Strona 8 z 17 < 1 2 ... 6 7 8 9 10 ... 16 17 >
Opcje tematu
#2572524 - 28/08/2008 20:22 Re: Unibet [29] [Re: Piostar]
Randall Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 04/02/2004
Postów: 12017
Skąd: nIcEzCzS
A dostałeś jakiegoś maila od niech?Bo tam pisze, że niby tylko dla wybrańców to promo \:\)

Do góry
Bonus: Unibet
#2572542 - 28/08/2008 20:48 Re: Unibet [29] [Re: Randall]
Piostar Offline
Marcos Baghdatis

Meldunek: 01/11/2004
Postów: 40732
Skąd: Dęblin
teraz sobie przypominam że dostałem maila ale nie czytałem i skasowałem

Do góry
#2573450 - 29/08/2008 02:22 Re: Unibet [29] [Re: yaaho]
Farciarz Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 05/05/2004
Postów: 3438
Skąd: Koszalin, Środkowopomorskie


Co oznacza zapis "w promocji nie biorą udziału zakłady systemowe". Tzn, że nie można grać akumulatorów - tylko single ???

Do góry
#2573497 - 29/08/2008 02:44 Re: Unibet [29] [Re: Farciarz]
kadus Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/06/2007
Postów: 5696
Skąd: Anty(I)pody.
systemowe czyli np 2z3 , 3z6 , 4z7 itd

Do góry
#2576491 - 30/08/2008 19:32 Re: Unibet [29] [Re: kadus]
raiders_ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/03/2004
Postów: 16479
Skąd: z samego dna
Panowie jak tam Unibet stoi ,wszsytko w porzadku?
Nie gralem 3 miesiace ,a z bliza sie sezon NFL iNHl wiec trzeba wplacac kase ,a czytalem ze jakies problemiki byly w UNIBECIE chyba z wyplatami itp historie

Do góry
#2576508 - 30/08/2008 19:48 Re: Unibet [29] [Re: raiders_]
robert423 Offline
veteran

Meldunek: 05/06/2006
Postów: 1237
chyba wszystko w porzo

Do góry
#2577140 - 30/08/2008 23:56 Re: Unibet [29] [Re: robert423]
Art300 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 20/07/2007
Postów: 1665
U mnie co chwila na live zmieniaja sie wyniki, zeruja zwykle. tez macie cos takiego?

Do góry
#2578843 - 31/08/2008 16:57 Re: Unibet [29] [Re: Art300]
violent Offline
enthusiast

Meldunek: 08/09/2007
Postów: 265
Czy na Netellera Oni wypłacają w niedziele czy można raczej o tym zapomnieć?

Do góry
#2580484 - 01/09/2008 04:29 Re: Unibet [29] [Re: violent]
Cendruś Offline
Oszust i... dzida!!!

Meldunek: 26/12/2005
Postów: 14689
Skąd: Wwa
wie ktos moze od ktorej godziny bedzie dostepny dostep do wplaty pieniedzy na konto poprzez bank pko bp (inteligo) z przelewy24 ?

Do góry
#2582145 - 02/09/2008 08:41 Re: Unibet [29] [Re: raiders_]
Lampe Offline
member

Meldunek: 26/03/2004
Postów: 114
Skąd: Bydgoszcz
Originally Posted By: raiders_
Panowie jak tam Unibet stoi ,wszsytko w porzadku?
Nie gralem 3 miesiace ,a z bliza sie sezon NFL iNHl wiec trzeba wplacac kase ,a czytalem ze jakies problemiki byly w UNIBECIE chyba z wyplatami itp historie


Były problemy z wypłatami, miesiąc temu. Teraz już OK, wypłacona kasa po 2 dniach na koncie. Ale jak chcesz grać na wieksze stawki to odradzam. Mega limity, jak chcesz na coś przyłożyć to odrzucają kupon i mocno zmniejszają kurs na typ, który chciałeś dać. Dla mnie było to tak wkurzające, że przestałem u nich grać... i chyba o to im chodziło. Trudno, są też inne buki.

Do góry
#2582410 - 02/09/2008 17:49 Re: Unibet [29] [Re: Lampe]
raiders_ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/03/2004
Postów: 16479
Skąd: z samego dna
Originally Posted By: Lampe
Originally Posted By: raiders_
Panowie jak tam Unibet stoi ,wszsytko w porzadku?
Nie gralem 3 miesiace ,a z bliza sie sezon NFL iNHl wiec trzeba wplacac kase ,a czytalem ze jakies problemiki byly w UNIBECIE chyba z wyplatami itp historie


Były problemy z wypłatami, miesiąc temu. Teraz już OK, wypłacona kasa po 2 dniach na koncie. Ale jak chcesz grać na wieksze stawki to odradzam. Mega limity, jak chcesz na coś przyłożyć to odrzucają kupon i mocno zmniejszają kurs na typ, który chciałeś dać. Dla mnie było to tak wkurzające, że przestałem u nich grać... i chyba o to im chodziło. Trudno, są też inne buki.


O tu mnie zmartwiles , w poprzednim sezonie NHL gralem u nich calutki sezon progresje i ani razu nic mi nie cofneli ,a szy single po 400zl ( no chyba ze to jeszce nie te stawki \:p za ktore cofaja )
Teraz takze chcialem u nich pograc bo bardzo dobrze mi sie u nich gralo.

Mozesz napisac przy jakich stawkach Ci cofali kupony?

Do góry
#2582418 - 02/09/2008 18:09 Re: Unibet [29] [Re: raiders_]
Lampe Offline
member

Meldunek: 26/03/2004
Postów: 114
Skąd: Bydgoszcz
Originally Posted By: raiders_
Originally Posted By: Lampe
Originally Posted By: raiders_
Panowie jak tam Unibet stoi ,wszsytko w porzadku?
Nie gralem 3 miesiace ,a z bliza sie sezon NFL iNHl wiec trzeba wplacac kase ,a czytalem ze jakies problemiki byly w UNIBECIE chyba z wyplatami itp historie


Były problemy z wypłatami, miesiąc temu. Teraz już OK, wypłacona kasa po 2 dniach na koncie. Ale jak chcesz grać na wieksze stawki to odradzam. Mega limity, jak chcesz na coś przyłożyć to odrzucają kupon i mocno zmniejszają kurs na typ, który chciałeś dać. Dla mnie było to tak wkurzające, że przestałem u nich grać... i chyba o to im chodziło. Trudno, są też inne buki.


O tu mnie zmartwiles , w poprzednim sezonie NHL gralem u nich calutki sezon progresje i ani razu nic mi nie cofneli ,a szy single po 400zl ( no chyba ze to jeszce nie te stawki \:p za ktore cofaja )
Teraz takze chcialem u nich pograc bo bardzo dobrze mi sie u nich gralo.

Mozesz napisac przy jakich stawkach Ci cofali kupony?


Nie no spoko, za 400zl to przyjmują. Ale jak chciałbyś postawić coś za kilka/kilkanaście tys. np. po kursie 2.0 to możesz spodziewać się odrzucenia kuponu i zmniejszenia kursu na około 1.9 \:\) To standard i jest to irytujące. Bo np. chce dać tenisistę X na którego w Unibet jest 2.0, a w expekt lub bet365 jest np 1.95. Więc wpłacam do Unibet bo mam tu niby najlepszy kurs, stawiam po 2.0 i mi cofają kupon zmniejszając kurs na 1.9. I wtedy się człowiek denerwuje, że do nich wpłacił bo mógł zagrać w innym buku za więcej niż 1.9. Ja to traktuje jako naciąganie klienta. To tak jakbyś w hipermarkecie miał cenę na półce 100zł i poszedł do kasy i ci pani woła 120zł. Ręce opadają. Dlatego ja przestałem u nich grać. Ale jeśli grywasz do 2 tys. tys to jak najbardziej polecam Unibet. Przy tych stawkach nie robią problemów. Kasa idzie szybko, dobry kontakt z supportem.

Do góry
#2582422 - 02/09/2008 18:38 Re: Unibet [29] [Re: Lampe]
raiders_ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/03/2004
Postów: 16479
Skąd: z samego dna
Originally Posted By: Lampe
Originally Posted By: raiders_
Originally Posted By: Lampe
Originally Posted By: raiders_
Panowie jak tam Unibet stoi ,wszsytko w porzadku?
Nie gralem 3 miesiace ,a z bliza sie sezon NFL iNHl wiec trzeba wplacac kase ,a czytalem ze jakies problemiki byly w UNIBECIE chyba z wyplatami itp historie


Były problemy z wypłatami, miesiąc temu. Teraz już OK, wypłacona kasa po 2 dniach na koncie. Ale jak chcesz grać na wieksze stawki to odradzam. Mega limity, jak chcesz na coś przyłożyć to odrzucają kupon i mocno zmniejszają kurs na typ, który chciałeś dać. Dla mnie było to tak wkurzające, że przestałem u nich grać... i chyba o to im chodziło. Trudno, są też inne buki.


O tu mnie zmartwiles , w poprzednim sezonie NHL gralem u nich calutki sezon progresje i ani razu nic mi nie cofneli ,a szy single po 400zl ( no chyba ze to jeszce nie te stawki \:p za ktore cofaja )
Teraz takze chcialem u nich pograc bo bardzo dobrze mi sie u nich gralo.

Mozesz napisac przy jakich stawkach Ci cofali kupony?


Nie no spoko, za 400zl to przyjmują. Ale jak chciałbyś postawić coś za kilka/kilkanaście tys. np. po kursie 2.0 to możesz spodziewać się odrzucenia kuponu i zmniejszenia kursu na około 1.9 \:\) To standard i jest to irytujące. Bo np. chce dać tenisistę X na którego w Unibet jest 2.0, a w expekt lub bet365 jest np 1.95. Więc wpłacam do unibet bo mam tu niby najlepszy kurs, stawiam po 2.0 i mi cofają kupon zmniejszając kurs na 1.9. I wtedy się człowiek denerwuje, że do nich wpłacił bo mógł zagrać w innym buku za więcej niż 1.9. Ja to traktuje jako naciąganie klienta. To tak jakbyś w hipermarkecie miał cenę na półce 100zł i poszedł do kasy i ci pani woła 120zł. Ręce opadają. Dlatego ja przestałem u nich grać. Ale jeśli grywasz do 2 tys. tys to jak najbardziej polecam Unibet. Przy tych stawkach nie robią problemów. Kasa idzie szybko, dobry kontakt z supportem.

I tu jest problem z wiekszosicia bukow ktore maja Pzrelwe 24 w ofercie . tak jak naoisales znajdujesz dobry kurs u jakiegos buka wplacasz natychmiast kase grasz ,a oni cofaja zaklad to nie tylko tak Unibet robi \:\) Betsson takze robi takie zagrywki i za kwoty rzedu 300-400zl a czasami i nizsze, w Gamebookers takze takie opcje sa .jakis czas temu cofneli mi DUBLA za 300zl z MLB \:D
Jesli nie grasz u danego buka a wplacsz kase placasz kase i w dodatku wieksza tylko do zagrania jednego zdazrenai odrazu buk kfalifikuje cie jako ZAWODOWEGO GRACZA a taki unikaja jak ognia \:\)

Do góry
#2582704 - 02/09/2008 23:39 Re: Unibet [29] [Re: raiders_]
MasterHewitt Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 18/11/2007
Postów: 2115
Skąd: Zabkowice Slaskie
wie ktos jak mozna zmienic adres moneybookers przy depozycie? Bo mam jakis dziwny mail wpisany

Do góry
#2584058 - 03/09/2008 21:36 Re: Unibet [29] [Re: MasterHewitt]
Golffour Offline
addict

Meldunek: 31/07/2005
Postów: 698
Skąd: Opole
Juz 3 dzien czekam na odpowiedz dzialu finansowego w sprawie mojej wyplaty - musialem przeslac wszystkie dokumenty jesccze raz chociaz konto bylo zweryfikowane - przeslalem i dalej cisza a na hotline mowia mo ze to z powodow bezpieczenstwa, czy to naprawde ja wyplacam.. i mam dalej czekac bo maja duzo pracy... chore - jak moge przelac kase na obce konto bankowe skoro i tak automatycznie w zakladce odbiorca pojawiaja sie dane wlasciciela konta w Unibet i nie mozna ich zmienic . zal.pl i w c.h.u.j. straconych nerwow... a najlepsze ze jakies groszaki przelali po 20h na konto w moneybookers i nie mnieli problemow... \:\(

Do góry
#2585066 - 04/09/2008 15:11 Re: Unibet [29] [Re: Golffour]
Golffour Offline
addict

Meldunek: 31/07/2005
Postów: 698
Skąd: Opole
Originally Posted By: Golffour
Juz 3 dzien czekam na odpowiedz dzialu finansowego w sprawie mojej wyplaty - musialem przeslac wszystkie dokumenty jesccze raz chociaz konto bylo zweryfikowane - przeslalem i dalej cisza a na hotline mowia mo ze to z powodow bezpieczenstwa, czy to naprawde ja wyplacam.. i mam dalej czekac bo maja duzo pracy... chore - jak moge przelac kase na obce konto bankowe skoro i tak automatycznie w zakladce odbiorca pojawiaja sie dane wlasciciela konta w Unibet i nie mozna ich zmienic . zal.pl i w c.h.u.j. straconych nerwow... a najlepsze ze jakies groszaki przelali po 20h na konto w moneybookers i nie mnieli problemow... \:\(


Ma ktos moze jakies namiary do kogos bardziej kompetentnego w tej firmie? Czekam 4 dzien na ponowna weryfikacje a babka napisala ze mam uzbroic sie w cierpliwosc i nie pisac wiecej na ten temat, telefoniczne interwencje tez nie pomagaja...8ooo wisi w przestrzeni i nie chca wyplacic ze "wzgledow bezpieczenstwa" a 300pln przelali bez problemu na moneybookers chociaz byla to wyplata zlecona po tej duzej... pajace jedne

Do góry
#2585102 - 04/09/2008 17:48 Re: Unibet [29] [Re: Golffour]
raiders_ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/03/2004
Postów: 16479
Skąd: z samego dna
Originally Posted By: Golffour
Juz 3 dzien czekam na odpowiedz dzialu finansowego w sprawie mojej wyplaty - musialem przeslac wszystkie dokumenty jesccze raz chociaz konto bylo zweryfikowane - przeslalem i dalej cisza a na hotline mowia mo ze to z powodow bezpieczenstwa, czy to naprawde ja wyplacam.. i mam dalej czekac bo maja duzo pracy... chore - jak moge przelac kase na obce konto bankowe skoro i tak automatycznie w zakladce odbiorca pojawiaja sie dane wlasciciela konta w Unibet i nie mozna ich zmienic . zal.pl i w c.h.u.j. straconych nerwow... a najlepsze ze jakies groszaki przelali po 20h na konto w moneybookers i nie mnieli problemow... \:\(


Czlowieku wes sobie na wstrzymanie , chcesz pzrelac 8000zl na obcekonto tak wnioskuje z dwoch twoich wypowiedzi i masz pretensje ze Unibet wstrzymal Ci kase i che ponownej weryfikacji konta .

Po 1 zaden szanujacy buk ,a nawet te pseudo buki nie pzreleja Ci pieniedzy na konto bankowe ktore ma inne dane personalne niz TWOJE lub najblizszego czlonka rodziny (Ojciec ,MAtka ) .
Wiec zachowanie /dzialanie Unibetu jest jak najbardziej wlasciwe .
Kolejna sprawa to dlaczego pzrelewasz kase na konto bankowe obce ,a nie swoje ? sam sie prosisz o tego typu procedury i utrudninia .

Zaluzmy taka sytuacje ze pzrelal bys pieniedze na to obcekonto bankowe i kasa by tam nie dotarla mial bys pretensje ze Ci Unibet kasezle pzrelal i bylo by znowu halo.
Kolejna sprawa to kradzieze z kont bukmacherskich ,dla kogos sprytnego lub nawet zwyklego lajika ktury che Ci zrobic zart lub przypadkowo "uczac" ,poznajc tajniki hakingu moze wkrac twoje chaslo do buka np po przez zwykly glupi mail spreparowany jako wiadomosc od Unibet. Byla ostatnio akcja z preparowanymi mailami w WBK ktore instalowaly jakies trojany i w tresci byla prosba o zalogowanie sie na swoje konto za pomoca linku z maila . Juz pomijajac takie maile ktos by wszedl w posiadanie twojego halsa do buka i zlecil by przelew na swoje konto wszystki ch srodkuow ,buka wyplacil by bez zadnego ale a ty bys tzreszczal i plakal w poduche ze cie okradli a buk nie zweryfikowal kont na jakie wyplacane byly pieniadze.

Wiec proponuje nie panikowac, na takie dzalania bum ma 14 dni.Tzreba bylo wyplacac na konto zweryfikowane juz wczesniej i jak mniemam na Twoje dane to kase bys mial po 2 dniach.

Pozdrawiam

Do góry
#2585184 - 04/09/2008 19:16 Re: Unibet [29] [Re: raiders_]
Golffour Offline
addict

Meldunek: 31/07/2005
Postów: 698
Skąd: Opole
Zle mnie zrozumiales, Chodzi o to - ze wyplacam na MOJE konto bankowe ( zarejestrowane jest na mnie - posiadacza konta w Unibet) I kilkakrotnie juz wyplacalem na to konto pieniadze!!! I nr tego konta nigdy nie byl zmieniany, a teraz nagle zazadali ponownej weryfikacji... Choc jak jeszcze Raz podkresle nr rachunku bankowego nie byl zmieniany i jest zarejestrowany na mnie!!! Dlatego tak sie denerwuje....
Quote:
Tzreba bylo wyplacac na konto zweryfikowane juz wczesniej i jak mniemam na Twoje dane to kase bys mial po 2 dniach.
Zrobilem tak jak napisales - wyplacilem kase na predzej zweryfikowane konto!!!

Do góry
#2585194 - 04/09/2008 19:43 Re: Unibet [29] [Re: Golffour]
venom Offline
old hand

Meldunek: 28/02/2007
Postów: 992
Spora kwota.. nie dziwię się więc, że trochę to trwa. Nie mogłeś rozbić jej może na mniejsze?
Zwykle na e-mail od Unibetu o realizowaniu przelewu czekam około dwóch dni natomiast już sam przelew trafia na moje konto w granicy 3-4 dni. Ale są to kwoty jednak mniejsze \:\)
Przy takich wygranych pewnie "dotknęły" Cie już limity - duże ( w znaczeniu, że niskie )?

Do góry
#2585196 - 04/09/2008 19:51 Re: Unibet [29] [Re: venom]
Golffour Offline
addict

Meldunek: 31/07/2005
Postów: 698
Skąd: Opole
Originally Posted By: venom
Spora kwota.. nie dziwię się więc, że trochę to trwa. Nie mogłeś rozbić jej może na mniejsze?
Zwykle na e-mail od Unibetu o realizowaniu przelewu czekam około dwóch dni natomiast już sam przelew trafia na moje konto w granicy 3-4 dni. Ale są to kwoty jednak mniejsze \:\)
Przy takich wygranych pewnie "dotknęły" Cie już limity - duże ( w znaczeniu, że niskie )?

Jakbym wiedzial ze beda takie problemy to bym rozbil i powoli wyplacal... \:\) Limity mam juz spore - wiekszosc do akceptacji... ale daja sie jeszcze troche pobawic... Ale po tych szopkach zwine sie chyba stamtad

Do góry
Strona 8 z 17 < 1 2 ... 6 7 8 9 10 ... 16 17 >

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
7 zarejestrowanych użytkowników (pacyfista, alfa, akagi, igea23, Sensei, Akhu, ANZELMO), 3911 gości oraz 9 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24777 Użytkowników
97 For i subfor
45104 Tematów
5591832 Postów

Najwięcej online: 5008 @ 08/09/2024 09:42