Strona 3 z 13 < 1 2 3 4 5 ... 12 13 >
Opcje tematu
#268995 - 22/12/2004 15:17 Re: EUROLEAGUE cz. II
darros Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/07/2003
Postów: 2885
Skąd: WARSZAWA
Z moich skromnych wyliczeń wychodzi coś takiego:
TOTO-MIX
Lyon-Siena (6-0)-1(1,9)
Panathin.-Malaga (0-9)-1(1,9)
Bologna-Pireus(0-15)-2(1,9)
Siena do tej pory nie wygrała meczu na wyjeżdzie
Panathin rok temu gładko pokonał zespół z Hiszpanii(91:67)
Bologna wygra ten mecz ale różnicą nie większą niż 15 pkt(ja liczę ok.10)

Do góry
Bonus: Unibet
#268996 - 22/12/2004 15:55 Re: EUROLEAGUE cz. II
BeNiTooo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 15/01/2004
Postów: 7662
Skąd: TuS Wangerooge
Quote:

Z moich skromnych wyliczeń wychodzi coś takiego:
TOTO-MIX
Lyon-Siena (6-0)-1(1,9)
Panathin.-Malaga (0-9)-1(1,9)
Bologna-Pireus(0-15)-2(1,9)
Siena do tej pory nie wygrała meczu na wyjeżdzie
Panathin rok temu gładko pokonał zespół z Hiszpanii(91:67)
Bologna wygra ten mecz ale różnicą nie większą niż 15 pkt(ja liczę ok.10)



pamietasz skład malagi z zeszlego roku ??
wydaje mi sie ze mieli troche gorszy takie jest moje skromne zdanie no ale zobaczymy ja dalem Panathin.-Malaga (0-9) x2 ....... panasie bez middletona dalej ..... mysle ze mecz bedzie na styku ale nie odwazył bym sie zagrac czystej jedynki na panasie ......... siena mowisz ze nie wygrala na wyjezdzie jeszcze no dobrze ale zauwaz ze przy ewenetualnej porazce beda mieli bilans 4-4 a jak na taka druzyne tonie zbyt dobry a siena jest w stanie wygrac z asvelem spokojnie
co do meczu bologna pireus to tutaj sie z toba nie zodze wogole zauwaz ostatnie wyniki druzyny z pireusu Estudiantes 87-57
Efes Pilsen 110-59
aha i zobacz ziomus ktore miejsce pireus zajmuje w lidze greckiej !!
jednym slowem dostaja w dupe z kazdym ... jezeli chodzi o skipper to mysle ze dzis beda chcieli zmazac swoj blamaz z meczu ligowaego i wysoko pokonaja greków ...... JEFF NORDGAARD MVP EUROLIGI
ale ja tam sie nie znam na wiec nie brac tego do serca co pisalem


Edited by BeNiTooo (22/12/2004 15:57)

Do góry
#268997 - 22/12/2004 16:08 Re: EUROLEAGUE cz. II
bynio Offline
old hand

Meldunek: 12/12/2003
Postów: 714
Po analizie zagranicznych stron mozna powiedziec jedno: Cala Europa gra dzis Ulker Bolonie i Siene. Wszystko z minusowym handi.
Jak widac typy te pokrywaja sie z ogolnym trendem na mecz.pl (moze oprocz typow Romka ).Dosyc popularnym typem jest tez "nasz" Prokom.Jak pisalem wyzej ja ten mecz odpuszczam.Powod? Nikt oficjalnie nie zdementowal plotki o zawieszeniu "Dyla".McNaull jest przygotowany na max.10 min.Bacik tez mnie jakos nie przekonuje.Co prawda Partizan tez powaznie oslabiony jednak mimo wszystko NO BET.

Ja dzis gram bezpiecznie:
Ülker v Opel Skyliners 1
Climamio Bologna v Olympiakos BC 1
Adecco Asvel v Montepaschi 2

AKO nie za wysokie, ale dla mnie wystarczy .

O dwoch pierwszych meczach nie ma w zasadzie co pisac .
W przypadku Asvelu jestem konsekwentny i podtrzymuje zdanie z przed tygodnia - jedna z najslabszych ekip w EL.

Do góry
#268998 - 22/12/2004 16:19 Re: EUROLEAGUE cz. II
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Quote:


Prokom-Partizan(+6,5) typ:2 Expekt

Z polskim zespolem to jest w tym sezonie tak ze jak maja przegrac wygrywaja (Bologna) a kiedy odniesc latwe zwyciestwo przychodzą męki. Dziś czekaja nas męki , zapewne z happy endem ale nie na handi. Zespół z Belgradu nie przegra wyżej niż 5-6pkt.





Przedwczoraj napisałem:
Jezeli chodzi o polski akcent to przewiduje męki Prokomu z Mobtelem,wiec raczej plus spread na przyjezdnych

Powyższe wskazuje,że mamy surebeta

A tak całkiem serio,to zdecydowałem nie obstawiać meczu Prokomu.

Postawiłem natomiast na Ulker (wydaje mi się,że dość dobra linie znalazłem w b&w,wynoszącą -11,5) i zaprawdę powiadam Ci Roman,że to wejdzie

Co do Sieny,to podzielam zdanie Krajana,choć nie byłbym aż takim optymistą - dla mnie 12-15pts przewagi.

Pozdrawiam

amkwish

Do góry
#268999 - 22/12/2004 16:40 Re: EUROLEAGUE cz. II
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
"Pax miedzy chrześcijany" - tak mawiał wieki temu biskup krakowski,aż wqrzył Bolka Śmiałego i nie odszedł z tego świata w jednym kawałku.

Ja również nie chcę byc upierdliwy i ciągle nawoływać o spokój,kulturę dyskusji i przede wszystkim o wzajemny szacunek dla siebie.

Nie jestem rygorysta i przyznam się,że bardzo lubie jezeli temat nie jest za poważny i czasem,chocby dla odprężenia fajnie jest poczytać czadowe posty,nawet bez typów:-)

Dlatego nie chcę tylko wycinac i wycinać,bo ciągle mam nadzieję,że każdego z userów Stwórca obdarzył rozumem.

Posty Giertycha niektórzy moga uznać za irytujące,ale proszę,nie dajmy sie ponosić instynktowi stadnemu i nie szukajmy wszędzie "parszywej owcy".

Kilku rzeczy w życiu nie cierpię,a jedną z nich jest tzw.owczy pęd.

Nie mam zamiaru bronić Giertycha i jednocześnie pietnować Jego Adwersarzy,prosiłbym tylko o to,by userzy ,jezeli nawet nie sa w stanie wzajemnie sie szanować,nie skakali sobie do oczu:-)

Bless You

zawsze Wasz

mod

Do góry
#269000 - 22/12/2004 16:44 Re: EUROLEAGUE cz. II
wyz Offline
veteran

Meldunek: 06/05/2004
Postów: 1272
Skąd: Białystok
nie wiem gdzie ty ja amkwish znalazles jak w b&w jest linia 14,5,hmm??

Do góry
#269001 - 22/12/2004 16:47 Re: EUROLEAGUE cz. II
BeNiTooo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 15/01/2004
Postów: 7662
Skąd: TuS Wangerooge
Quote:

"Pax miedzy chrześcijany" - tak mawiał wieki temu biskup krakowski,aż wqrzył Bolka Śmiałego i nie odszedł z tego świata w jednym kawałku.

Ja również nie chcę byc upierdliwy i ciągle nawoływać o spokój,kulturę dyskusji i przede wszystkim o wzajemny szacunek dla siebie.

Nie jestem rygorysta i przyznam się,że bardzo lubie jezeli temat nie jest za poważny i czasem,chocby dla odprężenia fajnie jest poczytać czadowe posty,nawet bez typów:-)

Dlatego nie chcę tylko wycinac i wycinać,bo ciągle mam nadzieję,że każdego z userów Stwórca obdarzył rozumem.

Posty Giertycha niektórzy moga uznać za irytujące,ale proszę,nie dajmy sie ponosić instynktowi stadnemu i nie szukajmy wszędzie "parszywej owcy".

Kilku rzeczy w życiu nie cierpię,a jedną z nich jest tzw.owczy pęd.

Nie mam zamiaru bronić Giertycha i jednocześnie pietnować Jego Adwersarzy,prosiłbym tylko o to,by userzy ,jezeli nawet nie sa w stanie wzajemnie sie szanować,nie skakali sobie do oczu:-)

Bless You

zawsze Wasz

mod



mądre słowa
ej brachu myslaleś zeby zajać sie polityką daje ci 4 lata i jestes prezydentem RP
pozdro brachu

Do góry
#269002 - 22/12/2004 16:48 Re: EUROLEAGUE cz. II
wyz Offline
veteran

Meldunek: 06/05/2004
Postów: 1272
Skąd: Białystok
a tak na marginesie to hand na Partizan byl 6,5 a teraz 8,5

Do góry
#269003 - 22/12/2004 17:06 Re: EUROLEAGUE cz. II
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Ben,nigdy,ja nie znoszę darmozjaduff,poza tym jestem z przekonania monarchistą :-)

A propos meczu Procomu to poczekam do 19:00 ,może jeszcze wzrośnie spread na Mobtel,choc i teraz wydaje mi sie atrakcyjny.

Dla tych,którzy nie maja konta w Pinnacle(mowcie co chcecie ,ale tego buka trudniej ograć niz b&w i ezpekta)mam info,ze teraz Cibona jest tylko PK ,a było +2,5.
Betandloss dalej trzyma tę linię,ale jak znam zycie zaraz zawiesi i poprawi,więc kto ma przekonanie do Ciby.....to wie co robić.
Ja mam na tyle,że dalem w rozpisie.

Jutrzejszych spotkań jeszcze w ofercie Pinnacle nie ma,ale jak tylko sie pokażą to poinformuje,gdy będą istotne różnice w liniach.

Pozdrawiam

amkwish

Do góry
#269004 - 22/12/2004 19:01 Re: EUROLEAGUE cz. II
BeNiTooo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 15/01/2004
Postów: 7662
Skąd: TuS Wangerooge
a w ******** juz nigdy nie slucham nikogo jak cos typuje
nigdyyy 4 dzien pod rzad kogos posluchalem i ciagle wtopa fajnie ******a


Edited by amkwish (22/12/2004 19:25)

Do góry
#269005 - 22/12/2004 19:23 Re: EUROLEAGUE cz. II
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Quote:

nie wiem gdzie ty ja amkwish znalazles jak w b&w jest linia 14,5,hmm??




Zakład zawarty o godzinie 12:44
Wyz,sprawdź u nich w supporcie:-),a ja moge Ci tylko powiedzieć,że nie mam zwyczaju sciemniać:P

Podziekujmy Ulkerowi,bo bez wzgledu na to,kto jaki miał spread to wszyscy grający na Turasuff wygrali

Teraz kolej na Montepaschii.

Do Romana G :
2:0 dla mnie,ale jutro może byc 2:1 - wybierz jakis mecz

Pozdrawiam

amkwish

PS.Z partizanem daliśmy ciała,hehe

Ty ,Roman, popełniłeś grzech nieciepliwości,postawiłeś za wcześnie i z handi +6,5 niestety przegrałeś.

Ja fuksem wygrałem,dzięki "trójce" pare sekund przed końcem
Postapiłem zgodnie z chrześcijańskim przesłaniem "czekajcie a bedzie wam dane" ,poczekałem i dostałem +8,5 :-)/dzieki wyz za info ,jakbym nie przeczytał Twojego postu,to nie zagrałbym/


Edited by amkwish (22/12/2004 20:06)

Do góry
#269006 - 22/12/2004 21:26 Re: EUROLEAGUE cz. II
KRAJAN Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/03/2004
Postów: 15586
Skąd: Lublin
Quote:

Narazie typy na dzisiejszy wieczór: 4 pewniaki + 3/5
3P z pilłki ręcznej (Skovde, Ystad i Flensburg) i Climamio Bologna.
Boję się grać hp (-16,5), bo już raz i to bardzo sparzyłem się na Bolognie (nie będę opisywał po raz któryś ostatniej min. meczu z Ciboną), zresztą obecna dyspozycja pozostawia wiele do życzenia. O Olimpiakosie lepiej nie wspominać - jak grają wszyscy wiedzą.

1) 18:40 Ulker Istanbul - Frankfurt Skyliners 1 (-9.5)
Pomimo, że Frankfurt jest jednym z najbardziej lubianych przezemnie zespołów (w tym roku bardzo przychodowym) - to z całym szacunkiem - uważam że dziś w Turcji będą tylko tłem dla wyśmienicie grających od kilku tygodni gospodarzy. (Jedno jest pewne - wygrane na wyj. z Benettonem (15pkt) i Ceramiką (10pkt) + wymęczone u siebie zwycięstwo z Panathinaikosem - nie mogą być dziełem przypadku. Myślę że pogromu dzisiaj nie będzie ale uzyskanie 15pkt przeweagi i dociągnięcie jej do końca spotkania.

2) 19:10 Prokom Trefl Sopot - Partizan Belgrade1 (-6.5)
Ostatni pogrom z chorwatami powinien podziałać jak zimny prysznic. Myślę że przeanalizują dokładnie ten mecz i wyeliminują popełnione błędy. Teoretycznie będą grali dziś bez klasycznego centra, ale może skuteczność za 3pkt. będzie przyzwoita. Przeciwnik zdecydowanie do ogrania - a jeżeli chce się liczyć w dalszej walce o 16-tkę - Prokom poprostu musi ten mecz wygrać - bo jak nie u siebie z Partizanem to z kim?......

3) 20:30 Asvel Villeurbanne - Montepaschi Siena 2 (-5.5)
Być może ten mecz wyciągnę z rozpisu i dodam do pewniaków. Dlaczego? Z paru powodów.
a) Siena zdecydowanie powraca do formy sprzed miesiąca (bardzo wysokiej), świadczą o tym ostatnie pojedynki w Lega A Basket i Eurolidze.
b) Zdecydowana przewaga "potencjału koszykarskiego"
c) Niepewność wyjścia z grupy
d) Brak zwycięstwa na wyjeżdzie (Euroliga)
wszystkie te czynniki zdecydują o podejściu "Włochów" do dzisiejszego spotkania - spodziewam się pogromu ok. 20pkt.

4) 18:10 Panathinaikos - Unicaja Malaga 1 (-8.5)
Nie do końca jestem przekonany co do wysokości hp?, ale ostatnie wyniki Panaty świadczą że są w stanie takowy wyrobić. Jak będzie czas pokaże.

5) 20:35 Cibona Zagreb - Real Madrid 2(-2,5)
Kolejny trudny mecz (w piłce nożnej tzw. za 4pkt) być może o być lub nie być w następnej rundzie. Przewidują pełną mobilizację obu zespołów. Real w meczu z Addeco i ostatnim z Barceloną pokazał charkter i to że jest naprawdę mocny. Dzisiejszy mecz to zweryfikuje - oby zgodnie z przewidywaniami.

Opcjonalnie zagram rozpis 2/3 A+B+C
Pozdrawiam
KRAJAN




No i super-tygodnia ciąg dalszy.
Krotkie podsumowanie jutro bo dziś padam z nóg (dopiero przed 1/2h wrociłem z drugiej pracy.
Pozdrawiam
KRAJAN

Do góry
#269007 - 22/12/2004 21:47 Re: EUROLEAGUE cz. II
brokstar Offline
addict

Meldunek: 15/02/2004
Postów: 591
Skąd: Pruszków
Quote:

Tak więc do rzeczy. Dziś Ulker hc -12 i Puzzle bez hc na 1. OSF bez wyborowego strzelca Ellisa, ze świeżo po kontuzji Matinenem i Slijvancaninem. Tutaj pisałemhttp://www.mecz.org/ubbthreads/showflat.php?Cat=0&Board=11&Number=431560&page=0&fpart=2 o możliwościach poszczególnych pozycji i teraz przewaga Ulkeru wygląda jeszcze bardziej okazale(brak Ellisa). Prokom gram dlatego, że po wzmocnieniach Mario i Józkiem wreszcie deska będzie dobrze trzymana(nie tak jak w meczu z Ciboną - parodia graczy odkoszowych). Maroi mimo swoich lat to jeden z lepszych zawodników grających 1 na 1, potrafi grać również tyłem do kosza jednym słowem jest uniwersalny. Wiadomo, że Józek i MArio dadzą zmiany po najwyżej 10-15 minut(bliżej 10) a Genek będzie wreszcie mógł pograć większą ilością wariantów w ataku a nie tylko 3 ponint shootout.

Ulker (-12) 1 1.90
Prokom 1 1,39

pozdrawiam brokstar
P.S. Krajan witaj w klubie miłośników OSFu. Niestety bukmacherka jest taka, że trzeba przeciw swoim ulubieńcom stawiać



No i kolejny raz Euroliga dała pieniądze(wreszcie zaczeli grać regularnie?). Co meczów przeze mnie typowanych -w poście nr.2 w dzisiejszym dniu dobrze przewidziałem atmosferę spotkania i grę na noże(19 fauli gości do HT). Prokom coraz bliżej Top16 i oby im się udało. Ulker zgodnie z przewidywaniami z każdą minutą powiększali przewagę. Trener OSFu mnie zadziwia kolejny mecz w którym Williams i Roller grają więcej niż 30 minut w tym wypadku grubo więcej. W lidze robi to samo nie dając im chwili wytchnienia. Oby niezakończyło się to kontuzjami przeciążeniowymi. Widać, że poza Rollerem(za dużo strat dziś) nie było rozgrywajka, Diarra czy King to ludzie z innej bajki.Ciekawe gdzie po sezonie wyląduje Williams? Bo na kolejny sezon na pewno nie zostanie w niemieckim klubie, nie będzie ich na to stać. Gracz dużego formatu(tylko niech poprawi osobiste:) )
pozdrawiam brokstar


Edited by brokstar (22/12/2004 21:48)

Do góry
#269008 - 22/12/2004 22:03 Re: EUROLEAGUE cz. II
Cules Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 24/11/2004
Postów: 2746
Skąd: Kęty
Quote:

Narazie typy na dzisiejszy wieczór: 4 pewniaki + 3/5
3P z pilłki ręcznej (Skovde, Ystad i Flensburg) i Climamio Bologna.
Boję się grać hp (-16,5), bo już raz i to bardzo sparzyłem się na Bolognie (nie będę opisywał po raz któryś ostatniej min. meczu z Ciboną), zresztą obecna dyspozycja pozostawia wiele do życzenia. O Olimpiakosie lepiej nie wspominać - jak grają wszyscy wiedzą.

1) 18:40 Ulker Istanbul - Frankfurt Skyliners 1 (-9.5)
Pomimo, że Frankfurt jest jednym z najbardziej lubianych przezemnie zespołów (w tym roku bardzo przychodowym) - to z całym szacunkiem - uważam że dziś w Turcji będą tylko tłem dla wyśmienicie grających od kilku tygodni gospodarzy. (Jedno jest pewne - wygrane na wyj. z Benettonem (15pkt) i Ceramiką (10pkt) + wymęczone u siebie zwycięstwo z Panathinaikosem - nie mogą być dziełem przypadku. Myślę że pogromu dzisiaj nie będzie ale uzyskanie 15pkt przeweagi i dociągnięcie jej do końca spotkania.

2) 19:10 Prokom Trefl Sopot - Partizan Belgrade1 (-6.5)
Ostatni pogrom z chorwatami powinien podziałać jak zimny prysznic. Myślę że przeanalizują dokładnie ten mecz i wyeliminują popełnione błędy. Teoretycznie będą grali dziś bez klasycznego centra, ale może skuteczność za 3pkt. będzie przyzwoita. Przeciwnik zdecydowanie do ogrania - a jeżeli chce się liczyć w dalszej walce o 16-tkę - Prokom poprostu musi ten mecz wygrać - bo jak nie u siebie z Partizanem to z kim?......

3) 20:30 Asvel Villeurbanne - Montepaschi Siena 2 (-5.5)
Być może ten mecz wyciągnę z rozpisu i dodam do pewniaków. Dlaczego? Z paru powodów.
a) Siena zdecydowanie powraca do formy sprzed miesiąca (bardzo wysokiej), świadczą o tym ostatnie pojedynki w Lega A Basket i Eurolidze.
b) Zdecydowana przewaga "potencjału koszykarskiego"
c) Niepewność wyjścia z grupy
d) Brak zwycięstwa na wyjeżdzie (Euroliga)
wszystkie te czynniki zdecydują o podejściu "Włochów" do dzisiejszego spotkania - spodziewam się pogromu ok. 20pkt.

4) 18:10 Panathinaikos - Unicaja Malaga 1 (-8.5)
Nie do końca jestem przekonany co do wysokości hp?, ale ostatnie wyniki Panaty świadczą że są w stanie takowy wyrobić. Jak będzie czas pokaże.

5) 20:35 Cibona Zagreb - Real Madrid 2(-2,5)
Kolejny trudny mecz (w piłce nożnej tzw. za 4pkt) być może o być lub nie być w następnej rundzie. Przewidują pełną mobilizację obu zespołów. Real w meczu z Addeco i ostatnim z Barceloną pokazał charkter i to że jest naprawdę mocny. Dzisiejszy mecz to zweryfikuje - oby zgodnie z przewidywaniami.

Opcjonalnie zagram rozpis 2/3 A+B+C
Pozdrawiam
KRAJAN



Dzięki za bardzo dobre typy
Skorzystałem ze Sieny
p.s mam nadzieje że typki z Nba tez ci wejdą
pzdr

Do góry
#269009 - 22/12/2004 22:18 Re: EUROLEAGUE cz. II
boca juniors Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/05/2003
Postów: 10031
Skąd: Frei Stadt Danzig
zamiast Roman Giertych powinieneś mieć nick: "Romuś z Plebani ".

a tak do opini amkwisha, ja też jestem,za obecnością na forum takich kontrowersyjnych indywidualności jak Roman,Sachi czy Rafter-jest wesoło i ciekawie, w końcu nie samym typowaniem się żyje.

Do góry
#269010 - 22/12/2004 22:20 Re: EUROLEAGUE cz. II
KRAJAN Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/03/2004
Postów: 15586
Skąd: Lublin
Uważaj bo wymieniłem ich dużo. Zresztą ostatnio NBA nie jest tak dochodowa jak inne kosze - ale moze i to się zmieni
Pozdrawiam
KRAJAN

Do góry
#269011 - 23/12/2004 00:42 Re: EUROLEAGUE cz. II
bynio Offline
old hand

Meldunek: 12/12/2003
Postów: 714
Po obejrzeniu dzisiejszej potyczki Prokomu z Partizanem wiem jedno : W nastepnym meczu (6.I.05 z Estudiantes) biore ich porazke w ciemno .Junirski sklad i takaz koszykowka .Brak obrony ,mnostwo glupich strat a w ataku jedyna koncepcja to rzuty za 3 pkt.To ze Prokom ich nie "powiozl" min. dwudziestakiem moga zawdzieczac tylko owym trojkom z ktorych kilka wpadlo przez rece badz z 9m.W sumie Prokom tez nie zagral nic nadzwyczajnego, ale na takiego rywala spokojnie wystarczylo.

Typ na dzis:

AEK Athens (+4,5) - F.C. Barcelona 1 1.75 7/10

AEK mial fatalny start (bilans 0-3) jednak z meczu na mecz poczyna sobie coraz lepiej.Kolejne mecze to juz 3 wygrane i nieznaczna porazka z Maccabi.Widzialem ich ostatni mecz z Olimpija w ktorym praktycznie przez caly mecz spokojnie kontrolowali wynik dopiero w koncowce troche sie "zagotowali" pozwolili Slowencom na kilka "trojek" bez presji ze strony obroncow i zrobilo sie goraco.W sumie 1 pkt. wygrana nie odzwierciedla w pelni tego co dzialo sie przez 40 min na parkiecie.
Z kolei Barca gra ostatnio fatalnie.Wysoka porazka z Maccabi, ale takze seria trzech porazek w lidze.Od kilku meczy graja bez kontuzjowanego Duenasa .Co charakterystyczne i od razu rzuca sie w oczy to fakt, ze we wszystkich spotkaniach bez tego "kolosa" katalonczycy przegrywali walke na "desce". W tym spotkaniu o zbiorki moze byc jeszcze trudniej bo pod sporym znakiem zapytania stoi wystep Fucki, ktory z powodu dolegliwosci zoladkowych nie polecial z druzyna do Aten...Jednak nie wykluczone, ze jeszcze doleci. Pomimo szerokiej lawki tak naprawde trener ma niewielkie pole manewru .Bodiroga , Navarro,Ilievski, Fucka i ... to wszystko .No,moze jeszcze De la Fuente reszta to tlo .Taka sytuacja sprawia ,ze w kazdym meczu podstawowi zawodnicy spedzaja na parkiecie po 30 min. co dla takiego Bodirogi czy Fucki jest juz sporym wyzwaniem.Licze na to ,ze w tym meczu zywiolowo grajacy Grecy "zabiegaja" statyczna barcelone.

Z pozostalych spotkan prawdopodobnie zdecyduje sie jeszcze na Scavolini Pesaro(+6,5)


Edited by bynio (23/12/2004 00:44)

Do góry
#269012 - 23/12/2004 06:05 Re: EUROLEAGUE cz. II
wyz Offline
veteran

Meldunek: 06/05/2004
Postów: 1272
Skąd: Białystok
Siena to byl super typ ale zadziwilo mnie ze w b&w byl handi na Prokom -,65 a pozniej -8,5 i obydwa mi weszly licze ze dzis bedzie podobnie i spore zyski beda

Do góry
#269013 - 23/12/2004 06:07 Re: EUROLEAGUE cz. II
wyz Offline
veteran

Meldunek: 06/05/2004
Postów: 1272
Skąd: Białystok
i jak myslicie dzis? jednak bedzie pierwsza porazka CSKA? czy ruscy jednak pokaza ze to oni sa najlepsi i Final wygraja u siebie,hmm?? czekam na opinie,
pzdr

Do góry
#269014 - 23/12/2004 07:04 Re: EUROLEAGUE cz. II
sebkos Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/12/2003
Postów: 6731
Skąd: Nowy Sącz
Quote:

i jak myslicie dzis? jednak bedzie pierwsza porazka CSKA? czy ruscy jednak pokaza ze to oni sa najlepsi i Final wygraja u siebie,hmm?? czekam na opinie,
pzdr




Hmm, wiesz nie za bardzo rozumiem o co ci chodzi - przeczytaj swój post jeszcze raz

Do góry
Strona 3 z 13 < 1 2 3 4 5 ... 12 13 >

Moderator:  Akhu, rafal08 



Kto jest online
13 zarejestrowanych użytkowników (pacyfista, Sensei, Akhu, kemp, burbon, VVega, 11kera11, igea23, Zaixi, alfa, akagi, ElNinho[mmdea], szuwi1), 4096 gości oraz 10 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24775 Użytkowników
97 For i subfor
45065 Tematów
5587093 Postów

Najwięcej online: 4732 @ 25/06/2024 08:14