Strona 6 z 12 < 1 2 ... 4 5 6 7 8 ... 11 12 >
Opcje tematu
#3568040 - 18/12/2009 00:20 Re: Biathlon - Puchar Świata 2009/2010 [Re: Kreczmer]
mirekinter Offline
old hand

Meldunek: 10/06/2005
Postów: 721
ok dzięki czyli przegrał ze wszystkim..

Do góry
Bonus: Unibet
#3568057 - 18/12/2009 00:36 Re: Biathlon - Puchar Świata 2009/2010 [Re: mirekinter]
kacperek76 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/10/2003
Postów: 3839
Skąd: Poznań
Originally Posted By: mirekinter
ok dzięki czyli przegrał ze wszystkim..


tylko przy niektorych zawodnikach DNF bylo przed rozpoczeciem zawodow wink

Do góry
#3568164 - 18/12/2009 02:03 Re: Biathlon - Puchar Świata 2009/2010 [Re: kacperek76]
jazdagz Offline
old hand

Meldunek: 14/08/2002
Postów: 1045
No tak, mialem zaklad :
Men's 20km Indiviual - Pokljuka (SLO)
Zwycięzca Biathlon Men Simon Eder.
a expekt nie zwrocil srodkow , tylko pliczyl sobie to jako przegrany. maja racje? bo na zdrowy rozsadek DNS to nie to samo co DNF

pozdrawiam

Do góry
#3568217 - 18/12/2009 02:34 Re: Biathlon - Puchar Świata 2009/2010 [Re: kacperek76]
Big Ben Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/11/2006
Postów: 9985
Skąd: denn Du bist, was Du isst
Originally Posted By: kacperek76
Originally Posted By: mirekinter
ok dzięki czyli przegrał ze wszystkim..


tylko przy niektorych zawodnikach DNF bylo przed rozpoczeciem zawodow wink


DNF? confused a nie przypadkiem DNS?

nie chce mi sie wierzyć żeby przed rozpoczęciem zawodów było napisane, że dany zawodnik je rozpoczął ale nie ukończył wink

DNF - did not finish - startował, ale nie ukończył

DNS - did not started - nie startował w ogóle

Do góry
#3568230 - 18/12/2009 02:39 Re: Biathlon - Puchar Świata 2009/2010 [Re: jazdagz]
HAGIi Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/06/2003
Postów: 25529
Skąd: Bydgoszcz
Originally Posted By: jazdagz
No tak, mialem zaklad :
Men's 20km Indiviual - Pokljuka (SLO)
Zwycięzca Biathlon Men Simon Eder.
a expekt nie zwrocil srodkow , tylko pliczyl sobie to jako przegrany. maja racje? bo na zdrowy rozsadek DNS to nie to samo co DNF

pozdrawiam


Pisz do nich, Eder w ogole nie pojawil sie na starcie

Do góry
#3568257 - 18/12/2009 02:47 Re: Biathlon - Puchar Świata 2009/2010 [Re: kacperek76]
santiago Offline
veteran

Meldunek: 25/11/2004
Postów: 1587
Skąd: kielce
Ivan Tcherezov powoli sie rozkreca, juz w sztafecie pobiegł bardzo dobrze dzis tez niezły wystep. Biegowo coraz lepiej. Moim zdaniem bedzie grozny w dalszej czesci sezonu.

Do góry
#3568427 - 18/12/2009 03:30 Re: Biathlon - Puchar Świata 2009/2010 [Re: santiago]
Kreczmer Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 24/02/2005
Postów: 1718
Skąd: Ulica Sezamkowa
nie znam bukmachera ktory by dawal zwrot na rynku outright za zawodnika ktory nie wystartowal.

Do góry
#3568442 - 18/12/2009 03:34 Re: Biathlon - Puchar Świata 2009/2010 [Re: Big Ben]
kacperek76 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/10/2003
Postów: 3839
Skąd: Poznań
Originally Posted By: Big Ben
Originally Posted By: kacperek76
Originally Posted By: mirekinter
ok dzięki czyli przegrał ze wszystkim..


tylko przy niektorych zawodnikach DNF bylo przed rozpoczeciem zawodow wink


DNF? confused a nie przypadkiem DNS?

nie chce mi sie wierzyć żeby przed rozpoczęciem zawodów było napisane, że dany zawodnik je rozpoczął ale nie ukończył wink

DNF - did not finish - startował, ale nie ukończył

DNS - did not started - nie startował w ogóle


tak, faktycznie moj blad piwo

Do góry
#3568558 - 18/12/2009 04:08 Re: Biathlon - Puchar Świata 2009/2010 [Re: kacperek76]
jazdagz Offline
old hand

Meldunek: 14/08/2002
Postów: 1045
no to teraz juz nie nie rozumiem?!? jak to nie ma buka co by zwrotow nie dawal?
to kiedy ma niby dawac?
albo kreczmer sie przejezyczyles albo ja zgupialem.
Eder w ogole nie stanal na starcie czyli powinien byc zwrot, tymczasem expekt i to support angielski odpisal mi:

Your bet will not be refunded since our rules state "All bets are all in and
there is no refund on non-starters unless stated otherwise."

You can find our rules here:
http://www.expekt.com/help.jsp?section=rules_rules

przy czym w zasadach tych nie ma nic konkretnego na temat biathlonu

Do góry
#3568827 - 18/12/2009 05:18 Re: Biathlon - Puchar Świata 2009/2010 [Re: jazdagz]
jazdagz Offline
old hand

Meldunek: 14/08/2002
Postów: 1045
kiedy zapytalem gdzie dokladnie widnieje taki punkt regulaminu ze nie ma zwrotow jesli zawodnik nie stanie na starcie; polski support odpowiedzial

"Szanowny Kliencie,informacja taka wyswietlana jest przy zakladzie, w ofercie kursowej na dana konkurencje / zawodnika."

jest co takiego?!

Do góry
#3568967 - 18/12/2009 05:57 Re: Biathlon - Puchar Świata 2009/2010 [Re: jazdagz]
kacperek76 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/10/2003
Postów: 3839
Skąd: Poznań
Originally Posted By: jazdagz
kiedy zapytalem gdzie dokladnie widnieje taki punkt regulaminu ze nie ma zwrotow jesli zawodnik nie stanie na starcie; polski support odpowiedzial

"Szanowny Kliencie,informacja taka wyswietlana jest przy zakladzie, w ofercie kursowej na dana konkurencje / zawodnika."

jest co takiego?!


nie jestem pewien, ale chyba jest taka informacja. uwazam, ze skoro zawodnik nie pojawil sie nawet na lini startowej to powinien byc zwrot

Do góry
#3570203 - 19/12/2009 04:10 Re: Biathlon - Puchar Świata 2009/2010 [Re: kacperek76]
Rivaldinho Offline
+

Meldunek: 29/04/2004
Postów: 19495
Skąd: 比得哥ߠ...
Ekstremalne warunki w Pokljuce

Niskie temperatury i opady śniegu mogą sprawić, że sobotnie sprinty podobnie jak wczorajsze biegi indywidualne będą dla zawodników jednymi z najtrudniejszych startów w sezonie. Warunki na trasie będą jednak z pewnością lepsze niż te w Hochfilzen, ponieważ trasy w Pokljuce są twarde i szybkie. Świeży śnieg, którego opady są zapowiadane na jutro mogą je jednak trochę spowolnić.
- Na trasie było bardzo ciężko. To były najprawdopodobniej najtrudniejsze warunki w jakich kiedykolwiek przyszło mi rywalizować - powiedział Tim Burke, którego opinia nie była wczorajszego dnia odosobniona. Trasa usypywana była ze sztucznego śniegu przez co na trasie wciąż jest dużo kamieni. Narty, na których wczoraj startowałem nie nadają się już do użytku - warunki na trasie skomentował Łukasz Witek.
Oprócz nienajlepszych warunków na trasie zawodnikom i zawodniczkom przeszkadzał mróz. W czasie wczorajszych biegów indywidualnych temperatura wahała się w granicach minus dziesięciu stopni Celsjusza. Z kolei dzisiaj rano słupek rtęci zatrzymał się dziewiętnaście kresek poniżej zera!
Pierwszą rzeczą za jaką zabierali się zawodnicy na mecie był łyk gorącej herbaty. Części to nie wystarczało i konieczne było szybkie otulenie się kocem. Totalnie wyziębiona na mecie była trzęsąca się Marie Dorin, Marek Matiasko miał szron na zaroście wokół twarzy, a Łukasz Szczurek narzekał na odmarznięte ucho i to pomimo czapki, którą miał na głowie.

Do góry
#3570467 - 19/12/2009 06:56 Re: Biathlon - Puchar Świata 2009/2010 [Re: Rivaldinho]
Inzaghi78 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/02/2004
Postów: 11876
Skąd: Łódź
F. Andresen/R. Hafsaas 1 1.50
T. Gregorin/C. Song 1 1.45


W pierwszej parze mysle ze Frode bez problemow upora sie ze "slepym" kolega. Hafsas rewelacyjnie biega, naprawde jestem pod wrazeniem ale na strzelnicy wyczynia takie cuda ze pomimo tylko dwukrotnego strzelania moze troche pobiegac tongue W Hochfilzen zanotowal az 4 pudla i zajal bardzo odlegla 49 lokate.

Jezeli chodzi o Panie to Slowenka ostatnio w sprincie tez bardzo slabo strzelala ale mimo jednej karnej rundy wiecej od Chinki przybiegla blisko 20 sek. wczesniej
W czwartkowym biegu indywidualnym podobnie jak Chinka miala 2 doliczone minuty a mimo tego uzyskala ponad 30 sek. przewage

Do góry
#3570553 - 19/12/2009 08:54 Re: Biathlon - Puchar Świata 2009/2010 [Re: Inzaghi78]
podstawek Offline
wieczny student

Meldunek: 08/12/2006
Postów: 6133
Olga Medvedtseva - Valj Semerenko 1 1.55 centrebet
Na razie doświadczone Rosjanki w formie. Olga bardzo równa zawodniczka. Ustabilizowała formę na poziomie pierwszej 10. W tym sezonie w sprincie 2. i 6. Pewna strzelczyni, a w biegu nie traci zbyt dużo. Semerenko jest zagadkową zawodniczką. Jednego dnia świetni strzela i biega, by następnego kompletnie zawieźć. W tym roku poza biegiem indywidualnym słabo się spisuje.

Anna Carin Olofsson - Teja Gregorin 1 1.5 centrebet
Biorę ten typ w ciemno. Oczywiście można naciągnąć na korzyść Słowenki, że występuje u siebie, że ma ogromną motywację, aby pokazać się swoim kibicom, że nieźle biega. Ale nijak ma się to do formy i argumentów, jakie przemawiają za Szwedką. W tym roku bardzo dobrze strzela. Biegowo, wiadomo, najlepsza.

Olga Zaitseva - Vita Semerenko 1 1.5 Bwin
Znowu konfrontacja doświadczonej Rosjanki i nieobliczalnej Ukrainki. Rosjanka czasami miewa problemy na strzelnicy, ale są to sporadyczne przypadki. A jedynie tutaj upartywałbym szansy Ukrainki. Biegowo dużo mocniejsza jest Zaitseva. Jest w stanie nawet odrobić 2 karne rundy wobec słabszej biegowo Ukrainki.

Anastazja Kuzmina - Magdalena Neuner 1 1.62 (strzelanie) tobet
Przyznaję, że na początku myślałem, że dobre występy Kuzminy są bardziej przypadkowe niż poparte świetnym przygotowaniem. Czas pokazuje, że byłem w błędzie. Obecnie biegowo spisuje się porównywalnie do poprzedniego sezonu. Jednak to, co decyduje, że walczy z najlepszymi, jest strzelanie. W ubiegłym sezonie prezentowała styl a'la norwescy szybkobiegacze, teraz jednak widać znaczną poprawę. Magda zaczęła później sezon ze względu na przeziębienie. Pewnie trochę odbiło się to na jej formie ogólnej. Mimo wszystko wygląda na to, że strzelanie nadal jest jej piętą achillesową.

Agnieszka Cyl - Weronika Nowakowska 1 1.55 betsafe
Trzeba spojrzeć prawdzie w oczy i przyznać, że Agnieszka jest w tej chwili najlepszą naszą biathlonistką. Regularnie punktuje, bez głupich wpadek. W miarę równo strzelecko, niezły bieg. Przyznam szczerze, że w tym roku liczyłem bardziej na Nowakowską, która, wydaje się, że ma większy potencjał. Sezon szybko to zweryfikował. Weronice nic nie można zarzucić odnośnie formy biegowej, bo w tym elemencie jest całkiem dobra. Wszystko jednak zawala na strzelnicy. Złamana kolba karabinu + zawsze niepewne strzelanie dają tyle, że w tym sezonie jako jedyna Polka nie zdobyła jeszcze punktów w PŚ. Wszystko przemawia za Agnieszką.


mężczyźni 19-8-2 +4.2j
kobiety 16-6-1 +5.4j

Do góry
#3570626 - 19/12/2009 11:23 Re: Biathlon - Puchar Świata 2009/2010 [Re: podstawek]
mln Offline
Arka Gdynia!

Meldunek: 09/07/2009
Postów: 9251
Skąd: miasto z morza i marzeń
co do warunków pogodowych to sądze że te -10 stopni w okolicach godziny 10, południa to żadna wielka tragedia dla nikogo nie będzie, w czwartek zawodów w żaden sposób to nie wypaczyło, oby za te kilka godzin było podobnie, oby nie kręciło na strzelnicy i śnieg za mocno nie padał, bo jakies tam opady są spodziewane.


kobiety:

Jonsson 5/5 na 1 strzelaniu 1.45 (6/10) Bwin. w tym sezonie Jonsson na strzelnicy to klasa po prostu, do tego pozycja leżąca łatwiejsza, warto...

Jonsson - Boulygina 1 1.20 (10/10) betsafe. Liderka Pucharu Świata kontra jedna z najsłabszych zawodniczek na strzelnicy w tym sezonie, 8 pudeł w biegu indywidualnym mówi samo za siebie smile

Valj Semerenko - Kocher 2 2.78 (1/10) betsafe. ot taki ciekawy typek. Ukrainka w biegu indywidualnym była 50 sekund słabsza od Kanadyjki. Na strzelnicy lepsza Valj ale Kocher stać na dobre strzelanie, czuje niespodzianke.


panowie:

Birnbacher 5/5 w 1 strzelaniu 2.25 (3/10) bet365. Andreas ostatnio w pozycji leżącej strzela bardzo dobrze, nie wiem skąd taki wysoki kurs????

Sikora 5/5 w 1 strzelaniu 1.75 (4/10) Bwin. Nasz zawodnik wraca do formy, powinno być dobrze, może w końcu 10/10 będzie, stać go na to.

Burke 5/5 w 1 strzelaniu 1.75 (6/10) Bwin. Burke w pozycji leżącej w tym sezonie się jeszcze nie pomylił (!), nic tylko brać po takim kursiwie smile

Sumann 5/5 w 1 strzelaniu 1.60 bwin (6/10). w pozycji leżącej małe szanse by w takiej formie strzeleckiej się pomylił

Wolf - Eder 2 1.45 (4.5/10) Bwin. Wolf w końcu dobrze strzelił podczas biegu indywidualnego, ale biegowo bardzo przeciętnie, tak dobry srzelec jak Eder powinien sobie z nim poradzić.

Ferry - Bergman 1 1.50 (6/10) Bwin. Ferry w biegu indywidualnym potwierdził równą dobrą formę, Bergman po dwóch słabych strzelaniach zszedł z trasy, biegowo wyglądało to też mizernie.

Tcherezov - Stephan 1 1.60 (5.5/10) Bwin. Rosjanin na strzelnicy zawsze był bardzo stabilny, do tego w tych zawodach pokazał że dobrze mu się tu biega (5 rezultat biegu w czwartek), z młodym Niemcem bez problemu powinien sobie poradzić (45 sekund szybszy był Tcherezov).

Greis - Pinter 2 2.30 bwin (1.5/10) Bwin. Greis biegowo w czwartek 20 sekund szybszy, jednak na dwóch pierwszych okrążeniach Austriak był lepszy, dzisiaj może być podobnie, Pinter już pokazał w tym sezonie że jest bardzo groźny.

Burke 4 lub mniej w 2 strzelaniu 1.65 (3/10) Bwin. W stójce prócz pierwszych zawodów w Oestersund myli się regularnie.

Andresen - Hafsas 1 1.54 (4/10) betsson. W tym sezonie starszy z Norwegów ma 80% skuteczność (86% w leżącej oraz 74% w stójce), natomiast Hafsas 66% (68% w leżącej oraz 65% w stójce). W czwartkowym biegu indywidualnym zdecydowanie lepiej zaprezentował się Andresen, który z 3 rundami karnymi na koncie zajął świetne 7 miejsce. Hafsas z 6 pudłami był 46. Co ważne w biegu Hafsas lepszy był ledwie o 7 sekund. Najwięcej młodszy z Norwegów zyskiwał nad kolegą z reprezentacji w czasie strzelania, jednak właśnie ten czynnik przekonał mnie do postawienia na Andresena, gdy strzelanie nie idzie nie wali gdzie popadnie w szybkim tempie i potem biegał po 450 i więcej metrów dodatkowo, teraz po niecelnym strzale odczekuje, strzela z głową - wolniej. W dzisiejszym sprincie ze strony Hafsasa spodziewać się można minimum 3 a być może nawet i 4 rund karnych, natomiast jeśli Andresen będzie strzelał "z głową" jest w stanie znaleźć się jutro bardzo wysoko, ponieważ biegowo przygotowany jest świetnie, by przegrać z Hsfsasem musiał by po prostu strzelić jutro tak słabo jak on lub jeszcze gorzej, nawet jedna karna runda mniej od rywala według mnie oznaczać będzie że to Frode w końcowej klasyfikacji będzie lepszy.

Do góry
#3570723 - 19/12/2009 16:22 Re: Biathlon - Puchar Świata 2009/2010 [Re: mln]
Rivaldinho Offline
+

Meldunek: 29/04/2004
Postów: 19495
Skąd: 比得哥ߠ...
Frode dobrym wystepem powinnien zapewnic sobie powrot do skladu A i starty w pucharze swiata - na poczatku sezonu odsuniety do zaplecza pucharzu europy (w Irde w sprincie 1 m. 10/10 i 2 miejsce takze 10/10) jednak pokazal charakter i dostal szanse w Pokljuce, ktora poki co w individualu bardzo dobrze wykorzystal.
Frodo marzy o wystepie w sztafecie w Vancouver.. jezeli zaliczy kilka dobrych wystepow.. to mysle ze ma jeszzce szanse sie zalapac.. Berger i Os juz dali plame gdy dostali swoja szanse.. Hafsas mysle ze jeszcze dlugo jej nie dostanie.
Takze o jego motywacje sie nie boje.

Frodo boks

Do góry
#3570760 - 19/12/2009 18:00 Re: Biathlon - Puchar Świata 2009/2010 [Re: Rivaldinho]
mln Offline
Arka Gdynia!

Meldunek: 09/07/2009
Postów: 9251
Skąd: miasto z morza i marzeń
lipne warunki :/ mogą być zaskakujące wyniki niestety

Do góry
#3570802 - 19/12/2009 19:08 Re: Biathlon - Puchar Świata 2009/2010 [Re: mln]
Rivaldinho Offline
+

Meldunek: 29/04/2004
Postów: 19495
Skąd: 比得哥ߠ...
Tak na szybko i krotko:

Christoph Sumann - Lars Berger [1] 1.55 Expekt, Totomix, Millenium
Strzelnica : )
Lars mocniejszy biegowo jednak wiecej jak jednej rundy nie odrobi.

Lars Berger - Frode Andresen [2] 2.25 bet24
W tych warunkach to jednak w mojej opinii Frode bedzie strzelal lepiej.. dla szanse 50/50 wiec wypada sprobwac ladny kurs na Frodo.
Chcac walczyc o sztafete dobrze byloby jakby pokonal Larsa w bezpesredniej walce boks

Fourcade Simon - Martin Fourcade [1] 1.65 Millenium
Simon w wysokiej formie, Martin z ppowodu choroby przywiezionej z Hochfilzen nie wystapil w individualu.

+ oczywiscie Frodo - Ronny [1], ale o tym pisano wyzej : )

Do góry
#3570925 - 19/12/2009 21:16 Re: Biathlon - Puchar Świata 2009/2010 [Re: Rivaldinho]
Daramanian Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 11/01/2007
Postów: 6991
Może i ja wrzucę swoje propozycje...

Zwycięzca ? TYP: Sumann.
Czwartkowy bieg indywidualny wygrał z dość sporą przewagą, gdyby nie pudło na ostatniej rundzie można by nawet mówić o deklasacji. Pod nieobecność dwóch norwegów - Bjoerndalena i Svendsena to własnie Sumann w mojej opinii jest najlepszej formie.
Na strzelnicy spisuje się bez zarzutów, co przy dzisiejszych trudnych warunkach może mieć znaczenie. Liczę na bezbłędne strzelanie w wykonaniu tego Pana.
Myślę, że warto zaryzykować i pobrać tego Pana po kursie jaki oferują na betfair @7,6. W naziemnych najwyzej widzialem @6 w interwetten, dla przykladu Tobet oferuje tylko 4,5..


Drugi typ:
Sikora zaliczy conajmniej 2 pudła(under 8,5)
Przy dzisiejszch warunkach liczę na sporo pudeł, Sikora wciąz niestabilny na strzelnicy. W ostatnim biegu dwa razy chybił(na 4 strzelania) ale wtedy warunki były lepsze, a i w mojej opinii wolał dłużej mierzyć niż dostać karną minutę.
Kurs jaki oferuje Betako @ 2,65 (z podatkiem 2,38) w pelni mnie zadowala i zagram go.

Gram rowniez dwie pary:
Andresen - Hafsas 1 (o tej parze juz wspominano) oraz Ferry - Bergman 1.
Tutaj już się nie będę rozpisywał. Ferry powinien uporać się ze swoim rodakiem i pokonać całą trasę szybciej od niego.



Pozdrawiam papa

PS: Mój debiut grin - zobacyzmy jak to wyjdzie tongue

Do góry
#3570945 - 19/12/2009 21:31 Re: Biathlon - Puchar Świata 2009/2010 [Re: Rivaldinho]
podstawek Offline
wieczny student

Meldunek: 08/12/2006
Postów: 6133
Arnd Peiffer - Alexander Wolf 1 1.65 sportingbet
Chyba w końcu przekonałem się do Peiffera. Nie jest to może zawodnik na wygrywanie, ale taki solidny, akurat pasujący do sztafety. Dobrze strzela, przyzwoicie biega. Natomiast Wolf w tym sezonie na razie bardzo słabo. Strzelanie średnie, bieg podobny do Peiffera. Na razie bez błysku. Z tego, co widzę to Peiffer jest 8. w klasyfikacji sprintu, a Wolf nie zdobył nawet punktu. Więc wydaje się, że wszystko powinno wskazywać Peiffera jako zwycięzcę tej pary i ja w to wchodzę.

Tim Burke - Andriy Deryzemlya 1 1.53 centrebet
Burke wydaje mi się nadal nieco lekceważony przez wszystkich. Jednak sytuacja wygląda tak, że jest on 3. w PŚ i nie wypadł poza 20. w żadnych zawodach. Całkiem przyzwoicie strzela, dodatkowo jest to podparte bardzo dobrym biegiem, co daje dobre wyniki. Z drugiej strony Ukrainiec. Jak większość biathlonistów z Ukrainy można spodziewać się praktycznie wszystkiego. Równie dobrze może być 10. jak i 70. Przyczyną tego faktu jest niestabilne strzelanie oraz bardzo zróżnicowana forma biegowa. W tym sezonie Deryzemlya w każdym starcie był gorszy od Burke i liczę, że dzisiaj się to nie zmieni.

Ivan Tcherezov - Andreas Birnbacher 1 1.6 betgun
Wydaje mi się, że forma Tcherezova stale rośnie. Jeszcze nie tak dawno, w Oestersund, notował fatalne wyniki, by z czasem prezentować coraz lepszą formę. Strzela całkiem dobrze, w przeciwnieństwie do większości zawodników gorzej wychodzi mu strzelanie w pozycji leżącej. Dzisiaj liczę na jego miejsce w 10. Natomiast Niemiec jest to typowy średniak. Czasami zaskoczy pozytywnym wynikiem, ale na ogół plasuje się w okolicach 18-28 miejsca. Nie jest ani wybitnym biegaczem, ani tym bardziej strzelcem.

Tim Burke - Michael Greis 1 2.35 (czas biegu) bet365
Trochę dziwią mnie kursy wystawione przez bet365. Na pewno nie ma aż takiej różnicy biegowej pomiędzy tymi zawodnikami. Powiem więcej, wg mnie lekkim faworytem powinien być Amerykanin. Nie mam, co prawda wyników stricte biegowych, ale przy tej samej ilości pudeł Burke zwykle był wyżej niż Greis.

Simon Fourcade - Andreas Birnbacher 1 1.5 Unibet
O Birnbacherze już nieco napisałem. Natomiast Fourcade to kolejne pozytywne zaskoczenie tego sezonu. Bardzo równa forma. W tym sezonie zajmował miejsca 16, 9, 10, 8, 2. Więc widać, że należy do ścisłej czołówki, a nawet jego forma rośnie. W tym sezonie raz przegrał z Niemcem, ale po pierwsze było to już 2 tygodnie temu, po drugie zaledwie o 5 sekund. W tej parze faworyt jest jeden.


mężczyźni 19-8-2 +4.2j
kobiety 19-8-1 +5.0j

Do góry
Strona 6 z 12 < 1 2 ... 4 5 6 7 8 ... 11 12 >

Moderator:  Ojro 



Kto jest online
13 zarejestrowanych użytkowników (ElNinho[mmdea], pacyfista, Akhu, VVega, Sensei, 11kera11, rymoholik, alfa, burbon, akagi, Sony, igea23, Zaixi), 4080 gości oraz 9 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24775 Użytkowników
97 For i subfor
45064 Tematów
5586940 Postów

Najwięcej online: 4732 @ 25/06/2024 08:14