Strona 3 z 9 < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 >
Opcje tematu
#263600 - 04/04/2006 20:45 Re: Czy ta metoda ma sens - jak myslicie?
omega27 Offline
newbie

Meldunek: 03/01/2006
Postów: 40
bugs bunny a wjakim buku masz konta?? i napisz co glownie grasz, chyba live bettingi ale na jakich dyscyplinach???

Do góry
Bonus: Unibet
#263601 - 05/04/2006 03:55 Re: Czy ta metoda ma sens - jak myslicie?
Bugs Bunny Offline
veteran

Meldunek: 31/10/2003
Postów: 1389
Skąd: Oświęcim
Quote:

bugs bunny a wjakim buku masz konta?? i napisz co glownie grasz, chyba live bettingi ale na jakich dyscyplinach???




Betfair. Gram tylko live a jesli chodzi o dyscypliny to praktycznie wszystko co jest , pilka, tenis, koszykowka, siatkowka, snooker, curling, f1, pilke reczna, hokej. Ogolnie gram praktycznie wszystko na czym mozna w danej chwili zarobic

Do góry
#263602 - 05/04/2006 07:46 Re: Czy ta metoda ma sens - jak myslicie?
omega27 Offline
newbie

Meldunek: 03/01/2006
Postów: 40
ale prowadzisz jakąś selekcję zdarzeń czy stawiasz wszystko jak leci?? chodzi mi oto, czy z wielu kursow po 1,05 nie stawisz wszystkich tylko te ktore uważasz za prawdopodobne??

Do góry
#263603 - 05/04/2006 09:51 Re: Czy ta metoda ma sens - jak myslicie?
Bugs Bunny Offline
veteran

Meldunek: 31/10/2003
Postów: 1389
Skąd: Oświęcim
selekcje jak najbardziej prowadze ale trudno powiedziec na jakiej zasadzie bo kursy 1,05 najczesciej sa juz bardzo prawdopodobne niemniej jednak nie stawiam wszystkich wszystko zalezy ale tu juz wchodzi w gre wlasna intuicja.
Ogolnie np w przypadku zakladow w pilce na under 2,5 przy stanie 0:0 obstawiam te mecze ktore przy tym wyniku maja kursy w granicach 1,05 i wyzsze w okolicach 60 min i pozniej, przy stanie 1:0 lub 0:1 stawiam undera w okolicach 75-80 min ale to tez wszystko zalezy od tego kto z kim gra. Podobnie ma sie sprawa w przypadku innycch dyscyplin. Niestety to jest metoda w ktorej nie daa sie jasno powiedziec graj to i to i zawsze bedziesz na plus trzeba do tego dojsc metoda prob i bledow.

Do góry
#263604 - 05/04/2006 11:06 Re: Czy ta metoda ma sens - jak myslicie?
z o ® r o Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 15/09/2003
Postów: 5812
Skąd: Jaskinia Hazardu
No to jak masz skuteczność 97% przy średnim kursie 1,14 to tylko pogratulować..

Do góry
#263605 - 05/04/2006 12:32 Re: Czy ta metoda ma sens - jak myslicie?
Bugs Bunny Offline
veteran

Meldunek: 31/10/2003
Postów: 1389
Skąd: Oświęcim
Quote:

No to jak masz skuteczność 97% przy średnim kursie 1,14 to tylko pogratulować..




Dzieki, napewno jest to latwiej uzyskac na livebetingu niz np grajac faworytow w tenisa po takich kursach przed rozpoczeciem spotkan

Do góry
#263606 - 05/04/2006 13:48 Re: Czy ta metoda ma sens - jak myslicie?
sznikers Offline
addict

Meldunek: 25/06/2001
Postów: 538
Skąd: Lublin/Chicago
Witam

dzisiaj wlasnie natknalem sie na ten temat i przeczytalem z zainteresowaniem.

Bugs Bunny wielki Respect za to co robisz i to ze dzielisz sie tym z innymi, pokazujac statystyki tego systemu oraz zalozenia.

Jezeli to co robisz przynosi ci zysk to tak trzymaj i nic nie zmieniaj.
Ja tylko pare uwag do tych ktorzy chcieliby rozpoczac gre ta metoda.
Podstawowa sprawa zeby nie skupiac sie na tym by osiagnac zysk 2-3% dziennie.W skali roku daje to 700-1000%.
Stare powiedznie graczy gieldowych mowi "zaopiekuj sie tym by nie tracic pieniedzy- a wtedy zyski same przyjda".
Odnoszac to do strategi Bugsa latwo jest zauwazyc ze nie trzyma sie on stratgi 2-3% dziennie.Widzialem w jego statsach dni kiedy wygenerowal zysk powyzej 5%. A wiec nie jest tak ze jak osiagasz w danym dniu 2% to zaprzestajesz dalszej gry.
Tutaj Bugs Bunny ma olbrzymia przewage nad typerami ktorzy zajmuja sie analizowaniem i obstawianiem meczow.Nie chodzi o kwestie zyskow bo jest ona bezdyskusyjna tylko o tzw "czynnik ludzki"
Dla Bugsa momentem obstawienia dalnego zaklady jest spelnienie okreslonych warunkow :jak sam napisal: under 2.5 jak w 60 min jest wynik 0:0.Totez czeka on sobie az dany warunek zostanie spelniony i wtedy dokonuje zakladu.

Analizowanie przed meczem ma to do siebie ze staramy sie jak najwiecej informacji zebrac aby nasz zaklad byl trafiony, co czesto przynosi odwortny skutek.
Ile razy po glebokiej analizie mecz byl nie trafiony, wtedy staramy sie szukac powodow bo moze nie uwzglednilismy jakiegos czynnika. To powoduje ze nastepnym razem zbieramy jeszcze wiecej informacji, czesto niepotrzebnych, a i to nie zawsze przynosi oczekiwany efekt.
Doskonalym przykladem jest film "Two for the money" kiedy glowny bohater mial ponad 80% skutecznosc typow NFL gdy wogole ich nie analizowal.Sytuacja sie zmienila o 180 stopni kiedy zaczal poswiecac czas na zbieraniu ton niepotrzebnych informacji.Polecam obejrzec ten film bo jednak cos w tym jest.

Do tych ktorzy pisali ze ten system to szybka metoda do bankructwa.Bugs bunny pokazal w swoich dziennych statystykach ze byly nawet 2 porazki w ciagu danego dnia a jednak udalo mu sie wygenerowac zysk...
Wszystko opiera sie na prawdopodosbienstwie oraz odpowiednim MM (money management).

I na koniec prawda jest to zeby jesli dalibysmy 100% system,strategie (tzw.Grala) wszystkim forumowiczom, to tylko 5% by zarabiala pieniadze.Pozostale 95% by tracilo.
A dlaczego bo tylko te 5% odznaczalo by sie konsekwencja i trzymaniem scisle zalozonych regul.

pozdr. i zycze dalszych sukcesow.


PS. Bugs Bunny jesli tylko bedzie mial czas dalej podawaj swoja statystyke.

Do góry
#263607 - 05/04/2006 15:09 Re: Czy ta metoda ma sens - jak myslicie?
Bugs Bunny Offline
veteran

Meldunek: 31/10/2003
Postów: 1389
Skąd: Oświęcim
Nie ma sprawy w koncu forum jest chyba po to zeby pomogalo ogrywac buki wiec jesli tylko gra moja metoda komus tez pomoze te czemu mam sie nia nie podzielic. Niestety przypuszczam ze nie kazdy dzieki tej metodzie zarobi bo duzo zalezy od indywidualnych predyspozycji i intuicji.

Dalsze statystyki jak najbardziej beda tutaj zamieszczal no chyba ze zarobie juz tyle ze pojade na wycieczke do okola swiata

Bugs Bunny

Do góry
#263608 - 05/04/2006 16:36 Re: Czy ta metoda ma sens - jak myslicie?
zmarcin Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/11/2003
Postów: 6743
Skąd: Canary Wharf, London
Sznikers, chodzi Ci o film "Podwójna gra"?
To, gdzie gościu specjalizował się w underach i overach?
Dobry film.


Zgadzam się ze sznikersem, że money management to podstawa i trzymanie się własnych zasad też.

Najgorsze dla obstawiającego to nieakceptowanie straty.
Ja na nowo zaczynam w necie grać, chyba od tego albo przyszłego tygodnia. Żużel rusza.
Powo, Bugs Bunny!

Do góry
#263609 - 05/04/2006 16:44 Re: Czy ta metoda ma sens - jak myslicie?
Logan Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 14/12/2003
Postów: 14507
Skąd: Lublin
Obstawiasz tez overy? Np w 30 minucie jest 2:0 i kurs na over 2,5 1,16. Czy tylko same undery?

Do góry
#263610 - 05/04/2006 16:56 Re: Czy ta metoda ma sens - jak myslicie?
Bugs Bunny Offline
veteran

Meldunek: 31/10/2003
Postów: 1389
Skąd: Oświęcim
Quote:

Obstawiasz tez overy? Np w 30 minucie jest 2:0 i kurs na over 2,5 1,16. Czy tylko same undery?




Nie overow nie obstawiam, wogole raczej obstawiam to co jest w danej chwili tzn jak jest under to ze zostanie under, jak prowadzi druzyna 1 to ze wygra 1 a nie ze bedzie zwrot sytuacji i wygra 2.

Do góry
#263611 - 05/04/2006 18:14 Re: Czy ta metoda ma sens - jak myslicie?
kapitansb Offline
veteran

Meldunek: 26/12/2003
Postów: 1222
Skąd: Nie wiadomo
Granie na live jest zupelnie czyms innym -z grubsza mowiac rynek (mysle o takich platformach jak np. Betfair )nie jest efektywny .Roznica miedzy 1.01 a 1.02 z pozoru zadna a ona jednak powoduje ze zysk jest dwukrotnie wiekszy (jeszcze wiekszy zgodnie z regula 72 przy reiwestycji ).Calkiem nie jestem zdziwiony tym ,ze Bags Bunny -jak rowniez kilka znanych mi osob osiaga ta droga znaczne dochody .
Nie zgadzam sie rowniez z Rafalkiem ,ze jest to Kelly w bardzo ryzykownym wydaniu -ale do takiej gry trzeba miec szczegolne predyspozycje .

Do góry
#263612 - 05/04/2006 18:43 Re: Czy ta metoda ma sens - jak myslicie?
Bugs Bunny Offline
veteran

Meldunek: 31/10/2003
Postów: 1389
Skąd: Oświęcim
Czy ja wiem czy to sa szczegolne predyspozycje. Napewno w tej metodzie ale i kazdej innej trzeba byc cholernie opanowanym i konsekwentym. A moim zdaniem najwazniejsze w calej zabawie z bukmacherka jest to zeby sie nauczyc opanowywac emocje i nie starac sie na sile w kilka chwil odrobic straty ktore sie zawsze pojawiaja

Do góry
#263613 - 05/04/2006 21:25 Re: Czy ta metoda ma sens - jak myslicie?
z o ® r o Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 15/09/2003
Postów: 5812
Skąd: Jaskinia Hazardu
Gdybyś grał kursy w okolicach 2 to po 300 zakładach możnaby już śmiało oceniać ten sposób gry. Jednak przy tak niskich pierwsze poważne próby oceny będzie można podjąć za pół roku, kiedy to zgodnie z planem powinieneś przekroczyć 10 tys $.

Do góry
#263614 - 06/04/2006 05:24 Re: Czy ta metoda ma sens - jak myslicie?
zbovid Offline
member

Meldunek: 18/01/2003
Postów: 118
Skąd: Olsztyn
Gdyby gral po kursie 2 metoda nie mialaby zadnego sensu :-)
Powazne proby oceny mozna dokonywac przy badaniu kosmosu a nie w bukmacherce. Tutaj kazdy dokonuje subiektywnej oceny, dokladnmie tak samo jak przy wyborze zdarzen :-)

Do góry
#263615 - 06/04/2006 06:28 Re: Czy ta metoda ma sens - jak myslicie?
Bugs Bunny Offline
veteran

Meldunek: 31/10/2003
Postów: 1389
Skąd: Oświęcim
Quote:

Gdyby gral po kursie 2 metoda nie mialaby zadnego sensu :-)
Powazne proby oceny mozna dokonywac przy badaniu kosmosu a nie w bukmacherce. Tutaj kazdy dokonuje subiektywnej oceny, dokladnmie tak samo jak przy wyborze zdarzen :-)




Swieta racja. Ja nie zamierzam tutaj twierdzic ze ta metoda na 100% bedzie dla kazdego dochodowa. Jedyne co chce przekazac to to ze na livebettingu mozna zarobic i ze 1-2% dziennie to ogromna kasa w ciagu roku. Jednak wszyscy ktorzy chca mnie nasladowac powinni zdawac sobie tez sprawe ze na 10 osob grajacych ta metoda nawet te same zdarzenia kazdy bedzie mial diamteralnie inne wyniki i nawet czesc bedzie na minusie. Wszystko zalezy od momentu obstawiania i od deecyzji o tym czy kontrowac dane wydarzenie i kiedy ewentualnie kontorwac jak przebieg spotkania zaczyna przybierac niekorzystny obrot. A tutaj juz wychodzi psychika kazdego z nas i zdolnosc do podejmowania szybkich i ryzykownych decyzji w ciagu kilku sekund bo kursy dosc szybko sie zmieniaja. Najlepszym przykladem byl wczorajszy mecz tenisa Craybas - Sprem, faworytka przed rozpoczeciem spotkania raczej 1, jednak Sprem wygrywa 1 seta 7:6 w drugim prowadzi 4:2* zagralem ja wtedy po kursie 1.11 za 20$ i co i nagle robi sie *4:5 wtedy stwierdzilem ze albo woz albo przewoz i ale Sprem tego nie wygra miale wtewdy 10 podowjnych bledow serwisowych i skontrowalem na Craybas po kursie 2,29 rowniez za 20$ skonczylo sie szczesliwie bo Craybas wygrala 2 seta 6:4 i 3 seta 6:1. Mi sie udalo i na tym meczu sporo zarobilem jednak teraz niech kazdy z tych ktorzy chca mnie nasladowac odpowiedza sobie na pytanie co by zrobili. Niestety roznica miedzy wygrana a przegrany jest czasami kilku sekundowa bo chwile pozniej kursy na Craybas spadly juz do poziomy 1,9 i kontra moglaby tylko zmniejszyc straty.

Nie wiem czy to moja jakas intuicjaa mi podpowiada kiedy kontrowac a kiedy nie ale ogolnie narazie jest dobrze natomiast kazdy kto chce tak grac musi sobie zdawac sprawe z ryzyka, bo juz widze te wpisy ktore tutaj sie moga pojawic "ta metoda jest do dupy itp"

Nikogo nie namawiam do tej metody tylko przedstawiam mozliwosci ale kazdy musi sobie sam odpowiedziec czy mu to odpowiada i czy ma nerwy tak grac.

Bugs Bunny

Do góry
#263616 - 06/04/2006 08:50 Re: Czy ta metoda ma sens - jak myslicie?
Szewa Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/09/2004
Postów: 27489
Witam!

Ja czasami gram podobnie jak Ty. Jednak staram się omijać tenis, bo tam sytuacja może zmienić się jak w kalejdoskopie. Jeżeli już gram tenis, to przeważnie "lay" przeciwko faworytom i później czekam aż kurs na nich wzrośnie. Nie zawsze ten kurs wzrasta ale nawet gdy przegram, to nie odczuwam tego za bardzo. Głównie moją grę opieram jednak, podobnie jak Ty, na underach i dosyć dobrze na tym wychodzę. Inne opcje gram tylko pod warunkiem, że mam możliwość oglądania meczu i widzę jaka jest sytuacja na boisku. Tak byłe np. w meczu Juve - Arsenal, gdzie już w pierwszej połowie zagrałem under 2,5. Zgodzę się, że przy takim sposobie gry ważna jest szybka reakcja na zmieniającą się sytuację i wtedy dużą rolę odgrywa intuicja, dzięki której albo wygramy ale nie.
Podsumowując: jeżeli trzymasz się swoich założeń i nie grasz na siłę, to zarobisz nawet na kursach 1,05-1,1.

Pozdrawiam

Do góry
#263617 - 06/04/2006 11:17 Re: Czy ta metoda ma sens - jak myslicie?
zbovid Offline
member

Meldunek: 18/01/2003
Postów: 118
Skąd: Olsztyn
Bugs Bunny wyslalem Ci prosbe na priva :-) Bede wdzieczny za odpowiedz

Do góry
#263618 - 06/04/2006 11:23 Re: Czy ta metoda ma sens - jak myslicie?
zbovid Offline
member

Meldunek: 18/01/2003
Postów: 118
Skąd: Olsztyn
jest, doszla, przepraszam i dziekuje :-)

Do góry
#263619 - 08/04/2006 04:32 Re: Czy ta metoda ma sens - jak myslicie?
Bugs Bunny Offline
veteran

Meldunek: 31/10/2003
Postów: 1389
Skąd: Oświęcim
Kolejne statystyki z 3 pierwszych dni 2 miesiaca

Kapital poczatkowy w tym miesiacu zostal zwiekszony o 8,88$ ktore dostalem jako bonus od betfair i wynosi on 295,78$

Ilość zakładów 21, 2 nietrafione ale oba zostaly skontrowane i zakonczyly sie duzym plusem, 1 mecz to Craybas-Sprem o ktorym juz tutaj pisalem drugi to wczorajszy pojedynek Blake-Gonzalez, wiec w sumie moge przyjac ze jak narazie wszystko trafione bo obylo sie bez strat

Sredni kurs w tym miesiacu: 1,26 jest dosc wysoki ale jest to spowodowane tymi skontrowanymi zakladami
Srednia stawka w tym miesiacu: 5,69%

Zysk z tego miesiaca: 14,66% jak na pierwsze 3 dni to jest super.

Ok to tyle przed weekendem, mam nadzieje ze udanym

Bugs Bunny

Do góry
Strona 3 z 9 < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 >




Kto jest online
13 zarejestrowanych użytkowników (pacyfista, latajaca_holenderka, Huberthg, igea23, rymoholik, akagi, wHiTe_StAr, alfa, Sensei, forty, VVega, Akhu, 11kera11), 3073 gości oraz 8 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45049 Tematów
5584086 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07