Strona 11 z 15 < 1 2 ... 9 10 11 12 13 14 15 >
Opcje tematu
#2403617 - 08/06/2008 19:25 Re: Bet-at-home [8] łatwo wpłacić, dużo trudniej wypłacić [Re: Logan]
robert423 Offline
veteran

Meldunek: 05/06/2006
Postów: 1237
ameryka południowa, czasami sie spóźniają,

Do góry
Bonus: Unibet
#2403704 - 08/06/2008 19:59 Re: Bet-at-home [8] łatwo wpłacić, dużo trudniej wypłacić [Re: z o ® r o]
yaaho Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/11/2005
Postów: 30870
Skąd: 2909 Taylor Street, Dallas, TX...
Originally Posted By: z o R r o
Ale narzekactwo \:\) Widzę, że najlepiej by było gdyby dawali bonus 600 zł bez wymaganego obrotu, mieli marżę 1%, 150 opcji na każdy mecz i jeszcze po porszaku dla każdego \:D



narzekanie nie jest na bonus...a na marże, wybierajac buka, w ktorym gram nie mysle o tym ile on mi da na start, a ile moze mi dac w dlugim okresie, dla mnie ktos kto regularnie gra w Bet-at-home jest po prostu...frajerem

Do góry
#2403933 - 08/06/2008 22:19 Re: Bet-at-home [8] łatwo wpłacić, dużo trudniej wypłacić [Re: yaaho]
Kellthorn Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 12/05/2006
Postów: 2326
Od niedawna wiadomo,ze rynek polski jest dla baha rynkiem strategicznym, a jego klienci - Polacy sa najwazniejsi w swiecie. Dlatego uraczony ta wizja postanowilem wplacic pare zlotych, a ze mialem na karcie akurat 600pln to tyle wlasnie wyladowalo na moim koncie ;\) Pogralem chwile, pogralem, co moje to ugralem. Jednak co najistotniejsze - obstawiajac u booka dostrzeglem pare njuansow, ktore sa, co by sie tu rozdrabniac, innowacyjne na skale swiatowa!!. Spostrzezenie te dotycza glownie siatki, i ich ostateczny osad pozostawiam wam. Enjoy your read.

1) Po pierwsze, na dlugo zanim pojawia sie oferta w Bet-at-home juz wiadomo kto bedzie przez nich faworyzowany, a kto nie. Dziwnym trafem jest to zawsze zbiezne z tym co przedstawiaja eksperci z Bwin. Wniosek: eksperci z Bwin i Bet-at-home sa zawsze w 100% zgodni w swoich osadach.

2) Gdyby ktos mial jednak nadal problemy z tym na kogo zagrac - Bet-at-home dopomoze. Gdzie w innych bookach szanse na zwyciestwo faworyta typowane sa na poziomie 60-70%, w bahu zawsze jest to kilka procent wyzej. Wniosek: Bet-at-home zwieksza nasza pewnosc w ostateczne zwyciestwo.

3) Eksperci z Bet-at-home sa na kazdej miedzynarodowej imprezie siatkarskiej. Wniosek: mozemy typowac turnieje towarzyskie w ktorych wystepuja Chinki a takze np. (malo popularne w innych bookach) kwale Albanii i Macedonii do ME kobiet. Pewnosci tym przewidywaniom nie zakloca nawet fakt, ze same federacje tychze panstw nie zdaja sobie sprawy z istnieja ich reprezentacji narodowych.

4) Bet-at-home dba rowniez o samopoczucie kazdego z miliona stu tysiecy aktywnych graczy (lo jezu ??!!). W jaki sposob? Poniewaz ich oferta nigdy nie przysparza zawrotu glowy od handicapow, zakladow typu under/overy, pierwszy set, dokladny wynik, kto awansuje dalej, a kto nie. Dlaczego ? Bo ich po prostu tam nigdy nie bylo. Wniosek: ograniczanie sie do zakadow typu "12" ulatwia wybor graczom!!!

5) Bet-at-home holduje zlotej zasadzie w obstawianiu, ze "pospiech jest ojcem nieszczescia". Wniosek: gracz nigdy nie zostaje postawiony w nerwowej sytuacji gdy do rozpoczecia meczu zostaje tylko pare minut. Dlaczego ? Poniewaz zaklady na siatke w bahu znikaja do 2h przed meczem.

6) "Zycie jest gra", a jak w grze mozna miec pare zyc to i u baha mozna miec pare kont, istnieje pare regulaminow (tych oczywistych i tych spisanych) i pare roznych sposob jak je wykorzystac zeby z tych kont was usunac. Wniosek: nie spinajmy sie jak po raz kolejny book zrobi nas w jajo i nasze wirtualne zlotowki nie trafia na konto w banku, przeciez tak naprawde to wszystko dla zabawy ;\)

Do góry
#2404089 - 08/06/2008 23:06 Re: Bet-at-home [8] łatwo wpłacić, dużo trudniej wypłacić [Re: Kellthorn]
gryzonko Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 12/06/2003
Postów: 3728
Originally Posted By: Kellthorn
Od niedawna wiadomo,ze rynek polski jest dla baha rynkiem strategicznym, a jego klienci - Polacy sa najwazniejsi w swiecie. Dlatego uraczony ta wizja postanowilem wplacic pare zlotych, a ze mialem na karcie akurat 600pln to tyle wlasnie wyladowalo na moim koncie ;\) Pogralem chwile, pogralem, co moje to ugralem. Jednak co najistotniejsze - obstawiajac u booka dostrzeglem pare njuansow, ktore sa, co by sie tu rozdrabniac, innowacyjne na skale swiatowa!!. Spostrzezenie te dotycza glownie siatki, i ich ostateczny osad pozostawiam wam. Enjoy your read.

1) Po pierwsze, na dlugo zanim pojawia sie oferta w Bet-at-home juz wiadomo kto bedzie przez nich faworyzowany, a kto nie. Dziwnym trafem jest to zawsze zbiezne z tym co przedstawiaja eksperci z Bwin. Wniosek: eksperci z Bwin i Bet-at-home sa zawsze w 100% zgodni w swoich osadach.

2) Gdyby ktos mial jednak nadal problemy z tym na kogo zagrac - Bet-at-home dopomoze. Gdzie w innych bookach szanse na zwyciestwo faworyta typowane sa na poziomie 60-70%, w bahu zawsze jest to kilka procent wyzej. Wniosek: Bet-at-home zwieksza nasza pewnosc w ostateczne zwyciestwo.

3) Eksperci z Bet-at-home sa na kazdej miedzynarodowej imprezie siatkarskiej. Wniosek: mozemy typowac turnieje towarzyskie w ktorych wystepuja Chinki a takze np. (malo popularne w innych bookach) kwale Albanii i Macedonii do ME kobiet. Pewnosci tym przewidywaniom nie zakloca nawet fakt, ze same federacje tychze panstw nie zdaja sobie sprawy z istnieja ich reprezentacji narodowych.

4) Bet-at-home dba rowniez o samopoczucie kazdego z miliona stu tysiecy aktywnych graczy (lo jezu ??!!). W jaki sposob? Poniewaz ich oferta nigdy nie przysparza zawrotu glowy od handicapow, zakladow typu under/overy, pierwszy set, dokladny wynik, kto awansuje dalej, a kto nie. Dlaczego ? Bo ich po prostu tam nigdy nie bylo. Wniosek: ograniczanie sie do zakadow typu "12" ulatwia wybor graczom!!!

5) Bet-at-home holduje zlotej zasadzie w obstawianiu, ze "pospiech jest ojcem nieszczescia". Wniosek: gracz nigdy nie zostaje postawiony w nerwowej sytuacji gdy do rozpoczecia meczu zostaje tylko pare minut. Dlaczego ? Poniewaz zaklady na siatke w bahu znikaja do 2h przed meczem.

6) "Zycie jest gra", a jak w grze mozna miec pare zyc to i u baha mozna miec pare kont, istnieje pare regulaminow (tych oczywistych i tych spisanych) i pare roznych sposob jak je wykorzystac zeby z tych kont was usunac. Wniosek: nie spinajmy sie jak po raz kolejny book zrobi nas w jajo i nasze wirtualne zlotowki nie trafia na konto w banku, przeciez tak naprawde to wszystko dla zabawy ;\)

dobre
Napisz do nich może cos Ci dorzucą za wnikliwą i trafną analizę ich postawy na rynku bukmacherskim . \:\)

Do góry
#2404199 - 08/06/2008 23:47 Re: Bet-at-home [8] łatwo wpłacić, dużo trudniej wypłacić [Re: Kellthorn]
Twin Peaks Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 14/01/2003
Postów: 2727
Skąd: z kosza
Originally Posted By: Kellthorn


4) Bet-at-home dba rowniez o samopoczucie kazdego z miliona stu tysiecy aktywnych graczy (lo jezu ??!!). W jaki sposob? Poniewaz ich oferta nigdy nie przysparza zawrotu glowy od handicapow, zakladow typu under/overy, pierwszy set, dokladny wynik, kto awansuje dalej, a kto nie. Dlaczego ? Bo ich po prostu tam nigdy nie bylo. Wniosek: ograniczanie sie do zakadow typu "12" ulatwia wybor graczom!!!



nie ma co... ostatni raz tu wpłaciłem
pal go licho, ze kursy są po 1,8-1,8
ale oferta w naszych naziemnych jest dwa razy lepsza \:\)

lubię grać na live, a tu pustki...

Radzę innym, którzy nie wpłacali aby 20 razy sie zastanowili \:\)

Do góry
#2404202 - 08/06/2008 23:47 Re: Bet-at-home [8] łatwo wpłacić, dużo trudniej wypłacić [Re: Twin Peaks]
Twin Peaks Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 14/01/2003
Postów: 2727
Skąd: z kosza
Originally Posted By: Twin Peaks
Originally Posted By: Kellthorn


4) Bet-at-home dba rowniez o samopoczucie kazdego z miliona stu tysiecy aktywnych graczy (lo jezu ??!!). W jaki sposob? Poniewaz ich oferta nigdy nie przysparza zawrotu glowy od handicapow, zakladow typu under/overy, pierwszy set, dokladny wynik, kto awansuje dalej, a kto nie. Dlaczego ? Bo ich po prostu tam nigdy nie bylo. Wniosek: ograniczanie sie do zakadow typu "12" ulatwia wybor graczom!!!



nie ma co... ostatni raz tu wpłaciłem
pal go licho, ze kursy są po 1,8-1,8
ale oferta w naszych naziemnych jest dwa razy lepsza \:\)

lubię grać na live, a tu pustki...

Radzę innym, którzy nie wpłacali, a chcą to zrobić aby 20 razy sie zastanowili \:\)

Do góry
#2405376 - 09/06/2008 06:13 Re: Bet-at-home [8] łatwo wpłacić, dużo trudniej wypłacić [Re: Twin Peaks]
wluczykij& Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 31/12/2004
Postów: 8049
panowie, proszę się nie śmiać, pierwszy raz obracam bonusem, jak sprawdzić, czy już można wypłacać, (policzyłem stawki za jakie grałem i w sumie wyszło mi powyżej kwoty wymaganej czyli 4800), chcę już wypłacić i nie wiem czy oni informują o tym, żeby mi nie zablokowali konta kurka

Do góry
#2405483 - 09/06/2008 06:48 Re: Bet-at-home [8] łatwo wpłacić, dużo trudniej wypłacić [Re: yaaho]
z o ® r o Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 15/09/2003
Postów: 5812
Skąd: Jaskinia Hazardu
Originally Posted By: yaaho

dla mnie ktos kto regularnie gra w BAH jest po prostu...frajerem
Jeśli ograł ich na kilkadziesiąt tysięcy zł to też?

Do góry
#2405489 - 09/06/2008 06:50 Re: Bet-at-home [8] łatwo wpłacić, dużo trudniej wypłacić [Re: z o ® r o]
Maciek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/06/2001
Postów: 4102
Skąd: Nowy Sącz
czemu kilkadziesiąt ?

Do góry
#2405491 - 09/06/2008 06:51 Re: Bet-at-home [8] łatwo wpłacić, dużo trudniej wypłacić [Re: z o ® r o]
dimes Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 03/09/2003
Postów: 1601
Skąd: New York/Dortmund
Originally Posted By: z o R r o
Originally Posted By: yaaho

dla mnie ktos kto regularnie gra w BAH jest po prostu...frajerem
Jeśli ograł ich na kilkadziesiąt tysięcy zł to też?


Tak.

Do góry
#2405495 - 09/06/2008 06:52 Re: Bet-at-home [8] łatwo wpłacić, dużo trudniej wypłacić [Re: Maciek]
z o ® r o Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 15/09/2003
Postów: 5812
Skąd: Jaskinia Hazardu
Originally Posted By: Maciek
czemu kilkadziesiąt ?
Tak przykładowo podałem \:\) równie dobrze może być kilkaset \:\)

Do góry
#2405499 - 09/06/2008 06:54 Re: Bet-at-home [8] łatwo wpłacić, dużo trudniej wypłacić [Re: dimes]
z o ® r o Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 15/09/2003
Postów: 5812
Skąd: Jaskinia Hazardu
Originally Posted By: dimes
Originally Posted By: z o R r o
Originally Posted By: yaaho

dla mnie ktos kto regularnie gra w BAH jest po prostu...frajerem
Jeśli ograł ich na kilkadziesiąt tysięcy zł to też?


Tak.
No to ciekawy tok myślenia \:\)

Do góry
#2405501 - 09/06/2008 06:54 Re: Bet-at-home [8] łatwo wpłacić, dużo trudniej wypłacić [Re: z o ® r o]
Maciek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/06/2001
Postów: 4102
Skąd: Nowy Sącz
hehe żartuje ;\)

Do góry
#2405506 - 09/06/2008 06:56 Re: Bet-at-home [8] łatwo wpłacić, dużo trudniej wypłacić [Re: Maciek]
z o ® r o Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 15/09/2003
Postów: 5812
Skąd: Jaskinia Hazardu
Originally Posted By: Maciek
hehe żartuje ;\)
Ja też, przecież i tak wszyscy przegrywamy \:D

Do góry
#2405508 - 09/06/2008 06:57 Re: Bet-at-home [8] łatwo wpłacić, dużo trudniej wypłacić [Re: z o ® r o]
yaaho Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/11/2005
Postów: 30870
Skąd: 2909 Taylor Street, Dallas, TX...
Originally Posted By: z o R r o
Originally Posted By: yaaho

dla mnie ktos kto regularnie gra w BAH jest po prostu...frajerem
Jeśli ograł ich na kilkadziesiąt tysięcy zł to też?


to wtedy jest mega frajerem, a nie frajerem....bo w innym buku grajac te same mecze za te same stawki mialby kilka tysiecy wiecej

Do góry
#2405512 - 09/06/2008 07:00 Re: Bet-at-home [8] łatwo wpłacić, dużo trudniej wypłacić [Re: z o ® r o]
dimes Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 03/09/2003
Postów: 1601
Skąd: New York/Dortmund
Originally Posted By: z o R r o
Originally Posted By: dimes
Originally Posted By: z o R r o
Originally Posted By: yaaho

dla mnie ktos kto regularnie gra w BAH jest po prostu...frajerem
Jeśli ograł ich na kilkadziesiąt tysięcy zł to też?


Tak.
No to ciekawy tok myślenia \:\)


Miałbyś kilkanaście tysięcy więcej u innych buków, ale wiem dokładnie dlaczego tyle tam wygrałeś \:p

Do góry
#2405513 - 09/06/2008 07:00 Re: Bet-at-home [8] łatwo wpłacić, dużo trudniej wypłacić [Re: yaaho]
neoximek Offline
old hand

Meldunek: 15/12/2007
Postów: 723
Skąd: Warszawa / Wilanowska
\:D \:D \:D \:D \:D

Do góry
#2405518 - 09/06/2008 07:03 Re: Bet-at-home [8] łatwo wpłacić, dużo trudniej wypłacić [Re: yaaho]
Ý€$ Offline
old hand

Meldunek: 23/01/2008
Postów: 987
Skąd:                  PO-land
Originally Posted By: yaaho
Originally Posted By: z o R r o
Originally Posted By: yaaho

dla mnie ktos kto regularnie gra w BAH jest po prostu...frajerem
Jeśli ograł ich na kilkadziesiąt tysięcy zł to też?


to wtedy jest mega frajerem, a nie frajerem....bo w innym buku grajac te same mecze za te same stawki mialby kilka tysiecy wiecej


Wszystko zależy jakie mecze grał.
Bet-at-home miewa najwyższe kursy.
Trzeba być GigaFrajerem by z tego nie korzystać.

Do góry
#2405522 - 09/06/2008 07:06 Re: Bet-at-home [8] łatwo wpłacić, dużo trudniej wypłacić [Re: Ý€$]
Maciek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/06/2001
Postów: 4102
Skąd: Nowy Sącz
Bet-at-home jest guru we wszystkim praktycznie wiec nie wiem gdzie ty widzisz te najwyzsze kursy.

Do góry
#2405523 - 09/06/2008 07:07 Re: Bet-at-home [8] łatwo wpłacić, dużo trudniej wypłacić [Re: dimes]
z o ® r o Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 15/09/2003
Postów: 5812
Skąd: Jaskinia Hazardu
Originally Posted By: yaaho


to wtedy jest mega frajerem, a nie frajerem....bo w innym buku grajac te same mecze za te same stawki mialby kilka tysiecy wiecej


Originally Posted By: dimes

Miałbyś kilkanaście tysięcy więcej u innych buków, ale wiem dokładnie dlaczego tyle tam wygrałeś \:p


\:\)

Do góry
Strona 11 z 15 < 1 2 ... 9 10 11 12 13 14 15 >

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
0 zarejestrowanych użytkowników (), 4323 gości oraz 11 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24777 Użytkowników
97 For i subfor
45106 Tematów
5592099 Postów

Najwięcej online: 5008 @ 08/09/2024 09:42