Strona 17 z 20 < 1 2 ... 15 16 17 18 19 20 >
Opcje tematu
#3037903 - 05/04/2009 22:16 Re: Co wywoluje radosny usmiech na twarzy mej? [16] [Re: Llama]
Goget Offline
Tenis Trader

Meldunek: 09/02/2003
Postów: 21438
Skąd: Bahamy
Originally Posted By: Llama
Prawdziwy fan doceni najwspianialszy topspinowy bekhend w historii, który dał przewagę Federerowi nad wszystkimi na lata.


grin

Czasami mam wrażenie, że dla niektórych tenis wymyślono w latach 90-tych. Tak więc mała lekcja historii - najlepszy topspinowy jednoręczny bekhend miał Don Budge (pierwszy zdobywca klasycznego wielkiego szlema). Zaraz za nim Rod Laver. Ci panowie potrafili wiązać krawaty bekhendem i nie mieli do dyspozycji takiego cacka jak K Six-One. Jest jeszcze kilku innych zawodników, którzy posiadali lepszy bekhend od Federera i to jest opinia prawdziwych tenisowych fachowców, którzy zapewne widzieli te metrowe auty w finałach RG - http://www.tennis.com/features/greatestshots/greatestshots.aspx?id=108756 . Ci sami panowie wskazali Rokera jako posiadacza najlepszego forhendu i tu też nie będę polemizował, bo wybór dobry.

Dobra bo się tenisowy OT zrobił, ja już się tutaj nie wypowiadam na ten temat wink

Do góry
Bonus: Unibet
#3037929 - 05/04/2009 22:21 Re: Co wywoluje radosny usmiech na twarzy mej? [16] [Re: Goget]
[T]-error Offline
I see dead people

Meldunek: 04/08/2001
Postów: 20043
Skąd: Elbląg
I tak wszystko co najlepsze miał ...... Rafter laugh

Do góry
#3038204 - 05/04/2009 23:13 Re: Co wywoluje radosny usmiech na twarzy mej? [16] [Re: [T]-error]
Skorpion BB Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/01/2005
Postów: 5439
Skąd: Bielsko-Biała
Wkońcu otwarcie sezonu w piłke nożną ze znajomymi.To nic że słabo graliśmy po zimie ale wkońcu słoneczko,piłka,piwko i super niedziela.Niedługo pewnie po meczu zrobimy grilla smile

Do góry
#3038261 - 05/04/2009 23:30 Re: Co wywoluje radosny usmiech na twarzy mej? [16] [Re: Skorpion BB]
ArtekPotito Offline
GRILL MASTER

Meldunek: 04/01/2007
Postów: 12060
Skąd: Polska
Originally Posted By: Skorpion BB
Wkońcu otwarcie sezonu w piłke nożną ze znajomymi.To nic że słabo graliśmy po zimie ale wkońcu słoneczko,piłka,piwko i super niedziela.Niedługo pewnie po meczu zrobimy grilla smile
mogę wpaść ?

Do góry
#3038804 - 06/04/2009 01:53 Re: Co wywoluje radosny usmiech na twarzy mej? [16] [Re: ArtekPotito]
Skorpion BB Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/01/2005
Postów: 5439
Skąd: Bielsko-Biała
Artek nie ma sprawy.Dam znać kiedy to zapraszam na południe wink A wogóle to wkońcu możecie zrobic zlot w południowych okolicach.Sporo ludzi jest z tych rejonów smile

Do góry
#3039947 - 06/04/2009 09:54 Re: Co wywoluje radosny usmiech na twarzy mej? [16] [Re: Goget]
Llama Offline
Ana <3

Meldunek: 21/06/2005
Postów: 20425
Originally Posted By: Goget
Originally Posted By: Llama
Prawdziwy fan doceni najwspianialszy topspinowy bekhend w historii, który dał przewagę Federerowi nad wszystkimi na lata.


grin

Czasami mam wrażenie, że dla niektórych tenis wymyślono w latach 90-tych. Tak więc mała lekcja historii - najlepszy topspinowy jednoręczny bekhend miał Don Budge (pierwszy zdobywca klasycznego wielkiego szlema). Zaraz za nim Rod Laver. Ci panowie potrafili wiązać krawaty bekhendem i nie mieli do dyspozycji takiego cacka jak K Six-One. Jest jeszcze kilku innych zawodników, którzy posiadali lepszy bekhend od Federera i to jest opinia prawdziwych tenisowych fachowców, którzy zapewne widzieli te metrowe auty w finałach RG - http://www.tennis.com/features/greatestshots/greatestshots.aspx?id=108756 . Ci sami panowie wskazali Rokera jako posiadacza najlepszego forhendu i tu też nie będę polemizował, bo wybór dobry.

Dobra bo się tenisowy OT zrobił, ja już się tutaj nie wypowiadam na ten temat wink

w sensie, że porównujesz konkurencję z lat zamierzchłych do współczesnego tenisa laugh laugh laugh laugh gdy podróże między AUS USA i EU były kosmosem? laugh laugh

dlatego nic nie napiszę w dziale, w którym ty jesteś modem (zero twojej analizy od pewno ponad roku laugh laugh )

[']

Do góry
#3039949 - 06/04/2009 10:10 Re: Co wywoluje radosny usmiech na twarzy mej? [16] [Re: Llama]
Llama Offline
Ana <3

Meldunek: 21/06/2005
Postów: 20425
na koniec, zlituj się i nie ośmieszaj się. dlatego na tym forum przestałem pisać, bo tacy jak ty, zabili sens dyskusji o tym pięknym sporcie. zostali kozacy z qcz i panowie modowie z działu piszący słownie zero analiz w dziale.

mnie śmiech ogarnia, na myśl próby porównywania siły i precyzji zagrań z lat 60-tych i XXI wieku laugh


Roger Federer hura

Do góry
#3040061 - 06/04/2009 17:37 Re: Co wywoluje radosny usmiech na twarzy mej? [16] [Re: Llama]
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Originally Posted By: Llama

dlatego nic nie napiszę w dziale, w którym ty jesteś modem


laugh laugh laugh

Idac tym torem myslenia mozna wysnuc wniosek, ze ja wrecz uwielbiam Llame, bowiem najwiecej postow pisze w dziale "TiO" smile piwo

A tak na marginesie to pieprzyc topspin, wazne by typy wchodzily.

Jak stawiam " Druzyna X strzeli w II polowie" to obojetne czy strzeli przepiekna przewrotka czy fiutem, wazne by bramka wpadla tongue

Wybaczcie to obrazoburstwo, ale wydaje mi sie, ze jezeli ktos jest pasjonatem danej dyscypliny sportu i chce nacieszyc oczy na przyklad piekna gra w tenisa to...nie powinien wogole myslec o obstawianiu tego meczu, tylko delektowac sie meczem.

To a propos zarzutow w strone Gogeta,ze analiz nie pisze.
Analizy zas sluza wybraniu opcji do obstawienia, nieprawdaz ?

Do góry
#3040065 - 06/04/2009 17:44 Re: Co wywoluje radosny usmiech na twarzy mej? [16] [Re: Amkwish]
Maldini$$ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 05/09/2006
Postów: 4447
Skąd: Las Vegas
Originally Posted By: amkwish


A tak na marginesie to pieprzyc topspin, wazne by typy wchodzily.

Jak stawiam " Druzyna X strzeli w II polowie" to obojetne czy strzeli przepiekna przewrotka czy fiutem, wazne by bramka wpadla tongue



Otóż to topspiny topspinami, przewrotki przewrotkami ale kasa ma być po naszej stronie grin

Do góry
#3040068 - 06/04/2009 17:54 Re: Co wywoluje radosny usmiech na twarzy mej? [16] [Re: Skorpion BB]
haku Offline
Lucio Fulci Forever

Meldunek: 22/08/2006
Postów: 17816
Skąd: Żywiec
Originally Posted By: Skorpion BB
Artek nie ma sprawy.Dam znać kiedy to zapraszam na południe wink A wogóle to wkońcu możecie zrobic zlot w południowych okolicach.Sporo ludzi jest z tych rejonów smile
i tu się zgadzam. przydałby sie jakiś zlot na południu. piwo

Do góry
#3040088 - 06/04/2009 18:22 Re: Co wywoluje radosny usmiech na twarzy mej? [16] [Re: haku]
Szewa Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/09/2004
Postów: 27489
Przecież był w tamtym roku na południu, bodajże w okolicach Kielc smile

Do góry
#3040118 - 06/04/2009 19:08 Re: Co wywoluje radosny usmiech na twarzy mej? [16] [Re: Amkwish]
Llama Offline
Ana <3

Meldunek: 21/06/2005
Postów: 20425
Originally Posted By: amkwish
Originally Posted By: Llama

dlatego nic nie napiszę w dziale, w którym ty jesteś modem


laugh laugh laugh

Idac tym torem myslenia mozna wysnuc wniosek, ze ja wrecz uwielbiam Llame, bowiem najwiecej postow pisze w dziale "TiO" smile piwo

A tak na marginesie to pieprzyc topspin, wazne by typy wchodzily.

Jak stawiam " Druzyna X strzeli w II polowie" to obojetne czy strzeli przepiekna przewrotka czy fiutem, wazne by bramka wpadla tongue

Wybaczcie to obrazoburstwo, ale wydaje mi sie, ze jezeli ktos jest pasjonatem danej dyscypliny sportu i chce nacieszyc oczy na przyklad piekna gra w tenisa to...nie powinien wogole myslec o obstawianiu tego meczu, tylko delektowac sie meczem.

To a propos zarzutow w strone Gogeta,ze analiz nie pisze.
Analizy zas sluza wybraniu opcji do obstawienia, nieprawdaz ?

ja tylko w kółko powtarzam, że dyskusja o tym pięknym sporcie umarła. z drugą częścią się nie zgodzę, bo wiedzę można świetnie wykorzystać. oczywiście przy obstawianiu kluczowe są kursy i prawdopodobieństwo.

Śmieszne jest ciągłe doszukiwanie się wad jak nie u samego Federera, to teraz już nawet przywar wśród Jego kibiców laugh najgłośniej szczekają ci co się czegoś boją (takie małe ratlerki, które nie wiedzieć czemu chcą być zauważone przez otoczenie). Natomiast, żeby napisać coś o danym spotkaniu, to już cieniutko, jakoś nie idzie laugh

i ciągłe manipulowanie faktami, przykładzik:

1 Nadal - 3 605 (ATP 1) QF WON RUP WON QF
2 Murray - 2 620 (ATP 4)WON 4TH WON QF RUP WON
3 Roddick - 2 080 (ATP 6) RUP SF SF WON SF QF
4 Federer - 2 010 (ATP 2) SF RUP SF SF
5 Djokovic - 1 830 (ATP 3) 1ST QF SF SF WON QF RUP

gołe punkty faktycznie mocno wyglądają laugh ale gdy dopiszemy występy, wychodzi na wierzch kto jest ciułacz a kto nie laugh

Do góry
#3040125 - 06/04/2009 19:28 Re: Co wywoluje radosny usmiech na twarzy mej? [16] [Re: Amkwish]
Goget Offline
Tenis Trader

Meldunek: 09/02/2003
Postów: 21438
Skąd: Bahamy
Originally Posted By: amkwish
To a propos zarzutow w strone Gogeta,ze analiz nie pisze. Analizy zas sluza wybraniu opcji do obstawienia, nieprawdaz ?


Miałem tu już nic nie pisać, ale jak ktoś wciska kit na mój temat to nie wypada siedzieć cicho.

Póki miałem czas na początku roku to kilka typów wrzuciłem, między innymi na finał AO i kilka osób uratowałem przed zagraniem typu Llamy po stawce 30/10. Z tego co pamiętam to odbył się on trochę wcześniej niż rok temu. Osobiście nie czuje żadnego obowiązku wrzucania typów na siłę, tylko dlatego że jestem modem, ale jak ktoś ma do mnie jakieś pytanie to zawsze służe pomocą.

Originally Posted By: Llama

w sensie, że porównujesz konkurencję z lat zamierzchłych do współczesnego tenisa laugh laugh laugh laugh gdy podróże między AUS USA i EU były kosmosem? laugh laugh

dlatego nic nie napiszę w dziale, w którym ty jesteś modem (zero twojej analizy od pewno ponad roku laugh laugh )

[']

na koniec, zlituj się i nie ośmieszaj się. dlatego na tym forum przestałem pisać, bo tacy jak ty, zabili sens dyskusji o tym pięknym sporcie. zostali kozacy z qcz i panowie modowie z działu piszący słownie zero analiz w dziale.

mnie śmiech ogarnia, na myśl próby porównywania siły i precyzji zagrań z lat 60-tych i XXI wieku laugh


Mnie właśnie rozbraja dyskusja z takimi ludźmi, którzy prowadzą ją na zasadzie wyśmiewania drugiego rozmówcy a sami nie podają żadnych konkretnych argumentów. Wiem, że jesteś zapatrzony w swojego bożka i pewnych rzeczy nie potrafisz przetrawić, ale przy dyskusji na temat konkretnych uderzeń konkurencja zawodnika nie ma nic do rzeczy. Chętnie poczytam opinię jakiegoś uznanego fachowca, który podziela Twoje zdanie. Moje podzielają między innymi : Joel Drucker, Jack Kramer, Brent Abel, John Barrett, Steve Flink, Mary Carillo, Trey Waltke, Chris Lewis, John Newcombe, Owen Davidson, Fred Stolle i Brian Gottfried. Trochę bardziej znane osobistości niż Llama wyśmiewacz z mecz.pl.

Dla Ciebie pewnie najlepszym piłkarzem w historii jest Messi albo Ronaldo. Bo przecież Pelego nie można z nimi porównywać, bo grał tak dawno wink

Do góry
#3040134 - 06/04/2009 19:41 Re: Co wywoluje radosny usmiech na twarzy mej? [16] [Re: Goget]
jerome Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/10/2001
Postów: 3778
Skąd: Śląsk
zostawcie ten piekny temat i pogadajcie sobie w innym.

A co fajnego w dzisiejszym dniu? nie ma deszczu smile

Do góry
#3040199 - 06/04/2009 20:31 Re: Co wywoluje radosny usmiech na twarzy mej? [16] [Re: jerome]
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Originally Posted By: jerome
zostawcie ten piekny temat i pogadajcie sobie w innym.

A co fajnego w dzisiejszym dniu? nie ma deszczu smile


No cos Ty, nie pada grin

PS. Llama, mam takie wrazenie, ze z Twoja wiedza o Federerze mozesz upajac sie jego meczami do woli, gorzej juz chyba pojdzie Ci, pomimo posiadania tej wiedzy, obstawianie meczow Szwajcara, w ktorym ciagle widzisz tego niepokonanego.

Ja twierdze ,ze Barca jest najlepsza druzyna klubowa swiata, ale to mi nie przeszkadzalo postawic na poczatku sezonu na Numancie czy pozniej na Espanyol.

Zaryzykuje teze, ze jezeli jestesmy fanami kogos bardzo mocnego w danej dyscyplinie to najwieksze pieniadze zgarniamy wtedy, gdy uda nam sie przewidziec ,ze....przegra.
I to jest ta drobna roznica zwiazana z wykorzystaniem naszej wiedzy.

Do góry
#3040446 - 06/04/2009 23:08 Re: Co wywoluje radosny usmiech na twarzy mej? [16] [Re: Amkwish]
Cendruś Offline
Oszust i... dzida!!!

Meldunek: 26/12/2005
Postów: 14689
Skąd: Wwa
Awans na hali i sezon plazowy dzis rozpoczety hura

Do góry
#3041454 - 07/04/2009 05:14 Re: Co wywoluje radosny usmiech na twarzy mej? [16] [Re: Cendruś]
Adammm Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 01/10/2006
Postów: 1849
w piatek o 9.00 jestem w Toruniu na calutki tydzien smile bedzie czas na rodzine i chlanie (tego potrzebuje troszke wiecej laugh )

Do góry
#3041466 - 07/04/2009 05:18 Re: Co wywoluje radosny usmiech na twarzy mej? [16] [Re: Adammm]
lelu Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/11/2006
Postów: 3990
Skąd: ok. Lublina
Kupilem sobie spodnie abercrombie... i zaczynam rozumiec co znaczy, ze piekno tkwi w szczegolach tongue Doslownie rzucaja na cycki jakoscia wykonania

a poza tym popykalem w nozke, szkoda zdrowie juz nie te smile

Do góry
#3041752 - 07/04/2009 07:53 Re: Co wywoluje radosny usmiech na twarzy mej? [16] [Re: lelu]
fala Offline
?

Meldunek: 23/09/2006
Postów: 11543
Skąd: stawy PZW
Kobieta, która akceptuje mnie takim, jakim jestem ( a wiem, że jestem trochę popierdo.lony )
Praca "w zawodzie"; lata studiów nie poszły na marne.
Trzy tygodnie temu zamknięty I semestr na studiach uzupełniających magisterskich.
Plany wyjazdu w Trzy Korony ( polska i słowacka strona ) z moją kobietą i grupką znajomych smile

Do góry
#3041924 - 07/04/2009 17:02 Re: Co wywoluje radosny usmiech na twarzy mej? [16] [Re: fala]
Bezdomny Offline
AVE LAZIO

Meldunek: 18/05/2006
Postów: 21516
Skąd: Leicester City
Wiadomość,że Webb sędziuje na Camp Nou

Do góry
Strona 17 z 20 < 1 2 ... 15 16 17 18 19 20 >

Moderator:  Biszop, rafal08 



Kto jest online
1 zarejestrowanych użytkowników (forty), 4213 gości oraz 10 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24775 Użytkowników
97 For i subfor
45065 Tematów
5587104 Postów

Najwięcej online: 4732 @ 25/06/2024 08:14