Strona 15 z 31 < 1 2 ... 13 14 15 16 17 ... 30 31 >
Opcje tematu
#3443945 - 07/10/2009 03:34 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej [Re: s_LP]
Legia Offline
The Famous McD

Meldunek: 17/02/2005
Postów: 2790
Skąd: Wielkie Księstwo Warszawskie
Originally Posted By: s_LP
@PJ_8
jasne - no offence wink

@McDziarz
artykuł pokazuje schemat działania Smudy
"wszystko co dobre - moja zasługa,
z wszystkim co złe - nie mam nic wspólnego"

piszesz o stylu - zatem dlaczego tego stylu zabrakło w spotkaniach z Ruchem czy ŁKSem? Może to według Ciebie były te lepsze zespoły, z którymi toczyli te wyrównane boje?
Powiem więcej - można było nawet te mecze wygrać bez stylu...
czy jak to jest? też uważasz, że gdy grali ze stylem to dzięki Smudzie, a jak bez to nie?
celem Lecha nie było zdobycie PU, a MP - była ku temu znakomita okazja - z jakiś powodów się nie udało, zwalanie winy na wszystkich wokół jest co najmniej śmieszne

nikt nie neguje zasług Smudy - więc nie pisz takich bzdur, pokazuje jedynie, że na sukces wpływ miało więcej czynników, a nie jak to przedstawia Franciszek - jego osoba

artykuły na zamówienie można publikować w opiniotwórczych mediach, cięzko podany serwis zaliczyć do takowych, więc znów nieco za bardzo zaufałeś swojej bujnej, jakże wesołej, wyobraźni


były i słabsze mecze to oczywiste , przeżywaliście huśtawkę nastrojów , w pewnym momencie wydawało się że mistrza macie w kieszeni , Sinusoida

Za to obecnie raczej zespół pod wodzą Zielińskiego nie dostarcza Wam zbyt wiele powodów do radości...

Nie chce apoteozować tu Smudy ale na tle Zielińskiego chyba widać jak na dłoni jak z niezłej drużyny powrócić z powrotem do ligowej szarzyzny...

Do góry
Bonus: Unibet
#3443965 - 07/10/2009 03:39 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej [Re: Legia]
s_LP Offline
old hand

Meldunek: 03/05/2006
Postów: 895
powtórzę zatem jeszcze raz: jest to wynikiem nałożenia się wielu czynników, a nie zasługą Smudy

Do góry
#3444901 - 08/10/2009 00:05 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej [Re: s_LP]
dewoj Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/12/2005
Postów: 4446
Skąd: Birmingham
wielu kibicow chcialoby zeby jej zespol zajął 3 miejsce w lidze, wyszedł z grupy UEFA i zdobyli PP, ale widac kibice Amici Poznań nie.

Do góry
#3444940 - 08/10/2009 00:24 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej [Re: dewoj]
___On Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 13/01/2005
Postów: 2251
Majewski się zirytował: nie wiem kto wpadł na ten szaleńczy pomysł !!!

Selekcjoner reprezentacji Stefan Majewski oraz piłkarze apelują do kibiców o nie bojkotowanie najbliższych meczów biało-czerwonych w eliminacjach mistrzostw świata. Polska w sobotę w Pradze zagra z Czechami, a za tydzień w środę w Chorzowie ze Słowacją.
Na forach internetowych kibice nawołują do bojkotu meczu Polski ze Słowacją, który odbędzie się 14 października w Chorzowie. I póki co spotkanie, ostatni pojedynek eliminacji MŚ, cieszy się nikłym zainteresowaniem fanów futbolu.

Stefan Majewski nie ukrywa irytacji akcją kibiców-internautów. - Miejsce na stadionach jest dla kibiców, którzy kochają swoją reprezentację, jeżdżą za nią. Prawdziwy kibic zawsze jest ze swoją drużyną - uważa selekcjoner reprezentacji.
- Nie wiem kto wpadł na ten szaleńczy pomysł, ale na pewno nie jest on dobry. Proszę spytać się piłkarzy grających zagranicą. Tam taka sytuacja byłaby nie do pomyślenia. Nie wiem tak naprawdę przeciwko komu jest ten protest. Jeśli mogę, chcę apelować do kibiców, którzy są z nami na dobre i na złe, by przyszli na stadion. Nie wyobrażam sobie by na meczu reprezentacji kibice nie pomagali drużynie - dodał.

onet.pl

Do góry
#3444945 - 08/10/2009 00:27 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej [Re: ___On]
___On Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 13/01/2005
Postów: 2251
Trafna odpowiedź jednego z internautów...

"... Panie Majewski, kibic to nie maszyna do bezwarunkowego klaskania i krzyczenia, on oczekuje wzajemności, czyli dobrej gry! Złej sytuacji polskiej piłki winne są jej władze, przeciw którym zorganizowano bojkot. W Polsce działacze są najważniejsi, nie ma porządnego szkolenia i gwarancji rozwoju obiecujących zawodników, którym od razu daje się dużą kasę i pozwala wierzyć, że są gwiazdami. Bycie reprezentantem naszego kraju to wyróżnienie i zarazem odpowiedzialność. Można przegrać, ale po prawdziwej walce i wtedy można oczekiwać od kibiców wsparcia i oddania... "

Pod czym i ja się podpisuje...pozdrawiam Panowie...

Do góry
#3444954 - 08/10/2009 00:29 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej [Re: ___On]
Inzaghi78 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/02/2004
Postów: 11876
Skąd: Łódź
Zobaczycie ze i tak pojdzie na ten mecz sporo kretynow ktorzy wszystko zepsuja mad
Najlepsze jest to ze pojda i beda narzekac albo sie rozpisywac na forach ale jak jest szansa jeb... w stol to wtedy brakuje odwaznych ...

Do góry
#3444977 - 08/10/2009 00:42 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej [Re: Inzaghi78]
Bullet Offline
Marat Safin


Meldunek: 14/05/2005
Postów: 6982
Skąd: TORY H16 rz.13 m.9
Ja widzę dwa scenariusze. Pierwszy - Czesi sprawią nam łomot dwoma lub więcej golami i na mecz ze Słowacją przychodzi max 5000 widzów czyli akcja na plus. Drugi - cudem wygrywamy z Czechami i zachowujemy szanse na awans wtedy min. pół stadionu zapełnione.

Do góry
#3445001 - 08/10/2009 00:54 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej [Re: Bullet]
Skorpion BB Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/01/2005
Postów: 5440
Skąd: Bielsko-Biała
Moim zdaniem już i tak jest pewien sukces z tym bojkotem.Wejściówki się nie sprzedały i szansa na pusty stadion jest.Porażka z Czechami sprawi, że stadion nie będzie pełny. Martwią słowa trenera i piłkarzy. Oni sądzą, że bojkot jest przez słabe wyniki a nie przeciwko burdelowi w Pzpn. Zastawiają się tym hasłem bo to reprezentacji i kibic powinien być zawsze z Nimi. Dziwne bo wymagają od Nas kibiców dopingu i obecności ale od związku wymagań nie ma żadnych. Wygląda na to , że jesteśmy skazani na ten cały syf ale gdy Nam się coś nie spodoba to trener i te dziady są oburzeni.Może nie zabrzmi to za dobrze ale gdyby się przytrafiła porażka z Czechami i Słowacją nie byłbym zły smile

Do góry
#3445015 - 08/10/2009 01:00 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej [Re: dewoj]
zecik Offline
addict

Meldunek: 17/03/2009
Postów: 460
Skąd: Poznań
Originally Posted By: dewoj
wielu kibicow chcialoby zeby jej zespol zajął 3 miejsce w lidze, wyszedł z grupy UEFA i zdobyli PP, ale widac kibice Amici Poznań nie.


Ta...Amici

Natomiast kibice Kolejorza liczyli na MP2009, wszystko inne to tylko dodatek. Jak tego nie rozumiesz włącz sobie Polsat, akurat "Kiepscy" lecą

Do góry
#3445020 - 08/10/2009 01:02 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej [Re: Skorpion BB]
Inzaghi78 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/02/2004
Postów: 11876
Skąd: Łódź
Originally Posted By: Skorpion BB
Martwią słowa trenera i piłkarzy. Oni sądzą, że bojkot jest przez słabe wyniki a nie przeciwko burdelowi w Pzpn.


Nie daj sie zwiesc tej obludzie, oni dobrze wiedza co jest grane tylko teraz probuja wzbudzic litosc mad
Ja tez sciskalem kciuki zeby nie przynosili mi wstydu jako obywatelowi tego kraju a jednak mieli mnie w dupie wiec teraz ja mam ich ...
to Ty i tak jestes dobrym czlowiekiem jak tylko nie bylbys zly z powodu naszych porazek wink

Do góry
#3445062 - 08/10/2009 01:14 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej [Re: Inzaghi78]
Skorpion BB Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/01/2005
Postów: 5440
Skąd: Bielsko-Biała
Inzaghi78 jeżeli próbują takim słowami wzbudzić litośc to tym bardziej są to ludzie bez honoru.Zamiast jasno stwierdzić jak jest to bawią się w jakieś ściemnianie jak małe dzieci.Niezłego syfu się doczekaliśmy

Do góry
#3445063 - 08/10/2009 01:15 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej [Re: Bullet]
dewoj Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/12/2005
Postów: 4446
Skąd: Birmingham
Originally Posted By: Bullet
Ja widzę dwa scenariusze. Pierwszy - Czesi sprawią nam łomot dwoma lub więcej golami i na mecz ze Słowacją przychodzi max 5000 widzów czyli akcja na plus. Drugi - cudem wygrywamy z Czechami i zachowujemy szanse na awans wtedy min. pół stadionu zapełnione.
na meczu ma byc 4tys Słowaków, wiec 5tys bedzie ok:)

Do góry
#3445070 - 08/10/2009 01:16 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej [Re: zecik]
dewoj Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/12/2005
Postów: 4446
Skąd: Birmingham
Originally Posted By: zecik
Originally Posted By: dewoj
wielu kibicow chcialoby zeby jej zespol zajął 3 miejsce w lidze, wyszedł z grupy UEFA i zdobyli PP, ale widac kibice Amici Poznań nie.


Ta...Amici

Natomiast kibice Kolejorza liczyli na MP2009, wszystko inne to tylko dodatek. Jak tego nie rozumiesz włącz sobie Polsat, akurat "Kiepscy" lecą

taaaa i teraz macie ktore miejsce i jak gracie??
poza tym prawdziwi kibice nie zgodzili by sie na fuzje a tak gracie na licencji Amici.

Do góry
#3445100 - 08/10/2009 01:28 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej [Re: dewoj]
zecik Offline
addict

Meldunek: 17/03/2009
Postów: 460
Skąd: Poznań
A wiesz, że Smuda dostał 3 lata na zdobycie MP? Nie zdobył i się pożegnano. A to, które dziś zajmujemy to inna bajka. Co do fuzji, przewertuj archiwa, tam wszystko jest.

Do góry
#3445105 - 08/10/2009 01:30 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej [Re: dewoj]
zecik Offline
addict

Meldunek: 17/03/2009
Postów: 460
Skąd: Poznań
Originally Posted By: dewoj
Originally Posted By: Bullet
Ja widzę dwa scenariusze. Pierwszy - Czesi sprawią nam łomot dwoma lub więcej golami i na mecz ze Słowacją przychodzi max 5000 widzów czyli akcja na plus. Drugi - cudem wygrywamy z Czechami i zachowujemy szanse na awans wtedy min. pół stadionu zapełnione.
na meczu ma byc 4tys Słowaków, wiec 5tys bedzie ok:)


Akurat tu sie z Tobą zgadzam w 100%

smile

Do góry
#3447990 - 09/10/2009 20:15 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej [Re: zecik]
ziomal-111 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 22/04/2004
Postów: 3525
Skąd: Wielkopolska

Do góry
#3448275 - 09/10/2009 22:57 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej [Re: dewoj]
s_LP Offline
old hand

Meldunek: 03/05/2006
Postów: 895
Originally Posted By: dewoj
Originally Posted By: zecik
Originally Posted By: dewoj
wielu kibicow chcialoby zeby jej zespol zajął 3 miejsce w lidze, wyszedł z grupy UEFA i zdobyli PP, ale widac kibice Amici Poznań nie.


Ta...Amici

Natomiast kibice Kolejorza liczyli na MP2009, wszystko inne to tylko dodatek. Jak tego nie rozumiesz włącz sobie Polsat, akurat "Kiepscy" lecą

taaaa i teraz macie ktore miejsce i jak gracie??
poza tym prawdziwi kibice nie zgodzili by sie na fuzje a tak gracie na licencji Amici.


Ależ skąd to kolega pisze? z Wrocławia? Tego Wrocławia? Tego, gdzie Drzymała dogadywał się z tym Śląskiem? Tego, gdzie kibice jasno przedstawiali sytuację - pisząc petycje: fuzja OK, ale muszą zostać wprowadzone następujące postulaty? Tam to musza być jednak prawdziwi kibice smile. Szkoda, że zabawe popsuł niejaki Dutkiewicz, bo dziś sytuacja by była przynajmniej bardzo podobna we Wrocławiu. Tak, tak teraz dorób ideologie, że to "prawdziwi kibice" zatrzymali fuzję. Czekam.

argument o miejscu i grze rozkoszny smile - to co jak nie idzie to trzeba się odwrócić tak? czy jak? bo już nie wiem smile prawie mi się zachciało sprawdzić na którym miejscu jesteśmy, bo tak sobie myślę, że jak poniżej 5 to na następny wyjazd chyba nie pojadę - po co, skoro taka gra?

Tak Cię boli ta licencja? Może lepiej wrócić na trybuny i zacząć robić porządek u siebie, bo póki co do czołówki sporo Wam brakuje. To tak, żeby uświadomić i wychować prawdziwych kibiców.
Widać od czasów Romka Z. niewiele się we Wrocławiu zmieniło, zresztą cały czas jest on tam wyrocznią - nie tylko na trybunach - również mentalnie.

taka mała hipokryzja

Do góry
#3448290 - 09/10/2009 23:09 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej [Re: s_LP]
MarcoviaMarki Offline
old hand

Meldunek: 11/07/2003
Postów: 1124
Skąd: N.Y.
Originally Posted By: s_LP

Widać od czasów Romka Z. niewiele się we Wrocławiu zmieniło, zresztą cały czas jest on tam wyrocznią - nie tylko na trybunach - również mentalnie.


To on jeszcze miesza przy Oporowskiej? Przecież on ma z pół wieku.

Do góry
#3448340 - 09/10/2009 23:43 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej [Re: MarcoviaMarki]
dewoj Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/12/2005
Postów: 4446
Skąd: Birmingham
co tlumaczysz sie z waszej fuzji??

od początku, próby połączenia Groclinu ze Śląskiem były oprotestowane przez większośc kibiców(Wrocław cały bez Drzymały).To Śląsk pochłaniał Groclin a nie odwrotnie(m.in grałby na swojej licencji i tutaj wyniknął problem z aktywami Drzymały.
Śląsk wywalczył, pomimo całego zawirowania, awans na boisku a nie przy zielonym stoliku.

Co do sytuacji obecnej sytuacji
jak zawsze przeinaczasz wypowiedz i pokazujesz ja od wygodnej dla ciebie strony.
Pisalem ze protestowaliscie przeciw Smudzie zamiast go docenic.
Napinasz sie chlopie i tyle.

Do góry
#3448554 - 10/10/2009 01:43 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej [Re: dewoj]
s_LP Offline
old hand

Meldunek: 03/05/2006
Postów: 895
Originally Posted By: dewoj
widac kibice Amici Poznań nie.


ok - ja się napinam, a Ty piszesz o Smudzie wink

Do góry
Strona 15 z 31 < 1 2 ... 13 14 15 16 17 ... 30 31 >

Moderator:  Akhu, Biszop, Ojro 



Kto jest online
5 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, burbon, igea23, 11kera11, ANZELMO), 4222 gości oraz 9 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24775 Użytkowników
97 For i subfor
45080 Tematów
5588656 Postów

Najwięcej online: 4732 @ 25/06/2024 08:14