Strona 9 z 13 < 1 2 ... 7 8 9 10 11 12 13 >
Opcje tematu
#269115 - 06/01/2005 18:53 Re: EUROLEAGUE cz. II
MarcinTeam Offline
newbie

Meldunek: 05/01/2005
Postów: 33
ja dzis zagralem

siena Maccabi(0-3) 2 1,9 graja moje 2 ulubiome kluby i mialem ciezka sytuacje ale coz na moje wygra maccabi ma silny sklad i to bardzo Parker Baston Jaskevicius Kommatos to juz powazne nazwiska ale to niewszyscy moim zdaniem 2!

barca olimpia(0-11) 2 1,9 barca tyle niewygra nie w tym sezonie olimpia ni jest taka slaba rok temu bym dal 1 ale to inna bajka wogule

olimpiakos cibona(5-0) 1 1,9wypoiwdz kolego mie przekonala chcialem to zagrac za mala kase ale po anzalizie zagralem grubiej jezeli choc jeden z tych nowych graczy cos pokaze to moz byc czysta 1

zalegris aek 1 1,3 zalegris dobrze rzuca za 3 punkty i graja bardzo dobrze swoja ulubiona gre czyli pilka po obwodzie i z dobra skutecznoscie moga wygrywac i to niemalo

kurs ladny 8,02 za 20 zl 160 zl

Do góry
Bonus: Unibet
#269116 - 06/01/2005 21:38 Re: EUROLEAGUE cz. II
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Romek,do 4 razy sztuka,dziś Ty jesteś górą:-)

Siena nie miala żadnego pomysłu na grę,poza juz oklepanymi "trójkami".

Na nastepną kolejke stawiamy za i przeciw CSKA:-)

Pozdrawiam

amkwish

PS.Marcin,jednego punktu Barcy zabrakło do twojego kuponu,ech....szkoda,bo byłoby super trafienie(zakładam,że Oly wygra z handi).

Do góry
#269117 - 06/01/2005 21:40 Re: EUROLEAGUE cz. II
MarcinTeam Offline
newbie

Meldunek: 05/01/2005
Postów: 33
Quote:

ja dzis zagralem

siena Maccabi(0-3) 2 1,9 graja moje 2 ulubiome kluby i mialem ciezka sytuacje ale coz na moje wygra maccabi ma silny sklad i to bardzo Parker Baston Jaskevicius Kommatos to juz powazne nazwiska ale to niewszyscy moim zdaniem 2!

barca olimpia(0-11) 2 1,9 barca tyle niewygra nie w tym sezonie olimpia ni jest taka slaba rok temu bym dal 1 ale to inna bajka wogule

olimpiakos cibona(5-0) 1 1,9wypoiwdz kolego mie przekonala chcialem to zagrac za mala kase ale po anzalizie zagralem grubiej jezeli choc jeden z tych nowych graczy cos pokaze to moz byc czysta 1

zalegris aek 1 1,3 zalegris dobrze rzuca za 3 punkty i graja bardzo dobrze swoja ulubiona gre czyli pilka po obwodzie i z dobra skutecznoscie moga wygrywac i to niemalo

kurs ladny 8,02 za 20 zl 160 zl



no i kasa jest ten koles co mowil ze do olimpiakosu doszlo paru graczy dziekuwa stary doszedl do nich koles co z nim jescez pare meczy wygraja a mianowicie perry

Do góry
#269118 - 06/01/2005 21:52 Re: EUROLEAGUE cz. II
fart? Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/12/2003
Postów: 12888
Skąd: Zielona Gora
Quote:

siemka oto moje typy na dzis:
1 Zalgiris-AEK +8 2-1.9
2 Olimpiakos+5-Cibona 1-1.9

p.s.
1-Zalgiris wygral pierwszy mecz w Grecji 86-76,ale wtedy w druzynie Aeku niegral Nicevic(20pkt i 5.6zbiorki), mial on duzy udzial w wygranych 3 meczach pod rzad ,ze stromny Zalgirisu w tym wygranym meczu R.Pack 29pkt(kiedys w NBA min. gral on w Denver) i Tanoka Beard (19pkt i 14zbiorki),dzis nie zagra Pack ,poza tym forma Lolisa i N.Zizisa wzrasta, ja dzis przewiduje wygrana Aeku po bardzo dramatycznym meczu dlatego tak wysoki handi biore w ciemno
2-Olipiakos przystapi do tego meczu z trzema nowymi graczami: R.Gulyas,R.Mason(ex Toronto/Chicago) i B.Gorenc zas w Ciobnie nie zagra B.Longin(10pkt na mecz)i znany z polskich boisk w gry w Anwilu Wloclawek V.Krstic licz ze ci gracze mimo slabego zgrania ze soba powinni rozszczygnac ten mecz na korzysci Olimpiakosu,przewiduje
wygrana Grekow 4-8pkt




no cos szkoda Aeku przegrali 10 ale Olimpiakos +5 to byl ladny typ wszyscy gracze ktorzy przyszli zagrali dobre zawody szczegolnie R.Mason i Perry dziekuje dzisiaj przelamalem serie porazek i 1 kupon w nowym roku wszedl

p.s. a ten od Olimpiakosu to chyba ja bylem

Do góry
#269119 - 06/01/2005 21:57 Re: EUROLEAGUE cz. II
MarcinTeam Offline
newbie

Meldunek: 05/01/2005
Postów: 33
Quote:

Quote:

siemka oto moje typy na dzis:
1 Zalgiris-AEK +8 2-1.9
2 Olimpiakos+5-Cibona 1-1.9

p.s.
1-Zalgiris wygral pierwszy mecz w Grecji 86-76,ale wtedy w druzynie Aeku niegral Nicevic(20pkt i 5.6zbiorki), mial on duzy udzial w wygranych 3 meczach pod rzad ,ze stromny Zalgirisu w tym wygranym meczu R.Pack 29pkt(kiedys w NBA min. gral on w Denver) i Tanoka Beard (19pkt i 14zbiorki),dzis nie zagra Pack ,poza tym forma Lolisa i N.Zizisa wzrasta, ja dzis przewiduje wygrana Aeku po bardzo dramatycznym meczu dlatego tak wysoki handi biore w ciemno
2-Olipiakos przystapi do tego meczu z trzema nowymi graczami: R.Gulyas,R.Mason(ex Toronto/Chicago) i B.Gorenc zas w Ciobnie nie zagra B.Longin(10pkt na mecz)i znany z polskich boisk w gry w Anwilu Wloclawek V.Krstic licz ze ci gracze mimo slabego zgrania ze soba powinni rozszczygnac ten mecz na korzysci Olimpiakosu,przewiduje
wygrana Grekow 4-8pkt




no cos szkoda Aeku przegrali 10 ale Olimpiakos +5 to byl ladny typ wszyscy gracze ktorzy przyszli zagrali dobre zawody szczegolnie R.Mason i Perry dziekuje dzisiaj przelamalem serie porazek i 1 kupon w nowym roku wszedl

p.s. a ten od Olimpiakosu to chyba ja bylem



to ty dziki to mi 2 razy podblilo kurs i zamiast 80 jest 160 dzieki

Do góry
#269120 - 06/01/2005 23:57 Re: EUROLEAGUE cz. II
ziomek-domek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/01/2004
Postów: 6026
Skąd: Warszawa
Amkwish: jak Barcy 1 punktu zabraklo? On to trafil Barca wygrala 10oma a Marcin dal ze Olimpia nie przegra wiecej niz 11oma

Do góry
#269121 - 07/01/2005 00:05 Re: EUROLEAGUE cz. II
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Quote:

Amkwish: jak Barcy 1 punktu zabraklo? On to trafil Barca wygrala 10oma a Marcin dal ze Olimpia nie przegra wiecej niz 11oma




A to tym lepiej :-)

Sora ,źle popatrzyłem.

Pozdrawiam

amkwish

Do góry
#269122 - 10/01/2005 19:01 Re: EUROLEAGUE cz. II
wyz Offline
veteran

Meldunek: 06/05/2004
Postów: 1272
Skąd: Białystok
wczesnie zaczne, ale juz patzylem mecze na ten tydzien i widze pare ciekawych

tau-Cska, ktos tam pisal zeby grac przeciwko cska bo musza wkoncu wtopic i teraz jest okazja tau dobra dryzuna a do tego handi +3,5 to chyba dobra propozycja

Prokom- Olimpiakos, jestem patriota ale watpie zeby Mcnaull lub Bacik dali rady, wiek i slabe ogranie robi swoje, a plus handi na olimp +6,5 to tez dobry wybor, a do tego widzielismy ze Olimp odniosl swoje pierwsze zwyciestwo fakrt ze u siebie ale maja nowych zawodnikow ktorzy dobrze sie wprowadzili do drzuzyny wiecchyba warto to zagrac tez

i takim kamikadze moze byc typ na Asvel +18,5 wydahje mi sie ze maccabi nie wygra az tyloma fakt ze graja u siebie i ostatnio odniesli wysokie wygrana ale wczenisej to glownie wygrywali mala iloscia punktow wiec mozna sie skusic i sprobowac

czekam na wasze komentarze

Do góry
#269123 - 10/01/2005 20:56 Re: EUROLEAGUE cz. II
cheguavera Offline
member

Meldunek: 29/10/2004
Postów: 119
Tau-CSKA 2 Taui to jest przereklamowana druzyna, Macijauskas nie gra tak jak w poprzednim sezonie, a Scola to szkoda gadać. CSKA nie będzie nic odpuszczać, gdyby tak miało być to przegrali by już w Treviso, bedą chcieli wygrać wszystkie mecze, a jak już przegrac to z jakimis cieniasami na wyjezdzie albo zrobic wałek u siebie.

Prokom-Olympiakos 2 NARESZCIE wyrzucili Postella i Vukcevicia, wrócił Boris Gorenc, doszedł gigant Gulyas i jakiś niezły amerykanin. Mają coś sopocianom do udowodnienia i mysle że powinni ten mecz wygrać jeżeli marzą jeszcze o jakimś niezłym miejscu w grupie

olimpia- zalgiris.1 olimpia bardzo groźna u siebie, zalgiris druzna nieobliczalna. Juz raz w tym sezonie wygrala olimpia licze na powtorke, a poza tym porażka bardzo komplikuje sytuację olipii,

cibona-Efes 2 Siła podkoszowa Efesu jest olbrzymia, spokojnie wystarczy to na dośćhimeryczny zespół Cibony. Dobra obona podopiecznych Mahmutego zdobędzie twierdzę w Zagrzebiu.

można by jeszcze cos poszukac w meczach z niskim kursem, ale po meczu Maccabi-Zalgiris mam nauczke........

Do góry
#269124 - 11/01/2005 19:10 Re: EUROLEAGUE cz. II
Skorpion BB Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/01/2005
Postów: 5439
Skąd: Bielsko-Biała
Barcelona-Pesaro
handi na barce -8 toto-mix.Sytuacja w grupie bardzo wyrównana.Hiszpanie w kryzysie o czym świadczą ostatnie wyniki.W ubiegłym tygodniu zwycięstwo z Olimpia,wcześniej dwie wysokie porażki z AEK I Maccabi.Mimo że w lidze doznali porażki z Manresą to nadal pozostają dla mnie faworytem.Sądze że w końcu Fucka i Bodiroga poprowadzą drużyne do pewnej wygranej.Porażka może bardzo skomplikować sytuacje Barcelony.
Można spróbować również handi na Real.Jeżeli Prokom dał rade i wygrał 8 pkt z Partizanem to handi -11 jest w zasięgu Realu.Real zajmuje dopiero 4 miejsce w grupie dlatego taki mecz jak ze słabym Partizanem powinni rozstrzygnąć na swoją korzyść.

Do góry
#269125 - 12/01/2005 10:01 Re: EUROLEAGUE cz. II
BeNiTooo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 15/01/2004
Postów: 7662
Skąd: TuS Wangerooge
Prokom Trefl Sopot(-4.5) - Olympiakos CFP(+4.5) 2
Pau Orthez(-8.5) - Frankfurt Skyliners (+8.5) 2
AEK Athens - Montepaschi Siena 2
to by bylo na tyle

Do góry
#269126 - 12/01/2005 10:06 Re: EUROLEAGUE cz. II
Giertyszek Offline
Inwestor

Meldunek: 07/12/2004
Postów: 7747
Skąd: Warszawa
Witam,

Dziś środa a więc Euroliga.

Kolejna kolejka rozłożona tradycyjnie na dwa dni. Dziś skupię swoją uwagę na jednym meczu. Stali bywalcy tego działu wiedzą już o jaki mecz chodzi.
TAU Ceramika - CSKA Moskwa
Typ: 1.

Dlaczego taki typ? To też stali bywalcy wiedzą, argumentacja taka sama jak przed tygodniem czyli mówiąc prościej to kolejny etap progresji na porażkę zespołu ze stolicy Rosji.

Ciekawy jestem przy okazji czy ktoś gra również taką progresję jak ja, jeśli tak to zapraszam do ujawnienia się.


Widzę że osób takich jest trochę w Polsce (tylko pytanie czy na wchodzą na mecz.pl) bo nasze buki naziemne już odwalają szopki z kursami przeciwko Ruskom.
I tak w necie kursy na TAU są rzędu 2,1-2,2 a w STS i Profku wczoraj było 1,9-1,95.
A wszystkich przebił niezawodny TotoBurdel dając 1,85 na TAU ! CSKA 1,95 i po raz pierwszy chyba hc dodatni (+1) na CSKA...

Ah gdyby nie podatki...

Pozdrawiam
Giertych

Do góry
#269127 - 12/01/2005 10:58 Re: EUROLEAGUE cz. II
rawol Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 02/01/2005
Postów: 1601
Skąd: chcialbym Kajmany

czesc jesli chcesz grac przeciwko CSKA to poczekaj do nastepnej kolejki kiedy beda grac z ulkerem u siebie i to bezie idealny mecz na "walek"

do tego jesli w tej kolejce cska wygra a ulker przegra to wniosek nasuwa sie sam...

Do góry
#269128 - 12/01/2005 11:16 Re: EUROLEAGUE cz. II
piotrekkk_22 Offline
veteran

Meldunek: 08/08/2004
Postów: 1335
Skąd: Płock
na dzis:

tau-cska x2
sopot-olimpiakos 1x
aek-siena x2

Do góry
#269129 - 12/01/2005 12:32 Re: EUROLEAGUE cz. II
KRAJAN Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/03/2004
Postów: 15586
Skąd: Lublin
Moje typy na dziś (oby nie takie pechowe jak wczoraj na "ULEBIE" (Kolonia -1,0 (miałem -3,0), Aris -3,0 (miałem -5,5), ale wracając do tematu.
Mecz nr 1 (dla mnie) - zagram go (ponownie Sienę) bardzo grubo. Oby nie skończyło się tak tragicznie jak w tamtym tygodniu.
AEK - Montepaschi Siena 2(-2,5)
Grecki zespół - mozna śmiało powiedzieć - wyszedł już z początkowego kryzysu, ale pomimo tego potencjał kadrowy dużo słabszy od zespołu włoskiego. Mecz b. ważny dla układu tabeli gr. B, teoretycznie porażka gospodarzy stawia ich w niezmiernie trudnej sytuacji. Siena ostatnio mocno grająca w kratkę to jednak mocny kolektyw i po słabym meczu z Macabi powinna zdecydowanie podnieść morale zawodników i choćby dlatego należy dzisiaj koniecznie wygrać w stolicy grecji.
Inne mecze które dzisiaj będę forował to (ale zdecydowanie za mniejsze stawki):
2) EB Pau Orthez - Opel Skyliners 2(+8,5)
Jak nawiązywać wyrównaną walkę to z kim jak nie z przeciętnymi "Francuzami". Wierzę że mecz będzie zacięty i zakończy się małą różnicą pkt.
3) Climamio Bologna - Adecco Estudiantes 1(-10,5)
Bolonia musi się w końcu obudzić.
4) Tau Ceramica - CSKA Moskwa 1 /2.15/
Spróbujemy zagrać typ Romana /nie gram progresji/, choć Tau nie prezentuje takiej formy jak przed rokiem czy dwoma, ale liczę na żywiołowo dopingującą publiczność (choć ta nie będzie grała na parkiecie)
Pozdrawiam
KRAJAN

Do góry
#269130 - 12/01/2005 13:15 Re: EUROLEAGUE cz. II
BeNiTooo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 15/01/2004
Postów: 7662
Skąd: TuS Wangerooge
AEK-Siena 2
zgadzam sie z przedmówca ten mecz jest jak dla mnie 9/10 siena musi wrescie cos zaczac grac przy ewentualnej porazce mieli by bilans 5-5 czy taki sam jaki bym mial aek gdyby pokonal wlochów..... wszystko zalezy od zisisa i chatzisa jesli mlody rozgrywajacy zagra bardzo dobre zawody to bedzie mecz na styku a jak nie to siena wysoko pokona greków i ta opcja jest chyba bardziej realna gdyz zisis przeciwko sobie bedzie mial taki graczy jak vanterpool thorton czy stefanov mysle ze ta trojka graczy przycmi mlodego gwiazdora i myers i społka wywioża łatwe zwyciestwo z hali Galatasi ... pierwszy mecz zakonaczył sie wynikiem 77-58 dla sieny kolejne łatwe zwyciestwo sie zapowiada


TAU-CSKA
tutaj jak dla mnie zwyciezca moze byc tylko jeden a bedzie nim CSKA do gry powróci andersen ktory nie grał w ostatnim meczu .... tau absolutnie zawiedli w meczu z malaga to nie jest te same tau co w tamtym roku odejscie nocioniego duzo osłabilo hiszpanów scola juz nie jest tak skuteczny jak w tamtym sezonie macijauskas juz nie trafia tak trojek jak kiedys ..... działacze cska z tego co slyszalem od moich przyjaciol z rosji postanowili sobie cel nie przegrac zadnego meczu w eurolidze i to jest jak najbardziej mozliwe szczegolnie z taka ławka rezerwowych jaka posiadaja ..... jak scola złapie szybko 5 fauli to bedzie wysokie zwyciestwo cska a jak nie to bedzie mecz dosc zaciety ze wskazaniem na cska stakwa 7/10

prokom-pireus 2 i handi na pireus +5
prokom jak juz wiadomo bez dylewicz ktory sobie troszku przycpał na sopockim molo i teraz ma za swoje nie wiem po co oni zwolnili jamisona jest on o 100 kroc lepszy niz mcnaull i bacik razem wzieci ... kazlauskas powiedzial ze to jest mecz o zycie dla olympiakosu przy porazce szanse na awans do top 16 byly by malo realne zwazywszy ze greków czekaja mecze z efesem i realem .... nowe nabytki gulyas gorenc i jeszcze niedawno grajacy w NBA mason zrobia wszytsko by wygrac ze sledziami ..... nie bedzie mial kto wspierac wójcika przeciw gulyasowi tylko trojki moga uratowac prokom ... ale wiemy jaka to jest bron raz zabija przeciwnika a raz zabic moze siebie .... jezeli perremu wyjdzie w polowei taki mecz jak ciboną to pireus wygra spokojnie pierwszy mecz zkonaczyl sie wygrana 77-75 ... zauwazmy ze wtedy grali i dylewicz i jamison pierwszy rzucil 13 pkt drugi 12 wiec kto rzuci za nich te pkt ?? wynik pierwszego meczu wcale nie odzwierciedla meczu calutki mecz pireus prowadzil juz 13 pkt ale potem przestalo im wszystko siedziec


to by bylo na tyle
POZDRAWIAM PRAWDZIWYCH
CAŁA POLSKA W CIENIU MOJEGO KOCHANEGO ŚLASKA


Edited by BeNiTooo (12/01/2005 13:16)

Do góry
#269131 - 12/01/2005 13:19 Re: EUROLEAGUE cz. II
boca juniors Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/05/2003
Postów: 10031
Skąd: Frei Stadt Danzig
AEK-Sina 2

Trefl-Olympiakos (+5) 2


włosi musza coś wygrać,bo ich pozycja w tabeli nie jest rewelacyjna,ponadto grupa bardzo wyrównana,a AEK kadrowo dużo słabszy,tylko ten grecki kocioł,a makarony na wyjazdach słabiutko.
Co do puzzli,to nie wiem ale jak już cos zagram,to właśnie handi na greków,mecz na styku,moze być niespodzianka,bo Pireus ostatnio wzmocnił skład,a Sopocianie chyba osłabili?

Do góry
#269132 - 12/01/2005 13:22 Re: EUROLEAGUE cz. II
hot-oil Offline
enthusiast

Meldunek: 22/11/2004
Postów: 282
Skąd: Łódź
Quote:

na dzis:

tau-cska x2
sopot-olimpiakos 1x
aek-siena x2




Nie ma to jak pełna argumentacja swoich typów!

Do góry
#269133 - 12/01/2005 13:24 Re: EUROLEAGUE cz. II
boca juniors Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/05/2003
Postów: 10031
Skąd: Frei Stadt Danzig
co do meczu CSKA to skłaniam się ku gościom, nie lubię grać takich drużyn z seriami wygranych,ale jak widzę grę Ceramiki to nic innego nie moge wymyślić,sportowo to spokojnie Moskwicze,no chyba,ze sie dogadają,bo Tau potrzebna wygrana jak rybie tlen.

Do góry
#269134 - 12/01/2005 13:41 Re: EUROLEAGUE cz. II
fart? Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/12/2003
Postów: 12888
Skąd: Zielona Gora
po wczorajszych sukcesach w Ulebie dzis czas na typki z euroligi:
1-Tau-Cska+1 2-1.9
2-Prokom-Olimpiakos+5 2-1.9
3-Aek-Siena 2-1.75

p.s.
1-odnosnie tego meczu duzo jus napisano ,ja stawiam na ruskich poniewarz maja bardziej wyrownany i silniejszy sklad ,a Tau to jus nie ten Maciejauskas,Scola tes slabo ostatnio nie gra tak jak chocby na Olimpiadzie ,zadnego walka nie bedzie licze na wygrana cksa ok4-10pkt
2-tutaj wzmocnieny Olimpiakos Gorencem,Gulyasem,Masonen+ dobra forma Perrego ,przy absencji Dylewicza i nie grajacego jus w Prokomie Jamisona ,stawiam na Olimpiakos z handi w ciemno ,licze na wygrana Olimpiakosu 4-10pkt
3- nie ukrywam od tego sezonu polubilem gre Aeku ale w konfrontacji z Siena ktora zapewne bedzie chciala sie odgrysc po porazce w lidze z Napoli ,licze na bardziej wyrownany sklad Sieny ,przewiduje wygrana sieny 4-12pkt

pozdro

hehhe Benito ziomie to samo dzis gramy


Edited by fart? (12/01/2005 13:45)

Do góry
Strona 9 z 13 < 1 2 ... 7 8 9 10 11 12 13 >

Moderator:  Akhu, rafal08 



Kto jest online
0 zarejestrowanych użytkowników (), 4182 gości oraz 10 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24775 Użytkowników
97 For i subfor
45065 Tematów
5587155 Postów

Najwięcej online: 4732 @ 25/06/2024 08:14