Strona 8 z 22 < 1 2 ... 6 7 8 9 10 ... 21 22 >
Opcje tematu
#3175573 - 01/06/2009 05:23 Re: Kibice [Re: forty]
wafe(L)nica Offline
Wiara Gwarancja Wygranej

Meldunek: 19/07/2004
Postów: 25975
Skąd: Debica - Bognor Regis
bez komentarza co ludzie

Do góry
Bonus: Unibet
#3175576 - 01/06/2009 05:23 Re: Kibice [Re: Bullet]
jerome Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/10/2001
Postów: 3778
Skąd: Śląsk
Originally Posted By: Bullet
Originally Posted By: jerome
Originally Posted By: Skorpion BB
Przecież to było wiadomo że długo nie pociagną.Lech potrzebuje kogoś mocnego a nie Cracovie i Arke.Nikt sie dziwić nie powinien.Taki czasy.A tym grajkom w Zabrzu to powinni zabrać wszystko bo nie zasługują na gre w takim klubie jak Górnik.


dlaczego mowisz, ze Cracovia i Arka sa slabe?
PS mam nadzieje, ze Arka sie utrzyma, bo mecze przyjazni (Polonia B.) sa przesympatyczne


Chodzi mu o słabość w sparingach na łąkach i w lasach, a nie na boisku laugh Nie ma już Arki z TVN-u tzn. jest, ale już się chłopaki nie bawią w te klocki, a następcy muszą się jeszcze dużo uczyc by równać do najlepszych czyli Lecha, Legii, Ruchu, Widzawa czy ŁKS-u bo Ci brylują obecnie moim zdaniem.



jak mowilem, nie bryluje w tych tematach, po prostu wiem, ze Arka kiedys byla czolowka, nie wiedzialem ze tak spadli.

Do góry
#3175584 - 01/06/2009 05:28 Re: Kibice [Re: royalflush]
Bullet Offline
Marat Safin


Meldunek: 14/05/2005
Postów: 6982
Skąd: TORY H16 rz.13 m.9
Originally Posted By: royalflush
nie zapominaj o Lechii i Wiśle wink


Widzę, że znajomość tematu nie jest Twoją najsilniejszą stroną. Lechia sama siebie glryfikuje na nie wiadomo kogo, a ostatnio dwa razy przekonała się o swojej sile w sparingach z R&W, a Wisła się skoncentrowała na walce w swoim mieście. Także pozwól, że pozostanę przy swoim zdaniu, że od wymienionej przeze mnie piątki klubów odstają smile

Do góry
#3175586 - 01/06/2009 05:29 Re: Kibice [Re: kumichal]
Kameleon Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 31/01/2003
Postów: 21969
Skąd: Gdynia
Originally Posted By: kumichal
W ogóle z polskiej ligi powinni zniknąć: Piast i Polonia bytom. Są to drużyny bezbarwne... Korona, Zagłebie, Widzew wbijać grin
Korona i Zagłebie chociaż mają stadiony przyzwoite


Bezbarwne jak osoby piszące Bytom po swojemu. Wskakuj w kapcie i śmigim migiem znowu przed telewizor wyszukiwać te "barwne" zespoły.

Do góry
#3175595 - 01/06/2009 05:31 Re: Kibice [Re: Kameleon]
Bullet Offline
Marat Safin


Meldunek: 14/05/2005
Postów: 6982
Skąd: TORY H16 rz.13 m.9
Originally Posted By: Kameleon
Originally Posted By: kumichal
W ogóle z polskiej ligi powinni zniknąć: Piast i Polonia bytom. Są to drużyny bezbarwne... Korona, Zagłebie, Widzew wbijać grin
Korona i Zagłebie chociaż mają stadiony przyzwoite


Bezbarwne jak osoby piszące Bytom po swojemu. Wskakuj w kapcie i śmigim migiem znowu przed telewizor wyszukiwać te "barwne" zespoły.


laugh

Idzie, idzie Podbeskidzie wink

Do góry
#3175600 - 01/06/2009 05:34 Re: Kibice [Re: Bullet]
Kameleon Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 31/01/2003
Postów: 21969
Skąd: Gdynia
Idzie, idzie smile

Czekam, mimo że jeszcze sporo czasu to już emocje są wink Byle te dwa tygodnie solidnie przepracowali, a nie po mandarynkach się bujali.

Do góry
#3175608 - 01/06/2009 05:39 Re: Kibice [Re: Kameleon]
jerome Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/10/2001
Postów: 3778
Skąd: Śląsk
to mnie dzis powalilo smile

obrazek 1

obrazek 2

Do góry
#3175730 - 01/06/2009 06:58 Re: Kibice [Re: Bullet]
royalflush Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/12/2008
Postów: 4249
Skąd: Kraków
Originally Posted By: Bullet
Originally Posted By: royalflush
nie zapominaj o Lechii i Wiśle wink


Widzę, że znajomość tematu nie jest Twoją najsilniejszą stroną. Lechia sama siebie glryfikuje na nie wiadomo kogo, a ostatnio dwa razy przekonała się o swojej sile w sparingach z R&W, a Wisła się skoncentrowała na walce w swoim mieście. Także pozwól, że pozostanę przy swoim zdaniu, że od wymienionej przeze mnie piątki klubów odstają smile

To akurat była odpowiedz do rosoła apropo szukania kontaktów przez Rodowitych.......
---
odstają ?? laugh laugh to po co robią koalicje jak są tacy mocni laugh o dupe rozbic takie ekipy tongue
Lechia wyskoczyla (i to nie wszyscy bo policja blokowała przedzialy) na wiekszą wyselekcjonowaną ekipe Ruchu i Widzewa i juz odstaje od reszty bo dostala wpier.. hehe laugh
co do Wisły to fakt ma na codzien swoje zajęcia w miescie jednak dla chcącego nic trudnego zawsze liczebnie meldują wyjazdy wink
Co do Lecha to w ostatnich latach nr.1 czasy jednak sie zmieniają i na Motor który systematycznie łapie od kazdego bęcki musi wzmacniac sie eŁksem...
Zresztą postawa Lecha dosyc smieszna..ekipa bez konkurencji w regionie (WLKP) łapie sie za rączki z najblizszą potencjalnie konkurencyjną ekipą (najpierw Widzew teraz ŁKS) laugh

Do góry
#3175737 - 01/06/2009 07:03 Re: Kibice [Re: royalflush]
Kura Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/08/2001
Postów: 24030
Skąd: Białystok
Rzecznik Praw Obywatelskich jest zaniepokojony decyzją prokuratury, zezwolającą na publikację zdjęć stadionowych oprychów. Janusz Kochanowski bada, czy naruszono prawo przez nielegalne upublicznienie wizerunków i czy podeptano "godność" podrostków przez nazwanie ich "bandytami".

"Zwracamy się z prośbą do wszystkich osób, które rozpoznają chuliganów, o kontakt z zespołem prasowym KWP w Katowicach, pod adresem mailowym policja@slaska.policja.gov.pl lub z Wydziałem Kryminalnym KWP w Katowicach mail zespol-kibic@slaska.policja.gov.pl. Zapewniamy anonimowość wszystkim, którzy przekażą informacje w tej sprawie" - napisali policjanci w apelu umieszczonym pod zdjęciami 24 kiboli.

Teraz sprawą opublikowanych zdjęć zajmie się RPO. Biuro rzecznika zamierza wystosować do prokuratury pismo z prośbą o wyjaśnienie, na jakiej podstawie zezwoliła na opublikowanie zdjęć 24 chuliganów. Zdaniem RPO wizerunek i dane osobowe osób mozna ujawnić jedynie wtedy, gdy toczy się przeciwko nim postępowanie sądowe, lub przynajmniej przygotowawcze.

Jednak nie wiadomo, czy w sprawie kibiców toczy się jakiekolwiek postepowanie. Dlatego właśnie rzecznik zajął się sprawą. Jeżeli okaże się, że prokuratura wydała zgodę na opublikowanie zdjęć mimo, że nie ma żadnego postępowania, będzie można mówić o naruszeniu prawa.

Kolejny wątek sprawy, który zbada Janusz Kochanowski, to publikacja zdjęć na portalu internetowym policji. Zdjęcia można publikować jedynie w prasie, a policyjny portal nie jest organem prasowym.

Rzecznik sprawdzi również, czy nie została naruszona godność osób ukazanych na zdjęciach. Policjanci nazwali wszystkich mężczyzn "bandytami stadionowymi", jednak na razie nie ma dowodów, że 24 mężczyzn rzeczywiście dopuściło się chuligańskich wybryków.

Do góry
#3175810 - 01/06/2009 08:44 Re: Kibice [Re: forty]
dimes Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 03/09/2003
Postów: 1601
Skąd: New York/Dortmund
Originally Posted By: forty


Pewnie policja ich sprowokowała laugh

Do góry
#3175821 - 01/06/2009 08:54 Re: Kibice [Re: Rosół]
mat2000 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 15/10/2005
Postów: 4824
Skąd: Tomaszów Lubelski/WWA
Originally Posted By: Rosół
Nastala era "ukladow chuliganskich" laugh


a wraz z nia, era kumatych rozkmin na mecz.pl laugh teraz wystrczy zajrzec nakibice.net i juz wiadomo co sie w swiatku dzieje, eh ta komercjalizacja futbolu laugh

to forum nigdy nie przestanie zaskakiwac.. smile

Do góry
#3175827 - 01/06/2009 09:12 Re: Kibice [Re: mat2000]
Skorpion BB Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/01/2005
Postów: 5439
Skąd: Bielsko-Biała
Mat2000 Ty chyba cos wąchałeś prawda? Jeżeli myślisz że kibice.net są dobra strona do informacji na temat kibiców to radze przestać pić ;)Mam nadzieje, że sobie zartowałeś smile co do Podbekidzia jezeli awansują do barazy to szans żadnych nie mają.Gra na wyjazdch jest bardzoooo marna.Nie oznacza to ze na Arke nie pojade.Zjawie się tam i wynik nie za bardzo ma znaczenie.A jezeli chodzi o kibiców to Arka dawno straciła swoją dawną przewage.Lechia ma nad Nimi przewage i tego się ukryć nie da.A tak wogóle to fajnie sobie pojeździc po stadionach i popatrzec jak kibicują drużyny.Bardzo mi sie podoba nutka MZKS na wszystkie strony stadionu.Ech wspomnienia z jednego z najlepszych wyjazdów.MZKS MZKS lalalalal MZKS wink cały czas siedzi w głowie smile

Do góry
#3175880 - 01/06/2009 13:21 Re: Kibice [Re: Skorpion BB]
forty Online   karty


Meldunek: 14/05/2001
Postów: 30492
Skąd: Brama
A swoja drogą to Jacyś kibice piłkarscy tu się wypowiadają?

Do góry
#3176150 - 01/06/2009 18:40 Re: Kibice [Re: mat2000]
royalflush Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/12/2008
Postów: 4249
Skąd: Kraków
Originally Posted By: mat2000
Originally Posted By: Rosół
Nastala era "ukladow chuliganskich" laugh


a wraz z nia, era kumatych rozkmin na mecz.pl laugh teraz wystrczy zajrzec nakibice.net i juz wiadomo co sie w swiatku dzieje, eh ta komercjalizacja futbolu laugh

to forum nigdy nie przestanie zaskakiwac.. smile



pojawil sie najkumatszy z kumatych smirk laugh laugh tak wiem wiem kibice.net to byl zart jednak tam sporo ripost twojego pokroju laugh laugh
sporo osob mysli, ze wszystko co sie dzieje jest opisane w internecie czy na filmikach youtube czym odzwierciedlają sobie krajową elite laugh laugh

Do góry
#3176243 - 01/06/2009 19:12 Re: Kibice [Re: forty]
jerome Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/10/2001
Postów: 3778
Skąd: Śląsk
Originally Posted By: forty
A swoja drogą to Jacyś kibice piłkarscy tu się wypowiadają?


ja jestem kibicem pilkarskim, chodze na Polonie Bytom od paru lat i mimo ze poziom mizerny, to jednak atmosfera naszego stadionu mnie urzekla. Nie jestem zadnym chuliganem ani ultrasem, po prostu nie usmiecha mi sie dostac po mordzie od jednych, albo miec nasrane w papierach przez drugich, ale wszystko co ma zwiazek z moim klubem mnie interesuje i widze w Polsce wszystko idzie na przod, a atmosfere na stadionach mamy lepsza niz na niejednym stadionie w Anglii czy Hiszpanii.

Do góry
#3177030 - 01/06/2009 22:44 Re: Kibice [Re: jerome]
raiders_ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/03/2004
Postów: 16479
Skąd: z samego dna
Originally Posted By: jerome
Originally Posted By: forty
A swoja drogą to Jacyś kibice piłkarscy tu się wypowiadają?


ja jestem kibicem pilkarskim, chodze na Polonie Bytom od paru lat i mimo ze poziom mizerny, to jednak atmosfera naszego stadionu mnie urzekla. Nie jestem zadnym chuliganem ani ultrasem, po prostu nie usmiecha mi sie dostac po mordzie od jednych, albo miec nasrane w papierach przez drugich, ale wszystko co ma zwiazek z moim klubem mnie interesuje i widze w Polsce wszystko idzie na przod, a atmosfere na stadionach mamy lepsza niz na niejednym stadionie w Anglii czy Hiszpanii.

LOL laugh tekst miesiąca .Widać nie byłeś za granicą na żadnym meczu ligowym . Wystarczy że pojedziesz do niemiec na na mecz 2 ligi to będziesz miał porównanie atmosfery na stadionie i poziomie imprezy . Nie ma co porównywać poleski z Anglią ,Hiszpanią czy Niemcami . U nas idziesz na stadion to z nastawieniem jak tu przesiedziec 90min i w mordę nie dostać ,nie ma mowy o zabraniu na mecz żony czy też dziecka.
A w niemczech wygląda to zupełnie inaczej gdzie nie popatrzysz to na trybunach kobiety z dziecmi ,i każdy sie bawi i dopinguje swoich . Byłem na 4 meczach bundesligi i 2 drugiej ligi niemieckiej i na każdym bawiłem się 100% lepiej niż na jakim kolwiek meczu w polsce .

Do góry
#3177058 - 01/06/2009 22:49 Re: Kibice [Re: raiders_]
jerome Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/10/2001
Postów: 3778
Skąd: Śląsk
ja nie mowie o atmosferze takiej jak na meczach siatkowki to raz, dwa akurat o Niemczech tez nie mowilem, bo z nimi nie jest najgorzej. Trzy nie musialem byc na Totenhamie zeby uslyszec ta zalosc, na Barcelonie tez nie bylem (ktorej kibicuje od wielu lat) a jednak wiem, ze tam zazwyczaj jest piknik. I nie zgadzam sie co do bezpieczenstwa na stadionie, to juz nie te lata, sa sektory spokojniejsze i bardziej fanatyczne, dzieci i kobiet co raz wiecej.

Do góry
#3177081 - 01/06/2009 22:55 Re: Kibice [Re: jerome]
polskignom Offline
Live fast, die young

Meldunek: 25/02/2004
Postów: 14919
Skąd: lublin/warszawa
Ja bylem na Eintrachcie. Rzeczywiscie atmosferka byla fajna, ale mialem miejsce obok over 60-letnich lesb.

A co do atmosfery to raczej u nas nie ma co z nia narzekac.

Do góry
#3177107 - 01/06/2009 23:04 Re: Kibice [Re: raiders_]
Bullet Offline
Marat Safin


Meldunek: 14/05/2005
Postów: 6982
Skąd: TORY H16 rz.13 m.9
Originally Posted By: raiders
.Widać nie byłeś za granicą na żadnym meczu ligowym . Wystarczy że pojedziesz do niemiec na na mecz 2 ligi to będziesz miał porównanie atmosfery na stadionie i poziomie imprezy . Nie ma co porównywać poleski z Anglią ,Hiszpanią czy Niemcami . U nas idziesz na stadion to z nastawieniem jak tu przesiedziec 90min i w mordę nie dostać ,nie ma mowy o zabraniu na mecz żony czy też dziecka.
A w niemczech wygląda to zupełnie inaczej gdzie nie popatrzysz to na trybunach kobiety z dziecmi ,i każdy sie bawi i dopinguje swoich . Byłem na 4 meczach bundesligi i 2 drugiej ligi niemieckiej i na każdym bawiłem się 100% lepiej niż na jakim kolwiek meczu w polsce .


Się wypowiedział "znawca" naszej kopanej laugh 250 meczów na żywo na stadionach Arki, Bałtyku, Lechii, Lecha czy meczów kadry u siebie i na wyjeżdzie ZERO siniaka, butelki koło mojej głowy czy innych bzdurnych stereotypów. Było pisane 100 razy, ale jak widać do niektórych nie dociera bo znają "fakty" z opisów w gazetach albo gdzieś tam coś tam słyszeli. Nie dymisz, nie siadasz z dymiącymi, nie szukasz awantur na 99,9% możesz być spokojny i żona lub dziecko też. A wczoraj w Cafe Futbol wypowiadali się Kowalczyk z Urbanem, że jesli chodzi o atmosferę i doping to jesteśmy w ścisłej czołówce a Oni chyba trochę lepiej znają poziom dopingu czy atmosfery choćby z Hiszpani gdy grali tam ładnych parę lat więc z łaski swojej skończ już opowiadać kacapoły laugh

Do góry
#3177116 - 01/06/2009 23:08 Re: Kibice [Re: Bullet]
jerome Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/10/2001
Postów: 3778
Skąd: Śląsk
zapomnialem, ze niektorzy znaja srodowisko kibicowskie tylko z lektury Gazety Wyborczej

Do góry
Strona 8 z 22 < 1 2 ... 6 7 8 9 10 ... 21 22 >

Moderator:  Biszop, rafal08 



Kto jest online
10 zarejestrowanych użytkowników (Akhu, Sensei, forty, akagi, poozon, ANZELMO, VVega, ElNinho[mmdea], alfa, rafal08), 4064 gości oraz 11 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24775 Użytkowników
97 For i subfor
45064 Tematów
5587084 Postów

Najwięcej online: 4732 @ 25/06/2024 08:14