Strona 13 z 14 < 1 2 ... 11 12 13 14 >
Opcje tematu
#2968256 - 12/03/2009 01:14 Re: Liga Mistrzów 1/8 finału [Re: connor]
bitnap Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/09/2007
Postów: 40246
Liverpool pokazal wyrachowanie, ot tyle - przyjechal po korzystny wynik a nie czarowac magicznymi zagraniami bla bla ... coz genialna taktyka, brama z roznego i pozamiatane

ale jak ktos wyjezdza z tekstem, ze Liverpool prowadzil gre, atakowal i siedzial na Realu na SB to mi sie smiac chce

Do góry
Bonus: Unibet
#2968261 - 12/03/2009 01:17 Re: Liga Mistrzów 1/8 finału [Re: bitnap]
Biszop Offline
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...

Meldunek: 24/11/2003
Postów: 28405
Skąd: Pod barem w Zurichu
Brukowce dziś donoszą że Krystyna chcę pociupciać na włoskiej ziemi grin
Knując kolejną teorię uważam że już ma tam ustawioną jakąś śniadolicą, wystarczy teraz wyszpiegować skąd owa pochodzi i mam peffke na longa p.t. Gdzie wyladuje Krystyna w letnim oknie transferowym", wiadomo, Włoszki przywiązane do tatowej ziemi nie bedą się za byle łachudrą przemieszczać, a tym bardziej do na wyspę fasolki z puszki smażonego bekonu na śniadanie laugh

Tak poważniej widział ktos gdzieś kurs na to że Jose wyląduje w szatni/zostanie wywalony z ławki?
Poważnie pytam.
Mam teorię, bo jeśli szybko bramki nie strzelą, w co wierzę co raz mniej, to leżą i kwiczą i się denerwują progresją wraz z uciekającym czasem.

Do góry
#2968277 - 12/03/2009 01:23 Re: Liga Mistrzów 1/8 finału [Re: Biszop]
crova Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/05/2006
Postów: 7896
Skąd: Kraków
Originally Posted By: Biszop
Brukowce dziś donoszą że Krystyna chcę pociupciać na włoskiej ziemi grin
Knując kolejną teorię uważam że już ma tam ustawioną jakąś śniadolicą, wystarczy teraz wyszpiegować skąd owa pochodzi i mam peffke na longa p.t. Gdzie wyladuje Krystyna w letnim oknie transferowym", wiadomo, Włoszki przywiązane do tatowej ziemi nie bedą się za byle łachudrą przemieszczać, a tym bardziej do na wyspę fasolki z puszki smażonego bekonu na śniadanie laugh

Tak poważniej widział ktos gdzieś kurs na to że Jose wyląduje w szatni/zostanie wywalony z ławki?
Poważnie pytam.
Mam teorię, bo jeśli szybko bramki nie strzelą, w co wierzę co raz mniej, to leżą i kwiczą i się denerwują progresją wraz z uciekającym czasem.


Jak dla mnie to po prostu włoskie gazety po prostu chcą namącic przed meczem i nic wiecej ;-) jakby to był 1raz. Na dniach się pewnie wszytsko wyjaśni wink Takie moje zdanie wink

Do góry
#2968287 - 12/03/2009 01:26 Re: Liga Mistrzów 1/8 finału [Re: crova]
wafe(L)nica Offline
Wiara Gwarancja Wygranej

Meldunek: 19/07/2004
Postów: 25975
Skąd: Debica - Bognor Regis
- Czy chciałbym grać we Włoszech? Oczywiście, że tak, bo mieszkają tam najpiękniejsze i najseksowniejsze kobiety na świecie &#8211; śmieje się Ronaldo. &#8211; Żarty na bok. Lubię Włochy i ich futbol, bo to przecież mistrzowie świata &#8211; dodaje skrzydłowy United.

Do góry
#2968291 - 12/03/2009 01:27 Re: Liga Mistrzów 1/8 finału [Re: bitnap]
spiwoor Offline
veteran

Meldunek: 21/02/2005
Postów: 1556
Skąd: Częstochowa
"LIVERPOOL NIE MIAL ZADNEJ PRZEWAGI W PIERWSZYM MECZU"

w drugim pewnie też nie.. smile


"to ze Pool pokazal dojrzalszy futbol, zelazna konsekwencje w grze defensywnej i wyprowadzal grozne kontry, nie znaczy, ze mial przewage"

święta racja, przewagę miał Real, który bezsensownie szamotał się gdzieś w okolicach środka boiska, nie oddał ani jednego groźnego strzału i jeszcze przegrał mecz.Można wrecz powiedzieć,że Real zniszczył Liverpool ale niesprawiedliwie przegrał tongue

Mała prośba: zauważyłem, że lubisz określać posty ludzi, z którymi się nie zgadzasz mianem "debilizmów", "żenujących", a sam takie kwiatki tworzysz, po których innym zwieracze puszczają ze śmiechu. Wyluzuj..

Bez odbioru(bo się robi offtopic dotyczący przeszłego meczu).

Do góry
#2968315 - 12/03/2009 01:37 Re: Liga Mistrzów 1/8 finału [Re: spiwoor]
end Offline
member

Meldunek: 23/06/2004
Postów: 151
Skąd: krk
Bardzo rzadko sie tu loguje, ale czytam systematycznie, dlatego mam do Was prośbę: przestańcie już wegetować przeszłością.
Zebrali 4-0. Kupony weszły lub nie i koniec pieśni. Można wrócić do tego meczu w przyszłości - jeśli będzie potrzeba i tyle. Dzisiaj są inne pary do omówienia, a trzeba się przebijać i wybierać co piąty post.

n.o.

Do góry
#2968345 - 12/03/2009 01:51 Re: Liga Mistrzów 1/8 finału [Re: end]
bitnap Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/09/2007
Postów: 40246
spiwoor byla mowa o meczu na SB, nie o rewanzu wink

nie uwazam, zeby to byl offtopic, przydac sie to moze np: przy analizie wyjazdowego meczu Liverpoolu z kolejnym rywalem w LM wink

a ze pasozyty sie mecza, mnie to ani grzeje ani ziebi

Do góry
#2968361 - 12/03/2009 02:01 Re: Liga Mistrzów 1/8 finału [Re: bitnap]
wafe(L)nica Offline
Wiara Gwarancja Wygranej

Meldunek: 19/07/2004
Postów: 25975
Skąd: Debica - Bognor Regis
mam pytanie czy gdyby wszystkie 4 zespoły z Anglii zagrały w ćwierćfinałach jest możliwość że nie trafią na siebie w parach ?? chyba jest ? jaja by były jakby nie trafiły i każda awansowała smile do 1/2 haha

Do góry
#2968362 - 12/03/2009 02:01 Re: Liga Mistrzów 1/8 finału [Re: seba30]
seba30 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 22/02/2006
Postów: 4409
Skąd: Gliwice
Originally Posted By: seba30
Zastanawiam się nad typami na overy kartkowe np. w Expekcie, w szczególności na 2 wtorkowe mecze:

Juventus - Chelsea over 49,5 kurs:1,75 i Liverpool - Real Madrid over 49,5 kurs: 1,85 (10 za żółtą, 25 za czerwo). Ako: 3,23

Już w pierwszych meczach sędziowie pokazali odpowiednio 4 i 5 żółtych kartek. Teraz stawka dla drużyn jest jeszcze większa wszak to już rewanże.
Spotkania napewno zapowiadają się na niezwykle zacięte, nikt nie będzie odpuszczał, co może powodować dużą ilość ostrych starć, jakieś próby wymuszenia karnego, pod koniec spotkania gra na czas tak że tych sytuacji do pokazania kartek zawodnicy powinni dostarczyć sporo.

Wychodzi mi z tego, że te ewentualnie 5 żółtych kartek to nie jest jakaś kosmiczna linia nie do przeskoczenia (czerwona kartka to już chyba 100% zapewnia powodzenie przy pkt Expekta).

Tak że za średnią stawkę myślę, że takiego dubelka można zagrać.


Wczorajszy dubelek w miarę spokojnie wszedł, na dzisiaj proponuję również 2 mecze, gdzie linia pkt na kartki nie jest jakaś wygórowana.

Barcelona - Lyon over 49,5 kurs:1,75 (jeszcze wczoraj wieczorem kurs na to zdarzenie udało mi się złapać za 2,1) i Manchester United - Internazionale over 49,5 kurs: 1,75 (tutaj odpowiednio było 1,95) (10 za żółtą, 25 za czerwo).
Ako z tego na chwilę obecną 3,06 (wczoraj 4,095) ale nadal warte gry za średnią stawkę.

Argumentacja co do kartek podobnie jak wczoraj: mecz o być albo nie być, jakieś wymuszenia, gra na czas itp.

Do góry
#2968369 - 12/03/2009 02:06 Re: Liga Mistrzów 1/8 finału [Re: bitnap]
Maldini$$ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 05/09/2006
Postów: 4447
Skąd: Las Vegas
AS Roma v Arsenal
futbol Over 2,5
2.15


Bardzo dobry wynik z pierwszego meczu, jeśli chodzi o over. 1:0 dla Arenalu w pierwszy meczu (granym u siebie) to za mało, żeby bronić wyniku na wyjeździe (Wenger o tym wie). Roma jest na razie na straconej pozycji, więc czeka ją zadanie strzelenia gola.

Podejrzewam, że obie drużyny od razu rusza do ataku. Wenger za pewne widział jak Liverpool od samego początku ruszył na Real i to dało bardzo dobre rezultaty i szybko strzelona bramka daje im już dużą przewagę.

Roma zupełnie nie ma nic do stracenia i jej głównym zadaniem jest strzelenie jak największej liczby goli, sami będą mieli wiele okazji, ale tez narażają się na kontrę.

Tłum na Stadio Olimpico chcą widowiska futbol futbol futbol

Do góry
#2968381 - 12/03/2009 02:16 Re: Liga Mistrzów 1/8 finału [Re: wafe(L)nica]
connor Offline
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill


Meldunek: 12/08/2002
Postów: 32174
Originally Posted By: pawel Wafel
mam pytanie czy gdyby wszystkie 4 zespoły z Anglii zagrały w ćwierćfinałach jest możliwość że nie trafią na siebie w parach ?? chyba jest ? jaja by były jakby nie trafiły i każda awansowała smile do 1/2 haha


z tego co wiem podzial wtedy jest taki ze nie trafia na siebie a beda grac z innymi, czyli jak dzis arsenal i mu zgodnie z planem to tylko barca moze awansowac do polfinalu.

Do góry
#2968396 - 12/03/2009 02:24 Re: Liga Mistrzów 1/8 finału [Re: Maldini$$]
HoliX Offline
old hand

Meldunek: 24/02/2005
Postów: 1125
Skąd: Wroclove
Originally Posted By: Bankier$
AS Roma v Arsenal
futbol Over 2,5
2.15


Bardzo dobry wynik z pierwszego meczu, jeśli chodzi o over. 1:0 dla Arenalu w pierwszy meczu (granym u siebie) to za mało, żeby bronić wyniku na wyjeździe (Wenger o tym wie). Roma jest na razie na straconej pozycji, więc czeka ją zadanie strzelenia gola.

Podejrzewam, że obie drużyny od razu rusza do ataku. Wenger za pewne widział jak Liverpool od samego początku ruszył na Real i to dało bardzo dobre rezultaty i szybko strzelona bramka daje im już dużą przewagę.

Roma zupełnie nie ma nic do stracenia i jej głównym zadaniem jest strzelenie jak największej liczby goli, sami będą mieli wiele okazji, ale tez narażają się na kontrę.

Tłum na Stadio Olimpico chcą widowiska futbol futbol futbol



Jestem absolutnie tego samego zdania. Uważam że tu się będzie dużo działo pod bramkami futbol futbol futbol futbol

Do góry
#2968419 - 12/03/2009 02:36 Re: Liga Mistrzów 1/8 finału [Re: connor]
mura Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/02/2006
Postów: 10252
Originally Posted By: Experto
Originally Posted By: pawel Wafel
mam pytanie czy gdyby wszystkie 4 zespoły z Anglii zagrały w ćwierćfinałach jest możliwość że nie trafią na siebie w parach ?? chyba jest ? jaja by były jakby nie trafiły i każda awansowała smile do 1/2 haha


z tego co wiem podzial wtedy jest taki ze nie trafia na siebie a beda grac z innymi, czyli jak dzis arsenal i mu zgodnie z planem to tylko barca moze awansowac do polfinalu.


robisz sobie jaja z Wafla?

co do Romy, faktycznie nie ma nic do stracenia, oprócz... gola który stawia ich w bardzo ciężkiej sytuacji. Włosi jak to Włosi, najpierw pomyślą o zabezpieczeniu tyłów.

Do góry
#2968565 - 12/03/2009 03:29 Re: Liga Mistrzów 1/8 finału [Re: Maldini$$]
raiders_ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/03/2004
Postów: 16479
Skąd: z samego dna
Originally Posted By: Bankier$
AS Roma v Arsenal
futbol Over 2,5
2.15


Bardzo dobry wynik z pierwszego meczu, jeśli chodzi o over. 1:0 dla Arenalu w pierwszy meczu (granym u siebie) to za mało, żeby bronić wyniku na wyjeździe (Wenger o tym wie). Roma jest na razie na straconej pozycji, więc czeka ją zadanie strzelenia gola.

Podejrzewam, że obie drużyny od razu rusza do ataku. Wenger za pewne widział jak Liverpool od samego początku ruszył na Real i to dało bardzo dobre rezultaty i szybko strzelona bramka daje im już dużą przewagę.

Roma zupełnie nie ma nic do stracenia i jej głównym zadaniem jest strzelenie jak największej liczby goli, sami będą mieli wiele okazji, ale tez narażają się na kontrę.

Tłum na Stadio Olimpico chcą widowiska futbol futbol futbol



także podpiszę sie pod tym i wezmę z pocałowaniem w rękę

Kolejny typ jaki zagram to INTER X2 a dla czego... MU grany falowo i okrzyknięty "pewniakiem" miesiąca ,wszystko pięknie ładnie cud ,miód ale MU od 4 ostatnich spotkan w LM nie wygrało !!! zaliczyli 4 remisy z zredu z czego 3 na wyjezdzie. no i jeden u siebie z mega potentatem "Alborgiem" laugh .Żeby nie było za pięknie dla Angielskiego futtbolu i żeby angole zbytnio nosa nie zadzierali to coś czuje ze ich flagowy okręt może zatonąć dzisiaj .. ide pod wiatr i INTER X2 @2.20..warto. Przecież to tylko piłka smile

No i na koniec BARCELONA under 2,5

Do góry
#2968618 - 12/03/2009 03:44 Re: Liga Mistrzów 1/8 finału [Re: raiders_]
signori Offline
stranger

Meldunek: 05/02/2009
Postów: 5
W pełni zgadzam się z Raidersem co do wszystkich typów z małymi watpliwościami dotyczącymi UNDERA na Camp Nou. Mourinho jest lepszym taktykiem od Fergussona. Wydaję mi się że jemu tylko Man Utd zaprzątał głowę od dnia losowania i na pewno ma jakiegoś asa w rękawie. A Angoli zgubi "pazera" na wszystko w tym sezonie i wydaję mi się że polegną przy pierwszym podejściu.
Dla mnie będzie czymś wspaniałym zobaczyć łzy rozpaczy po meczu tego przereklamowanego klauna z 7-ką na plerach. Ja stawiam na 1-1.

Do góry
#2968622 - 12/03/2009 03:45 Re: Liga Mistrzów 1/8 finału [Re: signori]
Baqu Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 28/09/2004
Postów: 26931
Skąd: ‎Mindfields
Cytat:
Tenemos noticia confirmada. FORLÁN NO SALDRÁ DE INICIO ESTA NOCHE. Abel sorprende y Sinama Pongolle jugará en detrimento del '7'. En resumen, el Atleti saldrá con: LEO FRANCO; PEREA, PABLO, UJFALUSI, ANTONIO LÓPEZ, ASSUNÇAO, RAÚL GARCÍA; MAXI, SIMAO; SINAMA PONGOLLE Y AGÜERO


uwaga czyli Forlan dzisiaj nie zagra, za niego w składzie ma być Pongolle

Do góry
#2968638 - 12/03/2009 03:49 Re: Liga Mistrzów 1/8 finału [Re: Baqu]
Szypii Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/01/2007
Postów: 3040
Forlan na ławie. W MU Vidic i Rio grają. Inter 2 napastnikami. Ciekawy mecz się zapowiada. Zagram sobie overka.

Do góry
#2968645 - 12/03/2009 03:51 Re: Liga Mistrzów 1/8 finału [Re: signori]
polskignom Offline
Live fast, die young

Meldunek: 25/02/2004
Postów: 14919
Skąd: lublin/warszawa
Originally Posted By: signori
A Angoli zgubi "pazera" na wszystko w tym sezonie i wydaję mi się że polegną przy pierwszym podejściu.


To sie nie nazywa pazera, a ambicja. Ale zgadzam sie z tym, ze ich zgubi, mam nadzieje, ze juz w 1/4 z Barcelona.

Angielskie moga na siebie trafic w 1/4, juz nie ma kryt. geograficznego w tej fazie rozgrywek. Choc zakladam, ze Experto dobrze o tym wiedzial smile

Do góry
#2968736 - 12/03/2009 04:13 Re: Liga Mistrzów 1/8 finału [Re: raiders_]
Jose Offline
Io sono Interista

Meldunek: 11/07/2005
Postów: 28278
No to i Ja coś zaproponuję!
Jestem jedną z nie wielu osób, która wierzy w Inter także uwaga. smile

Barcelona - Lyon Czas pierwszej bramki - Od 1-szej do 30-tej minuty @1,70 2/10 Expekt

Wczoraj coś takiego próbowałem na Juve z Chelsea ale w odwrotną stronę. Barca nie ma żadnego kryzysu i to trzeba sobie uświadomić. Na pewno zaatakują od początku i szybko strzelą pierwszą bramkę. Każdy nas przecież jeszcze pamięta jak rozbijali rywali w pierwszej połowie tak że praktycznie nie było sensu wychodzić na drugą połowę.
W ataku raczej nic nie będzie szwankować bo najważniejsi ludzie od strzelania są zdrowi.:)

Kurs wygląda ciekawie nawet lepiej od overa 2,5 który miałem zagrać. cool

Barcelona (-3) - Lyon (+3) Kto więcej rzutów rożnych? 1 1,85 1,5/10 Expekt

Chyba trochę za małe handi, wiadomo że ze strony Barcy będzie dużo strzałów, dośrodkowań itd. Ile minut całego meczu Lyon może przetrzymywać piłkę przy polu karnym Barcelona? być może zapędzi się tam parę razy?
Ja tylko pamiętam grupowy mecz z Lyone na stadionie Barcy i sporadyczne ataki trójką graczy. Wydaję mi się że ok. 2-3 rzutów rożnych Lyonu to jest góra smile

Czy Barcelona strzeli karnego w regulaminowym czasie gry? TAK @5,25 0,5/10 Expekt

A czemu miałbym nie spróbować? Typ wiadomo że na czuja bo ciężko jest coś takiego zanalizować ale przy grze Messiego, który jest często faulowany wszystko się może zdarzyć. Oni mają dużo karnych w PD. smile

Manchester Utd - Inter Mediolan awans - Inter Mediolan @2,70 2.5/10 Expekt

Remis 0-0 u siebie jest wbrew powszechnej opinii jest bardzo korzystny dla Interu. Jedna strzelona bramka może zmienić dużo, kurs w dodatku jest wyjątkowy ciekawy. JM wie jak ograć angoli bo dobrze zna angielski futbol. Manchester jest obecnie wielki i to nie podlega dyskusji jednak jest mecz szczegółów jak powiedział The Special One i wszystko jest możliwe.

Manchester Utd. - Inter Mediolan ilość żółtych kartek? powyżej 49,5 @1,75 5/10 Expekt

W ten typ inwestuję zdecydowanie najwięcej. Inter często fauluje i na pewno będzie łapał kartki. Choćby głupie dyskusje Ibry czy młody Balotteli, który lubi dyskutować a w dodatku często wręcz szuka zaczepki. Rio i Vidić też nie są święci także linia przy tym kursie jest dobra ale Ja sądzę że spokojnie będzie przekroczona.

Roma - Arsenal powyżej 2,5 @2,20 2/10 Expekt

Gdyby nie gol dla Arsenalu na własnym boisku na pewno bym tego betu nie grał. Roma to najmniej defensywny zespół z czołówki ligi włoskiej a w dodatku wie że nie ma czego bronić tylko musi strzelać bramki. W dodatku pewnym jest już że zagra Totti a to olbrzymia motywacja i aspekt pozytywny dla Rzymian.

Powodzenia smile

Do góry
#2968802 - 12/03/2009 04:30 Re: Liga Mistrzów 1/8 finału [Re: Jose]
Linc Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/04/2006
Postów: 10869
Skąd: Bydgoszcz
FC PORTO - ATLETICO MADRYT ( 2-2 )

A ja wierze w Atletico pomimo tego, ze Forlan zaczyna mecz na lawce

Atletico x2 @ 1,75
Atletico strzeli gola @ 1,42
Atletico over 4,5 rozne @ 2,1 / hardcore wink
Aguero gol @ 3,4 / hardcore wink

Pierwszy mecz 2-2, Atletico chcac awansowac musi wygrac, ew. 3-3 lub wyzszy remis, ale badzmi realistami, nie wierze w remis 3-3 i wyzszy, kontynujac Atletico ma 2 wyjscia albo rzucic sie juz od pierwszych minut do ataku lub przeczekac kilkanascie minut, w trakcie ktorych liczyc na kontre i gola wink , nie wazne jaka strategie obiora i tak strzela gola poniewaz w moim przekonaniu sa druzyna lepsza a pierwszy wynik 2-2 uwazam za wpadke przy pracy wink

Do góry
Strona 13 z 14 < 1 2 ... 11 12 13 14 >

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
9 zarejestrowanych użytkowników (akagi, burbon, alfa, Sensei, wHiTe_StAr, forty, igea23, VVega, Lukasz111), 3353 gości oraz 9 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45050 Tematów
5584592 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07