Strona 11 z 19 < 1 2 ... 9 10 11 12 13 ... 18 19 >
Opcje tematu
#292989 - 16/02/2005 09:32 Re: ATP - Salvador, Rotterdam, Memphis 14.02 - 20.02
zyziek_ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/01/2005
Postów: 6115
JuanCarlos ja mam już troche typków na dziś z tenisa ale do 12:20 jeszcze czas więc chcem poczytać coś jeszcze co ewela napisze tam , ja na pewno dam:
Coria - Srichapchan 1 ponieważ taj w wielkiej formie nie jest popełnia dużo błędów , jego 3-setowy pojedynek z długo niegrającym Andrejewem najlepiej nie swiadczy, obawiam sie troche tej porażki Corii w zeszłym tygdniu z De Chaunaqiem gdzie przegrał ale sądze ze obsada tego turnieju go bardziej zmobilizuje chodzi mi tu o możliwy pojedynek z Federerem , Grosjeanem , Johansonem chociażby, wczoraj dobry , spokojny pojedynek z ulubiencem gospodarzy Sluiterem gładko w 2 setach mozna powiedzieć więc zaryzykuje 1.55 dobry kurs na corie

Berdych - Davydenko 1 2.10
Berdych to tenisista którego bardzo lubie stawiam na niego bardzo często , ostatnio troche odpoczywał ale po tym jak zmiótł nie byle kogo bo Soderlinga dziś powinien poradzić sobie z Davydenką który na tym turnieju chyba zajmuje sie bardziej reklamą jakiejś firmy z tego co wiem , hehe.Berdych na pewno jest głodny gry i raczej szybko nie odpadnie a jak wygra to bedzie satysfakcja ze wszedł taki kursik.Nie mozna pominąć również męczarni Davydenki w pierwszej rundzie z Verdasco no nie ma co sie oszukiwać ostatnio nie najlepszym więc Berdych w gazie gram na czecha!

Grosjean - Wawrinka 1 1.27
Zagram ponieważ mecz zaczyna sie już o 11:05 niewiem czy zdąże ale chcem dobrze i szybko zacząć kupon a z tym Wawrinką raczej problemów miec nie bedzie , jego rywal 123 miejsce w klasyfikacji , ostatnio słabe pojedynki ze słabymi tenisistami w większosci przegrane , chodzi głównie o 2 ostatnie , obaj grali ostatnio 20 stycznia francuz odpadł wtedy z Lisnardem w AO , ale dziś nom bez jaj powinien pojechać Stanislava

Czekam jeszcze na typy chcem zagrać Calleriego z Chelą ale nie widze narazie jakieś nawałnicy typów to poczekam

Do góry
Bonus: Unibet
#292990 - 16/02/2005 09:35 Re: ATP - Salvador, Rotterdam, Memphis 14.02 - 20.02
zyziek_ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/01/2005
Postów: 6115
Quote:

Martin A. - Mathieu P. 2 1.95

Paul-Henri błysnął forma w pierwszej rundzie. Łatwo ograł Sancheza i w ogóle widać, że wraca do formy po ubiegłorocznej kontuzji. Martin dla mnie to zawodnik podobnej klasy co Sanchez, więc dzisiaj ponownie widze duże szanse dla Francuza. Kursy zreszta bardzo zblizone...




Ale spójrz na to Martin ostatnio ograł Canasa i Volandriego wczoraj , jego forma jest dosyć wysoka ale nie uważam żebu trwałą długo , dzięki za dobry typ z wysokim kursem , pewnie zagram

Do góry
#292991 - 16/02/2005 09:47 Re: ATP - Salvador, Rotterdam, Memphis 14.02 - 20.02
italodisco70 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 18/11/2004
Postów: 1642
NA DZIS ZDECYDOWANIE a. mARTIN!!

Do góry
#292992 - 16/02/2005 10:01 Re: ATP - Salvador, Rotterdam, Memphis 14.02 - 20.02
zyziek_ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/01/2005
Postów: 6115
Widze że zdania podzielone na temat tego meczu to odpuszcze ale raczej bym i tak stawiał Mathieu ale dobra NO BET , zagram natomiast jeszcze Melzera ostatnio kapitalna dyspozycja , zmiótł Agassiego i Malisse i dziś zmiecie Waynea więc mamy już 4 mecze : Calleri , Coria , Berdych , Melzer!

Do góry
#292993 - 16/02/2005 10:01 Re: ATP - Salvador, Rotterdam, Memphis 14.02 - 20.02
Piostar Offline
Marcos Baghdatis

Meldunek: 01/11/2004
Postów: 40732
Skąd: Dęblin
Quote:

Martin A. - Mathieu P. 2 1.95

Paul-Henri błysnął forma w pierwszej rundzie. Łatwo ograł Sancheza i w ogóle widać, że wraca do formy po ubiegłorocznej kontuzji. Martin dla mnie to zawodnik podobnej klasy co Sanchez, więc dzisiaj ponownie widze duże szanse dla Francuza. Kursy zreszta bardzo zblizone...




Tu musze się nie zgodzić z kolegą. Oczywiscie nie twierdzę, że Martin na bank wygra, ale dla mnie jest to lepszy typ. Francuz błysnał formą w pierwszej rundzie i tylko tutaj. Pozostałe turnieje, no może oprócz pierwszego należy zaliczyc do nieudanych. Zresztą obegrac słabiutkiego Sancheza w dwóch setach wyczynem nie jest. A Martin w tym roku w pojedyńczych meczach udowodnił, że jest groźny. Zresztą jego forma patrząc na wyniki idzie do góry.

Do góry
#292994 - 16/02/2005 10:06 Re: ATP - Salvador, Rotterdam, Memphis 14.02 - 20.02
nazir69 Offline
old hand

Meldunek: 09/05/2004
Postów: 863
Skąd: Browary Warka
Quote:

NA DZIS ZDECYDOWANIE a. mARTIN!!



Hm , a może 1 zdanie dlaczego

Dziwna rzecz obserwuje na BetFair , odnosnie pojedynku Chela - Calleri , rano kurs na Calleriego był 1,84 ---> obecnie 1,99
natomiast na Chele poszło już prawie 4 000 euro , natomiast na Calleriego tylko 346 Euro
czy ktoś ma jakąs info o Stanie zdrowia Calleriego.

W tej chwili Calleri 2,02

Do góry
#292995 - 16/02/2005 10:12 Re: ATP - Salvador, Rotterdam, Memphis 14.02 - 20.02
Chomik Offline
veteran

Meldunek: 19/01/2005
Postów: 1439
Trudno nie zaryzykowac na Wawrinke. Jasne, gracz sredniej jakosci i to tez niemal eufemizm Jasne, Grosjean - znany, wspanialy i z dobra przeszloscia w Rotterdamie. Ale tylko, jesli jest w pelni zdrowy ! W tym roku pokazal, ze nie jest z tym najlepiej... Wawrinka wart jest ryzyka, choc od razu zastrzegam - jezeli z Sebastianem wszystko w porzadku, gry nie bedzie Wzialem Wawrinke w B&W @4.95.

Do góry
#292996 - 16/02/2005 10:16 Re: ATP - Salvador, Rotterdam, Memphis 14.02 - 20.02
Coronach Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 04/06/2003
Postów: 4406
Skąd: Szczecin
Na razie dwie uwagi, co do meczów których nie gram:

Wawrinka ma papiery na grę i na pewno jest w stanie pokonać Grosjeana, zwłaszcza po niezłej grze w kwalifikacjach.

Chciałem grać na Sckalkena ale jednak za dużo niewiadomych co do stanu fizycznego obydwu zawodników.

Na dzisiaj do grania przede wszystkim Stepanek (było 1.95 rano w BAW) Ferrero wraca do formy i powoli gra coraz lepiej ale Stepanek jest w formie w jakiej nie był od dawna i gra naprawdę solidny tenis

Drugi mecz to Luczak z Sa. Polski Australijczyk gra coraz lepiej na południowoamerykańskim clayu i wczoraj pokazał co potrafi. Sa na dzień dzisiejszy jest o klasę gorszym zawodnikiem i nie powinien sprawić Luczakowi kłopotów. Kurs

Warta uwagi jest również gra przeciwko Mello (na ziemi to on za bardzo grać nie potrafi)

Do góry
#292997 - 16/02/2005 10:21 Re: ATP - Salvador, Rotterdam, Memphis 14.02 - 20.02
zyziek_ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/01/2005
Postów: 6115
patrze przed momentem na parbet.com a tam ludzie walą srichapchana za 1200 euro łącznie wszystko na taja idzie!!Oni chyba wiedzą cos więcej , na Martina już dziś ponad 3000 euro z Mathieu!!Oni chyba coś wiedzą gram chyba jednak na Martina!

Do góry
#292998 - 16/02/2005 10:25 Re: ATP - Salvador, Rotterdam, Memphis 14.02 - 20.02
arktos Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/11/2004
Postów: 3082
ABN AMRO World Tennis Tournament

Tomas Berdych - Nikola Davydenko

Tomas Berdych niewątpliwie utalentowany 20 letni czeski tenisista ma w ręku wszystkie atuty do wygrania meczu 2 rundy turnieju w Rotterdamie. Nawierzchnia typu indoor na której jest rozgrywany ten turniej jest ulubioną nawierzchnią czecha,swój pierwszy ćwierćfinał w zawodowym tenisie osiągnął właśnie na tej nawierzchni w 2002 roku w challengerze w Pradze gdzie jako siedemnastolatek został ograny wówczas przez weterana kortów Rosseta.Od tamtej pory
robi systematyczne postepy wygrywając kilka chellengerów między innymi w Besancon w 2004 na indoor hard.Rok 2005 rozpoczął od trzech porażek w pierwszych rundach w Adelaidzie przegrał 4-6 6-4 3-6 z Jurgenem Melzerem,następnie w Sydney został pokonany przez Fernando Verdasco w stosunku 6-3 4-6 5-7,w Australian Open musiał uznać wyższość Guillermo Corii któremu uległ gładko 2-6 4-6 0-6.Ubiegłotygodniowy występ w Marsylii to już całkiem dobra gra o czym świadczy zwycięstwo w pierwszwej rundzie nad Srichaphanem 6-7(5) 6-2 7-6(4)i porażka ale po zaciętej walce z Anciciem 5-7 6-7(4).W Rotterdamie wygrał w pierwszej rundzie z Soderlingiem 7-5 6-2 co dla niektórych było niespodzianką.Tak więc daje się zuważyć widoczną progresję w grze Berdycha co rokuje duże szanse na pokonanie Davydenki.

Nikolay Davydenko ukształtowany tenisista znany przedewszystkim z gry na kortach ziemnych gdzie odnosi swoje największe sukcesy,jeśli chodzi o grę w hali to jego jedynym spektakularnym sukcesem jest zwycięstwo u siebie w Moskwie w 2004 roku na nawierzchni typy carpet,gdzie rzeczywiście prezentował się wyjątkowo dobrze.Na nawierzchni indoor hard nie odnosił żadnych sukcesów,a że obecna forma nie jest najwyższa świadczy choćby ostatnia porażka z Schalkenem 6-3 4-6 1-6 w Marsylii już w pierwszej rundzie.W Rotterdamie pokonał on w pierwszej rundzie Verdasco w trzech setach 7-5 2-6 6-4.

Reasumując zanosi się na zwycięstwo Berdycha a że do tego bukmacherzy zafundowali nam dość dobry kurs grzechem byłoby nie skorzystać.

Berdych - Davydenko Typ 1 Kurs 2.15 5 Dimes (i ciągle spada)

Powodzenia

Do góry
#292999 - 16/02/2005 10:26 Re: ATP - Salvador, Rotterdam, Memphis 14.02 - 20.02
Ewelina Offline
veteran

Meldunek: 06/02/2005
Postów: 1596
Sorry ale mam spore klopoty zdrowotne, nie moge sie nawet doczłapać do lazienki wiec nie wiem czy uda mi sie dzis cos wyslac ale napisze dwa zdania co by mnie interesowalo.

Jesli chodzi o mecz Cheli z Callerim to nie wiem czemu ale wydaje mi sie, ze faworytem jest ten drugi. Jest w lepszej dyspozycji a Chela zanotowal ostatnio niezla wpadke ale skoro nazir69 wyciagnal takie info to juz nie wiem sama co robic.

Luczak - Sa 1, 1.6

Nie jestem tutaj jakos wybitnie zdecydowana ale Luczak ostatnio gra naprawde niezle. Nie sadzilam, ze na ziemi tak potrafi grac. Sa jest spokojnie do ogrania, wczoraj Australijczyk pokonal Fernando Gonzalesa!

Mello - Vassallo 2, 2.6

Typowa niespodzianka ale bedzie trudno. Mello 3 sety z Montanesem ale Vassallo wygral z Mantilla. W ogole mnie sie wydaje, ze ten Vassallo to taki gosc, ktory wlasnie potrafi od czasu do czasu zajsc za skorke obstawiajacym. Nie zapomne juz chyba meczu 1 rundy w roku 2004 w Kitzbuhel gdzie ogral 6.4 6.2 Jurgena Melzera. Kursow nie pamietam ale stawialam na Jurgena i bylam w szoku. Tak naprawde Mello nic wielkiego nie gra a sporo osob ostatnio twierdzilo, ze to super gracz. W AO przeciwko Corii wypadl moim zdaniem slabo. Na ziemi jest oczywiscie grozniejszy ale skoro wczoraj wszedl Radek i Gambill to kto wie. Nie namawiam.

Davydenko - Berdych 2, 2.0

Tutaj mozna pisac i pisac a czasu niestety nie ma. Sporo osob gra Berdycha i nie dziwie sie, chlopak gra w tym roku coraz lepiej a poczatek mial slaby. Davydenko ma wyrazne klopoty zdrowotne od AO. No i slaby wystep w Marsylii a Berdych tam troszke poszalal.

Stepanek - Ferrero 2, 1.85

Obu graczy nie lubie. Wczoraj Czech okazal sie dochodowy ale mnie sie wydaje, ze powoli Hiszpan wchodzi w rytm i zacznie grac naprawde dobrze. SChuttlera łyknal bez prolemu, czas na Radka. Jesli to zagram to za mala stawke bo Stepanek oczywiscie moze ten mecz wygrac jednak coraz czesciej Czech skupia sie na deblu a w singlu nawet po dobrym pierwszym czy drugim meczu odpada. To nie jest regula, chociazby final z Soderlingiem to powierdza ale na dzis dzien aby pokonac Ferrero trzeba sie juz troszke nameczyc.

Zauwazylam ciekawe deble, konktnie trzy mecze:

Arthurs/Hanley-Malisse/v.Houdt 1, 1.4

Niski kurs ale dosc pewny. Duet z Australii bardzo zgrany, solidny i doswiadczony. Zdarzaja sie im wpadki ale znow nie tak czesto i chyba nie z takimi rywalami. Malisse w parze z Rochusem jeszcze cos tam gra ale Oliviera dzis zabraknie.

Carraz/Saulnier- Kim K./Oliver 1, 1.65

Kim na AO pokazal sie z dobrej strony ale znow chyba wraca do swojego slabego poziomu. Wymeczyl singlowe zwyciestwo z Jenkinsem w marnym stylu. Carraz i Saulnier znaja sie dobrze, Cyril ostatnio niezle gral singla, Carraz powalczyc z Carlsenem - mysle, ze moga spokojnie pokonac pare Kim/Oliver.

Fish/Blake - JM Gambill/Ginepri 2, 2.05

Kaszane odwala ten Fish, w singlu nic nie gra, porazka z Enqvistem potem wymeczone zwyciestwo wlasnie z Blejkiem, ktory sam jest w sredniej formie. Nie ufam im za grosz. Przy takim kursie nie rywali nie bede sie zastanawiala. Ginepri łyknie Fisha w singlu jutro a Gambill po pokonaniu Novaka moze rowniez byc w niezej dyspozycji, za ponad dwa kurs ja chyba zagram.

Do góry
#293000 - 16/02/2005 10:26 Re: ATP - Salvador, Rotterdam, Memphis 14.02 - 20.02
jamal_b Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 14/07/2003
Postów: 3772
Skąd: mykomp.pl
no tez zauwazylem, ze glownie u nas ludzie stawiaja na Corie...

Do góry
#293001 - 16/02/2005 10:31 Re: ATP - Salvador, Rotterdam, Memphis 14.02 - 20.02
Marcel Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/06/2003
Postów: 34895
Skąd: Wrocław
wypadało by dzis zagrac przeciwko Coscie i Corretji - emeryci graja naprawde słabo , costy by juz nie bylo gdyby nie kontuzja Hernandeza , podobnie z Alexem . Massa i Ventura to nie sa zawodnicy swiatowej klasy jesli chodzi o clay ale potrafia na nim grac bardzo dobrze . Costa powiedział :
I don't know who I need to thank to be in the second round here because I have no confidence and no rythm at the moment. To chyba wyjasnie wszystko a Massa swietna gra w kwalach i wczoraj gladka wygrana z Sarettą.
Czyli na dzis dubelek "emeryci na emeryture
Vantura + Massa
z niespodzianek mysle o Kendricku , Saulnier troche sobie pograł w San Jose - w finale zostal rozniesiony przez Roddicka , to napewno moze zostac w psychice . Kenddrick napewno bedzie walczyl , rok temu pokonal Cyryla w podobnych warunkach
Takze chce zagrac przeciwko Melzerowi - jest to tak niestabilny i nieprzewidywalny zawodnik ze moze jeden turniej zagrac swietnie a w drugim juz na poczatku wtopic z kim gorszym , aczkolwiek Arturs w tego tenisa jeszcze grac potrafi .
z Rotterdamu na mysl mi przychodzi Berdych. Davydenko nigdy na hardzie pod dachem nie czuł sie dobrze , te warunki sa za szybkie dla niego a Czech rozgrywa sie z kazdym kolejnym turniejem.
PS. Kursik na Masse juz polecial w dół.

Do góry
#293002 - 16/02/2005 10:33 Re: ATP - Salvador, Rotterdam, Memphis 14.02 - 20.02
nazir69 Offline
old hand

Meldunek: 09/05/2004
Postów: 863
Skąd: Browary Warka
Quote:

patrze przed momentem na parbet.com a tam ludzie walą srichapchana za 1200 euro łącznie wszystko na taja idzie!!Oni chyba wiedzą cos więcej...




tak sie dziwnie składa ze w zeszłym roku przed Roland Garros , TAJ pobierał nauki od Corii odnosnie gry na clayu , i znajac "dziwne " podejscie Corii do niektorych meczów wcale mnie nie dziwi ,natomiast na BF , kurs na Taja 3,00 - 1,47 Coria

Do góry
#293003 - 16/02/2005 10:35 Re: ATP - Salvador, Rotterdam, Memphis 14.02 - 20.02
tomimi Offline
enthusiast

Meldunek: 08/12/2003
Postów: 365
Skąd: Łódź / Piaseczno
do panow ARKTOS MEISTER

No czytam Was i po porstu rece mi opadaja.Rok temu malo forum tenisowe nie padlo wlasnie przez takich jak Wy!!! Wiekszosc typero wyniosla sie na prywatne forum...co niektorzy wiedza o czym mowie.

ARKTOS -kim Ty tu jestes, co pokazales ile analiz zamiescies? Jestes tu ledwie kilka miesiecy i wydaje Ci sie ze masz prawo krytykowac ludzi ktoryz dzialali tu jeszcze gdy Ty nie rozrozniales tenisa ziemnego od stolowego! Sorka troche sie unioslem. Powinienes miec kolego troszke szacunku dla ludzi ktorzy swoj wolny czas poswiecaja na cos na co nie musza.Jezeli bedziesz dzialal tyle ile pozostali i mial podobne wyniki to mozesz wyrazic swoja dezaprobate ale kulturalnie bo to nie jest miejsce dla prostakow i gowniarzy.

MEISTER - no wybacz ale jak czytam podobne posty jak Twoje sugerujace ze analizy nic nie wnosza to po prostu nie moge uwierzyc. Moj drogi! Rzeczywiscie czasami jest tak ze nie wchodzi ale to nie z powodu analizy tylko tego ze sport to sport i niespodzianki sie zdarzaja.

Przypomne Wam obu ze to forum to nie instytuacja sluzace darmowemu podawaniu typow tylko wymianie informacji i wiedzy na ten temat.Jezeli nie macie nic do wniesienia tylko piszecie "Podajcie typy" lub obrazacie krytykujecie to dajcie saobie spokoj prosze bo niektorzy tu pracuja...

Ponadto macie pretensje o nieczytelny temat a przesledzcie sobie obaj ta wlasnie strone i powiedzcie dlaczego cala jest zajeta Waszym dziciackim blablaniem?

A wracajac jesszcze do vivy to ja tez chetnie przeczytalbym na czym oparl swoj osad ale jesli ktos wyrobi sobie marke ma wtedy prawo do podawania sucharow.Wy natomiast jestescie tutaj nikim (przynajmniej na forum tenisowym,innych nie odwiedzam)i jak szybko sie pojawiliscie tak szybko znikniecie i prosze nie robcie przynajmniej zametu.

Jesli po tym moim wpisie bedziecie mieli ochote pisac mi kolejne obrazliwe wpisy prosze bardzo tylko uprzedzam ze na nie nie odpowiem i jesli nadal uwazacie ze temat powinien byc czysty prosze napiszcie mi to na privie.

Pozdrawiam i przepraszam za kolejny post o niczym ale jakos nie moge zdzierzyc podobnych oszolomow.

Pozdrawiam

TOMIMI

Do góry
#293004 - 16/02/2005 10:35 Re: ATP - Salvador, Rotterdam, Memphis 14.02 - 20.02
Marcel Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/06/2003
Postów: 34895
Skąd: Wrocław
no ten turniej akurat Ferrero traktuje bardzo powaznie , ma tu spora liczbe punktów do obrony a wiadomo jak nisko spadł juz w rankingu , Radek dotychczas swietnie sie czuł pod dachem ale bardziej na dywaniku . Chyba kulner Juana

Do góry
#293005 - 16/02/2005 10:42 Re: ATP - Salvador, Rotterdam, Memphis 14.02 - 20.02
Kalosz Offline
old hand

Meldunek: 19/01/2005
Postów: 745
Skąd: Gorzów Wlkp.
Marcel w pełni popieram twój dubelek.Tak samo myślałem i napewno to zagram tylko sie musze pospieszyć bo kursy ida w dół!!!Życzę wysokich wygranych!!!

Do góry
#293006 - 16/02/2005 10:51 Re: ATP - Salvador, Rotterdam, Memphis 14.02 - 20.02
tomimi Offline
enthusiast

Meldunek: 08/12/2003
Postów: 365
Skąd: Łódź / Piaseczno
Coria - Srichaphan

Nie jestem przekonany ze akurat faworytem tego spotkania ze Coria.
Juz wyjasniam czemu.
Nie wiem czy pamietacie moje i nie tylko pwisy na temat informacji na temat kontuzji Cori i jego planie odpuszczenia dwoch turniejow.Jedem mielismy w Marsylii drugi mamy teraz.Zwizany kontraktami niestety nie moze sie z nich wycofac.Co wiecej.Dzis na przeciw niemu staje zawodniko ktory moze sprawic na hardzi Corii troszke problemow i jesli serwis bedzie funkcjonowal nie wydaje mi sie aby Tai stal na straconej pozycji...
Tak wiec skladajac te dwa fakty oraz kurs na Taja 2,92 expekt uwazam ze jest wart ryzyka.

Pozdrawiam

TOMIMI

Do góry
#293007 - 16/02/2005 10:53 Re: ATP - Salvador, Rotterdam, Memphis 14.02 - 20.02 *DELETED*
arktos Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/11/2004
Postów: 3082
Post deleted by JiroJiro

Do góry
#293008 - 16/02/2005 10:58 Re: ATP - Salvador, Rotterdam, Memphis 14.02 - 20.02
Piostar Offline
Marcos Baghdatis

Meldunek: 01/11/2004
Postów: 40732
Skąd: Dęblin
Ehh, a wy znowu to samo. Własnie o tym mówicie, a sami robicie. Bezsens.

Ja nie byłbym pewien Srichaphana. Wszyscy krzyczęli że Coria odpuści w pierwszej rundzie, a gładko wygrał. Teraz znowu ludu daje przeciwko nim, a przecież Taj ledwo dokończył mecz w pierwszej rundzie. Dla mecz no bet z lekkim wzkazaniem na Corie.

Do góry
Strona 11 z 19 < 1 2 ... 9 10 11 12 13 ... 18 19 >

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
5 zarejestrowanych użytkowników (alfa, VVega, 11kera11, Lukasz111, poozon), 3973 gości oraz 9 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24775 Użytkowników
97 For i subfor
45080 Tematów
5588656 Postów

Najwięcej online: 4732 @ 25/06/2024 08:14