypłacić [Re: KUERTEN.]
ludi Offline
journeyman

Meldunek: 03/01/2004
Postów: 73
Skąd: Poland
rozumiem że muszę dokonać obrotu na 4800zł żeby zrobić wypłatę? oraz że przegrane zakłady po kursie 1.7 też liczą się do obrotu?

Do góry
#2400685 - 07/06/2008 04:56 Re: Bet-at-home [8] łatwo wpłacić, dużo trudniej wypłacić [Re: ludi]
andrzejek_84 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/04/2004
Postów: 3942
Skąd: Olsztyn
tak

Do góry
#2400795 - 07/06/2008 06:43 Re: Bet-at-home [8] łatwo wpłacić, dużo trudniej wypłacić [Re: KUERTEN.]
Radek_89 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/01/2006
Postów: 8920
Skąd: Ciechanów/Toruń
Originally Posted By: KUERTEN.
Originally Posted By: Radek_89
A

W Betgun jak chcesz wypłacić bez obrotu to trzeba czekać kilka dni .


a napewno tak jest jak piszesz ?
2.8.1
W przypadku chęci dokonania wypłaty po wcześniejszej wpłacie, a braku dokonania zakładów lub dokonaniu zakładów za znikomą część wpłaconych środków (mniej niż 65% kwoty), lub dokonania zakładów przeciwstawnych procedura stanowi:
a. w przypadku kart płatniczych/kredytowych: wypłata może nastąpić po min 10 dniach od dokonania wpłaty, klient zobowiązany jest dodatkowo dostarczyć skan dowodu tożsamości oraz oświadczenie dot. postępowania z bezcelową wpłatą do systemu betgun.com.
b. w przypadku wpłaty z MB: wypłata może nastąpić po 5 dniach od dokonania wpłaty
c. w przypadku przelewu: wypłata może nastąpić po 1 dniu od dokonania wpłaty
2.8.2
Od każdej transakcji wypłaty wycofania środków określonej w pkt. 2.8.1 z konta w betgun.com będzie pobierana opłata manipulacyjna w wysokości 10% wypłacanej kwoty nie mniej niż: 16 PLN/4 EUR/6 USD

Do góry
#2400828 - 07/06/2008 07:06 Re: Bet-at-home [8] łatwo wpłacić, dużo trudniej wypłacić [Re: KUERTEN.]
Farciarz Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 05/05/2004
Postów: 3438
Skąd: Koszalin, Środkowopomorskie
[/quote]
toz to szok kasa od razu na MB !!! BRAWO!!!
[/quote]

He, he - pewnie byłeś jedynym wypłacającym - reszta musi czekac do 9 czerwca \:\) Wtedy się będzie działo ...

Do góry
#2400833 - 07/06/2008 07:08 Re: Bet-at-home [8] łatwo wpłacić, dużo trudniej wypłacić [Re: Radek_89]
gryzonko Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 12/06/2003
Postów: 3728
No i tak jest ok. Wszystko jasno i czytelnie określone. A nie tak jak w Bet-at-home gdzie pan Henio z supportu decyduje co jest oczywiste a co nie.

Do góry
#2401342 - 07/06/2008 19:04 Re: Bet-at-home [8] łatwo wpłacić, dużo trudniej wypłacić [Re: gryzonko]
tomekppp Offline
old hand

Meldunek: 05/08/2005
Postów: 854
NA meila i do domu poczta przyszla mi informacja z Bet-at-home odnoscie bonusa na Euro, jednak w regulaminie czytam ze Bonus EURO na 100% będzie przyznawany tylko przy pierwszej wpłacie pomiędzy 26 maja a 8 czerwca 2008, godz. 24:00 CET.Czy mam to rozumiec ze bonusa nie dostane jak juz raz wpacalem na Bet-at-home(z MB) czy mam rozumiec ze bonus bedzie przynznay przy pierwszej wplacie w owym terminie od 26 do 8 maja.Jednym slowem dostane kase czy nie?

Do góry
Strona 9 z 15 < 1 2 ... 7 8 9 10 11 ... 14 15 >

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
7 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, Akhu, alfa, wHiTe_StAr, burbon, VVega, igea23), 4745 gości oraz 11 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24777 Użytkowników
97 For i subfor
45106 Tematów
5592099 Postów

Najwięcej online: 5008 @ 08/09/2024 09:42