Strona 5 z 6 < 1 2 3 4 5 6 >
Opcje tematu
#2757142 - 02/12/2008 02:33 Re: Czym jest w chwili obecnej mecz.pl [Re: connor]
muppet Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/11/2003
Postów: 4626
Skąd: Toruń
Originally Posted By: Experto


no a kto Ci bedzie pisal kto sie zna? moze jeden na 100 przy odrobinie szczescia. Zazwyczaj jak ktos sie zna to niechetnie sie dzieli wiedza, gdzie kazdy moze zajrzec, co jest jak najbardziej logiczne.


No i tu mamy meritum sprawy, wg mnie stanowi pointę całej 'dyskusji'.

Do góry
Bonus: Unibet
#2757166 - 02/12/2008 02:40 Re: Czym jest w chwili obecnej mecz.pl [Re: muppet]
Kefir70 Offline
old hand

Meldunek: 28/11/2005
Postów: 778
Skąd: Poznań
Originally Posted By: muppet
Originally Posted By: Experto


no a kto Ci bedzie pisal kto sie zna? moze jeden na 100 przy odrobinie szczescia. Zazwyczaj jak ktos sie zna to niechetnie sie dzieli wiedza, gdzie kazdy moze zajrzec, co jest jak najbardziej logiczne.


No i tu mamy meritum sprawy, wg mnie stanowi pointę całej 'dyskusji'.


ha , nie zgadzam się ..było tu wielu takich którzy bardzo długo dzielili się swoją wiedzą , którą juz długo wcześniej można byłoby zamknąć na jakimś zamkniętym forum..

a dzisiaj takim przykładem jest przecież WNN

Do góry
#2757174 - 02/12/2008 02:41 Re: Czym jest w chwili obecnej mecz.pl [Re: muppet]
cobra Offline
Luc Nilis

Meldunek: 18/10/2007
Postów: 3103
Skąd: Piekary Śl. / gg:18662865
TO ZROBCIE ABONAMENT POWIEDZMY 30 - 50 ZŁ OD USERA, ZOSTANA TYLKO NAPRAWDE ZAINTERESOWANI BUKMACHERKĄ I MOZE POZIOM SIE PODNIESIE ? TYM NAJLEPSZYM CONRAD MOGŁBY COS ODPALAC ZA ANALIZY... MIELI BY SWÓJ RANKING, ITP, WG TEGO BY SIE ICH OPŁACAŁO, ICH WIEDZE, CZAS I TO ZE SIE TYM PODZIELĄ... POZDRAWIAM.

Do góry
#2757232 - 02/12/2008 02:53 Re: Czym jest w chwili obecnej mecz.pl [Re: cobra]
connor Offline
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill


Meldunek: 12/08/2002
Postów: 32174
To WNN jest wyjatkiem, ktoremu i tak przejdzie po jakims czasie ochota.

cobra to zaloz takie forum z abonamentem

Do góry
#2757241 - 02/12/2008 02:55 Re: Czym jest w chwili obecnej mecz.pl [Re: connor]
cobra Offline
Luc Nilis

Meldunek: 18/10/2007
Postów: 3103
Skąd: Piekary Śl. / gg:18662865
experto, ja bym płacił gdyby oferta merytoryczna była ciekawa, ręcze. pzdr

Do góry
#2757298 - 02/12/2008 03:14 Re: Czym jest w chwili obecnej mecz.pl [Re: Biszop]
Baqu Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 28/09/2004
Postów: 26931
Skąd: ‎Mindfields
Originally Posted By: Biszop


...:::::::::lajt lajff::::::::::...

kierwa, pomyliłem chyba ilość dwukropkuff \:o


Biszop niekiedy piszesz rzeczoro i merytorycznie a niekiedy na prawdę zachowujesz się gorzej niż Wafel \:\) wiem, że to jest forum... i każdy czasem chce się powygłupiać i napisać coś co innych rozśmieszy, ale takimi postami bardzo obniżasz swoją dobrą, pozytywną i jak myślę czasem ciężko wypracowaną reputację na forum \:\)

taka też chwila refleksji na temat tych wszystkich ludzi co piszą o o "letkim plusie" i sami wystawiają się na śmieszność to pisząc ( uznając pewnie, że inni tak piszą więc i oni bo będą cool... wtf ?! )

jak dla mnie zmiany muszą wyjśc od Conrada, a nie od użytkowników, ewentualnie od moderatorów, jednak widać pewne podziały "u władzy" co pewnie sami "zieloni" odczuwają... beton na zawsze będzie betonem, viva PZPN ! viva mecz.pl !

może troszkę mnie poniosło \:p

pozdrawiam

Do góry
#2757371 - 02/12/2008 03:30 Re: Czym jest w chwili obecnej mecz.pl [Re: Baqu]
jerome Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/10/2001
Postów: 3778
Skąd: Śląsk
a Conrad to czyta i sie smieje, przeciez wiadomo ze mu zalezy na tym aby interes sie krecil, a im wiecej uzytkownikow tym wiecej kasy, ja sie mu nie dziwie, wiec dajcie spokoj z abonamentami, nic sie nie zmieni, konkursy trzymaja ludzi, wiec beda, ja bym po prostu to uporzadkowal, przez te wszystkie lata to chyba z 5 takich tematow bylo pt upadek mecz.pl czy zmiany czy takie tam, przez chwile nawet byly zmiany w takiej postaci, ze kazdy temat mial opiekuna, prowadzacego (nie pamietam dokladnie), poza tym angielskie zawsze dobrze staly.

Do góry
#2757396 - 02/12/2008 03:38 Re: Czym jest w chwili obecnej mecz.pl [Re: Baqu]
Kefir70 Offline
old hand

Meldunek: 28/11/2005
Postów: 778
Skąd: Poznań
"podziały"...Baqu jakie podziały.... cóż , ja już taki młody nie jestem ... i wbrew pozorom nie taki naiwny...ale jednak w błogiej nieświadomości wydawało mi się , że może faktycznie da się coś zmienić...bo ja wierzę w potęgę słowa \:\)

Ale zostało przecież napisane , że jest wszystko ok i jak należy zrozumieć będzie jak jest....

Macie rację wszyscy Ci którzy to napisali....wbrew pozorom kliknięcie WNN jest dokładnie takim samym kliknięciem jak Pawła Wafla...i tyle..

Do góry
#2757401 - 02/12/2008 03:41 Re: Czym jest w chwili obecnej mecz.pl [Re: Kefir70]
Blackman Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 01/06/2004
Postów: 5552
A teraz wyłącz komputer, wyloguj się z forum. To tylko internet,

Do góry
#2757409 - 02/12/2008 03:45 Re: Czym jest w chwili obecnej mecz.pl [Re: connor]
Kefir70 Offline
old hand

Meldunek: 28/11/2005
Postów: 778
Skąd: Poznań
Originally Posted By: Experto

Reasumujac, forum pobija rekory odwiedzin


Rozumiem , że to jest najlepsze podsumowanie tej dyskusji..dla mnie bardzo smutne , ale i dające zarazem dużo do myślenia..
Jak rozumiem czy odwiedziny w Niższych angielskich czy w "Jak zagadnąć lachona" .. to wsjo radno...

Do góry
#2757415 - 02/12/2008 03:46 Re: Czym jest w chwili obecnej mecz.pl [Re: Blackman]
Kefir70 Offline
old hand

Meldunek: 28/11/2005
Postów: 778
Skąd: Poznań
Originally Posted By: Blackman
A teraz wyłącz komputer, wyloguj się z forum. To tylko internet,


Dziwny tekst ...widzę , że nie tylko Amk uważa mnie za idiotę ..

Do góry
#2757422 - 02/12/2008 03:48 Re: Czym jest w chwili obecnej mecz.pl [Re: Blackman]
Kefir70 Offline
old hand

Meldunek: 28/11/2005
Postów: 778
Skąd: Poznań
Originally Posted By: Blackman
A teraz wyłącz komputer, wyloguj się z forum. To tylko internet,


I może jeszcze jedno.. może Cię to dziwi ale jak już coś robię to po pierwsze staram się to robić dobrze , a po drugie żeby to miało sens..i sta parę postów i wogóle ten temat

nawet zagadując lachona \:\)

Do góry
#2757433 - 02/12/2008 03:51 Re: Czym jest w chwili obecnej mecz.pl [Re: Kefir70]
Kefir70 Offline
old hand

Meldunek: 28/11/2005
Postów: 778
Skąd: Poznań
Originally Posted By: Kefir70
..i sta parę postów i wogóle ten temat

nawet zagadując lachona \:\)


Co jak widać nie zawsze wychodzi... także zagadując lachona \:\)

Do góry
#2757459 - 02/12/2008 03:57 Re: Czym jest w chwili obecnej mecz.pl [Re: jerome]
bcn1899 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/05/2005
Postów: 3939
Originally Posted By: jerome
a Conrad to czyta i sie smieje, przeciez wiadomo ze mu zależy na tym aby interes się kręcił


Ano się śmieje. Też to kiedyś zrozumiałem i już mam w dupie mecz.pl, dział o piłce latino, dyskusje o forum... Ale nadal uważam, że z mecz.pl można by wyciągnąć znacznie więcej niż teraz jest wyciągane. I nie wiem czy conrad ma tyle, ze już mu się nie chce czy mu się nie chce po prostu. Nic nie stoi na przeszkodzie, żeby tłumy dalej pisały o kłopotach sercowych w t&o, a jednocześnie inne tłumy waliły analizy w działach. I to regularnie. Kwestia woli, potrzeb i chęci "góry". Dopóki tego nie będzie, szkoda czasu na takie dysputy.

--
pzdr.bcn1899 *...*

Do góry
#2757704 - 02/12/2008 05:39 Re: Czym jest w chwili obecnej mecz.pl [Re: Kefir70]
Blackman Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 01/06/2004
Postów: 5552
Originally Posted By: Kefir70
Originally Posted By: Blackman
A teraz wyłącz komputer, wyloguj się z forum. To tylko internet,


I może jeszcze jedno.. może Cię to dziwi ale jak już coś robię to po pierwsze staram się to robić dobrze , a po drugie żeby to miało sens..i sta parę postów i wogóle ten temat

nawet zagadując lachona \:\)


żle się wyraziłem , to jest cytat z pewnej piosenki, i nie "pieję" do Ciebie :]

Szanuje Ciebie i popieram, tylko czasami warto sobie dać na wstrzymanie, bo forum to tylko forum i zawsze tak pozostanie :]

Pzdro

Do góry
#2757713 - 02/12/2008 05:45 Re: Czym jest w chwili obecnej mecz.pl [Re: Blackman]
Maldini$$ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 05/09/2006
Postów: 4447
Skąd: Las Vegas
mecz.pl to nie forum to styl życia \:D

Do góry
#2757905 - 02/12/2008 07:37 Re: Czym jest w chwili obecnej mecz.pl [Re: jerome]
Conrad Offline
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"

Meldunek: 14/11/2000
Postów: 27048
Skąd: Surfers Paradise, QLD
Originally Posted By: jerome
dajcie spokoj z abonamentami, nic sie nie zmieni, konkursy trzymaja ludzi, wiec beda, ja bym po prostu to uporzadkowal, przez te wszystkie lata to chyba z 5 takich tematow bylo pt upadek mecz.pl czy zmiany czy takie tam, przez chwile nawet byly zmiany w takiej postaci, ze kazdy temat mial opiekuna, prowadzacego (nie pamietam dokladnie), poza tym angielskie zawsze dobrze staly.


Kwestia abonamentu pojawiała się wielokrotnie, nawet nie chodziło o zarobek tylko o to by powstrzymać natarczywych osób od kolejnych rejestracji na forum. ;\) Ale nawet jak byśmy mieli np. wymóg przesłania 5zł na cele dobroczynne by zatwierdzić rejestrację to nie powstrzymałoby to takich typów...

Zostało więc postanowione, że mecz.pl pozostanie otwartym forum dla wszystkich, choć ostatnio wprowadziliśmy mocny przesiew do końca roku pod względem "imigracji". \:\)

Jeśli chodzi o uporządkowanie konkursów to jestem oczywiście w 100% za tym, poruszę kwestię z Moderatorami i rozwiążemy to tak aby wszystkim było łatwiej. Trzeba rozważyć czy tego typu tematy grupować w dziale z konkursami czy umieszczać je we właściwym dziale o danej dyscyplinie sportowej.

Do góry
#2757998 - 02/12/2008 09:25 Re: Czym jest w chwili obecnej mecz.pl [Re: Kefir70]
twist Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 04/09/2002
Postów: 6258
Skąd: Rzeszów
Originally Posted By: Kefir70
Originally Posted By: Blackman
A teraz wyłącz komputer, wyloguj się z forum. To tylko internet,

Dziwny tekst ...widzę , że nie tylko Amk uważa mnie za idiotę ..

Mnie uważa za mentora, nie wiem czy tobie wspołczuć czy sobie. \:D
Wiesz co się stanie, jak bedziesz zostawał po godzinach w pracy, zeby wyrobić się z nałozonym na ciebie obowiazkami? Nic. Po prostu bedziesz pozniej wracał do domu. Jak bedziesz mial szczescie to nikt tego nie zauwazy, a jak zauwazy to dojebią ci nowymi obowiazkami, tak ze bedziesz musial spac w firmie zeby sie wyrobić. Na koncu wyleja cie z pracy, bo przestaniesz sie wyrabiać, albo wyjdziesz na frajera, który daja się wykorzystywać za marne parę złotych i nie potrafi żartować w temacie jak zagadać lachona, lub zrzucać obowiązki na inncyh, a samemu wychodzić po 8 godz pracy (czytaj, być zaradnym inaczej). Na forum mecz.org obowiązuje to samo. Po prostu pisz po nocach analizy, a kwestia czasu, zeby pojawiły się posty. A co sądzisz o tym meczu czy tamtym. Na koncu i tak dostaniesz zjebke ze cos nie weszło.
Rob co sprawia ci frajdę i mniej w dupie resztę zwłaszcza ludzi. Mam w dupie ich oraz ich pieniądzę opinię i poklask. Łazę po tesco dwie godz i bardzo często nie mam pojecia co sobie za te pieniądze kupic, może telefon z wysuwaną klapką, kamerą wideo i podswietlaną klawiaturą. Może samochod za 200tys z abs'em, żeby za chwilę po wyjechaniu z salonu stać za maluchem w korku trzy godz i klnac na świat, że nie ma sensu. No nie ma, bo on wydał 200zł, ja 200tys a obaj stoimi w tym jebanym korku tyle samo czasu.

Do góry
#2759157 - 03/12/2008 06:18 Re: Czym jest w chwili obecnej mecz.pl [Re: twist]
_Korver_ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/04/2004
Postów: 18397
"Może samochod za 200tys z abs'em, żeby za chwilę po wyjechaniu z salonu stać za maluchem w korku trzy godz i klnac na świat, że nie ma sensu. No nie ma, bo on wydał 200zł, ja 200tys a obaj stoimi w tym jebanym korku tyle samo czasu." - świetne porównanie @twist

A wracając do meritum. Moje zdanie odnośnie konkretnych działów tematycznych jest takie:

- Siatkówka - biorę to poniekąd na siebie. Zapewniam, że do końca sezonu nie zabraknie rzeczowych i rozbudowanych analiz przynajmniej w temacie o polskiej siatkówce. Giertyszek, Kellthorn i ja się tym zajmiemy. Ponadto jest jeszcze kilka osób w miarę regularnie piszących (nie chcę wymieniać, by nikogo nie pominąć) tak więc ten dział uważam za solidnie prowadzony.

- Koszykówka - tu jest podobnie. Temat o PLK żyję co kolejkę. Owszem, raz są to 2-3 posty, a raz 20 odnośnie jednej serii spotkań, ale coś się dzieje. Euroliga jeszcze w miarę OK, reszta sporadycznie. Oczekiwana lekka poprawa.

- US Sports - zaglądam rzadko, lecz kiedy sprawdzam, zawsze jest coś ciekawego do poczytania. Przynajmniej o NBA.

- Piłka nożna - i tu pojawia się problem. O ile w tematach o Ekstraklasie i ważniejszych meczach jest co poczytać to reszta praktycznie leży. Oczywiście są osoby, które starają się ze wszystkich sił pociągnąć tematy o konkretnych ligach (np niemiecka, hiszpańska czy też esencja typowania w postaci ligi walijskiej prowadzonej przez @WNN), ale bez wsparcie nie dadzą rady. Na świetnym poziomie piłka angielska, tu tylko brakuje mi równie wspaniale prowadzonego tematu o Premiership, ale zdaje sobie sprawę, że jest to liga cholernie ciężka do typowania.

- Tenis - tu szczerze mówiąc więcej konkretnych uwag pojawia się na QC...

To tak na szybko ode mnie.

Pozdrawiam, Kamil.

Do góry
#2759172 - 03/12/2008 06:26 Re: Czym jest w chwili obecnej mecz.pl [Re: twist]
SOUDAL Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 27/12/2002
Postów: 1963
w zasadzie juz wszystko tu zostalo napisane, z swojej strony dodam, a raczej przypomne bo o tym rowniez niektore osoby pisaly, ze co by nie mowic o mecz.pl, to jak sie chce to mozna sie tu wiele nauczyc (latwiej bylo oczywiscie dawniej - teraz trzeba sie troche naszukac )

i dalej : co wy z tym PLAYOFF'em ??!! - totolotek to w kolekturze na rogu, a nie na forum bukmacherskim \:D
(to tak mniej powaznie, kiedys sie zrazilem jak przy dobrym wyniku odpadlem ;\) )

oprocz wymienionych przez Experto konkursow znalazlo by sie jeszcze kilka innych niezlych, koniecznie trzeba je umiescic wszystkie w jednym dziale, latwiej bedzie dopasowac do wlasnych preferencji

i off : twist w bryce za 200tys wygodniej sie stoi w tym jebanym korku

Do góry
Strona 5 z 6 < 1 2 3 4 5 6 >

Moderator:  Biszop, rafal08 

Kto jest online
2 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, pacyfista), 3972 gości oraz 8 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24778 Użytkowników
105 For i subfor
50930 Tematów
5787952 Postów

Najwięcej online: 5410 @ 06/10/2024 14:47