Strona 7 z 14 < 1 2 ... 5 6 7 8 9 ... 13 14 >
Opcje tematu
#2775285 - 13/12/2008 08:35 Re: NBA - sezon 2008/09 cz. 2 [Re: Kacper]
olopatronat Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 02/11/2007
Postów: 3631
Skąd: Piaseczno
Detroit - Indiana under 200 @ 1,9


Na 20 ostatnich spotkan miedzy Detroit, a Indiana padlo 18 underow, licze na kolejny...

Do góry
Bonus: Unibet
#2775717 - 13/12/2008 20:38 Re: NBA - sezon 2008/09 cz. 2 [Re: olopatronat]
Chorwat Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 25/05/2007
Postów: 2869
Chicago Bulls (-4.5) @ 1.95

Fatalny mecz NJN z Raptors, widoczny brak dobrych strzelców w tej ekipie, jeśli Harris i Carter nie rzucają dobrze to cała gra sie wali. Bilans New Jersey (11-10) dla mnie jest ponad stan, 2 wygrane wyjazdowe dogrywki (głównie za sprawą Cartera który aktualnie formą nie błyszczy) składają sie na wyjazdowy bilans 7-3. Z drugiej strony mamy Chicago (10-12) po równie słabym meczu z Memphis. Na pewno obie ekipy nie są mistrzami defensywy, natomiast w ekipe Bulls widać kilku zawodników którzy są stanie "pociągnąć" mecz, w Nets jak wspominałem ciężko z tym patrząc na ostatnie ich mecze. Na dowód tego dodam że w składzie Chicago mamy 5 zawodników którzy legitymują się statystyką powyżej 10 ppg, natomiast w Nets tylko 3. Typ do końca nie na Chicago,(choć argumentów szczególnie w ofensywie im nie brakuje) a bardziej przeciw NJN. Dodając do tego "fajną" serię Nets 4W na wyjazdach z przekonaniem zainwestuje średnio wysoką w stawke w ekipe Bulls.

Do góry
#2780271 - 16/12/2008 02:10 Re: NBA - sezon 2008/09 cz. 2 [Re: Chorwat]
frend30 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 09/08/2004
Postów: 2165
Skąd: Mielec
Bilans 2-7

Denver Nuggets +2 for Game 1.893
Orlando Magic -2 for Game 1.943
Miami Heat -4.5 for Game 1.935

Uparłem się na Miami to już prawie progresja \:\)

Pzdr

Do góry
#2780284 - 16/12/2008 02:15 Re: NBA - sezon 2008/09 cz. 2 [Re: Chorwat]
Matias88 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/10/2007
Postów: 7186
Skąd: Krosno/ Wwa
Kolejny mecz Toronto z NJN. Oglądałem mecz z Bulls, dwie ekipy grające średnio może nawet słabo. Netsi 3L z rzędu i nie zanosi się na aby w Toronto wygrali bo Raptors to drużyna lepsza chociaż specjalistą nie jestem. L z NOH 99-91 na własnych śmieciach ale walka była dlatego mój typ:
Toronto -4

Do góry
#2780462 - 16/12/2008 03:52 Re: NBA - sezon 2008/09 cz. 2 [Re: Matias88]
Misiaski Offline
veteran

Meldunek: 01/05/2007
Postów: 1461
Skąd: Kraków
Indiana Pacers - Washington Wizards

Zacznijmy od gości.
Indiana - dla mnie drużyna zagadka w tym sezonie...
Potrafili w tym sezonie powalczyc skutecznie z Bostonem (jedna wyraźna wygrana , jedna wyraźna przegrana , i przegrana dopiero po dogrywce ), potrafili wygrać z Lakersami i z Houston a z drugiej strony potrafią przegrać z teoretycznie dużo słabszą drużyną.
Gracze Pacers mieli bardzo trudny terminarz poki co , bardzo dużo meczów grali z zespołami pretendującymi do walki o najwyzsze cele - stad ten niezbyt korzystny bilans poki co.
Wydaje mi sie jednak , że stać ich na wiele wiecej i , że dzisiaj ze słabymi bądz co bądz Wizards to udowodnią.
Czarodzieje grają wielką kaszane.
Wygrali co prawda całkiem niedawno z Detroit i myślałem , że coś sie w tym zespole ruszy ale kolejny mecz i porażka ponad 30 punktami z Bostonem na pewno morali ich nie poprawia.
Washington niestety nadal przegrywa z kim popadnie i gdzie popadnie i sądze , że dzisiaj Indiana pokaże na co ja stać i spokojnie wypunktuje gospodarzy.
Stawka : 10 jednostek
Kurs : 2.00
Typ: [/b] Indiana Pacers
Buk : betsson


Phoenix Suns - New York Knicks

Phoenix całkiem nieźle zaczeli ten sezon , niezły bilans jak na tą ekipe - trzeba jednak powiedziec otwarcie , że sporo meczów grali ze słabymi ekipami i ten wynik jaki osiagneli mógł być spokojnie o te kilka zwyciestw bogatszy.
Dzisiaj przyjdzie im sie zmierzyć z ekipą która osobiscie mi w tym sezonie imponuje.
Spodziewałem sie , ze będą to tacy typowi chłopcy do bicia jednak Knicksi pokazali już nie raz , ze potrafią sie przeciwstawić wyraźnie lepszej przynajmniej na papierze ekipie.
Bardzo dobrze rozrzucają obrone rywali i grają na wysokiej skutecznosci co wiąże sie z tym , że rzucają z czystych pozycje.
Nie jest to oczywiscie ekipa jakas super mocna ale bardzo fajnie wykorzystują ten potencjał jakim dysponują.
Niestety nie moge tego samego powiedziec o Phoenix bo widziałem ich kilka razy w tym sezonie i było widać , ze nie zawsze wiedzą co mają grać a jak już Nash ma słabszy dzień to sie zaczyna robić problem.
Handi + 8.5 pkt na Nowojorczyków? Jak dla mnie troszke za dużo.
Stawka : 10 jednostek
Kurs : 1.90
Typ : New York Knicks + 8.5 pkt
Buk : Bet365


Zapraszam do dyskusji nad resztą dzisiejszych spotkań \:\)

Do góry
#2780480 - 16/12/2008 04:00 Re: NBA - sezon 2008/09 cz. 2 [Re: Misiaski]
_potepiony_ Offline
old hand

Meldunek: 11/09/2005
Postów: 836
A może ktoś dysponuje jakimiś lepszymi danymi na temat tego jakie są szanse, żeby zagrał dziś w Orlando Howard ? Jeśli by zagrał to jest to dla mnie bet dnia.

Chociaż znając Stan'a Van Gundy to da Dwightowi odpocząć jeszcze kilka dni bo jednak najważniejsza część sezonu wciąż przed nimi, a mając w obwodzie zbierającego pochlebne recenzje Gortata nie ma co ryzykować zdrowia Dwighta.

Jeśli ktoś wyczytał coś pewniejszego na jakimś serwisie to bardzo proszę o pm.

Do góry
#2780558 - 16/12/2008 05:01 Re: NBA - sezon 2008/09 cz. 2 [Re: _potepiony_]
bang_bang Offline
addict

Meldunek: 01/05/2005
Postów: 478
Na dzisiaj taki kupon:

Indiana @ Washington typ: Indiana
Zgadzam się z przedmówca co do Indiany i Washingtonu. Dorzuce jeszcze, że gram również Indiane na przełamanie mają na swoim koncie jak narazie 6 L ta passa musi się kiedyś skończyc, a dzisiaj jest to najlepszy czas, Jamison i Butler to za mało jak na Pacers. Indiana to win

New Jersey @ Toronto typ: Toronto ( - 4.5 )
Obie ekipy rozegrały już ze sobą 2 spotkania w tym sezonie, w każdym z tych spotkań wygrywali gracze przyjezdni, czas na home win.

Milwaukee @ Miami typ: Milwaukee
Również na przełamanie Bucks 6 L z rzędu na wyjeździe. Do zespołu wrócił Michael Redd, również Charlie Villanueva zaczyna coś grac. Myśle, że Bucks w pełnym składzie powinni dac rade Miami.
Jakoś dzisiaj nie mam weny do pisania bardziej szczegółowej analizy.

Do góry
#2780597 - 16/12/2008 05:42 Re: NBA - sezon 2008/09 cz. 2 [Re: bang_bang]
Misiaski Offline
veteran

Meldunek: 01/05/2007
Postów: 1461
Skąd: Kraków
Orlando Magic - Golden State Warriors

Jak wiemy Orlando dzisiaj raczej nadal bez Howarda.
Co to oznacza? Strata w zbiórkach i w punktach, a na pewno już w zgraniu.
Zastąpi go prawdopodobnie znowu Gortat który z całym szacunkiem dla niego ale do Dwighta jeszcze 'troche' mu brakuje.
Wydaje mi sie , że z racji tego akcje Orlando będą dzisiaj prowadzone wolno i nie będą chcieli isc na jakas wymiane ciosów z badz co badz groźnymi Wojownikami.
Co z tego wyjdzie? Licze na under 221 pkt !

Do góry
#2780608 - 16/12/2008 05:52 Re: NBA - sezon 2008/09 cz. 2 [Re: Misiaski]
wojciechq Offline
veteran

Meldunek: 01/12/2007
Postów: 1365
Skąd: CB
bez centra beda właśnie grać szybciej (Magic) dlatego tu moze sporo punktow nawpadac. dzis mam czuja na noc bez niespodzianek. tak mi cos mowi, zeby postawic wszystkich faworytow \:\)

Do góry
#2780694 - 16/12/2008 07:05 Re: NBA - sezon 2008/09 cz. 2 [Re: wojciechq]
bulka Offline
veteran

Meldunek: 13/09/2004
Postów: 1272
Originally Posted By: wojciechq
bez centra beda właśnie grać szybciej (Magic) dlatego tu moze sporo punktow nawpadac. dzis mam czuja na noc bez niespodzianek. tak mi cos mowi, zeby postawic wszystkich faworytow \:\)


to ja biore 6 spotkan po najnizszych kursach na faworytow do grania niespodzianek wyjazdowych za plaska symboliczna stawke 1j \:\)

Atlanta Hawks - Charlotte Bobcats 4.55
Boston Celtics - Utah Jazz 4.56
Phoenix Suns - New York Knicks 3.99
Toronto Raptors - New Jersey Nets 2.59
Miami Heat - Milwaukee Bucks 2.59
Sacramento Kings - Minnesota Timberwolves 2.50

licze na 2-3j letkiego plusa \:\)

dobranoc \:\)

Do góry
#2780784 - 16/12/2008 08:53 Re: NBA - sezon 2008/09 cz. 2 [Re: _potepiony_]
bazyl Offline
Zuzia Róża

Meldunek: 28/10/2004
Postów: 18582
Skąd: mokotow
Originally Posted By: _potepiony_
A może ktoś dysponuje jakimiś lepszymi danymi na temat tego jakie są szanse, żeby zagrał dziś w Orlando Howard ?

ma nie grac.
Dopiero jak wroca z seri wyjazdowych spotkan (czyli po tym) to dopiero wtedy Howard w Orlando przejdzie badanie kolana.

Do góry
#2781007 - 16/12/2008 18:14 Re: NBA - sezon 2008/09 cz. 2 [Re: bazyl]
forty Online   karty


Meldunek: 14/05/2001
Postów: 30478
Skąd: Brama
A po co ma wracać Howard-skoro jest ON-

Do góry
#2781541 - 17/12/2008 03:09 Re: NBA - sezon 2008/09 cz. 2 [Re: forty]
Matias88 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/10/2007
Postów: 7186
Skąd: Krosno/ Wwa
Charlotte Bobcats - Chicago Bulls

Mecz średniaków, bobki 7L i mecz u sibie z bykami, które wygrały z Nets ale to nie była jakaś super gra z tego co śledziłem może w 2 części lepiej to wyglądało bo odrobili te 10 pkt i dorzucili 9 ale jak dla mnie to słabo. Nie wiem jak personalia ale chyba delikatnie Bobki do gry jak to widzicie?

Do góry
#2781743 - 17/12/2008 04:31 Re: NBA - sezon 2008/09 cz. 2 [Re: Matias88]
frend30 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 09/08/2004
Postów: 2165
Skąd: Mielec
Wczoraj 2-1 ogólnie 4-8

Charlotte Bobcats +2 for Game 1.909
Houston Rockets -3 for Game 1.962

Pzdr


_________________
Prosze Cie, takie posty to na quasi albo w temacie PP.
Ostatni raz toleruje takie posty


Edited by Platini (17/12/2008 04:58)

Do góry
#2781760 - 17/12/2008 04:39 Re: NBA - sezon 2008/09 cz. 2 [Re: frend30]
Misiaski Offline
veteran

Meldunek: 01/05/2007
Postów: 1461
Skąd: Kraków
Nad houston bym sie mocno zastanowił.
Denver na prawde gra teraz fajną koszykówke a Rakiety nie zachwycają i ja bym był skłonny po takim kursie skusić sie jednak na Bryłki \:\)
Jak inni sie zapatrują na ten mecz bo to na razie takie luźne przemyślenia...

Do góry
#2781788 - 17/12/2008 04:52 Re: NBA - sezon 2008/09 cz. 2 [Re: Misiaski]
Big Ben Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/11/2006
Postów: 9985
Skąd: denn Du bist, was Du isst
Czemu nie zagram na Rockets:

- bo skład im się zaczął sypać, a to ktoś wraca do gry (Artest) by zarazem ktoś wypadł (Alston)
- forma nie jest najwyższa, a przeciwnik na fali

Czemu nie zagram na Nuggets:

- b2b
- już raz ograli w tym sezonie Rakiety i rewanż byłby "mile widziany" ;\)

NO BET

Do góry
#2781838 - 17/12/2008 05:24 Re: NBA - sezon 2008/09 cz. 2 [Re: Big Ben]
Misiaski Offline
veteran

Meldunek: 01/05/2007
Postów: 1461
Skąd: Kraków
Big Ben , też sie troche waham nad tymi Bryłkami ale jednak zdecydowałem sie im zaufac \:\) .
Moje propozycje na dziś są następujące :


New York Knicks - Los Angeles Lakers

Tutaj nic odkrywczego chyba nie wymyśle bo z tego co widze każdy gra jedno..a mianowicie UNDER !
Knicksi zdobywają w tym sezonie bardzo dużo punktów , głownie są to oczka uzyskane rzutami za 3 po dobrym rozrzuceniu obrony 'extra podaniami' jak to mówią komentatorzy C+ \:\)
Dzisiaj będą musieli sie zmierzyć z obroną Lakersów i nie wydaje mi sie żeby mogli tak czesto rzucac z łatwych pozycji jak w spotkaniu chodzby z Phoenix czy z Sacramento.
Natomiast Lakersi licze , że szybko uzyskają sporą przewage i będą juz tylko kontrolować gre nie przemeczajac sie bo sezon długi \:\)
Obawiam sie tylko , że Lakersi na 4 kwarte przy przewadze wpuszczą rezerwy i zacznie sie taka troche bieganina od kosza do kosza lecz i tak uwazam że linia jest sporo przesadzona \:\)
Linia leci dosc ostro w dół... rano złapałem 225 pkt , teraz już tylko 222.5 pkt i taką też podaje.


Denver Nuggets - Houston Rockets

Ciężki mecz do typowania... Wydaje mi sie jednak , ze kursy powinni być bardziej wyrównane.
Bryłki w tym sezonie grają na prawde fajną koszykówke , pozatym pokonali już Houston nie tak dawno i to różnicą 10 punktów a ich ostatnie mecze - m.in wczorajsze zwyciestwo z Dallas skłaniają mnie do ponownego powierzenia im mojej gotówki \:\)
Z drugiej strony Houston , które bilans ma niezły jednak ostatnie mecze są słabe w ich wykonaniu i nie sadze aby dzisiaj sie to jakos znacząco zmieniło.
Ostatnio grali 3 dni temu i to jak dla mnie chyba najwieksze 'za' które przemawia za drużyną Rakiet - ale zmeczenie na tym etapie rozgrywek? Mało prawdopodobne aby to miało jakiś wpływ.


Sacramento Kings - Portland TrailBlazers

Dziwie sie , że w tym meczu tak mocnym faworytem jest ekipa gospodarzy.
Sacramento nie gra ostatnio źle - wygrana przekonująca z Minnesotą na pewno ich troche podbudowała , ponadto w tym miesiącu co prawda tylko w jednym (raczej aż!) meczu pokonali Lakersów a to wyczyn nie lada :).
Dziś przyjdzie im sie zmierzyć z ekipą Portland które po wspaniałym początku sezonu teraz chyba złapali leTką zadyszke \:\) , trzy porażki z rzedu na pewno nie budują atmosfery w zespole , nie mniej jednak dzisiaj powinni sobie z Sacramento poradzić ale licze na walke i na to , że Kingsi powalczą - na co na pewno aktualnie ich stać.

Do góry
#2782704 - 18/12/2008 00:06 Środowe propozycje... [Re: Misiaski]
Fresh'n'Funky Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/02/2006
Postów: 12059
Skąd: Lambeau Field, Green Bay, WI
Witam...


Po przegranym meczu w Bostonie i dniu odpoczynku, Utah wybiera się na teren Nets, którzy niespodziewanie pokonali w ostatnim meczu na wyjeździe Raptors. Problemy Jazz w meczach z NJ mają już swoją małą historię. Wystarczy wspomnieć ich ostatni mecz, w którym Nets solidnie ogolili gości z Utah różnicą 17 punktów, 105-88. Jednak obecna drużyna Jazz jest już prawie wspomnieniem po tej sprzed miesiąca. Darren Smith wraca do formy. Boozer nie jest pewny występu w dzisiejszym meczu. Osobiście nie widzę Jazzmanów oddających zbyt wiele punktów w dzisiejszym meczu. Dodatkowo, na korzyść Nets przemawia fakt, że w bezpośrednich meczach na terenie Tony'ego Soprano przeciwko drużynie z Utah, mają perfekcyjny bilans 5-0. Wybieram drużynę grającą u siebie, dokupując jeden punkt do równych dwóch koszy różnicy.

Typ: NJ Nets +4.0 @ 1.80


Mavericks po przegranej u siebie z Bryłkami, będą chcieli w dzisiejszym meczu powrócić na właściwy tor. W Kanadzie stawiani są w roli małych faworytów, a to dlatego, że w Kanadzie wygrali trzy ostatnie mecze. Linia podana na te mecz, jest nieco niższa, niż Dallas zwykło oddawać punktów na wyjazdach w Toronto. Zazwyczaj było to średnio około 5 punktów. Gra na Dallas jest również dobrym pomysłem ze względu na fakt, iż w meczach na wyjeździe poza własną konferencją, faworyci zazwyczaj odwalają swoją robotę i wygrywają je. Handi na Dallas wynosi obecnie -2.0. Ja zejdę pół punktu niżej, żeby nie ryzykować zwrotu.

Typ: Dallas -1.5 @ 1.80


Filadelfia musiała poradzić sobie z odejściem Cheeks'a i miała trzy dni na zastanowienie się nad tym, co reprezentują jako drużyna oraz na odpoczynek. Wracają na fali, po wspaniałym sobotnim zwycięstwie nad Czarodziejami z Waszyngtonu, których rozbili 104-89. Trafili wspaniale, bo na Bucks, którzy grali 3 mecze w ostatnich pięciu dniach, w których odnieśli jednak dwa ważne zwycięstwa. Na korzyść Sixers przemawia również stosunek bezpośrednich spotkań, 6-2 na korzyść drużyny z Filadelfii. Sixers mają zdecydowanie lepszego Point Guard. Wydaje mi się jednak, że Phila nie rozpędzi się zbyt szybko i pierwszą połowę wygrają goście z Millwaukee, a gospodarze rozkręcą się na dobre w drugiej połowie. Obie drużyny walczą o szacunek, jednakże Phila ma lepszą ławkę, o czym przekonamy się właśnie w drugiej odsłonie spotkania. Handi u buków to -4.5, ja schodzę punkcik niżej, żeby nie kusić losu więcej, niż dwoma koszami.

Typ: Sixers -3.5 @ 1.74


Chicago po wczorajszym, dogrywkowym meczu wraca do domu na mecz z Clippers. Czeka ich daleka droga i zmiana strefy czasowej, co na pewno nie wpłynie korzystnie na drużynę Byków. Spotkają naprzeciw siebie rozpędzających się ostatnio Clippers, którzy po wygranej w Oklahomie, nie musieli odbywać długiej podróży na dzisiejszy mecz i pozostają w tej samej strefie czasowej. Punkt na korzyść drużyny z LA. Dorzucić należy fakt, iż w ostatnich pojedynkach tych drużyn, Clippers mają bilans 4-1. Na moje oko, goście powalczą tutaj nawet o zwycięstwo. Dostępna linia na Clippers to +5, dodam do tego punkcik od siebie, żeby różnica wyniosła trzy równe kosze. Daje to +6 na Clippers, co jest dobrą liczbą chociażby ze względu na ich point guard'a, który ma duży potencjał. Okej, Rose jest dobry, ale nie jest on Baronem Davis'em i jest zbyt słaby, żeby podołać penetracji przeciwnika.

Typ: LA Clippers +6.0 @ 1.74

Fingers crossed, gentlemen! \:\)

Trzeba dorobić, Święta już prawie za pasem...

Do góry
#2782818 - 18/12/2008 01:20 Re: Środowe propozycje... [Re: Big Ben]
Big Ben Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/11/2006
Postów: 9985
Skąd: denn Du bist, was Du isst
Post pod postem ale co mi tam ;\)


Hornets-Spurs

Szerszenie nie zachwycają w tym sezonie. Zapowiadało się, że będą w ścisłej czołówki ligi (m.in. po przyjściu Poseya i kapitalnym preseason) tymczasem nie jest tak różowo. CP3 nie czaruje tak jak w poprzednim sezonie, a jego koledzy-West i Stojak- nie są aż tak skuteczni. Ponadto maja za soba mecz i podróż z Memphis.

Ostrogi z kolei po początkowych perypetiach ze składem już się ustabilizowały na dobrym poziomie.
Roger Mason okazał się świetnym elementem w układance Popovica, wniósł nieco świeżej krwi, dzięki niemu Manu wchodzi z ławki jako "6" gracz i bierze ciężar gry na siebie gdy na parkiecie są nominalni rezerwowi.
Również Bonner w tym sezonie gra nadzwyczaj dobrze, niezwykle skuteczny w tym także w rzutach za trzy punkty.
W ogóle trójki to mocna strona Spurs, wspomniani już Ginobili, Mason, Bonner, a są jeszcze przecież Finley, Bowen.
Pod koszem stary wyjadacz Duncan, na obwodzie szybkonogi Parker.
Myślę, że swoim wyrachowaniem i doświadczeniem pokonaja dziś drużynę z Nowego Orleanu.

SAN ANTONIO SPURS @ ~ 2.40

Do góry
#2783062 - 18/12/2008 05:38 Re: Środowe propozycje... [Re: Fresh'n'Funky]
polskignom Offline
Live fast, die young

Meldunek: 25/02/2004
Postów: 14919
Skąd: lublin/warszawa
D-Will jest bardzo daleko od formy, popelnia duzo bledow, a Rondo z nim pojechal jak z fura gnoju... wink

Do góry
Strona 7 z 14 < 1 2 ... 5 6 7 8 9 ... 13 14 >

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
4 zarejestrowanych użytkowników (forty, alfa, VVega, Zaixi), 3856 gości oraz 8 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24775 Użytkowników
97 For i subfor
45064 Tematów
5586817 Postów

Najwięcej online: 4732 @ 25/06/2024 08:14