Strona 2 z 3 < 1 2 3 >
Opcje tematu
#2702944 - 05/11/2008 00:51 Re: Liga Mistrzów 2008/2009 - Grupa D - FC Liverpool, PSV, Olympique M, Atletico [Re: Amkwish]
19marcin08 Offline
ŁKS Łódź


Meldunek: 06/02/2005
Postów: 23488
Skąd: Łódź
Amkwish czy tylko dlatego, że jesteś w Hiszpanii to wiesz lepiej?
Trzeba tam być by móc stwierdzić, że dana drużyna grała lepiej czy gorzej? I jeszcze piszesz nie wiadomo skąd, że nie powinieneś pisać o hiszpańskiej piłce, przecież Kfjatek tak nie napisał, tylko wg niego Real grał lepiej w tym meczu i tyle, ma swoje zdanie.
Nie zachowujmy się jak dzieci

Pozdrawiam Amk \:\)

Do góry
Bonus: Unibet
#2702947 - 05/11/2008 00:54 Re: Liga Mistrzów 2008/2009 - Grupa D - FC Liverpool, PSV, Olympique M, Atletico [Re: Amkwish]
zalayeta Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/12/2006
Postów: 11219
Originally Posted By: amkwish
Originally Posted By: kfjatek
Originally Posted By: amkwish

Derby Madrytu widziales ?
Po tym co piszesz ,watpie.
Atletico bylo ekipa zdecydowanie lepsza ,ale fart byl po stronie rywala.

\:D

Amkwish z całym szacunkiem dla Twojej osoby. Nie wypisuj takich głupot!

Przepraszam za OT.


Jasne Kwiatek ,jestes blizej niz ja ,widzisz i wiesz wiecej ,potrafisz ocenic lepiej ,nawet nie osmielałbym sie dyskutowac \:D

Racja ,nie powinienem pisac o hiszpańskiej piłce ,wezme to sobie do serca i przerzuce sie na trotting.


nie rozumiem tego co piszesz nasz drogi "hiszpański korespondencie" ok wiele dajesz dla forum ciekawych spostrzezen i wogole ale myslisz ze tam siedzisz to znasz ichniejsza lige i to co grac??watpie - wiele kup[onow przegrales i tyle jak kazdy z nas my siedzimy w naszym zabidzony kraju nie znamy sie zle typujemy a ws umie liga polska poinna byc izi bo tu mieszkamy

Sorry za ot wypilem i mnie nosi ale chyba prawdy wq tym jest wiecej niz ziarnko jedno

Pozdrawiam Amkwish

Do góry
#2702954 - 05/11/2008 00:57 Re: Liga Mistrzów 2008/2009 - Grupa D - FC Liverpool, PSV, Olympique M, Atletico [Re: 19marcin08]
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Originally Posted By: 19marcin08
Amkwish czy tylko dlatego, że jesteś w Hiszpanii to wiesz lepiej?


Nie tylko ,ale to ,że tu zyje bardzo pomaga mi w typowaniu Primera Division.

Koniec tego OT !

Do góry
#2702997 - 05/11/2008 01:17 Re: Liga Mistrzów 2008/2009 - Grupa D - FC Liverpool, PSV, Olympique M, Atletico [Re: Amkwish]
kfjatek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 01/09/2004
Postów: 23725
Skąd: Poznań
Nie neguję tego, że znasz się na Primera D., tylko to - że trzeba siedzieć w Hiszpanii żeby stwierdzić kto był drużyną lepszą (zdecydowanie lepszą) we wspomnianych wcześniej derbach.
A fakt, że żyjesz na Półwyspie i masz taki a nie inny avatar, sugeruje odrobinę, iż możesz mieć problemy z obiektywnością swoich opinii.

Nie wiem więc dlaczego się obrażasz?

Koniec tego OT \:\)

Do góry
#2703030 - 05/11/2008 01:38 Re: Liga Mistrzów 2008/2009 - Grupa D - FC Liverpool, PSV, Olympique M, Atletico [Re: kfjatek]
mura Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/02/2006
Postów: 10252

Drogi Amkwishu,
napiszę krótko:

czy możesz z ręką na sercu napisać że
Quote:
Atletico było ekipa zdecydowanie lepsza ,ale fart byl po stronie rywala
??????????

poproszę też o wypowiedzi osób, które (tak jak ja - będąc w Polsce) oglądały ten mecz tylko w polskiej telewizji, z polskim komentarzem.
już jeden komentarz wczoraj przez Ciebie został usunięty - wprawdzie może niezbyt twórczy ale autor posta wyraźnie zaznaczył (podobnie jak ja czy @kfjatek) że Atletico miało masę szczęścia i gdyby nie błędy sędziego najprawdopodobniej mecz byłby rozstrzygnięty dużo wcześniej niż 94min

w tym momencie zaklinasz rzeczywistość.

i nie rozumiem co ma oznaczać Twoje zachowanie, ja Cie nie obrażam - Ty to zrobiłeś i piszesz koniec OT. hiszpańska sprawiedliwość ???

tak się skłąda ze oglądałem ten mecz i napisałem co widziałem. Atletico w 1 połowie nie istniało
gdyby nie szczęście to Real rozstrzygnął by ten mecz do przerwy:
- 1 nieuznana bramka (błąd sędziego)
- 1 błędna decyzja (piłkarz Realu wychodzi sam na sam ale sędzia cofa grę, nie stosuje przywileju korzyści i przyznaje w środkowej strefie wolny dla Realu, z którego poszło piękne prostopadłe podanie)
- 1 błędna decyzja o spalonym (dokłądnie nie pamietam czy Real strzelił bramkę czy pilkarz Królewskich nie wykończył akcji z powodu błędnego gwizdka)

CZY JA ŹLE WIDZIAŁEM ???

sędziowie byli bardzo słabi ale częściej mylili się na korzyść Atletico.

pisząc sprawiedliwy remis miałem na myśli to, że Atletico powinno zostać wynagrodzone bramką za ambicję w 2 połowie gdzie stworzyli wiele sytuacji ale nic nie wpadło (Real o ile pewnie pamiętasz też stwarzał w 2 częście bramkowe sytuacje)

więc kawa na ławę, pomiń swoje sofizmatyczne wpisy.

CZY ATLETICO BYŁO LEPSZE W TYM MECZU?
i CZY PRZYTOCZONE SYTUACJE Z 1 POŁOWY MIAŁY MIEJSCE, CZY TO TYLKO MÓJ WYMYSŁ I POLECASZ MI WIZYTĘ U OKULISTY???

Do góry
#2703047 - 05/11/2008 01:44 Re: Liga Mistrzów 2008/2009 - Grupa D - FC Liverpool, PSV, Olympique M, Atletico [Re: mura]
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Originally Posted By: mura



CZY ATLETICO BYŁO LEPSZE W TYM MECZU?
i CZY PRZYTOCZONE SYTUACJE Z 1 POŁOWY MIAŁY MIEJSCE, CZY TO TYLKO MÓJ WYMYSŁ I POLECASZ MI WIZYTĘ U OKULISTY???



Atletico było lepsze w tym meczu ,tak uważam \:\)

Wizyty u okulisty Ci nigdzie nie polecałem ,ale po tym co ostatnio napisałes jakies ziółka uspakajajace pewnie by Ci nie zaszkodziły \:\)

Do góry
#2703055 - 05/11/2008 01:46 Re: Liga Mistrzów 2008/2009 - Grupa D - FC Liverpool, PSV, Olympique M, Atletico [Re: Amkwish]
zalayeta Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/12/2006
Postów: 11219
Originally Posted By: amkwish
Originally Posted By: mura



CZY ATLETICO BYŁO LEPSZE W TYM MECZU?
i CZY PRZYTOCZONE SYTUACJE Z 1 POŁOWY MIAŁY MIEJSCE, CZY TO TYLKO MÓJ WYMYSŁ I POLECASZ MI WIZYTĘ U OKULISTY???



Atletico było lepsze w tym meczu ,tak uważam \:\)

Wizyty u okulisty Ci nigdzie nie polecałem ,ale po tym co ostatnio napisałes jakies ziółka uspakajajace pewnie by Ci nie zaszkodziły \:\)


a tobie amkwish przydalby sie jakis nerwosol bo widze ze cie nerwy w dniu dzisiejszym ponosza i na kazdego jedziesz rowno !!

Do góry
#2703066 - 05/11/2008 01:52 Re: Liga Mistrzów 2008/2009 - Grupa D - FC Liverpool, PSV, Olympique M, Atletico [Re: Amkwish]
mura Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/02/2006
Postów: 10252
Wiesz co Amk,... chyba raczej Tobie.
to Ty od jednej interpretacji meczu przeskoczyłeś od razu do tego że siedzisz w Hiszpanii i znasz się lepiej na Primera Division a przecież nikt o tym nie wspominał, sprawa tego nie dotyczyła

i nie dziw się że napisałem korektę do Twojej wypowiedzi bo masz autorytet na tym forum, sam napisałeś że się znasz na hiszpańskiej piłce, więc wiele osób które tego meczu nie widziały mogłyby wziąć Twoje słowa za pewnik, nagle jednak okazuje się że kilka osób widziało zupełnie co innego

moim zdaniem po prostu pomyliłeś się, napisałeś to na wyrost i nie potrafisz przyznać się do błędu, bo moim zdaniem oprócz Ciebie nie znajdzie się nikt inny kto napisze z czystym sumieniem że "Atletico było ekipa zdecydowanie lepsza ,ale fart byl po stronie rywala"

\:\)

Do góry
#2703108 - 05/11/2008 02:12 Re: Liga Mistrzów 2008/2009 - Grupa D - FC Liverpool, PSV, Olympique M, Atletico [Re: mura]
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Originally Posted By: mura

moim zdaniem po prostu pomyliłeś się, napisałeś to na wyrost i nie potrafisz przyznać się do błędu, bo moim zdaniem oprócz Ciebie nie znajdzie się nikt inny kto napisze z czystym sumieniem że "Atletico było ekipa zdecydowanie lepsza ,ale fart byl po stronie rywala"

\:\)


Mozesz sobie uważac ,ze sie pomyliłem, od tego nie umre \:\)

Subiektywna ocena ,nic wiecej ,a pisałem to kontrujac opinie ,ze Atletico tak słabo sie prezentuje.

Ciekawe ,ze po tym meczu Atletico nie dało sie pokonac Villarealowi ,zas Real pokazał sie jakby z gorszej strony i to z rywalem ,który jest o półkę lub dwie nizej.

Jest to jednak temat o CL ,wiec w nawiazaniu....

Uwazam ,ze wyciaganie daleko idacych wniosków z postawy druzyn w lidze i to w meczu derbowym , w którym dziac sie ma prawo wszystko nie jest dobrym rozwiazaniem.

Krótko na koniec

Liverpool - Atletico over 2,5

Do góry
#2703110 - 05/11/2008 02:12 Re: Liga Mistrzów 2008/2009 - Grupa D - FC Liverpool, PSV, Olympique M, Atletico [Re: kfjatek]
DJ SOSNA Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/03/2001
Postów: 5220
Originally Posted By: kfjatek
Originally Posted By: amkwish

Derby Madrytu widziales ?
Po tym co piszesz ,watpie.
Atletico bylo ekipa zdecydowanie lepsza ,ale fart byl po stronie rywala.

\:D

Amkwish z całym szacunkiem dla Twojej osoby. Nie wypisuj takich głupot!

Przepraszam za OT.


amkwish, jedyne wytłumaczenie jakie mi przychodzi do głowy to że oglądałeś mecz Ateltico Madryt - Real Madryt...na Barca TV \:D

wybacz, ale niemożliwe żeby parę osób widziało że lepszy był Real a ty, choć oglądałeś ten sam mecz, twierdzisz że lepszy był rywal a Real miał po prostu farta. Zastanów się. To ma być obiektywizm?

Oglądałem ten mecz i Real Madryt zasłużenie wygrał 2-1. Był drużyną lepszą i widział to każdy, każdy...

Do góry
#2703113 - 05/11/2008 02:14 Re: Liga Mistrzów 2008/2009 - Grupa D - FC Liverpool, PSV, Olympique M, Atletico [Re: Amkwish]
DJ SOSNA Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/03/2001
Postów: 5220
jeśli chodzi o dzisiejszy mecz LFC - Atletico, to ja skłaniałbym się do "potwórki z rozrywki" czyli tak jak w pierwszym meczu remisu. Nie zdziwię się jesli Liverpool FC obejmie prowadzenie a potem straci bramkę i skończy sie znowu 1-1. Patrząc na grupę, 1pkt. zadowoli obie ekipy, zwłaszcza jak OM pokona PSV. Osobiście typowanie obu meczóe ODPUSZCZAM.

Do góry
#2703147 - 05/11/2008 02:29 Re: Liga Mistrzów 2008/2009 - Grupa D - FC Liverpool, PSV, Olympique M, Atletico [Re: DJ SOSNA]
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Originally Posted By: DJ SOSNA

wybacz, ale niemożliwe żeby parę osób widziało że lepszy był Real a ty, choć oglądałeś ten sam mecz, twierdzisz że lepszy był rywal a Real miał po prostu farta. Zastanów się. To ma być obiektywizm?


To nie jest skok w dal czy bieg na 100 metrów.
Kazdy mecz podlega SUBIEKTYWNEJ ocenie widza ,wiec moze pozwolicie ,ze zachowam sobie prawo do własnego zdania.
Czasy ,w których wszystkim kazano uwazac tak samo mamy ,na szczęście ,poza soba.

Mnie bardziej przypadła do gustu gra Atletico i gwoli scisłosci takiego okreslenia powinienem uzyć.
Poleciałem skrótem "byli lepsi" i chyba stad całe zamieszanie ,nie warte chyba funta kłaków.

Filip ,nie odpuszczaj sobie ,bedzie OVER \:\)

A jutro.....Real kończy mi kupon za bardzo spora kasę

Do góry
#2703172 - 05/11/2008 02:38 Re: Liga Mistrzów 2008/2009 - Grupa D - FC Liverpool, PSV, Olympique M, Atletico [Re: DJ SOSNA]
bcn1899 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/05/2005
Postów: 3939
"wpływ współrzędnych geograficznych na postrzeganie potencjału drużyn piłkarskich" praca zbiorowa.

\:D

roz***cie mnie...

ale zeby nie bylo OT to prosze, oto sklady wg Marki i ważne lub najważniejsze info: 'El Liverpool, sin el 'Niño'...



--
pzdr.bcn1899 *no hay explicacion para esta loca pasion*

Do góry
#2703188 - 05/11/2008 02:45 Re: Liga Mistrzów 2008/2009 - Grupa D - FC Liverpool, PSV, Olympique M, Atletico [Re: bcn1899]
Baqu Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 28/09/2004
Postów: 26931
Skąd: ‎Mindfields
coś im się "kajt" z Alonso przestawił...

moim zdaniem gospodarze ( w sumie to grają trzema napastnikami ) jak i goście w swoich ustawieniach wykazują bardzo duży potenciał goleadorski także zgadzam się z Magikiem co do overka, aczkolwiek nie 7/10 a 4/10 \:\)

pozdr,

Do góry
#2703361 - 05/11/2008 03:38 Re: Liga Mistrzów 2008/2009 - Grupa D - FC Liverpool, PSV, Olympique M, Atletico [Re: Baqu]
bitnap Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/09/2007
Postów: 40246
po tym co zaprezentowaly obie ekipy w pierwszym meczu, smialo dzis gram jedynke

ATM go nie zremisowalo - predzej blizsze mi jest okreslenie, ze Anglicy oddali na wlasne zyczenie 2pkt

Do góry
#2703414 - 05/11/2008 03:48 Re: Liga Mistrzów 2008/2009 - Grupa D - FC Liverpool, PSV, Olympique M, Atletico [Re: bitnap]
tangerine Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/10/2002
Postów: 5281
Nie no ludziska, przecież widzieliśmy tydzień temu mecz w TVP - Liverool w drugiej połowie zupełnie nie istniał i gdyby nie "spisek" sędziów liniowych nie zremisowałby tamtego meczu, dzisiaj kurs na Atletico rewelacyjny, nic tylko próbować Pinnacle 7,45, mniam mniam

Do góry
#2703537 - 05/11/2008 04:27 Re: Liga Mistrzów 2008/2009 - Grupa D - FC Liverpool, PSV, Olympique M, Atletico [Re: tangerine]
Baqu Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 28/09/2004
Postów: 26931
Skąd: ‎Mindfields
Originally Posted By: tangerine
Nie no ludziska, przecież widzieliśmy tydzień temu mecz w TVP - Liverool w drugiej połowie zupełnie nie istniał i gdyby nie "spisek" sędziów liniowych nie zremisowałby tamtego meczu, dzisiaj kurs na Atletico rewelacyjny, nic tylko próbować Pinnacle 7,45, mniam mniam


mmm ja sie zgodzę z bitnap - Liverpool po prostu oddał II połowę, nie męczyli się wiedząc co czeka ich w weekend, to już zgrana inteligentna drużyna, która wie, że nie da się co mecz grać na najwyższych obrotach.

Do góry
#2703557 - 05/11/2008 04:30 Re: Liga Mistrzów 2008/2009 - Grupa D - FC Liverpool, PSV, Olympique M, Atletico [Re: tangerine]
bitnap Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/09/2007
Postów: 40246
mam nadzieje, ze to zwykly zart

Pool byl druzyna lepsza przez zdecydowana wiekszosc spotkania i do konca nie wiem czym bylo spowodowane to, ze w koncowych minutach spotkania dal sie zepchnac do tak glebokiej defensywy

czy to zwyczajne zmeczenie, czy poprostu uwierzyli, ze na stojaco dociagna te 1-0(Hiszpanie wymieniali spokojnie podania tylko na wlasnej polowie, po przekroczeniu linii srodkowej zupelnie konczyly sie pomysly na gre a do atakow w ost minutach nie tyle przyczynila sie ich gra, co prawdopodobnie polecenia Rafy, ktory nie spodziewal sie, ze biedaczki z Madrytu beda w stanie jeszcze cos ugrac i zaczela sie gleboka defensywa i kontrowanie)

dzis tylko geniusz Kuna moze uratowac Hiszpanow ...

Do góry
#2704913 - 05/11/2008 16:31 Re: Liga Mistrzów 2008/2009 - Grupa D - FC Liverpool, PSV, Olympique M, Atletico [Re: bitnap]
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
....a zodziejstwo drukarzy uratowac Pool

Atletico bylo znowu lepsze....MOIM ZDANIEM \:\)

PS. Sosna ustawil ten mecz

Do góry
#2768420 - 08/12/2008 21:39 Re: Liga Mistrzów 2008/2009 - Grupa D - FC Liverpool, PSV, Olympique M, Atletico [Re: Amkwish]
Gaske Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/08/2006
Postów: 22997
Skąd: Miami, FL
Ol. Marsylia - At. Madryt

Wydaje mi sie, ze mozna sprobowac na 1. Atletico podobno do Francji leci w dniu meczu, wiec na pewno nie beda wypoczeci i dobrze przygotowani, a i na wyniku im juz chyba az tak bardzo nie zalezy. Wszystko spowodowane pogrozkami z Francji. Do tego, ma nie byc kibicow z Hiszpani, bo zarzad poprosil fanow, zeby nie jechali na mecz.

OM bez Nianga po wczorajszym meczu, ale na pewno na wyniku im mocno zalezy, bo maja duza szanse na awans do UEFA.

Do tego, nie znalazlem inf., ale watpie zeby AM zagralo w najmocniejszym zestawieniu. \:\)

Do góry
Strona 2 z 3 < 1 2 3 >

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
11 zarejestrowanych użytkowników (pacyfista, igea23, alfa, Sensei, 11kera11, VVega, latajaca_holenderka, Akhu, burbon, Lukasz111, forty), 3473 gości oraz 5 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45050 Tematów
5584357 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07