Strona 9 z 19 < 1 2 ... 7 8 9 10 11 ... 18 19 >
Opcje tematu
#355764 - 10/06/2005 21:55 Re: LIGA POLSKA - Ekstraliga 2005 [4]
Bodi Offline
member

Meldunek: 18/02/2004
Postów: 113
Skąd: Sulechów, Zielona Góra
Faktycznie nudzi mi sie bo nie ma kolejki. Wyobrazcie sobie ze, pisze sobie zwyczajnie pomeczowe relacje i ze czekaja nas baraze z gdanskiem a tu nagle jakis mlody gosciu na mnie nalatuje, wiec ja tylko odbijam pileczke. Jego argumenty to ze GKS jest lepszy bo sa wyzej w tabeli, ze dowhan jest bebe ze swiet jest bebe i cala druzyna jest bebe. No i co ja mam tak zostawic zeby jego bylo na wierzchu?
Ludzie to nie maja pojecia co to baraz, tam beda calkiem inne karty do rozdania. W barazu jezdzi sie juz na maksa inaczej odplywa duza kasa. I to juz powiedzialem i w to wierze i bede wierzyl bo innej szansy juz dla falubazu nie ma.
mlody jak ty mi zaymponowales tymi surbetami Mi chodzilo o to ze 2.00 na zkz nie postawie, bo na gks oczywiste ze nie. Jak bedzie 4.00 na zkz to wtedy moze sie skusze. Nie uwzgledniles remisu jeszcze. W dwumeczu rowniez moze byc remis a biegu dodatkowego nie mozna liczyc przeciez, bo to wypacza wynik. Tak jakby w pilce policzyc z dogrywka, no chyba ze o to kto awansuje.
Nie zapominaj ze mamy kesslera jeszcze w skladzie
A powiem ze Falubaz ma 4 zlote medale w dorobku, no i kto jest cienki?
Jak juz tak tak wymyslasz farmazony to ci powiem ze gram od 5 lat dokladnie od stycznia roku 2000 zaczynalem od skokow malysza. Kuponow poscilem tyle jak stad do Gdanska. Od 2 lat gram w internecie, w 5 bukach, no ale zuzel polski jest w jednym. Jak taki dobry jestes pochwal sie swoim dorobkiem Napewno jest imponujacy.
Jak juz nie masz co powiedziec to tak nalatujesz bez sensu ze ktos tam jest beznadziejny bo ty jestes lepszy. Ok ja mam to w dupie. Z pewnoscia wygrywasz codziennie, czego gratuluje.
Ja moge nazekac tylko ze jestem pazerny i zawsze chce wiecej i wiecej i czasem mnie to gubi ale nie jest zle.

Chciales jeszcze konkretne zdania. To powtorze to co mowilem juz od niedzieli. Baraz z gdanskiem i falubaz wygrywa a gdansk spada. Jak widac zdania nie zmieniam. A ty teraz sie modl zeby wskoczyc do playoffow bo wtedy przyznam ci racje, teraz nie.

Jak widac celowo prowokuje zeby sie forum krecilo , ale faktycznie nie wnosi to nic do dyskusji, wiec mozna skasowac moje posty.

Jesli kogos urazilem czy tam zle sie poczol po moich wypocinach to przepraszam, bylo to celowe i zamierzone. Jeszcze tydzien i mecz z lesznem Moze wtedy sie uspokoje oczywiscie wygramy

Do góry
Bonus: Unibet
#355765 - 10/06/2005 22:26 Re: LIGA POLSKA - Ekstraliga 2005 [4]
Krompa Offline
old hand

Meldunek: 21/11/2001
Postów: 796
Skąd: Polska
Do Riquelme:

sprawdz sobie staty Pecyny w Anglii. Oczywiscie dostosowanie sie do wszystkich torow od razu jest piekielnie trudne. Jednak dwucyfrowki w Poole i z Oxfordem (dom i wyjazd) robia wrazenie. Najlepiej jednak postudiuj wypowiedzi pomeczowe kibicow Wolves. Od poczatku sezonu przewijalo sie jedno: swietne starty Krzyska, potem czesto glupie tracenie pozycji, przez bledy techniczne, wynikajace z nieznajomosci i niedostosowania do trudnych technicznie torow i nawierzchni. Im wiecej meczow odjechanych, tym pochwal i punktow wiecej. Jak wczesniej napisalem, pominiecie tego zawodnika przy mizerii drugiej linii Wybrzeza, jest moim zdaniem najwiekszym bledem Dzikowskiego. Chocby za to powinien poleciec. Pecyna zapewne przechylilby losy meczow we Wroclawiu, Toruniu, czy u siebie z Lesznem. Takie jest moje zdanie, choc mozesz sie nie zgadzac. Jedno jest dla mnie pewne. Super interes zrobila Stal Gorzow, zyskujac pewniaka w skladzie. Z calym szacunkiem, gdzie Klopotowi do Pecyny? Gorzej od Bajerskiego tez trudno jezdzic, choc na niego akurat liczylem mocno przed sezonem...

Do góry
#355766 - 10/06/2005 22:32 Re: LIGA POLSKA - Ekstraliga 2005 [4]
Krompa Offline
old hand

Meldunek: 21/11/2001
Postów: 796
Skąd: Polska
Jesli chodzi o spor MlodegoGKS i Bodi, to chetnie bym zobaczyl jakies sportowe rozstrzygniecie ich walki.
Moze jakis konkurs chlopakom wymyslimy? Np taki: przed kolejka Mlody ustawia Bodiemu linie zawodnikow ZKZ na zblizajace sie spotkanie, a Bodi je gra, za wirtualna kase, np po 100 zl. I na odwrot Bodi szacuje linie Wybrzezowcow, a gra je Młody. W ten sposob poznamy wiedze i umiejetnosci obu Panow. To jak swoja wspominana wiedze statystyczna Bodi potrafi wykorzystac w praktyce, no i jak mocnym graczem jest Mlody.
Oczywiscie jesli na to przystana, to musza sie umowic jeszcze co do kwoty zakladu. Lepszy zgarnia kasiorke. Moze po symboliczne 5 stowek wrzucicie do koszyka? Tysiaczek bedzie do zdjecia. Na wyjazd na baraz kaska jak w sam raz. hehe, wesolo by bylo

Pozdroo

Do góry
#355767 - 10/06/2005 22:43 Re: LIGA POLSKA - Ekstraliga 2005 [4]
Bodi Offline
member

Meldunek: 18/02/2004
Postów: 113
Skąd: Sulechów, Zielona Góra
No ale ja nie mam szans przeciez.
Jestem bukmacherskim dnem i nie mam zielonego pojecia o niczym.
Rozstrzygniecie zobaczysz na koniec sezonu albo Falubaz albo Lotos, ale raczej Falubaz bo to potega

Do góry
#355768 - 11/06/2005 06:24 Re: LIGA POLSKA - Ekstraliga 2005 [4]
ermolek Offline
old hand

Meldunek: 22/04/2005
Postów: 914
Skąd: Gorzów Wlkp.
Quote:

Do Riquelme:

sprawdz sobie staty Pecyny w Anglii. Oczywiscie dostosowanie sie do wszystkich torow od razu jest piekielnie trudne. Jednak dwucyfrowki w Poole i z Oxfordem (dom i wyjazd) robia wrazenie. Najlepiej jednak postudiuj wypowiedzi pomeczowe kibicow Wolves. Od poczatku sezonu przewijalo sie jedno: swietne starty Krzyska, potem czesto glupie tracenie pozycji, przez bledy techniczne, wynikajace z nieznajomosci i niedostosowania do trudnych technicznie torow i nawierzchni. Im wiecej meczow odjechanych, tym pochwal i punktow wiecej. Jak wczesniej napisalem, pominiecie tego zawodnika przy mizerii drugiej linii Wybrzeza, jest moim zdaniem najwiekszym bledem Dzikowskiego. Chocby za to powinien poleciec. Pecyna zapewne przechylilby losy meczow we Wroclawiu, Toruniu, czy u siebie z Lesznem. Takie jest moje zdanie, choc mozesz sie nie zgadzac. Jedno jest dla mnie pewne. Super interes zrobila Stal Gorzow, zyskujac pewniaka w skladzie. Z calym szacunkiem, gdzie Klopotowi do Pecyny? Gorzej od Bajerskiego tez trudno jezdzic, choc na niego akurat liczylem mocno przed sezonem...




W pełni sie z Tobą zgadzam.Pecyna to prawdziwy fighter i mimo straconych pozycji na starcie walczy do ostatniej kreski.Wybrzeze zrobilo ogromny blad nie dajac mu szansy.Pecyna i mowie to z pelnym przekonaniem zdobylby tyle punktow co Bajerski i Kłopot razem.Swietny interes Stali Gorzow (i mam nadzieje) Witaj Ekstraligo 2006 (oczywiscie z Krzyskiem w skladzie na ten wlasnie sezon )

Do góry
#355769 - 11/06/2005 06:26 Re: LIGA POLSKA - Ekstraliga 2005 [4]
ermolek Offline
old hand

Meldunek: 22/04/2005
Postów: 914
Skąd: Gorzów Wlkp.
Quote:

Jesli chodzi o spor MlodegoGKS i Bodi, to chetnie bym zobaczyl jakies sportowe rozstrzygniecie ich walki.
Moze jakis konkurs chlopakom wymyslimy? Np taki: przed kolejka Mlody ustawia Bodiemu linie zawodnikow ZKZ na zblizajace sie spotkanie, a Bodi je gra, za wirtualna kase, np po 100 zl. I na odwrot Bodi szacuje linie Wybrzezowcow, a gra je Młody. W ten sposob poznamy wiedze i umiejetnosci obu Panow. To jak swoja wspominana wiedze statystyczna Bodi potrafi wykorzystac w praktyce, no i jak mocnym graczem jest Mlody.
Oczywiscie jesli na to przystana, to musza sie umowic jeszcze co do kwoty zakladu. Lepszy zgarnia kasiorke. Moze po symboliczne 5 stowek wrzucicie do koszyka? Tysiaczek bedzie do zdjecia. Na wyjazd na baraz kaska jak w sam raz. hehe, wesolo by bylo

Pozdroo




Swoją drogą fajny konkurs by byl moze warto sprobowac ? Wzieliby udzial wszyscy chetni, moze jakis sponsor sie znajdzie ? I takie wirtualne meczyki mozna pomiedzy soba rozgrywac.Ja bylbym na tak.

Do góry
#355770 - 11/06/2005 06:32 Re: LIGA POLSKA - Ekstraliga 2005 [4]
HAGIi Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/06/2003
Postów: 25529
Skąd: Bydgoszcz
ja tez chetnie bym wszedl w to. Fajna zabawa bylaby, zadnego konkursu uzlowego nie ma a w innych dziedzinach sportu sa... Jestem stanowczo na tak

Do góry
#355771 - 11/06/2005 07:15 Re: LIGA POLSKA - Ekstraliga 2005 [4]
grajek17 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/12/2004
Postów: 2712
Skąd: Toruń
tez bym w to wszedl fajny pomysl:)
a tak swoją drogą lotos zostaje zkz leci do 2 ligi bo nic niepokaazal i nic niepokaze!!!!

Do góry
#355772 - 11/06/2005 07:30 Re: LIGA POLSKA - Ekstraliga 2005 [4]
ermolek Offline
old hand

Meldunek: 22/04/2005
Postów: 914
Skąd: Gorzów Wlkp.
Proponowalbym zrobic cos takiego:

Robimy 2 ligi ( udzial w grze wezmie 16-20 osob - jezeli byloby wiecej chetnych to zrobimy jakies eliminacje )
Kazdy wybiera sobie druzyne.W przypadku 2 takich samych wyborow druzyny przeprowadzimy jakies losowanie.Co tydzien spotykamy sie przy kolejce ligowej ( w tym tygodniu jej nie ma wiec mozemy dograc szczegoly ) Mecze pomiedzy soba rozgrywamy wedlug wlasciwego terminarza
np mecz Gdansk - Bydgoszcz
zalozmy ze mlodyGKS wybral Gdansk a Hagii wybral Bydgoszcz - oni wiec ustalaja osobno 7 par zawodnikow
Co tydzien ustalamy 7 par z takimi oto numerami :

1 - obcokrajowcy
2-5 - seniorzy
6-7 - mlodziezowcy

Mozliwosc ustalania handicapow przez gospodarzy spotkania np:

1. Tony Rickardsson - Jason Crump h(0-2)
mamy mozliwosc wytypowania 3-drogowego wyniku 1-x-2

Goscie natomiast mogliby wystawiac handi azjatyckie 0,5 co wiazaloby sie z mozliwoscia trafienia tylko 2 drog 1 lub 2
mialoby to dac przewage druzyny ktora teoretycznie jezdzi u siebie

Wyniki spotkan ustalalibysmy na podstawie wyniku w poszczegolnych parach tzn.
W przypadku trafnie wytypowanych 4 par przez gracza 1 i w przypadku trafnie wytypowanych 3 par przez gracza 2 mamy wyniki 4-3

Roznica 1 pkt to 6 małych punktow meczowych czyli wynik 48-42

W przypadku wyniku 7-0 mamy 66-24 co byloby maksymalnym wynikiem.

Zapisy robilibysmy u ktoregos z moderatorow (przypuszczam ze Gump bylby chetny)

Pary podawalibysmy na forum

Mile widziany sponsor !

Co o tym sadzicie ?

Do góry
#355773 - 11/06/2005 07:33 Re: LIGA POLSKA - Ekstraliga 2005 [4]
HAGIi Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/06/2003
Postów: 25529
Skąd: Bydgoszcz
jak najbardziej za...
Pozdrawiam

Do góry
#355774 - 11/06/2005 07:34 Re: LIGA POLSKA - Ekstraliga 2005 [4]
ermolek Offline
old hand

Meldunek: 22/04/2005
Postów: 914
Skąd: Gorzów Wlkp.
Aha - mozna to zrobic takze dla ligi Szwedzkiej i Angielskiej - ja nie widze problemu - wszystko jednak zalezy od liczby chetnych no i co tu duzo mowic chocby jakis drobny upominek by sie przydal.

Do góry
#355775 - 11/06/2005 07:38 Re: LIGA POLSKA - Ekstraliga 2005 [4]
grajek17 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/12/2004
Postów: 2712
Skąd: Toruń
swietnie to bedzie najlepszy konkurs na tym forum bo ludzie są to pomylowi hhhe jestem za!!!!

Do góry
#355776 - 11/06/2005 10:44 Re: LIGA POLSKA - Ekstraliga 2005 [4]
mlodyGKS Offline
member

Meldunek: 25/04/2005
Postów: 132
Skąd: słupsk

jestem za konkursem.
Bardzo chetnie wszedlbym w zaklad z Bodim,lecz jak widze on napiera u kilku bukow na raz i pewnie nie zakadla sie o dorobne kwoty typu 500zl.Dziwie sie,ze taki z Ciebie gruby gracz i "swietny analityk" a jeszcze nie zalozyli ci blokady w B&W.

Bodi ostatniego posta na temat ZKZ a GKS napisalem chyba 3 dni temu a ty ciagle go ciagniesz.Odpusc sobie i tyle bo sie nigdy z Toba nie zgodze.
Nie czepiaj sie mojego nicka,bo wcale taki mlody nie jestem.

Bodi po raz kolejny gratuluje i to juz mnie rozbawilo do lez. Napisales,ze gdyby byl kurs 4,00 w pojedynku LOTOS-ZKZ to zagralbys na swoja druzyne.Dla uproszczenia przyjalem,ze nie ma opcji remisu, bo przeciez jedna z druzyn musi spasc z ligi.W takim razie jak kurs 4,00 ma sie do 45% szans jakie dajesz Falubazowi na utrzymanie?? To dobitnie pokazuje jaki z Ciebie znawca tematu.
I jezeli bedziesz chcial w przyszlosci cos tu napisac to wal konkretne cytaty,rozmawiajmy na argumenty a nie uzywasz slow typu bebe albo cacy.
PZDR>

Do góry
#355777 - 11/06/2005 14:23 Re: LIGA POLSKA - Ekstraliga 2005 [4]
Bodi Offline
member

Meldunek: 18/02/2004
Postów: 113
Skąd: Sulechów, Zielona Góra
Dokladnie, nie mam czasu na zabawe w te grosze twoje, przeciez to ponizej minimalnej krajowej, wstyd mi za was.
Blokady nie moge miec bo moj wujek tam pracuje i mi sam obstawia nawet w trakcie meczu, czasem tez po.

Co by nie mowic, gdyby nie ja to tu by bylo cicho az do przyszlej niedzieli, wiec mozecie mi dziekowac za taki przebieg wydarzen. Ale dajcie spokoj juz z privami bo nie nadarzam, walcie tutaj na forum, przynajmniej sie cos dzieje.

Znowu sie gubisz. Najpierw gadales o ZKZ-gks tarez piszesz lotos-zkz. zdecyduj sie bo musze zweryfikowac moje dane i dobrac odpowiednio sklady. Jak w pojedynku nie moze byc remisu wytlumacz to mi. Juz sam nie wiesz czy gadasz o dwumeczu czy o pojedynku. Przemysl jeszcze raz i napisz o czym myslales.
45% jest na chwile obecna czyli na dzis dzien, nawet sie nie zdziwilem ze nie zrozumiales, baraz jest za 3 miesiace. Kalendarz sobie kup bedziesz wiedzial co i kiedy jakie mecze sa, polecam. Tak na marginesie to wlasnie skoczylo do 46% tamto bylo wtedy.
Uzywam slow typu bebe i cacy bo tak sie gada z mlodymi. Pozatym to byla duza analogia do twoich "rzeczowych wypowiedzi" ale sie w sumie nie dziwie ze nie zrozumiales. Skad takie cos mozesz wiedziec, ze stadionu?

Nie napisalem ze jestem grubym graczem ani swietnym analitykiem, byc moze masz jakies halucynacje i widzisz jakis dodatkowy tekst miedzy wierszami. Zapisz sie na jakas wizyte do lekarza, moze cos ci przepisze i nie bedziesz wciskal ludziom kitu takiego jak ten powyzszy post.

"Bodi ostatniego posta na temat ZKZ a GKS napisalem chyba 3 dni temu a ty ciagle go ciagniesz.Odpusc sobie i tyle bo sie nigdy z Toba nie zgodze."

(o twoich rzeczowych wypowiedziach)
Co mam odpuscic? Najpierw miales piekna teorie o 6 miejscu na koniec rundy rewanzowej, teraz jak juz wiesz ze to malo prawdopodobne to jedziesz albo na mnie, albo np. mowisz "kopnij w dupe dowhana", chodz zielonego pojecia nie masz co tem prezes zrobil dla klubu no ale ze przegrywaja to na bank jego wina bo ty tam jestes znawca tematu przeciez. Potem jeszcze na zawodnikow po koleji zaczoles krytykowac.
I to sa te cale twoje argumety (rzeczowe wypowiedzi, chciales konkretne przyklady to masz) jekie zapamietalem, po ich analizie faktycznie zaczynam sadzic ze gdansk jest lepszy.
Zreszta widac ze Wasi to sa de best, w tabeli macie az o cale 2 punkty wiecej od nas czyli jedziecie po mistrza. A to przeciez nie koniec, dojdzie jeszcze 5 punktow i wskoczycie na 7 miejsce.
Poza tym nazwales mnie brzydko pare razy i nie wiem wlasciwie czemu ja z toba gadam. :/
WTS-GKS-ZKZ
P.S. Jestes mlody bo ja jestem starszy.

Do góry
#355778 - 11/06/2005 14:45 Re: LIGA POLSKA - Ekstraliga 2005 [4]
Krompa Offline
old hand

Meldunek: 21/11/2001
Postów: 796
Skąd: Polska
Mysle, ze nadchodzi czas, by poprosic moderatorow o zakonczenie tej burzy.
Szkoda Bodi, ze nie podniosles rekawicy rzuconej przez Mlodego, bo mogles w uczciwej walce pokazac klase.
I tak tor zweryfikuje wszystko, ale wypluwasz z siebie slowotok, a zagrac z Mlodym w uczciwy sposob nie masz odwagi. Facetow od chlopcow odroznia wielkosc jaj, hehe, wiec mu nie wrzucaj, ze jest dzieckiem, bo chyba wiekszosc przyzna, ze nie stajac do walki troche sie skompromitowales i pokazales, ze czego jak czego, ale jaj to Ty nie masz.
I prosze nie zacznij teraz mnie atakowac, bo od poczatku chcialem jakos rozwiazac po sportowemu Wasz konflikt, ale Ty nie bardzo miales odwage.

Co do konkursu, to jestem ZA.

Pozdro

Do góry
#355779 - 11/06/2005 14:50 Re: LIGA POLSKA - Ekstraliga 2005 [4]
Bodi Offline
member

Meldunek: 18/02/2004
Postów: 113
Skąd: Sulechów, Zielona Góra
No wlasnie wiem
Zawiodlem
Jestem beznadziejnym dnem. Nie mam pojecia o niczym a o bukmacherce juz wcale.

Do góry
#355780 - 11/06/2005 15:28 Re: LIGA POLSKA - Ekstraliga 2005 [4]
SR Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/04/2003
Postów: 8313
Skąd: Częstochowa
Pomysł z konkursem jest 100% , ja jestem oczywiscie ZA
tylko czy znajdzie sie jakis dobry organizator?

Do góry
#355781 - 11/06/2005 16:54 Re: LIGA POLSKA - Ekstraliga 2005 [4]
mlodyGKS Offline
member

Meldunek: 25/04/2005
Postów: 132
Skąd: słupsk
Bodi sprawa wyglada dla mnie mega jasno. Juz chyba wszyscy wiedza,ze jestess typowym bajkopisarzem wypisujac bzdury na temat " moj wujek tam pracuje". Z tym,ze obstawiacie w trakcie meczu na polska lige a czasem nawet po to juz wogle mnie rozbawilo.W takim razie co stoi na przeszkodzie abys sie zalozyl o 500zl-1000zl skoro mozesz odbic to na jednym zagraniu w B&W?
Zapytales sie o ZKZ-LOTOS czy LOTOS-ZKZ...a co za roznica skoro mialem zamiar podsumowac dwumecz(baraze).
I znowu nie dotarlo do ciebie,ze spor o nasze druzyny juz pozostanie nierozwiazany. Natomisat chodzilo mi o zarzuty dotyczace moich opini na temat bukmacherki.I ponawiam pytanie.....wyjasnij wszytkim jak druzyna,ktora ma w pojedynku 45% szans chcialbys zagrac po kursie 4,00??Kto Ci taki kurs wystawi??Masz nowa teorie na okreslanie wysokosci kursow? Gdzie ja przeczytales? Daj mi tytul tej ksiazki, ewentualnie link chetnie wszyscy sie zapoznamy.

pzdr.

Do góry
#355782 - 11/06/2005 17:13 Re: LIGA POLSKA - Ekstraliga 2005 [4]
Bodi Offline
member

Meldunek: 18/02/2004
Postów: 113
Skąd: Sulechów, Zielona Góra
To bardzo proste, ale sie nie dziwie ze na to nie wpadles. Szanse na wygranie sa oszacowane przeze mnie prywatnie tak sobie to ja oceniam i to moja sprawa. Natomiast buk ocenia te szanse inaczej bo nie zna potencjalu tej druzyny.
Nie myslales chyba ze jak napisze 45% sznas to zaraz sie pojawia kursy w okolicy 1.85. A skoro tak myslales to nie zdziwilbym sie.
Fajnie ze cie cos znowu rozbawia, mnie tez i wujka tez.

Do góry
#355783 - 11/06/2005 18:05 Re: LIGA POLSKA - Ekstraliga 2005 [4]
mlodyGKS Offline
member

Meldunek: 25/04/2005
Postów: 132
Skąd: słupsk
Ciesze sie,ze wujek ci wyjasnil jaki kurs moze byc przy szansach 45%.
A wracajac do sporu, dlaczego napisales w odpowiedzi do Krompy, ze gdyby byl kurs 4,00 to bys zagral skoro sam uwazales,ze szanse sa na poziomie 45%?Teraz piszesz,ze kurs w okolicach 1,85 to bzdura...wiec jaki ma byc??Stawka moim zdaniem byla idealnie dobrana po 2,00 na kazdy zespol, poniewaz kazdy z nas obstawial przy swoim i nie bylo tutaj prowizji buka.
Czy sadzisz,ze wszyscy na swiecie sa glupsi od ciebie i ze ktos zrobi ci prezent w postaci kursu 4,00 przy szansach 45%??Analizujac twoje bukmacherskie wypowiedzi doszedlem do wniosku,ze przy kursie 4,00 na ZKZ to na Lotos powinno byc okolo 1,05(bez mozliwosci remisu) co stawia GKS w roli faworyta w dwumeczu,i to faworyta z miazdzaca przewaga.Skoro tak sie upierasz to niech tak zostanie.

Ja chcialem zalatwic spor jak dorosly czlowiek.Nie podjales wyzwania to trudno.Jest takie powiedzenie "bez ryzyka nie ma zycia" wiec ty juz dawno nie zyjesz.
pzdr.

Do góry
Strona 9 z 19 < 1 2 ... 7 8 9 10 11 ... 18 19 >

Moderator:  Green Arrow, rafal08 



Kto jest online
3 zarejestrowanych użytkowników (forty, Sensei, pacyfista), 4252 gości oraz 8 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24777 Użytkowników
97 For i subfor
45097 Tematów
5591501 Postów

Najwięcej online: 4809 @ 48 minut 15 sekund temu