Strona 2 z 3 < 1 2 3 >
Opcje tematu
#29153 - 08/04/2004 18:08 Re: Czy z zakladow mozna zyc ?? CD
Brygadzista Offline
enthusiast

Meldunek: 22/02/2004
Postów: 362
[QUOTE]Oryginalnie wysłał Kasskader:
[qb] [QUOTE]Oryginalnie wysłał maycj:
[qb]"Czy z zakladow mozna zyc ??"

można!!

koniec tematu [/qb][/QUOTE]Ale o co chodzi z tymi zakładami wogóle to są jakieś związki zawodowe czy cos takiego jak fabryka kabli w Ożarowie no bo sam juz nie wiem...?[/qb][/QUOTE]

Do góry
Bonus: Unibet
#29154 - 09/04/2004 09:10 Re: Czy z zakladow mozna zyc ?? CD
clarence Offline
enthusiast

Meldunek: 12/02/2004
Postów: 227
[QUOTE]Oryginalnie wysłał kapitansb:
[qb]Tak na marginesie dodam ,ze granie sklejek na LOW ODDS jest zupełnie bez sensu , gdyż ma to minimalny wpływ na AKO i moim zdaniem można sklejać ale przy kursie min 1.50 , ale tak jak pisze Rafałek nie więcej niż 2-3 zdarzenia.[/qb][/QUOTE]Czym wg Ciebie rozni sie wplyw kursu 1,2 na AKO od wplywu kursu, powiedzmy, 1,5 na AKO?
Nie w sensie ilosciowym, a jakosciowym.

Jesli gramy zdarzenia o p*k>1, to wtedy sklejanie zdarzen zawsze zwieksza nasz zysk na dluzsza mete.

A tak na marginesie, to calkowicie teoretycznie rzecz biorac, najwiekszy zysk uzyskamy grajac jak najwieksza liczbe zdarzen na zaklad.
(Caly czas mowimy o zdarzeniach o p*k>1, zreszta tylko wtedy zabawa w bukmacherke ma sens)
Inna sprawa jest aspekt finansowy tej sytuacji (np grajac zaklady 10-zdarzeniowe nalezaloby grac za odpowiednio mniejszy ulamek banku, powiedzmy za 1/100 procenta... - co wydaje sie bez sensu jesli mamy ograniczony kapital). Plus aspekt bardziej psychologiczno-techniczny (dobor zdarzen bylby chaotyczny i nieprzemyslany).

Cala kwestia taktyki, to balansowanie w wyborze miedzy stabilnoscia a zyskiem.

Pozdrawiam

Do góry
#29155 - 10/04/2004 01:01 Re: Czy z zakladow mozna zyc ?? CD
kapitansb Offline
veteran

Meldunek: 26/12/2003
Postów: 1222
Skąd: Nie wiadomo
Już odpowiadam :
1. Jezeli masz 2 zdarzenia z kursem 1,1 i zagrasz je jako single to zarobisz 0.2 jednostki ,jezeli double to 0.21 jedn
2. to samo tylko kurs 2,0 - single zarobisz 2 jednostki ,grając dubla zarobisz 4 jednostki.
Z tych skrajnych przypadkow wynika , że nie warto ryzykować kasy na wiele zdarzeń przy niskich kursach jednostkowych ,jeżeli zaś uważa ktoś ,ze jest coś absolutnie pewnego to ja stawiam na to dom .

Do góry
#29156 - 10/04/2004 02:05 Re: Czy z zakladow mozna zyc ?? CD
Mregal Offline
veteran

Meldunek: 06/03/2003
Postów: 1433
Skąd: Pruszków
Witam

A zastanawiał się ktoś nad takim sposobem gry?

Stawka np. 15 zł
Stawiamy tak aby ako równało się np. 3,5 zł

Stawiam za 15 zł
Wygrywamy 52,5 zł
Stawiamy vabank
Wygrywamy 183,73 zł
Stawiamy vabank
Wygrywamy 643,12 zł

Jak przegramy to znowu zaczynamy od 15 zł.
Jeśli przynajmniej wejdzie nam raz na 42 razy to jesteśmy na zero...

(w sumie mozemy dodać jeszce jeden poziom i jak wejdzie nam raz na 150 razy to jesteśmy na plusie... hehe)

Ale tak na poważnie co wy na to?

PS. Sam przed chwilą to wymyśliłem

Do góry
#29157 - 10/04/2004 03:53 Re: Czy z zakladow mozna zyc ?? CD
Kitzler Offline
member

Meldunek: 16/03/2004
Postów: 157
Jak patrzę na niektórych typerów, to myślę, że można. Prowadzę konkurs w którym jeden typer ma bilans 19-2 śr. kurs 1,65. Taki to zarobi

Do góry
#29158 - 10/04/2004 04:26 Re: Czy z zakladow mozna zyc ?? CD
donic Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 11/10/2002
Postów: 3303
Skąd: Tarnów
[QUOTE]Oryginalnie wysłał Kitzler:
[qb]Jak patrzę na niektórych typerów, to myślę, że można. Prowadzę konkurs w którym jeden typer ma bilans 19-2 śr. kurs 1,65. Taki to zarobi [/qb][/QUOTE]Niesamowite wyczucie meczy musi mieć, oczywiscie poparte analizą, ale równiez musi mieć niezłego farta, ale im dłużej będzie grał tym bilans będzie gorszy co jest oczywiste A tak w ogóle to co to za konkurs ?

Do góry
#29159 - 10/04/2004 06:21 Re: Czy z zakladow mozna zyc ?? CD
Kitzler Offline
member

Meldunek: 16/03/2004
Postów: 157
A taki sobie prowadzę na swojej stronie, ale pamiętam że tutaj obowiązuje :stop: dla konkurencyjnych for dyskusyjnych

Do góry
#29160 - 10/04/2004 12:55 Re: Czy z zakladow mozna zyc ?? CD
DJ SACHI Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/02/2004
Postów: 10880
Skąd: DĄBROWA GÓRNICZA
[QUOTE]Oryginalnie wysłał marasking:
[qb]Można , ale tylko w taki sposób
http://info.onet.pl/863990,11,1,0,120,686,item.html [/qb][/QUOTE] :zobacz:

Do góry
#29161 - 10/04/2004 19:53 Re: Czy z zakladow mozna zyc ?? CD
rafałek Offline
old hand

Meldunek: 25/06/2003
Postów: 909
Skąd: Warszawa
Witam i powracam do dyskusji.....

[QUOTE]Oryginalnie wysłał maycj:
[qb]
Niestety musze cie rafalek zmartwic ale LOW ODDS są zdarzeniami z pk>1. Niestety nie wszystkie. należy jedynie umieć je dobrać. Dowodem na to jest to że ja gram tylko single, nawet 1,10 i jestem do przodu.
[/qb][/QUOTE] [QUOTE]Oryginalnie wysłał clarence:
[qb]Tylko w formie sprostowania: nie mowmy o p*k jako o wlasnosci konkretnych zdarzen (konkretnych - o danym kursie). Kwestia selekcji typu i wyceny szans zajscia danego zdarzenia daje nam mozliwosc oszacowania wartosci jaka soba przedstawia kurs.
[/qb][/QUOTE]Oczywiście ,że kwestia leży w prawidłowym doborze zdarzeń .Jednak z niskich kursów niezwykle ciężko jest wyłapać valuebety ,ja sam jeśli chodzi o piłkę w której siedzę po uszy znalazłem w tym sezonie takich spotkań góra kilkanaście.

Sam czasem grywam betki (1.30-1.60) ale nie jako single tylko w AKO(z innymi meczami po wyższych kursach) gdzie w sumie mam w całym AKO 2-3 spotkania,noo czasami 4 ale nie więcej.

Przy Low Odds granych jako single bardzo trudno jest mieć P*K >1.00 ,gdybyś grał jako single kursy od 1.50-1.60 wzwyż to jest już łatwiej bo z kursem 1.50 bywają zdarzenia nawet o P*K >1.20 a z kursem 1.30 nie ma takich .

Ot cały problem -na niskich kursach ciężko się doszukać wysokich przeszacowań,można się co najwyżej doszukać niskich .

[QUOTE]Oryginalnie wysłał maycj:
[qb] A Low Odds to jest system dający jakieś 3 typy na tydzień, więc to co on mówi żeby grać na maxa 2% banku nie ma tu odniesienia. gdyby tak grać w systemie Lowodds nic by sie prawie nie wygralo.
[/qb][/QUOTE]Jasne ,że w LOW ODDS tym tempem po kilka spotkań tygodniowo za 2 % budżetu musiałbyś grać ze 2 lata albo i lepiej żeby coś wygrać,mnie chodziło o to ,że ten sposób zarządzania budżetem(25%) jest mało stabilny bo 2 przegrane zakłady mają duży wpływ na cały Twój kapitał.

[QUOTE]Oryginalnie wysłał clarence:
[qb] [QUOTE]Oryginalnie wysłał kapitansb:
[qb]Tak na marginesie dodam ,ze granie sklejek na LOW ODDS jest zupełnie bez sensu , gdyż ma to minimalny wpływ na AKO i moim zdaniem można sklejać ale przy kursie min 1.50 , ale tak jak pisze Rafałek nie więcej niż 2-3 zdarzenia.[/qb][/QUOTE]Czym wg Ciebie rozni sie wplyw kursu 1,2 na AKO od wplywu kursu, powiedzmy, 1,5 na AKO?
Nie w sensie ilosciowym, a jakosciowym.

Jesli gramy zdarzenia o p*k>1, to wtedy sklejanie zdarzen zawsze zwieksza nasz zysk na dluzsza mete.

A tak na marginesie, to calkowicie teoretycznie rzecz biorac, najwiekszy zysk uzyskamy grajac jak najwieksza liczbe zdarzen na zaklad.
(Caly czas mowimy o zdarzeniach o p*k>1, zreszta tylko wtedy zabawa w bukmacherke ma sens)
[/qb][/QUOTE]Tak jak mówi kapitansb ,nie ma sensu sklejać zdarzeń które mają niewielki wpływ na AKO czyli zdarzeń o niskich kursach bo zdecydowanie bardziej opłacalna jest w tym przypadku gra tych betek jako single.

-------------------------------------------------

Im większa liczba posklejanych zdarzeń na bilet tym mniejsza szansa trafienia składaka niż dla singla o tym samym kursie co całe AKO.
Zapraszam do lektury wykładu Nobody1111 który znajduje się w tym miejscu

Dwa ,trzy sklejone ze sobą zdarzenia pozwalają jeszcze uzyskać w miarę wysoki kurs i w miarę wysokie prawdopodobieństwo wygranej.

W przypadku AKO z 6-7 zdarzeń decyduje już szczęście a nie umiejętności bo grając tak na okrągło można być na plusie mimo ,że P*K <1.00 a także na minusie przy P*K >1.00
(oczywiście mowa tu o ogólnym P*K wziętym ze wszystkich zdarzeń które były grane we wszystkich AKO)

Do plusów sposobu gry LOW ODDS
zapomniałem dodać brak czarnych serii co niniejszym czynię :zobacz:

P>S> Clarence ,na Twojego priva odpiszę niebawem.

Do góry
#29162 - 11/04/2004 16:58 Re: Czy z zakladow mozna zyc ?? CD
z o ® r o Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 15/09/2003
Postów: 5812
Skąd: Jaskinia Hazardu
[QUOTE]Oryginalnie wysłał maycj:
[qb]z tego co zauważylem buki na LIVE chyba biorą większą marże na mecze niż normalnie, wiec raczej bym unikal Livebetting[/qb][/QUOTE]wczoraj w meczu ankaragucu-galatasaray marża b&w przez 10 minut wynosiła -3.03%. piszę o tym bo w standardowej ofercie ujemne marże nie zdarzają się za często

Do góry
#29163 - 12/04/2004 05:24 Re: Czy z zakladow mozna zyc ?? CD
cyzo Offline
enthusiast

Meldunek: 04/11/2003
Postów: 200
Skąd: gdańsk
hmmm....nie gniewajcie sie panowie ale co oznacza p*k>1?? bo ja taki jeszcze zielony troche jestem :rolleyes:

Do góry
#29164 - 12/04/2004 17:51 Re: Czy z zakladow mozna zyc ?? CD
rafałek Offline
old hand

Meldunek: 25/06/2003
Postów: 909
Skąd: Warszawa
prawdopodobieństwo razy kurs

Do góry
#29165 - 12/04/2004 18:00 Re: Czy z zakladow mozna zyc ?? CD
connor Offline
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill


Meldunek: 12/08/2002
Postów: 32174
Można żyć A za niskie kursy to grałem tylko na początku kilka lat temu.

Do góry
#29166 - 12/04/2004 18:01 Re: Czy z zakladow mozna zyc ?? CD
Jedyny Offline
journeyman

Meldunek: 09/03/2003
Postów: 60
Skąd: Legnica
mam pytanie jak obliczyc te prawdopodobienstwo czy chodzi tu o zwykle np ze jak dajemy jedynke to nasze prawdopodobienstow jest 1do3??

Do góry
#29167 - 12/04/2004 18:28 Re: Czy z zakladow mozna zyc ?? CD
Logan Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 14/12/2003
Postów: 14507
Skąd: Lublin
[QUOTE]Oryginalnie wysłał Jedyny:
[qb] mam pytanie jak obliczyc te prawdopodobienstwo czy chodzi tu o zwykle np ze jak dajemy jedynke to nasze prawdopodobienstow jest 1do3?? [/qb][/QUOTE]przejzyj ten dzial a odpowiedz na pewno znajdziesz

Do góry
#29168 - 12/04/2004 20:49 Re: Czy z zakladow mozna zyc ?? CD
legia warszawa Offline
member

Meldunek: 11/11/2003
Postów: 157
Skąd: Kęty
to jest tylko moja prywatna opinia...nie mozna wyzyc z buckmacherki choć wielu ludziom wydaje sie inaczej-powodzenia iwo: al:

Do góry
#29169 - 12/04/2004 22:20 Re: Czy z zakladow mozna zyc ?? CD
Wernychora Offline
addict

Meldunek: 07/03/2002
Postów: 677
Skąd: Tarnów
Witam!
Cos dyskusja przymiera na forum. Co jest?
Ja tuwazam, ze granie niskich kursow jest bardzo dobra strategia. Moze nie wprost proporcjonalnie, ale szanse na znalezienie value beta rosna, wraz ze spadkiem kursu na zdarzenie (pewnie do jakiejs granicy, ale raczej niskiej), a najlepszy jest przedzial ponizej 1.5.

Do góry
#29170 - 14/04/2004 03:44 Re: Czy z zakladow mozna zyc ?? CD
rafałek Offline
old hand

Meldunek: 25/06/2003
Postów: 909
Skąd: Warszawa
Wernychora,ja nie uważam ,że im wyższe kursy tym więcej valuebetów.
To byłoby wręcz nielogiczne.
Jeżeli w piłce kurs na drużynę jest 5.00 to znaczy to ,że w większości przypadków drużyna jest słaba i kurs rzadko kiedy wejdzie.
Jeżeli kurs jest 1.20 znaczy to ,że ktoś jest po prostu mocny ale także to ,że kurs jest często zaniżony .

Nie wierzę ,że ktoś znajduje w piłce dużo valuebetów poniżej 1.25 tak samo jak nie wierzę ,że znajduje dużo value powyżej 6.00.

Według mnie mecze o podobnym kursie na obie strony mają zdecydowanych faworytów i to właśnie w tych wyrównanych parach buki najbardziej mylą się w ocenie.
Przedział kursowy 1.70-2.80.
Moja własna gra i wiele obserwacji jak narazie potwierdza tą tezę.

Ze sportowym pozdrowieniem

rafałek

Do góry
#29171 - 14/04/2004 05:16 Re: Czy z zakladow mozna zyc ?? CD
Anonymous
Unregistered


czy z zakladow mozna zyc?

to proste

bierzesz 100 000 zł, wykupujesz abonament u jakiegos dobrego advisora zagranicznego podpartego archiwalnymi typami a sa tacy z 60% zyskiem rocznym, tak wiec w rok robisz 60 000 zł,
(minus prowizja roczna dla advisora powiedzmy 360 EURO) podziel na 12 miesiecy to masz prawie 5 000 zł miesiecznie, mysle, ze za ta kwote jakos dasz rade zwiazac koniec z koncem

Do góry
#29172 - 14/04/2004 06:04 Re: Czy z zakladow mozna zyc ?? CD
Wernychora Offline
addict

Meldunek: 07/03/2002
Postów: 677
Skąd: Tarnów
Co za zbieg okolicznosci , akurat feri sie odezwal. Wczoraj, zupelnie nie wiem czemu, wszedlem akurat do Twojego tematu w PP i trodno nie nazwac tego "wyczuciem" , bo to ciekawy temat i jak bedziesz konsekwentny, to moze byc on bardzo ciekawy iwo:

Na pewno masz racje rafałek (trodno byloby niezgodzic sie akurat z Toba, akurat w tym temacie ). A ja chcialem tylko zwrocic uwage na to, ze marza bukmachera w zakladach typu 1x2 nie rozklada sie rownomiernie pomiedzy wszystkie mozliwe rozstrzygniecia, a jest najmniejsza przy kursie na faworyta. I dlatego strategia gry "przeciwko tlumowi", tylko w mysl zasady, ze skoro "wszyscy" stawiaja na faworyta, to kurs ten jest zanizony i pewnie "dla wyrownania" na przeciwnika jest zawyzony jest bledna, bo na nizszych kursach sa nizsze marze i co za tym idzie latwiej doszukac sie prawdziwych value betow.
Jezeli do tego dadac (co wyzej zauwazyles) mniejsze odchylenia sytandardowe, to widac, gdzie latwiej wygenerowac zysk. A ze da sie teoretycznie wszedzie, to inna sprawa.

Pozdrawiam!

Do góry
Strona 2 z 3 < 1 2 3 >




Kto jest online
1 zarejestrowanych użytkowników (igea23), 3307 gości oraz 13 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45050 Tematów
5584583 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07