Strona 8 z 19 < 1 2 ... 6 7 8 9 10 ... 18 19 >
Opcje tematu
#355744 - 06/06/2005 11:01 Re: LIGA POLSKA - Ekstraliga 2005 [4]
Bodi Offline
member

Meldunek: 18/02/2004
Postów: 113
Skąd: Sulechów, Zielona Góra
Quote:

do Bodi:

Z calym szacunkiem,ale gdzie ty widzisz walke o baraze z GKS, skoro nawet nie mozecie wygrac na wlasnym torze z Bydzia w krajowym skladzie. Nie zapominaj,ze GKS ma u siebie mecze z Apatorem i WTS i jezeli wygramy rożnica 3 pkt to zdobywamy bonusy a wtedy ZKZ moze co najwyzej jechac po doswiadczenie i ciezkie baty.





A Ty sie spodziewasz ze kto zajmie 7 miejsce? Atlas czy moze Bydgoszcz?
Atlas ma teraz 9 punktow a wy 4 myslisz ze nagle niespodziewanie ich przeskoczycie? Co oni nagle zaczna wszystko przegrywac i juz wiecej jak 9 punktow nie bedzie?
Nie rozmumiem Ciebie.

Dla mnie na dzien dzisiejszy na 80% bedzie baraz z Lotosem. A o baraz sie juz nie boj, to jest calkiem inny mecz. Pozatym okon mam nadzieje bedzie juz dograny na maksa. Jeszcze jak to zwykle Walasek przywiezie swoje motory. Zobaczysz stana na glowie zeby tylko sie utrzymac. A te wasze punkty do niczego nie sa potrzebne przeciez to w play-off sie nie liczy, wiec co z tego że tam nawet zdobedziecie te 3 punkty, na moje oko Wroclawia nie przeskoczycie.

inna sprawa to jazda kolarzy z Falubazu. na dzien dzisiejszy nie mielibysmy z wami szans ale baraze sa 21 sierpnia i 4 wrzesnia i jeszcze duzo moze sie zmienic. Kronopol nie bedzie zalowal kasy i sprzet napewno bedzie dograny, bo sponsorowac 1 ligi napewno nie beda chcieli. Ale kasa to nie wszystko, jak nasze asy, przede wszystkim Staszewski i Swist nie zaczna jezdzic to kiepsko to widze. Bo Swist wczoraj nic nie pokazal, wystarczy zobaczyc na kim zdobyl punkty, z Sawina i Protasem nie mial nic do powiedzenia. Wiec jego wynik jest troche naciagany.

Jeszcze jedna niespotykana sytuacja w zuzlu polskim to to ze ZKŻ przegrywa wszystko po kolei jak leci, mamy 2 punkty, zamykamy tabele i juz lepiej nie bedzie, a nie mamy żadnych długów, widzieliście kiedyś cos takiego? Także kasa jest, sprzęt mają ale jakoś się nie mogą dograć.

Pozyjemy zobaczymy, puki co daje 45% Falubazowi na utrzymanie się w lidze.

Do góry
Bonus: Unibet
#355745 - 06/06/2005 19:10 Re: LIGA POLSKA - Ekstraliga 2005 [4]
pigmey Offline
enthusiast

Meldunek: 30/12/2004
Postów: 243
Skąd: Jastrzębie Zdr.
witam
Przychodze dzisiaj po południu z pracy,loguje się na BaW,sprawdzam stan konta a tam te gamonie roliczyli handicap w meczu Krosno-Gorzów jako -15,5 dla Gorzowa,powinno być oczywiście +15,5 dla Krosna (wynik 44:46).
Wysłałem im oczywiście zaraz maila.Na odpowiedż pewnie ze dwa dni poczekam,ale mam nadzieje że te złodzieje jakiegoś wała nie wykręcą i skorygują ten błąd.

Czy komuś jeszcze błędnie rozliczyli,czy tylko ja mam pecha?

Do góry
#355746 - 09/06/2005 13:59 Re: LIGA POLSKA - Ekstraliga 2005 [4]
mlodyGKS Offline
member

Meldunek: 25/04/2005
Postów: 132
Skąd: słupsk
Quote:

Quote:

do Bodi:

Z calym szacunkiem,ale gdzie ty widzisz walke o baraze z GKS, skoro nawet nie mozecie wygrac na wlasnym torze z Bydzia w krajowym skladzie. Nie zapominaj,ze GKS ma u siebie mecze z Apatorem i WTS i jezeli wygramy rożnica 3 pkt to zdobywamy bonusy a wtedy ZKZ moze co najwyzej jechac po doswiadczenie i ciezkie baty.





A Ty sie spodziewasz ze kto zajmie 7 miejsce? Atlas czy moze Bydgoszcz?
Atlas ma teraz 9 punktow a wy 4 myslisz ze nagle niespodziewanie ich przeskoczycie? Co oni nagle zaczna wszystko przegrywac i juz wiecej jak 9 punktow nie bedzie?
Nie rozmumiem Ciebie.

Dla mnie na dzien dzisiejszy na 80% bedzie baraz z Lotosem. A o baraz sie juz nie boj, to jest calkiem inny mecz. Pozatym okon mam nadzieje bedzie juz dograny na maksa. Jeszcze jak to zwykle Walasek przywiezie swoje motory. Zobaczysz stana na glowie zeby tylko sie utrzymac. A te wasze punkty do niczego nie sa potrzebne przeciez to w play-off sie nie liczy, wiec co z tego że tam nawet zdobedziecie te 3 punkty, na moje oko Wroclawia nie przeskoczycie.

inna sprawa to jazda kolarzy z Falubazu. na dzien dzisiejszy nie mielibysmy z wami szans ale baraze sa 21 sierpnia i 4 wrzesnia i jeszcze duzo moze sie zmienic. Kronopol nie bedzie zalowal kasy i sprzet napewno bedzie dograny, bo sponsorowac 1 ligi napewno nie beda chcieli. Ale kasa to nie wszystko, jak nasze asy, przede wszystkim Staszewski i Swist nie zaczna jezdzic to kiepsko to widze. Bo Swist wczoraj nic nie pokazal, wystarczy zobaczyc na kim zdobyl punkty, z Sawina i Protasem nie mial nic do powiedzenia. Wiec jego wynik jest troche naciagany.

Jeszcze jedna niespotykana sytuacja w zuzlu polskim to to ze ZKŻ przegrywa wszystko po kolei jak leci, mamy 2 punkty, zamykamy tabele i juz lepiej nie bedzie, a nie mamy żadnych długów, widzieliście kiedyś cos takiego? Także kasa jest, sprzęt mają ale jakoś się nie mogą dograć.

Pozyjemy zobaczymy, puki co daje 45% Falubazowi na utrzymanie się w lidze.




Bodi, szczerze mowiac jezeli upatrujesz zwyciwestwa Zkz w Gdansku to chyba sie niezle przeliczyles. Jak tylko wygramy ten mecz to odjedziemy wam juz na 5 pkt(razem z bonusem) i tak naprawde mecze na koncu sezonu juz nic wam nie pomoga. Nie zapominaj(napisalem wyzej),ze prawdopodobnie czekaja nas bonusy z WTS i Apatorem i wtedy robi sie juz nie 5 a 7 pkt. roznicy. Co wiecej jest to moim zdaniem najmniejsza roznica w punktach jaka bedzie nas dzielic, poniewaz upatruje waszej porazki we wszystkich meczach ktore nastapia, tj. z Lesznem, Tarnowem i CKM.
Nie rozumiem tego bełkotu na temat pieniedzy.....sam powiedziales,ze kasa byla i jest...wiec czemu Swist i spolka dali ciala nawet w meczach u siebie?? Rozumiem,ze jestes fanem druzyny ZKZ,ale Twoje wywody nic tu nie pomoga.Czeka was 1 liga i tyle.
pzdr.

Do góry
#355747 - 09/06/2005 14:03 Re: LIGA POLSKA - Ekstraliga 2005 [4]
mlodyGKS Offline
member

Meldunek: 25/04/2005
Postów: 132
Skąd: słupsk
Aha, nie napisalem, ze jestesmy w stanie dognic WTS. Wiec chcialem zaznaczyc,ze mimo porazki u siebie z Lesznem jestesmy mocna druzyna na swoim torze, zwlaszcza ze zdrowym T. Chrzanowskim. Nie bede ukrywal,ze licze na wygrana z WTS i Apatorem a wtedy bedziemy bardzo blisko 6 pozycji.
pzdr.

Do góry
#355748 - 09/06/2005 16:33 Re: LIGA POLSKA - Ekstraliga 2005 [4]
Bodi Offline
member

Meldunek: 18/02/2004
Postów: 113
Skąd: Sulechów, Zielona Góra
[quote
Bodi, szczerze mowiac jezeli upatrujesz zwyciwestwa Zkz w Gdansku to chyba sie niezle przeliczyles. Jak tylko wygramy ten mecz to odjedziemy wam juz na 5 pkt(razem z bonusem) i tak naprawde mecze na koncu sezonu juz nic wam nie pomoga. Nie zapominaj(napisalem wyzej),ze prawdopodobnie czekaja nas bonusy z WTS i Apatorem i wtedy robi sie juz nie 5 a 7 pkt. roznicy. Co wiecej jest to moim zdaniem najmniejsza roznica w punktach jaka bedzie nas dzielic, poniewaz upatruje waszej porazki we wszystkich meczach ktore nastapia, tj. z Lesznem, Tarnowem i CKM.
Nie rozumiem tego bełkotu na temat pieniedzy.....sam powiedziales,ze kasa byla i jest...wiec czemu Swist i spolka dali ciala nawet w meczach u siebie?? Rozumiem,ze jestes fanem druzyny ZKZ,ale Twoje wywody nic tu nie pomoga.Czeka was 1 liga i tyle.





No a ten dalej swoje. Zobacz kolego jakie mecze ma WTS, mysle jego dorobek punktowy nie skonczyl sie na 9 punktach. Widze ze z Ciebie niezle zaslepiony fan jest. Nie liczac Zielonej Gory to Gdansk jest najslabsza druzyna w ekstralidze, patrzac na zdobycze punktowe. Nie wiem co Ty tam tak faworyzujesz, Bajerskiego czy Jablonskich? Spojrz w tabele, wygraliscie zaledwie jeden mecz wiecej od Zielonej Gory. U was wcale nie musimy wygrywac, nie wiem gdzie to wyczytales ale niezly z Ciebie interpretator. Wiesz co to dwumecz? Przypomniec Ci ile przegraliscie u nas? A zaznacze Ci ze nie bylo Okoniewskiego wtedy jakbys nie pamietal.
Poraz enty ci mowie, licze bardzo na powort Okonia, a wtedy wasze szanse beda o wiele wiele mniejsze niz obecnie.
Kibicem chyba jestes mlodym bo widze ze GKS u Ciebie jest o 500% lepszy od ZKŻ a prawda jest taka, że my mamy wiecej pecha.

"Bodi, szczerze mowiac jezeli upatrujesz zwyciwestwa Zkz w Gdansku to chyba sie niezle przeliczyles. Jak tylko wygramy ten mecz to odjedziemy wam juz na 5 pkt(razem z bonusem) "
Niestety musze Cie zmartwic nie musicie z nami TYLKO wygrac ale musicie wygrac wiecej jak 12 punktami, czyli wynik musi byc przynajmniej 52:38. Wtedy to dopiero bedzie bonus.

No my juz raczej pozycji w tabeli nie zmienimy wiec wielkiej nowosci nie odkryles z naszymi kolejnymi meczami. Oczywiste jest ze szkoda ladowac kase w sklady jak na 7 miejsce nie mamy szans a i tak za wiele to nam nie zmienia.

Z pieniedzmi to nie zaden belkot, nic nie poradze ze zabardzo nie rozumiesz slowa pisanego. Napisalem raczej jasno to nie zaden belkot, belkot moze trafia do Twojego mozgu po przetworzeniu wzrokowym. Chodzi zwyczajnie o to ze jest kasa, wszystko jest dograne ze sponsorami. Jednak Ty tego nie rozumiesz. Widze ze nie bardzo masz pojecie na czym polega ta dyscyplina sportu. Nie tylko kasa sie tam liczy. Istnieje rowniesz cos takiego jak dyspozycja zawodnika, moze o tym w Gdansku nie slyszano. Zadzwon do Swista i spytaj co jest, moze Ci powie, sam chcialbym to wiedziec (tak na marginesie to KSM ma on niewiele nizszy od Chrzanowskiego i Jablosnkeigo, w tabeli sa kolo siebie wiec nie masz sie czym chwalic) Pieniadze i silniki to on napewno ma tylko widac zbyt slabe, ale problem nie jest w kasie.

Fanem jestem ale nie zaslepionym tak jak Ty. Potrafie realnie spojrzec na szanse i to juz napisalem. Wcale nie przecze ze mozemy spasc z extraligi ale tak jak Ty glowy bym nie dal sciac. Dla Ciebie polowa sezonu i Ty juz wiesz kto poleci. Gratki. A z drugiej strony wspolczuje, bo dla Ciebie sezon juz sie skonczyl, Ty juz wszystko wiesz :/
Ja zawsze widze swiatlo w tunelu, sija

Do góry
#355749 - 09/06/2005 17:32 Re: LIGA POLSKA - Ekstraliga 2005 [4]
Krompa Offline
old hand

Meldunek: 21/11/2001
Postów: 796
Skąd: Polska
Niestety Bodi ma racje. Chyba nic nie uchroni Wybrzeza od barazu z ZKZ. Max maksow to 11 pkt po regular season (47-43 z Apatorem i Atlasem, 52-38 z ZKZ, jakims cudem bonus w Czewie). Zatem Atlas potrzebuje 3 pkt, a ma u siebie 3 mecze: Czewa, Bydgoszcz, Tarnow. Trudne, ale z Hampelem do wygrania. Szanse Wybrzeza na unikniecie barazy to jakies 10% gora. Zapewne przegramy w Czewie 16-oma i po szansach. 1 pkt chyba atlas zrobi.
Smutne, ale prawdziwe. Najgorsze jest to, ze gdybysmy mieli trenera, a nie Dzika, to teraz byloby komfortowo (Pecyna w zespole zapewnilby nam to "cos" w meczach przegranych frajersko. No ale jak Dziku nie zna angielskiego, to nie mogl poczytac na angielskich forach o swietnych wyjsciach spod tasmy Krzyska, ktore od poczatku sezonu chwalili kibice Wolves. A czego wiecej potrzeba na nasze lotniska poza startami i sprzetem? Ech...)

Pozdro

Do góry
#355750 - 09/06/2005 21:21 Re: LIGA POLSKA - Ekstraliga 2005 [4]
mlodyGKS Offline
member

Meldunek: 25/04/2005
Postów: 132
Skąd: słupsk
do Krompa:

oczywiscie sa male szanse na unikniecie barazy i tu masz w 100% racje. Chcialem tylko zaznaczyc, ze roznica kilku punktow udowodni co reprezentuje soba ZKZ a co GKS.

do Bodi:

Po pierwsze: No widze,ze zrobiles z siebie guru zuzla i teraz wszyscy powinni sie Tobie klaniac po pas.

Po drugie : co ty mozesz wiedziec na temat mojej znajomosci tego sportu? A jezeli chcesz cos powiedziec na temat "nie tylko kasa sie tu liczy" to zwroc sie do Nickiego Pedersena i jemu to wytlumacz (jezeli wogle sie z nim dogadasz).

Po trzecie:
..."Jeszcze jedna niespotykana sytuacja w zuzlu polskim to to ze ZKŻ przegrywa wszystko po kolei jak leci, mamy 2 punkty, zamykamy tabele i juz lepiej nie bedzie, a nie mamy żadnych długów, widzieliście kiedyś cos takiego? Także kasa jest, sprzęt mają ale jakoś się nie mogą dograć."

Trzeba sobie po prostu powiedziec prosto w oczy...skoro jest kasa, jest sprzet to zawodzi wd. Ciebie dyspozycja zawodnika. Moim zdaniem dyspozycja zawodnikow ZKZ zawodzi caly czas.

Po czwarte: Nikogo w druzynie GKS nie musze faworyzowac.Jako druzyna jestesmy lepsi i to pokazuje tabela. Ponadto powinienes sie wstydzic,ze porownujesz KSM Jablonskiego i Chrzana ze Swistem.Swist jako lider druzyny powinien miec duzo wyzsze KSM niz Gdanszczanie.Nie twierdze,ze Chrzan nie jest liderem, lecz po tak ciezkich upadkach w Szwecji i w Polsce to powinien byc dla was wstyd,ze ten chlopak dorownuje Swistowi i nawet jest lepszy.

Po piate: Nie zaslaniaj sie kontuzja Okonia. To samo moga powiedziec kibice WTS lub CKM. Oczywiscie nie zmienia to faktu,ze macie pecha.

Po szoste: Wiem na czym polega dwumecz i zdaje sobie sprawe ile punktow musimy zdobyc. Nie sadze,aby Nicki, Swist, Staszewski i Okon(po kontuzji) zrobili tutaj wiecej jak 32 pkt. Juniorów macie najslabszych w calej lidze wiec sprawa jest jasna.

Tylko nie pisz mi tutaj,ze ne patrze na swiat realnie.Natomiast skoro ty jestes takim realista to przejedz sie do prezesa ZKZ i sprzedaj mu kopa w d...... bo on chyba sobie nie zdaje sprawy,ze czeka was 1 liga.


PZDR. "subiektywny" kibic gks

Do góry
#355751 - 09/06/2005 22:13 Re: LIGA POLSKA - Ekstraliga 2005 [4]
Bodi Offline
member

Meldunek: 18/02/2004
Postów: 113
Skąd: Sulechów, Zielona Góra
Quote:


Po pierwsze: No widze,ze zrobiles z siebie guru zuzla i teraz wszyscy powinni sie Tobie klaniac po pas.





A Ty tylko GKS jest najlepszy GKS zostanie w ekstralidze. Nadajesz sie na rynek widze.

Quote:


Po drugie : co ty mozesz wiedziec na temat mojej znajomosci tego sportu? A jezeli chcesz cos powiedziec na temat "nie tylko kasa sie tu liczy" to zwroc sie do Nickiego Pedersena i jemu to wytlumacz (jezeli wogle sie z nim dogadasz).





Ale on ma kase i sprzet i forme wiec o co chodzi? Nie zrozumiales znowu? Jego sprawa ze jest pazerny, ale to wlasnie ten plus ze sie ceni, jakby byl cienki, wtedy inaczej by patrzyl na swiat.

Quote:


Po trzecie:
..."Jeszcze jedna niespotykana sytuacja w zuzlu polskim to to ze ZKŻ przegrywa wszystko po kolei jak leci, mamy 2 punkty, zamykamy tabele i juz lepiej nie bedzie, a nie mamy żadnych długów, widzieliście kiedyś cos takiego? Także kasa jest, sprzęt mają ale jakoś się nie mogą dograć."

Trzeba sobie po prostu powiedziec prosto w oczy...skoro jest kasa, jest sprzet to zawodzi wd. Ciebie dyspozycja zawodnika. Moim zdaniem dyspozycja zawodnikow ZKZ zawodzi caly czas.





Taka mala uwaga juz byla poruszana w parkingu. WTS jezdzi na nowych silnikach ale na glowicy starego typu. Nasi natomiast maja caly osprzet nowy. Na meczu starty niemal wszystkei wygrane a na dystansie traca. Cos w tym jest. Podobnie jak w zeszlym roku byla wadliwa partia linek od sprzegla w tym roku sa wadliwe glowice. Bo jak niby wytlumaczyc ze nasze osiolki nie maja takiej mocy i nawet juniorzy nas objezdzaja na dystansie. Nie raz juz tak bylo, albo Gollob jak mial problemy z silnikami Jawy, ktore tez mialy wadliwa serie, jednak on nie mogl ich zamienic bo jest firmowym jezdzcem Jawy.

Quote:


Po czwarte: Nikogo w druzynie GKS nie musze faworyzowac.Jako druzyna jestesmy lepsi i to pokazuje tabela. Ponadto powinienes sie wstydzic,ze porownujesz KSM Jablonskiego i Chrzana ze Swistem.Swist jako lider druzyny powinien miec duzo wyzsze KSM niz Gdanszczanie.Nie twierdze,ze Chrzan nie jest liderem, lecz po tak ciezkich upadkach w Szwecji i w Polsce to powinien byc dla was wstyd,ze ten chlopak dorownuje Swistowi i nawet jest lepszy.





Wstyd to Ty masz w głowie. Świst to już emeryt żużlowy i trzeba to powiedziec jasno. Jak tak dalej bedzie szło to zakończy kariere. Wygrywac w ostatnim meczu zdołal z Robackim, Jedrzejewskim, Buczkowskim i Klechą. A Chrzan to niby nie lider tak? Oj to nie wiedzialem ze to jest zawodnik drugiej lini. Sory ze go porownalem, przepraszam :/

Quote:


Po piate: Nie zaslaniaj sie kontuzja Okonia. To samo moga powiedziec kibice WTS lub CKM. Oczywiscie nie zmienia to faktu,ze macie pecha.





No to teraz kolej na Was, mala kontuzja Chrzanowskiego lub Kosciechy i lezycie, a wtedy bedziesz az kwiczal. Powiem Ci wtedy nie zaslaniaj sie kontuzja. Tylko czekac jak sklad GKSu sie niedlugo sypnie.

Quote:


Po szoste: Wiem na czym polega dwumecz i zdaje sobie sprawe ile punktow musimy zdobyc. Nie sadze,aby Nicki, Swist, Staszewski i Okon(po kontuzji) zrobili tutaj wiecej jak 32 pkt. Juniorów macie najslabszych w calej lidze wiec sprawa jest jasna.





Czyli kazdy po 8 punktow a juniorzy po 0 i wygraliscie. No i co z tego? I tak to guzik zmienia. Ja mysle o barazach a Ty o rundzie rewanzowej. Runda rewanzowa nam do niczego nie jest potrzebna, tylko jedynie po to zeby pocwiczyc jazde na waszym torze. Kolejny raz Ci tlumacze (jestem cierpliwy). Z Okoniem u nas wygramy tak ze wy nie wyjdziecie z 30, bo bez Okonia zdobyliscie 39 to tak licze ze on 9 bedzie mial. A u Was te 31 zdobedziemy i pierwsza liga wasza. Prosta pilka, prawda?

Quote:


Tylko nie pisz mi tutaj,ze ne patrze na swiat realnie.Natomiast skoro ty jestes takim realista to przejedz sie do prezesa ZKZ i sprzedaj mu kopa w d...... bo on chyba sobie nie zdaje sprawy,ze czeka was 1 liga.





No kolejny raz pokazujesz swoja amatorke w tym sporcie. Co Ty chcesz od prezesa? Naczytales sie znowu gazet czy cos? To ze gazety, a wlasciwie dziennikarze sa tak durni ze szukaja sensacji i winnego, ale nie znaczy ze trzeba kopiowac zywcem ich strone. dla przykladu powiem ze redaktor Bialoglowy z radia RZG, malo nie zesral sie ze szczescia jak bylo 10:2 po dwoch biegach, tak darl ryja w radiu. Jak oczywiscie przegralismy to przyjol postawe arbitralna i zaczol sie czepiac do Dowhana tak jak i Ty. Na drugi dzien w wywiadzie bardzo mial zal ze mecz sie odbyl, co wiecej zarzucal to prezesowi tak jakby on mial na to wplyw, no paranoja. Przeciez to nie on podejmuje decyzje.A pomyslec ze po dwoch biegach redaktor gadal takie bzdury wa radiu ze to nasz dzien i ze moze jest sznasa na odrobienie strat z wyjazdu. Co za dwulicowa swinia.
Nie jeden klub chcialby takiego prezesa. Dowhan jako prezes jest niedozastapienia. Pozyskal sponsorow i to nie bylejakich. Teraz w ciezkiej sytuacji pozyskal kolejnego waznego sponsora "Power Horse" (drugi po strategicznym). Zmontowal druzyne, no i co Ty chcesz wiecej? Co on ma zrobic ze zespol nie jedzie? Powiesic się jak Kurmanski? Ty czlowieku nie masz zielonego pojecia o czym gadasz. Nasluchales sie pewnie paru tekstow kibicow i tak powtarzasz bez ladu i skladu. Czasem jak cos napiszesz to pomysl, taka dobra rada. To nic ze zrobiliscie nas w jajko z Pecyna, a Dowhan jako pierwszy wstawil sie za wami zebyscie mogli jezdzic w ekstralidze, bo nie mieliscie licencji, no ale to nic, rozumiem to taka wdziecznosc partnerska. Odczepcie sie od Dowhana. Bo jako prezes robi bardzo wiele, staje na glowie, zalatwia pieniadze, kombinuje i co? Sam ma siasc na motor moze?
W sparwach o ktorych nie masz pojecia nie zajmuj glosu laiku. Trzeba miec argumenty i dowody a nie piepszyc glupoty jak przekupka na targu.

Do góry
#355752 - 09/06/2005 22:30 Re: LIGA POLSKA - Ekstraliga 2005 [4]
Krompa Offline
old hand

Meldunek: 21/11/2001
Postów: 796
Skąd: Polska
Panowie STOP
Wystarczy juz. Proponuje wyjscie z sytuacji. Skoro obaj tak jestescie pewni zwyciestwa swojej ekipy w barazach, to nic prostszego na udowodnienie klasy i racji. Fair bet. po rownych kursach 2,00-2,00. Ustalcie stawke i sprawa zalatwiona. Konflikt rozwiaza pieniadze. Rzuccie po tysiaczku i bedzie cale zuzlowe forum mialo ucieche czytajac potem po barazach Wasze comments. Wybierzcie osobe, ktorej zdeponujecie gotowke (np najbardziej aktywni w tym dziale SR lub Carola, wszystko jedno).

Co Wy na to?
Bo tych slownych walk juz dosyc. Czas na czyny. Ktory pokaze, ze ma jaja pierwszy? Hehehe

Do góry
#355753 - 09/06/2005 22:45 Re: LIGA POLSKA - Ekstraliga 2005 [4]
Bodi Offline
member

Meldunek: 18/02/2004
Postów: 113
Skąd: Sulechów, Zielona Góra
Ja niczego nie jestem pewien. Powiedzialem tylko ze mam taka nadzieje. Na dzien dzisiejszy nie mielibysmy szans. Demetuje tylko glupoty. Raz gosciu mowi ze zajma 6 miejsce potem sie widze delikatnie wycofuje jak ty go naprowadziles na tor. Teraz cos tam znowu ma do zawodnikow, a to ze ten taki a ten owaki. A na koniec do prezesa, no nie moge se dac tak wmawiac glupoty no nie?
Za niskie kursy, ja nie stawiam
Co bedzie to bedzie, pozyjemy zobaczymy. Wiara czyni cuda A feniks sie znowu z popiolow odrodzi
Faktycznie przepraszam i juz koncze tę do niczego nie prowadzaca dyskusję.Ja wierze w sowj klub on w swoj i chyba o to chodzi a emocje przeniesmy na tor sory, sija

Do góry
#355754 - 10/06/2005 08:18 Re: LIGA POLSKA - Ekstraliga 2005 [4]
mlodyGKS Offline
member

Meldunek: 25/04/2005
Postów: 132
Skąd: słupsk
Do bodi:

Jezeli nie widzisz co napisalem na temat Chrzanowskiego to nie komentuj i nie zarzucaj,ze napisalem o nim jako zawodnik 2 linii.Wczytaj sie to moze dotrze to do twojej pustej mozgownicy.Co wiecej, nie musze sluchac kibicow a potem tutaj powtarzac, bo nie po to jest to forum.

Zabawne, ze raz robisz z zawodnikow ZKZ profesjonalistow, ktorzy nie moga "dograc sie" a potem emeryta ze Swista. No to jak to jest?

Najbardziej rozbawiles mnie tekstem typu "za niskie kursy, ja nie stawiam". A co ty chciales kursy po 3,00??? Czy ty wogle wiesz co to jest bukmacherka i jak kurs odzwierciedla szanse zespolu??Krompa zaproponowal bet bez prowizji,ale chyba nie wiesz o czym mowimy. Nie osmieszaj sie.

Ponadto zauwaz nazwe tego forum mecz.pl "czysty zysk ze sportu". Wiec jezeli nie potrafisz ocenic kursow to co ty tutaj robisz?

Na koncu przyznam ci racje, ze emocje nalezy przeniesc na tor. 3m sie!

Do góry
#355755 - 10/06/2005 09:10 Re: LIGA POLSKA - Ekstraliga 2005 [4]
Adizzz Offline
member

Meldunek: 01/06/2005
Postów: 110
Skąd: Częstochowa
Nie ma sie o co kłócić panowie , obojętni czy spadnie GKS czy Falubaz to i tak za rok wróci do ekstraligi
proste....

Do góry
#355756 - 10/06/2005 13:10 Re: LIGA POLSKA - Ekstraliga 2005 [4]
Bodi Offline
member

Meldunek: 18/02/2004
Postów: 113
Skąd: Sulechów, Zielona Góra
Quote:

Nie ma sie o co kłócić panowie , obojętni czy spadnie GKS czy Falubaz to i tak za rok wróci do ekstraligi
proste....




A moze nic nie spadnie bo lige poszeza
Nie mam juz sil komentowac tego fana gksu, teraz jeszcze pokazal ze nie gra kursow 3.00 bo to malo prawdopodobne. Mysli ze jak tak buk oszacowal to tak faktycznie jest. A bieg juniorow ZKŻ jakos wszedl z kursem 3.00 czyli buk zle oszacowal.
Ja czesto bazuje na statysykach i to jez moj wyznacznik bo uwazam ze passa trwa wiecej jak jedno spotkanie. No np ZKŻ przegral juz 8 meczy z rzedu. A na meczch u siebie dają jeszcze handi dla gości. No ale mi nie wolno grac przeciw swoim
Kiedys chcialem udowodnic co ta statysyka daje i nawet udowodnilem jednak znudzilo mi sie szybko. Bardzo czasochlonne to jest wiec gram sobie, po co sie meczyc i klepac (bukmacherskie.abc.pl) Bazowalem tam glownie na statystykach meczow poprzednich. W zuzlu troche inaczej jest bo wyniki sa zawsze takie ze ile jedni wygraja tyle drudzy traca. Jednak rownie dobrze ta statystyka dziala. No np przegrane ZKŻtu lub o chociazby ten GKS tu mozna juz leciec na doklade wyniki . Az 3 mecze przegral 44:46 w tym dwa pod rzad. Ale to taka dygresja, zeby pokazac ze mozna tez matematycznie podchodzic niz patrzec na realne szanse. Wysokie kursy to moj konik i lubie takie grac bo daja duzo zysku ale tylko wtedy jak wchodza
Rozumiem ze kolega ze slupska powyzej 1,50 sie nie wychyla. OK, kazdy ma swoj system.
A pierwsza liga nie jest zla w sumie, nie raz chodzilem i bylo fajnie, wtedy wiecej wygrywaja chlopaki i sie chodzi na taka sielanke Nawet szymkowiak kiedys zrobil 15 w meczu chyba z Opolem i raz jechal 5 okrazen A to tak niedawno bylo

Do góry
#355757 - 10/06/2005 13:12 Re: LIGA POLSKA - Ekstraliga 2005 [4]
boca juniors Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/05/2003
Postów: 10031
Skąd: Frei Stadt Danzig
Quote:

Nie ma sie o co kłócić panowie , obojętni czy spadnie GKS czy Falubaz to i tak za rok wróci do ekstraligi
proste....




no GKS ma już w tym wprawe

Do góry
#355758 - 10/06/2005 15:19 Re: LIGA POLSKA - Ekstraliga 2005 [4]
mlodyGKS Offline
member

Meldunek: 25/04/2005
Postów: 132
Skąd: słupsk


Nie mialem juz ochoty pisac do tego balwana Bodiego,ale musze niestety to zrobic.Bukmachersko jestes dnem.I nie chodzi mi tutaj o spor dot. ZKZ-GKS,ale o Twoja wiedze na temat wystawiania kursow.Osmieszasz sie wypisujac cos o biegach juniorow ZKZ po kursie 3,00.Zupelnie nie rozumiesz, ze spotkanie ZKZ-GKS(utrzymanie) po kursach 2,00 - 2,00 to jest najwyzsza z mozliwych stawek, poniewaz w innym przypadku mamy tzw.sure bet.
Kuponow w zyciu puscilem z pewnoscia duzo wiecej niz ty i z pewnoscia za takie pieniadze jakich ty na oczy nie widziales. A chore wnioski,ze nie wychodze poza kursy 1,5 to juz lekka przesada i zachowaj je dla siebie.

Do góry
#355759 - 10/06/2005 16:06 Re: LIGA POLSKA - Ekstraliga 2005 [4]
Lopez Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 17/09/2003
Postów: 11244
Mlody po co bez sensu prowkujesz wyzwiskami?Nikomu i niczemu to nie sluzy.Pozdrawiam

Do góry
#355760 - 10/06/2005 19:29 Re: LIGA POLSKA - Ekstraliga 2005 [4]
Bodi Offline
member

Meldunek: 18/02/2004
Postów: 113
Skąd: Sulechów, Zielona Góra
Quote:

Mlody po co bez sensu prowkujesz wyzwiskami?Nikomu i niczemu to nie sluzy.Pozdrawiam




Jak sie mazerowe argumenty to co ma innego zrobic? GKS cacy ZKŻ bebe, Chrzan cacy Swist bebe itd. Dobrze to nazwał jeden wielki bełkot, nic konstuktywnego nie powiedział, powyzywał naubliżał i poszedł.
NZS

Do góry
#355761 - 10/06/2005 20:49 Re: LIGA POLSKA - Ekstraliga 2005 [4]
boca juniors Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/05/2003
Postów: 10031
Skąd: Frei Stadt Danzig
Ludzie,czy wam się nudzi,od tygodnia toczycie jakąś bezsensowną pyskówkę, z coraz żałośniejszymi argumentami.

ŻKŻ jest cieńki jak dupa węża,dostali u siebie z Bydzią w krajowym składzie.Nasi są nie lepsi,wygrali jeden mecz więcej,do tego przynajmniej dwa z trzech przegrali po frajersku 44-46.

GKS ma szanse na PO,ale iluzoryczne,w sumie mamy trzy mecze u siebie i możemy w nich zrobić 9 punktów z bonusami,do tego wizyty w Bydgoszczy i Czewie ,czyli łomot,choć może ten bonusik obronimy.Maksymalnie możemy zrobić 10 oczek,nie wiem skąd wam wyszło 7? No zapewne dychy nie będzie,bo nasi coś zpierdzielą, no ale teoretycznie możemy mieć 14 punktów,więc Wrocek musi wygrać 3 mecze

Jednak znając życie to zagramy baraż z Zielonką ,a zagadką jest co w nim będzie.Wasza kulawa gadka napewno nie rozstrzygnie tego,bo to jest sport-do tego żużel jest bardzo nieprzewidywalny i kontuzyjny.Apator też miał spaść a jest liderem,choć przed sezonem wszyscy eksperci ( po za piernikami) już widzieli aniołki w drugiej lidze.

Taki baraż to jestdwumecz,decyduje sporo czynników,to trochę loteryjne,więc jak bedzie to zobaczymy,choć zapewne bedą sie liczyły małe oczka,ponadto mamy Dzikiego,a on napewno coś znowu spierdoli(ja chce Łosiaaaaaaaaa,cool gość).
W sumie to jest żenujące,że jakaś śmierdząca rafineria Trzebinia jest w stanie zbudować w Tarnowie mistrza,a taki potentat jak Rafineria Gdańska nie potrafi nawet zapewnić solidnego ligowca.W sumie to chyba dzięki panu Majewskiemu,który najpierw kradł kase,więc Lotos zaczał żyłować,a potem tak potraktował paru zawodników,że do dziś w Gdańsku nie chce nikt normalny jeździć.Choć tak naprawdę to w żużlu jak wszędzie rzadzi kasa i gdyby panowie paliwowcy sypneli groszem,to skład byłby trochę lepszy.
Z drugiej strony to gdyby był dobry trener i spirit team,to w sumie wielu wzmocnień nie trzeba,Kostek,Chrzanik,Hancock umieją jeździć,a Łosiu to i by pewnie Bajerka podrasował,do tego jeszcze jeden dobry zawodnik(Hampelek ) i gramy o medale.
Ale to jest GKS i tu co drugi rok jest ten sam problem:widmo spadku.
Kiedyś to nawet odwalili taki numer i spadli z Ułamkiem,Cegłą,Pecyną i Rickim w składzie.


A tak na koniec pytanko,Krompa co ty widzisz w Pecynie?

Do góry
#355762 - 10/06/2005 21:00 Re: LIGA POLSKA - Ekstraliga 2005 [4]
mlodyGKS Offline
member

Meldunek: 25/04/2005
Postów: 132
Skąd: słupsk


Do Lopez: spoko, to niczemu nie sluzy.

Do bodi: stary chcesz mowic o argumentach to napisz konkretnie. Podwaz sens mojej wypowiedzi na temat kursów. Gdzie tam widzisz bełkot? Podaj konkretne zdania!! Ulatwie ci.Nie ma tam nic niesensownego wiec nawet nie szukaj, tylko zastanow sie czasami co piszesz.

Do góry
#355763 - 10/06/2005 21:14 Re: LIGA POLSKA - Ekstraliga 2005 [4]
boca juniors Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/05/2003
Postów: 10031
Skąd: Frei Stadt Danzig
Quote:



Do Lopez: spoko, to niczemu nie sluzy.

Do bodi: stary chcesz mowic o argumentach to napisz konkretnie. Podwaz sens mojej wypowiedzi na temat kursów. Gdzie tam widzisz bełkot? Podaj konkretne zdania!! Ulatwie ci.Nie ma tam nic niesensownego wiec nawet nie szukaj, tylko zastanow sie czasami co piszesz.




koleś weź się wyluzuj,bo robisz siare w temacie,a z tego co widzę,to ty masz kłopoty z rozumieniem i argumentami,ponadto wystawiasz smutną opinię naszym kibicom .

Stary ja też jestem kibicem GKS-u,ale trzeba być realistą i do tego miec pojęcie o czym się pisze.Jeżeli nie przeskoczymy Wrocka,to te punkty możemy sobie w buty włożyć,bo i tak pojedziemy baraż.Po drugie taki baraż to loteria i wcale nie jesteśmy takim faworytem jak ci się wydaje,bo na wyjazdach jeździmy beznadziejnie,a u siebie też wątpię w wygraną 58-32,aż tacy mocni u siebie to nie jesteśmy,szczególnie jak Okoniewski by doszedł do formy.

Jak na razie wygralismy tylko farciarsko z Bydgoszczą i jedyny dobry mecz z Czewą,a to za mało jak na 9 meczy,źle się znowu dzieje w Gdańsku , nie wiem czemu,ale tu nie ma klimatu na ten sport,czasami mi się wydaje,że ten klub istnieje tylko z przyzwyczajenia .

Do góry
Strona 8 z 19 < 1 2 ... 6 7 8 9 10 ... 18 19 >

Moderator:  Green Arrow, rafal08 



Kto jest online
3 zarejestrowanych użytkowników (forty, Sensei, pacyfista), 4252 gości oraz 8 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24777 Użytkowników
97 For i subfor
45097 Tematów
5591501 Postów

Najwięcej online: 4809 @ 48 minut 15 sekund temu