Konkurencje olimpijskie: - bieg na 100m mężczyzn
- bieg na 200m mężczyzn
- bieg na 400m mężczyzn
- bieg na 800m mężczyzn
- bieg na 1500m mężczyzn
- bieg na 5000m mężczyzn
- bieg na 10000m mężczyzn
- maraton mężczyzn
- sztafeta 4x100m mężczyzn
- sztafeta 4x400m mężczyzn
- bieg na 110m przez płotki mężczyzn
- bieg na 400m przez płotki mężczyzn
- bieg na 3000m z przeszkodami mężczyzn
- chód na 20km mężczyzn
- chód na 50km mężczyzn
- skok wzwyż mężczyzn
- skok o tyczce mężczyzn
- skok w dal mężczyzn
- trójskok mężczyzn
- rzut oszczepem mężczyzn
- rzut dyskiem mężczyzn
- rzut młotem mężczyzn
- pchnięcie kulą mężczyzn
- dziesięciobój mężczyzn
- bieg na 100m kobiet
- bieg na 200m kobiet
- bieg na 400m kobiet
- bieg na 800m kobiet
- bieg na 1500m kobiet
- bieg na 5000m kobiet
- bieg na 10000m kobiet
- maraton kobiet
- sztafeta 4x100m kobiet
- sztafeta 4x400m kobiet
- bieg na 100m przez płotki kobiet
- bieg na 400m przez płotki kobiet
- bieg na 3000m z przeszkodami kobiet
- chód na 20km kobiet
- skok wzwyż kobiet
- skok o tyczce kobiet
- skok w dal kobiet
- trójskok kobiet
- rzut oszczepem kobiet
- rzut dyskiem kobiet
- rzut młotem kobiet
- pchnięcie kulą kobiet
- siedmiobój kobiet
Reprezentanci Polski:Monika Bejnar, Kamila Chudzik, Lidia Chojecka, Monika Drybulska, Sylwia Ejdys, Wioletta Frankiewicz, Żaneta Glanc,
Dorota Gruca, Grażyna Prokopek -Janacek, Marta Jeschke, Anna Jesień, Dorota Jędrusińska, Agnieszka Karpiesiuk, Ewelina Klocek, Joanna Kocielnik, Aurelia Trywiańska -Kollasch, Daria Korczyńska, Sylwia Korzeniowska, Izabela Kostruba, Katarzyna Kowalska, Barbara Madejczyk, Anna Jakubczak -Pawelec, Urszula Piwnicka, Joanna Piwowarska, Wioletta Potępa, Monika Pyrek, Anna Rostkowska, Anna Rogowska, Kamila Skolimowska, Karolina Tymińska, Joanna Wiśniewska, Anita Włodarczyk, Jolanta Wójcik, Krystyna Zabawska, Małgorzata Zadura, Rafał Augustyn, Michał Bieniek, Artur Brzozowski, Łukasz Chyła, Paweł Czapiewski, Daniel Dąbrowski, Przemysław Czerwiński, Rafał Fedaczyński, Igor Janik, Jakub Jelonek, Marcin Jędrusiński, Piotr Kędzia, Piotr Klimczak, Kacper Kozłowski, Robert Kubaczyk, Dariusz Kuć, Marcin Lewandowski, Tomasz Majewski, Piotr Małachowski, Kamil Masztak, Artur Noga, Marcin Nowak, Marek Plawgo, Arkadiusz Sowa, Marcin Starzak, Grzegorz Sudoł, Henryk Szost, Tomasz Szymkowiak, Piotr Wiaderek, Rafał Wieruszewski, Szymon Ziółkowski.
Przydatne linki: Program zawodów Oficjalna strona IAAF Oficjalny portal Polskiego Związku Lekkiej Atletyki Najlepsze rezultaty na świecie Reszta dyscyplin później...