Strona 7 z 7 < 1 2 3 4 5 6 7
Opcje tematu
#339197 - 11/05/2005 20:20 Re: Mistrzostwa Swiata 2005 Faza II (Qualifing i Relegation Rund)
Ralf. Offline
enthusiast

Meldunek: 31/07/2001
Postów: 277
Skąd: Jasło - Kraków
scenariusz sie sprawdził jak austria nie osiagnela przewagi bramkowej tak duzej to juz odecgcialo sie im grac i slovenia zostaje wsród najlepszych.

Do góry
Bonus: Unibet
#339198 - 11/05/2005 20:40 Re: Mistrzostwa Swiata 2005 Faza II (Qualifing i Relegation Rund)
pablobytom Offline
member

Meldunek: 17/04/2004
Postów: 153
Skąd: Bytom
heeh ja piedole co za farsa :D
dobra kij jzu z kasa - juz wiecie dlaczego POLACY tak nie nawidza szwabopodobnych nacji
a swoja dorga - zlejemy im za kare pyte w przyszlym roku i bedzie OK
brawo SLowenia - lubie ich i nalezy im sie gr A a przefiannsowani austriacy beda sie kisic z nami w gr B na wieki - zobaczycie i szwabensy tez hehehehehehe, lac niemaszkow w dupe przyjdzie nam wiec sie ciesze

p.s POLONIA BYTOM wygrala dzis derby z ruchem radzionkow i ma olbrzymie sznase na awans do 2 ligi (pilka nozna) !! brawo ,, hej polonia hej polonia !!! oby tak dalej zasluzone klubu polskie :)

p.s.2 nie kasujcie postu - [po prostu wyrazam swe emocje

Do góry
#339199 - 12/05/2005 05:21 Re: Mistrzostwa Swiata 2005 Faza II (Qualifing i Relegation Rund)
mlody_horda Offline
enthusiast

Meldunek: 03/05/2005
Postów: 295
Skąd: Lublin
ehhe jeszcze przed wami Slask Wroclaw:))
Slask i Motor forever!!!:))
co do hokeja to mozliwy over kanada - slowacja i czechy - usa

Do góry
#339200 - 12/05/2005 09:04 Re: Mistrzostwa Swiata 2005 Faza II (Qualifing i Relegation Rund)
Śmigło Offline
addict

Meldunek: 10/08/2004
Postów: 556
Skąd: Bytom
ja jeszcze bardziej za POLONIA,ale nie swietuje wiem ze bedzie ciezko o 1 a w barazch moga byl problemy.CHODŹ glowna ma MIloscia jest BARCA i w sobote mma zamiar zaczac szalec przez kilka dni:), a dzis gram TYLKO SZWECJE 1 za odpowiednia sume,a reszte se oogladam w tv,ew zagram undery ,szcze, u Rosji mozliwy POZDRO

Do góry
#339201 - 12/05/2005 09:47 Re: Mistrzostwa Swiata 2005 Faza II (Qualifing i Relegation Rund)
pablobytom Offline
member

Meldunek: 17/04/2004
Postów: 153
Skąd: Bytom
ja gram ciekawy kuponik ludzie :::
awans finow
awans szwedow
remis czechy - usa
wygrana kanady
i perelka weekendu : Levante - Barca 1X !!

finowie chyba sa lepsi opd pasywnych rosjan - pzoa tym umieja z nimi grac

szwedzi - pewna wygrana - ale remisy chodza po ludziach :D wiec daje awans

czechy - usa - jak dla mnie 2 rowne zespolu z lekkim wskaAniem na naszych sasiadow, ale mysle ze nasz wielki brat nie odpusci i o awansie zadecyduje dogrywa i karne

kanada powinna wygrac dzis latwo z kaprysnie grajacymi slowakami - przed mistrzostwami mialem o nich diamewtralnie inne zdanie, ale coz zawiodlem sie

do tego dorzucam mnoznik x 3 zl mysle ze levante pokusi o sensacje i wygra lub zremisuje z barca, podejrzeqwam ze w hiszpanskiej lidze bedzie jeszcze troszke rywalizacji o majstra, poza tym jka dla mnie Levante to lepszy zespol niz barca :D hehehehe)

Do góry
#339202 - 12/05/2005 13:20 Re: Mistrzostwa Swiata 2005 Faza II (Qualifing i Relegation Rund)
g00niek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 14/10/2002
Postów: 5431
Skąd: Okecie Area Control Center/ATC...
Kanada - Słowacja

Tak jak pisalem juz wczesniej, spotkają sie dwie moje najukochansze ekipy Przedczesny finał tych mistrzostw.. Od razu dodam ze nie obstawiam tego spotkania.. Obiektywnie patrząc Kanada jest na pewno faworytem, ale.. no wlasnie.. Slowacy na pewno nie pokazali wszystkiego na co ich stac.. Zwlaszcza mecz z Czechami mogl dac zly obraz reprezentacji Slowacji. Dzisiaj na pewno tanio skóry nie sprzedadza i walka bedzie do konca.. NO BET

Rosja - Finlandia

Kolejny ćwierćfinał którego nie ruszam. Także tutaj obie ekipy darzę uczuciem Chyba troszkę więcej walecznych Finów, którzy z czysto pod względem umiejętności są minimalnie słabsi od Rosjan ale pod względem walecznosci, hartu ducha, zgrania i t.zw. team spirit na pewno sa cenieni wyzej.. Finowie @2,60 ze zwrotem w przypadku remisu to dobra oferta.. Dla mnie jednak NO BET..

Szwecja - Szwajcaria

Kursy na reprezentację Trzech Koron jak na ćwierćfinał MŚ fatalne.. Jestem przekonany że sobie poradzą, czymże byłyby dlasze mistrzostwa bez Szwedów Handicap ustawiony na poziomie -2,5 gola i po ostatnim występie przeciwko Łotwie uważam ze do przejścia jednak... nie gram tego.. Po wyżej wspomnianym meczu z Łotwą mało kto zagra under5, ale ja tak wlasnie zrobie.. Under 5 @1,847... W bramce Szwajcarów David Aebischer znany z NHL, Szwedzi z Lundquistem.. Nie sądzę abysmy byli świadkami takich popisów strzeleckich jak w meczu Szwecja - Łotwa.. Wyżej cenię defensywę Helwetów.. Typ: under 5 @1,847 4/10

Czechy - USA

Najciekawszy do obstawiania mecz.. Czesi @1,8 i powyzej do wzięcia. Pokazali w meczu ze Słowacja że przyjechali tutaj nie dla zabawy ale zeby zwyciezyc w calych mistrzostwach.. Amerykanie mieli swoje wzloty i upadki, ale nie są takim monolitem i nie beda mieli za wiele do powiedzenia.. Stawiam dziś na Czechów i najprawdopodbniej nie obejrzymy za wielu bramek.. Typ: Czechy -0,5 @1,855 5/10

Pozdrawiam
Dominik

Do góry
Strona 7 z 7 < 1 2 3 4 5 6 7

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
9 zarejestrowanych użytkowników (wHiTe_StAr, Lukasz111, Sensei, latajaca_holenderka, burbon, kemp, VVega, Akhu, ANZELMO), 3739 gości oraz 4 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45049 Tematów
5583918 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07