Strona 7 z 9 < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 >
Opcje tematu
#2626157 - 29/09/2008 23:15 Re: Puchar UEFA [Re: Giertyszek]
Sabre Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 11/01/2007
Postów: 2839
Originally Posted By: Giertyszek
odrobina historii...

Parma - Wisła 2:1
Wisła - Parma ?:?

Wisła MUSIAŁA wygrać...

przykladów mozna podac jeszcze kilka

Jesli przywolujesz historie to warto przywolać jeszcze mecze z Realem Saragossa czy Schalke...

Do góry
Bonus: Unibet
#2626162 - 29/09/2008 23:17 Re: Puchar UEFA [Re: Sabre]
Giertyszek Offline
Inwestor

Meldunek: 07/12/2004
Postów: 7747
Skąd: Warszawa
toteż napisałem że przykładów mozna podać jeszcze kilka ;\)

Do góry
#2626224 - 29/09/2008 23:51 Re: Puchar UEFA [Re: Giertyszek]
bitnap Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/09/2007
Postów: 40246
kontra w 1 polowie ?

Skorza to trener, nie "trener" - przede wszystkim wysmienity taktyk

smiem twierdzic, ze bedzie chcial wygrac ten mecz 1-0 - tak wiec bramki dla Spursow to ja teoretyczniew zakladam w koncowce przy wyniku remisowym

no chyba, ze znowu Campbell przy biernej asyscie Diaza i drugiego kolegi, beztrosko dorosrodkuje na Benta

mysle, ze pomimo 2-1 z WHL, na pierwszym miejscu bedzie defensywa, potem dopiero atak

Wisla to jednak bardzo dojrzaly zespol, wpojona maja zelazna konsekwencje - nie zauwazylem, zeby grali na zasadzie "woz albo przewoz"

Spursi to wciaz "tylko" ale i "az" Spursi, wiec mimo zenujacej formy, nikt ich nie bedzie lekcewazyl


ja sklaniam sie coraz bardziej ku Wisle


obysmy w Krakowie uslyszeli "Ramos you don't know what you are doing!" \:D

Do góry
#2626286 - 30/09/2008 00:44 Re: Puchar UEFA [Re: bitnap]
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Originally Posted By: bitnap
kontra w 1 polowie ?

Skorza to trener, nie "trener" - przede wszystkim wysmienity taktyk





Litości.

Wysmienite było szczególnie ustawienie się na Camp Nou ,jak stado baranów na rzeź i oczekiwanie ,kiedy to (słaba ,podkreślmy to) Barca pyknie gola.
Wysmienita była zmiana w II ,wprowadzenie Zieńczuka i....zakaz grania lewą stroną

Szczytem kunsztu taktycznego było nieskorzystanie z lekcji, jaką 3 dni przed meczem z Kogutami sprezentowała Wisle Aston Villa.

O laniu od starego Franka Smudy nie wspomnę.

Stary Janas - Skorża - młody Janas (obserwator meczu Tottenham - Aston Villa \:D ).

I wszystkie niedoscigłe arkana "kunsztu" taktycznego zostaja w rodzinie.

Nie upieram sie ,ze Wisła przegra ,powtórze ,ze ucieszyłbym sie szczerze z ich awansu ,ale usadawianie Skorży w Loży Wielkich Taktyków jest naduzyciem ,które wymaga riposty \:\)

Do góry
#2626297 - 30/09/2008 00:56 Re: Puchar UEFA [Re: Amkwish]
santiago Offline
veteran

Meldunek: 25/11/2004
Postów: 1587
Skąd: kielce
Originally Posted By: amkwish
Originally Posted By: bitnap
kontra w 1 polowie ?

Skorza to trener, nie "trener" - przede wszystkim wysmienity taktyk





Litości.

Wysmienite było szczególnie ustawienie się na Camp Nou ,jak stado baranów na rzeź i oczekiwanie ,kiedy to (słaba ,podkreślmy to) Barca pyknie gola.
Wysmienita była zmiana w II ,wprowadzenie Zieńczuka i....zakaz grania lewą stroną

Szczytem kunsztu taktycznego było nieskorzystanie z lekcji, jaką 3 dni przed meczem z Kogutami sprezentowała Wisle Aston Villa.

O laniu od starego Franka Smudy nie wspomnę.

Stary Janas - Skorża - młody Janas (obserwator meczu Tottenham - Aston Villa \:D ).

I wszystkie niedoscigłe arkana "kunsztu" taktycznego zostaja w rodzinie.

Nie upieram sie ,ze Wisła przegra ,powtórze ,ze ucieszyłbym sie szczerze z ich awansu ,ale usadawianie Skorży w Loży Wielkich Taktyków jest naduzyciem ,które wymaga riposty \:\)


Ok, nawet jesli uważasz ze Skorża nie jest dobrym taktykiem to ja to rozumiem i nawet mógłbym sie z tym zgodzić.
Ale gwarantuje Ci, że "słaby taktycznie" trener Wisły nie ustawi w pierwszej połowie frontalnego ataku. Myśle ze Wisła bedzie grała bardzo ostrożnie w pierwszej części

Do góry
#2626698 - 30/09/2008 04:10 Re: Puchar UEFA [Re: santiago]
bitnap Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/09/2007
Postów: 40246
heh no jesli ktos uwaza, iz fakt czy Wisla zagra w LM czy w p.Uefa czy w zadnym z nich zalezy tylko i wylacznie od taktyki nakreslonej przez trenera, to gratuluje poczucia humoru

z tego co kojarze graja pilkarze a nie trener

nie oczekujmy ze Wisla na Camp Nou bedzie jezdzila z Barcelona, czy ona jest w formie czy pod forma - to chyba musialaby byc jakas niedorzecznosc albo slepy fanatyzm krakowskiego fana

Skorza kadre ma jaka ma i wiadomo, ze porazki z Barcelona czy Lechem nie byly pierwsze i ostatnie w tym sezonie

i te porownania AV do Wisly ... lo boze, widzisz i nie grzmisz

chciec brac przyklad a moc brac przyklad to "lekka roznica" - ktos tu sie chyba zdrowo zapedzil

Skorza jest i bedzie czolowym POLSKIM trenerem, mimo wieku przerasta juz niektorych "medrcow" i to dosc znacznie

aktualna sytuacja Wisly to raczej zasluga pana Cupiala a nie trenera, bo ten z pewnoscia chcialby miec duzo wieksze pole manewru

mnie porazka Wisly z Lechem absolutnie nie zdziwila - jak to mowia "o sile zespolu stanowi ... lawka rezerwowych"

Do góry
#2626729 - 30/09/2008 04:29 Re: Puchar UEFA [Re: Sabre]
Bodzio21 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/07/2007
Postów: 3858
Originally Posted By: Sabre
Originally Posted By: Giertyszek
odrobina historii...

Parma - Wisła 2:1
Wisła - Parma ?:?

Wisła MUSIAŁA wygrać...

przykladów mozna podac jeszcze kilka

Jesli przywolujesz historie to warto przywolać jeszcze mecze z Realem Saragossa czy Schalke...
nie będę wredny ale ja mogę przypomnieć rewanż z Lazio

Do góry
#2626787 - 30/09/2008 04:56 Re: Puchar UEFA [Re: bitnap]
Szewa Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/09/2004
Postów: 27489
FC Zurich - AC Milan

Ciężko na chwilę obecną powiedzieć coś o prawdopodobnym składzie Milanu na ten mecz. Nie wiadomo kogo Carlo powoła, kilku zawodników z podstawowego składu pewnie też odpocznie i zacznie mecz na ławce. Mimo to w najgorszym wypadku ten skład może wyglądać tak:

---------------Abbiati----------

Zambrotta--Bonera--Kaladze--Favalli

-----Emerson--Flamini--Ambrosini--------

--------------Kaka---------------------

-----Shevchenko--Inzaghi(Pato, Ronaldinho)

1. Wątpię żeby Ancelotti wywrócił do góry nogami zestawienie formacji defensywnej. Na 99% da odpocząć Maldiniemu i któremuś z bocznych obrońców (według mnie będzie to Jankulovski). Nie sądzę też, żeby wystawił do gry Didę. To zbyt duże ryzyko, poza tym nie wszystko jest jeszcze przesądzone i nie warto eksperymentować z tak newralgiczną pozycją, jaką jest bramkarz.

2. W pomocy prawdopodobnie od początku zagra Flamini, który dwa ostatnie mecze zaczynał na ławce. Jak już wspomniałem, przedstawiłem teoretycznie najsłabszą jedenastkę, stąd Emerson w składzie. Ale może być też tak, że Flamini zastąpi Gattuso, który napracował się niemiłosiernie w trzech ostatnich meczach, a na środku pomocy zagra, podobnie jak z Interem, Seedorf.

3. Ofensywa. Inzaghi od wtorku ma być gotowy do gry. Nie wiem, czy zagra od początku, ale mój wariant "słabej" jedenastki zakłada, że tak ;\) Jeżeli tak się nie stanie, to jego miejsce zajmie ktoś z dwójki Pato/Ronnie. Szewa chyba wreszcie dostanie swoją szansę gry od początku. Kaka też powinien wybiec w pierwszym składzie.

Niemniej, jakiekolwiek zestawienie osobowe wybierze Carlo, będzie to ciągle drużyna o kilka klas lepsza od rywali z Zurychu. Pozostaje oczywiście jeszcze kwestia mobilizacji, ale po ostatnich wynikach i wypowiedziach trenera/piłkarzy można dostrzec, że gra w piłkę znowu sprawia im przyjemność. Dlatego też siłą rozpędu i entuzjazmu mogą spokojnie pokusić się o zwycięstwo w czwartkowym spotkaniu. Ewentualne zlekceważenie rywala i strata bramki mogą wprowadzić niepotrzebną nerwowość w poczynania drużyny. Sądzę, że piłkarze zostaną odpowiednio uczuleni na taką możliwość przez sztab szkoleniowy. Założenie będzie proste: strzelamy bramkę i kontrolujemy grę.

Dopiero dzisiaj zobaczyłem kursy i mocno się zdziwiłem. Myślałem, że na zwycięstwo Milanu buki dadzą jakieś 1.60-1.65. Po takim kursie tego bym nie zagrał. Ale widzę, że można złapać spokojnie 1.80 i ten kurs uważam już za warty gry.

Drugi typ, to tradycyjnie over. Gospodarze przecież nie położą się na boisku, a ich bardzo dobra forma w lidze sprawia, że i w tym meczu będą w stanie coś ukłuć. Szczególnie, że znowu obrona wystąpi w nie najsilniejszym zestawieniu. A jeżeli Carlo wpadłby jednak na pomysł, żeby w bramce wystawić Didę, to ten zakład będzie tym bardziej warty gry ;\)

Ja tu widzę wynik w granicach 2-1, 3-1 dla Milanu.

Do góry
#2626799 - 30/09/2008 05:03 Re: Puchar UEFA [Re: Szewa]
Dziadek69 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/07/2006
Postów: 6503
Skąd: Ząbkowice Śląskie
witam ;\) wiecie moze czym podyktowana zostala pora rozpoczecia meczu Wisły ??? 15,45 kto jest za to odpowiedzialny ? ;/ nie obejrze meczu bo bede w pracy ;/

Do góry
#2626836 - 30/09/2008 05:23 Re: Puchar UEFA [Re: Dziadek69]
Hakan Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/11/2007
Postów: 11032
Angielska telewizja...

Do góry
#2626839 - 30/09/2008 05:25 Re: Puchar UEFA [Re: Hakan]
Hakan Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/11/2007
Postów: 11032

"Zapytaliśmy o powód tak wczesnego ustawienia rewanżu Wisła - Tottenham szefa redakcji sportowej TVP Roberta Korzeniowskiego. - Nie mieliśmy innego wyjścia, na taką godzinę naciskała angielska telewizja. Liga angielska jest silniejsza od naszej, więc musieliśmy się podporządkować - tłumaczył nam dyrektor Korzeniowski.
Anglicy tłumaczyli się tym, że 2 października mają w programie mecze pozostałych drużyn - Aston Villi, Manchesteru City i Evertonu, dlatego mecz Tottenhamu w Polsce byli zmuszeni ustawić tak wcześnie.
"

Do góry
#2626850 - 30/09/2008 05:28 Re: Puchar UEFA [Re: Hakan]
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Originally Posted By: Hakan

"[i]Zapytaliśmy o powód tak wczesnego ustawienia rewanżu Wisła - Tottenham szefa redakcji sportowej TVP Roberta Korzeniowskiego. - Nie mieliśmy innego wyjścia, na taką godzinę naciskała angielska telewizja. Liga angielska jest silniejsza od naszej, więc musieliśmy się podporządkować..


Debil \:D

Do góry
#2626871 - 30/09/2008 05:36 Re: Puchar UEFA [Re: Amkwish]
Master.com back Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/08/2004
Postów: 48493
Originally Posted By: amkwish
Originally Posted By: Hakan

"[i]Zapytaliśmy o powód tak wczesnego ustawienia rewanżu Wisła - Tottenham szefa redakcji sportowej TVP Roberta Korzeniowskiego. - Nie mieliśmy innego wyjścia, na taką godzinę naciskała angielska telewizja. Liga angielska jest silniejsza od naszej, więc musieliśmy się podporządkować..


Debil \:D



Wieczorem za to będą zawody strzelania z karabinka pneumatycznego- mistrzostwa powiatowe w Taszkiencie!

Naprawdę warto. \:\)




Z racji braku karabinków, przeniesiemy się zapewne na otwarte gminne mistrzostwa w strzelaniu z łuku (produkcja własna, tak by ne zabrakło) - gminne zawody o puchar sołtysa!

Do góry
#2627006 - 30/09/2008 07:15 Re: Puchar UEFA [Re: Master.com back]
Szewa Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/09/2004
Postów: 27489
A co to ma wspólnego z tematem ?

Do góry
#2627028 - 30/09/2008 08:20 Re: Puchar UEFA [Re: Szewa]
Bombej22 Offline
old hand

Meldunek: 28/10/2004
Postów: 777
Originally Posted By: Szewa
A co to ma wspólnego z tematem ?


Moim zdaniem ma, i to dużo, bo Wiśle potrzebny jest doping, a sporo (jeśli nie BAAARDZO sporo) ludzi pracuje w czwartki o godz. 15:40, podejrzewam że nawet większość (o zgrozo nie wszyscy są graczami bukmacherskimi, ale i pracują też w normalnych robotach?) ludzi pracuje w czwartki do 16-17 i zanim dojadą, to mogą obejrzeć końcówkę drugiej połowy na stadionie, albo początek drugiej połowy w telewizorze.

Jasne, my olewamy czy mecz będzie o 13 czy o 20, ale jednak chyba w Polsce są też ludzie, którzy pracują na etatach?

Rozumiem, że pan Korzeniowski ustalił z biednymi Brytyjczykami, że ci Polacy, którzy pracują, nie będą mogli być na stadionie, bo tego wymagają Brytyjczycy.

Ja też się dziwię, o co takie halo, ze ktoś nie będzie mógł iść na stadion dopingować swoją drużynę, bo debil Korzeniowski ustalił coś z bogatymi Brytyjczykami.

O co takie halo? Przecież mogą przeczytać sobie w piątek gazetę i dowiedzieć się jaki był wynik, prawda?

Do góry
#2627029 - 30/09/2008 08:22 Re: Puchar UEFA [Re: Bombej22]
Bombej22 Offline
old hand

Meldunek: 28/10/2004
Postów: 777
TO MA WSPOLNEGO Z TEMATEM, że na stadionie WISLY zabraknie dopingu ludzi, ktorzy pracuja na etacie.

Do góry
#2627032 - 30/09/2008 08:30 Re: Puchar UEFA [Re: Bombej22]
igor81 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/03/2003
Postów: 2582
Skąd: WestSide
Jak czytam wypowiedzi Pana Korzeniowskiego, dla ktorego szacunek za to co osiagnal,to mnie krew zalewa....

Bo liga angielska jest silniejsza to musimy pokazac mecz, kosztem polskiego kibica

Co ma sie sila ligi do ustalenia godziny rozpoczecia?? Gramy u nas i to My powinnismy miec decydujace zdanie na temat godziny meczu...

Juz dawno sie tak nie zagotowalem jak po tej wypowiedzi...

Do góry
#2627033 - 30/09/2008 08:30 Re: Puchar UEFA [Re: Bombej22]
Bombej22 Offline
old hand

Meldunek: 28/10/2004
Postów: 777
Jak przeczytalem obok informacji kursowej u bukmachera informacje, ze mecz Wisly w Polsce bedzie sie odbywal w srodku tygodnia w czwartek o 15:40, to napisalem do supportu, zeby poprawili godzine, bo to niemozliwe, zeby mecz w srodku tygodnia w Polsce odbywal sie o 15:40, gdzie ludzie sa albo w pracy, albo jada z pracy.

Okazalo sie, ze wszystko w Polsce (Polsce Korzeniowskiego) jest mozliwe. Grunt, zeby serial "Klan" byl o 17, a nie o 15:40.

Umiejscowienie jednego z wazniejszych meczow polskiej druzyny o 15:40 w czwartek, uwazam za nawet wiekszy skandal niz umiejscowienie tego kretyna Korzeniowskiego na stanowisku szefa redakcji sportowej.

I zamiast, SZewa, sie dziwic, powinienes zorganizowac jakis marsz protestacyjny na Woronicza pod TVP, a nie sie dziwic, ze wielkie halo, ze ktos nie pojdzie na stadion lub nie objerzy meczu, bo tak sobie zazyczyli Brytyjczycy.

Do góry
#2627036 - 30/09/2008 08:47 Re: Puchar UEFA [Re: Bombej22]
Szewa Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/09/2004
Postów: 27489
Otóż nie chodziło o informację n/t godziny rozgrywania meczu Wisły, tylko o zdjęcia wklejane przez Mastera.

Mimo wszystko niepotrzebnie się oburzyłem, bo jego wypowiedź była ironiczną ripostą na tłumaczenia chodziarza.

Wybaczcie, ale źle to zinterpretowałem (%%% robią swoje...)

Niemniej, jeszcze raz chcę powtórzyć, że moja uwaga absolutnie nie odnosiła się do informacji przedstawionej przez Hakana.

Do góry
#2627056 - 30/09/2008 10:09 Re: Puchar UEFA [Re: Szewa]
Bombej22 Offline
old hand

Meldunek: 28/10/2004
Postów: 777
Spoko, Szewa \:\)

po prostu wszyscy jestemsy nieźle podminowani decyzjami Korzeniowskiego \:\)

A MAster po prostu puscil ironiczna ilustracje \:\)

Co do Korzenia - to spory skandal, ciekawe jak to skomentuja w prasie codzienniej, czy tez upiecze mu sie bez echa?

Wedlug mnie po takim mega-numerze powinien spasc ze stolka.

Do góry
Strona 7 z 9 < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 >

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
10 zarejestrowanych użytkowników (igea23, Sensei, ANZELMO, akagi, VVega, wHiTe_StAr, poozon, Zaixi, Lukasz111, kemp), 3389 gości oraz 8 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45050 Tematów
5584372 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07